بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-03-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض محمد رویانیان درباره آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: تمام کارهایی که تاکنون انجام داده‌ام نظیر حضور دنیزلی، جذب مهدوی‌کیا و برطرف شدن مشکلات تنها بخشی از گام اول من بود.

محمد رویانیان درباره آخرین شرایط باشگاه پرسپولیس صحبت‌هایی را مطرح کرد.
* هدف ما اصلاحات بود

رویانیان با اشاره به حضورش در پرسپولیس گفت: زمانی که پرسپولیس را تحویل گرفتیم اولین گام و هدف ما رفع نقایص موجود و اصلاحات بود. این اصلاحات شامل آوردن سرمربی جدید، مهدی مهدوی کیا و بازیکنان دیگر، رفع مشکلات روحی و روانی و فراهم کردن امکانات لازم برای تیم بود تا بتوانیم تیمی را که با مشکلات تحویل گرفتیم به شرایط ایده آل برسانیم.

* تاکنون فقط یک گام برداشته‌ام

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: برخی‌ ها می گویند با رفتن لیدرها، آوردن دنیزلی، مهدوی کیا و بازیکنان جدید و برخی اقدامات در باشگاه 3 یا 4 گام برداشته ام اما اینطور نیست. من تاکنون فقط یک گام برای پرسپولیس برداشته ام البته این گام من هنوز تکمیل نشده و قسمتی از آن مانده است. گام های بزرگ دیگری در راه است که سعی خواهیم کرد آنها را محکم برداریم تا دل هواداران شاد شود

* فصل آینده پرسپولیس قدرتمندی را در آسیا معرفی می کنیم
رویانیان اظهار داشت: یکی از اهداف بزرگ ما این است که در فصل آینده پرسپولیس قدرتمندی را بسازیم تا این توانمندی این را داشته باشد که در سطح آسیا حرف های زیادی برای گفتن داشته باشد و به عنوان تیمی ممتاز معرفی شود. هدفمان این است که نماینده شایسته ای باشیم

* اگر باشم فصل آینده پرسپولیس واقعی را خواهید دید

وی ادامه داد: حرف من با هواداران پرسپولیس این است که اگر زنده بمانم و فصل آینده در پرسپولیس باشم آن وقت پرسپولیس واقعی را ببینید و لذت ببرید چون برنامه های خوب و گسترده ای برای این تیم داریم.

* برخی‌ها صحبت‌های غیر واقعی مطرح می‌کنند

رویانیان خاطرنشان کرد: در مدتی که در پرسپولیس هستیم دنبال این بودم تا اقداماتی اساسی برای پرسپولیس انجام دهیم. یکی از این اقدامات گام های علمی و حرفه ای است که برای باشگاه طراحی کرده ایم. سعی خواهیم کرد این کارها را یکی پس از دیگری انجام دهیم تا هواداران لذت کافی را ببرند. برخی صحبت های غیر واقعی و ضعیف مطرح می کنند و من از آنها گله دارم. افرادی که در پرسپولیس بوده اند صحبت هایی ضعیف و غیر واقعی انجام می دهند و حرف هایی به زبان می آورند که درست نیست. امیدوارم پیشکسوتان پرسپولیس و آنهایی که در گذشته بازیکن و مربی پرسپولیس بوده اند شتاب زده برخورد نکنند.
* مهدوی‌کیا بازیکن بزرگی است

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: در مرحله اول از اقدامات خود دنیزلی باتجربه را به پرسپولیس آوردیم و سپس موفق شدیم مهدی مهدوی کیا را با نظر دنیزلی به پرسپولیس بیاوریم. کریمی و مهدوی کیا دو ستاره درخشان فوتبال ایران و پرسپولیس هستند و بسیار مستحکم می توانند به پرسپولیس کمک کنند. ضمن اینکه بازیکنی مثل هاشمیان و بازیکنان باقدرتی دیگر از جوان تا باتجربه در پرسپولیس حضور دارند.
* قیمت دنیزلی بالا نیست
وی با اشاره به حضور دنیزلی در پرسپولیس گفت: متاسفانه برخی ها با وجود اعلام مسئولان باشگاه هنوز نمی خواهند باور کنند که قیمت دنیزلی از اینکه می گویند کمتر است. متاسفانه کسانی که در پرسپولیس هستند و بودند نیز این حرف ها را می زنند اما همه آنها کذب است. دنیزلی در جلسه ای با ما صحبت کرد و قیمت خود را به خاطر اعتقاداتی که داشت پایین آورد. او با علاقه به هواداران به ایران آمد. دنیزلی مسلمان و برادر دینی ما است و باید حواسمان باشد که در قبال او دروغ نگوییم و به وی اتهام نزنیم و تخریبش نکنیم. این کار شایسته نیست و در هیچ مذهبی جا ندارد مخصوصا در دین مبین اسلام، پس باید رعایت کنیم
* پرسپولیس کهکشانی شد

