بازگشت   پی سی سیتی > ادب فرهنگ و تاریخ > فرهنگ و تاریخ > ایران ما > استان کرمانشاه

استان کرمانشاه در این تالار به بحث و بررسی مطالب مرتبط به استان کرمانشاه میپردازیم.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد-مدیر بخش خانه داری

سپاسها: : 9,677

9,666 سپاس در 4,139 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض سنقروكلیایی به عنوان شهر سبز معرفی شد

سنقروكلیایی به عنوان شهر سبز معرفی شد

كرمانشاه - فرماندار سنقروكلیایی گفت: به دلیل اینكه تمامی نقاط شهری این شهرستان از نعمت گاز برخوردار شده، سنقروكلیایی به عنوان شهر سبز معرفی شده است.

غلامرضا حیدری روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا از برخورداری 18 روستای سنقروكلیایی از گاز طبیعی خبر داد و گفت: با توجه به رعایت الگوی مصرف شهروندان و ادارات، مصرف گاز در این شهرستان، 90 هزار متر مربع نسبت به مدت مشابه سال گذشته كاهش یافته است.

وی افزود: هم اكنون كار گازرسانی به 14 روستای دیگر در بخشهای مركزی و كلیایی با 80 درصد پیشرفت فیزیكی در حال اجراست.

وی اظهار داشت: عملیات احداث خط دوم تغذیه گاز شهرستان سنقروكلیایی در آینده نزدیك به بهره برداری خواهد رسید و با اتمام این پروژه، افت فشار و قطع گاز در این شهرستان به كمترین حد ممكن كاهش خواهد یافت.

به دنبال خودم چون گردبادی خسته می گردم
ولی از خویش جز گَردی به دامانی نمی بینم

چه بر ما رفته است ای عمر؟ ای یاقوت بی قیمت!
که غیر از مرگ، گردن بند ارزانی نمی بینم

زمین از دلبران خالی است یا من چشم ودل سیرم؟
که می گردم ولی زلف پریشانی نمی بینم

خدایا عشق درمانی به غیر از مرگ می خواهد
که من می میرم از این درد و درمانی نمی بینم

استاد فاضل نظری
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض ثبت نام اینترنتی دومین آزمون ادواری سنجش مهارت در كرمانشاه آغاز شد

ثبت نام اینترنتی دومین آزمون ادواری سنجش مهارت در كرمانشاه آغاز شد

كرمانشاه - مدیركل آموزش فنی و حرفه ای استان كرمانشاه گفت: ثبت نام دومین آزمون ادواری سراسری متقاضیان سنجش مهارت به صورت اینترنتی همزمان با سراسر كشور در استان كرمانشاه آغاز شد و تا ساعت روز شنبه دهم دی ماه جاری ادامه دارد.

فرشید امیری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینكه این آزمون چهاردهم بهمن ماه برگزار می شود، افزود: آزمونهای ادواری سنجش مهارت در راستای برنامه های عملیاتی سال جهاد اقتصادی برای نخستین بار در سالجاری به صورت هماهنگ و سراسری و از طریق بكارگیری سیستم های الكترونیكی در كشور اجرایی شد.

وی، اطلاع‌رسانی جامع و ایجاد وحدت رویه، ارتقای كیفیت فرآیند سنجش مهارت‌، اعتبار‌بخشی به تجارب فنی و حرفه‌ای افراد، بسترسازی تحقق دولت الكترونیك و توسعه و بهبود خدمت‌رسانی را از جمله اهداف برگزاری آزمونهای سراسری سنجش مهارت اعلام كرد.

امیری اظهار داشت: برای ثبت‌نام این آزمون دفترچه‌ای تهیه شده‌ كه متقاضیان پس از دریافت دفترچه و كارت اعتباری از مراكز آموزش فنی و حرفه‌ای دولتی می‌توانند از طریق پایگاه اینترنتی http://advari.irantvto.ir در حرفه مورد نظر ثبت‌نام كنند.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض كارگروه عملیاتی 'دبیرخانه نان برتر' در كرمانشاه تشكیل شد

كارگروه عملیاتی 'دبیرخانه نان برتر' در كرمانشاه تشكیل شد

كرمانشاه - رییس اداره نظارت بر مواد غذایی، بهداشتی و آرایشی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه از تشكیل كارگروه عملیاتی ' دبیرخانه نان برتر ' به منظور بررسی و برطرف كردن مشكا این ماده غذایی در كرمانشاه خبر داد.

