بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض احمدی: مغرور نشویم، قهرمان می‌شویم

کرانچار مربی کاملی است
احمدی: مغرور نشویم، قهرمان می‌شویم
خبرگزاری فارس: دروازه‌بان تیم فوتبال سپاهان گفت: اگر دچار غرور نشویم و همین روند را ادامه دهیم قهرمانی دور از دسترس نخواهد بود.

رحمان احمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد صدرنشینی سپاهان اظهار داشت: برای رسیدن به صدر برنامه داشتیم و بازی به بازی پیش رفتیم. بعد از شکست مقابل صبای قم هم قسم شدیم تا با تمرکز بیشتری به میدان برویم و توانستیم آرام آرام به صدر برسیم.
وی در ارتباط با اینکه کسی روی صدرنشینی سپاهان حساب نمی کرد، گفت: خدا را شکر که کسی روی ما حساب باز نکرد و تیم به حاشیه نرفت. با همدلی مجموعه باشگاه و بازیکنان توانستیم به روزهای آرامی برسیم.
دروازه بان سپاهان در خصوص تاثیر کرانچار در نتایج اخیر این تیم عنوان کرد: کرانچار به لحاظ فنی و اخلاقی مربی کاملی است. در بازی ها هم نشان دادیم که تغییر و تحولات مثبت بوده است.
احمدی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کند سپاهان بتواند به قهرمانی برسد، تصریح کرد: کسی فکر نمی کرد سپاهان با توجه به اتفاقاتی که اوایل فصل رخ داد به صدر جدول برسد اما این اتفاق رخ داد. خواستن، توانستن است و اگر دچار غرور نشویم و همین روند را ادامه دهیم قهرمانی دور از دسترس نیست.
وی در این باره که گمانه زنی برای قهرمانی استقلال بیشتر از تیم های دیگر است، گفت: همین که حواس ها به سپاهان نیست خوب است. به نتایج سایر تیم ها کاری نداریم و فقط به فکر امتیاز تیم خودمان هستیم. تیمی که می خواهد قهرمان شود در هر شرایطی باید آماده پیروزی باشد. از نظر روحی این روزها در بهترین شرایط هستیم. مهمترین فاکتور سپاهان این است که همه با جان و دل کار می کنند و همه می خواهیم تیم موفق شود.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض صالح: باید موقعیت‌مان را در جدول تثبیت کنیم

با حضور دروازه‌بان‌های خارجی بازیکنان جوان ضرر می‌کنند
صالح: باید موقعیت‌مان را در جدول تثبیت کنیم
خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: ما می‌خواهیم جایگاه خود را در جدول تفکیک کنیم و نباید کار به هفته‌های آخر بکشد.

به گزارش خبرگزاری فارس، مجید صالح در نشست خبری پیش از بازی فردا با استقلال گفت: در چند مقطع سخت‌ترین مسابقات خود را داشته‌ایم به طور مثال وقتی با نفت در آبادان بازی داشتیم کاستا به این تیم آمده و استقلال را در ورزشگاه آزادی شکست داده بود اما در آن بازی ما موفق شدیم. بعد به اصفهان رفتیم و با ذوب آهنی که با باخت شروع کرده بود بازی کردیم و آنجا هم موفق شدیم. هفته گذشته هم در کرمان با مس بازی کردیم که آن مسابقه بیش از آنکه بار فنی داشته باشد بار زبانی داشت.
وی ادامه داد: در دور رفت هم موقعی با استقلال بازی کردیم که دربی را برده بودند. آن مسابقه ساده‌تر از مسابقه فردا بود زیرا هم دور رفت بود، هم اینکه مسابقه با تیمی که دربی را برده ساده‌تر از بازی با بازنده دربی است. مسابقه با استقلال دو جنبه دارد اول اینکه استقلال می‌خواهد به حریفش که سپاهان است برسد؛ دوم اینکه هواداران استقلال بعد از باخت ناراحتند و استقلال می‌خواهد رضایت آنها را جلب کند.
صالح تصریح کرد: ما هم در کمرکش جدول هستیم و می‌خواهیم جایگاه خود را تثبیت کنیم. از رده هفتم تا شانزدهم فاصله امتیازها بسیار کم است و نمی‌خواهیم کارمان به هفته‌های آخر کشیده شود. می‌خواهیم هوشیار و آگاه باشیم و از نظر فنی خوب بازی کنیم. هیچ مصدوم و محرومی هم نداریم.
این مربی در مورد اینکه سایپا چرا در استان البرز میزبان استقلال نیست اظهار داشت: حرف زدن در مورد این مسئله بیهوده است. ما فردا بازی داریم و چندین مورد هم در این باره صحبت کردیم، این موضوع به فصل آینده موکول شده و مسئولیت جواب دادن به آن هم برعهده من نیست. این موضوع بیش از حد تکراری شده است.
صالح در مورد اینکه چند بازیکن از تیم سایپامهر و سایپا شمال جذب کرده اما به آنها بازی نداده گفت: بازیکنان خوبی از این تیم‌ها گرفته‌ایم. سینا عبدی و شعیب امیری از سایپا شمال و مهدی ترکمن از سایپا مهر. آنها بازیکنان خوبی هستند اما باید تمرین کنند تا به شرایط بازی برسند. آنها را از لیگ یک و دو آورده‌ایم و از نظر بدنی هم عقب‌تر از سایر بازیکنان ما بوده‌اند.
وی ادامه داد: از بها دادن به جوان‌تر‌ها ضرر نکرده‌ایم. مصطفی دنیزلی می‌گوید ما هوشیار را از لیگ یک آورده‌ایم که در هیچ بازی گل نخورده اما دوست دارم همه به این موضوع توجه کنند که ما وحید مهدی‌خانی را از تیم امید آورده‌ایم، بدون آنکه سابقه حضور در لیگ یک داشته باشد. او خوب بازی کرده و باید از حمید بابازاده تشکر کنم. اسحاق سبحانی را از لیگ یک آورده‌ایم. مطمئنم بازیکنانی را که از سایپا مهر و سایپا شمال آورده‌ایم در آینده می‌توانند به ما کمک کنند و شایستگی‌های خود را نشان دهند.
صالح در مورد قانون ممنوعیت حضور دروازه‌بانان خارجی در لیگ برتر و احتمال لغو آن تاکید کرد: ممکن است آزاد شدن حضور دروازه‌بان‌های خارجی باعث کنترل قیمت آنها شود اما تمام تیم‌ها در آن صورت سراغ دروازه‌بان خوبی خارجی می‌روند و دیگر بحث سازندگی به خصوص برای فوتبال ملی با مشکل مواجه می‌شود. مهدی رحمتی سرمایه ملی این کشور است و ما باید به مسائل ملی هم فکر و بازیکن‌سازی کنیم. شاید ورود خارجی‌ها در آینده‌ای نزدیک خوب باشد اما در آینده دور خیلی به نفع فوتبال ما نیست. شاید بگویند در آن صورت هم جنبه رقابت بیشتر می‌شود اما بازیکن تا موقعی که بازی نکند نمی‌تواند شکوفا شود و نشان دهد چه چیزی در چنته دارد.