رویانیان در پایان گفت‌وگو با فارس عنوان کرد: من با رفتنم به ترکیه که برخی ها درباره این موضوع حرف زدند دست دلال ها را قطع کردم و قیمت دنیزلی را پایین آوردم. آیا این کار بد بود؟ از همه مهمتر به احساسات طرفداران احترام گذاشتم و سپس برای استحکام پرسپولیس مهدوی کیا را آوردم تا پرسپولیس با حضور بازیکنان خوب، خلاق،‌ مستعد و باتجربه کهکشانی شود.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-05-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه 2 بر صفر از ملوان انزلي شكست خورد.

تيم فوتبال پرسپوليس با نتيجه 2 بر صفر از ملوان انزلي شكست خورد.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، از هفته هجدهم رقايت هاي ليگ برتر باشگاه هاي كشور، اولين بازي پرسپوليس با هدايت مصطفي دنيزلي در ورزشگاه تختي انزلي 2 بر صفر به سود ملوان به پايان رسيد.
گل هاي ملوان را محسن مسلمان در وقت هاي تلف شده نيمه اول و علیرضا رمضانی در دقیقه ۷۹ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساندند.
در دقيقه 66 نيز مهدوي كيا ضريه پنالتي را از دست داد.

پرسپولیس:
میثاق معمارزاده، مجتبی شیری، مازیار زارع، امیر حسین فشنگچی (از دقیقه ۸۴ ابراهیم‌ شکوری)، علیرضا محمد، سامان آقازمانی (از دقیقه ۶۳ مهدی مهدوی‌کیا)، حسین بادامکی، محمد نوری، جواد کاظمیان (از دقیقه ۴۶ وحید هاشمیان)، غلامرضا رضایی و مهرداد اولادی
سرمربی: مصطفی دنیزلی

ترکیب ملوان:
علی حسنی‌صفت، سعید سالارزاده، محسن مسلمان، احمد آهی، سعید یوسف‌زاده، بابک پورغلامی، محمد حسن‌رجب‌زاده (از دقیقه ۸۲ مجتبی انصافی)، جلال رافخایی، پویا نزهتی، علیرضا رمضانی و محمد حیدری (از دقیقه ۶۶ محمد همرنگ)
سرمربی: فرهاد پورغلامی

قدیمی 01-08-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض دنیزلی: مجبوریم برای بردن، حداقل اندازه رقیب مان تلاش کنیم

