بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
چاوي: من سفير بارسلونا در كاروان اسپانيا نيستم

خبرگزاري فارس: هافبك بازي‌ساز تيم فوتبال بارسلونا اسپانيا هرگونه فعاليت مرتبط با منافع بارسلونا در كاروان تيم ملي كشورش را تكذيب كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از سايت رسمي فيفا، چاوي ارناندس گفت: من سفير بارسلونا در كاروان اسپانيا نيستم و اگر با سسك فابرگاس زياد صحبت مي‌كنم ربطي به مسائل دلالي يا تحت فشار گذاشتن وي ندارد.

وي افزود: فابرگاس قصد دارد آرسنال را ترك كند. او متولد بارسلونا است و مشخص است كه كاتالونيا را دوست دارد. او يكي از دوستان صميمي من است و اطمينان داشته باشد كه به عنوان بازكين تيم ملي شان خود را تا حد يك دلال پنهان در كاروان اسپانيا پايين نمي‌آورم

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني 2010 -‌آفريقاي‌جنوبي/
پزشك دروگبا: ديديه با محافظ هيچ مشكلي ندارد

خبرگزاري فارس: پزشك سوئدي مهاجم تيم ملي فوتبال ساحل‌عاج گفت: عمل جراحي دروگبا با موفقيت انجام شده و وي براي حضور در جام جهاني با استفاده از محافظ مشكلي ندارد.

به گزارش خبرگزاري فارس دكتر ماتس بيرونسون كه دو روز قبل با كمك تيم پزشكي خود اقدام به انجام عمل جراحي بر روي بازو و بخشي از قفسه سينه ديديه دروگبا كرد در گفت‌وگو با تلويزيون كشورش گفت: وضعيت ديديه را مرتب زير نظر داريم. خوشبختانه آثار بهبودي به سرعت در حال نمايان شدن است.

اين پزشك كه پس از آسيب‌ديدگي كاپيتان 32 ساله ساحل‌عاج در بازي تداركاتي با ژاپن، به سرعت مامور انجام عمل جراحي شد، تاكيد كرد: باوجود درد زياد، ميزان شكستگي كم بود. از اين رو بعد از عمل وقتي با ديديه صحبت كردم، مشخص شد او با درد عمده‌اي مواجه نيست و شرايط به مرور بهتر مي‌شود. البته وي به چند روز استراحت در بيمارستان احتياج دارد ولي پس از خروج، مي‌تواند به اردوي تيم كشورش منتقل شده و با استفاده از محافظ براي تيم ساحل‌عاج فعاليت كند.

وي عنوان كرد: با توجه به اين وضعيت تصميم نهايي برعهده اسون گوران اريكسون، سرمربي تيم است كه تشخيص دهد از وجود دروگبا استفاده كند يا اينكه به وي استراحت دهد.
قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام ‌جهاني 2010 - آفريقاي جنوبي/
آفريقاي‌‌جنوبي چشم انتظار درخشش لژيونر‌هاي اروپايي

خبرگزاري فارس: تيم ملي فوتبال آفريقاي جنوبي با بهره‌گيري از ستارگان لژيونر اروپايي خود گام در ميدان خواهد گذاشت.

به گزارش خبرگزاري فارس اين تيم كه از حدود يك سال قبل در اردوهاي مختلف آماده‌سازي به سر مي‌برد؛ از بازيكناني كه از سابقه حضور در تيم‌هاي مطرح اروپايي برخوردار هستند، در كنار برخي نيروهاي شاغل در داخل استفاده مي‌كند.

به باور كارشناسان يكي از بهترين و مطرح‌ترين بازيكن تيم ملي آفريقاي جنوبي استيون پينار است.
هافبكي بسيار با استعداد و تكنيكي كه به قول دوستداران اين ورزش در آفريقاي جنوبي از هافبك‌هاي بزرگ جهان چيزي كم ندارد.
اين بازيكن كه در خدمت تيم اورتون انگليس است، از جمله اميدهاي كارلوس آلبرتو پريرا، مربي برزيلي تيم براي پيكارهاي مهم جام جهاني است.