قدیمی 02-06-2012
FereShteH آواتار ها
کاربر خيلی فعال

پیش فرض اعلام برنامه هفته نوزدهم تا بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال

لیگ یک ۳۱ فروردین ۹۱ به پایان می‌رسد
اعلام برنامه هفته نوزدهم تا بیست‌وششم لیگ دسته اول فوتبال
خبرگزاری فارس: برنامه مسابقات لیگ دسته یک فوتبال از هفته نوزدهم تا بیست و ششم اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، برنامه مسابقات لیگ دسته اول فوتبال از هفته نوزدهم تا بیست و ششم اعلام شد.
جز رقابت های پلی آف به منظور معرفی تیم سوم به لیگ برتر،تمامی مسابقات لیگ دسته یک درتاریخ 31 فروردین سال 91 به پایان می رسد.
برنامه مسابقات به شرح زیر است:
چهارشنبه 26/11/90-هفته نوزدهم
صنعت ساری-گسترش فولاد تبریز-شهدا-ساری-ساعت 14:30
پیام مخابرات فارس-شهرداری بندرعباس-شهدا ارتش-شیراز-ساعت 14:30
فولاد یزد-استیل آذین سمنان-شهید نصیری-یزد-ساعت 14:30
پنجشنبه 27/11/90-هفته نوزدهم
ابومسلم خراسان-پیکان تهران-تختی-مشهد-ساعت 14:30
داماش ایرانیان-اتکا گلستان-کارگران-تهران-ساعت 14:30
مس رفسنجان-ایرانجوان بوشهر-تختی-رفسنجان-ساعت 14:30
شهرداری یاسوج-نساجی مازندران-تختی-یاسوج-ساعت 14:30
گل گهر سیرجان-شیرین فراز کرمانشاه-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت 14:30
ماشین سازی تبریز-پاس همدان-تختی-تبریز-ساعت 14:30
سایپا شمال-شهرداری اراک-شهید وطنی-قائم شهر-ساعت 14:30
برق شیراز-استقلال صنعتی-اختصاصی برق-شیراز-ساعت 14:30
تربیت یزد-صنعتی کاوه تهران-شهید نصیری-یزد-ساعت 14:30
آلومینیوم هرمزگان-نیروی زمینی تهران-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت:14:45
نفت مسجد سلیمان-گهر زاگرس درود-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت 15:00
پنجشنبه 4/12/90-هفته بیستم
پیکان تهران-صنعت ساری-شهدا-شهر قدس-ساعت 14:45
گسترش فولاد تبریز-داماش ایرانیان-تختی-تبریز-ساعت 14:45
اتکا گلستان-فولاد یزد-آزادی-گرگان-ساعت 14:45
شهرداری اراک-پیام مخابرات فارس-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 14:45
استیل آذین سمنان-مس رفسنجان-تختی-سمنان-ساعت 14:45
شیرین فراز کرمانشاه-شهرداری یاسوج-انقلاب-کرمانشاه-ساعت 14:45
نساجی مازندران-برق شیراز-شهید وطنی-قائمشهر-ساعت 14:45
گهر زاگرس درود-گل گهر سیرجان-تختی- درود-ساعت 14:45
پاس همدان-نفت مسجد سلیمان-قدس-همدان-ساعت 14:45
نیروی زمینی تهران-تربیت یزد-شهدا نزاجا-تهران-ساعت 14:45
صنعتی کاوه تهران-ماشین سازی تبریز-هما-تهران-ساعت 14:45
شهرداری بندرعباس-ابومسلم خراسان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 15:00
ایرانجوان بوشهر-سایپا شمال-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 15:15
استقلال صنعتی-آلومینیوم هرمزگان-تختی-اهواز-ساعت 15:15
سه شنبه 9/12/90-هفته بیست و یکم
سایپا شمال-استیل آذین سمنان- شهید وطنی-قائم شهر-ساعت 14:45
تربیت یزد-استقلال صنعتی-شهید نصیری-یزد-ساعت 14:45
چهارشنبه 10/12/90-هفته بیست و یکم
ابومسلم خراسان-شهرداری اراک-تختی-مشهد-ساعت 14:30
صنعت ساری-داماش ایرانیان-شهدا-ساری-ساعت 14:45
پیکان تهران-شهرداری بندرعباس-شهدا-شهر قدس-ساعت 14:45

