بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عابدزاده: کاشانی با طلب من مشکل اضافه وزنش را حل کند

ورزش > فوتبال داخلی - می گوید به خاطر هواداران پرسپولیس دندان روی جگر می گذارد اما...
مربی دروازه بانان تیم فوتبال استیل آذین تهران با اشاره به طلب 140 میلیون تومانی خود از باشگاه پرسپولیس گفت:«حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس بهتر است با این مبلغ حداقل با عمل جراحی مشکل اضافه وزن خود را حل کند.»

احمدرضا عابدزاده در گفتگو با باشگاه خبرنگاران این را می گوید و ادامه می دهد«: مبلغ 30 میلیون تومان بابت فصل گذشته و مبلغ 110 میلیون تومان بابت همکاری در این فصل از پرسپولیس طلب کارم و انگار سرپرست این باشگاه نمی خواهد بدهی من را پرداخت کند با این حال به خاطر هواداران تیم از طلب خود منصرف شدم تا حبیب کاشانی مشکل اضافه وزن خود و سایر بستگانش که در باشگاه پیروزی فعالیت می کنند را حل کند.»
وی که دوست ندارد با حبیب کاشانی روبرو شود، در پایان گفت« کاری با این آقایان ظاهر ساز ندارم و مطمئنم در آینده ای نزدیک دست این گونه افراد برای مردم رو می شود و دیگر نمی توانند با حرف های زیبا و قشنگ به عوام فریبی بپردازند.»

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

«اگر محمد دوپینگ كرده بگذارید محروم شود.»

خبر این بود: فردی با علی پروین تماس می‌گیرد و به او می‌گوید:«اسم پسرت بین دوپینگی‌ها درآمده. 20 میلیون پول بده تا اسمش را از فهرست خارج کنیم.» در ادامه این خبر، واکنش پروین منتشر شده که به ادعای خبرنگار او پاسخ داده است:«اگر محمد دوپینگ کرده بگذارید محروم شود.»

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

تمرین بارسلونایی، جریمه باقری،‌ حضور اولادی و فریاد دایی بر سر زارع

تمرین پرسپولیس بعدازظهر امروز از ساعت 16:15 در زمین شرکت واحد پیگیری شد. در این تمرین بازیکنان پرسپولیس پس از گرم کردن به حرکات سرعتی و فوتبال دستگرمی پرداختند.

* دایی تأکید زیادی بر حفظ توپ بازیکنان و دادن پاس‌های زیاد به شیوه بارسلونا داشت. او بارها تاکید می‌کرد که بازیکنان باید با پاس‌های کوتاه میانه زمین را در اختیار بگیرند و سپس به فکر حمله باشند.
* حبیب کاشانی مانند روز گذشته حضور داشت. کاشانی روزهای یکشنبه و سه‌شنبه در شورای شهر تهران حضور دارد اما امروز از ابتدا تا انتهای تمرین به دقت عملکرد سرخپوشان را زیرنظر داشت.
* نکته جالب در تمرین امروز حضور مهرداد اولادی بازیکن ملوان بندرانزلی بود. او همراه حبیب کاشانی با دسته گلی که در دست داشت در تمرین پرسپولیس حضور پیدا کرد. همین موضوع باعث شد بازیکنان از حضور بازیکن پیشین این تیم متعجب شوند. اولادی در کنار حبیب کاشانی در کنار زمین نشست و بعد از برخورد گرمی که با علی دایی داشت نظاره‌گر تمرین شد.
* علی دایی در ابتدای تمرین نزدیک 20 دقیقه با بازیکنان گفت‌وگو پرداخت.
* دایی در ابتدای تمرین امروز به محمود خوردبین اعلام کرد دور جدید تمرینات پرسپولیس پس از پایان لیگ و جام حذفی و برای فصل آینده از 29 خرداد اغاز خواهد شد.
* یحیوی از ابتدای تمرین با دروازه‌بانان به صورت ویژه تمرین کرد.
* در فوتبال دستگرمی حضور محمد پروین، حمید علی عسگر و وسلی برزیلیا در ترکیب اصلی جالب توجه بود.
* مجتبی زارع که در یک صحنه که با علیرضا حقیقی در مقابل دروازه تک به تک شده بود به کارهای نمایشی پرداخت. همین موضوع باعث شد علی دایی با فریاد بسیار بلند به این بازیکن تذکر جدی بدهد. او به زارع گفت در بازی‌های رسمی نیز همین کارها را می‌کنید که در گل زدن مشکل دارید.
* دایی همچنین براثر بی‌دقتی کریم باقری بر روی دو صحنه او را با شنا جریمه کرد. کریم باقری نیز جریمه‌ای که دایی در نظر گرفته بود را انجام داد.
* در حاشیه فوتبال دستگرمی علی دایی بارها ترکیب پرسپولیس را تغییر داد و مشخص بود به دنبال بازیکنانی جدید برای حضور در ترکیب اصلی است.
* سرمربی پرسپولیس در ابتدای تمرین به صورت اختصاصی با علیرضا حقیقی و سپهر حیدری به گفت‌وگو پرداخت.
* حدود 30 هوادار در تمرین حضور داشتند که در بین آنها چند لیدر نیز دیده می‌شد.
* آرفی تنها غایب بود.
* بازی نمایشی با دستور دایی ممنوع بود. دایی از بازیکنان خواست به صورت ساده به فوتبال بپردازند.
قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