علاوه بر وي، بني مك كارتي،‌ مهاجم عضو وستهام يونايتد انگليس نيز نقش بسزايي در كسب موفقيت‌هاي گذشته تيم داشت.
با اين حال پريرا در اقدامي عجيب و باورنكردني هفته قبل هنگام معرفي فهرست 23 نفره خود نام اين بازيكن كه يكي از موفق‌‌ترين گلزنان تاريخ اين كشور محسوب مي شد، حذف كرد
قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

افزايش امنيت فرودگاه‌ها در گرو افزايش بودجه

خبرگزاري فارس: مقامات امنيتي آفريقاي جنوبي در فاصله چهار روز تا آغاز جام جهاني براي افزايش امنيت فرودگاه‌ها درخواست بودجه كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري فرانسه، تنها در يك هفته گذشته 15 مورد سرقت در فرودگاه‌هاي آفريقاي جنوبي صورت گرفته است.

اين آمار در زمان معمولي چندان مهم نيست و از ديد مقامات امر اتفاقي بديهي و قابل كنترل است اما از آن جا كه آفريقاي جنوبي ميزبان جام جهاني است بايد مراقب كوچكترين تحرك ضد امنيتي باشد.

پيش از اين معادل 21 ميليون دلار آمريكا براي افزايش ضريب امنيت فرودگاه‌هاي آفريقاي جنوبي پيش بيني شده بود اما مقامات امنيتي اين مبلغ را در فاصله 4 روز مانده تا جام جهاني ناكافي دانسته‌اند.

قطعا در اين مدت زمان كوتاه اتفاق مهمي در امر افزايش امنيت رخ نخواهد داد و اختصاص بودجه بشتر براي پروژه‌اي كه پيش از اين بسته شده است بعيد به نظر مي‌رسد.
بيش از 300 هزار گردشگر در دو روز چهارشنبه و پنجشنبه همين هفته از فرودگاه ژوهانسبورگ وارد خاك آفريقاي جنوبي مي‌شوند.
قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

كاناوارو: ما به سرود ملي توهين نكرده‌ايم

خبرگزاري فارس: مدافع و كاپيتان تيم ملي فوتبال ايتاليا به خاطر جوسازي روزنامه‌هاي سياسي كشورش بابت خنديدن در هنگام پخش سرود ملي به شدت از خبرنگاران انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از آنسا، فابيو كاناوارو ضمن دفاع از كلوديو مارچيسيو گفت: ما دو نفر كنار هم ايستاده بوديم و چون با ساير بازيكنان دچار اختلاف زماني شده بوديم، سرود ملي را ديرتر از آنها مي‌خوانديم.
وي افزود: وقتي دوربين روي صورت مارچيسيو آمد ناگهان خنده‌اش گرفت و من هم خنديدم اما ما هرگز به سرود ملي توهين نكرديم.

كاناوارو تاكيد كرد: چرا بايد به كشورمان آن هم مقابل دوربين پخش مستقيم توهين كنيم؟ كدام يك از مردم ايتاليا چنين مسئله مسخره‌اي را باور مي‌كنند؟ من در هر حال وظيفه خودم مي‌دانم كه از مردم عذرخواهي كنم اما هرگز توهيني صورت نگرفته و روزنامه‌هاي سياسي كه اوضاعشان به شدت كساد است چون سوژه‌اي ندارند در اين روزها دست به دامن جام جهاني و بازيكنان آن شده‌اند
قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دوپينگي‌هاي جام جهاني تحويل مقامات امنيتي مي‌شوند

خبرگزاري فارس: مقامات كميته بين المللي مبارزه با دوپينگ نسبت به برخورد كاملا قاطعانه با نمونه‌هاي مثبت در جام جهاني به فيفا هشدار دادند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ساكرنت، وادا (كميته بين المللي مبارزه با دوپينگ) طبق توافق قبلي با فيفا كنترل كامل همه تيم‌ها را در آفريقاي جنوبي در اختيار دارد.

