بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 09-19-2009
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید روبات ورزشکار مربی ورزش سالمندان می شود

روبات ورزشکار مربی ورزش سالمندان می شود

محققان روباتیک ژاپنی روبات ورزشکاری تولید کرده اند که می تواند 30 حرکت نرمشی متناسب با وضعیت فیزیکی سالمندان را اجرا کرده و اعضای تیم خود را تشویق به تکرار حرکاتش کند. به گزارش خبرگزاری مهر، تنها چند هفته پس از ابداع روبات پرستار در ژاپن به منظور نگهداری از بیماران و سالمندان، ژاپنی ها در موسسه ملی علوم پیشرفته صنعتی و فناوری در زمینه حفظ سلامتی و کمک به سالمندان روباتی دیگر ارائه کرده اند که می تواند در ورزش کردن و فعالیتهای فیزیکی به سالمندان کمک کند.
روبات شبه انسانی تایزو به مفهوم نرمش، ارتفاعی در حدود 72 سانتیمتر داشته و پوششی مشابه لباس فضایی مخملی به تن دارد. چهره این روبات به ماسک دلقکها شباهت داشته و خندان است تا بتواند به سالمندان که معمولا نسبت به فناوریهای جدید حس ترس دارند احساس ایمنی و انرژی را القا کند.
تایزو 6.5 کیلوگرمی دارای 26 درجه میدان حرکت آزادانه است که این میدان حرکت امکان انجام 30 حرکت نرمشی مختلف را برای روبات و سالمندانی که حرکات او را تقلید می کنند به وجود می آورد. به دلیل اینکه این روبات با هدف کمک به سالمندان ساخته شده است، بیشتر حرکات نرمشی به صورت نشسته بر روی صندلی انجام می گیرد اما تایزو می تواند بر روی پاهای خود نیز بایستد و حرکات مختلفی انجام دهد.
با یک بار شارژ باطری تایزو می تواند به مدت دو ساعت نرمش کند این روبات در عین حال از توانایی های زبانی مختلفی برخوردار است تا بتواند اهداف خود را برای مخاطبانش قابل درک کند و به راحتی به رهبری یک گروه ورزشی بپردازد. تایزو بر اساس سیستم عامل لینوکس ساخته شده است و به همین دلیل می توان آن را با استفاده از کنترل از راه دور مادون قرمز و بلوتوث نیز هدایت کرد.
بر اساس گزارش گیزمگ، تولیدکنندگان این روبات قصد دارند فروش تایزو را تا سال آینده با قیمتی در حدود هشت هزار و 780 دلار آغاز کنند و همچنین استفاده اجاره ای از آن را نیز امکانپذیر سازند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

جدید کاظمی :هواداران حق دارند که ناراحت باشند...

کاظمی :هواداران حق دارند که ناراحت باشند...

هافبك استقلال گفت: من گل تساوي را وارد دروازه پرسپوليس نكردم.

حسين كاظمي در جمع خبرنگاران درباره گل تساوي استقلال اظهار داشت: من اين گل را به ثمر نرساندم و نمي دانم چه كسي توپ را وارد دروازه كرد.
وي درباره ناراحتي هواداران از تساوي در دربي عنوان كرد: آنها حق دارند ناراحت باشند اما هيچ تيمي دوست ندارد در اين بازي برنده نباشد. چه كسي مي گويد دربي تباني بود.
اين بازيكن ادامه داد: دوست دارم آنهايي كه چنين حرفي مي زنند براي اين صحبت شان دليل قانع كننده ارائه كنند.
كاظمي درباره گلي كه به پرسپوليس زدند و موجب اعتراض تيم رقيب به دليل بازي ناجوانمردانه مواجه شدند، گفت: شايد بازيكنان استقلال نديدند سامان آقازماني به زمين افتاده است. نبايد حالا كه استقلال گل زده پرسپوليسي ها شلوغ كنند. مگر در اين بازي ما اصول جوانمردانه اي را رعايت نكرديم.
هافبك آبي پوشان يادآور شد: قبول دارم نيمه اول استقلال واقعي نبوديم اما بايد از پرسپوليسي ها تشكر كنيم كه با گلزني خود موتور ما را روشن كردند. در دقايق آخر شايسته پيروزي بوديم اما دروازه بان پرسپوليس خوب كار كرد.
قدیمی 10-04-2009
کاربر عالی

جدید شريفي: اگر تباني بود يكي از دو تيم برنده دربي مي‌شدند ...

