بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام ملتها

جام ملتها مسائل مربوط به جام ملتهای قاره ها

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض خودداري نكونام از مصاحبه با رسانه‌هاي عربي

خبرگزاري فارس: كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران پس از پايان ديدار مقابل كره شمالي از گفت‌وگو با رسانه‌هاي عربي خودداري كرد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، پس از پايان ديدار تيم‌هاي كره شمالي و ايران هنگامي كه خبرنگاران رسانه‌هاي تصويري و نوشتاري عربي قصد مصاحبه با جواد نكونام كاپيتان تيم ملي فوتبال ايران را داشتند وي از صحبت با آنها خودداري كرد.

نكونام در اين باره گفت: به خاطر مصاحبه‌ دروغي كه چند روز پيش يكي از روزنامه‌هاي عربي به نقل از من چاپ كرده بود، ديگر با هيچ كدام از رسانه‌هاي عربي صحبت نمي‌كنم. آنها شيطنت كردند و بايد به عمل خلاف‌شان پي ببرند.
وي ادامه داد: به خاطر احترام به خبرنگاران ايراني با آنها مصاحبه نمي‌كنم و قول مي‌دهم كه به وعده خودم عمل كنم. آنها بايد بدانند كه براي مصاحبه با بازيكنان تيم ايران بايد پنج تا شش روز صبر كنند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض انصاري‌فرد و نصرتي تست دوپينگ دادند

خبرگزاري فارس: از دو بازيكن تيم ملي فوتبال ايران تست دوپينگ گرفته شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، در پايان مسابقه ايران برابر كره شمالي از محمد نصرتي و كريم انصاري‌فرد تست دوپينگ گرفته شد.

ايران اين ديدار را با نتيجه يك بر صفر برد و صعودش را به مرحله يك چهارم نهايي قطعي كرد.

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نبي: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي تلافي قضاوت تركي را نكرده باشد

خبرگزاري فارس: دبير فدراسيون فوتبال گفت: اميدوارم كمك داور سوريه‌اي به تلافي قضاوت محسن تركي گل ايران را مردود اعلام نكرده باشد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، مهدي محمدنبي پس از برتري يك بر صفر برابر كره شمالي اظهار داشت: اكنون به بازي پلي‌آف فكر مي‌كنيم و تمام تلاشمان را خواهيم كرد تا ايران پس از 35 سال بتواند در جام ملت‌هاي آسيا موفق باشد. امروز برابر كره شمالي بازي متعادلي انجام شد و در نهايت توانستيم سه امتياز مسابقه را كسب كنيم.

وي ادامه داد: گل اولي هم كه انصاري‌فرد زد و كمك داور سوريه‌اي بي‌دليل پرچم زد و آن را مردود اعلام كرد به عقيده من درست بود. اميدوارم اين كمك داور تلافي قضاوت محسن تركي را در ديدار ژاپن و سوريه نكرده باشد.
نبي در مورد اينكه قضاوت تركي در جام ملت‌هاي آسيا چگونه ارزيابي شد،‌ گفت: آن طور كه شنيده‌ايم قضاوت ايشان مورد تائيد بخش فني داوران قرار گرفته و داوري ايشان صحيح بوده اما ظاهرا در داخل ايران عليه ايشان جوسازي مي‌كنند.
دبير فدراسيون فوتبال با اشاره به جو تيم ملي گفت: هشت سال است كه در كنار تيم ملي هستم و هيچ سالي به اندازه امسال جو تيم ملي خوب نبوده است دليلش آن است كه همه افرادي كه اينجا هستيم و حتي رسانه‌ها، همه يكپارچه و متحد هستيم و تمام كوشش خود را مي‌كنيم تا تيم ملي موفق شود. در بازي امروز نشان داديم كه فاصله بين بازيكنان اصلي و ذخيره وجود ندارد.

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض حضور سفير در رختكن ايران و قول پاداش به ملي‌پوشان

خبرگزاري فارس: سفير ايران در دوحه در پايان بازي برابر كره‌شمالي به رختكن ملي‌پوشان رفت و به آنها قول پاداش داد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، عبدالله سهرابي، سفير ايران در دوحه در پايان بازي تيم ايران برابر كره‌شمالي در رختكن ايران حاضر شد به بازيكنان و كادر فني تيم ايران قول پاداش داد. مبلغ اين پاداش اعلام نشده و قرار است فردا اعلام شود.

