بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

عصبانیت فردوسی پور؛ مصاحبه نود با علی کریمی غیرقابل پخش!

سایت گل- برنامه نود دوشنبه شب با اتفاقات جالب همراه بود. در این برنامه قرار بود مصاحبه علی کریمی پس از بازی استیل آذین- تراکتورسازی با دوربین نود پخش شود که کریمی در ان اظهار کرده بود از هیچکس عذرخواهی نکرده است و فقط به خاطر هدایتی به تیم برگشته است. این مصاحبه که در اخبار ورزشی شبکه 3 و خبر 20:30 پخش شده بود، در برنامه 90 اجازه پخش پیدا نکرد و عادل فردوسی پور نیز در برنامه خود با ناراحتی به این موضوع اشاره کرد که صحبتهای علی کریمی را همه شنیدید و در بخش های خبری امروز بارها تکرار شده است و به طرز عجیبی در پخش این مصاحبه مشکل فنی بوجود آمده است! و نمی تواند از برنامه نود مجددا پخش شود.

اما در اواخر برنامه و در حالی که به گفته عادل 7 دقیقه از وقت قانونی برنامه باقی مانده بود، به ناگاه فردوسی پور زمان برنامه را پایان یافته اعلام کرده کرد در حالی که هنوز بحث داوری 3 بازی از لیگ برتر باقی مانده بود و قرار بود تلفنی با مهدی تاج درباره قرارداد علی دایی صحبت شود. عادل رو به دوربین با نارحتی گفت:« درحالی که وقت اضافه ای به ما داده نشد ، 7 دقیقه هم زودتر مجبوریم از حضورتان مرخص شویم . به هر حال وقتی مصاحبه علی کریمی که در همه شبکه ها و بخش های خبری پخش شده را در این برنامه نمی توانیم پخش کنیم ، این اتفاق هم خیلی دور از انتظار نیست. امیدوارم که بتوانیم در برنامه ای کامل و صریح در خدمت تان باشیم.» جالب این بود که کمتر از 30 دقیقه قبل از این فردوسی پور دلیل پخش نشدن مصاحبه کریمی را مشکلات فنی اعلام کرده بود اما حرف های پایانی اش نشان می داد که دلیل عدم پخش مصاحبه کریمی فنی نبوده است

این برای اولین بار بود که فردوسی پور روی آنتن از برخوردهای پشت پرده با برنامه نود گلایه می کرد.

پس از مخالفت با پخش مصاحبه کریمی

عادل فردوسی‌پور روی آنتن قهر کرد!

برنامه نود دوشنبه شب در شرایطی که با جنجال‌های زیادی همراه بود در نهایت با قهر عادل فردوسی‌پور مجری و تهیه کننده این برنامه پایان یافت تا یک بار دیگر این برنامه در راس خبرهای داغ محافل ورزشی قرار گیرد.

به گزارش شبکه ایران، برنامه نود این هفته با اجرای عادل فردوسی‌پور حاشیه‌ها و جنجال بسیاری زیادی را به همراه داشت که این جنجال‌ها با قهر عجیب او در پایان برنامه زنده تمکیل شد، او که تمام آیتم‌های خود را طبق کنداکتور جلو می‌برد بر سر پخش مصاحبه علی کریمی با مدیران شبکه سه سیما به مشکل برخورد و نتوانست مصاحبه علی کریمی در خصوص اتفاقات هفته گذشته را به طور کامل پخش کند به همین دلیل تصمیم گرفت پس از مخالفت با این قسمت از برنامه نود نارضایتی خود را از مسوولان شبکه علنی کند لذا زمانی که وی درخواست وقت بیشتری برای ادامه برنامه نود کرد و مدیران شبکه با این خواسته وی موافقت نکردند با حالتی عجیب از ببیندگان خداحافظی کرد و بدون این که به آیتم‌های بعدی خود ادامه دهد برنامه را به پایان برد.

