بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-21-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

قرارداد پرسپوليس با اوسال فسخ شد
مهاجم بورکينافاسويي پرسپوليس صبح امروز قرارداد خود را با امضاي توافقنامه‌اي فسخ کرد و پاسپورتش را گرفت.

--------------------------------------------------------------------------------

هرو اوسال که به دليل ابتلا به هپاتيت ب از جمع پرسپوليسي‌ها جدا شد در هفته‌هاي گذشته مشکلاتي را براي فسخ قرارداد با پرسپوليس‌ها داشت.
بالاخره پس از جلسات متوالي اوسال صبح امروز با حضور در باشگاه پرسپوليس قرارداد خود را فسخ و پاسپورتش را از باشگاه دريافت کرد.
مصطفي شکري مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس ضمن تأييد خبر فوق به خبرنگار خبرگزاري فارس اظهار داشت: بالاخره پس از کش و قوس فراوان اوسال قرارداد خود را رسما با ما فسخ کرد و اين حق طبيعي باشگاه است که مطالبات خود را از وي دريافت کند.
وي افزود: از اين بازيکن تعهد گرفتيم که به دليل هپاتيت ب هيچگونه شکايتي حق ندارد بر عليه پرسپوليس داشته باشد و ادعاهاي خود را نيز اعلام کند، سپس به دنبال حق محفوظ باشگاه پرسپوليس هستيم چون او بايد سي هزار دلار به باشگاه بازگرداند. حتي مي‌توانيم از اوسال خسارت نيز بگيريم که اين مورد نيز بستگي به نظر مديريت باشگاه دارد.
شکري در پايان خاطرنشان کرد: در ضمن پاسپورت اوسال را نيز به او تحويل داديم و اين بازيکن مي‌تواند همين فردا از کشور خارج شود، البته itc او در گرو ما تا زمان پرداخت سي هزار دلار خواهد ماند.
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-24-2010
کاربر عالی

کاشاني: تا پرسپوليس واقعي فاصله داريم

سرپرست باشگاه پرسپوليس خطاب به بازيکنان اين تيم گفت: لباسي که بر تن شماست لباسي است که قريب به 45 سال بر تن بزرگان فوتبال کشور بوده است. بنابراين بايد بدانيم کجا ايستاده‌ايم و چگونه رفتار کنيم.
حبیب کاشانی که یکشنبه شب در جمع بازیکنان و کادر فنی پرسپولیس در اردوی پیش از بازی با شاهین بوشهر سخن می‌گفت، افزود:" ما نتایج خوبی را در هفته‌های اخیر کسب کرده ایم اما هنوز تا پرسپولیسی که لرزه بر تن حریفان می‌انداخت فاصله داریم. هر چند عملکرد این فصل‌مان باعث شده تیم‌ها تمرکزشان روی تیم ما باشد و با انگیزه بیشتری در برابرمان ظاهر شوند."
وی با اشاره به بازی با راه آهن،‌ تصریح کرد:" درست است که ما بازی با راه آهن را بردیم اما باید جای هواداران در سکوها باشید تا ببینید چه استرسی را تا پایان بازی تحمل کردند. هوادار ما باید با آرامش بازی را دنبال کند و تا دقیقه 90 نگران نتیجه بازی نباشد."

سرپرست باشگاه پرسپولیس، افزود:" بازی با راه آهن تمام شد و ما حالا میدان دیگری را پیش رو داریم. شاهین بوشهر کمتر از تیم‌های صدر جدولی نیست. ضمن اینکه این تیم شناخت خوبی از پرسپولیس دارد و شما را بهتر از خوتان می‌شناسد. بنابراین باید حواسمان را جمع کنیم."

کاشانی، ادامه داد:" باید حرفه‌ای تر عمل کنیم و قدر موقعیت هایمان را بدانیم. قرار نیست در هر بازی از 7-8 موقعیت مسلم گلزنی که خلق می شود از تعداد کمی از آنها استفاده کنیم."

سرپرست باشگاه پرسپولیس، تاکید کرد: " خوشبختانه تیم ما امسال به یک بلوغ فکری بسیار خوبی در عملکردها و رفتارها رسیده است که از این بابت از بازیکنان ممنونم. این تعامل فکری و بلوغ فکری بسیار مهم است و باید قدر آن را بدانیم. "

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته ششم دهمین دوره رقابتهای لیگ برتر امروز دوشنبه و از ساعت 21:30 دقیقه در ورزشگاه آزادی تهران به مصاف تیم شاهین بوشهر خواهد رفت.

قدیمی 08-24-2010
کاربر عالی

پرسپوليس با شكست شاهين صدرنشين شد

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شاهين بوشهر با نتيجه 2 بر يک به سود پرسپوليس به پايان رسيد.

ديدار تيم‌هاي پرسپوليس و شاهين بوشهر از هفته ششم ليگ برتر از ساعت 21:30 دقيقه دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه آزادي در حضور حدود 30 هزار تماشاگر برگزار شد که اين بازي با نتيجه 2 بر يک به سود پرسپوليس به پايان رسيد.
براي سرخپوشان غلامرضا رضايي در دقيقه 4 و مازيار زارع در دقيقه 61 گلزني کردند. تک گل شاهين را هم مهدي نوري در دقيقه 82 وارد دروازه پرسپوليس کرد.
همچنين عبدالله کرمي در دقيقه 32 يک ضربه پنالتي را براي شاهين از دست داد.

