بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

زد و خورد رجب زاده و بوناچیچ در تمرینات مس!

مهدی رجب زاده و لوکا بوناچیچ، مهاجم و مربی تیم فوتبال مس کرمان، در آستانه دیدار حساس این تیم مقابل السد قطر در چارچوب رقابت های لیگ قهرمانان آسیا با یکدیگر به زد و خورد پرداختند.

سايت گل - تمرینات تیم فوتبال مس کرمان روز شنبه با درگیری فیزیکی رجب زاده و بوناچیچ به آشوب کشیده شد.
در حین تمرینات مربی تیم مس نکاتی را به مهاجم این تیم گوشزد کرد که این امر به مذاق این بازیکن خوش نیامد و به درگیری لفظی بین این دو انجامید. اما این پایان ماجرا نبود و رجب زاده به لوکا بوناچیچ حمله و ضربه ای را به سینه او وارد کرد که اگر وساطت کادر فنی و بازیکنان نبود اتفاقات تلخ دیگری رخ می داد.
پس از این درگیری لوکا بوناچیچ به حالت قهر تمرینات تیم را ترک کرد و وساطت مدیرعامل و سایر مسئولان نیز در بازگشت او چاره ساز نبود تا حواشی این تیم قبل از بازی برگشت مقابل السد به اوج خود برسد. لوکا بوناچیچ اعلام کرده که با این شرایط حاضر به ادامه همکاری با این تیم نیست. این اتفاقات در حالی روی می دهد که فراز فاطمی هم پس از اینکه متوجه شد در فهرست نفرات مس مقابل السد قرار ندارد، به حالت قهر از این تیم جدا شده است.
فتح الله نژادزمانی، مدیرعامل مس کرمان، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن تایید درگیری بازیکن و مربی تیم، گفت: اینگونه برخوردها معمولا در تمرینات رخ می دهد با این حال ما تمام تلاش خود را به کار بسته ایم تا قضیه را فیصله دهیم. رجب زاده و فاطمی بازیکنان با اخلاقی هستند و تا به حال دچار چنین مشکلاتی نشده اند. البته لوکا مربی بسیار منضبطی است و شاید همین امر سبب این درگیری شده باشد. با این حال ما ریش گرو گذاشته ایم و قرار است عصر امروز طرفین را آشتی دهیم تا در آستانه بازی با السد، تیممان ضربه نخورد. مس هنوز بخت صعود از این گروه را دارد.
تیم های فوتبال مس کرمان و السد قطر روز سه شنبه در ورزشگاه شهید باهنر شهر کرمان مقابل یکدیگر صف آرایی خواهند کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شمشير از رو وقتي سپاهاني‌ها «بنيادكار» را تشويق مي‌كنند

وقتي ليدرهاي سپاهان، در روز روشن، در وسط بازي ليگ قهرمانان آسيا در اصفهان، در ورزشگاه خانگي ذوب آهن به تشويق تيم ميهمان مي‌پردازند و سعي مي‌كنند تا روحيه تيم همشهري خود را تا حد امكان كاهش دهند، چه برداشتي بايد داشته باشيم غير از حرفه‌اي‌گري؟

