بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-06-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

آقا پست من چرا حذف شد؟
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-06-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

میلان دیگر ژکو را نمی خواهد

طبق گزارشی که در اسپورت مدیاست منتشر شده، سران میلان از تلاش برای خریداری ادین ژکو، مهاجم باشگاه وولفسبورگ دست کشیده اند، چرا که در نظر دارند تا کلاس یان هونتلار ستاره هلندی تیمشان را حفظ کنند.
آریه دو برائیدا، یکی از مدیران باشگاه روسونری در صحبتهایی گفته:« هونتلار فوق العاده است. او گل می زند و هیچ کسی نمی تواند مثل او به توپ ضربه بزند. پس چرا باید او را به فروش برسانیم.»
پیش از این گزارشهایی منتشره شده بود که حکایت از آن داشت که سران باشگاه میلان ممکن است ستاره هلندی شان را به فروش برسانند تا بتوانند وجه لازم برای خریداری ستاره بوسنیایی وولفسبورگ را که قیمتش حدود 40 میلیون یورو برآورد شده است را فراهم نمایند
ولی وقوع چنین سناریویی بسیار بعید به نظر می رسد. در این میان روزنامه های انگلیسی حاکی از آن است که سران تاتنهام تمایل زیادی به جذب ژکو که در رقابتهای این فصل 19 گل برای تیمش به ثمر رسانده دارند.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 04-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

دور افتخار حنطه و دستیارانش در وسط زمین ! / کمالوند با چشم و ابرو تیمش را از زمین بیرون کشید

دیدار تیم‌های ابومسلم خراسان و تراکتورسازی تبریز پس از اعلام پنالتی به نفع تیم میزبان و خروج تیم تراکتورسازی از زمین در دقیقه 64 نیمه تمام ماند.

پس از این که در دقیقه 64 بازی سعید بخشی زاده داور این دیدار یک پنالتی به نفع تیم ابومسلم اعلام کرد، فراز کمالوند سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز تیمش را به کنار زمین فراخواند و پس از انجام یک مکالمه تلفنی در کنار زمین، بازی را ناتمام گذاشته و تیمش را به رختکن برد و سپس داور بازی سوت اتمام بازی را به صدا درآورد.

کمالوند آنقدر از تصمیم داور عصبانی بود که به هیچ صراطی مستقیم نشد.حتی پا درمیانی بزرگان هم نتوانست کمالوند را از تصمیمی که گرفته بود منصرف کند.

نکته جالب اینجاست که فراز در گفت و گو با ناظران بازی موافقت خود برای ادامه بازی را اعلام می کرد اما تا سرش را بر می گرداند با چشم و ابرو به بازیکنانش می گفت که زمین بازی را ترک کنند!

با تمام این تفاسیر زمانی که داور سوت بازی را به نشانه پایان آن به صدا در آورد حنطه سرمربی ابومسلم به همراه کمک هایش در وسط زمین دور افتخار زدند.

آنها خیالشان از سه امتیازی که به زودی به حسابشان واریز می شود خوشحال بودند. با کسب این نتیجه که بدون شک سه بر صفر به نفع ابومسلم به اتمام می رسد جایگاه تراکتور در جدول رده بندی تغییر چندانی نخواهد کرد.

نکته دیگری که در این رابطه مطرح است این است که در دوسال گذشته و پس از دعواهای فراوانی که در باشگاه ابومسلم اتفاق افتاده هنوز سند ملکیت این باشگاه به نام ناصر شفق مدیر عامل فعلی باشگاه تراکتور سازی است.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 04-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فروش استقلال در 2 دقيقه!
معاون سازمان خصوصي سازي درباره چگونگي واگذاري باشگاههاي ورزشي در سال 89 گفت: واگذاري سهام شرکتهايي مانند ايران خودرو، سايپا و باشگاههاي استقلال و پرسپوليس در گروه يک قرار دارند و واگذاري آنها در قانون بودجه ديده شده و در سال 89 واگذار مي شوند.
اسماعيل غلامي در مورد ارائه اطلاعات باشگاههاي ورزشي به سازمان خصوصي سازي گفت: اين باشگاهها بايد صورتهاي مالي و تعداد بازيکنان را به سازمان خصوصي سازي ارائه دهند، در حالي که ارائه اين اطلاعات براي اين دو باشگاه کاري ندارد و در صورت ارائه اطلاعات باشگاه استقلال در دو دقيقه به فروش مي رسد.
غلامي اظهار اميدواري کرد اين شرکتها در سال 89 به فروش برسند.

