بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-25-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
SOHRAB_HAZHII SOHRAB_HAZHII آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 1,057

1,792 سپاس در 899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض قرارداد پولادی و آودوکیچ در هیئت فوتبال ثبت شد

مهرداد پولادی و آسمیر آودوکیچ، مدافع و دروازه بان جدید تیم فوتبال پرسپولیس قراردادشان را برای همراهی این تیم در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به ثبت رساندند.

مدتهاست دلم هوای تورا داردوبی هوا نفس میکشم
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-26-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض رویانیان: پرسپولیس به یک باشگاه قدرتمند تبدیل خواهد شد

محمد رویانیان گفت: من باشم یا نباشم، در این چند ماه پرسپولیس را به شکلی درست کرده ایم که در حال حاضر برای ادامه حیات مشکل مالی ندارد و در آینده نیز پرسپولیس به یک باشگاه قدرتمند تبدیل می شود.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان امروز در حاشیه
ضیافت کانون پیشکسوتان پرسپولیس که با حضور قدیمی ها، اعضای تیم و
مسئولان باشگاه برگزار شد، گفت: دیدن چهره هایی که افتخار آفرینان این باشگاه و فوتبال ایران بوده اند، همواره روحیه بخش است.هر از چند گاهی که چنین فرصت هایی پیش می آید تا در جمع کثیری از این عزیزان باشیم، بسیاری از تجربیات آنها استفاده می کنم. در جمع این بزرگان، بازیکنان حال حاضر پرسپولیس حضور دارند. بازیکنان بسیار خوب و با غیرت پرسپولیس که به امید خدا پرسپولیس را موفق خواهند کرد و امیدوارم در بازی هایی که داریم، قدرت خود و تیم را نشان بدهند.
وی تاکید کرد: من خوشحالم که آقای دکتر حسن غفوری فرد را می بینم که امروز در پرسپولیس خیلی چیزها را مرهون زحمات ایشان هستیم.آقای غفوری فرد در ورزش ما یک فرد خاص است و با توجه به حمایت های پروین و غفوری فرد کار خودم را دنبال می کنم و باید از آنها تشکر کرد.آقای غفوری فرد نشان نخبه، شایسته و انقلابی است که می تواند حامی ورزش در مجلس باشد و من به این دلیل حمایت خودم را برای ادامه حضور ایشان در مجلس شورای اسلامی اعلام می کنم.
مدیر عامل پرسپولیس همچنین با اشاره به حضور علی کفاشیان در مراسم، اظهار کرد: از همینجا اعلام می کنم کفاشیان خدمتگزار صادق است. او در فوتبال ما تاثیرگذار بود و مدیر شایسته ای است باید از ایشان استفاده کنیم. ضمن آنکه از آقای نبی، دبیر کل فدراسیون فوتبال برای این حضور تشکر می کنم.
رویانیان با تشکر از زحمات مصطفی دنیزلی برای تیم ادامه داد: وظیفه دارم از مصطفی دنیزلی تشکر کنم که می توانست نیاید ولی به وجود تمام مشکلات تیم، دعوت ما را قبول کرد. من می دانم او چه پیشنهادات خوب و چشم نوازی داشت ولی به عشق پرسپولیس و هواداران آمد و ما باید او را در قلب خودمان جای بدهیم. دنیزلی با وجود تمام مشکلات خانوادگی که داشت آمد و باید از او حمایت کنیم. در همینجا از عزیزی به نام حمید استیلی یاد می کنم که زحمات زیادی کشید و فشار زیادی را تحمل کرد و به جای دیگران حرف های زیادی شنید و با بزرگواری از آنها گذشت.او ماندگار است و در دل ما جا دارد و کسی نمی تواند منکر تلاش های او باشد.
وی سپس با اشاره به لزوم حمایت از پیشکسوتان حاضر عنوان کرد: 840 پیشکسوت را شناسایی کرده ایم و قصد داریم شرکت پیشکسوتان را راه بیندازیم. از راه اندازی این شرکت دو هدف را دنبال می کنیم. اول اقتصادی کردن شرکت به منظور تامین نیازهای این قشر که وقتی فوتبال بازی می کردند از همه چیز خود گذشتند.
هدف دوم این است که از تجربیات و تخصص این عزیزان برای تقویت پرسپولیس استفاده شود. مسائلی مثل بیمه پیشکسوتان در این قالب دیده شده است و تلاش می کنیم تا اولین حقوق بخشی از پیشکسوتان که تعریف شده است را قبل از نوروز پرداخت کنیم.
مدیر عامل پرسپولیس در ارتباط با تامین مالی برای اجرای این پروژه در جمع خبرنگاران گفت: هدف اصلی ما ایجاد استقلال مالی باشگاه است. بحث بیمه و حقوق بازنشستگی پیشکسوتان در قالب شرکتی دیده شده است که مطرح کردیم و باید درآمدزا شود، اما بحث پیشکسوتان بازنشسته هم جزو بخشی از هزینه های باشگاه است که در قالب استقلال مالی باشگاه دیده شده و قرار نیست بر این منظور از دولت پول بگیریم.
وی سپس ادامه داد؛ در این زمان محدود هر آنچه که می شد و خواستیم را برای پرسپولیس انجام دادیم در دو بعد فنی و اقتصادی در حال ایجاد ساختاری مسحکم هستم. من فکر می کنم براساس برنامه ریزی ها سال91، سال شکوفایی پرسپولیس است.
مدیر عامل پرسپولیس در پاسخ به سوالات خبرنگاران مبنی بر اینکه با اجرای این پروژه های بزرگ، چندی پیش استعفاء داده بود، گفت: آن ماجرا تمام شد، وزیر ورزش مخالفت کرد و بعد از آن گفتم که با قدرت کار می کنم اما مثل اینکه شما (خبرنگاران) دوست ندارید این موضوع تمام شود اما از نظر من تمام شده است. برای فصل آینده طوری طراحی کرده ام که کسی نمی تواند آنها را بر هم بزند.

