بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خوردبین : با هواداران جشن قهرمانی می‌گیریم
اول فصل به پرسپولیس خوشبین نبودم / کرانچار در ارتباط با بازیکنان مشکل داشت

مرجع خبری پرسپولیس : سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در ابتدای فصل با اینکه بازیکنان خوبی به خدمت گرفته بودیم اما به حضور در فینال و یا قهرمانی جام حذفی خوشبین نبودم.

محمود خوردبین افزود: ما ابتدای فصل از نظر فنی مشکلات زیادی داشتیم و به همین خاطر امیدوار نبودم که بتوانیم در لیگ برتر موفق شویم و یا به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم.

وی ادامه داد: کرانچار در برقراری ارتباط با بازیکنان مشکل داشت و به همین خاطر با اینکه بازیکنانی خوبی را به خدمت گرفته بودیم اما نتوانستیم شرایط خوبی داشته باشیم.
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد:

با آمدن علی دایی شرایط فرق کرد و بازیکنان با روحیه و انگیزه بهتری بازیها و تمرینات را دنبال کردند و شرایطی را فراهم آوردند که حالا ما در آستانه قهرمانی جام حذفی هستیم.

خوردبین با ابراز امیدواری از اینکه پرسپولیس بتواند در بازی برگشت نیز برابر گسترش فولاد تبریز به پیروزی برسد خاطر نشان کرد: تیم تبریزی فوتبال خوب و قابل قبولی را به نمایش گذاشت و از بازیکنان باتجربه و بزرگی سود می برد.

وی افزود: با این حال شرایط بازی در تهران فرق دارد و ما تلاش می کنیم با حضور و حمایت تماشاگران‌مان به یک پیروزی دیگر دست پیدا کنیم و جام قهرمانی را بالای سر ببریم.

محمود خوربین در پایان گفت: با اینکه تیم ما در طول فصل نوسانات زیادی داشت اما همین که توانسته‌ایم به فینال جام حذفی راه پیدا کنیم باید از نتایج و عملکرد تیم راضی باشیم

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

حسینی : شایعه است، با پرسپولیس امضاء نکرده ام

مرجع خبری پرسپولیس : تیتر دیروز صفحه اول روزنامه خبر ورزشی به این جمله اختصاص داشت که مدافع سپاهان با
پرسپولیس قرارداد داخلی امضا کرد ! پیگیری مرجع خبری تماس با سید جلال حسینی بود . او گفت:

* از خبر مذاکره تان با پرسپولیس و امضاء قرار داد با این تیم برایمان بگویید؟
- به هیچ عنوان این خبر صحت ندارد چرا که من در این چند روز در شمال بودم و استراحت می کردم و نمی دانم چگونه این حرف ها مطرح شده است.

* یعنی هیچ گونه تماسی از سوی مسئولان پرسپولیس گرفته نشده است؟
- از طرف باشگاه پرسپولیس تماسی با من گرفته نشده و با توجه به این که هنوز رقابت های لیگ برتر به اتمام نرسیده انجام هرگونه مذاکره به دور از حرفه گری است. به همین دلیل عنوان می کنم که نه تنها با پرسپولیسی ها مذاکره نکردم، بلکه بحث امضاء قراردادم با سرخپوشان شایعه ای بیش نیست.

* اما به نظر می رسد که در فهرست مورد نظر علی دایی برای سال آینده قرار گرفته اید؟
- از این موضوع آگاهی ندارم اما اولویتم ماندن در سپاهان است. با سپاهان قهرمانی در رقابت های لیگ برتر را تجربه کردم و دوست دارم که قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا را هم با زردپوشان بدست آورم.

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

یک میلیون قبل از بازی سپاهان ، پژو 206 بعد از کسب جام
مرجع خبری پرسپولیس : مسئولان پرسپولیس قبل از دیدار با سپاهان در سری رقابتهای لیگ برتر پاداش بازیکنان را پرداخت خواهند کرد.