عليرضا فغاني قضاوت اين ديدار را بر عهده داشت. وي به حميدرضا علي عسگر و عليرضا محمد از پرسپوليس و عبدالله کرمي و ايمان حيدري از شاهين بوشهر کارت زرد نشان داد. فغاني همچنين در دقيقه 64 با نشان دادن کارت زرد دوم اميرحسين فشنگچي، بازيکن پرسپوليس را از زمين مسابقه اخراج کرد.
پرسپوليس با اين پيروزي در پايان هفته ششم 15 امتيازي شد و با توجه به شکست ذوب‌آهن مقابل صنعت نفت آبادان به صدر جدول رده‌بندي ليگ برتر صعود کرد و شاهين نيز با اين شکست با 5 امتياز در رتبه پانزدهم جدول باقي ماند.

ترکيب پرسپوليس:
رحمان احمدي، سپهر حيدري، شيث رضايي، حميدرضا علي عسگر، عليرضا محمد، مازيار زارع، محمد نوري (55 - کريم باقري)، مهدي شيري (83 - محمد پروين)، امير حسين فشنگچي، غلامرضا رضايي و هادي نوروزي (75 - ابراهيم شکوري)
سرمربي: علي دايي

ترکيب شاهين بوشهر:
مجتبي روشنگر، لک چيرا، احمد آل نعمه، ستار زارع، مهدي نوري، امجد شکوه مقام، محسن ايران نژاد، محمد احمد پوري، ايوان پتروويچ، عبدالله کرمي، ايمان حيدري (85 - اوچه)
سرمربي: حميد استيلي
قدیمی 08-24-2010
کاربر عالی

دايي: با شكايت به فيفا حقم را مي‌گيرم!