* با حضور فيليپ تروسيه در ورزشگاه و تماشاي بازي ايران و كره‌شمالي شايعات مبني بر حضور اين مربي در تيم ملي ايران پررنگ‌تر شد.

ايران اين ديدار را با نتيجه يك بر صفر برد و صعودش را به مرحله يك چهارم نهايي قطعي كرد.

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض كفاشيان: ترجيح مي‌دهيم با استراليا روبرو شويم

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال گفت: ترجيح مي‌دهيم در مرحله بعدي به مصاف استراليا برويم چون آنها حريف ما نخواهند شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه، علي كفاشيان پس از پيروزي ايران برابر كره شمالي و صعود تيم ملي به مرحله بعدي رقابت‌ها عنوان كرد: خيالمان راحت شد كه از اين گروه صعود كرديم. بسيار خوشحالم كه موضوع به اما و اگرها كشيده نشد و توانستيم در بازي دوم كار را تمام كنيم.
وي ادامه داد: هر چند موقعيت‌هاي زيادي نداشتيم اما توانستيم سه امتياز شيرين را كسب و راه صعود خود را به مرحله بعد همراه كنيم و ديدار برابر امارات تفريحي خواهد بود.
رئيس فدراسيون فوتبال در باره رويارويي با تيم گروه سوم در مرحله يك چهارم نهايي اظهار داشت: ترجيح مي‌دهيم در اين مرحله به مصاف استراليا برويم چون استراليا توانايي رويارويي با ايران را ندارد و مي‌توانيم برابر آنها به پيروزي دست يابيم.
قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض اخبار گروه اول:قطر-كويت- چين -ازبكستان

مدافع کویت: مگر معجزه شود که ما صعود کنیم

بدر المتاوا، مدافع تیم کویت، معتقد است که قهرمان گالف کاپ برای رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی نیاز به معجزه دارد.
تیم ملی کویت در 2 بازی اول خود مقابل ازبکستان و چین به ترتیب با نتایج 2 بر یک و 2 بر صفر شکست خورد تا برای صعود از گروه نیازمند معجزه باشد تا شرایطی خاص پیش بیاید.
المتاوا، هافبک 26 ساله کویت، بی شک یکی از بهترین بازیکنان این تیم است و در سال 2004 هم در رقابت های جام ملت های آسیا حضور داشته است. به فاصله یک بازی مانده به پایان بازی ها در مرحله گروهی، المتاوا معتقد است که هم تیمی هایش باید رویای رسیدن به یک چهارم نهایی را از سر بیرون کنند: « شکست خوردن از ازبکستان پایان دنیا نبود، ما خوب بازی کردیم و سطح خوبی داشتیم. در آن بازی بدشانس بودیم، ولی خوب فوتبال همین است. ما نهایت تلاشمان را کردیم، اما برای صعود نیاز به معجزه داریم. همه چیز بعد از بازی با قطر مشخص می شود، از طرفی باید بگویم که در فوتبال همه چیز ممکن است».
المتاوا که به همراه کویت موفقیت های زیادی را کسب کرده است می گوید:« دوست داشتیم که سال 2010 هیچ وقت تمام نمی شد. سال بسیار خوبی بود و ما چندین مقام کسب کردیم و برای مدتی طولانی این امر دست نیافتنی است. سال 2010 برای همیشه در ذهن هواداران کویت می ماند و من هم آن را از یاد نمی برم. ما بعد از 10 سال به جام ملت های آسیا راه یافتیم، قهرمان بازی های غرب آسیا شدیم، قهرمان گالف کاپ شدیم. همچنین خود من کاندیدای بهترین بازیکن سال آسیا شدم و در نهایت دوم شدم. من به عنوان بهترین گلزن دنیا انتخاب شدم، البته به گفته مقامات رسمی، و همه این ها برای من موفقیت های بزرگی هستند».