فولاد یزد-گسترش فولاد تبریز-شهید نصیری-یزد-ساعت 14:45
مس رفسنجان-اتکا گلستان-تختی-رفسنجان-ساعت 14:45
پیام مخابرات فارس-ایرانجوان بوشهر-شهدا ارتش شیراز-ساعت 14:45
شهرداری یاسوج-برق شیراز-تختی-یاسوج-ساعت 14:45
شیرین فراز کرمانشاه-گهر زاگرس درود-انقلاب-کرمانشاه-ساعت 14:45
گل گهر سیرجان-پاس همدان-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت 14:45
ماشین سازی تبریز-نیروی زمینی تهران-تختی-تبریز-ساعت 14:45
آلومینیوم هرمزگان-نساجی مازندران-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 15:00
نفت مسجد سلیمان-صنعتی کاوه تهران-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت 15:15
پنجشنبه 18/12/90-هفته بیست و دوم
داماش ایرانیان-فولاد یزد-کارگران-تهران-ساعت 15:00
شهرداری اراک-پیکان تهران-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 15:00
گسترش فولاد تبریز-مس رفسنجان-تختی-تبریز-ساعت 15:00
اتکا گلستان-سایپا شمال-آزادی-گرگان-ساعت 15:00
استیل آذین سمنان-پیام مخابرات فارس-تختی- سمنان-ساعت 15:00
گهر زاگرس درود-شهرداری یاسوج-تختی-درود-ساعت 15:00
برق شیراز-آلومینیوم هرمزگان-اختصاصی برق-شیراز-ساعت 15:00
پاس همدان-شیرین فراز کرمانشاه-قدس-همدان-ساعت 15:00
نساجی مازندران-تربیت یزد-شهید وطنی-قائمشهر-ساعت 15:00
صنعتی کاوه تهران-گل گهر سیرجان-هما -تهران-ساعت 15:00
نیروی زمینی تهران-نفت مسجد سلیمان-شهدا نزاجا-تهران-ساعت 15:00
شهرداری بندرعباس-صنعت ساری-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 15:15
ایرانجوان بوشهر-ابومسلم خراسان-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 15:30
استقلال صنعتی-ماشین سازی تبریز-تختی-اهواز-ساعت 15:30
پنجشنبه 25/12/90-هفته بیست و سوم
صنعت ساری-فولاد یزد-شهدا-ساری-ساعت 15:00
جمعه26/12/90-هفته بیست و سوم
مس رفسنجان-داماش ایرانیان-تختی-رفسنجان-ساعت 15:00
پیکان تهران-ایرانجوان بوشهر-شهدا-شهر قدس-ساعت 15:00
سایپا شمال-گسترش فولاد تبریز-شهید وطنی-قائم شهر-ساعت 15:00
ابومسلم خراسان-استیل آذین سمنان-تختی-مشهد-ساعت 15:00
پیام مخابرات فارس-اتکا گلستان-حافظیه-شیراز-ساعت 15:00
شهرداری یاسوج-آلومینیوم هرمزگان-تختی-یاسوج-ساعت 15:00
گهر زاگرس درود-پاس همدان-تختی-درود-ساعت 15:00
تربیت یزد-برق شیراز-شهید نصیری-یزد-ساعت 15:00
شیرین فراز کرمانشاه-صنعتی کاوه تهران-انقلاب-کرمانشاه-ساعت 15:00
ماشین سازی تبریز-نساجی مازندران-تختی-تبریز-ساعت 15:00
شهرداری بندرعباس-شهرداری اراک-خلیج فارس-بندر عباس-ساعت 15:15
نفت مسجد سلیمان-استقلال صنعتی-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت 15:30
پنجشنبه 17/1/91-هفته بیست و چهارم
شهرداری اراک-صنعت ساری-امام خمینی(ره)-اراک-ساعت 16:15
فولاد یزد-مس رفسنجان-شهید نصیری-یزد- ساعت 16:15
داماش ایرانیان-سایپا شمال-کارگران-تهران-ساعت 16:15
استیل آذین سمنان-پیکان تهران-تختی-ساعت 16:15
گسترش فولاد تبریز-پیام مخابرات فارس-تختی-تبریز-ساعت 16:15
اتکا گلستان-ابومسلم خراسان-آزادی-گرگان-ساعت 16:15
پاس همدان-شهرداری یاسوج-قدس-همدان-ساعت 16:15
صنعتی کاوه تهران-گهر زاگرس درود-هما-تهران-ساعت 16:15
برق شیراز-ماشین سازی تبریز-حافظیه-شیراز-ساعت 16:15
نیروی زمینی تهران-شیرین فراز کرمانشاه-شهدا نزاجا-تهران-ساعت 16:15
نساجی مازندران-نفت مسجد سلیمان-شهید وطنی-قائمشهر-ساعت 16:15
آلومینیوم هرمزگان-تربیت یزد-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 16:30
ایرانجوان بوشهر-شهرداری بندرعباس-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 16:30
استقلال صنعتی-گل گهر سیرجان-تختی-اهواز-ساعت 16:30
پنجشنبه 24/1/91-هفته بیست و پنجم
صنعت ساری-مس رفسنجان-شهدا-ساری-ساعت 16:30
شهرداری اراک-ایرانجوان بوشهر-امام خمینی (ره)-اراک-ساعت 16:30
سایپا شمال-فولاد یزد-شهید وطنی-قائم شهر-ساعت 16:30
شهرداری بندرعباس-استیل آذین سمنان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 16:30
پیام مخابرات فارس-داماش ایرانیان-حافظیه-شیراز-ساعت 16:30
پیکان تهران-اتکا گلستان-شهدا-شهر قدس-ساعت 16:30
ابومسلم خراسان-گسترش فولاد تبریز-تختی-یاسوج-ساعت 16:30
جمعه25/1/91-هفته بیست و پنجم
شهرداری یاسوج-تربیت یزد-تختی-یاسوج-ساعت 16:30
پاس همدان-صنعتی کاوه تهران-قدس-همدان-ساعت 16:30
ماشین سازی تبریز-آلومینیوم هرمزگان-تختی-تبریز-ساعت 16:30
گهر زاگرس درود-نیروی زمینی تهران-تختی-درود-ساعت 16:30
نفت مسجد سلیمان-برق شیراز-اختصاصی نفت-مسجد سلیمان-ساعت 16:30
شیرین فراز کرمانشاه-استقلال صنعتی-انقلاب-کرمانشاه-ساعت 16:30
گل گهر سیرجان-نساجی مازندران-اختصاصی گل گهر-سیرجان-ساعت 16:30
چهارشنبه30/1/91-هفته بیست و ششم
ایرانجوان بوشهر-صنعت ساری-شهید بهشتی-بوشهر-ساعت 16:30
مس رفسنجان-سایپا شمال-تختی-رفسنجان-ساعت 16:30
استیل آذین سمنان-شهرداری اراک-تختی-سمنان-ساعت 16:30
فولاد یزد-پیام مخابرات فارس-شهید نصیری-یزد-ساعت 16:30
اتکا گلستان-شهرداری بندرعباس-آزادی-گرگان-ساعت 16:30
داماش ایرانیان-ابومسلم خراسان-کارگران-تهران-ساعت 16:30
گسترش فولاد تبریز-پیکان تهران-تختی-تبریز-ساعت 16:30
پنجشنبه 31/1/91-هفته بیست وششم
صنعتی کاوه تهران-شهرداری یاسوج-هما-تهران-ساعت 16:30
تربیت یزد-ماشین سازی تبریز-شهید نصیری-یزد-ساعت 16:30
نیروی زمینی تهران-پاس همدان-شهدانزاجا-تهران-ساعت 16:30
آلومینیوم هرمزگان-نفت مسجد سلیمان-خلیج فارس-بندرعباس-ساعت 16:30
استقلال صنعتی-گهر زاگرس درود-تختی-اهواز-ساعت 16:30
برق شیراز-گل گهر سیرجان-حافظیه-شیراز-ساعت 16:30
نساجی مازندران-شیرین فراز کرمانشاه-شهید وطنی-قائمشهر-ساعت16:30