قدیمی 02-26-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض روبوسی دنیزلی و استیلی

روبوسی دنیزلی و استیلی در مراسم پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس/عکس

لیگ برتر - نشست پیشکسوتان پرسپولیس با اعضای فعلی این باشگاه برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین؛از نکات جالب مراسم برخورد دنیزلی با استیلی بود که سال 86 از کادرفنی کنار گذاشته شده بود.

دنیزلی و استیلی در تهران هم با یکدیگر همسایه هستند.

قدیمی 02-29-2012
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض تداوم صدرنشینی مدعیان و تساوی 5 بازی/ برق یک گام دیگر به دسته دوم نزدیک‌تر شد

هفته بیست و یکم لیگ دسته اول فوتبال
تداوم صدرنشینی مدعیان و تساوی 5 بازی/ برق یک گام دیگر به دسته دوم نزدیک‌تر شد
خبرگزاری فارس: لیگ دسته اول فوتبال امروز (چهارشنبه) با تداوم صدرنشینی مدعیان، تساوی 5 بازی و شکست برق شیراز به پایان رسید.

به گزارش باشگاه خبری فارس «توانا»، رقابت‌های هفته بیست و یکم لیگ دسته اول امروز (چهارشنبه) پیگیری شد که تیم پیکان، صدرنشین مطلق گروه اول یک پیروزی دیگر را کسب کرد و موفق شد شهرداری بندرعباس، تیم سوم جدول را با حساب 4 بر یک از پیش رو بردارد.
شاگردان فرهاد کاظمی با این برد 46 امتیازی شدند تا همچنان مدعی اصلی صعود به لیگ برتر باشند.
در دیگر بازی مهم گروه اول علی حنطه که به تازگی با برکناری نادر دست نشان هدایت شهرداری اراک را در نخستین حضورش در این تیم اراکی برابر شاگردان خداد عزیزی در ابومسلم و همشهریان خود برعهده داشت، به تساوی بدون گل رسید.
تیم فوتبال برق شیراز که در این روزها شرایط خوبی ندارد و در قعر جدول گروه دوم جای گرفته است، امروز در ادامه ناکامی‌ها خود برابر شهرداری یاسوج 2 بر صفر شکست خورد.
آلومینیوم هرمزگان، صدرنشین گروه دوم با پیروزی یک بر صفر مقابل نساجی مازندران 43 امتیازی شد. ماشین‌سازی هم پس از 6 هفته باخت و مساوی سرانجام به برتری رسید و توانست یک بر صفر نیروی زمینی را از پیش رو برداشته و با توجه به تساوی گهربه رده دوم صعود کند.
*نتایج کامل هفته بیست و یکم:
گروه اول:
سه‌شنبه 9 اسفند
سایپا قائمشهر یک - استیل آذین 2
چهارشنبه 10 اسفند
ابومسلم صفر - شهرداری اراک صفر
صنعت ساری یک - پارسه تهران صفر
پیکان 4 - شهرداری‌بندرعباس یک
فولاد یزد صفر - گسترش فولاد صفر
مس رفسنجان صفر - اتکا گرگان صفر
پیام مخابرات صفر - ایران جوان بوشهر صفر
گروه دوم:
سه‌شنبه 9 اسفند
تربیت یزد یک - استقلال صنعتی یک
چهارشنبه 10 اسفند
شهرداری یاسوج 2 - برق شیراز صفر
شیرین‌فراز یک - گهر زاگرس یک
گل گهرسیرجان یک - پاس همدان صفر
ماشین‌سازی‌تبریز یک - نیروی زمینی صفر
آلومینیوم هرمزگان یک - نساجی مازندران صفر
نفت‌مسجد‌سلیمان 2 - کاوه تهران یک

جدول رده‌بندی لیگ دسته اول را اینجا ببینید.

قدیمی 03-03-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض نخستین تمرین پرسپولیس در قطر برگزار شد

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، قبل از آغاز تمرین مصطفی دنیزلی وضعیت زمین را مورد بررسی قرار داد.
تمرین امروز زیر نور و در هوایی خنک و غبارآلود انجام آغاز شد.
بازیکنان ابتدا دو به دو شده و پاس های کوتاه و بلند را در دستور کار قرار دادند.
علی کریمی دور زمین دوید. مهدوی کیا با نظر سرمربی به استراحت پرداخت.
در ادامه، بازیکنان با اعلام دنیزلی در میانه زمین نفس گیری کرده و پس از آن با عاشوری دور زمین دویدند.
آقا وسط در دو گروه، برنامه بعدی کادر فنی برای بازیکنان بود.
غلامرضا رضایی و مهرداد پولادی در دقایقی دور زمین دویدند.
سفیر ایران با هیات همراه در محل تمرین سرخپوشان حضور پیدا کرد و دقایقی با جمشید زارع به صحبت پرداخت و تمرینات پرسپولیس را از نزدیک مشاهده کرد.
بازیکنان به چهار گروه تقسیم شدند و تمرینات تاکتیکی حمله و دفاع انجام دادند.
در ادامه بازیکنان در نصف زمین در دو گروه با دروازه های بزرگ بازی درون تیمی انجام دادند.
انور لوگوشیچ با شوت های از راه دور حسین هوشیار را آماده بازی می کرد.
ایرانی های مقیم قطر از تمرین سرخپوشان دیدن کردند.
در پایان، بازیکنان با محسن عاشوری بدن ها را سرد کرده و پس از گرفتن عکس های یادگاری با هواداران مقیم قطر، سوار اتوبوس شده و راهی هتل

قدیمی 03-04-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض تمرین پرسپولیس در زمین اصلی الاهلی برگزار شد