نمايندگان وادا مي‌توانند به صورت سرزده و بدون هماهنگي با افسر خبري يا سرپرست تيم‌ها وارد اردو، هتل و محل تمرين شوند و از بازيكناني كه خودشان صلاح مي‌دانند تست دوپينگ بگيرند.

در اين ميان نمايندگان وادا نيز متعهد شده‌اند كه مزاحم تمرينات فشرده تيم ها يا جلسات توجيهي مربيان نشوند و در هتل محل اقامت بازيكنان نيز معمولا در اوقات مناسبي وارد شوند.

وادا به فيفا هشدار داده كه در صورت يافتن نمونه مثبت با خاطي برخوردي جدي مي‌شود و براي اولين بار در تاريخ وادا، فردي كه مرتكب دوپينگ شده توسط پليس بازداشت مي‌شود و در قالب مجرم به مسئولان امنيتي تحويل داده خواهد شد.

قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دمیچلیس:آرژانتین آماده مبارزه برای قهرمانی است

مدافع باشگاه بایرن مونیخ در صحبتهایی اعلام کرده که تیم ملی آرژانتین برای آغاز رقابتهای جام جهانی کاملا آماده است

- تیم ملی آرژانتین به سختی توانست مجوز صعود به رقابتهای جام جهانی 2010 را کسب کند و به دلیل عملکرد بسیار ضعیف این تیم در طول رقابتهای مرحله مقدماتی انتقادات فراوانی به مارادونا و شاگردانش وارد می شد.
در این میان مارتین دمیچلیس در صحبتهایی به انتقادات وارده به آلبی سلسته پاسخگو شده و به تمجید از دیه گو مارادونا پرداخته است.
دمیچلیس در گفتگوبا خبرنگاران گفت:« تیم ما در ماههای اخیر پیشرفت بسیار زیادی است . بیشتر انتقادات وارده به ما بیش از حد ناعادلانه بود.در حال حاضر اعتقاد به تیم ما افزایش یافته و هیچ شکی نیست که ما یکی از آماده ترین تیمهای حاضر در رقابتها هستیم که برای قهرمانی در جام جهانی مبارزه می کنیم.»
این ستاره باتجربه ادامه داد:« بدون شک مارادونا به ما کمک خواهد کرد. او به ما انگیزه فراوانی می دهد و همیشه فشار زیادی را از دوش تیم برمی دارد. او مهره بسیار مهمی برای ماست. مارادونا به ما انرژی و انگیزه فراوانی برای انجام کارها می دهد.»
آرژانتین با تیمهای نیجریه ، یونان و کره جنوبی در رقابتهای جام جهانی همگروه است.

قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

مصدومیت روبن چندان جدی نیست؛هلندی ها امیدوار به بازگشت روبن
پزشک تیم هلند به من کمک می کند و من از ساعت 7.30 شروع می کنم...همین فردا صبح.من می جنگم تا خوب بشوم