به گزارش ایرنا؛ پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه روز دوشنبه به نقل از دكتر ' پیمان پاكزاد ' افزود: با عنایت به شرح وظایف سازمانی این اداره كه نظارت بر كیفیت تهیه و تولید مواد غذایی است و پیرو تكلیف مقامات مسوول استان در خصوص برخورد علمی و حل مسئله نان در كرمانشاه، اقدام به تشكیل دبیرخانه نان برتر كردیم.

وی گفت: این دبیرخانه كه از چهارم دی ماه امسال فعالیت خود را آغاز كرده ، بنا دارد تا با به كار بردن راهكارهای ترغیبی و تشویقی نسبت به اصلاح شیوه عرضه نان در كوتاه مدت اقدام نماید.

پاكزاد ادامه داد: این دبیرخانه برخلاف نام خود، یك تشكیلات پویا و مركب از افراد ذی مدخل و صاحب نظر در تهیه و تولید نان است و نگاه ما در این گروه یك نگاه غیر تكلیفی و ترغیبی به مشكلات نان است.

وی افزود: هم اكنون مهمترین مشكل نان كرمانشاه، در امر تهیه خمیر و عدم فرصت دهی برای انجام گرفتن فرآیند تخمیر و استفاده از جوش شیرین در بعضی نانوایهاست كه برای رفع این مشكلات ما در وهله اول و بعنوان هدف كوتاه مدت، با شناسایی نانواییهایی كه اقدام به طبخ استاندارد نان با استفاده از خمیر مایه می نمایند اقدام به معرفی این واحدها به آحاد مردم خواهیم كرد تا ارجاع مشتری به این نانواییها كه اقدام به عرضه نان ماكول و به عبارتی برتر می كنند، بیشتر شده و حاشیه سود آنان نیز افزایش یابد.

دكتر پاكزاد تاكید كرد: اینكار باعث خواهد شد كه سایرین نیز ترغیب شوند تا نسبت به ارایه محصول ماكول و استاندارد اقدام نمایند كه البته در این زمینه با بهره گیری از تجارب ارزشمند كارشناسان سازمان فنی حرفه ای و خبرگان هنر نان و نیز بكارگرفتن ظرفیت تولید شركت تولید كننده تكمایه، در حال طراحی بسته های پیشنهادی می باشیم كه ضمن بالابردن كیفیت نان، منافع نانواییها را نیز تضمین می كند.

رییس اداره نظارت بر مواد غذایی حوزه معاونت درمان دانشگاه علوم پزشكی كرمانشاه گفت: امروزه نان علاوه بر آنكه یك غذای استراتژیك می باشد، بعنوان یك دارو نیز مدنظر كارشناسان عرصه سلامت بوده و در همین راستا می باید باز تعریفی در نقش تغذیه ای و سلامت گسترانه آن صورت بگیرد.

وی گفت: در این راستا، دبیرخانه تشكیل پژوهشكده نان در غرب كشور با استفاده از توان علمی اساتید گروه تغذیه و سایر خبرگان دیده شده است.

پاكزاد در خاتمه عنوان داشت: جلسات دبیرخانه تا حصول یك برون داد عینی، هر هفته تشكیل خواهد شد و پس از هر جلسه اطلاعات آن در اختیار رسانه های جمعی قرار خواهد گرفت.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض گرد و غبار شهرستان مرزی قصرشیرین را فرا گرفت

گرد و غبار شهرستان مرزی قصرشیرین را فرا گرفت

قصرشیرین - رییس اداره هواشناسی شهرستان قصرشیرین گفت: از اوایل روز سه شنبه گرد و غبار این شهرستان مرزی را فرا گرفته و موجب كاهش دیدی افقی به میزان هشت هزار متر شده است.