شريفي: اگر تباني بود يكي از دو تيم برنده دربي مي‌شدند ...

رئيس كميته انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: اگر قرار بر تباني بود يكي از دو تيم پرسپوليس و استقلال برنده دربي مي‌شدند.

مجتبي شريفي در مورد حساسيت‌هاي ايجاد شده قبل از ديدار تيم‌هاي استقلال و پرسپوليس و همچنين مسائل انضباطي اين ديدار عنوان كرد: در مواردي به ما اعلام مي‌شود كه آيا برگزاري جلسه با ليدرهاي دو تيم مي‌تواند بر افزايش يا كاهش حساسيت اين بازي تأثيرگذار باشد يا خير؟ در پاسخ به اين سئوال بايد بگويم قبل از انجام اين ديدار در حد 5 دقيقه با بازيكنان دو تيم صحبت و به آنها توصيه مي‌كنيم از هر نوع درگيري خودداري و جلوگيري كنند.
وي ادامه داد: كميته انضباطي فيفا نيز به كميته‌هاي انضباطي فدراسيون‌هاي تابعه دستور داده براي ارتقاي كيفيت فوتبال با برخورد زننده، خطاي شديد، درگيري و اهانت به بازيكنان نسبت به هم و يا كادر فني و همچنين توهين به داوري جلوگيري كنند.
رئيس كميته انضباطي يادآور شد: هنگامي كه اين مقوله از طرف فيفا وضع شده است، من اين سئوال را مي‌پرسم كه آيا مي‌شود فيقا قانوني را وضع كند كه موجب تنزل كيفيت فوتبال شود؟ به نظر من اين مورد غيرممكن است كه فيفا با داعيه ارتقاي كيفيت فوتبال و به عنوان منبع اصلي وضع مقررات فني و انضباطي، مقرراتي را تعيين كند كه به جاي ارتقاي كيفيت، تنزل كيفيت را درپي داشته باشد. از طرف ديگر بايد اين مقررات ضمانت اجرايي داشته باشد.
ما از بازيكنان مي‌خواهيم درگير نشوند تا مهارت‌هاي تكنيكي و فني خود را ارائه دهند.
شريفي در مورد شعار تماشاگران دربي در مورد بحث تباني دو تيم و هماهنگي براي نتيجه تساوي تأكيد كرد: اگر بخواهد اين هماهنگي صورت بگيرد بايد قبل از انجام بازي يكايك بازيكنان در جريان قرار بگيرند اما در صورتي كه هر بازيكن ده‌ها دوست خبرنگار دارد چطور مي‌توان اين موضوع را امكان‌پذير دانست؟ ضمن اين كه اگر چنين صحبتي با بازيكن شود وي با چه تدبيري مي‌خواهد آن را محقق كند؟ به نظر من اين موضوع به هيچ‌وجه شدني نيست.
وي يادآور شد: هنگامي كه هواداران با هر نتيجه‌اي غير از تساوي راضي مي‌شوند اگر مي‌خواست هماهنگي قبل از بازي صورت پذيرد بايد بر پيروزي يكي از دو تيم تأكيد مي‌كرديم.
شريفي در مورد شعار تماشاگران مبني بر اين كه "فوتبال با سياست نمي‌خواهيم "، اظهار داشت: اتفاقا منظور تماشاگران همين مورد بود. يعني براي اين كه در ورزشگاه خشونتي پيش نيايد گفته‌اند بازي مساوي شود كه اين مورد اشتباه است زيرا اگر نتيجه مساوي نمي‌شد رضايت بيشتري حاصل مي‌شد.
وي گفت: صاحبان اصلي فوتبال هواداران هستند و آنچه آنها را راضي مي‌كند برد يكي از دو تيم است، بنابراين اگر كسي مدعي است كه هماهنگي قبل از بازي صورت گرفته است ما بايد براي رضايت هواداران تلاش مي‌كرديم. البته در بين بازيكنان دو تيم برد و باخت وجود دارد و آنها اگر تيمشان بازي را واگذار كند بنا بر قوانين فوتبال حرفه‌اي در هفته پس از بازي بايد نتيجه را تحت هر شرايطي فراموش كنند.
رئيس كميته انضباطي با اعلام اين موضوع كه نگاه قالب در اين مسابقه اين بود كه يكي از دو تيم برنده شود، گفت: احتياط بيش از حد در اين مسابقه و اين حس كه بازيكنان با اين تفكر كه اگر بازي را واگذار كنند حتي در صورت قهرماني نزد هوادار بازنده هستند باعث نتيجه مساوي مي‌شود.
قدیمی 11-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پورسينا: مايلى كهن به بزرگان فوتبال ايران بى حرمتى مى كند

