بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 11-17-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 314

299 سپاس در 77 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض پرسپوليس در وقت اضافه مقابل سايپا پيروز شد

تهران IranSport.Net - پرسپوليس تهران در يك بازي سخت مقابل تيم سايپا كرج به پيروزي رسيد. در اين ديدار كه عصر روز جمعه در ورزشگاه آزادي تهران و در حضور بيش از هفتاد هزار تماشاگر برگزار شد، تيم پرسپوليس تهران توانست در وقت‌هاي اضافي بازي توسط "محسن خليلي" به تنها گل اين ديدار دست يابد و پيروز از زمين خارج شود. اين ديدار كه به قضاوت مسعود مرادي و كمك‌هاي حسين نجاتي و رضا سخندان انجام شد ، دو تيم فرصت‌هاي زيادي براي رسيدن به گل داشتند كه اين تيم پرسپوليس بود كه تنها يك بار به آن دست يافت .

اين پيروزي باعث شد كه تيم پرسپوليس همچنان بدون شكست در صدر جدول رده موقعيت خود را حفظ كند و همچنان صدرنشين باشد.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-22-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض سامره: حضورم در پرسپوليس غير ممكن است

تهران IranSport.Net - مهاجم تيم فوتبال الشعب امارات با رد خبر مذاكره اش با نماينده باشگاه پرسپوليس گفت: با توجه به شرايطى كه دارم، حضورم در پرسپوليس غير ممكن است و اگر هم بخواهم به فوتبال ايران برگردم ترجيح مى دهم به استقلال بروم. «على سامره» درخصوص اخبار مطرح شده درخصوص مذاكره اش با باشگاه پرسپوليس گفت: با تمام احترامى كه براى مسئولان باشگاه پرسپوليس قائلم بايد بگويم هيچگونه پيشنهادى از اين باشگاه نداشته ام و آن را يك شايعه مى دانم. وى ادامه داد: هيچوقت درخصوص اين مساله فكر نمى كنم زيرا غيرممكن است كه در شرايط فعلى بخواهم به پرسپوليس بروم. من با باشگاه الشعب قراردادم دارم، ضمن اينكه وضعيت خوبى در اين تيم دارم و دليلى براى جدايى از اين تيم ندارم. وى با اشاره به اين موضوع كه با حساسيت بالا مسابقات استقلال را در رقابتهاى فصل جارى پيگيرى مى كند، اضافه كرد: مسابقات امسال بسيار فشرده است اما خيلى خوشحالم كه استقلال موفق شد با پشت سرگذاشتن دوران سخت ابتداى فصل، ۲ پيروزى مهم در ۲ ديدار گذشته به دست آورد.سامره خاطرنشان كرد: استقلال اگر بتواند حاشيه ها را از تيم خود دور كند و با آرامش بيشتر مسابقات را پيگيرى كند، مى تواند خيلى راحت اختلاف امتيازاتش با پرسپوليس را كاهش دهد زيرا در ليگ امسال تيمها بايد ۳۴ بازى برگزار كنند و فكر مى كنم استقلال مى تواند در ۲۰ بازى پايانى بار ديگر خود را به عنوان يكى از مدعيان قهرمانى مطرح كند.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-22-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض حميد استيلي: دسته بندي در پرسپوليس شايعه و حاشيه‌سازي است

تهران IranSport.Net - مربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت : بحث وجود دسته بندي در تيم پرسپوليس شايعه‌اي بيش نيست و بيان اينگونه مسائل به حاشيه بردن تيم است.

حميد استيلي درنشست مطبوعاتي روز چهارشنبه كه باحضور مديرعامل باشگاه پرسپوليس،سرمربي وسرپرست تيم پرسپوليس درمحل شهرداري منطقه ‪۹‬تهران برگزار شد،اظهار داشت : اينگونه مسائل صحت ندارد و ما يك تيم واحد هستيم و تمامي فكر ما رسيدن به اهدافي است كه تعيين شده است.

وي افزود:شايد درتيم چند نفري بخواهند شيطنت كنند ولي ما با اينگونه رفتارها برخورد خواهيم كرد و من سالها در پرسپوليس بوده و از حاشيه‌سازي ها به درستي آگاهي دارم.

استيلي گفت: با همكاري قطبي اينگونه مسائل را رفع كرده و كار تيم را پيش مي‌بريم و اين را بدانيد كه تيم‌هاي بزرگ هميشه حاشيه دارند و هر كسي بخواهد سخن غير واقعي بگويد حتما با وي برخورد خواهيم كرد.

مربي تيم پرسپوليس تهران در مورد حضور در كلاس‌هاي بين‌المللي اظهار داشت: در كلاسهايي در هلند، آلمان و تهران شركت كرده‌ام.