تا پرسپولیس شدن کار داریم

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: این بازی به ما نشان داد که این تیم تا پرسپولیس شدن کار دارد و با علم بر این مهم، باید بیشتر تلاش کنیم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی پس از پایان بازی برابر ملوان در هفته هجدهم مسابقات لیگ برتر در خصوص گلایه خبرنگاران به جهت عدم حضور وی در کنفرانس قبل از اولین بازی دور برگشت پرسپولیس با دنیزلی گفت: برنامه ریزی ما باید با توجه به شرایط تیم خودمان انجام گیرد. ما مسیری را که پیش بینی می کردیم چهار ساعت در راه باشیم، حدود شش ساعت و نیم در جاده بودیم و به خاطر همین تمام برنامه های مان نزدیک به دو ساعت به تاخیر افتاد.
وی افزود: ما می توانستیم روز چهارشنبه با هواپیما به انزلی بیائیم و ممکن بود با پرواز ساعت 19 به انزلی برسیم، آن موقع چطور؟ آیا با این شرایط می توانستیم به این نشست برسیم؟ ما در ابتدای این مسیر هستیم ولی بازی که برابر ملوان ارائه دادیم، برای برنده شدن پرسپولیس کافی نبود. برای اینکه به آنجایی که می خواهیم برسیم، حداقل چهار تا پنج هفته به کار جدی نیاز داریم. خیلی از تاکتیک هایی که کار کرده بودیم را نتوانستیم در زمین پیاده کنیم و مجبوریم برای بردن، حداقل اندازه رقیب مان تلاش کنیم.
سرمربی سرخپوشان ادامه داد: انگیزه رقیب از ما بالاتر بود و آنها بیشتر از ما دویدند. ضمن اینکه در زمان خیلی بدی گل خوردیم و فقط با پنالتی امکان داشت بازی را پیش ببریم و وقتی آن پنالتی هم گل نشد، نتوانستیم به شروعی که انتظاراش را داشتیم، برسیم ولی این بازی به ما نشان داد که خیلی برای کار کردن جا داریم و این را باید بدانیم و با علم بر آن، کار کنیم.
دنیزی در ادامه تصریح کرد: زمان سختی را پیش رو داریم و همانطور که گفتم، به چهار تا پنج هفته به کار جدی نیاز داریم تا آن تیم ایده آل و آن ترکیب اصلی را پیدا کنیم. در این بین بازی ها را خواهیم برد و خوب بازی می کنیم. قطعا بازیکنان من هم برای بردن تلاش کردند ولی خوب کافی نبود.
سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا زننده پنالتی تغییر کرد و آیا این تغییر از سوی وی بوده گفت: با نظر من نبود اما چنین اتفاقاتی همیشه در مسابقات پیش می آید و بازیکنی که زننده آن ضربات است، گاهی با توجه به احساس نامطلوب خود، این ضربه را به بازیکن دیگر می سپارد و مشکل خاصی در این مورد نیست.
مصطفی دنیزلی در مورد سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه با توجه به اینکه پرسپولیس از گردونه جام حذفی کنار رفته، آیا می تواند سهمیه آسیایی کسب کند، گفت: 16 بازی پیش رو داریم و برای اینکه بتوانیم به این خواسته برسیم، همه چیز را باید امتحان کنیم که حتما این کار را خواهیم کرد. ضمن اینکه ممکن است در این مسیری که پیش رو داریم، با مشکلاتی مواجه شویم ولی چیزی که بخصوص می خواهم زیر آن خط بکشم، این است که این تیم خیلی کار دارد و ما قصد داریم این مهم را انجام بدهیم.

#msg-error { background: #FFF1ED url('http://fc-perspolis.com/MyAdmin/images/error.png') no-repeat 0.5em 50%; border: 1px solid #900; color: #820000; text-align: right; font-family: tahoma; font-size: 8pt; margin-left:auto; margin-right:auto; margin-top:0.15em; margin-bottom:1.2em; padding-left:2.8em; padding-right:0.5em; padding-top:0.5em; padding-bottom:0.5em } #msg-success { background: #F4FDEF url('http://fc-perspolis.com/MyAdmin/images/success.png') no-repeat 0.5em 50%; border: 1px solid #3F9305; color: #0D7504; text-align: right; font-family: tahoma; font-size: 8pt; margin-left:auto; margin-right:auto; margin-top:0.15em; margin-bottom:1.2em; padding-left:2.8em; padding-right:0.5em; padding-top:0.5em; padding-bottom:0.5em }

قدیمی 01-11-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض 4_1

تیم فوتبال پرسپولیس با چهار گل بر شاهین بوشهر غلبه کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، از هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر باشگا های کشور دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و شاهین بوشهر با ختلاف 3 گل به سود پرسپولیس خاتمه یافت.
در دقیقه 3 این دیدار وحید طالب لو دروازه بان شاهین بوشهر با خطایی بر روی غلامرضا رضایی، او را در محوطه جریمه متوقف کرد و ضربه پنالتی حاصل از آن را علی کریمی وارد دروازه کرد.
گل دوم را غلامرضا رضایی در دقیقه 12 با بقل پا وارد دروازه شاهین کرد و گل سوم را نیز محمد نوری از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند.منصور تنهایی تنها گل شاهین در نیمه اول را در دقیقه 35 به ثمر رساند.
علیرضا نورمحمدی در دقیقه 45 با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.
با شروع نیمه دوم و در دقیقه 48 مهرداد اولادی گل چهارم سرخ پشوان را به ثمر رساند.
پرسپولیس با این نتیجه 25 امتیازی شد و در رده هشتم جدول قرار گرفت