اولادی در راه پرسپولیس

مهاجم تیم فوتبال بندرانزلی گفت: فعلا بازیکن ملوان هستم اما اگر کاشانی و دایی صلاح بدانند پرسپولیسی می‌شوم.

مهرداد اولادی پس از حضور در تمرین پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم سابق من است و همیشه از صمیم قلب این تیم را دوست دارم. بازیکنان و کادر فنی این تیم از دوستان من هستند و آرزو می‌کنم در فینال جام حذفی موفق باشند.
وی در خصوص حضورش در تمرین امروز گفت: تمرین ملوان امروز تعطیل است به همین دلیل در تمرینات پرسپولیس حضور یافته‌ام. من بازیکن ملوان هستم و آمده‌ام بازیکنان پرسپولیس را ببینیم. به نظر من غیر حرفه‌ای نیست که در تمرین امروز آمدم. اصلا بنویسید آمده‌ام به کاشانی و دایی خسته نباشید بگویم.
اولادی تصریح کرد: وقتی که امارات بودم کمتر موفق شدم در کنار پرسپولیسی‌ها باشم اما حالا که در ملوان هستم سعی می‌کنم بیشتر در خدمت پرسپولیس باشم.
اولادی در جواب این سئوال که در صورت حل مشکل سربازی‌اش پرسپولیسی خواهد شد یا خیر گفت: من پرسپولیس را قلبا دوست و این موضوع را ثابت کرده‌ام. اگر دایی و کاشانی صلاح بدانند فصل آینده در خدمت پرسپولیس هستم. من عاشق این تیم هستم و هر چه دارم از پرسپولیس است اما همه چیز به موقع خود انجام می‌شود.
وی در جواب این سئوال که چرا بازیکنان کمتری از ایران لژیونر می‌شوند گفت: معتقدم در چند سال گذشته در این بحث ناموفق بودیم. شما باید از کارشناسان بپرسید که چرا بازیکنان به تیم‌های عربی و اروپایی ترانسفر نمی‌شود ولی به نظر من در این مورد بار فنی حرف اول را می‌زند.
قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

پنالتی ابومسلم مقابل پرسپولیس می‌توانست گرفته نشود

رئیس کمیته داوران گفت: پنالتی ابومسلم مقابل پرسپولیس مشکوک بود و می‌توانست گرفته نشود.

مسعود عنایت با ابراز رضایت از داوری ها در رقابت های هفته گذشته لیگ برتر اظهار داشت: داوری ها خوشبختانه در مجموع خوب بود و در دیدارهای فولاد –ذوب آهن، پاس همدان –سایپا، مقاومت –شاهین بوشهر و استیل –مس کرمان قضاوت ها خوب بود و تیم ها جوانمردانه بازی کردند به خصوص دیدار پاس همدان و سایپا که برای پاس همدان یک بازی حیاتی بود.تا این لحظه از پاس همدان هم اعتراضی دریافت نکرده ایم.
رئیس کمیته داوران تصریح کرد: در دیگر دیدارها هم شرایط مثل دیدارهایی بود که گفتم اما صحنه ای مشکوک هم دیده شد. در دیدار استقلال تهران و راه آهن کمک داور در یک صحنه نباید دخالت می کرد که خوشبختانه داور بازی را کنترل و با کار شروع مجدد بازی را ادامه داد. در بازی تراکتور - استقلال اهواز گل استقلال روی کار درست کمک داور مردود اعلام نشد. درباره وقت اضافه ای که گرفته شده گزارش ناظر داوری حاکی از آن است وقت اضافه درست بوده است.در دیدار صبا و ملوان یک پنالتی برای ملوان گرفته نشده که طبق گزارش ناظر داوری نظر داور درست نبوده است و داور پنالتی نگرفته است.
عنایت گفت: در دیدار ابومسلم و پرسپولیس یک پنالتی برای ابومسلم گرفته شده که برخی کارشناسان اعتقاد دارند پنالتی بوده و برخی نه، اما به نظر من صحنه مشکوک است و می توانست پنالتی نباشد.در بازی سپاهان و یپکان گل سپاهان به درستی به ثمر رسید و کار خوب کمک داور قابل تقدیر است.
قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