عادل فردوسی‌پور قصد داشت در زمان باقیمانده از برنامه نود بحث کارشناسی سه دیدار باقیمانده از هفته هفتم را با محمد فنایی انجام دهد و سپس با مهدی تاج در خصوص قرارداد دایی به گفت و گو تلفنی بپردازد که این ماجرا هرگز عملی نشد تا فردوسی‌پور در حرکتی عجیب برنامه زنده تلویزیونی را بدون مقدمه به پایان ببرد.

وی قبل از پایان این برنامه با طرح این جمله که:« درحالی که وقت اضافه‌ای به ما داده نشد ، 7 دقیقه هم زودتر مجبوریم از حضورتان مرخص شویم . به هر حال وقتی مصاحبه علی کریمی که در همه شبکه ها و بخش های خبری پخش شده را در این برنامه نمی توانیم پخش کنیم ، این اتفاق هم خیلی دور از انتظار نیست. امیدوارم که بتوانیم در برنامه ای کامل و صریح در خدمت تان باشیم.» تلاش کرد این مطلب را به ببینده تفهیم کند که اختیار از دست او خارج شده و او از این بابت به شدت ناراحت است.

بدون تردید این حرکت عادل فردوسی‌پور و قطع ناگهانی برنامه زنده تلویزیونی برای وی تبعاتی را به دنبال خواهد داشت که در روزهای آینده از این مساله اخبار بیشتری خواهید شنید.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-31-2010 در ساعت 12:07 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

قرارداد 50 میلیون تومانی فدراسیون با دایی برای فرار از مالیات!

سایت گل- هر روز که می گذرد نکات جدیدی از ابعاد قراداد علی دایی با فدراسیون فوتبال مشخص می شود که نشان دهنده وضعیت مدیریتی حاکم بر فدراسیون فوتبال است. احمد ابراهیمی سرپرست سابق تیم ملی برگه قراردادی رو کرد که نشان از تخلفی بزرگ دارد. ابراهیمی که از سوی فدراسیون فوتبال متهم به خیانت در امانت شده بود در پاسخ به این اتهام در مصاحبه با برنامه نود گفت:« من خیانت کردم ؟ من اتفاقا کاملا امانت را به صاحبش رساندم.» او سپس برگه قرارداد اولیه دایی را به مردم نشان داد که در آن رقم قرارداد سال اول سرمربی تیم ملی تیم ملی 50 میلیون تومان بود. او در این باره گفت:« همان طور که می بینید قرارداد 50 میلیون تومان است و غیر از این رقم باید 750 میلیون تومان به او پاداش پرداخت می شده است. این قرارداد را آقای تاج به نمایندگی از آقای کفاشیان امضا کرده بودند.» اتفاقی که مفهوم ساده آن تلاش دو طرف بوده برای فرار از پرداخت مالیات . البته ابراهیمی ادامه داد:«متمم در حقیقت به این دلیل تنظیم شد که دو طرف می خواستند شرایط قرارداد از نظر وضعیت مالی اصلاح شود.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

توضیحات مهدی تاج درباره برنامه نود دیشب: قرارداد 50 میلیونی صحت ندارد

سایت گل- مهدی تاج نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون درباره برنامه 90 دیشب نکاتی را در خصوص قراردادی که توسط احمد ابراهیمی، سرپرست وقت تیم ملی فوتبال ایران نشان داده شد.

تاج در این باره گفت: «دیشب سندی نشان داده شد که قرار شد من در این باره پس از صحبت های سرپرست وقت تیم ملی روی آنتن بیایم و صحبت کنم اما وقت یاری نکرد که توضیحاتی در این باره ارائه کنم. در آینده حتما در برنامه 90 صحبت خواهم کرد. »

تاج ادامه داد: «همانطور که می دانید ندادن مالیات توسط هر فردی جرم است و همه می دانند قراردادی که حاصل آن ندادن مالیات باشد، جرم است، حتی فدراسیون فوتبال. در گفتگوی دیشب نیز ابراهیمی سرپرست وقت تیم ملی اعلام نکرد فدراسیون فوتبال نمی خواهد مالیات بدهد و این خبرنگار برنامه 90 بود که اعلام کرد 50 میلیون مبلغ قرارداد و 750 میلیون پاداش قرارداد علی دایی با فدراسیون فوتبال بوده است. به هر ترتیب باید بگویم حتی پاداش هم مالیات دارد و اصلا نمی توان از زیر بار پرداخت مالیات فرار کرد یا شانه خالی کرد.»