قدیمی 02-07-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض بازی بعد

پرسپولیس
ف
جر شهید سپاسي

سه شنبه 18 بهمن 1390

ساعت 17:00

ورزشگاه آزادی

داوران: سعید بخشی زاده - مسعود فرح نیا - آرمان اسعدی و
پیروز سیف ا...پور

ناظر داوری: حسین عسگری

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
قدیمی 02-07-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض کنفرانس خبری قبل از دیدار با فجر

• هدف ما موفقیت در آسیاست
  • دنیزلی: از وضعيت تيم راضي‌ام اما اين رضایت، مرا قانع نمي‌كند

• سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بازي داربی براي ما تمام شده و ديدار با فجر را پیش رو داریم كه اهميت فراواني دارد. ما مجبوريم به روند خوب‌مان در لیگ ادامه دهيم.
  • به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی در کنفرانس پیش از دیدار پرسپولیس برابر فجر سپاسی از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال در جمع اصحاب رسانه گفت: چيزي كه من را بعد از بازي پرسپولیس و استقلال خيلي خوشحال كرد، اين بود كه در راه بازگشت به هتل، پرچم‌هاي آبي و قرمز هواداران را مي‌ديدم كه به تيم‌شان ابراز علاقه مي‌كردند.
  • وی در پاسخ به سوال که چقدر خود را در برد پرسپوليس مقابل استقلال سهيم مي‌داند، گفت: فوتبال يك كار تيمي است و در موفقيت يك تيم، همه سهيم هستند. من فقط به عنوان فردی هستم كه بالاي سر اين تيم قرار دارم و هر چقدر بقيه در اين پيروزي نقش داشته‌اند من هم به همان اندازه نقش دارم.
  • دنيزلي درباره اينكه به بازيكنان پرسپولیس گفته بود، ديگر درباره بازي داربی حرف نزنند، تصریح کرد: نگفتم كه ديگر درباره آن بازي صحبت نكنند، اما به آنها گفتم آن بازي تمام شده و بايد به آينده فكر كرد.
  • وي در ادامه افزود: مطمئنا زماني كه پرسپوليس و استقلال قوي باشند، تيم ملي ايران هم قوي خواهد شد و در تمام دنيا اين موضوع در مورد تيم‌هاي شاخص باشگاهي وجود دارد. تيم‌هاي باشگاهي خوب، روي تيم‌هاي ملي تاثير مي‌گذارند. مثلا در انگليس، همه دوست دارند به تيم‌هايي مثل منچستريونايتد و چلسي بروند و در ايران هم بازيكنان جوان دوست دارند هرچه زودتر خود را به پرسپوليس و استقلال برسانند. با اين حال نبايد از بازيكنان ديگر تيم‌ها گذشت. آنها هم در ساختن تيم ملي‌شان نقش زيادي دارند.
  • سرمربي پرسپوليس در خصوص خبر يكي از سايت‌هاي تركيه‌اي مبني بر پيشنهاد رياست فدراسيون فوتبال اين كشور به دنيزلي گفت: من تمايلي به اين كار ندارم. قبل از اينكه به ايران بيايم هم با من صحبت كرده بودند اما من چنين نيتي ندارم.
  • وي در پاسخ به اين سوال كه شايعه شده شما پيش از داربي از عملكرد زايد ناراحت بوده‌ايد گفت: همه روزنامه‌ها را كلمه به كلمه نمي‌خوانم. من گفته بودم كه بايد پيشرفت زايد را ببينم و هنوز هم دارم اين كار را مي‌كنم. من از شما يك سوال مي‌پرسم؛ اگر اين موضوع صحت داشت، من در مهم‌ترين بازي فصل و در شرايطي كه تيمم دو بر صفر عقب است، از زايد استفاده مي‌كردم يا به بازيكنان ديگر بازي مي‌دادم؟ اين موضوع شايعه است.
  • دنيزلي ادامه داد: من در تركيه يا اينجا خيلي مصاحبه نمي‌كنم و آدمي نيستم كه دوست داشته باشم هميشه حرف بزنم. اگر تمايل داشته باشيد سوالات بيشتري بپرسيد، من هم همين جا حاضرم 30 ـ 40 دقيقه بيشتر بمانم و پاسخگوي سوالات شما باشم و دوست دارم نظراتم را به همه رسانه‌ها بگويم اما من هر حرفي را كه مي‌زنم اينجا و در اين نشست‌هاي خبري است. غير از آن جاي ديگري صحبت نمي‌كنم.
  • سرمربي پرسپوليس درباره ديدار تيمش با فجر سپاسي گفت: از وضعيت تيم راضي‌ام اما اين راضي بودن، مرا قانع نمي‌كند و هميشه وضعيت بهتري وجود دارد. در حال حاضر يكي از وضعيت‌هايي كه داريم اين است كه در دقايق پاياني بازي‌ها از نظر بدني از حريفان‌مان پيشي گرفته‌ايم.
  • وي افزود: فكر مي‌كنم بتوانيم به روند بردهايمان ادامه دهيم اما فجر يكي از دونده‌ترين تيم‌هاي ايران است و تا آنجايي كه من بازي‌هاي اين تيم را ديده‌ام معتقدم جايگاه اصلي فجر در اين نقطه از جدول نيست.
