بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

همكاری دیوید بكهام با یاهو برای پوشش جام جهانی فوتبال
به گزارش ایسنا، این غول اینترنتی اعلام كرد كه كاپیتان سابق تیم ملی فوتبال انگلیس نظرات درباره جام جهانی را در "كانال دیوید بكهام" در یاهو اسپورتس به اشتراك می‌گذارد.
این بازیكن 35 ساله هم‌چنین در تبلیغات بازاریابی یاهو نیز حضور خواهد داشت. ستاره فوتبال انگلیس با امضای قراردادی با یاهو سفیر برند این شركت در بازی‌های جام جهانی می‌شود تا كاربران بیش‌تری را به محصولات این شركت رسانه‌یی آنلاین جلب كند.
بكهام در بیانیه‌ای اعلام كرده یاهو به من امكان می‌دهد تا حد ممكن با تك‌تك طرفداران فوتبال درباره بازی‌هایی كه دوست دارم، تعامل داشته باشم.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پاهای رونالدو و مسی 100 میلیون دلار بیمه شد
به گزارش ایلنا درحالیكه دو روز تا آغاز رقابت‌های جام جهانی 2010 در آفریقای جنوبی باقی مانده است پاهای دو بازیكن تیم ملی آرژانتین و پرتغال در مجموع به مبلغ 100 میلیون دلار بیمه شد.

كریستیانو رونالدو و لیونل مسی دو ستاره باشگاه‌های رئال مادرید و بارسلونا اسپانیا با امضاء قراردادی هر كدام پاهای خود را به مبلغ 50 میلیون دلار بیمه كردند. طبق قرارداد منعقد شده حتی در صورت كشیدگی عضله این دو بازیكن، شركت بیمه موظف به پرداخت غرامت به دو باشگاه رئال مادرید و بارسلونا خواهد بود.

در همین راستا فدراسیون فوتبال پرتغال همه بازیكنان تیم ملی این كشور را پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی بیمه كرد اما مسئولان آرژانتینی از بازیكنان تیم ملی آرژانتین خواستند تا خود برای بیمه كردن ساق‌هایشان اقدام كنند.

مسئولان آرژانتینی پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی با توجه به محبوبیت مسی از چند محافظ شخصی برای مراقبت از وی در طول برگزاری رقابت‌های جام جهانی استفاده كرده‌اند، اما اقدامی برای بیمه كردن وی انجام نداده‌اند.

در همین حال فدراسیون فوتبال انگلیس نیز بازیكنان تیم ملی این كشور را موظف به بیمه كردن خود پیش از آغاز رقابت‌های جام جهانی كرده‌اند.
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

حكايت تماس تلفني هنگام بازي گلف
والكات: فكر نمي‌كردم كاپلو مرا خط بزند
خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي فوتبال انگليس گفت: به هيچ‌وجه تصور نمي‌كردم از ليست جام جهاني خط بخورم و مسابقات را تلويزيون تماشا كنم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه ديلي‌ميرر، تئو والكات پس از خط خوردن از تيم ملي اظهار داشت: از اين بابت بسيار متاسف هستم. فكر نمي كردم با من چنين برخوردي شود. اصلا فكر نمي‌كردم از تيم اعزامي كشورم به اين پيكارها خط بخورم. با اين حال هيچ راهي ندارم كه به اين تصميم احترام گذاشته و آن را بپذيرم.

اين بازيكن 21 ساله كه در جام جهاني گذشته به عنوان پديده انگليسي‌ها را همراهي كرد، گفت: براي من جاي تعجب است كه از يك سو كاپلو به تلفن همراه من زنگ مي‌زند و در حالي كه سرگرم بازي گلف هستم، به تمرينات فرا مي‌خواند ولي بعد اينچنين به راحتي كنار مي‌گذارد. من چنين حركاتي را درك نمي‌كنم.

اين عضو تيم آرسنال گفت: حالا مجبورم جام جهاني را از طريق تلويزيون تماشا كنم. براي دوستان و همبازيانم آرزوي موفقيت دارم و اميدوارم بتوانند جام جهاني خوبي را پشت سر گذاشته و با موفقيت به وطن بازگردند.

قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

واكنش رسانه‌هاي انگليس به گزينش سرمربي
ميرر: كاپلو با حذف والكات و بنت بمب خبري منفجر كرد
خبرگزاري فارس: حذف بازيكناني همچون تئو والكات از تيم ملي اعزامي انگليس به جام‌جهاني به بمب خبري سرمربي ايتاليايي اين تيم تعبير شد.

به گزارش خبرگزاري فارس پس از اين كه فابيو كاپلو، سرمربي ايتاليايي دو سال اخير انگليس اقدام به كنار گذاشتن نام بازيكناني همچون تئو والكات و دارن بنت از گروه اعزامي به رقابت‌هاي جام جهاني 2010 كرد، نشريات اين كشور واكنش‌هاي تند و سريعي نسبت به اين موضوع داشتند.

روزنامه ديلي‌ميرر در سايت اينترنتي خود از بمب‌ خبري كه مربي 63 ساله تركاند، نام برد.
اين نشريه پس از اعلام اسامي 23 بازيكن مورد نظر كاپلو، در گزارشي كوتاه نوشت: والكات و بنت، و هيچ كس ديگري باور نداشتند كه چنين اتفاقي روي دهد. در حالي كه همه خود را براي كنار گذاشتن احتمالي جو كول از چلسي آماده مي كردند، اين بازيكن مسافر جام شد؛ اما والكات كه چهار سال قبل پديده جوان جام جهاني نام گرفت، بخت سفر را از دست داد.

سرمربي انگليس علاوه بر دو بازيكن نامدار همچنين چهره‌هايي نظير لايتون،‌اسكات پاركر و مايكل داسون را از ليست نفرات مورد نظرش حذف كرد.
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

والدس: ايكر دوست صميمي من است
خبرگزاري فارس: دروازه‌بان سوم تيم ملي فوتبال اسپانيا از رابطه بسيار خوب خود با كاسياس خبر داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا اسپانيا، ويكتور والدس دروازه‌بان تازه دعوت شده به اردوي تيم ملي اسپانيا براي حضور در جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي گفت: ايكر كاسياس دوست صميمي من است و از اين كه هم تيمي او هستم افتخار مي‌كنم.
وي افزود: اخلاق بسيار دوست داشتمي و خوب ايكر باعث مي‌شود هيچ كدام از ما دوم يا سوم بودن خود را به خاطر نياوريم و همواره اين فرض بسيار جدي را داشته باشيم كه ممكن است در تركيب اصلي قرار بگيريم.
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني 2010 - آفريقاي‌جنوبي/
تري: ‌با لدلي‌ كينگ در قلب دفاع هماهنگ هستم

خبرگزاري فارس: مدافع مياني تيم ملي انگليس گفت: لدلي كينگ و من در قلب دفاع، زوج خوبي تشكيل داده و هماهنگ هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از اينديپندنت، جان تري اظهار داشت: وقتي ريو فرديناند مصدوم شد، اين اتفاق باعث تاسف من و هم‌تيمي‌ها شد؛ اما كنار لدلي كينگ نيز احساس آرامش مي‌كنم. در قلب دفاع، من و او همديگر را به طور كامل درك كرده و با تشكيل زوجي خوب، هماهنگ عمل مي‌كنيم.

اين مدافع عضو تيم چلسي كه همراه تيمش در محل برگزاري جام جهاني حضور دارد، گفت: من و كينگ از اردوهاي قبلي كنار يكديگر كار كرده و با شرايط بازي كنار هم آشنا هستيم. مي‌توانيم به خوبي همديگر را پوشش دهيم.

فرديناند، مدافع مياني و عضو منچستريويايتد كه همراه جان تري زوج قلب دفاع تيم انگليس را تشكيل داده است، دو هفته قبل به علت مصدوميت جدي بخت همراهي تيم سه شير(لقب انگليس) را از دست داد و فابيو كاپلو مربي ايتاليايي مجبور شد از وجود كينگ در كنار كاپيتان چلسي استفاده كند.

قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

میزبان حریف مکزیک نشد
به گزارش شبکه خبری صداقت، با سوت راوشان ایرماتوف داور ازبک بازی نخستین بازی جام جهانی 2010 در استادیوم ساکرسیتی شهر ژوهانسبورگ آغاز شد.5دقیقه اول بازی با فشار مکزیک روی دروازه میزبان رقابت‌ها همراه بود.

