بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 04-10-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض مقایسه سرعت شوت مسی و کریس

مطالعه ای که از سوی دانشکده علوم ورزشی دانشگاه لاکرونیا صورت گرفته تصدیق می کند که مسی در 80% از بازی تیمش مشارکت دارد و کریس تنها در 66% بازی تیمش شرکت می کند.

سایت گل- دانشکده علوم ورزشی دانشگاه لاکرونیا مطالعه ای را انجام داده که حاصل بررسی عملکرد تیمها در سی هفته ابتدایی رقابتهای این فصل لالیگا می باشد. نتایج این بررسی حکایت از آن دارد که لیونل مسی، بیش از ستاره پرتغالی رئال در بازی تیمش مشارکت دارد.

دراین گزارش به این نکته اشاره شده که دلیل کاهش درصد مشارکت کریس رونالدو، بیشتر به دلیل حرکات انفرادی او در زمین مسابقه است.

میزان مشارکت

در بیش از 80% پاسکاری های تیم کاتالان،ردی از مسی دیده می شود.او تا پایان هفته چهاردهم رقابتها، بیش از 90% مشارکت در بازی تیمش داشته است و این در حالی است که آمار و ارقام کریس در طول این سی هفته بین 55 تا 66% نوسان داشته.

رافائل مارتین آسرو، رئیس دانشکده ورزشی دانشگاه لاکرونیا در این رابطه گفته:« این کاملا منطقی است؛ چرا که بارسلونا و رئال مادرید دو تیم هجومی هستند و مسی و رونالدو مهاجمان این تیمها می باشند.»

او ادامه داد:«با در نظر داشتن این نکته می توان به این جمع بندی رسید که بازی رونالدو فرد محورتر از بازی مسی است که بیشتر در حرکات گروهی شرکت می کند ولی میزان مشارکت این دو بازیکن فوق العاده است.»

البته طبق نکته ای که در این گزارش ذکر شده باید این را هم در نظر داشت که شاید کریس رونالدو تا حدودی در مشارکت، ضعیف تر از مسی باشد ولی مسی سالهاست که دربارسلونا بازی کرده و با بازی تیمش کاملا تطبیق پیدا کرده ولی کریس " به لیگ جدید و تیم جدیدی پیوسته و با این وجود در ترکیب تیمش موفق است"

این در حالی است که هر دوی این تیمها به این دو بازیکن وابستگی شدیدی دارند و این ستاره ها قادرند تا دنیا را با سرعت بالا، پتانسیل شوت خیره کننده و جایگیری فوق العاده شان تکان دهند.

آسرو ادامه داد:« هر دوی این بازیکنان فوق العاده اند؛ از نظر تکنیکی، سرعت و هوش!هر دوی آنها در هدایت کردن توپ، جزو سریع ترین بازیکنان تاریخ دنیا هستند و به طور اتفاقی در یک دوره زمانی نیز می باشند.»

سرعت دویدن

شاید بازیکنان بسیار سریعی در دنیای فوتبال وجود داشته باشند ولی این سرعت همراه با این قدرت، امری بسیار کمیاب است. او ادامه داد:« مسی برای طی مسافتی 5 متری، سرعتی در حدود 20 کیلومتر بر ساعت دارد و قادر است که از سد سه بازیکنی که او را تعقیب می کنند رها شود . آزادکردن بازیکن دست راستی ای که نمی توانی او را ببینی، اینها معنای حرکت و پاس دادن را عوض می کند.این فوق العاده است. مثل این است که فرناندو آلونسو می تواند در یک مسیر مستقیم با سرعت 340 کیلومتر بر ساعت حرکت کند و در 5 متر متوقف شود.»

آسرو در ادامه صحبتهایش روی حرف را به سمت کریس برگرداند و گفت:«کریس هم سرعت مشابهی با مسی دارد. هر چند که در فاصله های طولانی، حتی به مراتب بهتر از مسی نیز هست. او پنج متر را با سرعتی معادل 18 کیلومتر در ساعت طی می کند.سرعت او برای طی مسافتی 8 یا 9 متره به 20 کیلومتر بر ساعت می رسد و این درحالی است که مسی این مسافت را با سرعت 18 کیلومتربرساعت می دود. کریس فاصله 12 تا 16 متری را با سرعت 30 کیلومتر برساعت طی می کند و سرعت مسی برای طی این فاصله 28 است.»

ضربات ایستگاهی

کریس رونالدو درزدن ضربات ایستگاهی برتر از مسی است. توپی که کریس در یک ضربه ایستگاهی به آن ضربه می زند با سرعت 119 کیلومتر برساعت حرکت می کند و ضربه مسی به یک توپ ساکن، 95 کیلومتر برساعت سرعت دارد.

نقاط ضعف کریس و مسی!

آسرو در پاسخ به این سوال گفت:« راستش ما نقاط ضعف دو بازیکن را مورد بررسی قرار نداده ایم. پیدا کردن نقاط ضعف بازیکنان بسیار سخت است.قطعا هریک از آنها نقطه ضعف هایی دارند و خودشان آن را بهتر از هر کس دیگری می دانند.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 04-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

