بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ضبط ترانه ای در وصف داوید ویا

یک گروه اسپانیایی برای سپاسگزاری از گلهای ارزشمندی که داویدویا در جام جهانی برای ماتادورها به ثمر رسانده، ترانه ای را به نام او ضبط کرده اند.

سایت گل- گروه "لوس بررونس" گروهی متعلق به منطقه تولوویا، ترانه ای را اجرا کرده اند که "ویا ماراویا" نام دارد.. آنها این ترانه را به پاسداشت گلهای ارزشمند داوید ویا در رقابتهای مختلف برای تیم ملی اسپانیا ضبط کرده اند.

در متن این ترانه به رشد و پیشرفت ویا در سالهای اخیر اشاره شده و ال گواخه را بازیکنی استثنایی و خارق العاده خوانده است.

این را باید ترانه تابستانی اسپانیا دانست.."ویاویا ماراویا"

در صورتی که می خواهید به این آهنگ گوش فرا دهید به آدرس زیر مراجعه کنید:

http://www.marca.com/blogs/el-otro-m...ncion-del.html
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

يه چيز جالب:

تا به حال 18 دوره جام جهاني برگزار شده كه طي اون 9بار آمريكاي جنوبي(5بار برزيل، 2بار آرژانتين و 2 بار اروگوئه) و
9بار اروپا (4بار ايتاليا، 3بار آلمان، ا بار انگليس و ا بار فرانسه)
تونستند كه جام رو فتح كنند، با توجه به تيم هاي راه يافته به نيمه نهايي به نظر مي رسه اروپا از آمريكاي جنوبي پيش بيوفته

هلند 2-0 اروگوئه
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-06-2010
Setare آواتار ها
Setare Setare آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 926

875 سپاس در 242 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آخرین پیشگوئی اختاپوس دروغ بود؟!

بسیاری از روزنامه ها روز گذشته خبر از پیشگویی جدید هشت پای آکواریم شهر اوبرهاوزن داده بودند که براساس این پیشگویی، آلمان از اسپانیا شکست می خورد در حالی که اکنون به نظر می رسد این خبر صحت نداشته است.

بسیاری از وبلاگها و روزنامه هایی چون "گاردین" روز گذشته خبر از پیشگویی جدید "پل"، هشت پای معروف آکواریم "زندگی دریایی" شهر اوبرهاوزن آلمان دادند.

برپایه این پیشگویی که با یک گزارش تصویری همراه بود، تیم ملی آلمان در بازی چهارشنبه شب در مقابل اسپانیا از این تیم در نیمه نهایی شکست می خورد و از ادامه جام جهانی باز می ماند.

این درحالی است که پس از گذشت چند ساعت نگرانی و اضطراب طرفداران تیم ژرمنها، بسیاری از رسانه ها اعلام کردند که به نظر می رسد این خبر جعلی است و صحت ندارد.

به گفته این منابع خبری، تصاویری که در اینترنت منتشر شده اند مربوط به پیشگویی بازی تیم ملی آلمان و صربستان است که در آن زمان پل، پیروزی صربستان را پیشگویی کرده بود. در تصاویر منتشر شده اخیر با فتوشاپ به جای پرچم صربستان، پرچم اسپانیا گذاشته شده است.

از سویی دیگر این منابع خبری اعلام کردند که تاکنون هیچ فیلمی در یو تیوب از پیشگویی جدید پل گذاشته نشده است در صورتی که در موارد گذشته، گزارشات تصویری با فیلم مراسم پیشگویی همراه بود.

همچنین مقامات آکواریم "زندگی دریایی" در اوبرهاوزن آلمان اعلام کردند که تا روز سه شنبه (امروز) پل هنوز هیچ پیشگویی در مورد بازی چهارشنبه شب آلمان و اسپانیا انجام نداده که فیلم این اظهارات نیز در شبکه موجود است
شاه بیت غزل زندگیم...