قدیمی 01-11-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض صحبتهای دنیزلی بعد از بازی با شاهین بوشهر

سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: ما به بازي در برابر اين تعداد تماشاگر عادت نداريم و از آنها مي‌خواهيم كه هر چقدر ما سطح فوتبال‌مان را ارتقاء دادیم، ‌آنها هم حضورشان را در ورزشگاه بيشتر كنند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی بعد از برد شیرین سرخپوشان برابر شاهین در دیدار برگشت از هفته نوزدهم مسابقات لیگ برتر (جام خلیج فارس) در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی در جمع اصحاب رسانه گفت: اين مسابقه بازگشت پرسپوليس به روزهاي خوبش بود. هر روزي كه مي‌گذرد، بهتر مي‌شويم و هرچند مدت كوتاهي است كه كارمان را در این تیم آغاز كرده‌ايم اما با اين بازي نشان داديم كه شرايط نيم فصل دوم هرچه كه هست، بايد فوتبال خوبي بازي كنيم.
دنیزلی در خصوص آخرين بازي پرسپوليس با او در چند فصل پيش اشاره كرد و گفت: پرسپوليس در آن بازي 4 بر يك به سپاهان باخت و امروز با همان نتيجه شاهين را شكست داد. نبايد زياد به نتايج تكيه كنيم. مثلا همين امروز اگر پاس‌هاي آخر را بهتر مي‌داديم، مي‌توانستيم با اختلاف بيشتري پيروز شويم. چيزي كه بيشتر از نتيجه براي من مهم است، بازي، تلاش، انگيزه و درك فوتبالي است كه بازيكنانم از خود نشان دادند.
سرمربی سرخپوشان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه به نظر مي‌رسيد در بازي با شاهين دوندگي بازيكنان پرسپوليس بيشتر شده است اما هنوز در خط دفاعي ضعف‌هايي داريد، تصریح کرد: امروز از كار تمام بازيكنان پرسپوليس، چه در كار دفاعي و چه در كار حمله راضي هستم. ممكن است كه برخي مهره‌ها در دفاع تزلزل داشته باشند اما بايد اجازه بدهيم كه من بازيكنانم را بهتر بشناسم. من هنوز نام برخي از بازيكنانم را هم كامل نمي‌دانم. تيم در مدت كوتاه درست نمي‌شود ولي ما سعي مي‌كنيم كه روز به روز پيشرفت كنيم. ما بايد بهترين بهره‌وري را از بازيكنان‌مان ببريم.
دنيزلي در مورد وضعيت بدني بازيكنانش گفت: بازيكنانم در اين بازي انتظاراتم را برآورده كردند. 50 دقيقه 10 نفره بازي كردن كار ساده‌اي نيست. ممكن است پس از آن كه بازيكن ما اخراج شد و بويژه در نيمه دوم، به نظر مي‌رسيد كه توپ بيشتر در اختيار حريف است اما مدل بازي ما باعث شده بود كه ما فرصت‌هاي گلزني بيشتري خلق كنيم. من امروز به بازيكنانم افتخار كردم و به اين فكر كردم كه با اين بازيكنان چه كارهاي بزرگ ديگري مي‌توانم انجام دهم.
سرمربی پرسپولیس تاکید کرد: بازيكناني مثل اولادي و رضايي در حال رسيدن به كيفيت ذاتي خود هستند. بازيكنان پرسپوليس كيفيت مشخصي دارند كه روز به روز به آن كيفيت نزديك‌تر مي‌شوند. كاري كه اكنون بايد انجام دهيم اين است كه هر بازيكني را به سطح ايده‌آل خودش برسانيم و كاري كنيم كه پرسپوليس به يك تيم قدرتمند تبديل شود.
مصطفی دنیزلی در مورد داوری اظهار داشت: همان طور كه مي‌دانيد من علاقه‌اي به صحبت كردن درباره داوري ندارم. بازيكنان، مربيان، داوران،‌ تماشاگران و حتي رسانه‌ها با تصميم‌هاي درست و اشتباه‌شان ليگ را سپري مي‌كنند اما درباره صحنه پنالتي از آنجايي كه من درست آن را نديدم نمي‌توانم نظري بدهم. نزديك‌ترين فرد به آن صحنه كمك داور بود كه به پنالتي اعتقاد داشت.
سرمربي پرسپوليس در ادامه گفت: ريتم تمرين‌هاي ما به همان صورتي كه اكنون هست ادامه خواهد يافت ولي بايد بگويم كه ممكن است فشار تمرين‌ها در بازي ملوان كمي تاثير منفي در تيم گذاشته بود. اوايل اسفند زماني است كه به عقيده من، مي‌توانيم به ايده‌آل بدني خود برسيم و از آن زمان به بعد مي‌توانيم تفكرات‌مان را بهتر و راحت‌تر در زمين پياده كنيم.