کفاشيان: قطبي تا جام ملت ها سرمربي تيم ملي است
کمتر از دوازده ساعت پس از آنکه مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال در برنامه «ورزش و مردم» حاضر شد و تلويحي از برکناري قريب الوقوع قطبي گفت علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال که از سفر روسيه بازگشته بود، بي درنگ در برنامه «ورزش از نگاه دو» حاضر شد و در گفتگو با جهانگير کوثري مجري اين برنامه از ابقاي قطبي و لزوم حمايت از وي تا پايان مسابقات جام ملتهاي آسيا سخن گفت.
کفاشيان در اين باره چنين اظهارنظر کرد: قرارداد آقاي قطبي تا جام ملتهاي آسيا معتبر است و ايشان تا اين زمان در تيم ملي مي مانند و ما از او حمايت خواهيم کرد.
اين در شرايطي بود که جهانگير کوثري در اين مصاحبه موضع تندي عليه قطبي داشت و خواستار تغيير سريع وي بود. کفاشيان در اين برنامه همچنين حرفهاي تاج مبني بر استخدام سرمربي خارجي را نظر شخصي وي دانست که اين نشان از جنگ پنهان نايب رئيس دارد. البته کفاشيان در قسمتي از حرفهايش درباره افزايش اختياراتش در فدراسيون فوتبال گفت و اينکه در آيين نامه اي جديد او خود زمام کار را برعهده خواهد گرفت.
نکته ديگري که در حرفه اي کفاشيان مطرح شد لزوم موافقت قطبي با دستيار يا مربي خارجي بود.
او گفت: طبق قراردادي که با آقاي قطبي امضا کرده ايم اضافه شدن هر فردي به عنوان دستيار يا مدير فني بايد زيرنظر ايشان انجام بشود. او حتي پا را فراتر گذاشت و با لحني شوخي - جدي گفت: آقاي اريکسون و امثال او بايد در صورت توافق ما زيرنظر آقاي قطبي کار کنند!

نفريه استعفا کرد
محمد سعيد نفريه عضو هيأت مديره باشگاه استقلال از سمت خود در شرکت توسعه و تجهيز سازمان تربيت بدني استعفا کرد و مهندس رضايي که سابقه رياست دفتر هادياني، رئيس شرکت توسعه و تجهيزات را دارد، جايگزين وي شد.

بازگشت کاويانپور به استيل آذين
حامد کاويانپور، بازيکن تيم استيل آذين که چند هفته اي در تمرينات اين تيم غايب بود و در ترکيب نيز حضور نداشت به استيل آذين بازگشت.
کاويانپور که چند روزي به دليل مشکلات شخصي در تمرينات تيمش حضور نداشت توسط کادر فني اجازه حضور در تمرينات را پيدا نکرد.
اين بازيکن پس از جلسه اي که با سردار آجورلو داشت دليل غيبتش را توضيح داد و قرار شد تا کميته انضباطي باشگاه وضعيت او را مشخص کند و از قرار معلوم مشکلش حل شده و به تمرينات بازگشته و به احتمال زياد از بازي بعد براي اين تيم به ميدان خواهد رفت.

متن سرود پرسپوليس
سرود پرسپوليس که ضبط آن از يکسال گذشته شروع شده مراحل پاياني خود را طي مي کند و به گفته داريوش خواجه نوري براي بازي مقابل استيل آذين آماده خواهد شد.
قرار بود اين سرود با حضور ليدرها به هواداران داده شود و آنها با اين سرود پرسپوليس را تشويق کنند اما معلوم نيست که با محروميت ليدرهاي سرخپوشان چه اتفاقي خواهد افتاد و شايد همين مساله اجراي سرود را به تعويق بياندازد.
متن سرود پرسپوليس به شرح زير است: سرخ بي همتاست سرخ بي پرواست ،سرخ در رگهاست، سرخ در هر جا در هر جا در هر جا، همه با هم پاکوبان با هم، همه با هم هم پيمان با هم، اي عشق بي پايان ما پرسپوليس قهرمان ما .
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض به سمت خودکشي همگاني !

امير حاج رضايي
ديدگاه هاي من نسبت به فوتبال ايران روشن و شفاف است و همه با افکار من آشنا هستند.
دغدغه اصلي من دغدغه فرهنگي است که هر روز اين دغدغه براي من پررنگ تر مي شود. مطمئن هستم بدون فرهنگ و اخلاق در فوتبال، بعد فني مان هم رشد نمي کند. بر اساس همين ديدگاه است که حوادث بدي که پي درپي درفوتبال به وجود مي آيد برايم چندان تعجب برانگيز نيست. نه اينکه آنها را پيش بيني مي کنم، بلکه با توجه به اينکه مرزهاي فرهنگي در فوتبال شکسته شده است منتظر چنين حوادثي هستم.
به جاي نگراني بايد بگوييم بحران اخلاقي در فوتبال. معتقدم که اين بحران هم آن قدر گسترده است که با يک مصاحبه چند دقيقه اي و تلفني و ارائه چند راهکار ذهني مشکلي حل نمي شود. ما بايد وضعيت فوتبال را آسيب شناسي کنيم. آسيب شناسي که در آن متخصصان از همه علوم جمع شوند تا ما وضعيت موجود فوتبال را بررسي کنيم.
در اين آسيب شناسي که با يک روز صحبت هم درمورد آن باز مشکل حل نمي شود بايد کارشناسان علوم مختلف همچون جرم شناسي، حقوق، جامعه شناسي، روان شناسي و علوم فوتبال و ورزش حضور داشته باشند تا در وهله نخست بفهميم که مشکل اصلي فوتبال ما کجاست تا پس از آن دنبال راهکار باشيم. امروز زخم فوتبال ما آن قدر عميق است که با يک چسب خونش بند نمي آيد. بايد به دنبال حل عمقي اين مشکل باشيم.
امروز يک لجام گسيختگي در فوتبال و در ورزشگاهها وجود دارد که من از آن وحشت دارم. احساس مي کنم در فضاي ورزشگاههاي ما با توهينهايي که مي شود اکسيژن نيست و به سادگي نمي شود اين مشکل را حل کرد. تنها آرزو مي کنم هيچ گاه به ورزشگاههاي فوتبال در ايران نروم. چطور مي شود در ورزشگاه حرفهاي رکيک عليه يک فرد يا خانواده اش گفته شود. چطور مي شود در يک ورزشگاه به دروازه باني که بيش از 70 بار پيراهن تيم ملي را پوشيده به صورت مستقيم توهين کرد.
چطور مي شود حرفهاي بد، دروغ، نيرنگ، تملق، تباني و بسياري از صفات بد در رفتارهاي دست اندرکاران فوتبال باشد. من اين را به عنوان شخصي که از دور به ماجرا نگاه مي کند نمي گويم، بلکه اين موضوع را با نزديک شدن به فوتبال لمس کرده ام. گفتگوهاي ما که بايد سازنده باشد امروز تخريبي شده و به سمت يک خودکشي همگاني حرکت مي کنيم.
يک دهه پيش وقتي بکن باوئر بحث شخصيت تيمي را مطرح کرد و وقتي ما مي خواستيم آن را با فرهنگ خودمان ترجمه کنيم به سراغ شخصيت اجتماعي هر فرد رفتيم. منظور بکن باوئر از شخصيت تيمي متشکل از همه بخشهاي فوتبال يک کشور بود، از فدراسيون فوتبال گرفته تا داوران، مربيان، بازيکنان، مديران و رسانه هاي گروهي همه اينها هستند که شخصيت کلي فوتبال را تشکيل مي دهند.
درست است که امروز متولي اصلي فوتبال ايران فدراسيون فوتبال است، اما نمي شود همه مشکلات را هم به آنها نسبت داد. اين برداشت من است. من همچنان دغدغه هايم فرهنگي است نه فني. ديديم که منشور اخلاقي فدراسيون فوتبال هم نمي تواند به تنهايي با اين بداخلاقي ها مقابله کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض دعوت از هواداران زردپوش