20 اردیبهشت 1389

وقتی پروین حال خبرنگار دلال را می گیرد: «اگر محمد دوپینگ كرده بگذارید محروم شود.»

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

خبر این بود: فردی با علی پروین تماس می‌گیرد و به او می‌گوید:«اسم پسرت بین دوپینگی‌ها درآمده. 20 میلیون پول بده تا اسمش را از فهرست خارج کنیم.» در ادامه این خبر، واکنش پروین منتشر شده که به ادعای خبرنگار با پاسخی كوبنده جوابی جالب داده است تا حسابی حال وی را جا بیاورد :«اگر محمد دوپینگ کرده بگذارید محروم شود.»
اما خود محمد پروین چه می‌گوید؟ او با ابراز تعجب از انتشار این خبر می‌گوید:«مگر من در این فصل چند بازی کرده‌ام که بخواهم دوپینگ کنم. اصلا مگر من تست دوپینگ دادم که قرار باشد اسمم در بین دوپینگی‌ها دربیاید؟»
فرزند علی پروین که در نهایت موفق نشد در این فصل هم در حد انتظار خود و پدرش بازی کند احتمالاً‌ از پرسپولیس جدا خواهد شد. این بدترین سال حضور او در پرسپولیس بود، محمد که یک سال دیگر هم با پرسپولیس قرارداد دارد، به دنبال انتقال به یک تیم خارجی است.

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

20 اردیبهشت 1389

كمیته انضباطی همچنان منتظر پیشنهاد فدراسیون برای صدور رای شكایت دایی

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

دبیر كمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: برای صدور رای شكایت دایی همچنان منتظر پیشنهاد فدراسیون هستیم.

عبدالهی در پاسخ به این سئوال كه آیا فدراسیون پیشنهاد خود را برای پرونده علی دایی اعلام كرده یا خیر اظهار داشت: پیشنهاد فدراسیون فوتبال هنوز به كمیته انضباطی ارائه نشده است. نمی دانم كفاشیان در حال رایزنی برای ارائه این لایحه است یا نه اما مطمئن باشید این موضوع تا ابدیت طول نمی كشد.
وی افزود: نباید این تصور به وجود آید كه عمد خاصی در تاخیر برای صدور رای این پرونده وجود دارد. برای كمیته انضباطی طرفین پرونده فرقی نمی كند و ما خارج از وظایف خود عمل نمی كنیم.

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

20 ارديبهشت 1389
پرسپولیس مذاکره با ضیغمی را تکذیب کردند

مرجع خبری پرسپولیس : مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران مذاکره با با بازیکن ابومسلم مشهد را تکذیب کردند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس تهران به حرف و حدیث های روزهای اخیر مبنی بر جذب جواد ضیغمی بازیکن خط میانی ابومسلم مشهد پایان دادند.

بعد از دیدار پرسپولیس با ابومسلم مشهد بود که خبر مذاکره سرخپوشان با ضیغمی بازیکن خط میانی سیاه جامگان خراسانی مطرح شد اما مسئولان و اعضای کادر فنی پرسپولیس روز گذشته عنوان کردند که با ضیغمی مذاکره ای نداشتند.

جواد ضیغمی با ابومسلم قرار دادی 3 ساله دارد و بعید است که باشگاه اجازه دهد از تیم جدا شود.

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

20 ارديبهشت 1389
طلب بازیكنان پایه و فوتسال پرسپولیس پرداخت شد

مرجع خبری پرسپولیس : امورمالى باشگاه پرسپولیس خبر از تسویه حساب این باشگاه با كادر فنى و اعضاى تیم فوتسال پرسپولیس داد.

