بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سرمربي آلمان: قوي تر از سال 2008 شده ايم

تيم ملي فوتبال آلمان در حالي امشب /چهارشنبه/ در ديدار نيمه نهايي جام جهاني 2010 به مصاف اسپانيا مي رود که تيمي به مراتب قوي تر از نايب قهرماني يورو 2008 شده است.

آلمان در فينال يورو 2008 مقابل اسپانيا شکست خورد و قهرماني اروپا را از دست داد.
با وجود اين "يوآخيم لاو"، سرمربي اين تيم، معتقد است، پيشرفت آنها در دو سال گذشته بقدري چشمگير بوده که اکنون مي توانند با غلبه بر حريف راهي فينال جام جهاني شوند.
وي گفت: بعد از شکست در فينال يورو 2008 همه ما خيلي ناراحت شديم اما، بايد اعتراف کرد که اسپانيا واقعا بهترين تيم آن مسابقات بود و شايستگي پيروزي را داشت. از آن به بعد تيم ما بر خلاف اسپانيا تغييرات زيادي کرده است و اين را در جام جهاني نشان داديم.
سرمربي آلمان افزود: در آن سال انرژي زيادي صرف کرديم اما، نتوانستيم نتيجه بگيريم. اکنون وضعيت فرق مي کند. تا کنون در کنترل تيم هاي مقابل و به دردسر انداختن آنها موفق بوده ايم.
چهار گلي که آلمان در دو بازي آخر خود مقابل انگليس و آرژانتين زد، تاکيدي بر شيوه هاي نوين لاو و جوانگرايي او در تيم ملي آلمان است، چيزي که "ويسنته دل بوسکه" همتاي اين مربي در اسپانيا را هم تحت تاثير قرار داده.
دل بوسکه در اين باره تصديق کرد: به نظرم آلمان از سال 2008 تا کنون خيلي پيشرفت کرده است. آنها تيم جديدي را با چهره هاي با استعداد و جوان تشکيل داده و در عين حال به حفظ ارزش هاي سنتي فوتبال آلمان هم پرداخته اند. اين تيم بازيکنان تکنيکي بسيار خوبي دارد.
وي که خود بعد از قهرماني اسپانيا در يورو 2008 جانشين "لوييس آراگونس" شده، معتقد است اسپانيا هم با وجود تکيه بر برخي از بازيکنان قديمي اش، پيشرفت داشته است.
دل بوسکه خاطر نشان کرد: ما با وجود چند بازيکن جديدي که به خدمت گرفتيم، همان راه مربي قبلي را ادامه داديم.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-07-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اخبار ورزشی / تابناک : شايد دليل بارز آن برگزاري اين رقابت‌ها در قاره آفريقا و در كشوري با مردمان خونگرم باشد. آفريقا به قاره رنگ‌ها مشهور است و جام جهاني آفريقاي جنوبي به خوبي صحت اين شهرت را نشان داد. چهره‌هاي طرفداران تيم‌ها در اين جام ديدني‌تر و رنگين‌تر از تمام جام‌هاي گذشته بود. نگاهي به ده عكس از ديدني ترين چهره هاي جام جهاني. 12 تير 89. منبع: گتي ايميجز، رويترز، آسوشيتدپرس.

چهره و حالت بسيار تماشايي يك طرفدار تيم غنا در جايگاه تماشاچيان در استاديوم ساكرسيتي شهر ژوهانسبورگ قبل ازآغاز ديدار اين تيم با تيم اروگوئه.

چهره‌هاي شادمان دو طرفدار تيم ملي آلمان در استاديوم گرين پوينت در كيپ‌تاون پس از اينكه تيم ملي كشورشان آرژانتين را با نتيجه 4 بر صفر در هم كوبيد.

اين هم دو طرفدار تيم آرژانتين با چهره‌هاي مغموم در استاديوم گرين‌پوينت و فردي خندان با نوشته‌اي كه روي آن عبارت « مارادونا متاسفم » نقش بسته است.

شادماني ديدني اين طرفدار تيم آلمان در ميان طرفداران مغموم تيم آرژانتين نشانه ورزش جوانمردانه است.

چهره يك طرفدار برزيل با چشمان اشك‌آلود در ميان چهره‌هاي نارنجي‌رنگ طرفداران تيم هلند.

چهره‌هاي شادمان طرفداران آرژانتين قبل از آغاز ديدار تيم ملي كشورشان با آلمان.

كودك آلماني با تمام قوا براي تشويق تيم ملي كشورش در شيپور ووووزلا مي‌دمد.