کنفرانس خبری امیرقلعه نویی، محرم نویدکیا و سرمربی تیم فوتبال الشباب عربستان روز دوشنبه برگزار می شود.
این نشست خبری ساعت 11:30 دقیقه روز دوشنبه در هتل آسمان اصفهان ( سالن آفتاب - طبقه سوم ) برگزار می شود و طی آن سرمربیان و کاپیتان های تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان ایران و الشباب عربستان رو در روی اصحاب رسانه به سئوالات آنان پاسخ می دهند.

روابط عمومی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان و کانون هواداران باشگاه سپاهان در اطلاعیه ای از همه هواداران این تیم دعوت کرد تا روز سه شنبه 24 فروردین ماه در دیدار حساس و تعیین کننده سپاهان ایران – الشباب عربستان با حضور گسترده و پشتیبانی های کوبنده خود به نماینده ایران اجازه کسب هیچ نتیجه ای جز پیروزی را ندهند.

در بخشی از این اطلاعیه آمده است: « سه شنبه روز برگزاری یک دیدار حساس و تعیین کننده برای فوتبال ایران و عربستان است ودر کنار همه شایستگی های کادر فنی و بازیکنان فولاد مبارکه سپاهان باز هم این هواداران هستند که می توانند همانند همیشه این روز را به یک روز بانشاط و باشکوه برای فوتبال اصفهان و ایران تبدیل کنند و اجازه کسب نتیجه ای جز پیروزی را به تیم محبوب اصفهانی ندهند.

از همه هوادران و دوستداران فولاد مبارکه سپاهان دعوت می کنیم همچون سایر دیدار ها با نمایش شکوه حضورشان آتشبار سپاهان را در این دیدار یاری و همراهی نمایند و بیش از گذشته ورزشگاه فولاد شهر را به جهنمی فراموش ناشدنی برای رقیب نماینده ایران عزیزمان مبدل کنند تا با فراهم شدن زمینه صعود سپاهان از گروه سوم لیگ قهرمانان سلامی دوباره به آسیا و حضور در مراحل پایانی رقابت های معتبر قاره کهن داشته باشیم و در آینده ای نزدیک جشن بزرگ و شکوهمند قهرمانی رقابت های لیگ برتر باشگاه های ایران و صعود به مراحل پایانی لیگ قهرمانان را توامان برگزار کنیم.

وعده ما روز سه شنبه 24 فروردین ماه ساعت 17 ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با پیراهن های زرد طلایی.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-12-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دبير کميته انضباطي: با متخلفان برخورد شديدي خواهيم کرد
دبير کميته انضباطي فدراسيون فوتبال با تأکيد بر برخورد شديد با متخلفان گفت: براي بررسي پرونده هاي اخير در ليگهاي دسته دوم و سوم تحت تأثير مسائل و روابط قرار نمي گيريم.عبداللهي در گفتگو با فارس درباره پرونده ليگ دسته دوم مبني بر استفاده از بازيکن محروم در تيم سرخس گاز با تغيير شماره پيراهن خاطرنشان کرد: اين پرونده در حال رسيدگي است. نماينده تيم سرخس گفت: از اين موضوع اطلاعي ندارد و براي تهيه مدارک درخواست برگزاري جلسه ديگري را براي رسيدگي به پرونده کرد که ما هم پذيرفتيم و اين جلسه فردا (امروز) برگزار خواهد شد.عبداللهي در ادامه در ارتباط با پرونده تباني احتمالي در ليگ دسته سوم که در آن تيم شهرداري هشتگرد با نتيجه 22 بر 2 آبيک قزوين را شکست داده بود نيز گفت: اين هم اتفاق تأسف باري است که رخ داده و معلوم نيست اين 3 امتياز چه ارزشي دارد که عده اي به جاي هدايت جوانان آنها را به سمت و سوي ديگري مي کشانند. در مورد اين پرونده هم اگر کميته عالي احراز تباني و بازي ناجوانمردانه نظر خود را به کميته انضباطي اعلام و چنين موضوعي را تأييد کند، جريمه سنگيني براي تيمهايي که تباني کرده اند در نظر گرفته مي شود که سقوط به دسته پايين تر يکي از اين مجازاتهاست.