علي دايي پس از پيروزي تيمش مقابل شاهين بوشهر در نشست مطبوعاتي پس از بازي اظهار داشت: شاهين بازي خوبي انجام داد كه انتظار آن را نداشتم. به مردم بوشهر تبريك مي‌گويم؛ ما نيز پس از اينكه يك گل زودهنگام زديم بازي را از دست داديم، البته به حريف هم فرصت‌هاي زيادي نداديم. وي ادامه داد: خوشبختانه شاهين پنالتي‌اش را از دست داد و تبديل به گل نشد، چون اگر پنالتي حريف گل مي‌شد، روند بازي تغيير مي‌كرد. نيمه دوم هم خوب شروع كرديم، اما متاسفانه چند موقعيت خوب داشتيم كه با بي دقتي آن را از دست داديم.
دايي تأكيد كرد: فكر مي‌كردم تيمم 90 دقيقه دوام نياورد، اما بازيكنان دوام آوردند. ديديد كه گل هم زديم، اما اخراج فشنگچي به تيم ما ضربه زد، نسبت به شاهين موقعيت گل بيشتري داشتيم و در ضد حملات شانس ما بيشتر بود.
وي در مورد صدرنشيني پرسپوليس در هفته ششم گفت: خيلي زحمت و سختي كشيديم، در غير اين صورت به اينجا نمي‌رسيديم، اما حفظ صدرنشيني سخت‌تر است، مخصوصا اين كه پس از 741 روز اين مورد حاصل شد. مدت‌ها منتظر صدرنشيني بودم كه امروز اين امر محقق شد، اما بدانيد كار ما سخت‌تر شد.
دايي درباره تعطيلي دوباره ليگ اظهار داشت: زياد در اين مورد حرف نمي‌زنم، اما باشگاه‌ها از تعطيلي لطمه مي‌خورند. ما حرفي نداريم و براي تيم ملي آرزوي موفقيت مي‌كنيم. چاره‌اي نيست و بايد شرايط را قبول كرد و تابع تيم ملي بود، اما مطمئن باشيد ضربه مي‌خوريم.
وي ادامه داد: دوباره تمرينات ناهماهنگ شده و خلل ايجاد مي‌شود و نمي‌توانيم نقاط ضعفمان را جبران كنيم؛ اين برنامه‌ها عليه ليگ است و ضرر دارد.
دايي در مورد اعتراضش به وقت اضافه اين ديدار گفت: داور 3 دقيقه وقت اضافه اعلام كرد كه در اين مدت اتفاقي نيفتاد و بازي روندش را ادامه داد كه در همين حين داور 30 ثانيه اضافه گرفت و نزديك بود در اين 30 ثانيه بازي مساوي شود.
وي تأكيد كرد: براي يك امتياز نيامده بوديم و فقط برد مي‌خواستيم، چون مي‌دانستم با يك امتياز صدرنشين نمي‌شويم. داور نيز يادش رفته بود سوت بزند كه باعث اعتراضم شد. اخطار اول به فشنگچي اشتباه بود. در نيمه دوم نيز پنالتي به سود ما گرفته نشد.
وي در مورد تشويق هواداران گفت: علاقه بين من و مردم متقابل است و عشق مردم من را سرپا نگه داشته است و مطمئن باشيد هر فرد ديگري جاي من بود عطاي اين كار را به لقايش بخشيده بود.
دايي در مورد اتفاقات پس از برنامه 90 گفت:‌ صحبت‌هايم در اين برنامه گوياي همه چيز بود. پس از اين برنامه حرف‌هايي شنيدم كه براي من جاي سوال داشت.
وي با اشاره به اينكه آقايان اشتباه مي‌كنند؛ افزود:‌ اگر آنها به رسيدي كه دست من بود دقت مي كردند، متوجه مي‌شدند كه اين رسيدي كه امضا شده 3 برگ داشت، كه 2 برگ آن را فدراسيون برداشته و يك برگش را من گرفتم كه بابت پول باقي مانده قراردادم بود، اما در روزنامه ها خواندم كه آقايان گفته‌اند پول بيت‌المال را گرفته ام.
دايي تصريح كرد: برگه متمم را آورده و به همه نشان دادم. متممي كه طبق آن پول گرفتم نيز مشخص است. آنها حتي به ابراهيمي نيز تهمت زدند. تمام مدارك موجود است كه آنها را خود آقاي خزايي، ذيحساب وقت فدراسيون در پرونده‌ام گذاشته بود.
وي افزود: متاسفم براي آقاياني كه از اين موارد اطلاعي نداشته و با نا آگاهي حرف مي زنند. بابت متمي كه گرفتم رسيد دارم و اين متممي بوده كه آقايان مي پرسند از كجا آورده‌ام.
سرمربي پرسپوليس گفت: من حتي قراردادي كه با بانك تجارت در اوايل دوران فوتبالم بسته‌ام را هنوز دارم. چون مداركم را هميشه نگه مي‌دارم‌ زيرا مسائلي پيش مي‌آيد كه به آنها نياز پيدا مي‌كنم.
دايي در مودر اظهارات كفاشيان مبني بر اينكه با شكايت به فيفا به جايي نمي‌رسد، گفت: دست كفاشيان درد نكند. مي‌دانم جلوي فدارسيون زميني براي ساختن يتيم خانه نيست، اما جاهاي ديگر هست. مردم هم به من لطف دارند؛ اگر بخواهم 20 برابر براي من زمين تهيه مي‌كنند، اما من هم يك يادگاري در اين مملكت با ساختن يك مكان باقي مي گذارم.
وي افزود: به نظر من روابط بين‌الملل فدارسيون يك سري اتفاقات را نمي‌داند، فدارسيون بايد يك وكيل بين‌المللي استخدام كند و بعد حرف بزند. ما از برانكو به فيفا شكايت كرديم، اما متاسفانه محكوم شديم و مجبور شديم به او غرامت دهيم. اين پول بيت‌المال است نه پولي كه قرار است به من بدهند. ديديد كه همه چيز در پرونده برانكو برعكس شد.
دايي تصريح كرد: اگر من با يك باشگاه داخلي مشكل داشتم مي توانستم از طريق فدارسيون پيگري كنم، اما طرف حساب من فدارسيون است و مي توانم به فيفا شكايت كنم تا در اين باره تصميم‌گيري شود. كساني كه مي گويند نمي توانم به فيفا شكايت كنم بنشينند و ببينند چه اتفاقي مي‌افتد و به من حق را مي دهند يا نه.
وي ادامه داد: آقايان گفتند اقاله شده است؛ يعني طرفين با هم موافق بودند. من چطور از تيم ملي كنار رفتم كه خودم موافق نبودم، اما آقايان موافق بودند؟ حرف‌هايي كه زده مي‌شود با هم فاصله دارد. چند وكيل از ايران با من تماس گرفتند و حق را به من دادند.
دايي تاكيد كرد: بعضي‌ها نمي خواهند كه حق من داده شود. متاسفانه بازهم مي‌گويم ماليات من را ندادند در صورتي كه مي دانستند بايد بدهند. بازرسي كل كشور هم رفتم و در مورد اين مورد و پول بيت‌المال توضيح دادم. از آنجا به نبي زنگ زدند تا صحبت كنند، اما نبي جواب بازرسي كل كشور را نداد.
وي درباره اينكه گفته مي‌شود چرا اسپانسر تيم ملي بوده و پول هم دريافت كرده است، عنوان كرد: زماني كه در تيم ملي بودم پيشنهادي به فدارسيون داديم تا از طريق آقاي كالمون در باشگاه لوركوزن با شركت پوما و آديداس قرارداد ببنديم تا براي تيم ملي لباس تهيه شود. شركت نايك چون آمريكايي بود اين كار را نكرديم، اما 3 ماه در فدراسيون گشتيم و نامه‌اي به ما ندادند. كالمون هم نمي‌توانست بدون نامه اين كار را براي ما انجام دهد؛ اين اتفاقاتي بود كه در فدارسيون براي ما رخ داد.
سرمربي تيم فوتبال پرسوليس ادامه داد: دبير كل هم اين كار را نكرد و خود آقاي كريم‌پور از فروشگاه ما خريد كرد و تا به حال اسپانسر تيم ملي نبودم، اما از توليدي من خريد كردند. تمام توليدي‌هايي كه تيم ملي از آنها لباس خريداري شده است پولشان را گرفته‌اند، اما پول من هنوز به دستم نرسيده و به من چيزي ندادند.
وي افزود: تمام نامه‌هايي كه حتي در خصوص اردوهاي تيم ملي صادر شده دارم و حرف‌هايي كه مي‌زنم مستند است.
دايي تاكيد كرد: فيفا اقاله نمي‌شناسد و زماني كه حرفم را زدم ببينيد كه آيا آنها به كار من رسيدگي مي‌كنند يا نه. كساني كه با مصاحبه‌هاي خود من را بركنار كردند اين موضوع را فراموش نكنند. روي اين موضوع هم رضايت نداشتم، بايد جواب اردوهايي را بدهند كه درباره آن صحبت مي‌كنند، بازرسي كل كشور تمام مسائل آن اردو را مي‌داند.
دايي افزود: خدا را شكر اداره ماليات هم جواب من را خوب داد و گفتند كه حساب من پاك است. من هيچ زمان يادم نمي‌رود از اردبيل به تهران آمدم؛ دستفروشي مي‌كردم و كارگر بودم. سالم زندگي كردم و خدا به من افتخار داد كه به اينجا برسم.
بعد از صحبت‌هاي علي دايي تمام خبرنگاران حاضر براي او دست زدند و دايي هم از آنها تشكر كرد.
قدیمی 08-24-2010
کاربر عالی