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

آمادگی میزبان برای بازی سرنوشت ساز

دوحه: حمید اسماعیلی/ف هافبک تیم ملی قطر ادعا دارد که تیمش پیش از بازی آخر مقابل کویت که آینده آن‌ها را در جام ملت‌های آسیا معین خواهد کرد، فشاری احساس نمی‌کند. همه چهار تیم در گروه هنوز شانس راه¬یابی به جمع هشت تیم نهایی را دارند، اما تیم میزبان مقابل کویت به سه امتیاز نیاز دارد تا بتواند با خیال راحت صعود کند.

با اینکه این بازی بزرگ¬ترین مسابقه زندگی¬شان است، اسماعیلی ادعا دارد که بازیکنان اضطراب ندارند: «آن فشار پس از همان اولین سوت در اولین بازی از بین رفت. حالا تمرکز بیشتری داریم. بازی اول باعث شد که بیدار شویم، حالا دیگر فشاری در کار نیست و ما به خوبی آماده¬ایم.»
قطر پس از بازی ناامیدکننده در دیدار افتتاحیه مقابل ازبکستان، با عملکردی به مراتب بهتر چین را دو بر صفر مغلوب کرد و حالا برونو متسو، سرمربی قطر امیدوار است که تیمش را مقابل کویت همان قدر مصمم ببیند. او گفت: «ما باید با همان ذهنیت و با همان روحیه¬ای که جلو چین بازی کردیم، بازی کنیم. چون اگر می¬خواهیم به یک¬چهارم برویم، باید ببریم. از بازی قبل بسیار راضی هستیم، اما کویت بسیار قوی است. بازی کردن جلو کویت آسان نیست. آنها نمی¬خواهند در این بازی ببازند، چون نمی-خواهند مسابقات را بدون یک نتیجه خوب به پایان برسانند. برای همین باید از لحاظ ذهنی آماده شویم.»
متسو افزود: «ایجاد یک شگفتی کار سختی است چون هر دو تیم مدت¬هاست که روبروی هم بازی می¬کنند و ما همدیگر را خیلی خوب می¬شناسیم. این فوتبال است. شما می¬توانید 10 بار مقابل هم بازی کنید و 10 نتیجه مختلف بدست بیاید.»
این مربی فرانسوی در مورد تیمش گفت: «این خیلی مهم است که تیم ما قوی¬ست، پرس می¬کند و سازماندهی خوبی دارد. چون بازی مقابل کویت خیلی خیلی سخت است و من امیدوارم که بعد از بازی بتوانم بگویم رویکردمان درست بوده است.»
با وجود اما و اگرهای فراوانی که در این گروه چهره دو تیم صعودکننده را معین می¬کند، متسو قاطعانه می¬گوید که کاری به نتیجه بازی چین و ازبکستان نخواهد داشت: «تمام حواس من فقط به بازی خودمان است. بعد از آن می¬توانیم محاسبات را انجام دهیم، اما نه پیش از آن. تمام ذهن من معطوف کویت است. فکر کردن به یک¬چهارم غیرممکن است. من فقط دارم به بازی بعدی فکر می¬کنم و بازی بعدی کویت است.»

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض اخبار گروه چهارم:عراق-ايران-امارات-كره شمالي

خبرگزاري فارس: هافبك تيم ملي فوتبال ايران گفت: در هر بازي يك گام به جام قهرماني نزديك‌تر خواهيم شد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، مسعود شجاعي پس از برتري يك بر صفر برابر كره شمالي تصريح كرد: بازي خيلي خوبي بود و كسب اين 3 امتياز را به مردم ايران تبريك مي‌گويم. با اين پيروزي خود را براي بازي‌هاي آينده آماده مي‌كنيم.
وي ادامه داد: در بازي آينده برابر امارات مي‌توانيم تاكتيك‌هاي مدنظر كادر فني را بيش از پيش در زمين اجرا كنيم تا در مسابقات مرحله دوم هماهنگي بيشتري داشته باشيم. براي ما فرقي نمي‌كند در دور دوم با چه تيمي روبرو شويم.
وي گفت: ايران متكي به يك بازيكن نيست. شرايطم بهتر شده و از فردا در تمرينات شركت مي‌كنم.
شجاعي افزود: هر چقدر از زمان مسابقات مي‌گذرد ملي‌پوشان هماهنگ تر مي‌شوند و با اين شرايط در هر بازي يك گام به جام نزديك تر خواهيم شد.
قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