'حیدر چوپانی' در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: هم اكنون دید افقی در قصرشیرین با دید افقی یك هوای سالم دو هزار متر فاصله دارد و این نشان از آلودگی این منطقه مرزی دارد كه تداوم آن موجب بروز خطر و تهدید سلامتی ساكنان این منطقه می شود.

وی دمای هوای امروز قصرشیرین در این ساعت را پنج درجه سلسیوس بالای صفر و میزان رطوبت موجود در هوا را 87 درصد اعلام كرد و تاكید كرد: پیش بینی می شود گرد و غبار امروز و فردا در این شهرستان ادامه داشته باشد.

گرد و غبار در شهرستان مرزی قصرشیرین و دیگر شهرهای مرزی كشور ناشی از طوفانهای شن عربستان سعودی و عراق است كه از طریق كشور عراق با توجه به از بین رفتن پوشش گیاهی، خشكسالی و كاهش نزولات آسمانی وارد هوای ایران می شود و بیشترین شدت آن برای شهرستانهای مرزی كشور است.

ذرات گرد و غبار موجود در هوا برای بیماران قلبی، ریوی و آسمی و افراد سالخورده و كودكان بیش از سایرین خطر دارد.

قصرشیرین در غرب استان كرمانشاه بیش از 24 هزار نفر جمعیت 186 كیلومتر مرز مشترك با عراق دارد.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض در پی اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب/ پرداخت وام وتسهیلات بانكی به مردم ازچهارشنبه در كرمانشاه آغاز می شود

در پی اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب/

پرداخت وام وتسهیلات بانكی به مردم ازچهارشنبه در كرمانشاه آغاز می شود

كرمانشاه - به دنبال اجرای مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به كرمانشاه، پرداخت وام و تسهیلات بانكی به مردم از فردا (چهارشنبه) در بانكهای استان آغاز می -شود.

به گزارش خبرنگار ایرنا، این تصمیم روز سه شنبه در جلسه ستاد پیگیری مصوبات سفر رهبر معظم انقلاب به استان كرمانشاه كه در سالن جلسات استانداری و با حضور معاون برنامه ریزی استانداری، مدیركل رسیدگی به نامه ها و شكایات استانداری و مدیران عامل بانكها برگزار شد، اتخاذ گردید.

در این جلسه نامه مدیركل بانك مركزی كشور، خطاب به سید دادوش هاشمی استاندار كرمانشاه قرائت و اعلام شد كه مبلغ 250 میلیارد ریال از سوی خزانه این بانك و در راستای تحقق مصوبات ارزی و ریالی سفر مقام معظم رهبری به استان به بانكهای كرمانشاه اختصاص یافته است.

با تصویب اعضای جلسه مقرر شد مبلغ اختصاص یافته كه برای سالهای 90 و 91 می باشد، هر سال نیمی از آن یعنی ' 125 میلیارد ریال ' به واجدین شرایط كه توسط نمایندگان مقام معظم رهبری احصا و نیازمندی آنها به اثبات رسیده است، پرداخت خواهد شد.

قرار است وام بانكی اختصاص یافته از سوی بانك مركزی با اولویت ' شهرستانهای استان و سرپرستان خانوار ' از فردا (چهارشنبه) به متقاضیانی كه صلاحیت آنها تایید شده پرداخت شود.

تعداد افرادی كه صلاحیت آنها برای دریافت وام و تسهیلات بانكی به تایید نمایندگان دفتر مقام معظم رهبری رسیده است، 120 هزار نفر اعلام شده است.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض استاندار كرمانشاه: كارهای خوبی در ثبت احوال كرمانشاه در حال انجام است

استاندار كرمانشاه:
كارهای خوبی در ثبت احوال كرمانشاه در حال انجام است

كرمانشاه - استاندار كرمانشاه روز سه شنبه در دیدار با مدیركل ثبت احوال استان و مسوولان شهرستانها، با اشاره به اقدامات و كارهای ارزشمند این اداره گفت: كارهای خوبی در ثبت احوال كرمانشاه در حال انجام است كه قابل تقدیر می باشد.