سايت گل ـ‌ باشگاه سپاهان، مدت‌هاست كه آسيايي شده و با قواعد آسيايي پيش مي‌رود. باشگاه حرفه‌اي سپاهان، حال دارد با قواعد روز پيش مي‌رود و ديگر خودش را يك باشگاه اصفهاني يا احتمالاً ايراني نمي‌داند چرا كه سطح، شأن و كلاس اين باشگاه قطعاً از حدود مرزهاي جغرافيايي ايران فراتر رفته است!
شاهد اين مدعا، بمب خبري محافل ورزشي در سال 89 است كه از سوي ليدرهاي اين باشگاه رقم خورد و علاوه بر تأثير عميق در اصفهان، تهران را نيز لرزاند! باشگاه سپاهان كه داعيه حرفه‌اي‌گري دارد و بارها و بارها خود را نماينده شايسته ايران معرفي كرده، در نخستين روز از رقابت‌هاي ليگ قهرمانان آسيا در سال 89، كاري كرد كارستان و ثابت كرد كه مي‌تواند هر لحظه كه اراده كند چشم‌ها را گرد نمايد؟ وقتي ليدرهاي سپاهان، در روز روشن، در وسط بازي ليگ قهرمانان آسيا در اصفهان، در ورزشگاه خانگي ذوب آهن به تشويق تيم ميهمان مي‌پردازند و سعي مي‌كنند تا روحيه تيم همشهري خود را تا حد امكان كاهش دهند، چه برداشتي بايد داشته باشيم غير از حرفه‌اي‌گري؟
سپاهاني‌ها با تشويق تيم بنيادكار نشان دادند كه اصلاً و ابداً خود را در مرزهاي جغرافيايي اصفهان يا ايران محدود و بسته نمي‌دانند و نمي‌بينند و اين هر چند براي مديران اين باشگاه، كلاس و پرستيژ به حساب مي‌آيد اما براي فوتبال ايران بايد يك نكته تأسف‌آور باشد كه هست! نكته جالب اينجاست كه سپاهان قبل از اين ديدار، خارج از مرزهاي كشور، در ازبكستان بازي را به تيم هموطن همين بنيادكار باخته بود و تشويق بلافاصله تيم ازبكي در اصفهان توسط ليدرهاي اين تيم، با هيچ منطق و معياري قابل پذيرش و فهم نبود. اينكه اتفاق هم از سپاهان بعيد است و هم از محمدرضا ساكت يك بحث و اينكه اين اتفاق تا چه اندازه اتحاد اصفهاني‌ها كه زبانزد خاص و عام بود را به مخاطره مي‌اندازد، بحث ديگر.
بدون ترديد، ذوب آهن در بازي‌هاي باقيمانده فصل خواهد كوشيد تا صدر جدول را از چنگ رقيب همشهري در بياورد و سپاهان هم تلاش مي‌كند تا از موضع خود دفاع كند. اين رقابت طبيعي است و بحثي در آن نيست. كشاندن اين رقابت شهري و استاني به محدوده بازي‌هاي ليگ قهرمانان آسيا اما اقدامي نسنجيده، توجيه‌ناپذير و نامناسب بود و قطعاً‌ در روابط بين دو باشگاه تأثير منفي بسزايي خواهد گذاشت. افسوس!‌ سپاهان و محمدرضا ساكت را طور ديگري مي‌شناختيم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض فوتبال ایران در سال 88

با پایان سال ۱۳۸۸، پرونده پرحاشیه و جنجالی فوتبال ایران نیز در این سال بسته شد. فوتبالی که اگرچه در نتیجه گیری نتوانست رضایت میلیون ها هوادارش را جلب کند، اما از حیث جنجال آفرینی و حاشیه پردازی در سطح آسیا بی رقیب شد.

فوتبال ایران در سالی که گذشت، رکورد جالب توجهی از بیانیه نگاری ها و تهدید به افشای دست های پشت پرده توسط مربیان و باشگاه ها را به جا گذاشت. در نیمه دوم سال، اتهامات متقابل باشگاه ها به یکدیگر مبنی بر برخورداری از حمایت های ویژه، خبری تکراری در فوتبال ایران بود.
اگر تا پنج سال قبل، رایگان بودن تماشای بازی های ملی در کشورهای عربی جنوب خلیج فارس، باعث تعجب فوتبال دوستان ایرانی می شد، در نیمه دوم سال ۸۸ حتی تماشای رایگان بازی های تیم ملی نیز در کشاندن مردم به ورزشگاه ها موثر نبود.
در سالی که گذشت، به رغم جریمه های سنگین مادی برای بازیکنان و تیم ها، همچنین اعمال محرومیت ها و پیگیری مصرانه طرح منشور اخلاقی توسط فدراسیون فوتبال، خشونت های وسط زمین و فحاشی های روی سکوها در بازی ها و ورزشگاه های مختلف نسبت به گذشته افزایش چشمگیری داشت.
در سال ۸۸، رییس کمیته انضباطی فوتبال ایران، بیشتر از سرمربی تیم ملی در رسانه ها حضور داشت. کمتر روزی بود که او مصاحبه زنده ای با رادیو ورزش یا برنامه های ورزشی تلویزیون نداشته باشد.
اما حتی در چنین فضایی، فوتبال ایران بی بهره از اتفاقات شیرین نبود.، موفقیت نسبی تیم ملی فوتبال نوجوانان یا درخشش نکونام و شجاعی در لالیگا، از نقاط روشن "فوتبال ۸۸" بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فرودین: سه سرمربی در ۲۵ روز