پرسپولیس برای دیدار رفت فینال مقابل گسترش فولاد مبلغ یک میلیون تومان پاداش تعیین کرده بودند. با پیروزی این تیم مقابل گسترش فولاد مسئولان پرسپولیس اعلام کردند که این پاداشها را شب بازی با سپاهان در اردو پرداخت خواهند کرد تا بازیکنان با روحیه‌ای مضاعف به مصاف سپاهان بروند.

باشگاه پرسپولیس قصد دارد به بازیکنانی که در بازی برگشت مقابل گسترش فولاد در ترکیب قرار نمی‌گیرند و حتی در لیست 18 نفره نیستند هم پاداش پرداخت کند.

بعد از اینکه باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که اگر تیم به مقام قهرمانی در جام حذفی برسد نفری یک اتومبیل پژو 206 به بازیکنان تعلق خواهد گرفت امروز از سوی این باشگاه اعلام شد بازیکنانی که در بازی برگشت جزء ذخیره‌ها یا خارج از لیست هستند، پاداش جداگانه تعلق خواهد گرفت
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

محمد: می توانستیم گل های بیشتری به گسترش بزنیم
برخوردم با کمک داور عمدی نبود

مرجع خبری پرسپولیس : مدافع پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد اما برخوردم با كمك داور بازی عمدی نبود.

علیرضا محمد در خصوص برتری یك بر صفر مقابل ‌گسترش فولاد تبریز عنوان كرد:‌ بازی سختی داشتیم اما پس از شكستی كه مقابل ابومسلم كسب كردیم و شوك جدیدی كه به ما وارد شد به نتیجه لازم رسیدیم.

وی افزود: گسترش فولاد تبریز با استفاده از هواداران خود حملاتی را روی دروازه ما خلق كرد اما ما نیز آنها را اذیت كردیم و می‌توانستیم با اختلاف بیشتری این تیم را در خانه خود شكست دهیم.

مدافع پرسپولیس در خصوص برخوردش با كمك داور بازی گفت:

نمی‌دانم در صحنه‌ای كه می‌خواستم حریف را رد كنم چه اتفاقی افتاد اما به هیچ عنوان برخوردم با كمك داور عمدی نبود. من از او عذرخواهی كردم و خدا را شكر كه كمك داور بازی آسیب ندید.

محمد درباره بی‌احترامی‌هایی كه به علی دایی شد، گفت: فقط باید این را بگویم كه امثال دایی اسطوره‌های ما هستند و بی‌احترامی به آنها بی‌احترامی به فوتبال است. امیدوارم دیگر شاهد چنین اتفاقاتی نباشیم.

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

بادامکی: اگر آن تکه‌های بتن به سر کسی می‌خورد زنده نمی‌ماند
مرجع خبری پرسپولیس : هافبک تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازیکنان گسترش به علت انگیزه بسیاری که داشتند خیلی دونده کار کردند اما خدا را شکر با بازی عاقلانه توانستیم آنها را مغلوب کنیم.

حسین بادامکی اظهارداشت: اگر پنالتی خلیلی خراب نمی‌شد حالا با خیال راحت به بازی برگشت فکر می‌کردیم اما همین که توانستیم در این دیدار پیروز شویم، به جشن قهرمانی فکر می‌کنیم.

وی در خصوص اتفاقات بازی گسترش فولاد و پرسپولیس اذعان داشت: از اتفاقاتی که در این بازی افتاد بسیار متعجب شدم. چنین کارهایی را حتی تیم تراکتورسازی در قبال ما انجام نداد و در این دیدار خیلی از سوی تماشاگران تبریزی اذیت شدیم. نمی‌دانیم آن سنگها را چطور به ورزشگاه آورده بودند و فقط به سمت ما تکه‌های بتنی پرتاب می‌کردند.

حتم بدانید اگر آن تکه‌های بتن به سر کسی اصابت می‌کرد زنده نمی‌ماند.

هافبک تیم فوتبال پرسپولیس افزود: می‌خواهیم با روحیه‌ای خوب به بازی برگشت فکر کنیم. قطعا به پیروزی پرگل فکر می‌کنیم و می‌خواهیم در کنار هوادارانمان جشن قهرمانی بگیریم.