کفاشيان استعفاي تاج را پذيرفت
علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال در گفتگو با ايسنا از پذيرش استعفاي مهدي تاج خبر داد.مهدي تاج دوشنبه شب در برنامه نود اعلام کرد از سمتش به عنوان رئيس کميته تيمهاي ملي استعفا داده است و در اين باره اظهار داشت: به دليل مشغله کاري که در فدراسيون دارم از سمتم به عنوان رئيس اين کميته استعفا دادم و پيش از اين نيز با کفاشيان در اين باره صحبت کرده ام.
تاج در اين راستا مذاکره اش با فاتح تريم و برخي مربيان ديگر را براي پذيرفتن سرمربيگري تيم ملي تأييد کرد و گفت: به نمايندگي از فدراسيون فوتبال و به عنوان نايب رئيس اول اين فدراسيون با فاتح تريم مذاکره کردم و ايشان نيز در صورت موافقت ما با درخواستهاي مالي اش حاضر است هدايت تيم ملي ايران را بپذيرد.همچنين با مربيان ديگري از جمله اريکسون سوئدي مذاکره کرديم و او نيز حاضر است با مبلغ يک ميليارد و ششصد ميليون تومان هدايت تيم ملي را بپذيرد. گمان نمي کنم مبالغ اين چنيني و هزينه کردن دو - سه ميليارد براي آوردن يک مربي خارجي بزرگ بر رأس کادر فني تيم ملي کشور بزرگ ايران مبلغ زيادي باشد. همچنين با صحبتهايي که انجام داديم افشين قطبي سرمربي فعلي تيم ملي هم مي پذيرد که کنار مربي خارجي بزرگ در تيم ملي کار کند.

وکيل دايي: فدراسيون قصد داشت هزينه هاي مالياتي را به دايي تحميل کند
وکيل علي دايي يکي از دلايل شکايت او از فدراسيون فوتبال را تحميل هزينه هاي مالياتي از سوي فدراسيون دانست.
عسگري پيش بين در گفتگو با فارس در مورد شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال مبني بر دريافت حق و حقوق مربيگري در تيم ملي گفت: نماينده حقوقي فدراسيون فوتبال دفاعيه خود را در مورد شکايت دايي ارائه کرد و ما هم نسبت به اين دفاعيه لايحه مفصلي را به کميته انضباطي ارائه کرديم. انتظار داريم حداکثر تا آخر فروردين ماه جاري رأي اين پرونده از سوي کميته انضباطي صادر شود.
وي ادامه داد: نام علي دايي در اين پرونده باعث شده صدور رأي حدود دو ماه و نيم تا سه ماه زمان ببرد وگرنه کميته انضباطي در ساير پرونده ها در مدت دو يا سه هفته رأي صادر مي کند.
وکيل دايي در مورد بحث شکايت به فيفا از فدراسيون فوتبال، اظهار داشت: اين مطلب را دايي در مصاحبه هايش بيان کرد. من هم مي گويم اگر به حقوق مسلم دايي بي توجهي شود راه شکايت به فيفا باز است.
پيش بين در مورد غرامت يک ميلياردي مطرح شده در برخي از رسانه ها عنوان کرد: برخي از رسانه ها بر پايه رقم دستمزد سال اول علي دايي چنين رقمي را مطرح مي کنند و مي گويند زماني که دايي در سال اول 800 ميليون تومان دستمزد مي گيرد با توجه به تورم و ساير مسائل در سالهاي دوم و سوم چنين رقمي مطرح است، اما واقعيت اين است که ما رقم خاصي از فدراسيون مطالبه نکرديم.
وي در ادامه گفت: براساس قراردادي که وجود دارد، فدراسيون حق اخراج دايي را از تيم ملي نداشته و حال که اين قرارداد يک طرفه از سوي فدراسيون فسخ شده اين مربي مي تواند پيگير حق و حقوقش باشد. او قصد شکايت نداشت، اما زماني که آنها قصد داشتند هزينه هاي مالياتي را به دايي تحميل کنند و نسبت به دايي هم بي توجهي نشان دادند او تصميم گرفت شکايت کند.
پيش بين در مورد اينکه فدراسيون فوتبال قصد داشت هزينه هاي مالياتي به دايي تحميل کند، تصريح کرد: در اين زمينه اطلاعات خود دايي کامل تر و بهتر است از او سؤال کنيد، اما اين تحرکات و بدگويي از دايي باعث اين شکايت شد يعني مجموعه اي از عوامل مانند بي توجهي به دايي و بازي کردن با آبروي او باعث شد اين مربي شکايت کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-07-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

متن شکایت نامه تراکتورسازی از عنایت

باشگاه تراكتور از عنايت خواسته است تا ادعاي بودار بودن ترك زمين از سوي بازيكنان اين تيم را اثبات كند...