تهران IranSport.Net - اظهارات جنجالى محمد مايلى كهن در خصوص امير قلعه نويى واكنش هاى متفاوتى را در پى داشته است. اين در حالى است كه سرمربى سپاهان در برنامه دوشنبه شب ۹۰ حاضر نشد به تندى جواب سرمربى سايپا را بدهد. محمد مايلى كهن پس از پايان ديدار تيمش مقابل پاس همدان حرف هاى مختلفى در مورد قلعه نويى زد كه اين موضوع باعث شد تا اذهان عمومى و رسانه ها نسبت به صحبت هاى سرمربى سايپا موضع منفى بگيرند. هرچند قلعه نويى در برنامه ۹۰ مثل مايلى كهن از الفاظ عجيب استفاده نكرد تا آتش اين جنگ خاموش شود اما احتمال دارد كه باشگاه سپاهان به دليل اظهارات مايلى كهن از اين مربى شكايت كند.محسن پورسينا رئيس هيات مديره باشگاه سپاهان در مورد حرف هاى مايلى كهن گفت: بعضى اوقات به دليل انجام چنين مصاحبه هايى باشگاه سپاهان ترجيح مى دهد كه سكوت كند و گاهى اوقات هم ترجيح مى دهد كه موضع خودش را اعلام كند. حرف هايى كه مايلى كهن پس از باخت به پاس همدان زد به هيچ عنوان ربطى به سپاهان و قلعه نويى نداشت و اين براى همه جاى سئوال دارد كه چرا او به جاى پرداختن به تيم خودش و صحبت كردن در مورد بازى آن الفاظ را در مورد سرمربى سپاهان به كار برد. حرف هاى زشت مايلى كهن حتى از زبان مردم عادى هم خارج نمى شود و از شان مردم عادى هم پايين تر است. اين در حاليست كه او سرمربى تيم ملى بوده است. پورسينا ادامه داد: هيچكس حرف هاى مايلى كهن را تاييد نمى كند، حتى آنهايى كه از امير قلعه نويى خوششان نمى آيد. وارد شدن به زندگى افراد و حرف زدن در مورد محل تولد و فاميلى افراد زشت ترين كار ممكن است و همه ديدند كه روزنامه ها نسبت به اين موضوع موضع منفى داشتند و هيچكس از حرف هاى مايلى كهن استقبال نكرد. حتى عادل فردوسى پور بعد از پخش صحبت هاى مايلى كهن جملاتى را به نشانه تاسف به كار برد. در ضمن به اندازه كافى رسانه ها جملات بيرون آمده از زبان مايلى كهن را محكوم كردند و نماينده مجلس هم گفت كه اگر عذرخواهى نكند از او شكايت خواهد كرد.رئيس هيات مديره سپاهان تاكيد كرد: مردم مى توانند در مورد افراد بهترين قضاوت را داشته باشند و ديديد كه باشگاه سپاهان هم در مورد چالش هاى به وجود آمده كه از طرف مايلى كهن بود هيچ وقت واكنش نشان نداد. در ضمن امير قلعه نويى هم بزرگوارى كرد و با ادبيات مناسب جواب مايلى كهن را داد. پورسينا در ادامه از احتمال شكايت باشگاه سپاهان از مايلى كهن خبر داده و افزود: جلسه هيات مديره روز پنجشنبه برگزار خواهد شد و ما در مورد اين موضوع هم صحبت خواهيم كرد و به يك جمع بندى كامل خواهيم رسيد. مايلى كهن در سال هاى اخير كه بسيارى از بزرگان فوتبال ايران از جمله على دايى، على پروين، امير قلعه نويى و خيلى هاى ديگر بى حرمتى كرده است و ما نمى توانيم از حرف هاى او در مورد سرمربى سپاهان به سادگى بگذريم و به احتمال فراوان از مايلى كهن شكايت خواهيم كرد. در ضمن از كميته انضباطى و سازمان ليگ هم خواستار اين هستيم كه نسبت به اين مسائل بى تفاوت نباشد و در مقابل چنين مصاحبه هايى از خود واكنش نشان دهد .

