بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-31-2010
FereShteH آواتار ها
FereShteH FereShteH آنلاین نیست.
کاربر خيلی فعال

سپاسها: : 1,663

2,620 سپاس در 1,701 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دایی: پرسپولیس من باید 10 ملی پوش بسازد

دایی: پرسپولیس من باید 10 ملی پوش بسازد ورزش > فوتبال داخلی - علی دایی
اسماعیل حیدرپور/ بعد از تمرین عصر تیم ، به سویش می رویم تا دقایقی با ما هم کلام شود اما علی دایی انگار دلخور است ؛« با وکیلم قرار دارم و باید زود روم. » لحظه ای بعد اما پس از تمرینی سنگین ولی پر نشاط حاضر به گفت و گو می شود. او از اردوی آلمان تیم شروع می کند:« اردوی خیلی خوبی را داشتیم و تقریبا به تمام اهداف از قبل تعیین شده رسیدیم. بچه ها را از نظر تاکتیکی به هم نزدیک کردیم ، بازیکنان جدیدمان توانستند از قدیمی ها شناخت پیدا کنند و در سیستم تیمی مان محک بخورند. فکر می کنم با این شرایط می توانیم لیگ را خیلی خوب شروع کنیم. من از روند تمرینی تیمم راضی هستم و به این بچه ها امید زیادی دارم.»
*علی آقا ؛ به اردوی تیم ملی ایراد گرفته بودید؟
اتفاقا به خاطر این مسئله از شما گلایه دارم کی گفته من نمی خواستم به تیم ملی بازیکن بدهم؟ من کجا این حرف را زدم؟
*اما این را تعدادی از مسئولان باشگاه تان به خبرگزاری ها گفته بودند و حتی ارگان رسمی تان هم نوشت بود که ممکن است...
مگر در اختیار من است که به تیم ملی بازیکن بدهم یا ندهم؟ باشگاه مسئول دارد ، او است که باید در این مسائل تصمیم بگیرد. شاید علی دایی اختلاف نظری با فدراسیون داشته باشد اما همیشه تیم ملی مملکت از همه چیز مهمتر است. من که خودم همیشه در خدمت تیم ملی بودم چطور می شود بگویم به تیم ملی بازیکن نمی دهم؟ نه من که هر کدام از مربیان ، هدف و ایده آل شان این است که بیشترین بازیکنان ملی پوش را در اختیار داشته باشند ، آن وقت چطور ممکن است که بگویم به تیم ملی بازیکن نمی دهم؟
*اتفاقا تعجب ما هم از همین بود که شنیدیم علی دایی تردید دارد ...
اتفاقا مدام به بازیکنانم می گویم باید این قدر خوب باشید که حداقل 10 ملی پوش ثابت در تیم ملی داشته باشیم. درست مثل زمانی که خودمان در این تیم بازی می کردیم. باید تیمی داشته باشیم که 10 نفر اصلی آن رنگ قرمز بر تن داشته باشند . این ایده آل ماست و همیشه از بچه هایم می خواهم این طور بازی کنند.
*پس ایرادی که گرفته بودید به افشین قطبی بود؟
من درباره اشخاص حرفی نمی زنم . آرزویم همیشه این است که تیم ملی کشورم عالی باشد. گلایه ام از حاشیه هاست و اتفاقاتی که به نظرم غلط هستند و به تیم ملی ضربه می زنند . وقتی نقد فنی می کنم دوست دارم که پاسخ فنی و منطقی بشنوم. مدام می گویند علی دایی انتقاد پذیر نیست اما یک نفر را بیاورید که بگوید از علی دایی ایراد فنی گرفته و او نپذیرفته است. اتفاقا خیلی هم خوشحال می شوم که کسی از کارم ایراد فنی بگیرد اما ناراحت می شوم وقتی می بینم حاشیه های ی دلیل ساخته می شوند که صحت ندارند.
*با تعریفی که از تیم تان کردید باید باید منتظر قهرمانی پرسپولیس باشیم؟
پرسپولیس سال قبل بنا به دلایلی نتوانست قهرمان لیگ شود اما توانستیم قهرمانی جام حذفی را بدست بیاوریم ، اما امسال تیمی را تدارک دیده ایم که با آن یکی از مدعیان اصلی لیگ قهرمانان آسیا و قهرمانی در لیگ برتر هستیم.
*راستی اسپانیا قهرمان جام جهانی شد. تیمی که شما هم طرفدارش بودید.
اسپانیا شایسته ترین تیم برای قهرمانی جهان بود. کار گروهی آنها بی نظیر بود ، در اجرای برنامه های تاکتیکی و ارائه فوتبال منطقی هیچ تیمی مثل آنها نبود . از همه نقاط زمین به بهترین نحو استفاده می کردند ، بیشترین پاس سالم را به هم می دادند و توانستند با فوتبال زیبای شان قهرمان شوند. به نظرم همه تیم ها باید از این تیم الگوبرداری کنند.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-04-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دادوفرياد دايي در رختكن:آقاي حقيقي روي خط دروازه لحاف و تشك پهن كردي ؟