سومین جلسه تمرینی سرخپوشان در اردوی قطر بعدازظهر امروز در زمین شماره یک باشگاه الاهلی برگزار شد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، شاگردان مصطفی دنیزلی امروز در دو نوبت به تمرین پرداختند.
تمرین بعدازظهر سرخپوشان از ساعت 17:45 به وقت محلی(18:15 به وقت تهران) در زمین اصلی باشگاه الاهلی در هوایی سرد با وزش باد و زیر نور انجام شد.
مصطفی دنیزلی برنامه گرم کردن آزاد را در دستور کار بازیکنان قرار داد. بازیکنان با گرمکن های طوسی در کلیه محوطه زمین به طور آزاد به گرم کردن پرداختند. انور لوگوشیچ از ابتدا، دروازه بانان را اختصاصی تمرین داد.
کیفیت خوب و مطلوب زمین اصلی ورزشگاه الاهلی انگیزه بازیکنان و کادر فنی را برای انجام تمرینات، دو چندان کرده بود و آنها با اشتیاق و شادابی خاصی برنامه های تمرینی را اجرا می کردند.
مهدی مهدوی کیا که به دلیل کشیدگی از ناحیه عضله ساق پا مشکل داشت، امروز دویدن نرم را دور زمین آغاز کرد و مشکلی برای تمرینات بعدی احساس نکرد.
در ادامه، بازیکنان دو به دو شده و به پاس های کوتاه و بلند روی آورده و آماده تمرینات بعدی سرمربی شدند. سپس سه به سه، به بازی آقا وسط پرداختند. روند تمرینات رفته رفته فشرده تر می شد.
دنیزلی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد و در یک محوطه مشخص، فوتبال تک ضرب را برای آنها در نظر گرفت.
فوتبال درون تیمی در نیمی از زمین، برنامه بعدی سرخپوشان بود که با دو دروازه بزرگ در دستور کار بازیکنان قرار گرفت. میثاق دروازه بان تیم طوسی و آودوکیچ درون دروازه تیم زرد جای گرفت. ضمن اینکه هوشیار نیز در نیم دیگری از زمین با انور کار می کرد.
در این بازی درون تیمی فشرده، دنیزلی با سوت های مکرر نکات تاکتیکی و لازم را برای بازیکنان تشریح می کرد و انجام صحیح صحنه های بازی را تکرار و روی آنها تاکید داشت.
پایان بخش تمرین بعدازظهر امروز سرخپوشان دویدن دور زمین و سرد کردن بدن ها بود که توسط محسن عاشوری انجام شد.
گفتنی است؛ مصطفی دنیزلی با ایمون زاید در خصوص وضعیتش صحبت کرد و تاکید داشت برای رسیدن به شرایط ایده آل بیشتر تلاش کند.
<LI style="DIRECTION: ltr">

قدیمی 03-07-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض انگشت نگاری و چشم نگاری در عربستان/مسئولان

مصطفی دنیزلی شاکی از انگشت نگاری و چشم نگاری در عربستان/مسئولان فرودگاه: ناراحت نشوید این یک قانون است

<H3>لیگ برتر - انگشت نگاری و چشم نگاری از بازیکنان پرسپولیس در عربستان واکنش مصطفی دنیزلی را به همراه داشت.</H3>

به گزارش خبرآنلاین؛ در بدو ورود پرسپولیسی ها به عربستان مسئولان فرودگاه از بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم انگشت نگاری و چشم نگاری کردند. اتفاقی که باعث شد تا مصطفی دنیزلی به شدت به آن اعتراض کند.
حتی کار تا جایی پیش رفت که نماینده باشگاه الهلال عربستان هم وارد عمل شد و اعتراض خودش به این حرکت را نشان داد که با واکنش مسئولان فرودگاه روبرو شد.آنها خطاب به دنیزلی و نماینده باشگاه الهلال گفتند که ناراحت نشوید چون انگشت نگاری و چشم نگاری در اینجا یک قانون است.

قدیمی 03-07-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض علی عسگری منعی برای بازی مقابل الهلال ندارد

مدیر دپارتمان حقوق کنفدراسیون فوتبال آسیا، اعلام کرد:

حمیدرضا علی عسگری بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس

می تواند در اولین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان

آسیا برابر الهلال، تیم خود را همراهی کند.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، لازاروس یانسن، رئیس

دپارتمان حقوقی کنفدراسیون فوتبال آسیا در پاسخ به استعلام باشگاه

پرسپولیس، پاسخ داد: با توجه به ماده 38 از بخش 4 آیین نامه انضباطی

کنفدراسیون فوتبال آسیا، حمیدرضا علی عسگری مشکلی برای بازی مقابل

الهلال ندارد و محرومیت او بابت دو اخطاره شدن، به فصل جدید رقابت های

جام قهرمانان منتقل نمی شود.