پيرواني مشاور استاندار فارس شد
طي حکمي از سوي روح ا.. احمدزاده استاندار فارس غلامحسين پيرواني به عنوان مشاور استاندار در امور ورزش و تربيت بدني منصوب شد.
به گزارش (ايسنا) استاندار فارس در اين حکم آورده است: نظر به تعهد، سوابق ارزشي و تجارب ارزشمند، جنابعالي را به عنوان مشاور در امور ورزشي و تربيت بدني منصوب مي نمايم.

برنامه هفته سي و دوم ليگ برتر
سازمان ليگ برتر فوتبال زمان برگزاري ديدارهاي هفته سي و دوم رقابتهاي فوتبال ليگ برتر باشگاههاي کشور - جام خليج فارس- را اعلام کرد که طي آن هر 9 مسابقه به صورت همزمان و ساعت 18 برگزار مي شود.
يکشنبه 12 ارديبهشت 89 روز معلم و تکريم استاد مرتضي مطهري
* پرسپوليس - استيل آذين
* ذوب آهن - مقاومت سپاسي
* ابومسلم مشهد - سپاهان اصفهان
* شاهين بوشهر - استقلال تهران
* مس کرمان - تراکتورسازي تبريز
* استقلال اهواز - سايپا
* صبا قم - فولاد خوزستان
* راه آهن - پيکان قزوين
* پاس همدان - ملوان انزلي

در سال 2011 ؛ ايران صاحب 7 سهميه داوري شد
سهميه هاي اختصاص شده داوران بين المللي فدراسيون هاي فوتبال آسيا در سال 2011 اعلام شد.اين سهميه بندي مشابه سال 2010 است وفدراسيون هاي استراليا،چين،ايران،ژاپن کره جنوبي ،عربستان داراي 7 داور و 9 کمک داور هستند

فردا نشست خبري قطبي و کفاشيان
نشست خبري علي کفاشيان؛ رئيس فدراسيون، فريدون معيني؛ سرپرست کميته تيم هاي ملي و افشين قطبي؛ سرمربي تيم ملي صبح روز سه شنبه هفته جاري در سالن روابط عمومي فدراسيون فوتبال برگزار خواهد شد. اين کنفرانس ساعت 10 صبح برگزار خواهد شد و طي آن کفاشيان، معيني و قطبي پاسخگوي سوالات رسانه ها درباره مسايل و برنامه هاي آتي تيم ملي خواهند بود.

محصص: نگران وضع موجود فوتبال هستم
رييس کميته آموزش فدراسيون فوتبال گفت: ما در فوتبال ايران به جاي اينکه به متن بپردازيم هميشه به دنبال پرداختن به حاشيه ها بوديم و همين مي شود که نتيجه کار وضعيت نامناسب امروز در فوتبال مي شود.مرتضي محصص گفت: ما امروز کمتر به رده هاي سني پايه در فوتبال مي پردازيم. در فوتبالي که امروز شاهد آن هستيم حتي در مقابل تيم هاي کشورهاي حاشيه خليج فارس با مشکل مواجه هستيم، هيچ موقع به دنبال بررسي علل پايه اي اين موضوع نيستيم. وقتي به فوتبال ايران پيش از انقلاب نگاه مي کنيم، مي بينيم همه مربيان بزرگ کار خود را از تيم هاي پايه شروع کردند. اما امروز رسانه ها و بويژه فوتبال که نقش بزرگي دارند تنها به حاشيه ها مي پردازند.
محصص با بيان اينکه من نگران وضع موجود فوتبال هستم، خاطرنشان کرد: در سفرهايي که براي آموزش به کشورهاي آسيايي به ويژه در کشورهاي عربي دارم مي بينم که اين کشورها به چه ميزان در رده هاي پايه سرمايه گذاري کردند و همين کشورها در سال هاي آينده گريبانگير فوتبال ايران خواهند شد. ما فقط چسبيده ايم به تيم ملي، اما به پشتوانه هاي آنها نگاه نمي کنيم

برنامه مرحله نيمه نهايي جام حذفي
از سوي سازمان ليگ زمان برگزاري ديدارهاي مرحله نيمه نهايي رقابتهاي جام حذفي باشگاههاي کشور اعلام شد که بر اين اساس اين بازيها روز جمعه سوم ارديبهشت ماه و طبق برنامه زير برگزار مي شود:
گسترش فولاد تبريز - ذوب آهن اصفهان، ساعت 16 ، ورزشگاه يادگار امام تبريز
پرسپوليس تهران - صباي قم، ساعت 19/05 دقيقه، ورزشگاه آزادي تهران

چهارمين ايراني در باشگاه صد تايي هاي فيفا
نام جواد نکونام، هافبک ملي پوش ايراني تيم اوساسونا اسپانيا به عنوان چهارمين ايراني در فهرست باشگاه صدتايي هاي فيفا ثبت شد.
نکونام که در پاييز سال گذشته صدمين بازي ملي خود را انجام داد، چهارمين بازيکن ايراني در باشگاه صدتايي هاي فيفا است که در آخرين ويرايش اين فهرست نامش با 101 بازي ملي ثبت شده است.
علي دايي، علي کريمي و مهدي مهدوي کيا سه بازيکن ايراني ديگر هستند که نام آنها در باشگاه صدتايي هاي فيفا ثبت شده است.