*شکست ۲ بر۱ تیم ملی فوتبال ایران در تهران مقابل عربستان سعودی، رویای چهارمین صعود به جام جهانی را نقش بر آب کرد. این اتفاق، هشتم فروردین رخ داد.
محمود احمدی نژاد هم بازی را از نزدیک تماشا می کرد و با ناراحتی از ورزشگاه آزادی رفت. مانند ۳ هفته قبل که در همین مجموعه ورزشی، نظاره گر شکست تیم ملی کشتی آزاد ایران مقابل جمهوری آذربایجان در فینال جام جهانی بود.
فدراسیون فوتبال ایران با برکناری علی دایی و جایگزینی محمد مایلی کهن، دل به بارقه های ناچیز صعود سپرد. مایلی کهن می گوید "دوشنبه ساعت ۱۰ شب سرمربی تیم ملی شدم و یک ساعت بعد رفتم برنامه ۹۰" برنامه ای که بر خلاف توقع سرمربی جدید، استقبال گرمی از او به عمل نیامد.
حاشیه های آن برنامه جنجالی هنوز فروکش نکرده بود که عده ای از هواداران استقلال در ورزشگاه آزادی علیه مایلی کهن شعار دادند. سرمربی جدید تیم ملی هم که امیر قلعه نویی را عامل فحاشی تماشاگران می دانست، نامه ای جنجالی را در رسانه ها منتشر کرد:
"به این آقایان کوتوله و عوام فریب (کل یوم) که حتی فاقد مدرک تحصیلی برای گروهبان قندلی شدن هستند اما لقب ژنرال را یدک می ‌کشند می ‌گویم هر چه سریع تر دست از نوچه بازی و نوچه پروری بردارند. این مطلب شامل حال گنده باقالی‌ هایی که به عنوان نوچه در کنار این آدم کوتوله هستند نیز می ‌شود."
فرودین پرحاشیه فوتبال ایران هنوز به پایان نرسیده بود که مایلی کهن نیز برکنار شد. فدراسیون فوتبال تاکید کرد که او استعفا داده اما مایلی کهن انکار کرد. واقعیت هر چه که بود، در اتفاقی نادر در فوتبال جهان طی ۲۵ روز، ۳ مربی مختلف هدایت تیم ملی را برعهده داشتند!
مایلی کهن در بیانیه ای جدید نوشت: " این روزها بلوایی در فوتبال ما به وجود آمده که قداست آن را زیر سوال برده که همه آن ناشی از بیانیه احمقی به نام مایلی کهن است. ای آدم کوتوله، این اراجیف چی بود که در بیانیه اول نوشتی و این همه غوغا و بلوا در فوتبال نجیب و پاک ما به وجود آوردی؟"
با برکناری مایلی کهن، یکی از روزنامه های ورزشی تیتر زد: او رفت، قبل از آن که بیاید!
فدراسیون فوتبال، دوم اردیبهشت، سرمربی جدید رامعرفی کرد. افشین قطبی که سال قبل در میانه های لیگ برتر، بی خداحافظی از ایران رفته بود، با اظهارات امید دهنده اش به تهران آمد تا مسئولیت هدایت تیم ملی را بپذیرد.

*حرف آخر فروردین را مهدی مهدوی کیا زد و در آخرین روز از اولین ماه سال به ایسنا گفت: بحث فنی در این شرایط بی معنی است. اخباری که از ایران می شنوم تاسف بار است و با این اوضاع آینده ای را برای فوتبال ایران نمی بینم. فوتبالی که در حال نابودی است.
به این ترتیب، فروردین پرحادثه فوتبال ایران به پایان رسید. آن هم با وقوع اتفاقاتی که مصداقی برای این ضرب المثل فارسی بود: سالی که نکوست از بهارش پیداست!
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اردیبهشت: ماجرای تبانی و رشوه

*ابهامات جذب پائولو دی کارمو و دستیار برزیلی برای پرسپولیس توسط افشین قطبی، همچنین شایعاتی در خصوص مفاد قرارداد فصل قبلش با پرسپولیس مجدداً در رسانه ها مطرح شد اما با تمهیدات وزارت ارشاد و نشستی با موضوع حمایت همه جانبه از تیم ملی که با حضور مسئولین رسانه های نوشتاری انجام شد، پرونده سوالات بی پاسخ از افشین قطبی نیز مختومه اعلام شد.