دايي در بين دو نيمه رو به شيث رضايي گفت قرار بود هنگام ضربات كرنر و ايستگاهي مراقب سرزني‌هاي سهراب بختياري‌زاده باشي در آن صحنه شما كجا بود مگر سهراب يار تو نبود؟

سايت گل ـ علي دايي سرمربي تيم پرسپوليس از برخي بازيكنان تيمش به شدت انتقاد كرد.
علي دايي در بين دو نيمه بازي پرسپوليس و صباي قم چند بازيكن را خطاب قرارداد و انتقاداتي را نسبت به عملكرد آنها مطرح كرد.

به گزارش سايت گل دايي در بين دو نيمه رو به شيث رضايي گفت قرار بود هنگام ضربات كرنر و ايستگاهي مراقب سرزني‌هاي سهراب بختياري‌زاده باشي در آن صحنه شما كجا بود مگر سهراب يار تو نبود؟

دايي همچنين به عليرضا حقيقي گفت انگار تو روي خط دروازه لحاف و تشك پهن كردي ....دايي همچنين از جلال اكبري انتقاد كرد و گفت در بازي قبلي يك پاس گل دادي و حالا انگار خيالت راه شده، دايي پس از انتقاد از جلال اكبري دستور تعويض او را صادر كرد.

سرمربي پرسپوليس همچنين امروز به برخي مدافعان تيمش گوشزد كرد كه در يارگيري‌هاي نفر به نفر به ويژه در هنگام ضربات كرنر و ايستگاهي دقت لازم را نداشته و بازيكن در نظر گرفته شده براي آنها را رها كرده‌اند.

دايي البته امروز نامي از شيث رضايي نبرد و بيشتر رضا نورمحمدي و سپهر حيدري را خطاب قرار داد.

ویرایش توسط shokofe : 08-04-2010 در ساعت 12:03 PM
قدیمی 08-04-2010
shokofe آواتار ها

گزارش گل از تمرين پرسپوليس؛دايي: جاي غرزدن پرس كنيد

تمرين پراعتراض پرسپوليس

سايت گل ـ تمرين ديروز پرسپوليس صحنه آرام اعتراض‌هاي پي درپي هواداران، مربيان و بازيكنان اين تيم پس از شكست مقابل صباي قم بود. ديروز عصر وقتي تمرين پرسپوليس با يك ربع تأخير از ساعت 18:15 آغاز شد، صداي تشويق بازيكنان به گوش نرسيد!
هواداران پرسپوليس سر تمرين حاضر بودند اما به نشانه اعتراض به علي دايي و تيمش سكوت اختيار كردند تا هم بهانه دست روزنامه‌نگاران منتقد تيم محبوب خود ندهند و هم اينكه اعتراض خود را آشكار سازند.

نارضايتي هواداران اما باعث نشد كه صداي شوخي و خنده بازيكنان پرسپوليس سكوت غريب حاكم بر فضاي تمرين را نشكند. برخي از بازيكنان پرسپوليس انگار متوجه جو سنگين حاكم بر سكوها نبودند.