مرفاوي: تنها به شکست الاهلي فکر مي کنيم
در آستانه ديدار حساس و سرنوشت ساز دو تيم استقلال و الاهلي عربستان عبدالصمد مرفاوي گفت: به حمايت و تشويق هواداران نياز مبرم داريم.
سرمربي استقلال گفت: هواداران استقلال يار دوازدهم استقلال هستند و ما در چنين روزهاي حساس نياز مبرم به حمايت و تشويق هواداران استقلال داريم. چرا که در بازي رفت دو تيم استقلال و الغرافه، اين هواداران بودند که آمدند و با تشويق بي امان خود راه پيروزي استقلال را هموار ساختند.
مرفاوي اوضاع و احوال استقلال را خوب توصيف کرد و در خصوص ديدار دو تيم استقلال و الاهلي عربستان گفت: بازيکنان از هر نظر آماده هستند و خوب تمرين کرده ايم. ما مي توانيم با کسب 3 امتياز اين بازي به عنوان سرگروه صعود کنيم تا در دور بعد در ورزشگاه آزادي از حريف آينده استقلال استقبال کنيم. ما قصد داريم با يک بازي تهاجمي حريف را تحت فشار قرار دهيم و تحت هر شرايط برنده ميدان باشيم.

مهابادي:مقابل داماش به هدف مان رسيديم
سرمربي پيام خراسان رضوي گفت: در بازي مقابل داماش لرستان به هدف مان رسيديم.
داوود مهابادي در گفتگو با ايسنا، بيان داشت: به نظر من کسب يک امتياز در خارج از خانه چندان بد نبود و با توجه به اين که هدف ما به دست آوردن 4 امتياز از دو بازي بود، با تساوي مقابل داماش به هدفمان رسيديم.
وي درخصوص تيم داماش و نوع بازي آن، عنوان کرد: داماش با وجود اين که شرايط مطلوبي در جدول ندارد اما تيم قدرتمندي است که تيم نفت را در آبادان شکست داده و در مقابل شهرداري تبريز هم بازي بسيار خوبي به نمايش گذاشته است و در مقابل تيم ما هم به خوبي ظاهر شد.

تيموريان: تيم ملي با قطبي در جام ملت ها موفق خواهد شد
هافبک ايراني فولام گفت: بايد به افشين قطبي فرصت داد چرا که معتقدم تيم ملي با وي در جام ملت ها موفق خواهد شد.
آندرانيک تيموريان در مورد شايعات اخير درباره تغيير در کادرفني تيم ملي خاطرنشان کرد: اين مسائل به من ارتباطي ندارد و اين مسؤولان فدراسيون فوتبال هستند که در اين باره تصميم گيري مي کنند اما در همه سال ها تغيير پي در پي در تيم ملي به نفع فوتبال تمام نشده است.وي در مورد آخرين وضعيت خود و تصميماتي که براي آينده گرفته نيز گفت: فولام در وضعيت خوبي بسر مي برد و چند هافبک قديمي دارد که مربي، آنها را مي شناسد. بازي کردن براي من در اين شرايط سخت است و ترجيح مي دهم از فولام بروم. شايد پيشنهادهايي از انگليس و آلمان داشته باشم اما اگر بخواهم در اين کشورها باشم بايد قرارداد دو ساله امضا کنم و نهايت 29 ساله مي شوم و پول مناسبي هم نصيبم نمي شود.تيموريان يادآور شد: من هم بايد به فکر آينده ام باشم و به همين دليل ترجيح مي دهم در يکي از تيم هاي حاشيه خليج فارس يا ليگ ايران بازي کنم. البته اگر پيشنهاد خيلي خوبي از اروپا داشته باشم، باز نمي گردم.

چالش جديد براي ابومسلم
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال از مهلت 5 روزه به باشگاه ابومسلم خراسان خبر داد. براساس اعلام کميته انضباطي فدراسيون فوتبال باشگاه ابومسلم از روز 23 فروردين ماه به مدت 5 روز فرصت دارد نسبت به تسويه حساب مالي با ميثم بائو بازيکن پيشين اين تيم اقدامات لازم را انجام دهد. براساس تاکيد اين کميته در صورتيکه ابومسلم نتواند به مشکلات مالي اين بازيکن رسيدگي کند، از حضور در مسابقات پيش رو محروم خواهد شد.
ميثم بائو فصل نهم رقابتهاي ليگ برتر را در تيم فوتبال پرسپوليس سپري مي کند و به دنبال دريافت نکردن مطالباتش، از باشگاه ابومسلم به کميته انضباطي فدراسيون فوتبال شکايت کرده بود.

بازگشت نيکبخت به استيل آذين
سرپرست استيل آذين از بازگشت عليرضا نيکبخت به اين تيم خبر داد. محمد زادمهر در گفت و گو با فارس در مورد وضعيت عليرضا نيکبخت واحدي بازيکن اخراجي استيل آذين گفت: وي در جلسه کميته انضباطي باشگاه شرکت کرد. قرار است اين کميته راي خود را در اين مورد صادر کند اما به زودي به تمرينات بازخواهد گشت.