وی با اشاره به اینکه باوجود بازیهای خوبی که انجام داده اما امسال زیاد دیده نشده، گفت: متأسفانه امسال اینچنین بود اما من تمام تلاشم را می‌کنم تا وظایفی که مربیان از من خواستند را به نحو احسن انجام دهم.

بادامکی در پایان خاطرنشان ساخت: به هوادارانمان قول می‌دهم که پرسپولیس قهرمان جام حذفی خواهد شد و در آزادی جشن قهرمانی بگیریم.

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

دایی: تنها به پرسپولیس و موفقیت‌اش فكر می‌كنم

تمرین روز گذشته سرخ‌پوشان بعد از پیروزی دیدار فینال در تبریز با شور نشاط خاصی در زمین شرکت واحد انجام شد. علی دایی نیز بازیکنان را در این تمرین همراهی می کرد.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس، در گفت و گویی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس به سوالات ما پاسخ داد:

دل‌مان برای دیدن چنین جو با نشاطی كه امروز (پنجشنبه) در تمرینات دیدیم تنگ شده بود؛ به خصوص بعد از بازی برابر ابومسلم! این فضای شاد با یك قهرمانی تكمیل خواهد شد؟
به امید خدا همین طور خواهد شد. تمام این مسائل بستگی به شرایط بازیكنان‌مان دارد. اگر آنها خوب كار كنند به طور حتم تمرینات ما هم با نشاط‌تر هم می‌شود. متأسفانه بعد از بازی برابر ابومسلم چون نتیجه بدی گرفته بودیم، به خاطر همین كمی ساكت‌تر در تمرین حاضر می‌شدیم. امروز اما تمرین خوبی بود و ما ریكاوری داشتیم.

بنابراین پایان فصل خوبی در انتظار پرسپولیس خواهد بود؟
ما كار خودمان را انجام می‌دهیم. آخر فصل است و به امید خدا می‌رویم تا دو بازی باقیمانده را با پیروزی به پایان برسانیم تا فصل را به خوبی و خوشی به پایان برسانیم.

از جو و شرایط جانبی بازی صحبت می‌كنید؟
اول از همه باید خدا را شكر كنیم كه موفق شدیم یك بازی سخت را با پیروزی پشت سر بگذاریم. به نظر من این بازی از بازی برابر تراكتورسازی شرایط دشوارتری داشت. در آن بازی تنها تراكتورسازی بود كه تشویق شد، اما برابر فولادگستر با پرتاب سنگ و كلوخ و انواع كارها می‌خواستند بازی را خراب كنند و تیم ما را تحت فشار قرار دهند.

اما پرسپولیس توانست از زیر باران سنگ به یك پیروزی دلچسب برسد!
من متأسفم برای مسئولین برگزاری بازی كه اجازه دادند به راحتی یك نیمه بازیكنان پرسپولیس با ترس و لرز روی نیمكت بنشینند و یا درون زمین بازی كنند. واقعا شرایط اصلا مساعد نبود و من به بازیكنان‌ام كه در آن شرایط سخت یك بازی خوب و محكم به نمایش گذاشتند تبریك می‌‌گویم و اعتقاد دارم پیروزی در این دیدار كمترین حق ما بود كه به آن رسیدیم.

برابر تراكتورسازی این مردم (تبریزی‌ها) از شما تقدیر كردند، اما برابر فولادگستر به شما اهانت می‌كردند! علت این دوگانگی چه بود؟
شما نگاه به جو ورزشگاه نكنید كه به من می‌گفتند بی‌غیرت! شاید آن روز فوتبال دوستان تبریزی دوست داشتند من پرسپولیس را رها كرده و تیم را طوری ارنج می‌كردم كه فولادگستر پیروز می‌شد، چون از تبریز می‌آید. شاید آن موقع می‌شدم باغیرت! اما غیرت این بود كه من بالای سر پرسپولیس ایستادم و تا زمانی هم كه با این تیم قرارداد دارم با جان و دل به كارم ادامه خواهم داد و برای موفقیت پرسپولیس هر چه در توان دارم خواهم گذاشت.