- برت فان ماروویک، سرمربی تیم ملی هلند امیدوار است که آرین روبن مصدوم بتواند به موقع به روزهای اوجش بازگشته و در چند دیدار برای تیم ملی کشورش روانه میدان شود.
ستاره 26 ساله باشگاه بایرن مونیخ در جریان دیدار دوستانه تیم ملی کشورش مقابل مجارستان مصدوم شد و نگرانی ها در مورد شدت مصدومیت و غیبت او در رقابتهای جام جهانی فراوان بود ولی فان ماروویک در صحبتهایی اعلام کرده که نام روبن در لیست 23 نفره اش را خط نمی زند و به او این فرصت را خواهد داد تا زمانی که به روزهای اوجش بازگردد، بتواند به تیم ملی بازگردد.
سرمربی تیم ملی هلند در صحبتهایی در این رابطه گفت:« در حال حاضر جای روبن را با بازیکن دیگری عوض نمی کنم، چرا که می خواهم به او این فرصت را بدهم که تا بار دیگر به اردوی تیم بازگردد.»
پاسخ آزمایشهای پزشکی گویای آن بود که او دچار پارگی کوچکی در ناحیه همسترینگ پای چپش شده است ولی خود روبن در صحبتهایی اعلام کرد که در انتظار دوره بازیابی طولانی مدتی است که بتواند بر مصدومیتش غلبه کرده و کمی دیرتر به آفریقای جنوبی پرواز خواهد کرد.
روبن در این رابطه گفت:« در 24 ساعت گذشته من حمایت فراوانی از سوی مردمی که اطرافم هستند دریافت کردم و این تاثیر بسیار مثبتی برروی من گذاشت.پس از مصدومیت من برای معاینات اولیه به رختکن رفتم که بسیار سخت بود. ولی مشخص بود که اوضاع چندان خوب نیست ، چون درد فراوانی را احساس می کردم. امروز اسکن کردم ومشخص شد که تنها پارگی بسیار کوچکی در همسترینگ چپم ایجاد شده. در سه سال اخیر من مصدومیت عضلانی ای نداشتم.»
روبن ادامه داد:« این اتفاق به آن دلیل افتاد که گام بیش از حد بزرگی برداشتم. آنها به من گفتند که اگر درک کوئیت یک چنین گامی برداشته بود، او نیز ممکن بود درگیر چنین مصدومیتی شود ولی من به پایم برای بهبود زمان می دهم و پس از 4 تا 6 هفته به زمین باز خواهم گشت ولی ما زمان زیادی نداریم. من تا لحظه ای که نامم از لیست خط نخورده باشد ، مبارزه می کنم.»

قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

ا؛دلیل تاخیر پرواز ژرمنها به آفریقای جنوبی
خواننده کلمبیایی پرواز تیم ملی آلمان به آفریقای جنوبی را با دقایقی تاخیر مواجه کرد.

در حالی که بازیکنان تیم ملی آلمان در انتظار پرواز به آفریقای جنوبی بودند، این پرواز با مدتی تاخیر انجام گرفت.
ژرمنها که قرار بود از فرودگاه فرانکفورت به سمت آفریقای جنوبی پرواز کنند، مدتی را در هواپیما در انتظار این پرواز سپری کردند و دلیل این ماجرا آن بود که ش***ا، خواننده صاحب نام کلمبیایی که قرار بود با هواپیمای حامل بازیکنان تیم ملی آلمان روانه آفریقای جنوبی شود، با اندکی تاخیر به پرواز رسید.
پس از آغاز این پرواز، این خواننده کلمبیایی با در دست گرفتن میکروفون، از افراد حاضر در هواپیما به دلیل تاخیر به وجود آمده عذرخواهی کرد.

قدیمی 06-07-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جدایی دروازه بان استرالیا از اردوی این تیم؛ دلیل تراژدی خانوادگی
سرمربی تیم ملی استرالیا به دنبال جایگزین کردن دروازه بان جدید تیمش است.

- برد جونز، دروازه بان تیم ملی استرالیا پس از اطلاع از ابتلای فرزند 4 ساله اش به بیماری سرطان خون، اردوی تیم ملی کشورش را ترک کرد.
دروازه بان تیم ملی استرالیا بلافاصله پس از اطلاع از این خبر و پس از اعلام آن به بازیکنان و مسئولان تیم ملی کشورش، به فرانسه سفر کرد تا خانواده اش را در مراحل درمان پسرش کمک کند.
فدراسیون فوتبال استرالیا نیز در گزارشی اعلام کرد که هنوز مشخص نیست که آیا جونزدر نهایت به اردوی تیم ملی استرالیا بازخواهد گشت یا نه و مشخص نیست که آیا نام این دروازه بان موفق در لیست 23 نفره نهایی این تیم برای آغاز رقابتهای جام جهانی قرار خواهدداشت یا خیر.
در این میان مسئولان فدراسیون فوتبال استرالیا از سران فیفا در مورد آنکه آیا در صورت نیاز می توانند در لیست 23 نفره شان، دروازه بانی را جانشین جونز کنند یا خیر پرسیده اند. آنها در درخواست خود اعلام کردند که ممکن است بنا به "شرایط ویژه " به وجود آمده مجبور به این کار شوند و اکنون در انتظار پاسخ رسمی از سوی سران فیفا هستند.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)