ویرایش توسط Setare : 07-06-2010 در ساعت 08:23 PM
قدیمی 07-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نامه بازيكنان تيم ملي آلمان به هواداران؛ شور و اشتياق شما شور مضاعفي به ما مي دهد

آلماني ها از هوادارانشان به خاطر حمايت هايشان تشكر كردند

سايت گل- بازيكنان تيم ملي آلمان، در آستانه ديدار حساس اين تيم مقابل اسپانيا، نامه اي خطاب به هواداران شان در آلمان نوشتند و از حمايت هايشان در چند هفته اخير تشكر كردند.

در اين نامه آمده است:

به هواداران مان در آلمان

ما همگي عكس هايي كه از آلمان منتشر شده را ديديم. صدها هزار نفر در ميادين، ميليون ها نفر از طريق تلويزيون و عشق به پرچم مشكي و قرمز و زرد آلمان.كشور ما مهماني صلح آميز فوتبال را جشن گرفت.

هرچند شما هزاران كيلومتر از ما دور هستيد، هر يك ما حمايت شما را كاملا احساس مي كند. شور و اشتياق شما شور مضاعفي به ما مي دهد. پشتيباني شما ما را قوي تر مي كند.

ما هنوز به ديدار فينال نرسيده ايم و جشن هنوز ادامه دارد. در آفريقاي جنوبي و آلمان. ما همگي يك تيم هستيم و همگي يك هدف بزرگ داريم. با كمك هم مي توانيم هر كاري انجام دهيم.

تيم شما
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جناب هشت پا تصمیم گرفت: اسپانیا یک پای فینال !

هشت پای معروف آلمانی تمام دیدارهای تیم ملی آلمان در رقابتهای جام جهانی را درست پیشگویی کرده است

سایت گل- پل، هشت پای معروف آلمانی تا اینجا تمام نتایج دیدارهای تیم ملی آلمان را به درستی پیش بینی کرده است.او که شکست آلمان مقابل صربستان را نیز پیش بینی کرده بود، روز سه شنبه اعلام کرد که اسپانیا در دیدار 4شنبه شب مقابل آلمان به برتری دست یافته و بدین ترتیب آلمانی ها از راه یافتن به فینال بازخواهند ماند

مطبوعات آلمانی این خبر را بازتاب دادند ولی به این نکته اشاره کردند که پل در سال 2008 در یکی از پیشگویی های خود مرتکب اشتباه شده بوده است! پل پیش از دیدار فینال رقابتهای یورو2008،تیم ملی آلمان را به عنوان تیم قهرمان رقابتهای یورو انتخاب کرده بود که این پیش بینی غلط از آب در آمد. نکته جالب توجه اینجاست که پل همواره تیمی را انتخاب می کند که در دیدار، تیم میهمان محسوب می شود

این در حالی است که روز دوشنبه خبری منتشر می شد که حکایت از آن داشت که پل تیم اسپانیا را به عنوان تیم پیروز این دوئل تماشایی برگزیده ولی رسانه های مختلف دنیا با تکذیب این خبر آن را خبری جعلی از سوی رسانه های اسپانیایی اعلام کرده و این عکس را مونتاژ اعلام کردند.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-06-2010
ساقي آواتار ها
ساقي ساقي آنلاین نیست.
ناظر و مدیر ادبیات

سپاسها: : 432

2,947 سپاس در 858 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اميد جان ويرايش بالا دليل خاصي داشت ،
اينم هشت پايي
که گفتي

[IMG]http://*****************/Files/2b50597107534f2f8a4e.jpg[/IMG]

ویرایش توسط Omid7 : 07-07-2010 در ساعت 12:09 AM
قدیمی 07-06-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آخرین پیشگویی هشت‌پا فتوشاپی بود!

فوتبال- همشهري آنلاين:

بسیاری از روزنامه‌ها روز گذشته خبر از پیشگویی جدید هشت‌پای آکواریم شهر اوبرهاوزن داده بودند که براساس این پیشگویی، آلمان از اسپانیا شکست می‌خورد، در حالی که اکنون به نظر می‌رسد این خبر صحت نداشته است.

به گزارش خبرگزاری مهر، بسیاری از وبلاگ‌ها و روزنامه‌هایی چون "گاردین" روز گذشته (14 تير) خبر از پیشگویی جدید "پل"، هشت‌پای معروف آکواریم "زندگی دریایی" شهر اوبرهاوزن آلمان دادند.