دايي: صدر جدول را از دست نمي‌دهيم

علي دايي دوشنبه شب و پس ازبازي با تيم شاهين افزود: صدرنشيني براي ما سخت بود اما حفظ آن به مراتب سخت تر است و بايد در هفته‌هاي آينده نيز با آمادگي به مصاف حريفان برويم تا بتوانيم ضمن كسب پيروزي، امتيازهاي لازم را نيز از آن خود كنيم. وي ادامه داد: بدون شك كار اصلي ما از فردا آغاز خواهد شد و بايد روند رو به رشد خود را به گونه‌اي ادامه دهيم كه صدر جدول را به راحتي از دست ندهيم.
دايي تصريح كرد: در نيمه اول آنچنان كه بايد و شايد خوب نبوديم و تنها بر روي يك موقعيت موفق شديم دروازه شاهين را باز كنيم، البته در اين نيمه خوش شانس هم بوديم كه ضربه پنالتي بازيكنان شاهين به گل تبديل نشد چرا كه در آن صورت مشخص نبود چه نتيجه‌اي در اين بازي رقم مي‌خورد.
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس گفت: متاسفانه اخراج اميرحسين فشنگچي زماني روي داد كه بازيكنان بازي رو به جلو را در دستور كار خود داشتند، البته در زماني كه 10نفره هم شديم موقعيت‌هاي خوبي داشتيم كه مي‌توانستيم به گل برسيم اما مهم اين بود كه3امتياز بازي را كسب كنيم كه به ان دست يافتيم.
دايي افزود: بايد به حميد استيلي تبريك بگويم چرا كه تيم خوبي را در اين بازي روانه ميدان كرد، شاهين در اين رقابت بسيار خوب ظاهر شد و گل استثنايي آنها كه از فاصله‌اي در حدود 40متر وارد دروازه ما شد، يكي از اتفاقاتي بود كه در يادها خواهد ماند.
وي در پايان و درخصوص داور اين ديدارگفت: تصور من اين است كه داور در اكثر دقايق بازي به سود تيم شاهين بوشهر سوت زد و فكر مي‌كنم كارت زرد اولي كه به فشنگچي داد، اشتباه بود و يك ضربه پنالتي به سود ما گرفته نشد. البته اين نظر من است و شايد اشتباه باشد و بايد ديد كارشناسان چه نظري در اين خصوص دارند.
قدیمی 08-24-2010
کاربر عالی

غلامرضا رضايي: كاش خليلي بود و با هم گل مي‌زديم

محسن بازيكن خيلي خوبي است و خيلي براي پرسپوليس زحمت كشيد. او رفيق من است. اتفاقاً دوست داشتم محسن هم بود تا با هم براي پرسپوليس بازي كنيم و گل بزنيم. براي همين مي‌گويم اصلاً ما را با هم مقايسه نكنيد. محسن خليلي يك مصدوميت خيلي بد هم داشت كه او را عقب انداخت. حتما يادت هست كه گفته بودي «در پرسپوليس كمتر توپ خراب مي‌كنم» آن موقع واقعا اين روزها را تصور نمي‌كردي يا مي‌خواستي توقع‌ها را بالا نبري؟

نه خب، اگر آن موقع مي‌گفتم حتما آقاي گل مي‌شوم يا در هر بازي گل مي‌زنم، بد مي‌شد. بالاخره فوتبال را نمي‌شود پيش‌بيني كرد اما اين را هم گفتم كه هميشه به خاطر تيم‌ام همه تلاشم را مي‌كنم و هر چقدر بتوانم زحمت مي‌كشم. در اين بازي هم درست است كه نتوانستم گل بزنم ولي تلاشم را كردم.

ولي انگار به خاطر گل نزدن به راه‌آهن از خودت ناراحتي؟
ناراحت كه نه اما يك خرده بد عادت شده‌ام ديگر!

حالا واقعا اين برد به اندازه بازي‌هايي كه خودت گل مي‌زدي و پرسپوليس برنده مي‌شد دلچسب بود؟
وقتي تيم مي‌برد ديگر مهم نيست چه كسي گل مي‌زند. ما دنبال سه امتياز بوديم و با يك بازي منطقي به هدف‌مان رسيديم. با اينكه خستگي بازي در آبادان و فاصله كم بازي‌ها بدن‌مان را تحليل برده بود اما موفق بوديم. مي‌دانيم كه اگر قهرماني مي‌خواهيم بايد از همين هفته‌هاي اول همه امتيازها را جمع كنيم.

اين را هم گفته بودي كه دوست داري همه بازيكنان تيم گل بزنند، نه فقط خودت!
همين الان هم فرقي نمي‌كند. اگر من 20 تا گل بزنم يا ديگر هيچي نزنم خيلي مهم نيست. همه ما در پرسپوليس يك هدف داريم و تلاش مي‌كنيم كه به آن برسيم. فرقي نمي‌كند چه كسي گل مي‌زند. شايد اصلاً مدافع حريف به خودشان گل بزند يا حتي گلر خودمان. من دوست دارم پرسپوليس برنده باشد و براي موفقيت همه يكدل شده‌ايم.

پس به اين پرسپوليس خيلي اميدواري درسته؟
آره، خيلي. ما تيم خوبي داريم كه روز به روز هم بهتر مي‌شود.

وقتي به پرسپوليس آمدي چيزي بود كه شوكه‌ات كند و تو انتظارش را نداشته باشي؟
چيزي كه اذيتم كند نه خدا را شكر ولي استقبال خوب هواداران و باشگاه شوكه‌ام كرد و از آن به بعد همه چيز رو به پيشرفت است. بازي كردن در پرسپوليس كه پرطرفدارترين تيم آسيا است لذت خاصي دارد و فكر مي‌كنم هر بازيكني دوست دارد حداقل در يك مقطعي براي پرسپوليس بازي كند.

اين روزهاي خوب را خيلي‌ها تجربه كردند و بعد با دلخوري مجبور شدند از پرسپوليس بروند؛ مثل محسن خليلي كه حالا تو جايگزين‌اش شده‌اي!
شرايط بازيكنان را نمي‌شود با هم مقايسه كني يا بگويي فلاني آقاي گل شد و فلاني نشد! محسن بازيكن خيلي خوبي است و خيلي براي پرسپوليس زحمت كشيد. او رفيق من است. اتفاقاً دوست داشتم محسن هم بود تا با هم براي پرسپوليس بازي كنيم و گل بزنيم. براي همين مي‌گويم اصلاً ما را با هم مقايسه نكنيد. محسن خليلي يك مصدوميت خيلي بد هم داشت كه او را عقب انداخت.