  • خبرنگاري درباره حضور احتمالي مهرزاد معدنچي و يك مدافع فرانسوي در پرسپوليس براي بازي‌هاي آسيايي پرسيد كه دنيزلي پاسخ داد:در حال حاضر براي ليگ قهرمانان آسيا تنها حضور پولادي قطعي شده است اما بازيكنان ديگري هم وجود دارند كه ما در حال صحبت با آنها هستيم و هر زمان قطعي شد، آن را اعلام مي‌كنيم. معدنچي يكي از بازيكنان قبلي من بوده است و او را خوب مي‌شناسم اما زماني كه معدنچي بتواند به شرايط قبلي برگردد، حتما بازي‌هاي آسيايي يا در حال انجام شدن است و يا تمام شده است.
  • وي درباره صحبت های مدیر عامل پرسپولیس با شهاب گردان دروازه‌بان ذوب آهن هم گفت: اگر صحبتي بوده براي فصل آينده انجام شده نه امسال اما فقط گردان نيست، بلكه ما 10 بازيكن از ليگ ايران را زير نظر داريم كه ممكن است با بعضي از آنها براي فصل بعد به توافق برسيم.مجبوريم به گزينه‌هاي زيادي فكر كنيم. در عين حال در ليگ قهرمانان آسيا از دو دروازه‌باني كه الان در تيم هستند استفاده مي‌كنيم.
  • دنيزلي درباره بالا رفتن انتظارات هواداران پس از پيروزي مقابل استقلال گفت: مي‌دانيم كه انتظارات هواداران بالا رفته است. من تيم بسيار خوبي دارم. بازيكنان من هر روز بازدهي و بهره‌وري خود را بيشتر مي‌كنند و هم از نظر فردي و هم از نظر تيمي در حال ارتقاي شخصيت خود هستيم و به تدريج نشانه‌هاي يك تيم خوب را به نمايش خواهيم گذاشت.
  • سرمربي سرخپوشان با اشاره به اينكه درباره غرور كاذب به بازيكنانم هشدار داده‌ام، گفت: ما بايد در يك راه درست قرار بگيريم.در حال حاضر راه درست پيش روي ماست و براي اينكه در اين راه پيش رويم، بايد در 90 دقيقه حداقل به اندازه تيم رقيب دوندگي داشته باشيم. اينكه بقيه يا خودمان بگوييم كه تيم خوبي هستيم، كافي نيست و نمي‌شود در حرف، تيم خوبي بود. بايد عمل كنيم و نشان دهيم كه تيم خوبي هستيم. من هم آزادي عمل لازم را براي اين كار به بازيكنانم مي‌دهم.
  • وي درباره وضعيت علي كريمي براي بازي فردا گفت: درمان او ادامه دارد و امشب يا فردا مشخص مي‌شود كه كريمي مي‌تواند بازي كند يا خير.
  • دنیزلی درباره ناكامي پرسپوليس در آسيا در چند سال اخير صحبت كرد و افزود: تمام كاركرد ما براي رسيدن به اين هدف است. دوست داريم وقتي كارمان را در آسيا شروع مي‌كنيم، تيم از هر نظر در بهترين حالت باشد. اگر تيمي هدفش بزرگ باشد، كارهايي كه براي رسيدن به اين هدف انجام مي‌دهد هم لذت‌بخش خواهد بود. ما چنين تيمي هستيم و براي رسيدن به موفقيت در آسيا تلاش مي‌كنيم.
  • مصطفي دنيزلي درباره قانون منع استفاده از دروازه‌بان‌هاي خارجي كه چند سالي است در ليگ برتر ايران تصويب شده گفت: اگر ما بخواهيم از بازيكنان خارجي استفاده كنيم پس دروازه‌بان هم يكي از آن‌هاست. كسي كه اين قانون را گذاشته، پيغامي براي ما دارد و آن اين است كه ما دروازه‌بان‌هاي خوبي داريم و فقط در ميان بازيكنان‌مان به دنبال خارجي‌ها مي‌گرديم. فوتبال بازي‌ است كه با ديدن و تمرين كردن بهبود پيدا مي‌كند. اگر دروازه‌باني مي‌خواهد خيلي خوب شود، بايد در كنار يك دروازه‌بان باتجربه باشد و كار او را ببيند.به همين خاطر فكر مي‌كنم آمدن دروازه‌بان خارجي به فوتبال ايران منفي نخواهد بود و باعث كمك به ليگ خواهد شد. ضمن اينكه بازيكنان، حتما نبايد براي الگو گرفتن، به يك دروازه‌بان نگاه كنند. مثلا بازيكنان جوان ايران مي‌توانند بازيكناني مثل مهدي مهدوي كيا يا علي كريمي و جواد نكونام را ببينند و مثل آن‌ها باشند. اين كه يك الگوي خوب وجود داشته باشد، مهم است نه اينكه اسم يا مليت آن فرد، چه چيزي است.
  • دنيزلي درباره كنار گذاشته شدن چند بازيكن جوان پرسپوليس از تمرين‌هاي اين تيم اظهار كرد: من به جوانان اعتقاد دارم و هميشه آنها را دوست داشته‌ام. جواناني كه من پيش از ترك كردن ايران در دوره قبلي حضورم در پرسپوليس داشتم، الان ستاره‌هاي فوتبال ايران هستند.اگر بازيكن جواني را مي‌ديدم كه واقعا در حد خواست من است بدون ترديد او را نگه مي‌داشتم. اين موضوع خيلي ساده است. بازيكنان جوان بايد اين پيغام را به من بدهند كه مي‌توانند در اين تيم باشند. در حال حاضر من روي اسم كنعاني كار مي‌كنم و مي‌دانم كه او پيشرفت زيادي خواهد داشت.
  • سرمربي پرسپوليس در پايان در پاسخ به اين سوال كه واقعا فكر نمي‌كنيد پرسپوليس از نظر دروازه‌بان در آسيا به مشكل بخورد، گفت:بيشتر از اين نمي‌خواهم درباره اين موضوع صحبت كنم. امشب با رويانيان جلسه دارم و با او در اين باره گفتگو می کنم.

قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ياوري پس از پيروزي :بازيکنانم ايثار کردند

سه‌شنبه 18/11/1390 19:41

ياوري پس از پيروزي :بازيکنانم ايثار کردند

سرمربي تيم فوتبال فجر سپاسي شيراز با بيان اينکه روي نقاط ضعف پرسپوليس برنامه ريزي کرده بود گفت: مي دانستيم که اين تيم در دفاع و دروازه ضعف دارد و از همين راه هم به پيروزي رسيديم.

محمود یاوری پس از برتری 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: اگر خاطرتان باشد من در آغاز همکاری با تیم فجر سپاسی گفتم شاگردانم ویژگی های خاصی دارند و توانایی هایی در خود دارند که امروز به خوبی آنها را شاهد بودیم.

وی افزود: امروز وقتی روی تخته نوشتم شما (بازیکنان) باید فداکاری را در حد ایثار معنی کنید بازیکنانم به خوبی این کار را انجام دادند و مقابل تیم پرسپولیس یک بازی زیبا را به نمایش گذاشتند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با اذعان به اینکه بازیکنان تیمش شجاعت و شهامت زیادی دارند افزود: شجاعت و توانایی بازیکنان من مقابل تیم های بزرگ به مراتب بیشتر جواب می دهد. ما امروز حتی بهتر از هفته گذشته مقابل راه آهن بازی کردیم که صاحب 17 موقعیت گل شدیم.