رئيس سازمان ليگ خبر داد: پايان ليگ نهم نيمه اول خرداد
رئيس سازمان ليگ برتر فدراسيون فوتبال از پايان رقابتهاي ليگ نهم در نيمه اول خردادماه سال جاري خبر داد.عزيز محمدي گفت: فشردگي رقابتهاي هفته پاياني و برگزاري رقابتهاي ليگ قهرمانان آسيا که چهار نماينده ايران نيزدر آن حضور دارند تا حدودي کار را براي برنامه ريزي مشکل کرده است. ضمن اينکه بايد به اين دو رويداد، مسابقات نيمه نهايي و نهايي جام حذفي را نيز اضافه کرد. محمدي با بيان اينکه استقلال به درخواست ذوب آهن مبني بر تعويق يک روزه ديدار اين دو تيم پاسخ مشخصي نداد، گفت: ذوبي ها به دليل فشردگي بازيهاي خود درخواست دادند ديدار روز يکشنبه اين تيم با استقلال با يک روز تأخير روز دوشنبه برگزار شود. ما اين درخواست را با مسؤولان استقلال در ميان گذاشتيم، اما آنها پاسخي ندادند و اين درخواست از نظر ما رد شد.رئيس سازمان ليگ برتر ادامه داد: به دليل فشردگي که رقابتهاي فوتبال کشورمان در هفته هاي پيش رو دارد فعلاً برنامه هفته سي و دوم را اعلام کرده ايم و منتظر نتايج تيمهاي ايراني در ليگ قهرمانان آسيا هستيم تا برنامه دو هفته پاياني را نيز اعلام کنيم.وي از احتمال ديدار هر چهار نماينده ايران در ليگ قهرمانان آسيا با يکديگر خبر داد و گفت: با توجه به شرايطي که در جدول رده بندي اين تيمها وجود دارد اين احتمال را مي دهيم که هر چهار نماينده کشورمان با يکديگر رودررو شوند که براي برنامه ريزي ادامه رقابتها بايد منتظر نتايج ليگ قهرمانان آسيا باشيم.
وي در مورد برگزاري ديدارهاي مرحله نيمه نهايي و نهايي جام حذفي نيز گفت: با توجه به حضور ذوب آهن در ليگ قهرمانان آسيا و نيمه نهايي جام حذفي بايد منتظر نتيجه اين ديدار در مرحله نيمه نهايي جام حذفي باشيم تا زمان ديدار فينال را مشخص کنيم. ديدارهاي نيمه نهايي هم روز سوم ارديبهشت برگزار مي شود.

پيرواني: به بازگشت به تيم فوتبال اميد فکر مي کنم
سرمربي سابق تيم فوتبال اميد گفت: اگر شرايط را فراهم ببينم، به بازگشت فکر مي کنم.
غلامحسين پيرواني درباره درخواست مقامهاي ورزشي و نمايندگان مجلس براي بازگشت به تيم اميد، اظهار داشت: اگر تصميم به کناره گيري گرفتم، براي اين بود که شرايط بهتر شود. براي حضور در اين تيم برنامه ريزي کرده بودم. از روز اولي که اين تيم را انتخاب کردم، آقاي افشارزاده به فکر جذب مربي خارجي بود و مدام هم در مصاحبه هايش اين را اعلام مي کرد. وقتي اين مصاحبه را مي شنيدم، ناراحت مي شدم. اين حرفها مثل توهين بود. نمي خواهم آبرويم را از دست بدهم.
پيرواني عنوان کرد: براي هر کسي حضور در تيم ملي افتخار است؛ اما به چه قيمتي؟ يادم نرفته که با چه عزتي سراغم آمدند و سپس چه رفتاري کردند. براي پول تيم اميد را رها نکردم و کساني که اين طور مي گويند را حلال نمي کنم. 11 سال سرمربي مقاومت بودم و يک بار هم از پول حرفي نزدم.
وي در پاسخ به اينکه سازمان تربيت بدني هم خواستار بازگشت او به تيم اميد شده و قصد ندارد از تصميم خود منصرف شود، گفت: بايد فکرهايم را بکنم. نمي خواهم آبروي 40 ساله ام را از دست بدهم. به بازگشت به تيم اميد فکر مي کنم؛ به شرطي که شرايط را مساعد ببينم. حرفم اين است که از تيم اميد حمايت شود. در يک سالي که گذشت، بهره برداري درستي از تمرينات نداشتيم و بايد برنامه ها انجام شود.

ورزش روي آنتن

سه شنبه 24 فروردين
ساعت : 30 : 18 سپاهان اصفهان - الشباب عربستان
ساعت : 20:05 الاهلي امارات - مس کرمان
ساعت : 30 : 23 ليگ برتر انگليس : چلسي – بولتون

چهارشنبه 25 فروردين
ساعت: 30 : 17 استقلال تهران - الاهلي عربستان
ساعت : 20:05 الوحده امارات - ذوب آهن اصفهان
ساعت 30 لیگ برتر انگليس؛ تاتنهام - آرسنال

پنج شنبه 26 فروردین
ساعت : 30 :00 لاليگا؛ بارسلونا - لاکرونيا
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض تباني کوچک‏ترين مشکل فوتبال ايران است!

مديران باشگاه ها، مربيان و بازيکنان در فوتبال ايران براي ادامه دادن به فعاليت هاي ورزشي خود نيازمند برقراري ارتباط با دلالان هستند، زيرا در غير اين صورت بايد خانه نشين شوند. قدرت دلالان فوتبال ايران بسيار بيشتر از مديران باشگاه هاست و حتي به نوعي اين افراد تايين کننده اهداف باشگاه ها نيز هستند.
مدرس کنفدراسيون فوتبال آسيا گفت: مشکلات زيادي در فوتبال ايران وجود دارد که تباني در ميان آنها بسيار جزئي است.