نایب رئیس اول فدراسیون در پایان گفت: «امضایی که از من نشان داده شد، بابت قراردادی بود که کلا قبل از قرارداد متمم امضا شده بود و مربوط به 600 میلیون قرارداد سال اول علی دایی بود و طبق این قرارداد علی دایی موظف شد با تیم ملی ادامه دهد. من همانطور که تصاویر تلویزیونی نشان داد نوشته بودم بنا بر مذاکرات با رئیس فدراسیون مبلغ 600 میلیون مورد تایید است. البته جالب اینجا بود که متن قرارداد و نوشته ها درست عکس برنامه ای که علی دایی قراردادش را در اختیار برنامه 90 قرار داده بود، نشان داده نشد. بنابراین اعلام می کنیم هیچگونه قراردادی با مواد 50 میلیون قرارداد و 750 میلیون پاداش بین فدراسیون فوتبال و علی دایی منعقد نشده است و این موضوع را هم علی دایی سرمربی سابق تیم ملی قبول دارد و هم سید احمد ابراهیمی سرپرست وقت تیم ملی.»
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چه كسي نگذاشت 90 مصاحبه كريمي را پخش كند ؟

در پايان برنامه ديشب 90 ، فردوسي پور بار ديگر ناراحتي اش را از مديران شبكه 3 با مخاطبان برنامه 90 درميان گذاشت

سایت گل - برخلاف بيشتر برنامه هاي ورزشي شبكه هاي مختلف صدا و سيما ، برنامه تلويزيوني 90 كه دوشنبه شب ها از شبكه 3 پخش مي شود از پخش گفت و گوي انتقادي علي كريمي در پايان بازي استيل آذين مقابل تراكتورسازي ، منع شد.

عادل فردوسي پور ، تهيه كننده و مجري برنامه 90 در هنگام پخش اين برنامه توضيح داد كه آيتم گفت و گوي كريمي آماده شده اما به دلايلي كه او هم از آنها بي خبر است نبايد در شبكه 3 پخش شود. فردوسي پور اشاره اي به دلايل نكرد با اين حال او هوشمندانه تلاش كرد نشان دهد كه مشكل به سايت هاي كلي سازمان صدا و سيما بر نمي گردد و تنها مختص شبكه 3 است.

گفته مي شود مصطفي آجورلو ‏، مديرعامل باشگاه استيل آذين كه كريمي بعد از بازي با تراكتورسازي غير مستقيم او را مسبب مشكلات تيم معرفي كرد ، رابطه صميمانه اي با غلامحسين آقازماني ، مدير ورزش شبكه 3 و حسين زكايي ‏، دبير شوراي هماهنگي ورزش صدا و سيما دارد.

در پايان برنامه ديشب 90 ، فردوسي پور بار ديگر ناراحتي اش را از مديران شبكه 3 با مخاطبان برنامه 90 درميان گذاشت.او گفت نه تنها اجازه نداده اند گفت و گوي كريمي را پخش كند ‏،كه با اضافه كردن 10 دقيقه به زمان برنامه اش هم مخالفت شده است.به همين دليل و در حالي كه هنوز دو بازي از بازيهاي هفته هفتم ليگ و نيز گفت وگو با مهدي تاج نايب رئيس ‏، فدراسيون فوتبال پخش نشده بود ، فردوسي پور 7 دقيقه پيش از پايان برنامه ، خداحافظي كرد.