یاوری خاطرنشان کرد: امروز در شرایطی پرسپولیس را شکست دادیم که کل ورزشگاه می خواست پرسپولیس برنده شود اما آنچه ما و بازیکنانمان می خواستیم به اجرا در آمد و این تیم فجر بود که برنده از زمین خارج شد.

یاوری در خصوص صحبت هایی که در بین دو نیمه برای شاگردان کرده بود گفت: از بازیکنانم خواستم دوندگی بیشتری داشته باشند و توپ را روی زمین بیاورند.

سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز گفت: با توجه به شناختی که از خط دفاع و دروازه بان پرسپولیس داشتیم روی شوتزنی برنامه داشتیم که خوشبختانه از همین راه به سه گل رسیدیم.

وی در خاتمه تصریح کرد: به هیچ عنوان از دروازه بان تیمم نخواسته بودم وقت تلف کند. به عقیده من او ضد فوتبال نکرد اما با این حال به نظر تماشاگران پرسپولیس هم احترام می گذارم.

دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و فجرسپاسی در هفته بیست و پنجم یازدهمن دوره رقابتهای فوتبال لیگ برتر عصر روز سه شنبه با برتری 3 بر 2 تیم شیرازی در ورزشگاه آزادی تهران به پایان رسید.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 02-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قاسمپور قيد شاهين را زد

سه‌شنبه 18/11/1390 20:10

قاسمپور قيد شاهين را زد

او دلايل عدم پذيرش اين سمت را مسائل فني دانست و گفت اين تيم ثبات خود را از دست داده و نمي شود کاري از پيش برد.

سایت گل- ابراهیم قاسمپور اعلام کرد که با شرایط موجود نمی تواند هدایت شاهین را بر عهده بگیرد. او دلایل عدم پذیرش این سمت را مسائل فنی دانست و گفت این تیم ثبات خود را از دست داده و نمی شود کاری از پیش برد. به همین دلیل با عذر خواهی از همه بوشهری ها نمی توانم سرمربی شاهین شوم.

او صبح امروز هم تا فرودگاه رفته بود تا به تهران برگردد اما مسئولان باشگاه از وی خواستند تا همین یک بازی را بماند واز روی سکو کمک کند.

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...
قدیمی 02-08-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نتیجه

پرسپولیس 2___فجرسپاسی3

تیم فوتبال پرسپولیس علیرغم برتری برابر تیم فجر سپاسی با 3 گل نتیجه را به میهمان واگذار کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان از ابتدای بازی، اشتیاق زیادی برای گلزنی داشتند و در دقیقه 28 محمد نوری در یک رفت و برگشت با ضربه ای زیبا و زمینی دروازه سنگچولی را گشود و پرسپولیس در نیمه اول با نتیجه یک بر صفر به رختکن رفت.
نیمه دوم در حالی آغاز شد که سرخپوشان برای افزایش گل های خود میدان را در دست گرفتند اما روی شوت از راه دور کریمیان در دقیقه 54، بازی به تساوی کشیده شد. در ادامه مهدی رجب زاده بار دیگر از راه دور با ضربه ای ناگهانی تیم فجر را دو بر یک جلو انداخت.
مصطفی دنیزلی برای جبران نتیجه، سه تعویض متوالی انجام داد و طی آن علی کریمی، غلامرضا رضایی و جواد کاظمیان را به زمین فرستاد. رضایی پس از چند حرکت عمقی در دقیقه 70 از بین چند بازیکن حریف گذشت و سانتر زیبایی را برای محمد نوری ارسال کرد و این بازیکن با یک ضربه سر دیدنی بازی را به تساوی کشاند.
روند بازی برای سرخپوشان ادامه پیدا کرد و موقعیت های گلزنی، یکی پس از دیگری مهار می شد تا اینکه بار دیگر بازیکن تیم فجر در دقیقه 87 از راه دور با ضربه ای محکم، گل سوم این تیم را وارد دروازه سرخپوشان کرد.
بازیکنان پرسپولیس پس از دریافت این گل، بر حملات خود افزودند و بارها و بارها موقعیت های فراوانی برای باز کردن دروازه حریف خلق کردند اما راهی به جایی نبردند و در پایان، این دیدار با نتیجه 3 بر 2 به سود فجر سپاسی به پایان رسید.

قدیمی 02-08-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض دنیزلی: يك دروازه‌بان بايد بتواند براي چنين توپ‌هايي آماده باشد