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 11-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شهرداری تهران اسپانسر پرسپولیس شد

پس از مذاکرات انجام شده میان حبیب کاشانی و محمد باقر قالیباف، شهرداری تهران اسپانسر تیم فوتبال پرسپولیس در رقابتهای آینده این تیم شد.

به گزارش ایلنا ، بعد از اعلام فسخ قرارداد منعقد شده میان باشگاه پرسپولیس و شرکت "به گل"، از سوی این شرکت و پس از مذاکرات انجام شده میان باشگاه پرسپولیس و شهرداری تهران، سازمان سرمایه گذاری و مشارکت های مردمی شهرداری تهران، اسپانسر تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه این فصل شد.

شهرداری تهران در هفتمین دروه مسابقات لیگ برتر در سال 86 نیز، اسپانسر تیم فوتبال پرسپولیس بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 7 دي به ديدار الوصل مي‌رود

بنا به دعوت رسمي باشگاه الوصل امارات تيم فوتبال استقلال در ديدار خداحافظي كاپيتان الوصل شركت مي‌كند.

باشگاه الوصل امارات به منظور تجليل از اسماعيل راشد اسماعيل، كاپيتان سابق خود ديدار خداحافظي اين بازيكن را تدارك ديده است و به همين منظور از باشگاه استقلال براي رويارويي با الوصل در اين مصاف دوستانه دعوت كرد.
به دنبال هماهنگي‌هاي انجام شده ميان مديران دو باشگاه روز گذشته هادي مباشري، ‌مدير كميته اداري، مالي و امور پشتيباني و علي‌ اصغر مانوسي‌فر، مشاور امور بين‌الملل باشگاه استقلال در دوبي حاضرشدند و پس از امضاي تفاهم‌نامه دو جانبه در يك كنفرانس خبري با حضور مسئولان عالي‌رتبه باشگاه الوصل و نمايندگان استقلال خبر برگزاري اين مسابقه رسماً اعلام شد.
بر اساس اين گزارش ديدار الوصل و استقلال روز دوشنبه 7 دي ماه سال جاري در ورزشگاه آل‌مكتوم(استاديوم اختصاصي باشگاه الوصل) برگزار خواهد شد.

باشگاه استقلال پيش از تفاهم‌ با باشگاه الوصل موافقت شوراي برون مرزي سازمان تربيت‌بدني، فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ را براي شركت در اين مسابقه جلب كرده است.
باشگاه الوصل علاوه بر پرداخت كليه هزينه‌هاي كاروان اعزامي استقلال مبلغ 50 هزار دلار نيز به باشگاه استقلال پرداخت خواهد كرد.
كاروان 35 نفره استقلال براي شركت در اين ديدار روز يكشنبه 6 دي‌ماه و پس از شركت در مراسم عزاداري حضرت اباعبدا...الحسين(ع) عازم دوبي مي‌شود و دوشنبه شب با تيم الوصل ديدار خواهد كرد.
ديدار استقلال، الوصل به صورت مستقيم از شبكه‌هاي دوبي‌اسپورت و ابوظبي اسپورت پخش خواهد شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

با اعلام كنفدراسيون فوتبال آسيا عقيلي در بين 6 نامزد بهترين بازيكن آسيا قرار گرفت

مدافع تيم فوتبال سپاهان بين 6 نامزد بهترين بازيكن آسيا قرار گرفت.