نمي‌ترسي يك روز برسد كه هواداران ديگر تو را نخواهند؟
براي آنها فرقي نمي‌كند چه كسي مي‌آيد يا از كجا مي‌آيد. آنها به اندازه كافي مي‌فهمند كه بتوانند تشخيص بدهند چه كسي زحمت مي‌كشد و فقط دنبال اين هستند كه تيم‌شان خوب بازي كند و نتيجه بگيرد. بازيكني هم كه خوب بازي كند مردم دوستش دارند و برعكس آن هم هست.

تو هيچ وقت فوروارد نوك نبودي اما در پرسپوليس خيلي خوب اين نقش را قبول كرده‌اي و خيلي هم راحت گل مي‌زني.
در سيستم يك فوروارد شايد همه انتقاد كنند كه فوروارد نوك بايد قد بلند باشد ولي من اينطور فكر نمي‌كنم. اين فقط بستگي به تاكتيك تيم دارد. فوتبال ما هم روي زمين است، نه روي هوا. هرچند فكر مي‌كنم هدف تيم از همه چيز مهمتر است. در پرسپوليس هم بازيكن‌ها و ابزارها با هم جور هستند كه همين مي‌تواند ما را به هدف‌مان نزديك كند. بالاخره همه دارند زحمت مي‌كشند. از اول هم محكم شروع كرديم و خوشحالم كه تا الان توانسته‌ايم نتيجه بگيريم. اميدوارم ادامه فصل هم برايمان همينقدر خوب باشد و آخر فصل قهرمان شويم.

گل‌هايت در پرسپوليس، تيم ملي را هم كه چند سال است يك گلزن ششدانگ نداشته يكجورهايي اميدوار كرده!
من در تيم ملي هم هر وقت فوروارد بازي كرده‌ام گل زده‌ام. در فولاد هم همينطور. يادم هست در صبا هم وقتي يحيي گل‌محمدي سرمربي شد من فوروارد بازي مي‌كردم و در همان 8 هفته آخر، 6 گل زدم و چهار پنج پاس گل دادم .

پس مي‌تواني اين خلأ را در تيم ملي پر كني؟

توانش را دارم ولي فكر مي‌كنم الان همه فورواردها خيلي خوب دارند گل مي‌زنند چون در اين چند سال ميدان ديده‌اند و به پختگي رسيده‌اند. اين مي‌تواند يك اميدواري براي فوتبال ما و تيم ملي‌مان باشد.

شايد هم بدشانسي تو است كه از وقتي فوروارد شده‌اي و خوب گل مي‌زني، بقيه فورواردها هم گلزن شده‌اند!
آره؛ شايد اينطور است ولي خدا را شكر اينطوري رقابت سخت‌تر مي‌شود و مي‌توانم بيشتر پيشرفت كنم.

اوج فوتبال غلامرضا رضايي را كجا مي‌توانيم ببينيم؟
هنوز خيلي جا دارم براي پيشرفت. مي‌توانم خيلي بهتر از اينها باشم. دنبال اين هستم تا آن چيزي كه در توانم هست و خودم مي‌دانم چقدر است را اجرا كنم. مي‌خواهم يك جور باشد كه اين كار را در پرسپوليس هم بتوانم انجام دهم.

براي اين كار چقدر زمان مي‌خواهي؟
از نظر زماني نمي‌شود بگويي چقدر؛ ولي حتماً ديده‌ايد كه از بازي اول تا الان چقدر فرق كرده‌ام. به خاطر اين است كه دارم روي خودم برنامه‌ريزي‌هايي انجام مي‌دهم تا بتوانم بيشتر از توانايي‌هايم استفاده كنم.

لژيونر شدن، تجربه خوبي براي تو نبود؛ الان چقدر به بازي در تيم‌هاي خارجي فكر مي‌كني؟
اگر يك تيم خوب باشد در يك كشور خوب، شايد بروم. اروپا باشد كه چه بهتر. اگر خواستم اين كار را بكنم به جايي مي‌روم كه مثل پارسال نشود. آن موقع به يك تيم ضعيف رفتم و اشتباه كردم. شايد هم قسمت بود. الان باز تلاش مي‌كنم كه به يك تيم خوب خارجي بروم ولي اگر هم نشد مهم نيست؛ در عوض سعي مي‌كنم بهترين بازي‌هايم را براي تيم ملي و پرسپوليس انجام بدهم.

ممكن است دوباره امارات را انتخاب كني؟
سعي مي‌كنم تا جايي كه مي‌شود، به امارات نروم!

البته شايد تجربه خيلي بدي هم نبود؛ هر چه باشد يك شوك به فوتبالت وارد كرد و با قدرت بيشتري به ايران برگشتي!
آخر اصلا سر مسائل فني نبود كه من برگشتم. حتي بازي هم نكردم براي آنها و اين را هميشه گفته‌ام. يك ماه قبل از اينكه ليگ‌شان شروع شود با اماراتي‌ها به مشكل خوردم و ليگ هم كه شروع شد، بازي نكردم. الان هم فقط مي‌توانم بگويم خدا را شكر كه برگشتم.

دور از خانواده ، هرگز!
از آن روزي كه فوتبال، غلامرضا رضايي را از شهر پرخاطره‌اش دور كرد، خيلي گذشته. در تمام اين روزها اما او هميشه يك جمعه صميمي را كنار خود داشته؛ «خانواده‌اش». مثل خيلي ديگر از فوتباليست‌ها، دوري از خانواده برايش عادت نشده و نخواسته كه بشود. در عوض هر جا كه رفته آنها را با خود همراه كرده و اين شايد دليل خوبي است براي ماندن غلامرضا رضايي در اصل فوتبال و نلغزيدن به بيراهه حاشيه‌هايش.