برپایه این پیشگویی که با یک گزارش تصویری همراه بود، تیم ملی آلمان در بازی چهارشنبه شب (16 تير) در مقابل اسپانیا از این تیم در نیمه‌نهایی شکست می‌خورد و از ادامه جام جهانی باز می‌ماند.

این درحالی است که پس از گذشت چند ساعت نگرانی و اضطراب طرفداران تیم ژرمن‌ها، بسیاری از رسانه‌ها اعلام کردند که به نظر می‌رسد این خبر جعلی است و صحت ندارد.

به گفته این منابع خبری، تصاویری که در اینترنت منتشر شده‌اند مربوط به پیشگویی بازی تیم ملی آلمان و صربستان است که در آن زمان پل، پیروزی صربستان را پیشگویی کرده بود.

در تصاویر منتشر شده اخیر، با فتوشاپ به جای پرچم صربستان، پرچم اسپانیا گذاشته شده است.

در تصویر زير چگونگی جابجایی پرچم‌های صربستان و اسپانیا نشان داده شده است.

از سویی دیگر این منابع خبری اعلام کردند که تاکنون هیچ فیلمی در یو تیوب از پیشگویی جدید پل گذاشته نشده است در صورتی که در موارد گذشته، گزارشات تصویری با فیلم مراسم پیشگویی همراه بود.

همچنین مقامات آکواریم "زندگی دریایی" در اوبرهاوزن آلمان اعلام کردند که تا روز سه شنبه (15 تير) پل هنوز هیچ پیشگویی در مورد بازی چهارشنبه شب آلمان و اسپانیا انجام نداده، که فیلم این اظهارات نیز در شبکه موجود است.

قدیمی 07-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

گوليت قرارگرفتن هلند درجمع چهارتيم برترجام جهاني را خوش اقبالي دانست
رود گوليت ستاره و کاپيتان سال هاي نه چندان دور تيم فوتبال هلند، قرار گرفتن تيم ملي کشورش درجمع چهار تيم برتر جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي را بيشتر مرهون بخت و اقبال اين تيم دانست.
کاپيتان اسبق تيم ملي هلند با اعلام اين خبر افزود: " به نظر من تيم ما خوب بازي کرده اما، نبايد فراموش کرد که خوش شانس هم بوده است."
گوليت که در سال 1988 همراه تيم ملي هلند قهرمان جام ملت هاي اروپا شد، در ادامه ضمن تمجيد از نسل جديد بازيکنان تيم فوتبال هلند و با اشاره به گل هاي به ثمر رسيده تيم ملي کشورش در اين دوره از رقابت ها، گفت: "گل در مقابل دانمارک، يک گل به خودي محسوب مي شود، گل هلند در مقابل تيم ملي ژاپن نيز تقريبا همينطور، گل اول بازي در مقابل برزيل نيز( که البته بعدا به حکم فيفا به نام اشنايدر ثبت شد) از اين قاعده مستثني نبود ولي باعث شد که تيم ما به اعتماد به نفس برسد."
مهاجم اسبق پي اس وي آيندهوون، فاينورد، آث ميلان و چلسي در خصوص بازي تيمش در مقابل برزيل گفت: "اوضاع در مقابل برزيل مي توانست خيلي متفاوت باشد و به همين خاطر من از نتيجه به دست آمده در مقابل تيم برزيل بسيار حيرت زده شدم چون برزيلي ها در نيمه اول به مراتب بهتر از ما بودند."
وي در پايان خاطر نشان کرد که در حال حاضر که تيم ملي کشورش در جمع 4 تيم برتر جام قرار گرفته است، شرايط متفاوت و بخت قهرماني براي تيم هلند بسيار زياد است.

قدیمی 07-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

رينا: دو بازي تا رسيدن به روياي خود فاصله داريم
دروازه‌بان دوم تيم ملي اسپانيا گفت: تنها دو بازي تا رسيدن به روياي خود يعني قهرماني فاصله داريم.

به نقل از آس اسپانيا، په‌په رينا دروازه‌بان ليورپول تصريح کرد: از اين که کاسياس درخشيده بسيار خوشحاليم و من و والدس به عنوان دو دروازه‌بان نيمکت نشين تيم ملي به پوشيدن پيراهن اسپانيا افتخار مي‌کنيم.