به گزارش خبرنگار ایرنا، سید دادوش هاشمی كه به مناسبت هفته ثبت احوال در سرسرای جلسات استانداری سخن می گفت، افزود: در استان كرمانشاه كارها و اقداماتی مناسبی در حوزه ثبت احوال در حال انجام است و كرمانشاه به عنوان استان پیشگام در این زمینه شناخته شده است.

وی اظهار داشت: زیرساختهای لازم برای صدور كارت ملی هوشمند در استان شكل گرفته كه این طرح با بیشترین كارایی صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: این طرح بیشترین خدمات را به مردم ارایه خواهد داد لذا امیدواریم با اجرای آن مردم بیش از پیش از خدمات ثبت احوال بهره مند شوند.

وی از مسولین ثبت احوال استان خواست در جهت اجرایی شدن طرح كارت ملی هوشمند نهایت تلاش خود را بكار گیرند تا كرمانشاه جزء استانهای برتر در این زمینه قرار گیرد.

احد جودی مدیركل ثبت احوال استان كرمانشاه نیز با اشاره به انتخاب استاندار كرمانشاه به عنوان استاندار برتر و حامی ثبت احوال در كشور گفت:

خوشبختانه طی چند سال گذشته اقدامات خوبی در ثبت احوال استان صورت گرفته و هم اكنون 98 درصد ولادتها در كرمانشاه ثبت می شود كه این میزان در كشور رتبه بالایی است.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-28-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض همایش ملی صنایع فرهنگی و نقش آن در توسعه پایدار در كرمانشاه برگزار می شود

همایش ملی صنایع فرهنگی و نقش آن در توسعه پایدار در كرمانشاه برگزار می شود

كرمانشاه - معاون پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی كرمانشاه، از برگزاری همایش ملی صنایع فرهنگی و نقش آن در توسعه پایدار در بهمن سال جاری در دانشگاه آزاد كرمانشاه خبر داد.

دكتر مصیب ناصری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: صنایع فرهنگی به تولید كالاها یا خدماتی می پردازد كه حاصل ارزشها، اندیشه ها و پیامهایی برای تحول و تحكیم مناسبات اجتماعی است.

وی صنایع فرهنگی، مبانی و نظریه ها، صنایع فرهنگی، تكنولوژی و رسانه ها، صنایع فرهنگی و میراث فرهنگی، صنایع فرهنگی، اشتغال و خدمات و صنایع فرهنگی و امنیت اجتماعی را مهمترین محورهای این همایش عنوان كرد.

وی با تاكید براین كه در این همایش بحث و تبادل نظر در خصوص چگونگی ارتقای تعاملات فرهنگی و گردشگری مدنظر است، گفت: استفاده از مرزی بودن استان كرمانشاه و همجواری با عراق برای رسیدن به اهداف صنایع فرهنگی می تواند منشأ تحولات مهمی در عرصه فرهنگی و گردشگری شود.

ناصری افزود: انتقال فرهنگها در بحث گردشگری در مناطق مختلف دنیا در حال انجام است كه اگر ما هم بخواهیم در این حوزه گام برداریم و فرهنگها و اعتقاداتی كه به آن ها باور داریم را به دیگران بشناسانیم، می بایست این تعاملات بین دانشگاهی را افزایش دهیم.

وی با بیان اینكه این همایش برای قشر دانشگاهی طرح ریزی شده است، ادامه داد: اقشار دانشگاهی ما دامنه تاثیرگذاری بیشتری بر جامعه دارند براین اساس اگر بتوانیم اعتقادات و ارزشهای خود را به جامعه دانشگاهی بخوبی انتقال دهیم می توانیم گام موثری در اشاعه فرهنگ برداریم.

