بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آلمان 2
اروگوئه 1
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-10-2010
مجتب آواتار ها
مجتب مجتب آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 18

36 سپاس در 28 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آلمان 1 اروگوئه 1 تو پنالتی برد آلمان
.
.

قدیمی 07-10-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آنفولانزا در اردوي آلمان

در حالي که تا ساعاتي ديگر ديدار رده بندي نوزدهمين دوره رقابت هاي جام جهاني بين تيم هاي آلمان و اروگوئه برگزار خواهد شد از اردوي تيم آلمان خبر مي رسد که مربي و چند بازيکن اين تيم دچار بيماري آنفولانزا شده اند.

تیم فوتبال آلمان امشب در ورزشگاه نلسون ماندلا شهر پورت الیزابت برای کسب عنوان سومی رقابت های جام جهانی 2010 به میدان می رود.
این در حالی است که یواخیم لو، سرمربی این تیم، لوکاس پودولسکی و فیلیپ لام، دچار آنفولانزا شده اند. هارالد اشتنگر، سخنگوی تیم فوتبال آلمان، در این خصوص اظهار داشت: لو به دلیل بیماری در نشست خبری پیش از بازی حضور نیافت و هانسی فلیک، دستیار وی ، در این جلسه حاضر شد.
اشتنگر با اشاره به بیماری لام و پودولسکی، افزود: وضعیت بیماری این دو بازیکن به حادی یواخیم لو نیست.
میروسلاو کلوزه هم از مصدویمت رنج می برد و معلوم نیست به این دیدار برسد. این بازیکن فقط یک گل کمتر از رونالدو دارد تا به رکورد 15 گل در رقابت های جام جهانی برسد.
قدیمی 07-10-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
تساوي آلمان و اروگوئه در نيمه نخست

خبرگزاري فارس: نيمه نخست ديدار تيم هاي آلمان و اروگوئه در بازي رده بندي جام جهاني 2010 با تساوي يك بر يك خاتمه يافت.

به گزارش خبرگزاري فارس، اين ديدار از ساعت 23 امشب(شنبه) و در ورزشگاه نلسون ماندلا شهر پورت اليزابت آغاز شد.

نيمه نخست اين ديدار جذاب با موقعيت هاي گل متعدد براي هر دو تيم همراه بود و هر تيم يك بار به گل رسيد.
در دقيقه 19 شواين اشتايگر از پشت محوطه هجده قدم شوتي محكم روانه دروازه اروگوئه كرد كه با دفع دروازه بان همراه بود اما در برگشت توماس مولر دروازه حريف را گشود تا آلمان پيش افتد.
در ادامه اروگوئه چند حمله را طراحي كرد و در دقيقه 28 كاواني در موقعيتي تك به تك دروازه هانس يورگ بوت را گشود تا بازي در نيمه اول با تساوي خاتمه يابد.
يواخيم لو سرمربي آلمان در اين ديدار برخي از نيمكت نشينان تيمش را در تركيب اصلي قرار داد.
بنيتو آرچونديا از مكزيك قضاوت اين ديدار را برعهده دارد،‌ وي در نيمه اول به آئوگو و كاكائو از آلمان اخطار داد.
ديدار فينال جام جهاني يكشنبه شب بين تيم هاي اسپانيا و هلند برگزار خواهد شد.

قدیمی 07-10-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

رسانه هاي اسپانيايي از انتخاب "هوارد وب" به فيفا انتقاد کردند

رسانه هاي اسپانيايي انتخاب هوارد وب انگليسي به عنوان داور ديدار نهايي رقابت هاي جام جهاني 2010 را خبر بدي براي فوتبال خود مي دانند.