*بحث سرمربی فوتبال همچنان داغ بود که شهرزاد مظفر سرمربی فوتبال زنان ایران هم ضمن بیان مشکلاتی که بر سر راه این تیم وجود دارد گفت: اگر به درخواست‌هایم عمل نشود با فدراسیون فوتبال، قطع همکاری می ‌کنم.

*در این ماه، جواد زرینچه و محمد نوازی از مواضع قبلی شان مبنی بر تبانی باشگاه استقلال تهران با استقلال اهواز در زمان سرمربیگری قلعه نویی، عقب نشینی کردند. زرینچه گفت: باید یاد بگیرم خویشتن دار باشم و بی ‌گدار به آب نزنم. هیچ تبانی بین دو تیم استقلال تهران و استقلال اهواز انجام نشده است. من هم هرگز از تبانی حرف نزده ام.

*در لیگ قهرمانان آسیا، استقلال، سپاهان و صبا در همان مرحله مقدماتی حذف شدند. پرسپولیس هم در یک‌ هشتم نهایی در تهران مغلوب بنیادکار ازبکستان شد تا هنوز فصل بهار به سر نیامده، تکلیف تیم ملی و باشگاه ها یک سره شده باشد.

*بحث محرومیت برخی مربیان از فعالیت در لیگ برتر نیز در این ماه سوژه داغ رسانه های فوتبالی بود. آن ها دائماً محرومیت برخی مربیان که نامشان "ف.ک" است را به دلیل اتهاماتی مثل تبانی و رشوه را مطرح می کردند.
فدراسیون فوتبال هم تکذیب نمی کرد. مهدی تاج نایب رییس فدراسیون فوتبال با اشاره به ممنوعیت فعالیت شش مربی گفت: ما اسم نیاورده‌ایم اما اگر کسی فکر می ‌کند جزو این فهرست است بحث دیگری است.
فرهاد کاظمی در این باره گفت: بهتر است تاج در حیطه اختیارات خودش اظهارنظر کند. چرا اسم نمی آورند؟ منظورشان از "ف.ک" قطعاً فابیو کاپلو که نیست!

*محسن صفایی فراهانی رییس سابق فدراسیون فوتبال در این ماه با انتقاد از شرایط موجود فوتبال ایران گفت: وقتی در فوتبال، اصل برنامه‌ریزی و مدیریت وجود ندارد نمی ‌توان توقع اخلاق داشت.

ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

خرداد: خداحافظی جنجالی با جام جهانی

*دوم خرداد، امیر قلعه نوعی پس از هفته ها مشاجره لفظی با واعظی آشتیانی، هدایت سپاهان را پذیرفت. اما نبرد لفظی بین دو طرف فروکش نکرد. این دو، قبل از سفر واعظی آشتیانی به مکه، با هم آشتی کردند اما پس از بازگشت او از سفر حج، مشاجره ها دوباره آغاز شد.

*بیستم خرداد، تیم ملی فوتبال ایران در ورزشگاه آزادی با یک گل بر امارات پیروز شد. اما جو ورزشگاه پیش از آن که فوتبالی باشد، صحنه نبرد هواداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود.

*افشین قطبی گفت دو کره را مثل کف دستم می شناسم. ما به جام جهانی صعود خواهیم کرد.
تیم ملی فوتبال ایران هیچ یک از این دو تیم را نتوانست شکست دهد. قطبی هم در کنفرانس خبری گفت: فضای فوتبال ایران منفی و سیاسی است. با این حال برنامه‌ ۴ ساله ای آماده کرده‌ام که با آن قهرمان جام ملت‌های آسیا می ‌شویم.
قطبی چند ماه بعد، وعده قهرمانی در جام ملت ها را تکذیب کرد. او که از سیاسی بودن فضای فوتبال ایران گله مند بود، خود با حضور در مراسم تنفیذ حکم محمود احمدی نژاد، در دنیای مجازی و رسانه های منتقد دولت به شدت خبرساز شد.