مسعود اقبالي روز سه شنبه در گفت و گو با ايرنا، افزود: تباني و ساير مشکلات موجود در فوتبال ايران باعث افت اين رشته ورزشي در ايران شده اند.

وي افزود: براي فوتبال ايران بسيار زشت است که در مسابقات رسمي آن اين چنين شاهد تباني باشيم زيرا اين مساله باعث کاهش اعتبار فوتبال ما خواهد شد.

مدرس Afc گفت: در گذشته اگر تباني شکل مي گرفت آشکارا نبود اما، متاسفانه فوتبال ما به حدي از فساد رسيده که حتي تباني در آن به صورت آشکار رخ مي دهد. قوانين مدوني بايد در فوتبال ما تدوين شوند تا به صورت جدي با اين بي اخلاقي ها برخورد شود.

وي اظهار داشت: مسايل پشت پرده يا همان بي اخلاقي ها در فوتبال ايران بسيار زياد است و مديران باشگاه هاي اصلي ترين عامل در بروز اين مهم هستند.

اقبالي با اشاره به دلايل حذف پيشکسوتان سالم از فوتبال کشور گفت: مديران ناآگاه که در طول دوران مديريت خود وارد فساد ورزش مي شوند اصلي ترين عامل حذف پيشکسوتان پاک از دنياي ورزش هستند. اين افراد به خاطر رابطه هايي که در پشت پرده با دلالان دارند از حضور انسان هاي پاک در ورزش هراس دارند.

مربي اسبق تيم ملي سوريه در خصوص ارتباط اهالي فوتبال با دلالان گفت: مديران باشگاه ها، مربيان و بازيکنان در فوتبال ايران براي ادامه دادن به فعاليت هاي ورزشي خود نيازمند برقراري ارتباط با دلالان هستند، زيرا در غير اين صورت بايد خانه نشين شوند. قدرت دلالان فوتبال ايران بسيار بيشتر از مديران باشگاه هاست و حتي به نوعي اين افراد تايين کننده اهداف باشگاه ها نيز هستند.

اقبالي خاطرنشان ساخت: فدراسيون فوتبال بايد اين افراد را از حضور در فوتبال به طور کامل محروم کند تا شايد در سال هاي آينده شاهد بهبود وضعيت اين رشته ورزشي در کشورمان باشيم.
مدرس Afc گفت: در ابتداي ليگ حرکت بسيار خوبي از سوي مسوولان سازمان ليگ صورت گرفت و مانع حضور مربيان بي اخلاق در ليگ برتر شدند.

وي افزود: اين افراد قصد نابودي فوتبال ما را دارند و منتظر کوچکترين فرصت هستند تا براي تامين منافع خود به اين رشته ورزشي آسيب برسانند. هر ساله در ايران تعداد زيادي از استعداد هاي فوتبال به دليل نداشتن رابطه از حضور در اين ورزش محروم مي شوند و جاي خود را به افرادي مي دهند که از توانايي هاي پايين تري برخوردارند. متاسفانه فساد در رده هاي پايه فوتبال ايران بسيار بيشتر از بزرگسالان است و اين موضوع براي فوتبال ما دردناک است.

مربي اسبق تيم ملي سوريه اظهار داشت: مسوولان ورزش ما براي مطلع شدن از دلايل افت فوتبال ايران بهتر است اين مسايل را ريشه اي بررسي کنند تا به طور کامل دلايل اين افت را پيدا کنند.

وي با اشاره به راهکار هاي خود براي رفع آلودگي هاي فوتبال ايران تصريح کرد: بايد مديران باشگاه ها، مربيان، بازيکنان و خبرنگاران آلوده را براي هميشه از دنياي ورزش حذف کنيم تا شاهد ظهور استعداد هاي درخشان باشيم.

اقبالي گفت: در صورتي که مسوولان ورزش اين موضوع را به صورت جدي دنبال نکنند با توجه به شرايط مناسب فوتبال ايران براي گسترش فساد، بدون شاهد افت بيشتر اين رشته ورزشي خواهيم بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

توهين هواداران مس به معدنچي
حدود 150 هوادار مس کرمان که براي تماشاي تيمشان مقابل الاهلي در ورزشگاه اين تيم قرمز پوش شهر دبي حضور پيدا کرده بودند، براي تشويق تيم شهرشان سنگ تمام گذاشتند اما در اين ميان اتفاق عجيبي هم رخ داد
آنها بعد از گل اول الاهلي که با پاي فرزاد حسين خاني به ثمر رسيد واکنش بدي نسبت به مهرزاد معدنچي داشتند که در صحنه گل روي خط شش قدم در انتظار رسيدن توپ بود. معدنچي که در بازي رفت نيز دروازه مس را باز کرده بود در اين بازي بعد از گل الاهلي در شادي جمعي بازيکنان الاهلي حضور پيدا نکرد اما مورد حمله هواداران مس واقع شد و آنها او را هو کردند.