سايت گل - شكايتنامه ناصرشفق از رئيس كميته داوران به شرح زير است:
ریاست محترم کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جناب آقای دکتر شریفی با سلام و عرض ادب به استحضار شما می رساند در اجرای برنامه 90 روز دوشنبه مورخه 16/1/88 آقای مسعود عنایت رییس محترم کمیته داوران در رسانه ملی و برنامه زنده هنگام گفتمان مطالبی را اعلام داشتند که لازم است جهت روشن شدن اذهان عمومی مطالب گفته شده را به اثبات برسانند.
1- کشیدن تیم به بیرون از زمین بودار بوده که بعدا ثابت خواهد شد
2- در این کار شیطنتی و از روی عمد بوده و احساسی نبوده
3- برای تیمی که هشتاد هزار نفر تماشاگر دارد نبایستی مدیرعاملی منصوب شود که احساسی باشد باشگاه تراکتورسازی شکایت خود را از آقای عنایت بابت اظهار مطالب فوق اعلام می دارد.
جناب آقای شریفی همانطوری که آقای عنایت اظهار داشته اند مساله بودار بودن را بایستی اثبات کنند و اگر شیطنتی بوده اعلام نمایندکه توسط چه کسی یا کسانی این شیطنت صورت گرفته است و نهایتا اگر نامبرده مسول تعیین مدیران عامل است این موضوع را به باشگاه ها اعلام نماید تا آقای عنایت با حفظ سمت مسولیت کمیته داوران این مسولیت را نیز عهده دار شود.
دستور بفرمایید نسبت به موضوعات اعلام شده رسیدگی شود و آقای عنایت موضوعات مطرح شده را به اثبات برساند . در غیر این صورت باشگاه حق شکایت از نامبرده را به مراجع قضایی را برای خود محفوظ می دارد.
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی ، ناصر شفق
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-08-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دوستي مهر:از خدا مي خواهم 100 ميليارد به «پيرواني» بدهند!
پس از دور تازه استعفاها و برکناري در فدراسيون فوتبال، اين بار نوبت تيمهاي پايه فوتبال رسيد تا حرف و حديثها در مورد استعفا يا برکناري مربيان اين تيمها مطرح شود.
در تازه ترين اين اظهارات بحث استعفاي «علي دوستي مهر» سرمربي تيم ملي جوانان فوتبال ايران رسانه اي شده است. موضوعي که شخص دوستي با رد صريح آن تأکيد دارد هيچ بحثي در مورد قطع همکاري اش با تيم ملي مطرح نيست.
علي دوستي مهر در گفتگو با ايسنا، اظهار داشت: ما کارمان را انجام مي دهيم و به فدراسيون کاري نداريم و تاکنون نيز بحثي در مورد استعفا يا عدم همکاري من با تيم جوانان مطرح نبوده است. مسائلي در چند روز اخير مطرح شده است که به من ربطي ندارد، من عاشق فوتبالم و نشان داده ام که در بدترين شرايط نيز حاضر به فعاليت براي اين فوتبال هستم.
دوستي با اشاره به بحثها در مورد قرارداد غلامحسين پيرواني و ارتباط آن با قرارداد مربيان تيمهاي پايه، تأکيد کرد: من از خدا مي خواهم که 100 ميليارد تومان به غلامحسين پيرواني بپردازند. اگر به او بيشتر پرداخت شود به نفع من هم هست، اما در مجموع اين ماجراها هيچ ربطي به فعاليت من در فوتبال ندارد. همواره ثابت کرده ام براي پول کار نمي کنم و اکنون نيز تأکيد مي کنم علي دوستي براي پول کار نکرده و نخواهد کرد.