پيش از خداحافظي اما او كار خودش را كرد.تقريبا همه حرفهاي كريمي را كه انتقاد غيرمستقيم از مديريت استيل آذين بود ، تكرار كرد .

حالا ديگر اختلاف فردوسي پور با برخي مديران شبكه 3 آشكار شده است اختلافي كه البته هميشه با حمايت علي اصغر پورمحمدي ، مديرشبكه 3 پاياني خوش براي تهيه كنده 90 داشته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-31-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

گزارش روز: نود در چالش جديد؛ افشاگري فردوسي‌پور روي آنتن

احمد ابراهيمي سرپرست وقت تيم ملي قراردادي را به نمايش گذاشت كه مسئولان فدارسيون براي فرار از ماليات با علي دايي قرارداد 50 ميليوني بسته و 750 ميليون پاداش برايش در نظر گرفته بودند. قراردادي كه در صورت صحت نشان مي‌دهد همه دروغ گفته‌اند

سايت گل ـ شايد هيچ مجري ديگري در ايران وجود نداشته باشد كه با تركيبي از شجاعت و بي‌كله‌گي نسبت به مديران بالادستي و مسئولان پخش يك شبكه واكنش نشان داده و آنها را متهم به سانسور كند.

اين كاري است كه عادل فردوسي‌پور بعد از برنامه جنجالي دو سال پيش مجدداً‌ انجام داد و ديشب ناگهان و در پايان برنامه با انتقاد از اينكه نمي‌تواند مصاحبه علي كريمي را پخش كند ابراز اميدواري كرد روزي اين برنامه را در شرايط نرمال روي آنتن ببرد.

در برنامه شب گذشته كه خيلي‌ها بخش انتهايي‌اش را به دليل پخش ديرهنگام آن مشاهده نكردند چند اتفاق مهم افتاد:

1. در بخش معرفي برنامه به ناگاه آيتمي كه به بازي ملوان و راه آهن اشاره داشت كات خورد و دوربين ناگهان به استوديو بازگشت درست در لحظه‌اي كه عادل به بزرگنمايي چيزي مبهم مشغول بود و از كبك و خروس نام مي‌برد.

2. افشاي قرارداد علي دايي بعد از حساسيت‌هاي پيش آمده يك بسته خبري جديد بود. احمد ابراهيمي سرپرست وقت تيم ملي قراردادي را به نمايش گذاشت كه مسئولان فدراسيون براي فرار از ماليات با علي دايي قرارداد 50 ميليوني بسته و 750 ميليون پاداش برايش در نظر گرفته بودند. قراردادي كه در صورت صحت نشان مي‌دهد همه دروغ گفته‌اند از علي كفاشيان تا خود علي دايي كه در برنامه معروفش گفته بود مبلغ قرارداد وي 600 به اضافه 200 ميليون تومان بوده است اين قرارداد جديد چيزي نيست كه بشود به راحتي از كنارش گذشت. درست مثل يك پنالتي در دقيقه 90 يك مسابقه.

3. قرار بود مهدي تاج كه امضايش پاي قرارداد ديده مي‌شد به توضيح در اين زمينه بپردازد كه از وي خبري نشد، شايد مسئولان فدراسيون براي جمع كردن اين ماجرا به زمان بيشتري نياز داشته باشند.

4. عدم پخش مصاحبه علي كريمي از نود در حالي است كه به گفته خود عادل اين گفت‌‌وگو در بخش‌هاي مختلف خبري روي آنتن رفته بود. فردوسي‌پور در برنامه اعلام كرد كه مجوز پخش مصاحبه كريمي به وي داده نشده است.

5. پخش مجدد فحاشي امير قلعه‌نويي به جواد كاظميان و سوال درباره قهر قلعه‌نويي با نود در برنامه نيز نكته بسيار مهمي بود.

6. برنامه نود زودتر از حد معمول به پايان رسيد. زماني كه به گفته فردوسي‌پور طبق كنداكتور او 7 دقيقه ديگر براي اتمام رسمي برنامه زمان داشت. طبق تجربه او هميشه با رأيزني با پخش شبكه به اين زمان مي‌افزود اما اين‌بار با دستوري از بالا برنامه ناگهان قطع شد.