6 نامزد نهايي براي انتخاب بازيكن سال آسيا تا روز 10 نوامبر – 19 آبان مشخص شد، اما براي انتخاب نفر برتر بايد تا زمان آغاز مراسم بهترين هاي سال آسيا در انتظار ماند.
در بين 6 بازيكن برتر فعلي تنها نام ايراني، هادي عقيلي مدافع تيم ملي و باشگاه سپاهان است.

در تقويم مسابقات فوتبال كنفدراسيون فوتبال آسيا هنوز روزهاي مسابقات ديگري باقيمانده و البته تا آن روز نمي توان احتمال يك اتفاق يا يك شگفتي را ناديده گرفت.
در هر بازي تحت كنفدراسيون فوتبال آسيا يك نفر به عنوان MVP يا همان بهترين بازيكن ميدان انتخاب مي شود و بنابر مقررات انتخاب بازيكن سال آسيا MVP در هر مسابقات ضريب خاصي دارد و در نهايت مي تواند سرنوشت نفر اول را مشخص كند.

سال گدشته سرور جپاروف از ازبكستان بهترين بازيكن سال آسيا شد. اين همان افتخاري است كه در سال هاي دورتر به بازيكناني مانند هيده توشي ناكاتا ژاپني، ياسر القحطاني عربستاني و البته علي دايي، خداد عزيزي، مهدي مهدوي كيا و علي كريمي از ايران هم رسيده است.

مراسم بهترين هاي سال آسيا امسال در روز 24 نوامبر – 3 آذر در شانگريلا هتل شهر كوالالامپور در مالزي برگزار خواهد شد.

نفرات انتخاب شده بر مبناي رنكينگ و انتخاب " بهترين بازيكن مسابقه " در بازي هاي AFC و فيفا بوده اند كه نامشان به ترتيب الفباي انگليسي به شرح زير آمده است:

1- فيراس الخطيب – سوريه؛ العربي/القادسيه كويت
2- هادي عقيلي – ايران؛ سپاهان ايران
3 – كنگو ناكامورا – ژاپن؛ كاوازاكي فرانتاله ژاپن
4 – محمد نور – عربستان؛ الاتحاد عربستان
5- سيد محمد عدنان – بحرين؛ الخور قطر
6- يوشيتو اندو – ژاپن؛ گامبا اوزاكا – ژاپن
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-12-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

موافق نیستم که با پیامک عملکرد یک مدیر نظرسنجی شود
ضرغامی: فردوسی‌پور خطوط قرمز را به خوبی رعایت می‌کند

خبرگزاری فوتبال ایران - رییس سازمان صدا‌وسیما از برنامه‌ی 90 حمایت کرد.

به گزارش خبرگزاری فوتبال ایران و به نقل از ایسنا، سید عزت‌الله ضرغامی در آستانه آغاز دور دوم ریاستش بر سازمان صدا و سیما امروز در جمع خبرنگاران، در بخشی از اظهارات خود از برنامه «نود» به عنوان برنامه‌ای خوب یاد کرد و افزود: مجری این برنامه خطوط قرمز را به خوبی رعایت می‌کند؛ البته خیلی موافق نیستم به صورت پیامکی عملکرد یک مدیر نظرسنجی شود. رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه رفراندم پیامکی را خالی از آسیب ندانست و گفت: از نظر من در بسیاری موارد، این پیامک‌ها وجاهت و سندیت ندارند و نظرسنجی و تأثیرسنجی را شامل نمی‌شوند. مرکز تحقیقات به نظرسنجی ساده بسنده نمی‌کند. اما برای شادابی و جذابیت، می‌توان پیامک را مورد استفاده قرار داد و البته مخابرات هم سود می‌برد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 11-14-2009
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Thumbs up تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران و اردن مجانی است