*ناکامی ایران در راه صعود به جام جهانی همزمان با آغاز اعتراضات پس از انتخابات ریاست جمهوری، با ماجرای مچ بندهای سبز و خداحافظی ناگهانی ستارهای تیم ملی به شدت جنجالی شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تیر: ابهام در قراردادهای خارجی پرسپولیس

*در بازی پرسپولیس با بنیادکار، تماشاگران معترض خواستار جدایی وینگادا سرمربی پرتغالی و عباس انصاری فرد از پرسپولیس شدند اما فقط وینگادا جدا شد.
مصاحبه های عباس انصاری فرد در به توافق رسیدن با سرمربی جدید پرسپولیس از سوژه های داغ فوتبالی در تیر ۸۸ بود. مدیرعامل پرسپولیس، هفته های متمادی خبر از معرفی سرمربی جدید "طی امروز و فردا" می داد. او هشتم تیر به ایسنا گفت: اگر با تاپ مولر به توافق نهایی نرسیم با مربیانی از برزیل یا آرژانتین قرارداد خواهیم بست.
اما تاپ مولر که با پرسپولیس به توافق نهایی رسیده بود، به دلیل تماشای ضرب و شتم معترضان به نتیجه انتخابات در پارک لاله از اتاقش در طبقات فوقانی هتل لاله، بدون خداحافظی از ایران رفت.

*در فهرست جدید بازیکنان پرسپولیس، اکبر صغیری بازیکنی که هیچ گاه براین تیم به میدان نرفت قرارداد ۱۵۰ میلیون تومانی امضا کرد. او بعداً با توافق کرانچار از این تیم جدا شد. برای وسلی و تیاگو هم جمعاً یک میلیارد و صد میلیون تومان برای ۲ سال قرار داد بستند که ابهاماتی پیرامون آن، همچنین قرارداد وینگادا در رسانه ها درج شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مرداد: دلال ها و نقل و انتقالات

*از سیزدهم خرداد که وینگادا رفت تا دوم مرداد که زلاتکو کرانچار با پرسپولیس قرارداد بست، این باشگاه سرمربی نداشت!
علی کریمی برای تمدید قرارداد با پرسپولیس به هیات فوتبال تهران مراجعه کرد اما گفته شد که دیگر جای خالی در لیست این تیم وجود ندارد.
مدیر برنامه های علی کریمی هم گفت: این پروژه فقط برای دفع کریمی بود. باشگاهی که مشکل مالی دارد چگونه به یک بازیکن برزیلی که حتی یک جلسه هم با تیم تمرین نکرده ۲۰۰ هزار دلار
پرداخت می کند!

*با پایان یافتن ضرب الاجل ۴۸ ساعته تولیت حضرت معصومه در قم به به اداره کل تربیت بدنی این استان قم، ماموران اجرای احکام و یگان ویژه نیروی انتظامی اقدام به پلمب هیات فوتبال این استان کردند. هنگام اجرای این حکم، کارکنان هیات فوتبال به نشانه اعتراض، فریاد الله اکبر سر دادند!
کشمکش بین آستانه مقدسه و تربیت بدنی قم بر سر ورزشگاه شهید حیدریان قم همچنان تا پایان سال ۸۸ ادامه داشت.

*کاظم اولیایی مدیرعامل باشگاه پاس همدان گفت محمد غلامی توسط یک دلال از تیم ما به سرقت رفت و به استیل آذین برده شد! پاسی ها به کمیته انضباطی شکایت کردند. ۱۵۵ میلیون تومان جریمه نقدی برای غلامی در نظر گرفته شد که از این حیث رکوردی جدید در فوتبال ایران به جا گذاشته شود.

*درسومین مجمع فدراسیون فوتبال که در سالن همایش ‌های آکادمی ملی المپیک برگزار شد، محمد علی آبادی گفت: قول می ‌دهم تا سه سال آینده در ایران ورزشگاه غیراستاندارد نداشته باشیم. این در حالی است که اکثر ورزشگاه های ایران از امکانات اولیه از قبیل چمن، اسکوربورد، نور مناسب، رختکن مجهز و جایگاه خبرنگاران استاندارد نیز بی بهره هستند. از طرفی، پروژه های یادگار امام تبریز و نقش جهان اصفهان با گذشت بیش از دو دهه، هنوز به فاز تکمیلی نرسیده اند.