جدی‌ترین موقعیت شاگردان آگیره در لحظات ابتدایی توپی بود که جووانی دوس سانتوس در دقیقه 3 بعد از خروج اشتباه اتوملنگ خونه دروازه‌بان آفریقای جنوبی روی یک سانتر روانه دروازه میزبان کرد اما در بین راه به مدافع آفریقای جنوبی برخورد کرد.پس از این موقعیت بازی متعادل‌تر شد اگرچه برتری نسبی باز هم از آن مکزیکی‌ها بود.

موقیعت‌های شاگردان خاویره آگیره نسبت به مردان پریرا بیشتر و خطرناک تر بود.یکی از آنها که در دقیقه 38 رخ داد گل کارلوس ولا بود که آفساید اعلام شد تا میزبان در دقایق پایانی بازی عقب نیفتد.در نیمه نخست مکزیک 6 شوت روانه دروازه آفریقای جنوبی کرد که 2 تای آن درون چارچوب بود.این در حالی بود که از 3 شوت میزبان بازی‌ها هیچ کدام درون چارچوب نبود.تنها اخطاری‌هایی نیمه اول این بازی که مالکیت توپ مکزیک در آن 55 درصد بودافرین خوارز و دیکاگوی بودند.

آفریقای جنوبی 45 دقیقه دوم را به مراتب بهتر ازنیمه نخست آغاز کرد.پریرا که نقاط ضعف تیمش را در نیمه نخست شناسایی کرده بود در یک تعویض تاکتیکی تسپو ماسیللا را به جای لوکاس بونگانه به زمین فرستاد.شروع بهتر میزبان بازی‌ها در نیمه دوم نتیجه داد و این تیم از روی ضدحمله‌ای در دقیقه 55 نخستین گل بازی ره به سود خود رقم زد.کاگیشو دیکگاکوی از غفلت مدافعان مکزیک استفاده کرد و پاسی عمقی برای سیفیوه تشابالالا فرستاد تا او از زاویه‌ای بسته با شوتی زیبا توپ را در گوشه دروازه اسکار تبارس قرار دهد.

با وجود جلو افتادن از حریف آفریقای جنوبی از حمله دست نکشید و چند بار دیگردروزاه مکزیک را تهدید کرد.کاشیگو دیکگاکوی یک بار در دقیقه 64 از خارج محوطه جریمه و کاتلگو امفلا دو دقیقه بعد به شمت دروازه مکزیک شوت زدن که هیچ کدام داخل چارچوب قرار نگرفت.پس از این دو موقعیت مکزیک رفته رفته بر جریان بازی سوار شد و سرانجام در دقیقه 79 توسط مدافع نام آشنای خود،رافائل مارکس از روی سانتر ستاره جوان تیم جووانی دوس سانتوس، به گل تساوی دست پیدا کرد.آفریقای جنوبی خیلی سریع قصد جبران داشت اما شوت راه دور گاکسا درون دست‌های تابارس قرار گرفت.

در 10 دقیقه پایانی بازی مکزیک که از لحاظ مالکیت بر توپ نسبت به حریف خود برتربود تلاش بیشتری برای رسیدن به گل پیروزی انجام داد اما خطرناک‌ترین موقعیت بازی در دقایق پایانی از آن آفریقای جنوبی بود.کاتلگو امفلا با سرعتی خیرکننده مدافع کنار خود را جا گذاشت و توپ را به سمت دروازه شوت کرد اما بدشانس بود که شوت‌اش به تریک دروازه خورد تا میزبان پیروز از میدان بیرون نرود.حملات میزبان بازی‌ها در دقایق پایانی بازی بیشتر شد اما ایرماتوف با به صدا در آوردن سوت مانع از ادامه آن شد.