کاپيتان اخراجي ابومسلم: هيچ مذاکره اي با تيم پيام نداشته ام
کاپيتان اخراجي ابومسلم گفت: تنها به خاطر مطالبه حق و حقوقم از تيم کنار گذاشته شدم.
سعيد خاني افزود: در جريان اعتراض بازيکنان به دريافت نکردن مطالباتشان من تنها نبودم و همه بازيکنان خواستار دريافت حقوقشان بودند، اما نمي دانم بقيه چطور حاضر شدند از حق خود بگذرند و کنار کشيدند و مديران تيم من را عامل تحريک بازيکنان اعلام کرده و محرومم کردند.
وي تأکيد کرد: رأي کميته انضباطي باشگاه و محروميتم به هيچ وجه عادلانه نيست، مگر سعيد خاني چه کرده است که اين طور با او رفتار مي کنند، چند سال براي ابومسلم زحمت کشيدم و کاپيتان تيم بودم، مگر کاپيتان بودن تنها بستن يک بازوبند رنگي به دست است. من بايد از هم تيمي هايم دفاع مي کردم و ما تنها حق خود را خواستيم، اما در ابومسلم متأسفانه تا حرف از حق و حقوق مي شود، همه ناراحت مي شوند و از بازيکن مي خواهند سرش را پايين بيندازد و فقط تمرين و بازي کند.
کاپيتان سابق ابومسلم در خصوص اخبار پيوستن او به تيم پيام به ايسنا گفت: هنوز به طور کامل از ابومسلم جدا نشده ام و تنها يک نامه به من داده اند که از حضور در تمرينات محروم هستم و در بلاتکليفي به سر مي برم. هيچ مذاکره اي با تيم پيام نداشته ام، اما حرف و حديثهايي وجود داشت و قرار بود مديران دو تيم با يکديگر مذاکره کنند و اگر به توافق رسيدند باشگاه ابومسلم نيز با من توافق کند و به پيام بروم.خاني خاطرنشان کرد: تا پايان فصل جاري ليگ برتر با ابومسلم قرارداد دارم و 170 ميليون تومان به همراه 90 ميليون تومان پول خانه ام از باشگاه طلبکارم.

afc فدراسيون فوتبال ايران را جريمه کرد؛ ترابيان: نامه اي به دستمان نرسيده است
کميته انضباطي کنفدراسيون فوتبال آسيا ( Afc ) از جريمه 11 هزار دلاري فدراسيون فوتبال ايران به دليل رفتار غير ورزشي تماشاگران و ورود غير مجاز افراد به رختکن تيمها در زمان برگزاري بازيهاي فوتسال باشگاههاي آسيا خبر داد.رئيس کميته فوتسال با اظهار بي اطلاعي از جريمه هاي در نظر گرفته شده براي فدراسيون فوتبال ايران گفت: تاکنون هيچ نامه اي در خصوص جريمه فدراسيون فوتبال دريافت نکرده ايم.
«عباس ترابيان» در گفتگو با ايرنا، تصريح کرد: مسؤولان کنفدراسيون فوتبال آسيا در زمان برگزاري رقابتهاي جام باشگاههاي آسيا به طرق مختلف رضايت خود را اعلام و حتي پس از پايان اين رقابتها در پيامهاي مختلفي، تشکر خود را ابراز کردند. گفتني است، براساس تصميم نهايي کميته انضباطي کنفدراسيون فوتبال آسيا، فدراسيون فوتبال ايران به دليل رفتار غير ورزشي تماشاگران در سه مسابقه تيم فوتسال فولاد ماهان سپاهان در مسابقات قهرماني باشگاههاي فوتسال آسيا در مقابل آيوبي آلتين تاش قرقيزستان در روز 14 اسفند ماه 88 ، برابر استرويتل زرافشان ازبکستان در روز 17 اسفند ماه 88 و ديدار با ناگويا اوشنز ژاپن در روز 18 اسفند ماه 88 به پرداخت جريمه نقدي به مبلغ هشت هزار دلار محکوم شده است.
فدراسيون فوتبال ايران همچنين براي ورود غير مجاز افراد به رختکن تيمها در سه مسابقه تيم فوتسال ماهان سپاهان مقابل تيمهاي آيوبي آلتين تاش قرقيزستان در روز 14 اسفند 88 ، ناگويا اوشنز ژاپن در روز 18 اسفند و همين تيم در روز 20 اسفند 88 بايد مبلغ سه هزار دلار جريمه نقدي بپردازد.