چهره‌هاي بسيار ديدني دو طرفدار تيم ملي غنا قبل از ورود به استاديوم ساكرسيتي در شهر ژوهانسبورگ و شروع ديدار اين تيم با اروگوئه.

چهره‌هاي رنگين اما مغموم دو طرفدار تيم ملي برزيل كه با حسرت به يك مجسمه جام جهاني پس از شكست تيمشان از هلند مي‌نگرند.

تصويري ديدني از دو طرفدار تيم ملي برزيل با چهره‌هايي غم زده در حالي كه يك طرفدار تيم ملي هلند شادمانه در پشت سر آنها پرچم كشورش را تكان مي‌دهد.

ویرایش توسط Omid7 : 07-07-2010 در ساعت 06:20 PM
قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

تی شرت لو،مد روز آلمان:آبی یوگی با تاثیر جادویی

این ژاکت معجزه‌آسا شاید نیروهای جادویی داشته باشد. من خرافاتی نیستم، اما هانسی فلیک (دستیار لو) و دیگران مجبورم کرده‌اند آن را دوباره به تن کنم. من هرگز این ژاکت را عوض نخواهم کرد و آن را حتی نخواهم شست!

سایت گل - آلمانی‌های عاشق فوتبال به فروشگاه‌ها هجوم برده و تی شرت ترمه آبی‌رنگ یواخیم لو را خریداری کرده‌اند. لو گفته این لباس در بخت خوب تیم ملی آلمان تاثیرگذار بوده است. استقبال از این لباس به حدی زیاد بوده که در بسیاری از فروشگاه‌ها تمام شده و طرفداران حتی به هلند، حریف احتمالی‌شان در فینال رفته‌اند تا لباس مدل لو را بخرند.

لو در سه بازی آلمان این تی شرترا به تن داشت و آلمان هر سه بازی را برد. این بازی‌ها مقابل استرالیا، انگلیس و آرژانتین بودند و آلمانی‌ها در هر کدام از این سه بازی، چهار گل زدند. سخنگوی یکی از فروشگاه‌ها می‌گوید: «این تی شرت تمام شده و در انبار حتی یکی هم از آنها نداریم.»
دستیاران این مربی 50 ساله از او خواسته‌اند این ژاکت ترمه کبالت‌رنگ را در بازی نیمه‌نهایی به تن کند. هر بار لو این ژاکت را به تن کرده تیمش چهار گل زده؛ هیچ تیمی تاکنون نتوانسته بود در جام جهانی سه پیروزی با چهار گل داشته باشد.
مربی شیک‌پوش و خوش‌تیپ آلمانی‌ها می‌گوید: «این لباس معجزه‌آسا شاید نیروهای جادویی داشته باشد. من خرافاتی نیستم، اما هانسی فلیک (دستیار لو) و دیگران مجبورم کرده‌اند آن را دوباره به تن کنم. من هرگز این ژاکت را عوض نخواهم کرد و آن را حتی نخواهم شست!»
با آن که دمای هوا در آلمان بسیار بالاست، اما فروشندگان نمی‌توانند به اندازه کافی از این ژاکت‌های 199 یورویی (250 دلاری) عرضه کنند. طرفداران نام رنگ آبی خاص آن را «آبی یوگی» گذاشته‌اند که اشاره به لقب یواخیم لو دارد.
لو در یورو 2008 پیراهن دکمه‌دار سفیدی می‌پوشید که اتفاقا آن هم در آلمان تبدیل به مد روز شده بود. با آن پیراهن لو، آلمان تا فینال رسید اما دیدار نهایی را به اسپانیا باخت.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هلندی ها خانه به دوش شده اند؛هتلهای ژوهانسبورگ پر است

مقامات فیفا اکنون به فکر یافتن هتل جدیدی برای اردوی نارنجی ها هستند.چرا که مسولان تیم ملی هلند در یافتن هتل برای تیمشان ناکام مانده اند

سایت گل- مسئولان فدراسیون فوتبال هلند تنها تا تاریخ پنجم جولای سال 2010 هتل محل اقامتشان در آفریقای جنوبی را رزرو کرده بودند و از همین رو مسئولان هتل سنتدتون هیلتون ژوهانسبورگ، اتاقهای بازیکنان این تیم را برای روزهای آتی برای افراد دیگری رزرو کرده و نمی تواند پذیرای نارنجی ها باشد.

این روزها با نزدیک تر شدن به تاریخ برگزاری فینال رقابتهای جام جهانی ،پیدا کردن اتاق خالی در هتلها امری غیرممکن است و نکته جالب توجه اینجاست که هلندی ها که خود یک پای فینال هستند، بی جا مانده اند.