تیم های فوتبال اسپانیا و هلند روز یکشنبه در دیدار نهایی رقابت های جام جهانی 2010 در ورزشگاه ساکرسیتی ژوهانسبورگ با یکدیگر دیدار خواهند کرد.
این در حالی است که هوارد وب از 36 سال قبل که قضاوت دیدار نهایی جام جهانی 1974 بر عهده جک تایلور بود، نخستین داور انگلیسی است که این مرحله از رقابت ها را قضاوت می کند.
اسپانیا در مرحله گروهی این دوره از رقابت ها در دیدار با سوئیس در دوربان شکست خورد و این در حالی است که آنها بر این باورند اشتباه مسلم وب در آن دیدار باعث شکست تیم آنها شده است.
اسپانیایی ها می گویند هوارد وب می بایست گل جلسون فرناندس را آفساید اعلام می کرد ضمن اینکه فیلیپ سندروس، مدافع سوئیس، بر روی داوید ویا مرتکب خطای پنالتی شد که از چشم دارو پنهان ماند.
قدیمی 07-11-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

امید 32
من 31
شکوفه خانم 30
الهام خانم 25
بهنام 16
امیر و شروین 12
مرد تنهای شب 11
تینا خانم 5
اردشیر و فاف 2
مجتب 0
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو

ویرایش توسط nae : 07-11-2010 در ساعت 12:58 PM
قدیمی 07-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نگراني اسپانيايي‌ها از كباب شدن احتمالي هشت‌پاي پيشگو

هشت پاي معروف شهر اوبرهاوزن، در اكواريومي كه اختصاص به پيش بيني برنده و بازنده تيم هاي جام جهاني دارد، قهرماني اسپانيا را پيش بيني كرد تا باعث خرسندي هواداران اين تيم شود.
اين پيش بيني سبب شد گروهي از هواداران تيم اسپانيا از دولت خود بخواهند مانع كباب شدن اين اختاپوس در پايان جام جهاني در آلمان شود.
در پي اين درخواست زاپاته‌رو، نخست وزير اسپانيا نيز اعلام داشت گروهي را براي محافظت از اين اختاپوس به آلمان خواهد فرستاد تا مانع كباب شدن وي شود.
النا اسپيونسا، ، وزير كشاورزي و شيلات اسپانيا نيز گفت تلاش خواهد كرد تا قانوني وضع شود كه جلوي طبخ هشت پاها و يا حداقل اين اختاپوس كه پاوئل نام دارد، گرفته شود.
بسياري از آلماني ها پس از اينكه اين هشت پا باخت تيم ملي اين كشور مقابل اسپانيا را پيش بيني كرد و به حقيقت پيوست، خواستار كباب كردن آن شدند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تيكي تاكاي اسپانيايي يا نظم هلندي؟
دلایلی برای قهرمانی احتمالی اسپانیا

جمعی از کارشناسان فوتبال جزیره 7 دلیل را برشمرده‌اند که بر مبنای آن ماتادورها، در پایان مسابقه امشب با جام جهانی در ورزشگاه دور افتخار خواهند زد.

دیدار فینال جام جهانی 2010 امشب در حالی برگزار می‌شود که دو تیم اسپانیا و هلند سعی دارند برای نخستین بار در تاریخ ، جام جهانی را تصاحب کنند. هلندی‌ها تاکنون دوبار در فینال مغلوب حریفانشان شده‌اند و در مقابل این اولین باری است که اسپانیا در فینال حاضر می‌ شود. برنده مسابقه نهایی می‌تواند هشتمین کشوری باشد که جام قهرمانی جهان را بالای سر می‌برد. تقابل نظم هلندی‌ها با تیکی تاکای اسپانیا می‌تواند صحنه‌های بدیعی را در مسابقه امشب به‌وجود آورد. پیش بینی اینکه کدام تیم فاتح جام نوزدهم خواهد شد کار بسیار دشواری است اما جمعی از کارشناسان فوتبال جزیره 7 دلیل را برشمرده‌اند که بر مبنای آن ماتادورها، در پایان مسابقه امشب با جام جهانی در ورزشگاه دور افتخار خواهند زد.

1- داوید ویا

ویا بازیکنی است که تا این مرحله 5 گل تاثیرگذار برای اسپانیا به ثمر رسانده است و تلاش می‌کند تا عنوان آقای گلی این مسابقات را نیز بدست آورد، بخصوص حالا که وسلی اشنایدر هلندی را هم سایه به سایه خود می‌بیند. ویا بازیکنی بسیار تیزهوش و فرصت طلب است که حضورش در نوک پیکان خط حمله اسپانیا لرزه بر اندام مدافعین هر تیمی می‌اندازد.