گزارش تمرين پرسپوليس
تمرين ديروز پرسپوليس از ساعت 11 صبح در زمين شرکت واحد به مدت يک ساعت برگزار شد که از نکات قابل توجه مي توان به بازگشت مهدي شيري پس از 2 روز غيبت اشاره کرد.
وي پس از صحبت با دايي با لباس شخصي تمرين را از نزديک تماشا کرد. همچنين کريم باقري قبل از آغاز تمرين پس از صحبت با دايي تمرين را ترک کرد و خليلي نيز به دليل مصدوميت جزيي راهي رختکن شد. تمرينات سرخپوشان با گرم کردن و انجام کارهاي کششي، نرمشي و کار با توپ آغاز شد و سپس با انجام کارهاي بدني ادامه پيدا کرد. هوار محمد، ابراهيم شکوري، ميثاق معمارزاده و مجتبي زارع اختصاصي تمرين کردند.
علي دايي مرتب سر بازيکنان فرياد مي زد و تأکيد داشت بازيکنان کم کاري نکنند و از هر گونه شوخي پرهيز کنند. دايي همچنين در جريان تمرين، با مدافعان به مدت 5 دقيقه صحبتهاي ويژه اي انجام داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

هدايتي: استيل آذين فصل آينده قهرمان مي شود
مالک باشگاه استيل آذين گفت: با برنامه ريزي و تدابيري که داريم به هواداران قول مي دهم فصل آينده قهرمان ايران خواهيم شد.
حسين هدايتي اظهار داشت: از همين حالا دست به کار خواهيم شد تا در سال آينده بدون هيچ حرف و حديثي يک قهرماني را به طرفداران خود تقديم کنيم تا نشان دهيم بخش خصوصي بعد از دو سال مي تواند حرف هاي زيادي براي گفتن داشته باشد. اول سعي خواهيم کرد ستاره هاي تيم را حفظ کنيم و سپس در کنار بازيکناني که داريم سعي مي کنيم تيم را تقويت کنيم.
هدايتي خاطرنشان کرد: استيل آذين در سال جاري نشان داده لياقت اين را دارد که سهميه آسيا را کسب کند اما متاسفانه با بدشانسي مواجه شديم. اين اتفاقات را به حساب اين مي گذاريم که سال اول است در ليگ برتر به ميدان رفته ايم. به همين دليل جاي جبران و هنوز هم چشم به رفتن به آسيا داريم. اميدوارم حالا که ما حذف شديم تيم ديگر قرمز پوش ايران يعني پرسپوليس راهي فينال جام حذفي شود تا دل هوادارانش شاد شود.

حقوق مربيان استقلال پرداخت شد
مربيان استقلال روز چهارشنبه گذشته بخشي از حقوق عقب افتاده خود را دريافت کردند. گفتني است؛ قرار است به زودي با کمک مالي که به استقلال پرداخت مي شود قسط سوم قراردادهاي بازيکنان نيز به حساب آنها واريز شود تا در آستانه ديدار حساس اين تيم مقابل الاهلي عربستان از لحاظ روحي شارژ شوند.

شيث به تراکتورنمي رسد
شجاع رهبري پزشک جراح شيث رضايي در گفتگويي با سايت گل پيرامون ادعاي کادرپزشکي پرسپوليس مبني بر حضور شيث در ديدار با تراکتورسازي بيان کرد رضايي قطعاً به بازي با تراکتورسازي نخواهد رسيد. وي به مدت 10 روز حتي قادر به حضور در تمرينات هم نيست. شيث مي تواند از 10 روز ديگر تمرينات سبک خود را آغاز کرده و در دو يا سه بازي بايد با ماسک مخصوص بازي کند. چرا که به خاطر عدم ترميم نقاط آسيب ديده ممکن است خونريزي شديد گريبان گير او شود. شجاع رهبري در پاسخ به اين سوال که آيا رضايي مي توانست در پايان فصل اين عمل جراحي را انجام دهد يا نه؟ گفت:«ما به توصيه آقاي دايي عمل کرديم. اگر اين جراحي انجام نمي شد مشکلات زيادي گريبان گير اين بازيکن مي شد. در گفتگويي که با آقاي دايي داشتيم ايشان توصيه کرد تا بهترين راهکار را براي شيث در نظر بگيريم و ما هم سعي کرديم بهترين تصميم را براي اين توصيه به کار بگيريم.»

پيروزي ايران بدون شمسايي
بالاخره تيم ملي فوتسال ايران بعد از کش و قوس هاي فراوان بدون وحيد شمسايي راهي تورنمنت چهارجانبه تايلند شد و در اولين ديدار توانست با نتيجه 2 بر يک از سد ازبکستان بگذرد. گل هاي ايران را در اين ديدار محمد کشاورز و مسعود دانشور به ثمر رساندند و تنها گل حريف را هم يونيسف آرتور وارد دروازه ايران کرد. در اين تورنمنت تايلند و آرژانتين هم حضور دارند که ميزبان در بازي اول 4 - 1 مغلوب حريف آمريکاي لاتين شد.