وي گفت:من‌اعتقاد دارم كه فوتبال روز به روز علمي تر مي‌شود و ما هرچه مي توانيم بايد توان علمي خود را افزايش دهيم تا بتوانيم به جامعه ورزش كشور خدمت كنيم.

استيلي در جواب اين سوال كه چرا تيم پرسپوليس چند هفته‌اي است كه در دقايق پاياني و حتي وقت اضافه گلزني مي‌كند، اظهار داشت: ما نمي‌خواهيم كه تيم در لحظات پايان گلزني كند بلكه حريفان برابر ما بشدت دست به مقاومت مي‌زنند و تيم با حمايت تماشاگران و تعويض‌هايي كه از سوي كادر فني انجام مي شود، بازيكنان جانشين اين حس را براي ميل به پيروزي بيشتر مي‌كنند.

مربي تيم پرسپوليس گفت: فوتبال داراي شرايط ويژه و خاص خودش است و در بعضي از ديدارها ما در دقايق اوليه به گل دست مي‌بابيم و دربعضي از ديدارها با مقاومت تيم مقابل روبرو مي‌شويم .

استيلي دربرابر اين پرسش كه در صورت استعفاء مديرعامل باشگاه پرسپوليس چه تصميمي خواهد گرفت ، اظهار داشت : من هم خواهم رفت.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 11-22-2007
Hamed آواتار ها
Hamed Hamed آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض كاشاني: لژيونرهاي پرسپوليس براي حضور در اين تيم مشكلي ندارند

تهران IranSport.Net - مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس گفت : لژيونرهاي تيم پرسپوليس براي حضور در اين تيم هيچ مشكلي ندارند وآغوش پرسپوليس براي اين بازيكنان هميشه باز است.

حبيب كاشاني روز چهارشنبه در نشست مطبوعاتي به همراه افشين قطبي، حميد استيلي و احمدي سرمربي ، مربي و سرپرست اين تيم در محل شهرداري منطقه ‪۹‬ افزود:كادر فني تيم پرسپوليس با علي سامره بازيكن سابق تيم استقلال تهران براي حضور در اين تيم هيچ مذاكره‌اي نداشته است.

وي بابيان اينكه اين شايعات حاشيه‌سازي است،خاطرنشان كرد كه‌اين باشگاه داراي سايت خبري، روابط عمومي و سخنگوست و تيتر كردن اين خبرها براي فروش بيشتر كار صحيحي نيست.

كاشاني در مورد حضورحسين كعبي لژيونر تيم پرسپوليس كه در حال حاضر در تيم لسترسيتي انگليس فعاليت دارد، اظهار داشت : من با كعبي صحبت كردم و وي مطالب درج شده در اين‌باره در بعضي از روزنامه‌ها را تكذيب كرد.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس گفت : شرايط كعبي براي حضور در انگليس چندان‌مطلوب نيست و در آينده چنانچه وي بخواهد مي‌تواند در پرسپوليس حضور يابد.

كاشاني گفت : با توجه به شرايطي كه در تيم لستر حاكم است، بايد ديد كه شرايط كعبي براي حضور در اين تيم مناسب است يا نه؟. ولي قطعا گزينه اول و آخر كعبي پرسپوليس خواهد بود.

وي درباره محكوميت باشگاه پرسپوليس در رابطه با شكايت "رافائل" اظهار داشت : از سوي دادگاه ما محكوم به پرداخت مبلغ ‪ ۴۲‬هزار يورو به رافائل شده‌ايم.

كاشاني گفت : ما در مورد صلاحيت دادگاه رسيدگي‌كننده اعتراضي را ارائه داده و درخواست نموده‌ايم كه مجددا به اين پرونده رسيدگي شود.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس گفت:اميدواريم كه‌با كمك سازمان تربيت بدني اين مبلغ پرداخت شود تا مسئله حل شود.

وي درمورد باشگاه سپاهان اصفهان اظهار داشت : تيم سپاهان افتخار ايران است و در جريان ديدار اين تيم با كاوازاكي ما از تمامي طرفداران پرسپوليس خواستم كه اين تيم را تشويق كنند.

كاشاني در مورد ديدارهاي عقب افتاده سپاهان خاطرنشان ساخت كه ما از اينكه درليگ برتر پنج ديدار از اين تيم جلو افتاده‌ايم ناراحت هستيم و اين واكنش ما نيز به دليل دفاع از حق و حقوق باشگاه است و از اين حق و حقوق خود نيز كوتاه نمي‌آييم.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي پرسپوليس اظهار داشت: تعاوني اعتبار كمك هاي شاياني را به باشگاه پرسپوليس كرده است و در هفته گذشته نيز به لطف كمك هاي تعاوني اعتبار مقداري از مشكلات ما حل شد.