حمیدرضا عسگری با توجه به دریافت دو کارت زرد در بازی مقابل بنیادکار

ازبکستان و الوحده امارات (آخرین بازی پرسپولیس در دوره قبل جام

قهرمانان) شرلیط مبهمی برای بازی فردا (چهارشنبه) مقابل الهلال داشت.

قدیمی 03-07-2012
mohammad.90 آواتار ها
mohammad.90 mohammad.90 آنلاین نیست.
مدیر بخش ورزش

سپاسها: : 7,242

6,424 سپاس در 3,063 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آغاز مجدد لیگی که دیگر "عزیز" ندارد/ شروع کار یک سرمربی جدید

هفته بیست و هفتم لیگ برتر/آغاز مجدد لیگی که دیگر "عزیز" ندارد/ شروع کار یک سرمربی جدیدخبرگزاری ‌مهر - گروه ورزشی: لیگ یازدهم فوتبال درحالی پس از 23 روز از روز جمعه دوباره شروع خواهد شد که عزیز محمدی از سازمان لیگ جدا شده است این جام تحت پوشش کمیته مسابقات و زیر نظر غلامرضا بهروان پیگیری خواهد شد.به گزارش خبرنگار مهر، هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر پس از 23 روز که به خاطر بازی تیم ملی ایران تعطیل بود، از روز جمعه هفته جاری در حالی مجددا آغاز می‌شود که با نظر اعضای مجمع و هیئت رئیسه جدید فدراسیون، دیگر برگزاری این جام برعهده عزیزالله محمدی نیست و غلامرضا بهروان رئیس پیشین سازمان لیگ دسته اول، به عنوان رئیس کمیته جدید مسابقات، وظیفه برگزاری 8 هفته حساس پایانی لیگ یازدهم را برعهده گرفته است.
در این هفته مسابقات مهمی را شاهد خواهیم بود، دیدار راه‌آهن با استقلال در ورزشگاه آزادی جذابترین و بازی تراکتورسازی تبریز با سپاهان اصفهان هم حساس‌ترین مسابقات هفته جاری خواهد بود. ضمن اینکه دیدارهای ذوب آهن - صبای قم در اصفهان و پرسپولیس - مس کرمان در تهران هم جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت.
در مطلب زیر گذری بر دیدارهای روز نخست از هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر خواهیم داشت:
* مس سرچشمه کرمان - نفت تهران
دیدارهای هفته‌های پایانی برای قعرنشین لیگ بیش از همه تیم‌ها اهمیت دارد. شاگردان اصغر شرفی باید در مسابقات آینده امتیازی از دست ندهند تا شانس اندک‌شان برای بقا در لیگ از بین نرود. آنها در این هفته میزبان نفت تهران هستند که برای بازگشت به جمع مدعیان، به پیروزی در این بازی فکر می‌کند. این مسائل نشان دهنده جذابیت و حساسیت‌ بالای این بازی است.
* فولاد خوزستان - داماش گیلان