جريمه و محروميت ليدرهاي پرسپوليس
با توجه به تخلف تماشاگران تيم پرسپوليس مبني بر فحاشي و توهين به داور و بازيکنان سايپا، باشگاه پرسپوليس به مبلغ 100 ميليون ريال جريمه نقدي محکوم شد. کليه ليدرهاي تيم پرسپوليس با صدور قرار دستور موقت تا اطلاع ثانوي حق حضور در هيچ يک از مسابقات اين تيم را ندارند و در صورت تکرار تخلف تماشاگران، بازي هاي خانگي سرخپوشان بدون حضور تماشاگر برگزار مي شود.

متن سرود «پرسپوليس» براي هواداران اين تيم
متن سرود پرسپوليس با مصرع «سرخ بي همتاست ، سرخ بي پرواست» به هواداران تيم ارائه مي شود. داريوش خواجه نوري آهنگساز اين سرود در گفتگويي با فارس گفت: سرود پرسپوليس در بازي اين تيم با استيل آذين در استاديوم پخش خواهد شد. وي افزود: با هماهنگي که با ليدرهاي هواداران صورت گرفته، تمام هواداران پرسپوليس اين سرود را مي خوانند و ما ضبط نهايي را انجام مي دهيم.
متن سرودي که قرار است با صداي هواداران ضبط شود به اين شرح است:
سرخ بي همتاست
سرخ بي پرواست
سر خ در رگهاست
سرخ در هرجا هرجا هرجا هرجا
اوووووو
همه با هم پاکوبان باهم
اوووووو
همه با هم هم پيمان با هم
اوووووو
اي عشق بي پايان ما
اوووووو
پرسپوليس قهرمان ما

ليگ آزادگان؛ پيام متوقف شد
هفته هجدهم مسابقات فوتبال ليگ دسته اول باشگاه هاي کشور عصر پنجشنبه با برگزاري 6 ديدار آغاز شد که طي آن تيم هاي کاوه تهران، سپاهان نوين اصفهان و تربيت يزد مقابل حريفان خود به برتري رسيدند و سه ديدار نيز با نتيجه تساوي به اتمام رسيد.
شهرداري تبريز، صدرنشين گروه " الف " يکي از تيم هايي بود که تن به نتيجه تساوي داد. اين تيم در بندرعباس مقابل شهرداري اين شهر با نتيجه تساوي بدون گل متوقف شد اما همچنان با 40 امتياز صدرنشين گروه باقي ماند.
در روزي که تيم صنعت نفت آبادان با نتيجه تساوي يک بريک مقابل ايرانجوان بوشهر متوقف شد، تيم تربيت يزد با يک گل از سد پيام مخابرات فارس گذشت تا با 31 امتياز به رده دوم جدول گروه " الف " صعود کند.پيام مشهد هم درمقابل داماش لرستان به نتيجه تساوي دو بر دو دست يافت تا با يک بازي کمتر همچنان اميدوار باقي بماند.

تابلوي نتايج گروه الف:
* ايرانجوان بوشهر يک - صنعت نفت آبادان يک
* تربيت يزد يک - پيام مخابرات شيراز صفر
* شهرداري بندرعباس صفر - شهرداري تبريز صفر
* شموشک نوشهر صفر - کاوه تهران يک
* شاهين اهواز يک - سپاهان نوين اصفهان 4
* داماش لرستان 2 - پيام مشهد 2

جدول رده بندي گروه الف:
1 - شهرداري تبريز 40 امتياز
2 - تربيت يزد 31 امتياز - تفاضل گل 7 +
3 - صنعت نفت آبادان 31 امتياز - تفاضل گل 6 +
4 - سپاهان نوين اصفهان 28 امتياز
5 - پيام مشهد 26 امتياز (يک بازي کمتر)

هت تريک مهدوي کيا در از دست دادن پنالتي
مهدي مهدوي کيا، بازيکن سابق تيم هاي ملي و هامبورگ از زمان حضورش در تيم استيل آذين علاوه بر اين که چند امتياز ارزشمند را براي حميد استيلي بدست آورده اما در دو بازي اخير دو پنالتي را از دست داد.
در بازي استيل آذين و سپاهان با توجه به برد سرخپوشان از دست دادن پنالتي توسط کاپيتان محبوب اين تيم چندان دردسرساز نشد اما در جام حذفي وديدار حساس مقابل ذوب آهن گل شدن اين پنالتي مي توانست حکم صعود استيل آذين را به مرحله نيمه نهايي جام حذفي امضا کند. مهدوي کيا با از دست دادن اين پنالتي هت تريک کرد و تعداد پنالتي هاي از دست داده اش را به عدد سه رساند. پنالتي بازي ايران و کره جنوبي که همچنان يکي از کابوس هاي اميرقلعه نويي است و دو پنالتي از دو هفته اخير کم کم همه را به اين نتيجه مي رساند که ديگر نمي توان به عنوان يک پنالتي زن روي او حساب کرد.