امور مالى پرسپولیس اعلام كرد كه كلیه مطالبات كادر فنى تیم فوتسال پرسپولیس تا رقم آخر پرداخت شده و كادر فنى این تیم هیچ طلبى از پرسپولیسى ها ندارند.
همچنین بازیكنان پایه این باشگاه نیز مطالبات را از پرسپولیسى ها گرفتند. فقط یك سرى از بازیكنان از سالهاى قبل طلب دارند كه تا آخر اردیبهشت ماه مطالبات آنها هم پرداخت خواهد شد.
این سازمان در پایان اعلام كرد: ۸۰ درصد از مطالبات بازیكنان فوتبال بزرگسالان نیز به آنها پرداخت شده و تا آخر فصل بقیه مطالبات آنها نیز پرداخت خواهد شد

قدیمی 05-10-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

20 ارديبهشت 1389
علی دایی:هیچ‌كس نمی‌داند من چگونه مهاجم شدم

سرمربی پرسپولیس گفت: قصد داریم با یک بازی خوب در تبریز و در بازی رفت فینال جام حذفی کار را تمام کنیم تا از خجالت هواداران خارج شویم.
علی دایی با خبرنگار فارس، در خصوص آخرین وضعیت پرسپولیس قبل از دیدار روز چهارشنبه با گسترش فولاد تبریز و مشکلات فوتبال ایران صحبت‌های زیر را مطرح کرد:
سؤال: وضعیت پرسپولیس پس از شکست برابر ابومسلم را چگونه ارزیابی می‌کنید؟
پس از شکست تلخ مقابل ابومسلم در حال آماده سازی تیم برای بازی فینال جام حذفی هستیم. خوشبختانه همه چیز طبق روال انجام می‌شود و باید با انگیزه مضاعف و روحیه جدید خودمان را آماده کنیم.
سؤال: از گسترش فولاد شناخت دارید؟
بله؛ تا حدود زیادی این تیم را می‌شناسم. چند بازی آنها را در جام حذفی و لیگ یک به دقت آنالیز کردم. ما هم کار خودمان را دنبال می‌کنیم تا اگر قسمت شد با یک بازی خوب در تبریز همان جا کار را تمام کنیم.
سؤال: اتفاق بازی با ابومسلم و شاهین بوشهر تکرار نمی‌شود؟
(کمی مکث می‌کند) امیدوارم بازی خوب و جذاب شود و به نتیجه دلخواه برسیم. هدف ما قهرمانی در جام حذفی و رفتن به آسیا است. به همین دلیل باید گذشته‌ها را فراموش کنیم. البته بیشتر ناراحتی من به خاطر هواداران است که از این شکست‌‌ها دچار آزردگی می‌شوند. باز هم می‌گویم در بازی مقابل ابومسلم خوب بازی نکردیم و باختیم.
سؤال: مصدوم یا محرومی برای بازی‌ رفت فینال جام حذفی دارید؟
خدا را شکر محروم نداریم اما تنها مصدوم ما آرفی است. خوشبختانه مصدومان ما مثل کریم باقری در بازی روز چهارشنبه می‌توانند به ما کمک کنند تا انتظارات را برآورده کنیم.
سؤال: ترکیب پرسپولیس تغییر می‌کند؟
مثل همیشه به شما می‌گویم منتظر باشید روز بازی این موضوع را ببینید. هر که خوب کار کند مزد زحماتش را می‌گیرد.
سؤال: نظرتان درباره حضور اولادی در تمرین پرسپولیس چیست؟
من خبر نداشتم و ایشان را سر تمرین روز یکشنبه دیدم و با او خوش و بش کردم. ان شاء الله باید ببنیم بعدا چه اتفاقاتی می‌افتد.
سؤال: یعنی با این بازیکن قراردادی نبسته‌اید؟
فعلا به فکر بازی مقابل گسترش فولاد هستم و ان شاء الله بعدا درباره‌اش صحبت می‌کنم. برای من این بازی و رفتن به آسیا بسیار مهم و ضروری است تا از خجالت هواداران در بیاییم.
سؤال: بگذریم. آقای دایی چه اتفاقاتی در فوتبال ایران افتاده که با حضور شما به عنوان آقای گل جهان در فوتبال کشورمان دچار مشکل گلزنی در رده ملی هستیم؟
این سؤالی است که شما بارها از من پرسیده‌اید ولی من نباید جواب بدهم. این را از دست اندرکاران فوتبال و از کارشناسانی که برنامه ریزی می‌کنند،‌ بپرسید.