نكته بسيار مهم فاش‌گويي عادل درباره سازوكار اتفاقاتي بود كه ديشب رخ داد. ابراز اميدواري او براي پخش مجدد برنامه در شرايط نرمال نشان از آغاز دوره تازه‌اي از جنجال دارد. دو سال پيش او برنامه‌اش را با اين جمله تمام كرد كه:«اگر مجالي براي گفتن حقيقت روي اين صندلي بود برنامه را اجرا خواهد كرد ...» تاريخ خيلي زودتر از آنچه كه تصورش را مي‌كرديم تكرار شده است و سوال اين است كه آيا قرمه‌سبزي برنامه‌اي كه سر مجري‌اش هميشه بوي قرمه‌سبزي مي‌داد بار گذاشته شده است؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-31-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

برنامه دیشب نود دوباره بوی خون می داد !

بازی از آنجا آغاز شد که بر خلاف همیشه بخش نود درجه که وقایع فوتبال را با دید طنز بیان می کند اولین بخش برنامه نبود. پس از پخش یکی دو بازی لیگ بالاخره این بخش ، پخش شد (گویی منتظر اجازه از جایی بود) اما در کمال تعجب به یک باره در اواسط آن شاهد چهره درد خنده عادل بودیم و نصفه ای که هرگز نفهمیدیم چه در آن بود. اما عادل هیچ نگفت ، حتی عذر خواهی نکرد...

به اواخر برنامه رسیدیم. چرا بازی استیل آذین پخش نمی شود تا یکبار دیگر صحبت های کوبنده کریمی را بشنویم و لذت ببریم. او که گویی همانگونه حرف می زند که همه ما دوست داریم ولی می ترسیم!

بازی استیل آذین پخش شد اما مصاحبه کریمی نه ! عادل اینبار چیزی گفت اما صادق نبود. او گفت که مصاحبه کریمی دچار مشکل شده و نتوانسته اند آن را پخش کنند. مصاحبه را با آب و تاب هر چه تمام تر شاید طولانی تر از خود مصاحبه تعریف کرد.

سکانس بعدی عادل را با لبخندی پهن بر صورت دیدیم. او اینبار گفت اما حقیقت را نگفت. فقط گفت 7 دقیقه از وقت قانونی برنامه باقیست و در تلاشیم 10 دقیقه وقت اضافه بگیریم.

اما سکانس بعدی . او گفت که مصاحبه کریمی در همه بخش های خبری پخش می شود اما فقط در این برنامه اجازه پخش ندارد. و اندکی که فکر کردیم یادمان افتاد که نود درجه قبل از بازی استیل آذین قطع شده بود. و باز هم که فکر کردیم یادمان افتاد که قرار بود راجع به شاهکار فدراسیون دست نشانده با مدیریت سرداران پرسش شود (50 میلیون مبلغ قرارداد و 700 میلیون پاداش). و باز هم که فکر کردیم یادمان افتاد که کریمی راجع به سردار آجرلو آن طور صحبت کرده که به گفته خودش فقط برای فوتبال نیامده بلکه تنها هدفش حفظ انقلاب است.

عادل گفت امیدوارم در فرصتی در خدمتتان باشم که بتوان به صراحت راجع به مسائل مختلف صحبت کرد. ممنون... این آخرین جمله عادل بود.

نه خداحافظی و نه التماس دعایی. بدون ترس ، بدون پنهان کاری و شاید برای اولین بار

حتی فرصت نکرد آمار پیام کوتاه را اعلام کند که دیشب دوباره به بیش از 2 ملیون رسیده بود که شاید همین ما بودیم که به او جرات دادیم دوباره همان عادل خودمان باشد. و حتی فرصت ندادند که تیتراژ برنامه پخش شود که شاید باز هم برای اولین بار بود.