ناصری یكی از موضوعات محوری در همایش را پرداختن به بحث توریسم دانشگاهی یا توریسم علمی ذكر كرد و گفت: هنوز در ایران در خصوص این موضوع مهم بحث نشده است و باید برای گام نهادن در این عرصه خود را از نظر علمی آماده كنیم.
وی افزود: توریسم دانشگا
هی هم اكنون بیشتر از هر برهه از تاریخ در بخش علمی و دانشگاهی ملتها نقش ایفا می كند، بنابراین باید با جذب دیگر دانشگاههای داخلی و خارجی بیشتر از قبل بر روی آن بحث شود.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-29-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض بوكسور گیلانغربی مدال برنز مسابقات پاكستان را كسب كرد

بوكسور گیلانغربی مدال برنز مسابقات پاكستان را كسب كرد

قصرشیرین - 'شهروز ترادیده' بوكسور تیم ایران در مسابقات بین المللی ' بی نظیربوتو ' كشور پاكسان موفق به كسب مدال برنز در وزن 69 كیلوگرم شد.

به گزارش ایرنا، این بوكسور گیلانغربی در دیدار ماقبل نهایی نتیجه را 14 بر چهار به حریف خود از كشور ازبكستان واگذار كرد و به مدال برنز این مسابقات بسنده كرد.

براساس این گزارش، 'مجید حاجی عباسی' دیگر بوكسور تیم كشورمان در وزن 81 كیلوگرم در دیدار با نماینده سوریه تن به شكست داد و به مدال برنز مسابقات دست یافت.

این دیدار با نتیجه 17 بر 17 مساوی بود اما داور به دلیل شكافته شدن ابروی حاجی عباسی، رای به برتری بوكسور اهل كشور سوریه داد.

این گزارش حاكیست، ' علی سلمانی بوكسور 91 + كیلوگرم كشورمان نیز در این مرحله با غلبه بر حریف كنیایی خود به فینال راه یافت و فردا پنجشنبه برای كسب مدال طلا با بوكسور سوریه روبرو می شود.

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-29-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض استاندار: 20 میلیارد ریال اعتبار برای افتتاح مركز خدمات فن آوری و كسب و كار بیستون اختصاص یافت

استاندار: 20 میلیارد ریال اعتبار برای افتتاح مركز خدمات فن آوری و كسب و كار بیستون اختصاص یافت

كرمانشاه - استاندار كرمانشاه گفت: 20 میلیارد ریال اعتبار از طریق سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی كشور برای افتتاح مركز خدمات فن آوری و كسب و كار بیستون اختصاص یافت.

به گزارش ایرنا، سید دادوش هاشمی روز چهارشنبه در جلسه ای كه با حضور معاون وزیر صنعت، تجارت و معدن و رییس سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران با موضوع پیگیری مصوبات سفر رهبری در استانداری برگزار شد، افزود: با عنایت به پیشرفت 95 درصدی مركز خدمات فن آوری و كسب و كار بیستون، اعتبار یادشده ظرف 15 روز تخصیص یافته به نحوی كه این مركز در بهمن ماه سال 90 افتتاح شود.

در این نشست همچنین تصمیمات ذیل اتخاذ شد:
- برای تامین زمین پژوهشگاه نفت استان كرمانشاه، معاون وزیر صنعت، تجارت و معدن پیگیری لازم را از طریق امور حقوقی سازمان در مركز انجام دهد و در خصوص طرح ' بیوایمپلنت ' و ایران خودرو حداكثر تخفیف در واگذاری زمین صورت گیرد.

- احداث شهرك شیمی در استان بعنوان اولین استان اجرا كننده طرح، مورد بررسی قرار گرفت و با قول مساعد معاون وزیر مقرر شد اقدامات لازم توسط شركت شهركهای صنعتی استان برای اجرای طرح صورت پذیرد.

- مقرر شد در خصوص مشاركت شركت شهركها در مناطق ویژه و با حمایت سازمان صنعت، تجارت و معدن كشور در طرح توسعه شهرك صنعتی بیستون، طرح منطقه ویژه اقتصادی كرمانشاه نیز لحاظ شود.

- مطالعات ایجاد شهركهای فن آوری توسط شركت شهركهای صنعتی كشور حداكثر تا پایان سال 1390 انجام شود.

به منظور لحاظ نمودن ایجاد شركت فن آوری كرمانشاه در بودجه سال 91 كشور پیگیری لازم از طریق شركت شهركهای صنعتی و استان انجام شود
- مقرر شد سهم مناسبی از كمكهای فنی و اعتباری سازمان صنایع كوچك و شهركهای صنعتی ایران به استان كرمانشاه اختصاص یابد.