چيزي كه خود او درباره‌اش مي‌گويد: «من اينجا تنها نيستم و با خانواده‌ام زندگي مي‌كنم. به تيم صبا هم كه رفته بودم آنها آمدند اينجا تا كنارم باشند. البته پدرم كه تقريبا 9-8 سال است فوت شده؛ ولي من و مادرم و خواهر و برادرم سه سال پيش آمديم تهران و حتي چند ماهي كه پارسال به اهواز رفتم ‌آنها باز با من بودند. البته مي‌دانم كه به خاطر من خيلي اذيت مي‌شوند، مخصوصا مادرم كه به‌خاطر موفقيت من هميشه تلاش مي‌كند و زندگي‌اش را برايم گذاشته اما خب من هم سعي‌ام اين است كه محبت‌هايش را جبران كنم. هر چند فكر مي‌كنم تا حالا نتوانسته‌ام و از اين به بعد هم هر كاري بكنم محبت‌هايش جبران نخواهد شد اما بايد از او يك تشكر ويژه داشته باشم كه هميشه همراهم بوده و تنهايم نگذاشته. آنها كه هستند، من هم خيالم راحت‌تر است و ديگر همه تمركزم را مي‌گذارم روي فوتبال. اينطوري آرامش بيشتري دارم و حداقل مي‌توانم برنامه‌هايي را كه مرا به هدفم مي‌رساند، راحت‌تر اجرا كنم.»

پلي‌ استيشن، به جاي فيلم و كتاب
فوتبال شده همه چيز زندگي غلامرضا رضايي. فرصت آنقدر كه هست كه ديگر جايي و زماني براي تقويم‌هاي معمول آدم‌هاي اسم و رسم‌دار، باقي نماند. نه مطالعه، نه تماشاي فيلم و نه حتي فرصتي هست براي سر زدن به پاتوق‌هاي خاصي كه معمولا فوتباليست‌ها را مي‌شود آنجا پيدا كرد. اينها هيچ كدام لذت «فوتبال» را براي اين شيرازي بي‌حاشيه ندارد: «كتاب خواندن و فيلم ديدن را دوست دارم ولي معمولا وقتي براي مطالعه ندارم. جاي خاصي هم ندارم كه بروم و نمي‌روم. روزها يا با تيم تمرين مي‌كنم يا يك روزي مثل امروز، مي‌روم سالن وزنه مي‌زنم. بقيه روز را هم توي خانه هستم اما اگر قرار باشد جايي بروم، ترجيح مي‌دهم خانواده‌ام همراهم باشند.» تنها يك چيز است كه به اندازه هنرنمايي در چمن فوتبال، غلامرضا رضايي را هم سرگرم مي‌كند و هم راضي نگه مي‌دارد؛ «پلي استيشن».

براي گفتن از اين بازي و خبره بودنش در آن، همان اشتياقي را دارد كه وقتي مي‌خواهد خاطره گل‌هايش را برايمان تعريف كند، در او مي‌بينيم. او البته توجيه جالبي هم براي وابستگي‌اش دارد: «در خانه يا استراحت مي‌كنم، يا بازي پلي‌استيشن. نه اينكه فقط بخواهم خودم را سرگرم كنم. اين كار از نظر فني خيلي به من كمك كرده. كارهايي را كه دوست داري، مي‌تواني در پلي استيشن انجام بدهي و بعد، همان مي‌شود تمرين فكري‌ات كه بتواني در زمين هم حركاتي را كه مي‌خواهي انجام بدهي. البته امسال هنوز نتوانسته‌ام آنقدر كه بايد بروم سراغ پلي‌استيشن چون وقت كمي دارم و فقط بايد طوري برنامه‌ريزي كنم كه هم تمرين خوب و به موقعي داشته باشم، هم استراحت و تغذيه‌ام درست باشد.»

فوتبال براي عشق، نه پول
پول، شهرت... و كمي هم عشق. اينها براي رسيدن به فوتبال و ماندن در آن كفايت مي‌كند. دوتاي اولي البته مشتري بيشتري را مال خود كرده‌اند اما غلامرضا رضايي نمي‌خواهد كه از اين دست مشتري‌ها باشد و نيست. پاي صحبت‌هايش كه مي‌نشيني از همه جا و همه چيز برايت حرف مي‌زند، جز پول. شهرت را هم اصلا يادش رفته كه مي‌تواند ميوه همين فوتبال باشد: «من فوتبال بازي مي‌كنم چون عاشق آن هستم؛ نه اينكه فقط به‌خاطر پول آمده باشم سراغش.» اما اگر روزي برسد كه همين فوتبال، كه براي غلامرضا رضايي جز عشق نيست تنها گزينه حذف شده از زندگي او باشد چه؟

«نمي‌دانم، واقعا نمي‌دانم اما فكر مي‌كنم آن روز يكي از سخت‌ترين و بدترين روزهاي زندگي‌ام باشد. گاهي كه پيشكسوت‌هاي فوتبال را مي‌بينم به اين فكر مي‌كنم و باورم نمي‌شود كه من هم يك روز مثل آنها بايد بروم. براي همين اين فكر هيچ وقت بيشتر از چند لحظه ذهنم را مشغول نمي‌كند و زود از تصورش مي‌آيم بيرون. دوست ندارم جوري باشد كه از فوتبال بروم چون واقعا با عشق فوتبال بازي مي‌كنم.» يعني كه او را تا آخرين توان فني‌اش در اين فوتبال خواهيم ديد و بعد از آن هم شايد روي نيمكت مربيگري و يا هر جاي ديگري در اين وادي: «به مربيگري زياد فكر نكرده‌ام. بايد بيشتر بازي كنم. تا ببينيم چه مي‌شود. اما خب آنقدر كه بازي كردن را دوست دارم به مربيگري فكر نمي‌كنم.»