104 گل خارجي در فصل جاري ليگ برتر
شمار گلهاي به ثمر رسيده توسط بازيکنان خارجي در ليگ برتر در هفته سي ام از مرز 100 گل گذشت. در اين هفته 8 گل توسط بازيکنان خارجي به ثمر رسيد، اما به دليل ناتمام ماندن بازي ابومسلم و تراکتور، گل جرالدو دوس سانتوس برزيلي نيز باطل شد. در فصل جاري ليگ برتر 33 بازيکن خارجي موفق به زدن گل شده اند که عماد رضا بازيکن عراقي تيم سپاهان با زدن 18 گل صدرنشين جدول گلزنان خارجي ليگ برتر است.
عماد رضا بهترين گلزن ليگ برتر تا پايان هفته سي ام نيز به شمار مي رود. در فصل گذشته ليگ برتر 138 گل توسط 27 بازيکن خارجي به ثمر رسيد که بعيد است در فاصله 4 هفته به پايان ليگ اين رکورد شکسته شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض ...و این فوتبال بی در و پیکر...

برخي مدعيان كسب رياست فدراسيون فوتبال نيز تلاش دارند با خط و خطوط خود به اين هرج و مرج ها دامن بزنند تا علي سعيدلو به ستوه آمده و هر چه زودتر خواهان دريافت نامه استعفاء از سوي علي كفاشيان دوست قديمي اش در بانك مركزي شده و...

سايت گل - مطرح شدن دوباره بحث تغييرات در كادر فني تيم هاي ملي بزرگسالان و اميد، اشتباهات داوري بي پايان و بحث برانگيز استعفاي تاج و انتخاب فرديون معيني به عنوان سرپرست كميته تيم هاي ملي، ناتمام ماندن ديدار دو تيم ابومسلم و تراكتورسازي تبريز و تماس هاي مشكوك با بازيكنان راه آهن قبل از بازي با شاهين بوشهر از جمله اتفاقات مهم و البته عجيبي است كه در آغاز سال 89فوتبال ايران را با چالش هايي مواجه كرده است·
در چنين اوضاع و احوالي فدراسيون فوتبال نيز درگير ماجراهاي جديدي شده است· مهدي تاج كه بلافاصله پس از حذف ايران از جام جهاني قرارداد افشين قطبي را به مدت دو سال تمديد كرد در شرايطي كه از كميته تيم هاي ملي استعفا داده تبديل به مخالف شماره يك ابقاي افشين قطبي شده و با مطرح كردن جذب يك سرمربي خارجي جديد فضا را عليه سرمربي فعلي تيم ملي تنگ كرده و به دنبال آن نوعي آشفتگي و هرج و مرج را نيز به وجود آورده است·
نائب رئيس اول فدراسيون فوتبال در حالي عليه قطبي موضع گرفته كه فرد اول فدراسيون مخالف چنين تغييراتي است· در اين آشفته بازار مديريتي هر روز در رسانه ها نام يك مربي خارجي دهان پركن از سوي مهدي تاج به عنوان كانديداي سرمربيگري تيم ملي مطرح مي شود تا جايي كه بعد از فاتح تريم، اريكسون و فيليپ تروسيه نوبت به رودگوليت و و فان باستن رسيده و هر دم از اين باغ نام يك مربي تراز اول از سوي تاج به عنوان كانديداي جانشيني قطبي بر سر زبان ها مي افتد·
در شرايط فعلي مهدي تاج گوي سبقت را از گمانه زني رسانه ها ربوده و تنور ماجراي عزل قطبي را داغ كرده و معلوم نيست فدراسيون فوتبال كه از نداري و كمبود بودجه و منابع درآمدي ضجه مي زند چگونه مي خواهد پاسخگوي غرامت ميلياردي علي دايي و تبعات اخراج افشين قطبي باشد·
جالب اينكه تاج در نقطه مقابل علي كفاشيان موافق شماره يك ابقاي غلامحسين پيرواني است و مشخص نيست اين وسط علي سعيدلو به عنوان رئيس سازمان تربيت بدني چه سهمي در اين تصميم گيري ها داشته و در چنين وانفسايي مواضع تاج نظراتي باب ميل رئيس سازمان تربيت بدني است يا مواضع علي كفاشيان؟!
به اين ماجراها اضافه كنيد كه در تيم ملي فوتسال، سرمربي با ستاره و كاپيتان جنگ تمام عياري را آغاز كرده و انضباطي داوران زير تيغ منتقدين دست و پا مي زند و كميته جوانان نيز درگير ماجراهاي ديگري شده سازمان ليگ نيز به اندازه كافي از بي برنامگي و نابساماني رنج مي برد·
فوتبال ايران با اين رخدادهاي منحصر بفرد وارد فاز تازه اي از ناهنجاري ها و آشفتگي ها شده كه قطعا مي تواند به گونه اي زمينه ساز هجمه جديدي از انتقادات و در پي آن تصميم رئيس سازمان تربيت بدني براي ايجاد تغييرات اساسي در مديريت فدراسيون فوتبال باشد·
در اين ميان بد نيست اشاره كنيم كه برخي مدعيان كسب رياست فدراسيون فوتبال نيز تلاش دارند با خط و خطوط خود به اين هرج و مرج ها دامن بزنند تا علي سعيدلو به ستوه آمده و هر چه زودتر خواهان دريافت نامه استعفاء از سوي علي كفاشيان دوست قديمي اش در بانك مركزي شده و البته براي او نيز منصب جديدي در كميته ملي المپيك يا يكي از فدراسيون ها دست و پاكند تا شايد اين غائله به پايان رسيده و ····
به نظر شما آيا سناريو بركناري افشين قطبي و غلامحسين پيرواني را نمي توان مقدمه اي براي تغييرات در فدراسيون فوتبال دانست؟! مقدمه اي براي باز نگه داشتن دست كانديداي جديد رياست فدراسيون فوتبال براي انتخاب سرمربيان كه يكي از مهمترين تصميمات مديريتي است دانست؟! كمي فكر كنيد لطفا
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اختصاصی گل: جلسه کفاشیان و قطبی