شاگردان مجید جلالی در نیم فصل دوم لیگ برتر نتایج خوبی را کسب کردند و تا حدودی به 5 ضلعی قهرمانی نزدیک شده‌اند. آنها در این هفته میزبان پرحاشیه‌ترین تیم فعلی لیگ هستند و در صورت پیروزی در این بازی با امیدواری بیشتری مسابقات پایانی لیگ را پیگیری خواهند کرد. ضمن اینکه ممکن است بحران مالی عملکرد بازیکنان تیم داماش تاثیر منفی گذاشته و زمینه‌ساز ادامه روند نزولی آنها در جدول رده‌بندی لیگ برتر شود.
* ملوان بندرانزلی - شهرداری تبریز
شاید ملوانی‌ها در نیم فصل دوم عملکرد بسیار خوبی داشتند و در این نیم فصل با یک بازی کمتر در رده چهارم قرار دارند اما رقابت آنها با شهرداری تبریز بسیار مهم است. ملوانی‌ها که همچنان خطر بازگشت به سه ضلعی فانوس بدستان را احساس می‌کند، برای فاصله گرفتن از جمع تیم‌های پائین جدول به پیروزی در این بازی خانگی نیاز دارند، گرچه شاگردان مدیر روستا در صورت کسب 3 امتیاز ارزشمند از انزلی، به ناکامی‌های خود در هفته‌های اخیر پایان داده و شانس بقای‌شان در لیگ برتر را بیشتر خواهند کرد.
* سایپا البرز - فجرسپاسی شیراز
دیدار با فجرسپاسی نخستین بازی نارنجی‌پوشان با هدایت سرمربی جدید در لیگ برتر است. مدیران سایپا که در پایان دیدارهای هفته بیست و ششم لیگ برتر به همکاری خود با مجید صالح پایان دادند و حکم سرمربیگری مجتبی تقوی را صادر کردند، امیدوارند با این مربی در هفته‌های پایانی لیگ نتایج بهتری را کسب کنند. فجرسپاسی هم که در هفته‌های اخیر از جمع قعرنشینان فاصله گرفته‌ است، نمی‌خواهد با از دست دادن امتیاز در این دیدار، مجددا خود را در شرایط خطرناک قرار دهند. این دو تیم با 31 امتیاز در جدول لیگ همسایه هستند و همین مسئله اهمیت 3 امتیاز این بازی را نشان می‌دهد.
- برنامه هفته بیست و هفتم رقابت‌های فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور و جدول رده‌بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است:
جمعه - 19/12/90
* مس سرچشمه کرمان - نفت تهران، ساعت 15:30، ورزشگاه شهیدباهنر کرمان
* فولاد خوزستان - داماش گیلان، ساعت 16، ورزشگاه تختی اهواز
* ملوان بندرانزلی - شهرداری تبریز، ساعت 16، ورزشگاه تختی انزلی
* سایپا البرز - فجرسپاسی شیراز، ساعت 16، ورزشگاه انقلاب کرج
شنبه - 20/12/90
* شاهین بوشهر - صنعت نفت آبادان، ساعت 16، ورزشگاه بهشتی بوشهر
* ذوب آهن اصفهان - صبای قم، ساعت 16، ورزشگاه فولادشهر اصفهان
* راه آهن شهرری - استقلال تهران، ساعت 16، ورزشگاه آزادی تهران
دوشنبه - 22/12/90
* تراکتورسازی تبریز - سپاهان اصفهان، ساعت 15، ورزشگاه یادگار امام خمینی(ره) تبریز
* پرسپولیس - مس کرمان، ساعت 17:15، ورزشگاه آزادی