2- خط هافبک جادویی اسپانیا

فقط کافی است نگاهی به این اسامی بیندازید. ژاوی، آندرس اینیستا، ژابی آلونسو. سه بازیکن خوش تکنیک، با هوش و کاملاً تاکتیک‌پذیر که در بالاترین سطح آمادگی در این تورنمنت قرار داشته‌اند. این سه بازیکن با یکدیگر بسیار هماهنگ هستند. وجود چنین بازیکنانی مهم‌ترین دلیل حضور اسپانیا در فینال مسابقات است. با وجود چنین خط هافبکی در هر لحظه امکان خلق یک موقعیت گل برای مهاجمین اسپانیا وجود دارد.

3- گوش‌های با استعداد

بدون شک اسپانیا با استعدادترین بازیکنان را در این جام داشته است. اسپانیایی‌ها در هر پستی بازیکنی با کلاس جهانی دارند که قابلیت بالایی برای بازی گروهی از خود نشان داده‌اند. پدرو گوش چپ جوان تیم بارسلونا یکی از این بازیکنان است که توانایی بازی در هر دو جناح چپ و راست زمین را دارد.

4- یک دفاع مستحکم

سرخیو راموس، جرار پیکه، کارلس پویول و خوآن کاپدویا چهار مدافع اصلی تیم ملی اسپانیا هستند. بازیکنانی که در بالاترین سطح فوتبال باشگاهی جهان در حال بازی هستند. آنها در کنار یکدیگر یکی از مستحکم‌ترین خطوط دفاعی جهان را برای اسپانیا ساخته‌اند. ماتادورها از بازی برابر شیلی در مرحله گروهی تاکنون گلی دریافت نکرده‌اند.

5- ایکر کاسیاس

برای فتح جام جهانی شما همیشه باید یک دروازه‌بان خوب داشته باشید. داشتن یک سنگربان مطمئن آرزوی همه تیم‌های حاضر در چنین تورنمنت‌هایی است. اسپانیایی‌ها در درون دروازه کاسیاس را دارند. بازیکنی که تا به اینجا تنها دوگل دریافت کرده است. او که سالهای سال است از دروازه رئال مادرید در کوران رقابتهای لا لیگا حفاظت می‌کند، از آن مسابقات تجارب گران‌بهایی را کسب کرده که در مواقع حساس مثل بازی برابر پاراگوئه می‌تواند به کار اسپانیا بیاید. با وجود کاسیاس در درون دروازه، رسیدن به گل در برابر اسپانیا کار واقعاً دشواری است.

6- قابلیت بالای حفظ توپ

آمارها نشان می‌دهند اسپانیایی‌ها در این دوره همواره بیش از رقبایشان صاحب توپ بوده‌اند. این اتفاق در همه مسابقات اسپانیا حتی در بازی برابر سوئیس هم افتاده است. ماتادورها با حفظ توپ و ارائه یک بازی با حوصله حملاتشان را روی دروازه حریفانشان ترتیب می‌دهند. آنها آنقدر در میانه میدان توپ را بین بازیکنانشان رد و بدل می‌کنند تا یک موقعیت مناسب برای گلزنی فراهم شود.

7- نوبتی هم باشد این بار نوبت اسپانیاست

در طول این تورنمنت همه رسانه‌ها و فوتبال دوستان به این نتیجه رسیده‌اند که این بار دیگر نوبت اسپانیاست که فاتح جام شود. ماتادورها که جز یک مقام چهارمی در سال 1950 افتخار دیگری در مسابقات جهانی ندارند حالا پس از 60 سال به فینال مسابقات رسیده‌اند. با این بازیکنان مستعد اگر آنها امسال نتوانند جام را فتح کنند شک نداشته باشید هرگز نخواهند توانست این کار را انجام دهند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هزینه برگزاری جام‌جهانی 2010، شانزده برابر بیشتر از رقمی است که پیش‌بینی می‌شد

شبکه تلویزیونی فرانس بیست و چهار گزارش داد: بزودی مسابقات فوتبال جام جهانی دو هزار و ده افریقای جنوبی به پایان خواهد رسید.

با وجود تردیدهایی که درباره برگزاری این جام در قاره افریقا وجود داشت ، این دوره از مسابقات به خوبی برگزار شد و این امکان را برای افریقای جنوبی فراهم کرد که چهره دیگری غیر از خشونت و ناامنی از خود نشان دهد.

از سوی دیگر جام جهانی دو هزار و ده این فرصت را برای افریقای جنوبی فراهم کرد که سیاه پوستها و سفید پوستها حول هویت ملی مشترکی جمع شوند.