خیلی از تلخی‌های حاشیه‌ای این بازی گفتیم و شنیدیم؛ حالا از شیرینی‌های این پیروزی دلچسب صحبت می‌كنید؟ برای سردست گرفتن جام قهرمانی چه كار اضافه‌ای باید انجام بدهید؟
پیش از این هم گفته‌ام كه ما 50 درصد راه رفته‌ایم و بازی سختی را در تهران پیش‌رو داریم. به هیچ عنوان حریف را دست كم نخواهیم گرفت و با تمام قدرت و توان می‌آییم كه به امید خدا تیم پیروز میدان باشیم و جام قهرمانی را با پیروزی بالای سر ببریم. این كوچك‌ترین پاداشی است كه پرسپولیس در این فصل می‌تواند بگیرد و كوچك‌ترین هدیه‌ای است كه پرسپولیس می‌تواند به هوادارانش بدهد و فصل را با یك پیروزی خوب و یك قهرمانی به پایان برساند.

سرمربی فولادگستر مدعی شده می‌توانستند پرسپولیس را شكست بدهند و برای بازگشت برنامه خواهند داشت!
من برای آقای كاظمی احترام خاصی قائل هستم، اما فكر كنم حتی اگر همان شرایط بازی در تبریز را به وجود بیاورند و با سنگ و كلوخ بیایند، با اختلاف یكی، دو گل بازنده خواهند بود، وگرنه از لحاظ كیفیت فوتبال پرسپولیس خیلی بالاتر از تیم فولادگستر خواهد بود. با این حال من منكر بازی خوب فولادگستر در تبریز نمی‌شوم. در آن شرایط چند موقعیت هم نصیب‌شان شد كه این موقعیت‌ها برای ما نیز پیش آمد. علیرضا محمد یك بار با دروازه‌بان حریف تك به تك شد؛ حمید علی‌عسگر تك به تك شد؛ پنالتی را گل نكردیم و چند ضربه سر خوب زدیم كه دروازه‌بان حریف توپ را دفع كرد

داوری بازی چطور بود؟
فكر می‌كنم در چند صحنه كه فولادی‌ها صاحب موقعیت شدند، كمك داور بازی اعلام آفساید نكرد و چند صحنه هم آقای افشاریان بی‌دلیل به بازیكنان من كارت نشان داد.

می‌توان به مورد ابراهیم شكوری اشاره كرد؟
زمانی كه بازیكن مصدوم می‌شود و به زمین می‌افتد چه باید كرد؟! ابراهیم شكوری بایدMRI بگیرد تا ببینیم در چه وضعیتی قرار دارد. در حالی كه او روی زمین افتاده بود، داور ادامه بازی داد و نشان داد اصلا به فكر سلامتی بازیكن نیست. اگر ابراهیم شكوری قصد اتلاف وقت داشت كه او را از زمین بیرون نمی‌آوردم. داور باید به این مسائل اهمیت بدهد. متأسفانه در بعضی از صحنه‌ها بطور كلی سوت‌ها به ضرر ما بود. 4 دقیقه نیمه اول وقت اضافه گرفت كه بیشتر از 5 دقیقه شد و نیمه دوم هم 5 دقیقه گرفت كه بیشتر از 5 دقیقه شد. انگار داور دوست نداشت سوت بزند.

قرار بود بازیكنان دو اخطاره در جام حذفی محروم شوند؛ اما شب قبل از بازی ناگهان قانون عوض می‌شود و به این ترتیب نفرات محروم حریف اجازه بازی می‌گیرند!
از روز اولی كه وارد جام حذفی شدیم به ما اعلام كردند بازیكنان 2 اخطاره از بازی بعد محروم خواهند شد. روز قبل از بازی هم لیست یك اخطاره‌هایمان را به ما دادند. حالا این لیست به چه درد من می‌خورد! من كاری به این مسائل ندارم، ما كار تمرینات‌مان را دنبال می‌كنیم و شما هستید كه باید این مسئله را پیگیری كنید كه چگونه می‌شود یك شبه قانون را عوض می‌كنند!