ویرایش توسط deltang : 09-01-2010 در ساعت 03:06 PM
قدیمی 09-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پشت پرده خشم فردوسی پور در اجرای برنامه نود

قهر عادل فروسی پور در حین اجرای برنامه نود ناشی از دعوای او با یکی از مسئولان شبکه 3 بود.

فردوسی پور که بامداد سه شنبه و در لحظات پایانی برنامه به ناگهان خشمگین شد ، لحظاتی قبل از اینکه روی صحنه بیاید با مدیر پخش شبکه سه اختلاف پيدا کرده بود و صدای شان را براهم بالا برده بودند. فردوسی پور برای تکمیل برنامه اش نیاز به 7 دقیقه وقت اضافه داشت اما مسئول پخش شبکه اصرار داشت راس ساعت 1:35 دقیقه آنتن از فردوسی پور گرفته می شود. او حتی اصرار داشت اگر تا قبل از این ساعت ، عادل برنامه را تمام نکند ، شبکه وسط برنامه هم که باشد ، نود را قطع می کند. اتفاقی که خشم فردوسی پور را به همراه داشت . البته مدیر پخش شبکه 3 هم برای رفتار خود دلیلی منطقی داشت ؛«عادل همیشه در کنداکتور سه ساعت زمان می خواهد اما هر بار باید به او 30 دقیقه وقت اضافه بدهیم. طولانی شدن برنامه دایی و به تاخیر افتادن ویژه برنامه های سحر مشکلات فراوانی برای مدیران شبکه ایجاد کرد. اگر وقت بیشتر می خواهد باید از همان سر شب به شبکه اعلام کند.»

دیگر مشکل فردوسی پور با مسئول پخش برنامه بر سر مصاحبه کریمی بود که بعد از توصیه های یکی ازمدیران سابق این شبکه ، اجازه پخش نگرفته بود اما عادل تمام آن حرف ها را روی آنتن بازگو کرد و خشم مدیران چخش را برانگیخت.

اگرچه عادل تمام ساعات اداری سه شنبه را خواب بود و به شبکه نرفت اما همکاران او معتقدند فردوسی پور برای این رفتارش توبیخ خواهد شد و حتی اگر مشکلی برای پخش نود ایجاد نشود او جریمه سنگینی را باید بپردازد.

منبع:خبرآنلاين
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-04-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نود با اجرای فردوسی‌پور دوشنبه روی آنتن می‌رود

یکی از عوامل اجرایی برنامه نود در گفت و گو با خبرنگار شبکه ایران گفت:« دو شنبه شب هفته جاری نود به طور زنده از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد و هیچ مشکلی بابت پخش این برنامه ورزشی وجود ندارد.»

به گزارش شبکه ایران، پس از این که عادل فردوسی‌پور هفته گذشته برنامه خود را با حالت قهر تمام کرد و نارضایتی خود را از مدیران رسانه ملی به شکلی مشهود ابراز داشت، گمانه‌زنی‌های زیادی در خصوص پخش برنامه نود صورت گرفت اما یکی از عوامل اجرایی برنامه نود ضمن رد تمامی شایعات موجود از پخش این برنامه در هفته جاری خبر داد.

اما نکته جالب توجه در این میان سکوت عادل فردوسی‌پور بود،آنهایی که از نزدیک عادل فردوسی‌پور را می‌شناسند می‌دانند که او اصولا در روزهایی که اتفاقات غیرمترقبه‌ای در برنامه‌اش رخ می‌دهد خود را از دیده‌ها پنهان می‌کند تا پاسخ هیچ مدیری را ندهد.

عادل فردوسی پور در این مواقع موبایل خود را خاموش می‌کند و چند روزی هم حوالی خانه آفتابی نمی‌شود تا کسی نتواند او را پیدا کند این یک رویه همیشگی و شناخته شده از طرف مجری برنامه نود است که این هفته مجدداً‌ با برنامه‌اش خبرساز شد.