جدول رده بندی لیگ برتر:

هرگه که ترا دهیم دردی ،
نالان شوی و به سویم ایی

هر دم که ترا دهم شفایی ،
یاغی شوی و دگر نیایی . . .
ای بنده تو سخت بیوفایی ...

ویرایش توسط مهدی : 03-07-2012 در ساعت 11:20 PM
قدیمی 03-08-2012
SOHRAB_HAZHII آواتار ها
کاربر فعال

پیش فرض دنیزلی: برای شروع، یک امتیاز خوب بود

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: برای اینکه در گروه خود به هدفی که

می خواهیم برسیم باید بازی های بیرون از خانه را نبازیم و دیدارهای

داخل خانه را ببریم.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مصطفی دنیزلی در

کنفرانس بعد از تساوی دیدار تیم های پرسپولیس و الهلال در جمع

خبرنگاران گفت: قدرتمندترین تیم های این گروه با هم

بازیکردند.آوانتاژها و مزایای خوبی بدست آوردیم ولی نتوانستیم از آنها

استفاده کنیم.

وی افزود: به هر حال حضور در این رقابت ها و دیدار با این تیم، بازی سختی

بود و فکر می کنم برای شروع، یک امتیاز برای ما خوب بود.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه پرسپولیس می تواند

این تیم را در ورزشگاه آزادی مقابل هوادارانش شکست دهد، تصریح کرد:

همین طور است، در بازی هایی که داخل خانه به میدان می رویم با حضور

طرفدارانمان یک پارچه شده و می توانیم به برتری برسیم.

دنیزلی در پایان گفت: ما می دانیم جلوی تیم 10 نفره بازی کردن، کار

سختی است و برای ما موفقیت مهمی بود که در جلوی این تیم قدرتمند،

موقعیت گل به آنها ندادیم.

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)