تیم ملی هلندسه شنبه شب در دیدار خود در مرحله نیمه نهایی رقابتهای جام جهانی با نتیجه 2-3 مقابل اروگوئه به برتری دست یافت و پس از این موفقیت می بایست به ژوهانسبورگ بازگردد.

این در حالی است که مسئولان فیفا مسئولیت میزبانی تیمهایک شب قبل و یک شب بعد از هر دیدار را عهده دار است و مسئولان تیمها می بایست برای شبهای دیگرشان هماهنگی هایی را برای رزرو هتل انجام دهند.

اکنون مسئولان فدراسیون فوتبال هلند اعلام کرده اند که فان مارویک و شاگردانش می بایست هتل سندتون هیلتون ژوهانسبورگ را ترک کنند، چون تمام اتاقهای این هتل پر و رزرو شده است

مارتین بروگینک، سخنگوی فدراسیون فوتبال هلند با خوش بینی تمام در این رابطه گفت:« این طور نیست که ما بعد از مرحله نیمه نهایی خانه به دوش شده باشیم. مسئولان فیفا به دنبال یافتن جای دیگری برای ما هستند.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-07-2010
ساقي آواتار ها
ساقي ساقي آنلاین نیست.
ناظر و مدیر ادبیات

سپاسها: : 432

2,947 سپاس در 858 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض spain

باز هم
ديدیری ديديد

spain
قدیمی 07-07-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

رضا جان در مورد آفساید بودن که تقریبا همه کارشناسان تایید کردن که نبوده.....
هنوز تو معتقدی آفساید بوده؟
صحبت های مظفری زاده رو گوش دادی؟

در مورد بازی امشب آلمان و اسپانیا امیدوارم بازی بسیار خوبی بشه

احتمال میدم آلمان مثل بازیهای قبل نتونه با دقت بازی کنه که یک دلیلش می تونه مذاکرات چند تا از بازیکنان و شایعه ی پیوستنشون به تیم های دیگه باشه که باعث میشه بازیکنان یک مقدار دقت خودشون رو از دست بدن....
ولی اسپانیا به حالت تبلیغ صا ایرانه
هر روز بهتر از دیروز میشه.....
در این بازی هم تورس نشون میده مهاجم بسیار خوبیه و گل هم خواهد زد...

اسپانیا 3 - 1 آلمان

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 07-07-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

المان 2 اسپانیا 3

المان نرسه به فینال
اگه المان اول بشه ... میشه فتح جام چهار دوره و با ایتالیا برابر میشه
الان برزیل5
ایتالیا 4
المان 3
ارژانتین 2

and the roads becomes my bride

قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

آلمان 1
اسپانيا 1
(ضربات پنالتي آلمان)

آلمان از اولين دوره جام جهاني در سال 1930 تا آخرين دوره در سال 2010، با توجه به دو بازي باقيمانده، نود و هشتمين و نود و نهمين بازي‌هاي خود را برگزار خواهند كرد كه بالاخره آنها توانسته‌اند از برزيل كه در همه ادوار جام جهاني حاضر بوده است، پيش بيفتند. آلماني‌ها در دو دوره جام جهاني حضور نداشتند اما سه بار قهرمان جام جهاني شده، يازده بار به نيمه نهايي رسيده‌اند و در اين مدت 59 پيروزي، 19 مساوي و 19 شكست داشته‌اند. ركورد برزيل هم 67 پيروزي، 15 مساوي و 15 شكست در 97 مسابقه است. آلماني‌ها 203 گل به ثمر رسانده و 114 گل دريافت كرده‌اند و برزيل 211 گل زده و 88 گل خورده است.

ايتاليا با 80 بازي سومين تيم اين جدول است و رده‌هاي بعدي جدول به آرژانتين با 70 بازي و انگليس با 59 بازي اختصاص دارد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-07-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط Omid7 نمایش پست ها

ايتاليا با 80 بازي سومين تيم اين جدول است و رده‌هاي بعدي جدول به آرژانتين با 70 بازي و انگليس با 59 بازي اختصاص دارد.

امید منظورم تعداد قهرمانی تیم ها بوده

and the roads becomes my bride

قدیمی 07-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خب من اصلا كاري به پست شما نداشتم دوست من

يه چيز جالب ديگه:

هيچ تيم اروپايي تا به حال نتونسته وقتي جام جهاني خارج از اروپا برگزار ميشه جام رو فتح كنه،
و اين دوره برا اولين بار اين اتفاق خواهد افتاد، البته وقتي هم جام جهاني در اروپا برگزار شده ، اروپايي
اجازه ندادند كه يه تيم غير اروپايي قهرمان بشه
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 7 نفر (0 عضو و 7 مهمان)