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی در کنفرانس خبری پس از دیدار پرسپولیس برابر فجر سپاسی از هفته بیست و پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال در جمع خبرنگاران گفت: بازیکنان ما نه تنها از آثار فکری داربی هفتاد و چهارم بلکه از نظر بدنی هم بسیار افت کرده بودند. بايد شرايطي را در تيم به وجود بیاوریم تا روند نتيجه‌گيري‌هاي مان تداوم یابد.
وی افزود: به هر حال پس از تساوي 2 بر 2 شرايطي ايجاد شد كه مي‌توانستيم با پيروزي بازي را به پايان برسانيم و در پنج، شش دقيقه پاياني ديدار هم چند موقعيت گل داشتيم كه به خاطر كار خوب دروازه‌بان حريف و شوت‌هاي آخري كه نتوانستيم بزنيم، نتيجه واگذار کردیم.
دنيزلي در خصوص نوسان تيمش تصریح کرد: بايد بتوانيم شرايطي را ايجاد كنيم تا به اين مسئله ثبات ببخشيم. در حال حاضر نتيجه‌گيري ما حالت سينوسي دارد ولي نمي توانيم به بعضي از بازيكنان‌مان استراحت بدهيم. به دليل اينكه پشت سر هم و به صورت فشرده بازي مي‌كنيم مجبوريم از تعدادي بازيكن به طور مناسب استفاده كنيم.اين را هم هفته پيش، پس از بازي با استقلال گفتم كه با هر رقيبي بازي كنيم، اين خطر در انتظار ماست.
سرمربی قرمزپوشان در مورد تيم فجر سپاسی گفت: حریف ما از تيم‌هايي بود كه بيشترين دوندگي را داشت ولي نكته‌اي كه حائز اهميت بود، اين كه تمام توپ‌هايي كه از پشت محوطه زدند، گل شد. در فوتبال ضرب‌المثلي است كه مي‌گويد بايد توپ شما را دوست داشته باشد اما ضرباتي كه ما از فاصله نزديك‌تر هم زديم، يا گل نشد و يا با عكس‌العمل دروازه‌بان حريف روبه‌رو شد. نكته‌اي كه در اين بازي مشخص بود، اين بود كه اجازه داديم چنين موقعيت‌هايي براي حريف ايجاد شود.
مصطفی دنيزلي در مورد عملکرد حسین هوشیار گفت: بايد روي اين موضوع خيلي كار كنيم و يك دروازه‌بان بايد بتواند براي چنين توپ‌هايي آماده باشد ولي امروز روز بد دروازه‌بان ما بود و نتوانست عكس‌العمل نشان دهد. روي اين موضوع بايد كار كنيم اما مهم‌تر از آن اين است كه نبايد فرصت شوت‌زني را به حريف مي‌داديم.
وی در ادامه افزود: درنيمه اول، فجر سپاسي روي شوت‌هاي از راه دور موقعيت پيدا كرد و همچنين در نيمه دوم نيز اين روند را ادامه داد، وي در پاسخ به اين سوال كه آيا در بين دو نيمه اين مسئله را به شاگردانش گوشزد كرد؟ گفت: مسائلي كه بين دو نيمه صحبت مي‌شود، همين‌ها و كمي و كاستي‌هايي كه بايد جبران شود ولي از بيرون زمين مداخله كردن و تذكر دادن در مورد اين موضوع كار راحتي نيست. اين مسئله ای است كه بايد آن را بهبود ببخشيم و اين ضعف‌مان را رفع کنیم.
دنيزلي در پاسخ به اين سوال كه آيا مربي دروازه‌بانان اين تيم تمرين‌هاي ويژه‌اي براي دروازه‌بانان تدارك ديده است؟ گفت: در تمرينات، مربي دروازه‌بان‌ها، هم روي توپ‌هاي دور و هم روي توپ‌هاي نزديك هر روز كار مي‌كند.
سرمربی سرخپوشان در پاسخ به اين سوال كه آيا مشكل دروازه‌باني اين تيم حل مي‌شود؟ گفت: در اين شرايط، اينكه چقدر بتوانيم به بازدهي دروازه‌بانان‌مان اضافه كنيم جاي سوال دارد. با توجه به اينكه هيچ كدام از دروازه‌بان‌هاي ما جوان نيستند؛ فعلا بايد اين فصل را با آنها ادامه بدهيم. درست است كه آنها اشتباهاتي دارند ولي دروازه‌بانان ما هستند.
مصطفی دنیزلی در پایان در خصوص عملكرد ايمون زايد گفت:‌ او به صورت فردي نوسان نداشت بلكه تيم ما نوسان داشته است.

قدیمی 02-08-2012
MAHDI آواتار ها
MAHDI MAHDI آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 8,686

3,285 سپاس در 1,349 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گلزنان لیگ برتر

گلزنان لیگ برتر
فونيکه سي(نفت آبادان)
16گل
کريم انصاري فرد(سايپا)
13گل
رضا عنايتي(صباي قم)
12گل
مجتبي جباري(استقلال)
10گل
اميد عاليشاه(راه آهن) •فرهاد مجيدي(استقلال) •رضا نوروزي(فولاد)
9گل
عماد رضا(سپاهان) •مهدي رجب زاده(فجر سپاسي) •سيدايمان موسوي(نفت تهران) •علي کريمي(پرسپوليس)
8گل
منصور تنهايي(شاهين) •محسن حسيني(تراکتورسازي) •سعيد دقيقي(شهرداري تبريز) •جلال رافخايي(ملوان) •توزي رودريگو(تراکتورسازي) •محمد نوري(پرسپوليس)
7گل
جعفر بذري(شهرداري تبريز) •آرش برهاني(استقلال) •محمد غلامي(داماش گيلان) •مقداد قباخلو(مس) •مهدي نظري(فجر سپاسي)
6گل
سياوش اکبرپور(تراکتورسازي) •مهدي دغاغله(ملوان) •مجتبي زارعي(نفت تهران) •سيدامين منوچهري(سايپا) •ميلاد ميداوودي(استقلال) •حسين کاظمي(راه آهن)

خوشتر ز عیش و صحبت و باغ و بهار چیست؟
ساقی کجاست؟ گو سبب انتظار چیست

2 کاربر زیر از MAHDI سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)