تماشای دیدار تیم ملی فوتبال ایران برابر اردن رایگان است

نایب رئیس فدراسیون فوتبال از رایگان بودن تماشای دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و اردن خبر داد مهدی تاج در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اعلام این خبر افزود: برای رفاه حال تماشاگران و استقبال آنها از دیدار تیم ملی فوتبال کشورمان برابر اردن، تماشای این بازی را رایگان اعلام کردیم تا علاقمندان به فوتبال بتوانند با آرامش بیشتری در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کنند.
نایب رئیس فدراسیون فوتبال ادامه داد: ضمن اینکه هماهنگی‌های لازم با مسئولان شرکت واحد نیز صورت گرفته است تا تماشاگران بتوانند با همکاری اتوبوسرانی رفت و آمد آسانی به ورزشگاه داشته باشند.
دیدار تیم های ملی فوتبال ایران و اردن در مرحله مقدماتی جام ملتهای 2011 آسیا ساعت 18 روز شنبه - 23 آبان - در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.

با تشکر فریبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 11-14-2009
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اعتراف همسر انکه در آستانه خاکسپاری سنگربان ژرمن‌ها

پیکر رابرت انکه، دروازه‌بان فقید تیم ملی آلمان و باشگاه هانوفر یکشنبه طی مراسمی کوچک در شهر نوستاد (در حوالی هانوفر) محل سکونت‌اش به خاک سپرده می‌شود.
پیکر سنگربان فقید تیم ملی آلمان و باشگاه هانوفر پس فردا(یکشنبه ) به خاک سپرده می‌شود.طبق اعلام فدراسیون فوتبال آلمان، در این مراسم کلیه اعضای تیم ملی فوتبال این کشور، یورگن کلینزمن – مربی سابق تیم- رودی فولر و هم‌تیمی‌های او در هانوفر شرکت خواهند داشت.
سنگربان 32 ساله هانوفر سه‌شنبه هفته گذشته با ایستادن جلوی قطاری که از هامبورگ به سمت برمن در حرکت بود دست به خودکشی زد و به زندگی‌اش پایان داد. اما یک روز بعد از این ماجرا، ترسا همسر انکه در یکی از برنامه‌های تلویزیونی آلمانی اعتراف کرد که شوهرش 6 سال از افسردگی شدید رنج می‌برده اما هیچ کس از این موضوع مطلع نبوده است.ترسا انکه در ادامه حرف‌هایش در تلویزیون آلمان همچنین اعتراف کرد، همسرش به این خاطر موضوع افسردگی‌اش را از همه پنهان کرده که می‌ترسیده با اثبات شدن بیماری روحی‌اش، حضانت کودک 8 ماهه‌اش از او گرفته شود.
مارتین کیند رییس باشگاه‌ هانوفر کیند عصر چهارشنبه هفته قبل در حالی که جمعیتی حدود 35 هزار نفر شامل بازیکنان هانوفر، یواخیم‌لو، مایکل بالاک و تئو سوانسیگر در ورزشگاه‌ هانوفر گرد هم آمده بودند تا یاد انکه را گرامی بدارند درباره این حادثه گفت: «این تصمیم خود خانم انکه بوده که بیاید و همه مردم را از این موضوع مطلع کند. همه ما باید از او شجاعت اعتراف به حقایق را یاد بگیریم.»
انکه در آخرین نامه‌ای که قبل از خودکشی‌اش نوشته بود از همه اعضای خانواده، هم‌تیمی‌هایش و روانپزشکانی که او به دروغ به آنها گفته بود وضعیت روحی‌اش بهتر شده عذرخواهی کرده بود.
به دنبال ماجرای شوک‌آور خودکشی انکه فدراسیون فوتبال آلمان دیدار دوستانه تیم ملی این کشور مقابل شیلی که قرار بود فردا (شنبه)برگزار شود را لغو کرد. هر چند دیدار تدارکاتی ژرمن‌ها مقابل ساحل عاج که قرار بود چهارشنبه به انجام برسد کماکان پابرجاست.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)