آغاز تمرين

محمد پروين و سعيد حلافي براي آنكه بتوانند زودتر خودشان را به تيم برسانند به تمرين اختصاصي پرداختند و بعد هم در كنار ديگران دستورات دايي در زمين را پياده كردند. با اين حال كادرفني چندان توجهي به اين «فداكاري» نكرد، چرا كه مربيان پرسپوليس در همين دقايق در رختكن به آناليز فرد به فرد تيم خود مشغول بودند و هواسشان به بيرون زمين نبود! تمريني كه قرار بود ساعت 18 آغاز شود يك ربع ديرتر كليد خورد.

روز اعتراض

تمرين بعدازظهر پرسپوليس پر از اعتراض بود. از اعتراض خاموش تماشاگران بگيريد تا اعتراض بازيكنان و مربيان!‌

ابتدا محمد منصوري و عليرضا محمد به بدنسازي فشرده مولايي اعتراض كردند و از دايي خواستند از حجم اين تمرينات بكاهد. پس از آن عليرضا حقيقي در بازي دست‌گرمي به مدافعان خود اعتراض كرد كه چرا به مهاجمان بيش از اندازه اجازه نزديك شدن مي‌دهند. در طول تمرين نيز علي دايي بارها و بارها به بازيكنان خود تذكر داد كه جاي غر زدن به پرس كردن مشغول شوند!

دست آخر نيز علي دايي كه از بي‌توجهي برخي از بازيكنان به دستورات خود ناراحت شده بود از آنها خواست كه به عنوان جريمه شنا بروند!

حقيقي «واعظي» شد

عليرضا حقيقي سنگربان جوان پرسپوليس با مهار پنالتي مازيار زارع و دفع ريباند بعدي او به تمرين شوري دگر بخشيد. بعضي‌ها به شوخي به عليرضا گفتند كه ادعاي مهدي واعظي سنگربان صبا را در مي‌آورد!‌

مصدوميت خفيف فشنگچي

برخوردي كه صداي فرياد بازيكن تازه وارد پرسپوليس را در پي داشت يك لحظه همه را نگران كرد كه نكند فشنگچي هنوز خوب نشده دوباره دچار مصدوميت شده است، اما ظاهرا ماجرا خيلي جدي نبود و فشنگچي خيلي زود به تمرين بازگشت.

قدیمی 08-07-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

دومین برد پرسپولیس در ورزشگاه خالی

تیم فوتبال پرسپولیس با نتیجه ۲ بر یك برابر سایپا به برتری رسید و دومین پیروزی این فصل خود را در ورزشگاه خالی از تماشاگر كسب كرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار این دو تیم از ساعت ۱۹:۳۰ در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی برگزار شد.پرسپولیس با حكم كمیته انضباطی در این دیدار از داشتن تماشاگر محروم بود.

امیر حسین فشنگچی در دقیقه ۱۴ و غلامرضا رضایی در دقیقه ۴۸ برای پرسپولیس گلزنی كردند و امین منوچهری در دقیقه ۶۴ گل سایپا را به ثمر رساند. به این ترتیب پرسپولیس ۲ بر یك به برتری رسید تا دایی دومین برد خود را با پرسپولیس در این فصل كسب كند.

هدایت ممبینی داور مسابقه به حمید علی عسگر و تیاگو فراگو از پرسپولیس و ابراهیم صادقی و مرتضی ابراهیمی از سایپا كارت زرد نشان داد.

● تركیب پرسپولیس:

علیرضا حقیقی، سپهر حیدری، علیرضا نورمحمدی، حمیدرضا علی عسگر، علیرضا محمد، مازیار زارع، محمد نوری، مهدی شیری( از دقیقه ۷۰ تیاگو فراگو)، امیر حسین فشنگچی( از دقیقه ۶۸ مجتبی زارع)، غلامرضا رضایی و هادی نوروزی( از دقیقه ۸۷ حسین بادامكی)
قدیمی 08-10-2010
shokofe آواتار ها

محمد نوري در تمرينات پرسپوليس

سايت گل ـ‌ محمد نوري هافبك ملي‌‌پوش پرسپوليس امروز بعد از تمرينات تيم ملي در زمين شركت واحد حضور پيدا كرد و نظاره‌گر تمرينات تيم خود شد.

