بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جدول گلزنان جام جهاني : اسنايدر اينجا چه مي‌كند؟

اسنايدر كه يك هافبك تهاجمي است، اگر در فينال هم گل بزند ركوردي خارق‌العاده از خود باقي گذاشته است

سايت گل – جام جهاني به سه مسابقه پاياني رسيده اما رقابت در بخش ديگري با شدت در جريان است. جايي كه گلزنان تيم‌هاي مختلف براي كسب كفش طلايي نبرد غيرمستقيمي با يكديگر دارند. در حال حاضر داويد ويا و وسلي اسنايدر دو بازيكن تيم‌هاي اسپانيا و هلند با پنج گل در صدر قرار دارند و ميرو كلوزه و ديه‌گو فورلان با چهار گل اين دو را تعقيب مي‌كنند. اسنايدر كه يك هافبك تهاجمي است، اگر در فينال هم گل بزند ركوردي خارق‌العاده از خود باقي گذاشته است:

1- داويد ويا (اسپانيا) 5 گل

- وسلي اسنايدر (هلند) 5 گل

2- ميرو كلوزه (آلمان) 4 گل

- گنسالو ايگوآين (آرژانتين) 4 گل

- روبرت ويتك (اسلوواكي) 4 گل

- توماس مولر (آلمان) 4 گل

- ديه‌گو فورلان (اروگوئه) 4 گل

3- لاندن داناوان (آمريكا) 3 گل

- لوئيس فابيانو (برزيل) 3 گل

- لوئيس سوآرس (اروگوئه) 3 گل

- آسامو جيان (غنا) 3 گل

از نظر تعداد دقايق بازي و معدل گلزني بهترين معدل در اختيار ميروسلاو كلوزه است كه در هر 67 دقيقه، يك گل به ثمر رسانده است. معدل گلزني داويد ويا هم يك گل در هر نود دقيقه است. وسلي اسنايدر نيز 5 گل را در 532 دقيقه به ثمر رسانده كه معدل 106 دقيقه براي هر گل را نشان مي‌دهد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

جملات روز:هفتم جولای- ال نینیو: یکی از طرفداران فوتبال آلمان هستم

اظهارات افراد در مورد یادآوری خاطره ها، تعریف و تمجیدها و طعنه ها...اینها جواهرات مطبوعات ورزشی هستند. مروری بر جمله های برگزیده روز هفتم جولای می اندازیم.

* لورن بلان، در مراسم معارفه اش به عنوان مربی جدید تیم ملی فرانسه:« احساس می کنم که از زیر گیوتین بیرون آمده ام.»

* فرناندو تورس یک روز قبل از دیدار مرحله نیمه نهایی تیمش مقابل آلمان:« همیشه یکی از طرفداران فوتبال آلمان بوده ام.»

* الخاندرو مانکوسو، دستیار مارادونا در مورد احتمال کناره گیری مارادونا از نیمکت مربی گری آرژانتین:« فکر نمی کنم مارادونا برود.»

*خولیو گردونا، رئیس فدراسیون فوتبال آرژانتین در صحبتهایی پس از سه دهه حضور در فدراسیون فوتبال این کشور:«مارادونا تنها فردی در کشور است که می تواند هرکاری که دوست داردانجام دهد. »

* خوستو ویار، دروازه بان پاراگوئه:« برای فیفا فقط مطالعات، تلویزیون و آنچه دیده می شود مهم است. آفریقای جنوبی در شرایط برگزاری رقابتهای جام جهانی نیست.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش‌بازی اسپانیا – آلمان: فينال در نيمه نهايي

هواداران دو تيم عقيده داردند اين دو شايسته دترين ها براي قهرماني اند. اين ادعا كاملا درست است

سایت گل – پس از آن که هلند توانست به فینال جام جهانی برسد، آلمان و اسپانیا در مصافی که امشب در دوربان برگزار می‌کنند دیگر تیم فینالیست را مشخص خواهند کرد. بازی آنها تکرار فینال یورو 2008 است. اسپانیایی‌ها در آن بازی پیروز شدند، اما در این جام هیچ تیمی درخشان‌تر از آلمان نبوده است. آنها چهار گل به انگلیس زدند و همین کار را با آرژانتین تکرار کردند. رقیب بعدی آنها چندان مقابل پرتغال و پاراگوئه درخشان نبود، اما با ضربه‌های فرصت‌طلبانه داوید ویا به مراحل بعد راه یافت.