فردوسی‌پور که این هفته اعتراض خود را به مسئولان شبکه سه و پخش را روی آنتن به زبان آورد پس از برنامه دوباره به خلوت رفت و پاسخ هیچ کس حتی خبرنگاران شهرستان برنامه نود را نداد. بچه‌های شهرستان‌ها که با فردوسی‌پور همکاری می‌کنند در این هفته دنبال او بودند تا برای برنامه هفته آینده کسب تکلیف کنند اما پاسخ موبایل عادل فقط یک جمله انگلیسی بود مبنی بر اینکه مشترک مورد نظر خاموش است.

البته عادل در این چند روز موبایل خود را دو بار روشن کرد اما تمایلی به صحبت کردن نداشت چون معتقد بود نیازی به صحبت کردن در این باره نیست.

با این حال برنامه نود این هفته با توجه به تعطیلی لیگ بیشتر روی تیم ملی متمرکز خواهد بود و البته فردوسی‌پور قصد دارد یک میهمان ویژه را نیز به برنامه‌اش بیاورد. بررسی اتفاقات باشگاه استیل آذین موضوعی است که با جزییات به آن پرداخته خواهد شد.

منبع:شبكه ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-05-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

نود روی آنتن می‌رود

فردوسی پور که بامداد سه شنبه و در لحظات پایانی برنامه به ناگهان خشمگین شد، لحظاتی قبل از اینکه روی صحنه بیاید با مدیر پخش شبکه سه اختلاف پيدا کرده بود و صدای‌شان را برای هم بالا برده بودند.

حسین ذکایی دبیر گروه ورزش سیما در مورد ابهام‌هایی که در پخش برنامه نود وجود دارد می‌گوید: «هیچ مشکلی برای پخش برنامه نود در طول هفته‌های آینده وجود ندارد. نود این هفته هم مثل هفته‌های گذشته روی آنتن می‌رود.»

چیزی که باعث شده دبیر گروه ورزش سیما این حرف را بزند جملات پایانی عادل فردوسی‌پور در برنامه نود دوشنبه شب هفته گذشته بود. او در آن برنامه گفت: «امیدوارم بتوانیم برنامه نودی را اجرا کنیم که کامل و صریح در آن حرف بزنیم.» پس از این جمله بود که صحبت از قهر عادل فردوسی‌پور و انصراف او از اجرای برنامه نود در هفته‌های آینده مطرح شد. قهر عادل فروسی‌پور در حین اجرای برنامه نود ناشی از دعوای او با یکی از مسئولان شبکه 3 بود.

فردوسی پور که بامداد سه شنبه و در لحظات پایانی برنامه به ناگهان خشمگین شد، لحظاتی قبل از اینکه روی صحنه بیاید با مدیر پخش شبکه سه اختلاف پيدا کرده بود و صدای‌شان را برای هم بالا برده بودند. فردوسی‌پور برای تکمیل برنامه‌اش نیاز به 7 دقیقه وقت اضافه داشت اما مسئول پخش شبکه اصرار داشت راس ساعت 1:35 آنتن از فردوسی پور گرفته می‌شود. او حتی اصرار داشت اگر تا قبل از این ساعت عادل برنامه را تمام نکند، شبکه وسط برنامه هم که باشد، نود را قطع می‌کند.

خشم عادل فردوسی‌پور هم از همین مسئله بود. اما ذکایی در مورد این مسئله می‌گوید: «هفته قبل که به عادل وقت داده نشد، واقعا امکان این وجود نداشت که به برنامه نود وقت اضافه بدهیم. طبق برنامه‌های شبکه، نود باید در آن ساعت تمام می‌شد.»

منبع: خبر آنلاين
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 09-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

چه کار به عادل و برنامه نود دارید؟!

این رویکرد نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه مسبب اتفاقات ناگوار دیگری هم می شود که شاید هزینه هایی سنگین تر از برنامه نود را برای افراد تنگ نظر در پی داشته باشد.