نوري يكي از ملي‌پوشان پرسپوليس است كه امشب به ايروان مي‌رود.
تمرينات پرسپوليس فردا با دو جلسه ادامه خواهد يافت. پرسپوليسي‌ها خود را آماده بازي نفت آبادان مي‌كنند.
قدیمی 08-11-2010
shokofe آواتار ها

دايى: براى كسب ۳ امتياز به آبادان مى رويم

تهران IranSport.Net - على دايى سرمربى تيم پرسپوليس در مورد بازى تيمش مقابل صنعت نفت آبادان در هفته چهارم ليگ برتر گفت: با توجه به رقابت حساس تيم ها از هفته هاى ابتدايى ليگ براى رسيدن به صدر جدول، نياز به ۳ امتياز ديدار مقابل صنعت نفت داريم.

وى افزود: البته به هيچ وجه كار راحتى نداريم و در آبادان مشكلات خاصى خواهيم داشت اما تيم ما براى برد به اين شهر مى رود و مقابل صنعت نفت در آبادان محكوم به برد هستيم. مطمئناً بچه هاى ما تلاش خودشان را مى كنند تا دست پر از آبادان برگرديم.

او در مورد شرايط تيمش در حال حاضر گفت: خوشبختانه تيم ما با گذشت زمان هماهنگ تر مى شود و اميدوارم بتوانيم هر چه زودتر به مرز آمادگى برسيم. طبيعى است كه شروع فصل تيم ها مشكل داشته باشند و تيم ما هم مشكلاتى دارد اما اميدوارم هر چه زودتر مشكلات حل شود و به آمادگى كامل برسيم تا پرسپوليس بتواند از تمام پتانسيل خود در بازى ها استفاده كند.

سرمربى پرسپوليس گفت: براى ديدار با صنعت نفت آبادان كاملاً آماده هستيم و به طور حتم براى كسب ۳ امتياز به آبادان خواهيم رفت. تيم صنعت نفت در هفته هاى آغازين ليگ توانسته نتايج لازم را كسب كند و به طور حتم مى تواند براى ما هم مشكل ساز شود. بچه هاى من بايد در اين بازى كاملاً هوشيار باشند تا بتوانيم در خانه حريف ۳ امتياز كامل را بگيريم.

وى ادامه داد: براى اين بازى اكثر بازيكنان خود را در اختيار داريم و با تمام قدرت در مقابل حريف ظاهر خواهيم شد. با تغيير زمان اين ديدار وقت بيشترى براى آماده سازى تيم خود داريم و از اين موضوع رضايت دارم.

دايى در خصوص تعامل با تيم ملى خاطر نشان كرد: با شروع اردوى تيم ملى، ۵ بازيكن خود را در اختيار اين تيم قرار داديم. ما تعامل داريم اما بايد ۲ طرفه باشد.

قدیمی 08-11-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

مهاجم پرسپولیس هپاتیت B دارد

جام جم آنلاين: سرپرست فدراسيون پزشکي ورزشي گفت: هروه اوسال مهاجم بورکينافاسويي تيم فوتبال پرسپوليس به طور قطع به بيماري هپاتيت B مبتلا بوده و اين موضوع را به اطلاع مسوولان اين باشگاه رسانده ايم.
لطف علي پور کاظمي شنبه در گفت و گو با ايرنا با اشاره به اينکه اين فدراسيون متولي انجام تست هاي پزشکي تمامي ورزشکاران خارجي است،افزود:براساس روال معمول پزشکان ومتخصصان اين فدراسيون،از اين بازيکن تمامي آزمايشات کلينيکي و پاراکلينيکي را انجام و اين موضوع را تاييد کردند.