#msg-error { background: #FFF1ED url('http://fc-perspolis.com/MyAdmin/images/error.png') no-repeat 0.5em 50%; border: 1px solid #900; color: #820000; text-align: right; font-family: tahoma; font-size: 8pt; margin-left:auto; margin-right:auto; margin-top:0.15em; margin-bottom:1.2em; padding-left:2.8em; padding-right:0.5em; padding-top:0.5em; padding-bottom:0.5em } #msg-success { background: #F4FDEF url('http://fc-perspolis.com/MyAdmin/images/success.png') no-repeat 0.5em 50%; border: 1px solid #3F9305; color: #0D7504; text-align: right; font-family: tahoma; font-size: 8pt; margin-left:auto; margin-right:auto; margin-top:0.15em; margin-bottom:1.2em; padding-left:2.8em; padding-right:0.5em; padding-top:0.5em; padding-bottom:0.5em }

قدیمی 01-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض قرارداد چهار ساله حقیقی با روبین کازان امضاء شد

با حضور قائم مقام دو باشگاه پرسپولیس و روبین کازان در ترکیه، قرارداد علیرضا حقیقی به مدت چهار سال امضاء شد.

جمشید زارع قائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی پیروزی (پرسپولیس) که جهت انتقال و ثبت قرارداد علیرضا حقیقی عازم ترکیه شده بود، در گفتگویی اختصاصی با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس در خصوص چگونگی انتقال این دروازه بان، گفت: قرارداد فی مابین دو باشگاه پرسپولیس و روبین کازان با توافق طرفین به ثبت رسید. همچنین قرارداد علیرضا حقیقی و باشگاه روبین کازان امضاء شد.
وی افزود: باشگاه روبین کازان تنها باشگاه معروف و مطرح ایالت جمهوری تاتارستان، سومین ایالت کشور روسیه است. این باشگاه در سال 1958 تاسیس و هم اکنون در حال فعالیت می باشد.
قائم مقام باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: نمایندگان دو باشگاه پرسپولیس و روبین کازان پس از حضور در محل کمپ اختصاصی این باشگاه در ترکیه، در خصوص انتقال علیرضا حقیقی دروازه بان پرسپولیس مذاکرات نهایی را انجام و به توافق رسیدند.
جمشید زارع در ادامه گفت: قربان بردیف نائب رئیس و سرمربی باشگاه روبین کازان ضمن خیر مقدم، بر موضوعات مورد همکاری طرفین تاکید کرد. ابتدا موضوع قرارداد علیرضا حقیقی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
زارع ضمن تاکید به نماینده باشگاه روبین کازان، در مورد این انتقال ادامه داد: این قرارداد اولین انتقال یک دروازه بان ایرانی به کشوری اروپایی است و علیرضا حقیقی سرمایه باشگاه پرسپولیس، به رسم امانت به باشگاه روبین کازان منتقل می شود. امیدواریم که باشگاه روبین کازان امانت دار خوبی برای سرمایه باشگاه پرسپولیس باشد.
وی تصریح کرد: امیدوارم در کنار انتقال این بازیکن بتوانیم همکاری های فی مابین، جهت توسعه روز افزون فوتبال دو باشگاه و همچنین برگزاری مسابقات دوستانه افزایش یابد.
جمشید زارع پس از انعقاد پروتکل همکاری های دو جانبه و امضای قرارداد خواهر خواندگی دو باشگاه گفت: باشگاه های پرسپولیس و روبین کازان علاقه مندی خود را جهت اعزام مربیان تیم های پایه برای آموزش اعلام کردند.
جمشید زارع در پایان گفت: قرارداد انتقال علیرضا حقیقی دروازه بان باشگاه پرسپولیس به امضای مسئولین دو باشگاه رسید و همزمان با این قرارداد، قرارداد فی مابین علیرضا حقیقی با باشگاه روبین کازان جهت به خدمت گیری وی به مدت چهار سال منعقد شد.