*محود احمدی نژاد در گفتگوی زنده تلویزیونی با شبکه اول صدا وسیما گفت: محمد علی ‌آبادی در فوتبال موفق نبود و اشکال از خود وی بود. اما علی آبادی می ‌تواند در وزارت نیرو موفق‌ تر عمل کند زیرا نگاهی همگرا دارد.
با این حال، علی آبادی برای تصدی وزارت نیرو نتوانست رای اعتماد مجلس را بگیرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شهریور: مذاکرات قطبی با آرسنال

* بازیکنان خارجی ابومسلم که از ابتدای فصل از این تیم پول نگرفته بودند، در خوابگاه باشگاه حبس شدند! زیرا به دلیل پرداخت نشدن اجاره بها، ساختمان پلمب شده بود. تعدادی از هواداران ابومسلم از پنجره به بازیکنان خارجی آب و غذا می رساندند.
در جمع طلبکاران باشگاه ابومسلم ، کارگر کارواش که ۱۴ هزار تومان طلبکار بود و ماست بندی که هر روز صبح برای باشگاه ماست می آورده هم دیده می شدند!

*مسعود عنایت رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال گفت: برخی مربیان لیگی، به نام داور از باشگاه پول می ‌گیرند! ادعا می ‌کنند که باید مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای امورات داوری کنار بگذارند و حتی این پول را هم از آن تیم دریافت می ‌کنند!

* افشین قطبی در پاسخ به انتقادات گسترده رسانه ها از آن چه سفر بی دلیل و بی موقع او به انگلستان عنوان می کردند گفت: با رییس جدید کمیته‌ اجرایی آرسنال دوست هستم. من معتقدم باید پنجره‌های فوتبال ایران را باز کنیم. درباره‌ حضور مربیان ایرانی در آکادمی فوتبال آرسنال صحبت کردیم. همچنین درباره‌ حضور استعدادهای ایرانی در باشگاه آرسنال نیز مذاکراتی انجام دادیم.
اگر چه تا پایان سال۸۸، هرگز خبری از اعزام حتی یک مربی یا یک چهره مستعد ایرانی به کمپ تمرینی آرسنال نشد!

*تیم ملی ایران در یک بازی دوستانه مقابل بحرین با حساب ۴-۲ شکست خورد. هر دو گل ایران را فریدون زندی به ثمر رساند.

*در پی شدت گرفتن انتقادات از داوری های لیگ برتر فوتبال ایران، فدراسیون فوتبال با صدور بیانیه ای در حمایت از داوران نوشت: حمله هایی بس ناجوانمردانه بر پیکره قشر زحمت کش داوری وارد شد و این عزیزان را بی هیچ مدرکی متهم کردند. آیا فراموش کرده ایم که مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همگان را به اطاعت از قانون مداری دعوت کرده اند؟ آیا می شود به راحتی پیکان تهمت را نشانه گرفت و خوراک رسانه های اغیار را فراهم کرد؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مهر: ۲۳ سال انتظار برای اتمام پروژه

*رئیس فدراسیون فوتبال گفت: در موقعیت کنونی، تیم های فوتبال کشور در سطح ملی و باشگاهی ضعیف هستند. سقوط رتبه تیم ملی در رنگینک فیفا هشداری برای فوتبال کشور است.
به رغم این هشدار، رتبه ایران در ماه های بعد باز هم نزول کرد.

*به رسم هر سال، فدراسیون جهانی تاریخ و آمار فوتبال، فهرستی از محبوب‌ ترین بازیکنان سال تهیه کرد که در فهرست سال ۲۰۰۹ نام مهدی مهدوی کیا و علی کریمی هم وجود داشت. کریمی در رده دوم آسیا قرار گرفت و مهدوی کیا چهارم شد. لی جین یو از چین با فاصله‌ فراوانی نسبت به کریمی در جایگاه اول قرار گرفت.

*جواد ششگلانی رییس هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی بزرگترین مطالبه ورزشی مردم این استان را تکمیل ورزشگاه یادگار امام تبریز دانست و با طرح این سوال که چرا پس از ۲۳ سال، این ورزشگاه هنوز تکمیل نشده، از مسئولان خواست پاسخگو باشند.
این در حالی است که ورزشگاه ومبلی لندن، در سال ۲۰۰۰ به کلی تخریب و در مدتی کمتر از هفت سال، از نو ساخته شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)