وي گفت:موسسه تعاوني اعتبار شهرداري تهران به عنوان اسپانسر حضور دارد وطرح دربي تا دربي شرايطي را فراهم كرده است كه هواداران بتوانند تيم‌هاي مد نظر خود را از كمك مالي بهره‌مند ساخته و در پايان نيز بتوانند علاوه بر دريافت جوايز سپرده خود را هر زماني بخواهند دريافت كنند.

كاشاني گفت: تا امروز ‪ ۱۵۰‬روز است كه من در باشگاه پرسپوليس هستم و فعاليت در اين باشگاه براساس روابط انساني و اصول مديريتي است و با درك متقابل از هم كار مديريتي مطلوبي را انجام مي‌دهيم .

وي گفت : اگر چنانچه كسي بخواهد براساس سلايق خود در اين باشگاه حركت كند با مشكل مواجه خواهد شد.

كاشاني اختلاف دراين باشگاه را بشدت رد كرد و اظهار داشت : اختلاف سليقه در تمامي كارهاي مديريتي وجود دارد و اين اختلاف سليقه حتي در رسانه‌ها نيز ايجاد مي‌شود، اما بحث چگونه برخورد كردن است مهم است.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت : ما از نظرات يكديگر استفاده مي‌كنيم و به قولي هشت چشم و چهار تا فكر بهتر از دو چشم و يك فكر است .

كاشاني گفت: در اصل قطبي در تيم تصميم گيرنده است ، وي از نقطه نظرات ديگران نيز استفاده مي‌كند و نقطه نظرات ديگران را مد نظر قرار مي‌دهد.

وي درباره نام اين باشگاه گفت : از هر دو نام مي‌توان استفاده كرد و بار حقوقي در اين مورد وجود ندارد ولي استفاده از يك نام و فقط اسم پرسپوليس بايد براساس تصميم مسوولان و به تصويب رسيدن ان باشد.

وي در مورد كارت هواداران اين باشگاه اظهار داشت : اين باشگاه در چند سال گذشته فقط تعداد ‪ ۸۰۰‬عدد كارت هواداري صادر كرده و شركتي كه اين كار را برعهده دارد بايد به تعهد خود عمل كند.

كاشاني گفت : صادر كردن كارت مهم نيست بلكه خدماتي كه باشگاه در قبال صادر كردن كارت ارايه مي‌دهد،مهم است و باشگاه بايد بتواند به هواداران داراي كارت مزايا بدهد.

وي گفت : متاسفانه هنوز تعريف جامعي از ايجاد چنين سرويس‌هاي نشده است و بايد در وهله اول مشخص شود كه تعهدات باشگاه تا چه زماني و داراي چه شرايطي است .

مديرعامل باشگاه پرسپوليس درمورد مشكل مصاحبه كادر فني اين تيم در سالن مصاحبه ورزشگاه آزادي گفت : اين مشكل به قوت خود باقي است و هنوز حل نشده‌است.

میانِ غربتِ خاموشِ رهگذر
و تنهای مانده از سفر
یک پنجره

فاصله است...
قدیمی 01-11-2008
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خبرگزاري فوتبال ايران- تمرين پرسپوليس امروز با حضور 7 بازيكن خارجي برگزار شد.
به گزارش خبرگزاري فوتبال ايران؛ 2 بازيكن برزيلي، يك بازيكن پاراگوئه‌اي، 2 بازيكن كامروني، يك بازيكن صرب و يك بازيكن كروات در تمرين پرسپوليس حضور يافتند تا مربيان تيم صدرنشين ليگ پس از چند جلسه تمرين در خصوص آنها اعلام نظر نمايند.اين بازيكنان در پست‌هاي هافبك نفوذي، هافبك چپ، هافبك دفاعي و مهاجم تخصص بازي دارند.كادرفني پرسپوليس در خصوص اين بازيكنان اعلام نظر خواهد كرد.

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 01-14-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

عصر امروز و در باشگاه پرسپولیس تشکیل می‌شود
جلسه فوق‌العاده کمیته انضباطی
جلسه فوق‌العاده کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عصر امروز (یکشنبه) در محل باشگاه برگزار می‌شود.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، جلسه فوق‌العاده کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس عصر امروز با حضور افشین قطبی سرمربی این تیم و برای بررسی مصاحبه منتسب به وی در مطبوعات ورزشی تشکیل خواهد شد.
در این جلسه و برای حفظ جایگاه سرمربی تیم، از حمید استیلی مربی و عضو کمیته انضباطی باشگاه دعوت به عمل نیامد و به جای وی، بهمن ریاضی عضو علی‌البدل کمیته انضباطی حضور خواهد یافت.