قدیمی 01-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کناره گیری خوردبین:

محمود خوردبین گفت: پس از صحبت با مدیر عامل باشگاه، از سرپرستی تیم محبوبم پرسپولیس کناره گیری کردم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرپرست پرتلاش سرخپوشان پایتخت در خصوص کناره گیری اش از این تیم، اظهار داشت: با سرمربی تیم هیچ اختلافی ندارم و با توافق سردار محمد رویانیان کناره گیری کردم. اگر دنیزلی مشکلی با من داشت حتما با خودم یا با باشگاه در میان می گذاشت در صورتی که چنین چیزی اصلا صحت ندارد و هرگونه خبر درخصوص برکناری ام از سوی دنیزلی را تکذیب می کنم.
وی افزود: طی جلسه ای که با سردار محمد رویانیان داشتم، به دلیل عمل جراحی که انجام داده بودم و سختی کار سرپرستی تیم، از مدیر عامل باشگاه چنین درخواستی کردم و با توافق سردار رویانیان تصمیم گرفتم از سرپرستی تیم پرسپولیس کناره گیری کنم و در کار سبک تری در خدمت باشگاه باشم.
محمود خوردبین در پایان تصریح کرد: در جلسه با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس، سردار رویانیان ضمن لطفی که نسبت به من دارند، گفت؛ با توجه به حضور بیش از چهل سال در تیم پرسپولیس و اینکه شما شناسنامه این تیم مردمی هستید باید در این باشگاه حضور داشته باشید و به همین دلیل قرار شد یک کار سبک تر را در باشگاه پرسپولیس انجام دهم.

قدیمی 01-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض مهدوی کیا می گوید اصلا از نیمکت نشینی ناراحت نیست.

به گزارش خبرآنلاین؛صبور تر از این حرف ها است که با نیمکت نشینی در پرسپولیس تلنگر به اعصابش بخورد:«این تصمیمی است که مربی می گیرد.من به عنوان یک بازیکن حرفه ای فقط و فقط باید تمرین کنم.»اصلا می گویند مهدوی کیا با همین شرط به پرسپولیس آمده که در صورت نیمکت نشینی اعتراضی نکند.با این حال ستاره فوتبال ایران از شرایط راضی است و می گوید آنقدر تمرین می کند تا بتواند نظر مساعد مصطفی دنیزلی را جلب کند.
بازی چطور بود؟
تیم ما بازی را خیلی خوب شروع کرد.ما در 20 دقیقه سه تا گل به شاهین زدیم که بهتر از این نمی شد.قطعا نتیجه خوبی در این بازی گرفتیم.
تیم شما بازی روانی را انجام داد که در این سالها هرگز مشاهده نکرده بودیم.
پرسپولیس باید همین طوری باشد. اما در نیم فصل اول برخی از مشکلات باعث شد تا تیم نتیجه نگیرد.در بازی با شاهین تفکرات مربی ما باعث شد تا در بیست دقیقه اول به گل برسیم.مطمئن باشید اگر ده نفره نمی شدیم می توانستیم گل های بیشتر بزنیم.ما موقعیت های کمی به حریف دادیم و توانستیم سه امتیاز خیلی خوب را از شاهن بگیریم.
فکر می کنی چه اتفاقی افتاد که پرسپولیس این طور متحول شد.
همیشه شوک وارد کردن تاثیر زیادی دارد.خوشبختانه این شوک برای پرسپولیس مثبت بود و نتیجه هم داد.امیدوارم این روند ادامه داشته باشد. بالاخره استرس تیم کمتر شده است و مربی هم تفکرات جدیدی آورده است. بازیکنان می خواهند خودشان را نشان بدهند. تیم روحیه خوبی دارد اما نباید به یک برد بسنده کرد.
پیش بینی شما از آخر فصل چه چیزی است.فکر می کنید پرسپولیس جزو مدعین قرار بگیرد؟
از حالا نمی شود چیزی را پیش بینی کرد.باید هفته به هفته جلو برویم.ما از بالا فاصله زیادی با رقیبان خود داریم.باید منطقی باشیم. باید بدانیم شرایط تیم و قرار گرفتن در جمع تیم های بالای جدول سخت اما شدنی است.
ناراحت نیستی که در بازی با شاهین بازی نکردی؟