دیدار

آلمان – اسپانیا، 7 جولای، دوربان، 23:00

مروری بر بازی

از دو سال پیش که اسپانیا با گل فرناندو تورس، آلمان با میشاییل بالاک را شکست داد خیلی چیزها عوض شده. بالاک مصدوم به جام جهانی نرسید و تورس نتوانسته فرم گل‌زنی خود را بازیابد. این بار آلمانی‌های جوان هستند که با بازی سریع خود همه را مجذوب ساخته‌اند، نه اسپانیایی‌ها. یواخیم لو، مربی آلمان نسلی جدید از نوآموزان، از جمله توماس مولر و مسعود اوزیل را روانه میدان ساخته. این دو نفر در کنار دیگر بازیکنان، تیمی با میانگین سنی تنها 24.9 سال تشکیل داده‌اند. لو همچنین می‌تواند روی میروسلاو کلوزه دوباره جوان شده حساب باز کند. او فصل گذشته چندان از سوی بایرن مونیخ مورد استفاده قرار نرفت، اما این مهاجم کهنه‌کار دارد به سرعت به رکورد رونالدو در زمینه تعداد گل در جام‌های جهانی می‌رسد.

ویسنته دل‌بوسکه هم روی ضربات مهلک داوید ویا، بازیکن جدید بارسلونا حساب باز کرده. او با پنج گل برترین گل‌زن جام جهانی بوده و هر چند اسپانیایی‌ها هنوز نتوانسته‌اند درخشش همیشگی خود در به گردش درآوردن توپ را داشته باشند، اما هنوز تهدیدی بسیار جدی برای اغلب تیم‌ها هستند. آنها بازیکنان ذخیره فوق‌العاده‌ای مانند پدروی پرطراوت دارند که اگر بازی به وقت اضافه کشیده شد می‌توانند روی او حساب کنند. چه سرنوشت این بازی در 90 دقیقه مشخص شود و چه نه، گل‌ها و هیجان بسیاری در انتظار ما خواهد بود.

زیر ذره‌بین

کلوزه و ویا

در دیداری که شاید سرنوشتش با حداقل اختلاف مشخص شود، هر تیم به تهدیدکننده اصلی خود می‌نگرد تا تفاوت را رقم بزند. مولر چهارگله محروم است و به همین دلیل شم گل‌زنی بالای کلوزه اهمیتی دوچندان می‌یابد. او اگر تنها یک گل دیگر بزند به رکورد 15 گل رونالدو در جام‌های جهانی خواهد رسید. ویا هم به همین میزان در فرم خطرسازی قرار دارد. او در چهار بازی متوالی در جام جهانی گل زده و اگر قحطی گل تورس ادامه یابد، این شماره 7 کوچک می‌تواند حرف‌های بزرگی برای رسیدن اسپانیا به اولین فینال تاریخ خود در جام جهانی داشته باشد.

آنچه گفتند

«بازی مانند فینال خواهد بود. آنها را می‌شناسیم. ما تیمی بسیار تهاجمی هستیم و فکر می‌کنم جذاب‌ترین تیم جام جهانی باشیم.» فرناندو تورس، مهاجم اسپانیا
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ركوردداران بازي در جام جهاني -آلمان از برزيل پيش مي‌افتد

آلمان در صورت صعو.د به جام‌جهاني بعد اولين تيمي خواهد بود كه براي صدمين بار در جام جهاني به ميدان مي‌رود

سايت گل – تيم ملي فوتبال آلمان در آستانه ثبت يك ركورد تاريخي قرار دارد. آنها در صورت پيروزي در مقابل تيم اسپانيا ركورد حضور در بازي‌هاي جام‌هاي جهاني را به خود اختصاص خواهند داد.