متنفر از موبايل و بدون ماشين!
سخت است كه بازيكن پرسپوليس باشي و ستاره‌هاي لوكس سوار دايم كنارت ويراژ بدهند و خودنمايي كنند، آن وقت خودت مسافر هر روزه آژانس‌ها باشي يا همراه بازيكنان، از خانه تا تمرين! اينها اما خيلي به چشم غلامرضا رضايي نمي‌آيد و مي‌گويد كه ماشين بازي، هرگز او را به آرامش نرسانده: «اصلا ماشين بازنيستم و اين كار را دوست ندارم. البته من هم خوشحال مي‌شوم ماشين سوار شوم و دوست دارم ولي نه اينطور كه هر چند وقت يك بار بخواهم ماشين عوض كنم. بيشتر دلم مي‌خواهد تمركز روي كارم باشد. يك آزرا بود كه 3-2 سال داشتم اما آن را فروخته‌ام. اما اصلا ناراحت نيستم. سر تمرين هم يا با بچه‌ها مي‌روم يا با آژانس. هنوز هم ماشين نگرفته‌ام و اصلا معلوم نيست كه بگيرم. شايد هم اين كار را نكردم؛ چون واقعا آرامش من توي فوتبال است. نه اين چيزها.»

براي غلامرضا رضايي موبايل هم يك چيزي هست در همين حد. نه ابزاري براي اس.ام.اس بازي و آن game‌هاي خاص. به قول خود او، بيشتر خسته‌اش مي‌كند تا سرگرم: «موبايل معمولا براي من تفريح نيست و بيشتر از آن خسته مي‌شوم. يعني اگر لازم نبود كه گاهي تماس‌هاي ضروري داشته باشم آن را براي هميشه خاموش مي‌كردم. دنبال خط عوض كردن هم نيستم و همين شماره‌ام را چند سال است كه دارم. اس.‌ام.‌اس هم كه اصلا! وقتم را براي فوتبالم مي‌گذارم، نه اين كارها».

امارات، بدترين تصميم‌ام بود
«من معمولا خوب تصميم مي‌گيرم.» اين راغلامرضا با اعتماد به نفس به زبان مي‌آورد؛ اما يك چيزي هست كه نمي‌گذارد حتي خودش، اين اطمينان را باور كند. براي همين بعد از مكثي كشدار حرفش را اينطور ادامه مي‌دهد: «توي فوتبال... من معمولا خوب تصميم مي‌گيرم و نمي‌توانم بگويم بدترين‌اش چه بود. فقط امارات بد بود. ولي همان موقع هم توي زندگي‌ام اتفاق‌هايي افتاد كه خيلي به من كمك كرد تا در ادامه راهم موفق باشم. وقتي از امارات برگشتم همه چيز برايم خوب بود و فكر مي‌كنم اتفاق خوبي را تجربه كردم. البته من بزرگترين درس را سال‌ها قبل وقتي به سربازي رفتم از زندگي گرفتم. خدمت سربازي و آن 3 ماه آموزشي واقعا مرا تكان داد و شوك‌ خوبي براي زندگي‌ام بود.»

ویرایش توسط Omid7 : 09-01-2010 در ساعت 10:18 PM دلیل: زيبا كردن پست!
قدیمی 09-01-2010
kaka* kaka* آنلاین نیست.
تازه کار

0 سپاس در 0 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool اخبار اردوی پرسپولیس در مشهد

غلامرضا رضایی، محمد نوری، هادی نوروزی و علیرضا حقیقی به دلیل همراهی تیم ملی در اردوی شرق آسیا و حمیدرضا علی عسگری نیز به دلیل حضور اردوی تیم ملی امید غایبان ملی پوش پرسپولیس در این اردو هستند. حسین بادامکی به دلیل مصدومیت در تهران مانده و به فیزیوتراپی مشغول است.

سه بازيكن اميد پرسپوليس،‌ در اردوي سرخپوشان در مشهد حضور دارند. بنيامين محمودي و مسعود داستاني دو دروازبان و ابراهيمي مدافع رده سني اميد پرسپوليس،‌ در اردوي مشهد حضور دارند و در كنار ديگر بازيكنان تمرينات را پشت سر مي گذارند.

اولين تمرين سرخپوشان در اردوي تداركاتي مشهد، سه شنبه شب در ورزشگاه ثامن الائمه اين شهر برگزار شد. اين تمرينات به رهبري حسين عبدي و زير نظر ديگر اعضاي كادر فني انجام شد. علي دايي كه به دليل رسيدگي به برخي امور شخصي پرسپوليسي ها را در سفر به مشهد همراهي نكرده است، ‌صبح چهارشنبه به اردو ملحق مي شود. تمرينات سه شنبه شب پرسپوليسي ها از ساعت 19:30 در ورزشگاه ثامن و زير نور پر‍‍ژكتورها كليد خورد.

بازيكنان پرسپوليس، براي شركت در مراسم احيا در شب 21 ماه رمضان، در حرم مطهر امام رضا (ع) حضور يافتند. سرخپوشان تهراني ‌ سه شنبه شب و پس از صرف شام در هتل محل اقامت خود،‌ در گروه هايي چند نفره عازم حرم امام رضا (ع) شدند تا مراسم شب 21 ماه رمضان را در جوار بارگاه امام هشتم باشند. كادر فني نيز هر كدام به صورت جداگانه با اعضاي خانواده خود، در اين مراسم شركت كردند. پرسپوليسي‌ها شب 23 ماه رمضان را نيز در مشهد و در حرم امام رضا (ع) خواهند بود.