وي اظهارداشت: با قطعي شدن نتايج آزمايشات، مدارک مربوط را براي تصميم گيري به باشگاه پرسپوليس ارسال کرده ايم تا در اين خصوص تصميم گيري کنند.

سرپرست فدراسيون پزشکي ورزشي تاکيد کرد:اين بازيکن به هيچ وجه ايدز نداشته و تنها به بيماري هپاتيت B مبتلا است.

گفتني است،از آنجا که قرارداد هروه اوسال در آخرين ساعات فصل نقل و انتقالات در هيات فوتبال استان تهران ثبت شده است،اعتبار و ادامه قرارداد وي منوط به تاييد تمامي آزمون هاي تست پزشکي و احراز سلامت وي تعيين شده است.

از اين رو با توجه به نتايج آزمايشات قطعي پزشکي،باشگاه پرسپوليس مي تواند قرارداد اين بازيکن را به طور يک طرفه فسخ کند.
قدیمی 08-18-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مرجع خبری پرسپولیس : پوستر گلزن پرسپولیس در هفته اخیر لیگ برتر فوتبال " غلامرضا رضایی "

قدیمی 08-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

غیبت شیری، جلسه ویژه كادر فنی با بازیكنان و گلزنی باقری

تمرین تیم فوتبال پرسپولیس تهران بعدازظهر امروز انجام شد که با غیبت شیری و گلزنی باقری همراه بود.

تمرین این تیم تهرانی از ساعت 17 و در زمین شرکت واحد دنبال شد. بازیکنان پس از گوش دادن به حرف های دایی، بدن‌های خود را گرم کردن و سپس به هندبال پرداختند.در مرحله بعدی نیز در قالب دو تیم فوتبال بازی کردند که برای تیم سفید محمد پروین یک گل و فشنگ چی، محمد نوری و کریم باقری 2 گل زدند. برای نارنجی سعید حلافی، آرفی و نوروزی هر کدام 2 گل به ثمر رساندند.* در تمرین امروز مجتبی شیری غایب بود. تیاگو به دلیل مصدومیت، اختصاصی تمرین کرد.* 50 هوادار در تمرین امروز حضور داشتند* کریم باقری امروز در تمرین گروهی شرکت کرد و در فوتبال دستگرمی نیز یکی از آماده ترین بازیکنان همراه محمد پروین بود که باعث خوشحالی علی دایی شد.* شیث رضایی برای دوری از هر گونه حاشیه‌، خودش را ممنوع المصاحبه کرده است.* ماجرای علی کریمی و باشگاه استیل آذین سوژه هواداران پرسپولیس هم بود.* تمرین امروز ساعت 18:45 به پایان رسید و فردا بعدازظهر پیگیری می‌شود.
قدیمی 08-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

مایلی کهن خودش را به برنامه نود دعوت کرد / مناظره مایلی کهن با دایی در برنامه 90 !

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

وقتی حاجی مایلی خودش را به برنامه نود دعوت می کند و می گوید که حاضر است در این برنامه با علی دایی مناظره کند.سرمربی تیم فوتبال سایپا که در هفته های اخیر مصاحبه هایی علیه سرمربی پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان انجام داده بود، اعلام کرد آماده است تا به نمایندگی از فدراسیون فوتبال در برنامه 90 شرکت کند و در مناظره تلویزیونی پاسخگوی علی دایی باشد.

محمد مایلی کهن که چند هفته طوفانی را پشت سر گذاشت و آخرین صاحبه اش علی دایی را خطاب قرار داد می گوید:« بنده آماده ام تا در صورتیکه مسئولان فدراسیون فوتبال صلاح بدانند در برنامه پنج شنبه شب 90 شرکت کنم و پاسخگوی علی دایی باشم.»

مایلی کهن ادامه می دهد:« هنوز صحبتی در این مورد با مسئولان فدراسیون فوتبال نداشته‌ام اما در صورتیکه بخواهند حاضرم در این برنامه حضور داشته باشم.»

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)