وي افزود: تنها دو بازي مانده تا جشن قهرماني بگيريم و هيچکدام از ما باور نداريم که برابر آلمان شکست بخوريم. ما حتي براي جشن در ميدان سيبلس مادريد نيز برنامه‌ريزي کرده‌ايم و اطمينان داريم که راهي فينال خواهيم شد.

وي ادامه داد: تورس مي تواند سرنوشت بازي با آلمان را تغيير دهد. او مي تواند پاسخي مناسب به همه انتقادات بدهد. مي‌دانم که ميدان مسابقه با آلمان ميدان تجربه نيست اما اي کاش به تورس هم فرصت داده شود.
قدیمی 07-06-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

کاسياس: پيروزي برآلمان مهمترين برد تاريخ ما خواهد بود
کاسياس که يکي از بزرگترين ونامدارترين دروازه بانان کنوني جهان است، اهميت پيروزي دربازي فرداشب تيم ملي اسپانيا را حتي از پيروزي و قهرماني اين تيم در جام ملت هاي اروپا در سال 2008 با اهميت تر دانست که اين امر حکايت از راهيابي هراس به اردوي اسپانيايي هاست.
کاسياس در گفت وگو با راديو "فدراسيون اسپانيا" که درمحل کمپ تيم ملي اسپانيا در آفريقاي جنوبي انجام شد، با تاکيد بر ميل پيروزي بازيکنان اين تيم براي کسب پيروزي در ديدار فردا شب مقابل آلمان اظهارداشت: " ما به اينجا نيامده ايم تا چهارم شويم.
کاسياس تصريح کرد: بازيکنان تيم ملي فوتبال اسپانيا براي غلبه برآلمان و رسيدن به فينال جام جهاني که يک هدف تاريخي براي فوتبال اين کشوراست ،تمام سعي و تلاش خود را به کار خواهند بست .
دروازه بان مادريدي تيم ملي فوتبال اسپانيا با اشاره به شور و هيجان موجود نزد تيم ملي فوتبال آلمان و جوانگرايي که دراين تيم صورت گرفته است، گفت: آلمان بهترين تيم حاضر در جام جهاني آفريقاي جنوبي است.
کاسياس افزود: پيروزي آلمان با نتايج چهار بر يک و چهار بر دو در برابر آرژانتين وانگليس بدون برنامه ريزي و اتفاقي نيست و فکر مي کنم بهترين تيم جام جهاني باشد.
کاسياس با اشاره به اينکه کسب اين نتايج از تيم جوان آلمان تعجب آور است، گفت: پنج بازيکن اين تيم زير 21 سال اين کشور انتخاب شده اند.
وي با بيان اينکه آلمان فيناليست جام جهاني 2002 بوده و در جام جهاني 2006 نيز سوم شده است، تصريح کرد: تشکيل چنين تيمي نتيجه تدبير و مديريت مربي، مردم و تجديد و استمرار روياها مي باشد.
به نظر مي رسد که پيروزي هاي مقتدرانه تيم ملي فوتبال آلمان بر تيم هاي قدرتمند، آرژانتين و انگليس همچنين برد چهار برصفر آن در برابر استراليا که همه نشان از توان و شم گلزني بالاي مهاجمان و بازيکنان اين تيم دارد، ازهم اکنون ترس و اضطراب را به اردوي اسپانيايي هايي آورده است.
اسپانيا که در نخستين ديدار خود در برابر سوئيس تن به شکست داد، براي رسيدن به اين مرحله ، اندکي از خوش شانسي بهره مند شد، زيرا حريفانش به قدرتمندي حريفان آلمان نبودند.
آلمان در شرايطي به اين مرحله از جام جهاني راه يافت که حتي خوش بين ترين کارشناسان نيز چنين تصوري نداشتند، درحاليکه اکثر صاحب نظران آرژانتين را يکي از مدعيان اصلي قهرماني دراين دوره مي دانستند، حال آنکه تيم جوان ژرمن ها اين مدعي را از گردونه رقابتها حذف کرد و همانند برزيل ديگر بزرگ آمريکاي لاتين به خانه فرستاد.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)