سؤال: نکته این است که سه بازیکن خارجی آقای گل لیگ برتر هستند؟
من حرفم را زدم شما جوابش را باید پیدا کنید. من از شما می‌خواهم بروید بپرسید و جستجو کنید که برای رده پایه باشگاه‌ها چه کاری انجام داده است. آیا به صورت درست و کافی به جوانان و نوجوانان بها داده‌ایم؟
سؤال: نظر شما چیست؟
نمی‌دانم آیا در فدراسیون فوتبال چیزیی به نام کمیته استعدادیابی داریم ولی مشخص است که نداریم. در کشورهای دیگر یک بازیکن را از دهات می‌آوردند روی آن سرمایه گذاری می‌کنند و دستمزد خود را در فوتبال ملی می‌گیرند اما ما چه کار کرده‌ایم؟
سؤال: منظور شما چه کسی است؟
راه دور نروید. مسی بازیکن بارسلونا یک الگو مناسب است. ایشان از 9 سالگی حتی وقتی که مریض بود از آرژانتین شناسایی شد و به بارسلونا آمد. سپس دلسوزانه روی آن سرمایه گذاری کردند. حالا دستمزدش را می‌گیرند و خیلی‌ها آرزوها دارند امثال این بازیکن را داشته باشند.
سؤال: مسی و فوتبال اروپا را با ایران مقایسه می‌کنید؟
امثال مسی در ایران داریم اما به آنها رسیدگی نمی‌کنیم. به خاطر همین اگر کسی مثل دایی بیاید نمی‌دانید که چگونه او به فوتبال ملی معرفی شده است. اصلا بعید می‌دانم شما بدانید من چگونه مهاجم و سپس به آقای گل جهان تبدیل شدم.
سؤال: شما بگویید تا بعد از سال‌ها بدانیم.
یک بازیکن ناشناخته بودم. در اردبیل ابتدا در دفاع راست و در یک تیم محلی بازی می‌کردم اما یک روز وقتی که تیم ما مهاجم نداشت مربی اردبیلی به من بها داد و گفت: در خط حمله بازیکن کن. من هم همین کار را کردم و خواست خدا بود که به یک فوروارد خوب برای کشورم تبدیل شدم. روی من کسی در فوتبال ایران سرمایه گذاری کرده بود که بخواهد حرفش را بزند؟ پس معلوم است در وجود من استعداد و جسارت خدادادی بود. ببخشید؛ باید قبول کنیم شانسم این بود که چند تا مربی خوب گیر من بیاید تا با آنها استعدادم شکوفا شود اما برای همه این اتفاق نمی‌افتد. البته همیشه می‌گویم مثل خیلی از افراد مدیون خدا هستم.
سؤال: می‌شود به غیر از خودتان افراد دیگری را مثال بزنید که بدون پشتوانه به عنوان بازیکن بزرگ تبدیل شده‌اند؟
بله خداداد عزیزی و کریم باقری یا خیلی‌های دیگر. اصلا تا حالا از خودتان پرسیده‌اید چرا دستمان در فوتبال خالی شده است؟ نه تنها در خط حمله بلکه در تمام پست‌ها دستمان خالی است. وقتی در اروپا بودم خیلی از بازیکنان ما ترانسفر می‌شدند. یک سری به توافق نمی‌رسیدند و یک سری با تیم‌های بزرگ اروپا به توافق می‌رسیدند. چرا الان این اتفاق نمی‌افتد؟ این موضوع نشانه چیست؟
سؤال: شما دلیل این اتفاق ناخوشایند را بگویید؟
ببینید، شما اگر لیگ ما را بررسی کنید همه چیز را متوجه می‌شوید. در لیگ برتر فصل گذشته و امسال حتی یک بازیکن را هم ترانسفر نکردیم. دلیلش هم چند مورد اساسی است. عدم برنامه ریزی مناسب و عدم ثبات مدیریتی باعث شده این مشکلات به وجود آید. فقط دوست داریم از آنهایی که حاضرند و خود جوش شکوفا می‌شوند استفاده کنیم. نمی‌آییم در باشگاه‌ها تن به این بدهیم که چهار بازیکن جوان را آماده و به فوتبال کشورمان تقدیم کنیم.
سؤال: این اتفاقات سرنوشت فوتبال ما را به کجا می‌کشاند؟