رئیس فدراسیون فوتبال و سرمربی تیم ملی امروز با یکدیگر ملاقات کردند

سایت گل- در حالی که در چند روز اخیر شایعات پیرامون کنار گذاشته شدن افشین قطبی به اوج رسیده است، بعد از ظهر امروز سرمربی تیم ملی با علی کفاشیان جلسه ای برگزار کرد تا در مورد آینده اش در تیم ملی با رئیس فدراسیون فوتبال صحبت کند.
در این جلسه کفاشیان به قطبی قول داد که او تا پایان رقابت های جام ملت ها هدایت تیم ملی را برعهده خواهد داشت و تلاش کرد تا شایعات اخیر را بی اهمیت جلوه دهد.
همچنین کفاشیان حمایت علی سعیدلو، رئیس سازمان تربیت بدنی را به قطبی ابلاغ کرد و از او خواست که با تمام توان برای موفقیت تیم ملی تلاش کند.
ضمن اینکه کنفرانس مطبوعاتی کفاشیان و قطبی روز دوشنبه برگزار خواهد شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نکونام چهارمين ايراني در باشگاه صد تايي هاي فيفا

سايت گل- نام جواد نکونام هافبک ملي پوش ايراني تيم اوساسونا اسپانيا به عنوان چهارمين ايراني در فهرست باشگاه صدتايي هاي فيفا ثبت شد.
نکونام که در پاييز سال گذشته صدمين بازي ملي خود را انجام داد، چهارمين بازيکن ايراني در باشگاه صدتايي هاي فيفا است که در آخرين ويرايش اين فهرست نامش با 101 بازي ملي ثبت شده است.
البته در تعداد بازي هاي ملي نکونام از نگاه ما با فيفا تفاوتهايي وجود دارد و بعضي از بازيهايي که نکونام در ان براي تيم ملي به ميدان رفته است، از ديدگاه فيفا بازي ملي رسمي محسوب نمي شود.
علي دايي، علي کريمي و مهدي مهدوي کيا سه بازيکن ايراني ديگر هستند که نام انها در باشگاه صدتايي هاي فيفا ثبت شده است. اعضاي باشگاه صدتايي هاي فيفا بازيکناني هستند که بيش از 100 بازي ملي براي کشورشان انجام داده اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)