هیچ بازیکنی از تصمیماتی که سرمربی می گیرد نباید ناراحت شود.انشاءالله از بازی های آینده فرصت بازی کردن پیدا می کنم.
از دقیقه 15 بازی خودت را گرم می کردی...
از دقیقه 15 نبود و از اول بازی بود. سبک دنیزلی این است که سه بازیکن در خط های مختلف را از ابتدای بازی برای گرم کردن به دور زمین می فرستد که اگر بازیکنی آسیب دید بلافاصله جایگزین شود. من مشکلی ندارم ان شاء الله که بتوانم در بازی های بعدی تاثیر گذار باشم.
در برنامه نود با 60 درصد آراء به عنوان مهمترین خرید فصل نقل و انتقالات انتخاب شدی.نظرت در این مورد چیست؟
این اتفاق مسئولیت من را بیشتر می کند.
از نیمکت نشینی زیاد حرف نزدی؟
الان پرسپولیس برده است و مردم خوشحال استادیوم را ترک کرده اند.تیم هم خیلی خوب و رویایی بازی کرده است.و این اتفاق از نیمکت نشینی من مهم تر است.من تمریناتم را انجام می دهم و تصمیم نهایی را سرمربی می گیرد.

قدیمی 01-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض خوردبين مشاور رويانيان شد

در حکمي از سوي محمد رويانيان، محمود خوردبين به عنوان مشاور مديرعامل باشگاه پرسپوليس منصوب شد.

در پی استعفای محمود خوردبین از سرپرستی تیم پرسپولیس صبح امروز مدیر عامل باشگاه در حکمی وی را به عنوان مشاور مدیر عامل منصوب کرد.
در بخشی از این حکم اظهار امیدواری شده است تا با استفاده از تجربیات خوردبین در جهت پیشرفت فعالیت های باشگاه گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود.

در حکمي از سوي محمد رويانيان، محمود خوردبين به عنوان مشاور مديرعامل باشگاه پرسپوليس منصوب شد.

در پی استعفای محمود خوردبین از سرپرستی تیم پرسپولیس صبح امروز مدیر عامل باشگاه در حکمی وی را به عنوان مشاور مدیر عامل منصوب کرد.
در بخشی از این حکم اظهار امیدواری شده است تا با استفاده از تجربیات خوردبین در جهت پیشرفت فعالیت های باشگاه گام‌های ارزنده‌ای برداشته شود.

قدیمی 01-15-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض خوردبین مشاور مدیر عامل پرسپولیس شد

طی حکمی از سوی محمد رویانیان محمود خوردبین به عنوان مشاور مدیر عامل باشگاه پرسپولیس منصوب شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه، در پی استعفاء محمود خوردبین از سرپرستی تیم پرسپولیس صبح امروز مدیر عامل باشگاه در حکمی وی را به عنوان مشاور مدیر عامل منصوب کرد.
در بخشی از این حکم اظهار امیدواری شده است تا با استفاده از تجربیات خوردبین در جهت پیشرفت فعالیت های باشگاه گام های ارزنده ای برداشته شود.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)