به اینجایی که دست ما در فوتبال ما تهی می‌شود. باز هم می‌گویم هر سال بهترین فوتبالیست‌ها را در اروپا داشتیم و اگر حتی در اروپا بازی نمی‌کردند جز لیست تیم‌های خارجی بودند اما چند سالی است که به غیر از شجاعی و نکونام که 4 سال قبل به اروپا رفته‌اند دیگر بازیکن ایرانی در لیگ اروپا ندیدیم.
سؤال: این مشکل در فوتبال ما حل می‌شود؟
نمی‌دانم این سؤال شما یعنی چه. ما الان به اندازه انگشتان یک دست لژیونر نداریم. دیگر آن دست شماها است که بروید پیگیری کنید که چرا این اتفاقات افتاد یا دست کارشناسان فدراسیون فوتبال است تا با یک برنامه ریزی مناسب این موضوع را حل کنند.
سؤال: آقای دایی شما چند سال در اروپا بازی کردید؟
5 سال در اروپا بازی کردم اما الان معتقدم دیر به اروپا رفتم و به تیم ملی ایران آمدم. 24 سالم بود پیراهن مقدس تیم ملی را بر تن کردم. در سال 1997، 28 ساله بودم که پا به اروپا گذاشتم به همین دلیل شرایط من متفاوت با دیگران است.
سؤال: منظورتان چیست؟
بسیار شفاف به شما جواب می‌دهم. 28 ساله بودم که به اروپا رفتم و شرایطم با بازیکنی که در سن 22 سالگی به اروپا می‌رود فرق دارد. دیر به اروپا رفتم و حتی اگر در دانشگاه در اردبیل قبول نمی‌شدم و به تهران نمی‌آمدم موفق نمی‌شدم وارد فوتبال شوم و فوتبال ایران و اروپا من را بشناسد. خیلی‌ها هستند شانس ندارند که موقعیت من را داشته باشند. باز هم می‌گویم آقایانی امثال من هستند که باید در این فوتبال شناخته شوند.
سؤال: درس خواندن چه نقشی در موفقیت فوتبالی شما داشت؟
خیلی زیاد. من در کنار درس همیشه فوتبال را دوست داشتم که ادامه بدهم اما دایی رشد کرد و متاسفانه حالا امثال دایی هستند که به دلیل عدم برنامه ریزی نمی‌توانند موفق باشند. خواهش می‌کنم از فدراسیون فوتبال بپرسید آیا کمیته‌ای به عنوان استعدادیابی وجود دارد و اگر هست تا الان چند نفر به فوتبال ایران یا به لیگ برتر معرفی کرده است. من جواب شما را می‌دهم؛ هیچی. خیلی‌ها خود جوش به تیم‌های امید و جوانان راه پیدا کرده‌اند و هیچ کس روی آنها سرمایه گذاری نکرده است.
سؤال: حضور 5 ساله شما در اروپا راضی کننده بود؟
هرگز. اگر تجربه الان را داشتم 10 سال می‌توانستم در اروپا توپ بزنم. 5 سال برای من خیلی کم بود و به نظرم شانس با من یار نبود. با این حال مزد زحمات و تلاش خودم را گرفتم و همیشه خدا را شاکرم.
سؤال: ارزیابی شما از لیگ نهم چیست؟
خوشبختانه فاصله تیم‌ها به هم نزدیک‌تر شده است. تقریبا برگزاری بازی‌های لیگ نسبت به سال قبل بهتر بوده اما وقفه‌های طولانی کمی باعث شد لیگ ما افت کند. با این وجود نسبت به سال‌های قبل بهتر بودیم. کاستی‌هایی نیز در این بین بوده اما من نباید نظر بدهم و کارشناسان باید آن را بررسی کنند.
سؤال: شیرین ترین خاطره شما از وقت اضافه بازی‌های فوتبال چیست؟
یادم نیست خاطره تلخ و شیرینی زیادی در فوتبال دارم.
سؤال: بازی با استرالیا نبود؟
خیر. چون بازی با استرالیا وقت اضافه نبود. در وقت قانونی توانستیم استرالیا را در یک روز شیرین شکست دهیم که هیچ وقت از یاد کسی نمی‌رود. من خاطره خاصی ندارم چون دقایق و ثانیه ها فوتبال همه خاطره است که من نمی‌توانم قسمتی از آن را انتخاب کنم. خدا را شکر همه چیز تا به امروز خوب بوده و امیدوارم همچنان ادامه پیدا کند.

ویرایش توسط T I N A : 05-10-2010 در ساعت 02:30 PM
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)