قدیمی 01-14-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

زمان انتشار : 23/10/1386

ملاقات اعضاء کانون مشوقین باشگاه پرسپولیس از سرباز آسیب دیده
جمعی از اعضاء کانون مشوقین باشگاه پرسپولیس و لیدرهای این تیم به نمایندگی از هواداران پرسپولیس در سراسر کشور ساعت 6 بعدازظهر امروز به بیمارستان لبافی نژاد می‌روند و به ملاقات از محمد احمدی سربازی که در جریان دیدار هفته هفدهم رقابتهای لیگ برتر در اصفهان بر اثر پرتاب نارنجک دستی از سوی هواداران منتسب به باشگاه سپاهان مجروح و هر دو چشم خود را از دست داده بود، خواهند رفت و با این جوان آسیب دیده و خانواده او ابراز همدردی می‌کنند.

قدیمی 01-17-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

زمان انتشار : 26/10/1386 شکایت «با چشمانی کاملا باز»
علت شکایت باشگاه پرسپولیس از یکی از روزنامه‏ها
مدیر عام
ل باشگاه پرسپولیس در روزهای گذشته، طی مصاحبه‏ای، خبر از شکایت از روزنامه‏هایی داد که مصاحبه و نقل قولی کذب را به نقل از افشین قطبی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس منتشر کرده بودند.

اعلام این خبر از سوی خبرگزاریها با واکنش یکی از روزنامه‏های ورزشی کشور همراه بود و این روزنامه با انتقاد از مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، حبیب کاشانی را متهم به «حمله چشم بسته» به این روزنامه کرد.
این در حالی است که اظهار نظر حبیب کاشانی براساس نامه افشین قطبی به مدیر عامل باشگاه پرسپولیس و درخواست اقدام حقوقی علیه روزنامه مذکور بود.
در نامه افشین قطبی به حبیب کاشانی که مورخ 23/10/1386 به دفتر مدیر عامل باشگاه پرسپولیس رسید، آمده است:
احتراماً بدینوسیله اعلام می‏دارم که مطالب مندرج در روزنامه ... در مورخه شنبه 22/10/1386 با اینجانب افشین قطبی چاپ شده است، به هیچ وجه منطبق با بیانات من نبوده و محتوای مطلب و موضوعات تحریف شده‏اند. لذا اینجانب با تاکید بر حسن اعتماد و روابط صمیمانه با جنابعالی درخواست دارم اقدامات قانونی لازم علیه روزنامه مذکور و فرد مورد اشاره بدلیل نشر اکاذیب و تحریف بیانات از سوی باشگاه بعمل آید. با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر تیم پرسپولیس

قدیمی 01-17-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

زمان انتشار : 26/10/1386
حامد کاویانپور: برای حضور در تیم پرسپولیس لحظه شماری می‏کنم
حامد کاویانپور کاپیتان سابق تیم فوتبال پرسپولیس یکی از متعصب‏ترین و تاثیرگذارترین بازیکنان فوتبال کشورمان محسوب می‏شود که هم اینک کاپیتان تیم فوتبال استیل آذین است.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، حامد کاویانپور کاپیتان و یکی از بازیکنان پرتلاش تیم استیل آذین در گفتگویی کوتاه در مورد شرایط کنونی خود گفت: تمرینات خوبی را زیر نظر سرمربی تیم پشت سر می‏گذارم و تلاش می‏کنم به عنوان سرگروه تیم در زمین خواسته‏های کادر فنی را به اجرا در آورم و با تمرینات مضاعف می‏خواهم همان کاپیتانی باشم که در پرسپولیس بودم. از حامد پرسیدیم، کی به پرسپولیس می‏آیی؟! کاپیتان گفت: برای حضور در تیم پرسپولیس لحظه شماری می‏کنم و دوست دارم هر چه زودتر به آن آمادگی آرمانی برسم تا بتوانم در تیم پر افتخار پرسپولیس بازی کنم.

قدیمی 01-17-2008
behnam3638 آواتار ها
کاربر فعال

زمان انتشار : 27/10/1386
پرسپولیس یک – نیسان ژاپن یک
تیم فوتبال پرسپولیس در چنین روزی، 27 دی ماه سال 1371 در مرحله رفت فینال جام در جام باشگاههای آسیا در کشور ژاپن به مصاف تیم نیسان رفت و به تساوی یک بر یک رسید. حسن شیرمحمدی (دقیقه 56) و رنوتو فدریکو بازیکن برزیلی تیم نیسان (دقیقه 82) زننده گلهای این دیدار بودند.
«هووان» از کره جنوبی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت و سرخپوشان پرسپولیس با این ترکیب به میدان رفته بودند: امرالهی، پنجعلی (کاپیتان)، موسوی‏نیا، عبدی، خاکپور، استیلی، درخشان، روزبهانی، داداش‏زاده، ناصر محمدخانی و شیرمحمدی. سرمربی: علی پروین.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)