علی دایی به غیر از پیروزی به چیز دیگری فكر نمی‌كند! بازی آخر پرسپولیس در لیگ، تأثیری در جدول ندارد؛ اما شاید بتوان گفت تقابل سرمربیان سابق تیم ملی و همچنین سوپر جام باشگاه‌های ایران خواهد بود!
من اصلا به این مسائل فكر نمی‌كنم. فقط به تیم‌ام و موفقیت‌اش فكر می‌كنم و اینكه به امید خدا شرایط را ببینیم. خودم هم دوست دارم در زمین خودمان و برابر چشم تماشاگران‌مان پیش از بازی برگشت فینال جام حذفی یك پیروزی دیگر به دست بیاوریم و سعی كنیم روحیه بازیكنان‌مان را بالا ببریم.
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

واقع‌بینی كاشانی
مرجع خبری پرسپولیس : پرسپولیس بازی رفت فینال جام حذفی را با پیروزی پشت سر گذاشت اما در این بازی تیم گسترش فولاد به هیچ وجه چهره یك تیم مغلوب را نداشت و به دفعات روی دروازه میهمان خود خطرناك ظاهر شد.

بعد از بازی علی دایی مدعی شد كه تیمش مستحق پیروزی بوده و نسبت به حریف خود منطقی‌تر بازی كرده است. دایی اشاره داشت كه به بازی زیبا امتیاز نمی‌دهند البته این ادعا كاملا درست بود ولی همیشه بازی زیبا از سوی یك تیم بدون گل نخواهد بود. بدون شك كادر فنی پرسپولیس فیلم بازی رفت را تا امروز دیده و حتما تا قبل از بازی برگشت آن را آنالیز خواهد كرد.

در واقع اگر فرصت‌های هر دو تیم گل می‌شد شاید نتیجه دیگری به‌دست می‌آمد و گسترش فولاد برای بازی برگشت خیالش راحت‌تر بود اما الان هم یك گل اصلا حاشیه امنیت مناسبی برای یك تیم نیست.

تیم فرهاد كاظمی نشان داد كه راه رسیدن به دروازه پرسپولیس را برخلاف ادعای دایی كه گفته راه نفوذ آنها را بسته بودیم خیلی خوب می‌داند. اما حبیب كاشانی با این مساله خیلی منطقی برخورد می‌كند.
او پس از پایان بازی در حالی كه طبیعی بود از برد تیمش رضایت داشته باشد مدعی شد كه گسترش‌فولاد فوتبال خوبی را ارائه داد. این واقع‌بینی از سوی كاشانی می‌تواند مسائل مختلفی را برای كادر فنی باز كند چرا كه ادعای او كاملا درست بود.
تیم تبریزی طوری بازی كرد كه نشان داد دست‌كم گرفتن آنها می‌تواند مشكلاتی را برای پرسپولیس در بازی برگشت ایجاد كند. پس شاید منطقی و البته واقع‌بینانه برخورد كردن با بازی رفت كمك بیشتری به این تیم خواهد كرد، مثل آنچه كاشانی پس از بازی به آن اشاره داشت

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

گفت‌وگوی جداگانه‌ی حبیب كاشانی با باقری و دایی

مرجع خبری پرسپولیس : تیم فوتبال پرسپولیس صبح شنبه به مدت یك ساعت تمرین كرد و در پایان این تمرین سرپرست باشگاه به دیدار مربیان و بازیكنان این تیم آمد.

فوتبال پرسپولیس ظهر امروز به مدت یك ساعت در زمین مجموعه شركت واحد تمرین كرد. در این تمرین نسبتا سبك بازیكنانی چون كریم باقری، مجتبی زارع و سامان آقازمانی مدتی به طور اختصاصی به دور زمین دویدند و پس از آن زیر نظر پزشك تیم قرار گرفتند.