به این ترتیب ، این کشور دارای زیر ساختهای جدیدی است و تنها سوالی که اکنون مطرح است این است که آیا برگزاری جام جهانی در بلند مدت به نفع افریقای جنوبی خواهد بود یا نه؟ از سراسر قاره افریقا فقط ده هزار نفر از هواداران فوتبال برای مشاهده رقابتهای جام جهانی دو هزار و ده راهی افریقای جنوبی شدند اما هدف جذب پانصد هزار گردشگر خارجی برای این رقابتها محقق شد.

این امر نشان دهنده این است که عشق به فوتبال بر بحران اقتصادی و ترس ناشی از ناامنی غلبه کرده است.

اما لازم به ذکر است که ترس ناشی از نبود امنیت در کشور میزبان جام جهانی بی پایه و اساس بوده است به طوری که در پانزده روز اول این رقابتها فقط سیصد نفر بازداشت شدند و جرایم خشن نیز به ندرت مشاهده شده است.

با وجود تصاویری که از ورزشگاه های خالی منتشر شده است ، فیفا اعلام کرده است که از محل فروش بلیط تماشای رقابتها ، بیش از سه میلیون دلار بدست آمده است که معادل درآمد ناشی از فروش بلیط در جام جهانی هزار و نهصد و نود و چهار امریکاست.

با این حال ، ارزیابی پیامدهای اقتصادی این رویداد ورزشی برای افریقای جنوبی که میلیاردها دلار برای میزبانی آن و بهبود زیرساختهایش هزینه کرده است مشکل است.

اگر چه ارتقای کیفیت بخش حمل و نقل و مخابرات سودمند به نظر می رسد اما نگهداری از ده ورزشگاهی که برای این رقابتهای ساخته یا نوسازی شدند هزینه بر خواهد بود.

بویژه اینکه سرجمع هزینه های برگزاری رقابتهای دو هزار و ده شانزده برابر بیشتر از رقمی است که پیش بینی می شد به طوری که افریقای جنوبی در نهایت چهار میلیارد یورو برای این رقابتها هزینه کرده است که بسیار بیشتر از درآمدهای ناشی از گردشگری است که حدود یک و سه دهم میلیارد یورو خواهد بود.

اما افریقای جنوبی امیدوار است که در بلند مدت این هزینه ها جبران شود.

مقامات این کشور بویژه امیدشان به این است که سال دو هزار و ده نقطه عطفی در تاریخ این کشور باشد و جهانیان این کشور را نه به عنوان کشور وووزلا بلکه به عنوان کشور میزبان جشنی جهانی به یاد بیاورند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اس ام اس راموس به اسنایدر:امسال به اندازه کافی جام گرفته ای

ستاره تیم ملی اسپانیا در آستانه دیدار فینال رقابتهای جام جهانی برای دوستش در تیم ملی هلند پیغامی ارسال کرده است

سایت گل- وزلی اسنایدر سال گذشته رئال مادرید را به مقصد اینتر ترک کرد.

پس از آنکه سران باشگاه مادریدی بازیکنانی همچون کریس رونالدو، کاکا، بنزما، ژابی آلونسو، آلبیول ، آربلوا و گارای را خریداری کردند سران این تیم به وجه نقدنیازداشتند و از همین رو اسنایدر و روبن را به فروش رساندند.

اسنایدر به اینتر منتقل شد و در رختکن این تیم توانست به موفقیتهای زیادی برسد؛ قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، رقابتهای سری آ و جام حذفی باشگاه های ایتالیا!

در این میان رابطه خوب و صمیمانه سرخیو راموس و وزلی اسنایدر ادامه دارد.آنها شاید یکشنبه شب رقیب هم باشند ولی در طول هفته از طریق ارسال اس ام اس با هم به شوخی می پرداختند.

اسنایدر در صحبتهایی اعلام کرد که پس از مسجل شدن صعود تیم ملی هلند به دیدار فینال، سرخیو راموس با ارسال اس ام اسی به او گفت:« وزلی، تو این فصل جام قهرمانی متعددی را کسب کرده ای.به همین دلیل الان می توان آرامش داشته باشی و زیاد برای قهرمانی تلاش نکنی.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)