آفریقای جنوبی(1-1-4-4): اتوملنگ خونه-سیبونیسو گاکسا- آرون موکوئنا- بونگانی خومالو- لوکاس بونگانه توالا- سیفیوه تشابالالا-کاگیشودیکگاکوی-رنیلوه لتشولونیانه-تکو مودیسه-استیون پینار-کاتلگو امفلا
سرمربی: کارلوس آلبرتو پریرا

مکزیک(3-3-4):اسکار پرس-پل اگیلار-ریکاردو اوسوریو-فرانسیسکو رودریگس-کارلوس سالسیدو-افرین خوارس-رافائل مارکس-خراردو تورادو-جووانی دوس سانتوس-گیلرمو فرانکو کارلوس ولا

سرمربی: خاویر آگیره
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

جام جهاني 2010/اروگوئه 10 نفره،فرانسه را متوقف کرد
خبرگزاري آريا- ديدار تيم هاي فرانسه و اروگوئه كه از گروه a مسابقات جام‌جهاني 2010 برگزار گرديد با تساوي بدون گل خاتمه يافت.

به گزارش خبرگزاري آريا، تيم هاي ملي فرانسه و اروگوئه از ساعت 23 جمعه شب دومين ديدار جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي را در شهر كيپ تاون و در ورزشگاه گرين پوينت برگزار كردند كه اين بازي با تساوي بدون گل خاتمه يافت.

«دومنک» سرمربي فرانسه كه منتقدان زيادي دارد، براي كسب نتيجه و پيروزي در نيمه دوم اين بازي مالودا و هانري را به زمين فرستاد اما بي نتيجه بود و دو تيم به كسب يك امتياز بسنده كردند.

«يوشيمي اورا» از ژاپن قضاوت اين ديدار را برعهده داشت. وي به پاتريس اورا، فرانك ريبري و تولالان از فرانسه و ويكتورينو، لوديرو و لوگانو از اروگوئه اخطار داد.

«لوديرو» در دقيقه 81 با دريافت دومين اخطار از بازي اخراج شد.

گفتني است، ورزشگاه گرين پوينت براي اين ديدار پر نشد و بيش از 20 هزار صندلي اين ورزشگاه 66 هزار نفري خالي ماند.

قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني 2010- آفريقاي‌جنوبي/
روبن به بازي با دانمارك نمي‌رسد

خبرگزاري فارس: مهاجم مصدوم تيم ملي فوتبال هلند به بازي مقابل دانمارك در پيكارهاي جام جهاني نخواهد رسيد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از تلويزيون اين كشور، آرين روبن به علت مصدوميت پا و انجام تمرينات فيزيوتراپي‌، هم اينك در وطنش باقي مانده و سرگرم مداوا است.
اين بازيكن كه در بازي ابتداي هفته با مجارستان كه دو گل از شش گل تيمش را زد، از ناحيه پا آسيب ديد، از بازي دوم تيمش امكان حضور و همراهي خواهد داشت.

در اين ارتباط برت‌فان مارويك، مربي نارنجي‌پوشان اظهار داشت: با توجه به روند مطلوب سريع معالجه‌ روبن، امكان استفاده از او مقابل دانمارك نيز است؛ ولي من قصد خطر كردن ندارم. نمي‌خواهم ريسك كنم.
مصاف هلند و دانمارك دوشنبه هفته آينده انجام خواهد شد.
قدیمی 06-12-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني 2010- آفريقاي‌جنوبي/
چيلاورت: پاراگوئه،‌ ايتاليا مسن و كم‌تحرك را شكست مي‌دهد

خبرگزاري فارس: به باور دروازه‌بان اسبق تيم ملي پاراگوئه، قهرمان جهان در جدال برابر بازيكنان هموطن او شكست خواهد خورد.

به گزارش خبرگزاري فارس خوزه لوئيس چيلاورت در مصاحبه با شبكه راديويي خوزه‌پان گفت: تيم پاراگوئه اكنون شرايط خوبي دارد و در اولين بازي جام جهاني خود مقابل ايتاليا، مدافع عنوان قهرماني به برتري خواهد رسيد تا شگفتي مهمي را رقم بزند.

اين عضو تيم پاراگوئه در سال‌هاي 1989 الي 2003 گفت: براي ايتاليايي‌ها هميشه احترام زيادي قائل بوده‌ام؛ اما بي تعارف بگويم آنها بسيار مسن و بي تحرك هستند. آنها همچنين خسته و ناتوان نشان مي‌دهند.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)