خلعتبري: به دنبال قهرماني هستيم

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي پس از پيروزي برابر كره شمالي از ادامه راه تا به دست آوردن قهرماني سخن به ميان آورد.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از دوحه، محمدرضا خلعتبري پس از پيروزي يك بر صفر ايران برابر كره شمالي عنوان كرد: ‌هميشه بازي برابر كره دشوار و سنگين بوده زيرا آنها دفاعي بازي مي‌كنند و در ضد حملات تلاش مي‌كنند به پيروزي دست يابند.

وي ادامه داد: دست كره شمالي در اين دوره از رقابت‌ها رو شده و تمام تيم‌ها با تاكتيك اين تيم آشنا شده‌اند. ما بر روي تاكتيكي كه تمرين كرده بوديم به گل دست يافتيم و توانستيم يك پيروزي شيرين را از آن خود كنيم.
مهاجم تيم ملي افزود:‌ خدا را شكر مي‌كنم. با اين پيروزي توانستيم به دور بعدي رقابت‌ها راه بيابيم و براي ما فرقي نمي‌كند كه در مرحله حذفي برابر چه تيمي قرار بگيريم. ما از همان ابتدا براي قهرماني به دوحه آمده‌ايم و براي رسيدن به اين هدف از هيچ تلاشي دريغ نمي‌كنيم.

قدیمی 01-15-2011
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

قطبي‌: با حوصله بوديم و جواب تدبيرمان را گرفتيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال ايران گفت:‌ برابر كره‌شمالي با حوصله بازي كرديم و در نيمه دوم تدبيرمان جواب داد.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس از دوحه، افشين قطبي پس از برتري يك بر صفر مقابل كره شمالي و صعود به مرحله بعد اظهار داشت: از همان ابتداي ورود در جام ملت‌هاي آسيا هدفمان موفقيت و قهرماني در اين رقابت‌ها بود.

وي ادامه داد: بازي با تيم‌هايي مانند كره شمالي بسيار سخت است چون آنها به سختي و بسيار فشرده دفاع مي‌كنند. امروز چهار تغيير در تركيب تيم ملي نسبت به بازي‌هاي گذشته داشتيم. زماني كه اين تغييرات را در تيم داريم فشار زيادي متحمل مي‌شويم چون براي هماهنگي بازيكنان به زمان نياز داريم.
قطبي تصريح كرد: با تيم‌هايي مانند كره شمالي چاره‌اي جز با حوصله‌ بازي كردن نداريم. نيمه اول بازيكنان ما احساسي شدند و به خوبي نتوانستند ميانه ميدان را در اختيار بگيرند و از جناحين نفوذ كنند. البته آنها نيز راه‌هاي نفوذ ما را بسته بودند اما در نيمه دوم تدبير ما جواب داد و به گل رسيديم.

سرمربي تيم ملي گفت: كره شمالي همان تيمي است كه برزيل در جام جهاني 30 دقيقه نتوانست توپي را وارد دروازه آنها كند. گروه ما گروه بسيار سختي بود. ما مقابل كره شمالي تهاجمي بازي مي‌كرديم اما آنها دفاع مي‌كردند. حتي داور هم گل سالم ما را در نيمه اول مردود اعلام كرد.

وي در مورد صعود ايران به مرحله بعد عنوان كرد: فكر كنم در يك چهارم نهايي روز‌هاي سختي را داشته باشيم چون بازي‌ها با مرحله گروهي تفاوت دارد.
قطبي در مورد مصاحبه چاپ شده از قول نكونام در يكي از روزنامه‌هاي قطري گفت: من آن مصاحبه را نديدم و نخواندم اما مي‌دانم كه رسانه‌ها در ايران از تيم ملي حمايت مي‌كنند. خبرنگاران ايراني را همكاران خود مي‌دانيم و سعي مي‌كنيم حاشيه‌اي وارد تيم نشود.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)