سرخپوشان پنجشنبه عصر درديداري تداركاتي به مصاف تيم فوتبال پيام مشهد مي‌روند. اين بازي، ساعت 18 و در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد انجام مي‌شود.

کاروان تیم پرسپولیس ساعت 13:30 روز جمعه از مشهد به تهران بازی می گردد و ادامه تمرینات این تیم در تهران پیگری می شود

ویرایش توسط Omid7 : 09-01-2010 در ساعت 10:18 PM
قدیمی 09-05-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb طلب مهاجم اخراجی پرسپولیس به بدهی تبدیل شد!

به گزارش شبکه ایران، محسن خلیلی یکی از بازیکنانی بود که بدون تسویه حساب از پرسپولیس جدا شد و تیم جدیدی را برای فصل جدیدش انتخاب کرد.خلیلی هم مثل بائو،معمارزاده،هوار و...با طلبی نسبتا سنگین از جمع سرخ‌ها جدا شدو تا حالا نیز دست او از پولش کوتاه مانده است.

خلیلی معتقد است در دو فصل اخیر حضورش در پرسپولیس چیزی حدود 100 میلیون تومان را به وی نداده‌اند و با بهانه‌های مختلف از رقم قرار دادش کم کرده‌اند.

جالب اینکه خلیلی به ازای این فصل چیزی حدود 60 میلیون تومان از پرسپولیس طلبکار بود اما حالا با حساب و کتاب باشگاه وی چیزی نزدیک به 20 میلیون تومان هم بدهکار شده است.

البته با وجود این اتفاق عجیب دل خلیلی تا حدودی قرص است چرا که حبیب کاشانی که رابطه خوبی با خلیلی دارد به او قول داده طلبش به صورت کامل پرداخت خواهد شد.اینکه کاشانی چطور محاسبات عجیب معاونت مالی باشگاه را تغییر خواهد داد نکته‌ای است که باید از سرپرست باشگاه پرسپولیس پرسید.

منبع:شبکه ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 09-05-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool عصر امروز در ديداري تداركاتي پرسپوليس از سد نساجي قائم‌شهر گذشت

تيم فوتبال پرسپوليس در ديداري دوستانه نساجي قائم شهر را شكست داد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در اين ديدار كه از ساعت 17 امروز(يكشنبه) در زمين ورزشي شركت واحد آغاز شد، سرخ‌پوشان تهران با نتيجه 2 بر يك حريف خود را شكست دادند.

گل‌هاي پرسپوليس را در اين بازي "بدرا جاكيته" بازيكن نساجي قائم‌شهر (گل به خودي) در دقيقه 26 و سعيد حلافي در دقيقه 31 به ثمر رساندند. گل نساجي نيز در دقيقه 15 به وسيله سيد مهدي حسيني به ثمر رسيد.

علي دايي در نيمه اول اين بازي با عصبانيت تمام اشتباه‌هاي بازيكنان پرسپوليس را به آن‌ها گوشزد مي‌كرد و چندين بار بر سر ابراهيم شكوري، رضا نورمحمدي و عليرضا محمد فرياد زد. ضمن اينكه دايي در نيمه اول اعتراض زيادي به بازي خشن تيم مازندراني داشت.

براي پرسپوليس در نيمه اول اين بازيكنان بازي كردند: رحمان احمدي، شيث رضايي، رضا نورمحمدي، ابراهيم شكوري، عليرضا محمد، مازيار زارع، كريم باقري، تياگو فراگا، اميرحسين فشنگچي، سعيد حلافي و محمد پروين.
در نيمه دوم سپهر حيدري، مجتبي و مهدي شيري، سامان آقا زماني، مهدي الهايي، اشپيتيم آرفي، مجتبي زارع و علي ابراهيمي به ترتيب به جاي رضا نورمحمدي، شيث رضايي، كريم باقري، مازيار زارع، عليرضا محمد، محمد پروين، سعيد حلافي و تياگو به بازي آمدند.

در دقايق پاياني بازي نيز حبيب كاشاني وارد زمين شد و به همراه علي دايي به خوش و بش با يحيي گل محمدي، جواد منافي و ديگر اعضاي كادر فني نساجي پرداختند.
در اين بازي 120 تماشاگر حضور داشتند كه 20 تن از آنان هواداران نساجي بودند و به شدت نيز تيم شهر خود را تشويق مي‌كردند.

منبع: ایسنا

قدیمی 10-20-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool کاشانی خطاب به شیث: فعلا حرف نزن تا بتوانی به پرسپولیس برگردی!

به گزارش شبکه ایران، چند روز پس از این که علی دایی کاپیتان دوم تیم فوتبال پرسپولیس را از حضور در تمرینات تیم محروم کرد و وی را در اختیار کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس قرار داد، سرپرست موقت باشگاه وی را تا قبل از صدور حکم کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس ممنوع المصاحبه کرد.
حبیب کاشانی که نمی‌خواهد تیمش بعد از شکست در دربی وارد حاشیه شود به رضایی اولتیماتوم داده که حق انجام مصاحبه ندارد و نباید با هیچ رسانه‌ای گفتگو کند.
گویا کاشانی در صحبتی که با این مدافع داشته به او گفته با پادرمیانی مشکلش را حل می‌کند تا او به تیم برگردد.
هر چند هنوز خبر پادرمیانی احتمالی کاشانی در ماجرای بازگشت شیث به تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس به صورت رسمی اعلام نشده اما چنانچه این اتفاق رخ دهد باید منتظر واکنش علی دایی بود چرا که وی قبل از ترک تهران و سفر به سوئیس به نزدیکانش اعلام کرده بود که دیگر رضایی در تیم دایی جایی ندارد مگر این که اتفاقی روی بدهد که او دیگر در پرسپولیس خضور نداشته باشد.

منبع: شبکه ایران
27/7/89

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)