آلمان از اولين دوره جام جهاني در سال 1930 تا آخرين دوره در سال 2010، با توجه به دو بازي باقيمانده، نود و هشتمين و نود و نهمين بازي‌هاي خود را برگزار خواهند كرد كه بالاخره آنها توانسته‌اند از برزيل كه در همه ادوار جام جهاني حاضر بوده است، پيش بيفتند. آلماني‌ها در دو دوره جام جهاني حضور نداشتند اما سه بار قهرمان جام جهاني شده، يازده بار به نيمه نهايي رسيده‌اند و در اين مدت 59 پيروزي، 19 مساوي و 19 شكست داشته‌اند. ركورد برزيل هم 67 پيروزي، 15 مساوي و 15 شكست در 97 مسابقه است. آلماني‌ها 203 گل به ثمر رسانده و 114 گل دريافت كرده‌اند و برزيل 211 گل زده و 88 گل خورده است.

ايتاليا با 80 بازي سومين تيم اين جدول است و رده‌هاي بعدي جدول به آرژانتين با 70 بازي و انگليس با 59 بازي اختصاص دارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-07-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

جام جهانی بازهم قربانی گرفت

پلیس آلمان خبر داد هر دو قربانی به بیمارستان شهر هانوفر محل این حادثه منتقل شدند که یکی از آنان در دم جان سپرد و دیگری نیز ۲۴ ساعت بعد از این حادثه بر اثر خونریزی جان خود را از دست داد.

بحث میان طرفداران تیم های ملی فوتبال آلمان و ایتالیا به مرگ دو طرفدار لاجرودی پوشان خاتمه یافت.
این جریان از آن جا شروع شد كه دو طرفدار ایتالیایی و یك طرفدار آلمانی بر سر سوابق و افتخارات تیم های ملی كشور خود با یكدیگر بحث می كردند كه ناگهان شهروند آلمانی به ضرب گلوله طرفداران ایتالیا را از پا درآورد.
پلیس آلمان خبر داد هر دو قربانی به بیمارستان شهر هانوفر محل این حادثه منتقل شدند که یکی از آنان در دم جان سپرد و دیگری نیز ۲۴ ساعت بعد از این حادثه بر اثر خونریزی جان خود را از دست داد.
گفتنی است ضارب همچنان فراری است و پلیس آلمان تدابیر ویژه ای را برای دستگیری وی فراهم كرده است.

قدیمی 07-07-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

المان اسپانيا

برد با اسپانيا
قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هلند با غلبه بر اروگوئه فيناليست شد
/همگام با جام جهاني 2010 - آفرقاي جنوبي/
هلند با غلبه بر اروگوئه فيناليست شد

خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال هلند با برتري 3 بر 2 مقابل اروگوئه جواز حضور در ديدار پاياني جام جهاني 2010 را به دست آورد.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 23 سه شنبه شب در ورزشگاه گرين پوينت شهر كيپ تاون آغاز شد و نارنجي پوشان هلند با برتري برابر حريف خود راهي فينال شدند.

هلند در نيمه نخست با گل دقيقه 18 جيوواني ون برونكهورست كه از فاصله اي دور به ثمر رسيد از حريف خود پيش افتاد؛ اما ديگو فورلان در دقيقه 41 پاسخ گل زيباي كاپيتان هلند را داد و از پشت محوطه جريمه با شوتي سركش دروازه حريف را گشود تا نيمه اول به تساوي بكشد.
در نيمه دوم نيز بازي متعادل پيش مي رفت اما وسلي اسنايدر در دقيقه 70 با شوتي از پشت محوطه جريمه گل دوم هلند را به ثمر رساند تا بخت شاگردان فان مارويك براي پيروزي افزايش يابد.
اروگوئه براي جبران گل خورده بازي را ادامه داد اما باز هم اين هلند بود كه به گل رسيد و آرين روبن در دقيقه 73 با ضربه سر سومين گل نارنجي پوشان را وارد دروازه حريف كرد.
در حالي كه همه منتظر پايان بازي با نتيجه 3 بر يك بودند؛ اروگوئه در دومين دقيقه از وقت هاي تلف شده توسط ماكسيميليانو پريرا به گل رسيد تا آخرين لحظات بازي با هيجاني بسيار بالا برگزار شود اما فرصت براي زدن گل سوم آبي پوشان كافي نبود و هلند 3 بر 2 پيروز شد و پس از سال ها جواز حضور در فينال را به دست آورد تا اميدوار باشد كه براي نخستين بار قهرمان جهان شود.
ايرماتوف از ازبكستان قضاوت اين ديدار پربرخورد را برعهده داشت، وي به پريرا و كاكرس از اروگوئه و اسنايدر، بولاهروز و فان بومل از هلند اخطار داد.
ديگر ديدار مرحله نيمه نهايي امشب(چهارشنبه) بين تيم هاي آلمان و اسپانيا برگزار خواهد شد.

قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
فان‌مارويك: در نيمه دوم برتري‌مان را به رخ اروگوئه كشيديم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال هلند گفت: پس از يك بازي تقريبا متعادل در نيمه ‌اول‌، در نيمه دوم برتري خود را به رخ اروگوئه كشيديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، برت فان‌مارويك اظهار داشت: به نظرم به جاي برد 3 بر 2 مي‌توانستيم 4 بر يك برنده از زمين خارج شويم ولي در پايان بازي تا حدي اوضاع حاد شد و تسلط خود را از دست داديم.
وي ادامه داد: ‌با اين حال خوشحالم بالاخره برنده از بازي خارج شديم و پس از 32 سال به فينال راه يافتيم.

فان‌مارويك افزود: چنين دستاوردي براي ما غير قابل تصور و رويايي است كه قدرش را حتما خواهيم دانست و براي كسب قهرماني تلاش خواهيم كرد.
هلند شب گذشته در ديدار نيمه‌نهايي برابر اروگوئه 3 بر 2 پيروز شد و به بازي نهايي در روز يكشنبه رسيد.
نارنجي‌پوشان آخرين مرتبه‌اي كه به بازي پاياني يك جام جهاني رسيدند مربوط به سال 1978 است كه مغلوب آرژانتين شدند.
قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
فورلان: خوب بازي نكرديم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال اروگوئه گفت: برابر هلند اصلا خوب بازي نكرديم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، ديه‌گو فورلان تصريح كرد: تنها در پايان نيمه دوم اروگوئه واقعي بوديم و به خصوص در نيمه اول كنترل بازي را كاملا به حريف خود واگذار كرده بوديم.

وي افزود: دفاعي بازي كردن را قبول ندارم و اين اتهامي است كه هرگز به خاطر آن محكوم نخواهيم شد اما قبول دارم كه برابر هلند خوب بازي نكرديم و در جنگ تاكتيكي شكست خورديم.

فورلان گفت: هلند از فرصت‌هاي به دست آمده خود به خوبي استفاده كرد و ما بسياري از موقعيت‌هاي مسلم گلزني را به راحتي از دست داديم.

قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
تابارس: باخت حق‌مان بود

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال اروگوئه گفت: بايد اعتراف كرد كه باخت حق‌مان بود.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از رويترز، اسكار تابارس اظهار داشت: قبلا ثابت كرديم شايستگي ورود به مرحله نيمه‌نهايي جام‌جهاني را داريم. از اين بابت خوشحالم و به بازيكنان فداكار و پرتلاشم افتخار مي‌كنم و از جايگاهي كه اكنون در آن قرارداريم، احساس شادماني دارم.

وي كه تيمش شب گذشته در ديدار نيمه‌نهايي با هلند 3 بر 2 مغلوب شد، افزود: بايد اعتراف كرد كه باخت حق‌مان بود كه آن را مي‌پذيرم. البته ما از باخت ناراحت هستيم اما از نبايد از خاطر دور نگه داشت كه ما در اين جام به خيلي‌ چيزها از جمله حضور در جمع 4 تيم رسيديم. آن هم در شرايطي كه هيچكس روي قدرت و درخشش ما حساب نمي كرد.

تيم تحت رهبري اين مربي مجرب با اين باخت راهي بازي بر سر عنوان سوم در روز شنبه شد و منتظر جدال

امشب آلمان و اسپانيا خواهد ماند تا حريف خود را شناسايي كند.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)