هدايتي:براي کريمي فرش قرمز مي اندازيم!
حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين با اشاره به پايان قرارداد علي کريمي با تيم استيل آذين در پايان فصل جاري، گفت: قرارداد کريمي با استيل آذين در پايان فصل تمام مي شود و ايشان مي توانند براي انتخاب تيم جديدشان تصميم گيري کنند. اما ما کريمي را دوست داريم و چون مردم هم به ايشان علاقه مند هستند دوست داريم که کريمي را در استيل آذين حفظ کنيم. ما براي کريمي فرش قرمز مي اندازيم ، چون مي دانيم که ليگ ايران با حضور او جذاب تر مي شود!
وي درخصوص سرنوشت شکايت حقوقي خود از حبيب کاشاني که به دليل مصاحبه منسوب به سرپرست باشگاه پرسپوليس مبني بر تلاش باشگاه پرسپوليس براي جذب علي کريمي براي فصل آينده صورت گرفته است، خاطرنشان کرد: اين قضايا را وکيل حقوقي باشگاه د نبال مي کند، اما طبق گزارشي که به من دادند، ايشان (کاشاني) در حضور آقاي شريفي در کميته انضباطي آن مصاحبه ها را تکذيب کرده و من هم گفتم که با توجه به شان مديريتي ايشان اين قضيه پيگيري نشود. تا اينجاي کار که مربوط به من بود، سعي کردم همه چيز تمام شود. حالا اگر بعضي ها صحبت ديگري دارند به من مربوط نمي شود !
حسين هدايتي همچنين درباره بازگشت علي پروين به باشگاه استيل آذين، گفت: من همچنان ارتباط خوبي با سلطان سرخ ها دارم. پروين اسطوره پرسپوليس است و او را دوست دارم. او بچه محل و رفيق من است. استيل آذين هم با نظر و حضور پروين آغاز به کار کرد و رشد نمود. حالا هم هر وقت علي آقا بخواهد، مي تواند به استيل آذين برگردد.

آزمايش دوپينگ سه فوتباليست مثبت اعلام شد
رئيس کميته پزشکي فدراسيون فوتبال با بيان اينکه از 22 پاسخ اعلام شده از نمونه هاي ارسالي ايران به آزمايشگاه کلن آلمان سه نمونه آن مثبت است، گفت: به دليل اينکه اين نمونه ها هنوز رمزگشايي نشده، اسامي فوتباليست هاي دوپينگي مشخص نيست.
احمد هاشميان افزود: از بين 3 نمونه مثبت اعلام شده 2 نمونه از مواد ممنوعه خاص استفاه کرده اند. مواد ممنوعه خاص به مواد ممنوعه اي گفته مي شود که طور معمول و به قصد دوپينگ از آن استفاده نشود و به دليل امکان استفاده آنها در درمان پزشکي و به طور طبيعي در مواد خوراکي ممکن است اين مواد يافت شود و اگر ورزشکار بتواند عدم استفاده عمدي و عدم استفاده به قصد افزايش کارآيي را براي کميته پزشکي به اثبات برساند مشمول مجازات هاي سنگين نخواهد شد.

نگودي: مي خواهم در ايران ازدواج کنم!
مهاجم اخراجي پيام خراسان رضوي گفت: اميدوارم در جلسه اي که با شريفي برگزار مي کنم با ماندنم در ايران موافقت شود.
جان نگودي در گفت وگو با فارس، در خصوص اخراجش از ايران اظهار داشت: من اين کشور را دوست دارم و مي خواهم فوتبالم را در ايران ادامه دهم. قصد دارم در يک ماه آينده در ايران ازدواج کنم و اميدوارم اين اتفاق رخ دهد و بتوانم در اين کشور زندگي کنم. مهاجم کامروني پيام در مورد درگيري با تماشاگران يزدي که منجر به اخراجش از ايران شده است؛ يادآور شد: اين اتفاقات در ورزش رخ مي دهد، اما اميدوارم کميته انضباطي مرا ببخشد و بتوانم در پيام بازي کنم. تاکنون برگه رسمي اخراج به دست من نرسيده است و تمام مسائل در کميته انضباطي مشخص خواهد شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حجازي هر روز بهتر از ديروز

سايت گل ـ‌ ناصر حجازي اسطوره آبي‌ها كه روز گذشته يك بار ديگر در ورزشگاه آزادي حاضر شد و مورد تشويق شديد هواداران استقلال قرار گرفت. او كه با حضور در رختكن استقلالي‌ها به آنها روحيه داد، اخبار تازه‌اي از بهبود سلامت خود را به اطلاع بازيكنان رساند.
آخرين اخبار حاكي از آن است كه حجازي آخرين مراحل بهبود را پشت سرگذاشته و سم‌زدايي از ريه او نيز به خوبي انجام شده است. پزشك وي هم از شرايط حجازي راضي است و او مي‌تواند به خارج از كشور هم مسافرت كند.
حجازي كه همچنان مديرفني تيم بي دي استرداست، نگران وضعيت اين تيم در ليگ اسلواكي است. چرا كه بعد از جدايي حجازي شرايط اين باشگاه اصلا خوب نيست و آنها با شكست‌هاي متوالي تا نزديكي منطقه سقوط پايين آمده‌اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 04-16-2010
آريانا آواتار ها
آريانا آريانا آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 1,245

743 سپاس در 365 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نقل قول:
نوشته اصلی توسط تیرختور نمایش پست ها
با سلام به دوستان عزیز
با توجه به این که تراکتور یکی از پرطرفدارترین تیم های لیگ برتر ایران است بجادیدم که این تایپک رو ارسال کنم تا هرکسی خبر ، مصاحبه و... از این تیم داره در اینجا قرار بده تا دیگران نیز از خبرهای این تیم بزرگ آذربایجان استفاده کنند.
باتشکر از تمام کاربرانp30city
تیرختور سلام..
تریختور سازی تبریز کجا طرفداراش زیادن؟!!
فقط توی تبریز طرفدار داره...
Finally I can see you crystal clear
قدیمی 04-16-2010
آريانا آواتار ها
آريانا آريانا آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 1,245

743 سپاس در 365 نوشته ایشان در یکماه اخیر

من آذری نیستم اما برای تقویت تیم های دیگه هر کاری از دستم بربیاد انجام میدم

Finally I can see you crystal clear
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)