هادی نوروزی هم مدتی تمرین كرد و سپس به رختكن رفت. دروازه‌بان‌های پرسپولیس هم در تمرین‌های امروز حدود 20 دقیقه تمرین كردند و سپس به رختكن رفتند.

بازیكنان پرسپولیس در ابتدای این تمرین پس از گرم كردن بدن‌هایشان به انجام حركات كششی، پاسكاری‌های در حال حركت دو به دو و گروهی را انجام دادند و پس از آن تا پایان مدت تمرین به حفظ توپ و پرسینگ در قالب دو گروه پرداختند.

در پایان این تمرین حبیب كاشانی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به همراه یكی از همكارانش در این باشگاه و مدیرمسوول روزنامه ورزشی گل به محل تمرین پرسپولیس آمد و مدت كمی با بازیكنان و مربیان این تیم به گفت‌وگو پرداخت. او به صورت اختصاصی با كریم باقری و سپس علی دایی هم صحبت كرد.

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

کاشانی بزودی مدیرعامل پرسپولیس می شود
مرجع خبری پرسپولیس : همان طور كه از ماه‌ها پیش مشخص بود و به‌رغم تمام شایعات اخیر، پرسپولیس بدون معرفی هیات مدیره و با حضور حبیب كاشانی به عنوان سرپرست موقت فصل را به پایان می‌رساند.

در این میان به كرات گفته شد كه هیات مدیره آینده پرسپولیس هم با نظر حبیب كاشانی توسط رییس سازمان تربیت‌بدنی معرفی خواهد شد و صحبت‌های مختلف علی سعیدلو هم حكایت از همین مورد داشت و حالا با پایان یافتن فصل و در حالی كه همه هواداران این تیم در یك قدمی كسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیا از طریق قهرمانی در جام حذفی، در انتظار یك تیم قدرتمند برای فصل بعد هستند، توقع این است كه علی سعیدلو هر چه زودتر به قول خود عمل كرده و در فضایی آرام هیات مدیره آینده پرسپولیس را انتخاب كند.

رسم معمول این است كه ابتدا اعضای هیات مدیره یك باشگاه منصوب می‌شوند و بعد از بین خود یا از بیرون هیات مدیره فردی را به عنوان مدیرعامل انتخاب می‌كنند.

درست مثل پنج سال پیش كه هیات مدیره متحول شده آن موقع پرسپولیس محمدحسن انصاری‌فرد را به عنوان مدیرعامل انتخاب كرد. انتخابی كه موجبات قهر محمد مایلی‌كهن و خروج او از هیات مدیره را فراهم كرد. این روال ظاهرا قرار است در مورد هیات مدیره آینده پرسپولیس هم اعمال شود ولی همان طور كه ذكر شد، ظاهر قضیه این است و در اصل مدیرعامل پرسپولیس از هم اكنون مشخص است.

طی روزهای گذشته با خبر شدیم كه حكم ماموریت حبیب كاشانی از وزارت آموزش و پرورش كه كاشانی استخدام رسمی آنجا محسوب می‌شود، برای سازمان تربیت‌بدنی صادر شده است. هر چند این خبر به صورت رسمی مورد تایید قرار نگرفته ولی یك منبع آگاه در سازمان تربیت‌بدنی به شرط عدم اعلام نام خود از چنین توافق و ماموریتی خبر می‌دهد و به این ترتیب هیچ گزینه‌ای جز مدیرعاملی پرسپولیس باقی نمی‌ماند مگر اینكه با توجه به این حكم ناگهان سازمان به صرافت استفاده از كاشانی در فدراسیون فوتبال بیفتد كه این دومی با توجه به پروسه پیچیده انتقال قدرت از كفاشیان به كاشانی و نظارت فیفا امری بسیار بعید به نظر می‌رسد.