- با توجه به حجم زمینهای واگذار شده در قالب طرح آمایش و میزان درخواستهای جدید مابه التفاوت و سهمیه جدید واگذاری زمین در قالب آمایش به استان اختصاص یابد./

استاد فاضل نظری
قدیمی 12-29-2011
رزیتا آواتار ها
رزیتا رزیتا آنلاین نیست.

پیش فرض استاندار: كرمانشاه تا سال های طولانی از بركات سفر رهبر معظم انقلاب برخوردار خواهد بود

استاندار: كرمانشاه تا سال های طولانی از بركات سفر رهبر معظم انقلاب برخوردار خواهد بود

كرمانشاه - استاندار كرمانشاه گفت: بركات سفر معنوی و اقتصادی مقام معظم رهبری به این استان آنچنان فراوان است كه كرمانشاه تا سالیان دراز از وجود این بركات برخوردار خواهد بود.

به گزارش خبرنگارایرنا، سید 'دادوش هاشمی' روز چهارشنبه در جلسه كار گروه زیربنایی و شهرسازی استان كرمانشاه، به سفر رهبر معظم انقلاب به این استان در مهرماه گذشته اشاره كرد و افزود: كرمانشاه با این حضور مبارك و نورانی رنگ و بوی دیگری گرفت و بیش از گذشته در مسیر رشد، توسعه و بالندگی قرار گرفت.

وی تاكید كرد: در پر خیر و بركت بودن سفر رهبر معظم انقلاب به استان كرمانشاه همین بس كه با دستور ایشان ترك تشریفات پروژه حساس و ملی راه آهن غرب كشور در فاصله زمانی بسیار كوتاهی انجام گرفت و قرار است ظرف مدت 5/2 سال راه آهن غرب كشور به مرز خسروی برسد.

هاشمی با بیان اینكه سرمایه گذاری اولیه پروژه راه آهن غرب، 700 میلیارد تومان اعلام شده است، این پروژه را یكی از نیازهای اصلی و اساسی مردم غرب كشور و استان كرمانشاه دانست و بر اجرای به موقع و بدون تاخیر آن تاكید كرد.

استاندار كرمانشاه افزود: با راه اندازی راه آهن غرب و رسیدن آن به مرز خسروی، تردد زوار عتبات عالیات تسهیل خواهد شد و می تواند رونق اقتصادی را در نیز در سطح استان ایجاد كند.

وی با بیان اینكه اتحاد و همدلی خوبی میان دستگاههایی كه در راه اندازی راه آهن غرب نقش دارند، وجود دارد، راه اندازی پروژه را به نفع كل كشور دانست و گفت: با انجام این كار تمام هموطنانمان از راه آهن غرب منتفع شده و تحول بسیار خوبی در مناطق غربی كشور اتفاق خواهد افتاد.

هاشمی در ادامه به تعریض گردنه پاطاق كه از خواست های اصلی مردم منطقه بوده اشاره كرد و اظهار داشت: یكی دیگر از بركات سفر رهبر معظم انقلاب به استان كرمانشاه اجرای این طرح است كه سال ها اجرای آن به دلایل مختلف به تعویق افتاده بود اما در سفر معظم له به استان و تاكیدات ایشان، اجرای این طرح با جدیت شروع شد.

وی با بیان اینكه همه ساله حوادث رانندگی ناگواری در این محور رخ می داد و منجر به كشته و زخمی شدن جمعی از هموطنانمان می شد، خاطر نشان كرد: امیدواریم قطعه شروع شده از این پروژه تا پایان سال به بهره برداری برسد تا در تعطیلات نوروز 91 كام مسافرین تلخ نشود.

استاد فاضل نظری
پاسخ

برچسب ها
قصرشيرين, قطار شهری, كرمانشاه, منو ریل, منوریل, نوروز, هفت سین, هواشناسی, اخبار کرمانشاه, اشتغالزایی, بیستون, دانشگاه رازی, عراق

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)