در عین حال ظاهرا مدیرعاملی كاشانی نباید هیچ تضمینی داشته باشد ولی وقتی خود وی اعمال نظر مستقیم در انتخاب اعضای هیات مدیره باشگاه دارد و حكم ماموریت در سازمان هم از سوی وزارت آموزش و پرورش صادر شده دلیلی ندارد كه مدیرعامل آینده پرسپولیس كسی جز كاشانی باشد مگر اینكه حاج حبیب در یك نگاه كلان قصد داشته باشد تا ریاست مجمع باشگاه را از علی سعیدلو تحویل گرفته و نگاه و نظارت و اعمال نظر از بالا را در دستور كار خود قرار دهد كه البته این پروسه هم نیازی به حكم ماموریت ندارد و كاشانی می‌توانست درست مثل مسعود زریبافان در باشگاه استقلال به عنوان رییس مجمع (با تفویض اختیار از سوی رییس سازمان تربیت‌بدنی) مشغول به كار شود.

قرائن و شواهد حكایت از آن دارد كه بعد از بازی برگشت فینال جام حذفی پرسپولیس هم صاحب هیات مدیره و مدیرعامل خواهد شد و نام مدیرعاملش حبیب كاشانی است مگر اینكه یك نتیجه غیرمنتظره در این مسابقه رقم بخورد یا پرسپولیس به هر دلیل از حضور در لیگ قهرمانان آسیا بازبماند كه در آن صورت ممكن است تغییراتی در بازی قدرت ایجاد شود كه البته احتمال این مورد آخر هم بسیار ضعیف و نامحتمل به نظر می‌رسد.

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

شایعات در بازار نقل و انتقالات

مرجع خبری پرسپولیس : در اخبار مربوط به پرسپولیس در صفحات روزنامه‌های ورزشی صبح پنج‌شنبه از جدی شدن مذاكرات و حتی عقد قرارداد داخلی یكی دو بازیكن صاحبنام با پرسپولیس اخباری به چشم می‌خورد.

یكی از این بازیكنان سیدجلال حسینی است كه هر سال بحث حضورش در پرسپولیس مطرح می‌شود اما سرانجام این انتقال صورت نمی‌گیرد. بعد از اینكه خبر عقد قرارداد داخلی سید جلال با پرسپولیس مطرح شد، این بازیكن دیروز موضوع فوق را تكذیب كرد و گفت: «من چند روز است شمال بودم و استراحت می‌كردم. نمی‌دانم این حرف‌ها چطور مطرح شده.

نفر بعدی محمد نوری هافبك میانی صبای قم است كه گفته می‌شود با مسوولان باشگاه پرسپولیس به توافقاتی دست یافته است.
نوری كه به غیر از پرسپولیس، پیش‌تر مورد توجه استقلال و سپاهان هم قرار گرفته، ضمن تكذیب مذاكره با هرباشگاهی می‌گوید: «در بازی آخر صبا سه اخطاره هستم و نمی‌توانم بازی كنم اما صبر می‌كنم این بازی هم بگذرد و رسما بازیكن آزاد اعلام شوم. در آن صورت است كه به گزینه‌های پیش رویم فكر می‌كنم و تیم بعدی‌ام را با در نظر گرفتن تمامی شرایط انتخاب خواهم كرد.» گفته می‌شود محمد نوری به خاطر ترافیك خط میانی استقلال، احتمالا یكی از دو تیم سپاهان یا پرسپولیس را انتخاب خواهد كرد اما از آنجایی كه پیشنهاد سپاهان حدود 100 میلیون بالاتر از پرسپولیس است و نوری پیش‌تر در سپاهان حضور موفقی داشته، شاید این هافبك خلاق هم از دست دایی بپرد.

نفر سومی كه دیروز نامش مطرح شد، اسماعیل فرهادی هافبك- مهاجم گلزن ذوب‌آهن است. گفته می‌شود فرهادی روز پنج‌شنبه برای امور شخصی به تهران آمده و در باشگاه پرسپولیس هم آفتابی شده است اما هنوز معلوم نیست آیا او با كاشانی به توافق رسیده یا نه. قبل از این سه نفر اخبار و شایعاتی مبنی بر مذاكره مسوولان باشگاه پرسپولیس با سید مهدی رحمتی و هادی عقیلی هم رسانه‌ای شده بود كه اگر هم صحت داشت تا حالا به نتیجه‌ای نینجامیده است.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)