عصر ایران ورزشی- در این وضعیتی که هیچ چیز سر جای خود نیست و نیاز به یک برنامه صریح در تلویزیون به شدت حس می شود، برنامه نود با اجرای بسیار به جای عادل فردوسی پور تا حدود زیادی مرهمی است بر زخم های عمیقی که از بی صداقتی ناشی می شود.

اما عده ای از افراد سیاسی و غیر سیاسی این کشور در پی این هستند که برنامه نود، یعنی تنها روزنه شفافیت صدا و سیما را نیز مسدود کنند و عادل فردوسی پور را از صحنه محبوبیت محو کنند.

حال اینکه این واکنش ها چه دلیلی می تواند داشته باشد، سوالی است که پاسخ دادن به آن زیاد سخت نیست.

گذشته ثابت کرده است که برای در کانون توجه قرار گرفتن ایران در این روزها، کافیست درباره چیزی که به خود مربوط نیست اظهار نظر کرد و مثل بمب صدا کنی و معروف شوی.

اما معروف شدن فقط هدف آدم های فضولی نیست که کار خود را درست انجام نمی دهند و در کارهای دیگر سرک می کشند و دخالت می کنند، بلکه اهداف دیگری که پشت این حرف ها است بیشتر مد نظرشان است.

پس از آنکه عادل فردوسی پور در برنامه نود هفته قبل خود به جهت وقت ندادن مسئولین پخش به برنامه اش، حسابی دلخور شد و جلوی دوربین این ناراحتی را با مردم در میان گذاشت، افرادی که صراحت و صداقت عادل برایشان ضرر دارد به شدت علیه او موضع گرفتند و مصاحبه هایی را در این باره انجام دادند.

در بین این اشخاص، نمایندگان مختلف مجلس بیشتر از بقیه توجهات را به خود جلب می کردند؛ کسی نیست که از این آقایان سوال کند که آیا شما در مجلس نان حلال می خورید و تمام و کمال در حال خدمت به مردم هستید، یا اینکه دائم درباره چیزی که هیچ ربطی به شما ندارد حرف می زنید.

یکی از نمایندگان مجلس درباره نود می گوید:« یکی از نکاتی که درباره این برنامه جنجال به پا کرده رویکرد حاشیه محور آن است. شخصا اعتقاد دارم وقتی در جامعه خطا و مشکلی بروز می کند اگر پرده دری کنیم ، پرده دری ها اثر مثبت ندارد. این مسایل ، ادبیات غالب کشور ما نیست .

وقتی با یک برنامه پر مخاطب می توانیم مفهوم بزرگی را القا کنیم چرا فحش و ناروا را پخش کنیم؟ فکر می کنم در سیاستگذاری یک برنامه موفق یک هدف مناسب و پویا باید نهفته باشد اگر صرفا بخواهیم چالش درست کنیم خوب این چه رسالتی است این چه ثوابی برای جامعه دارد.»

به نظر می رسد که این افراد دلشان می خواهد که تلویزیون پاستوریزه تر از این باشد و حتی مسائل پیش پا افتاده فوتبالی هم در آن بیان نشود، آنها دلشان می خواهد که مردم در جریان امور قرار نگیرند و افرادی مثل عادل فردوسی پور وجود نداشته باشند که مردم را آگاهی بدهند و از مسائلی که در فوتبال کشور در حال رخ دادن است با خبر نکند.

شاید این استراتژی باشد از سوی کسانی که همیشه به فردوسی پور حسادت کرده اند و چشم دیدن پیشرفت وی را نداشته اند؛ حالا هم این فرصت را برای براندازی امپراطوری صداقت عادل مغتنم شمرده اند و می خواهند به اهداف شوم خود دست پیدا کنند.

این رویکرد نه تنها دردی را دوا نمی کند، بلکه مسبب اتفاقات ناگوار دیگری هم می شود که شاید هزینه هایی سنگین تر از برنامه نود را برای افراد تنگ نظر در پی داشته باشد.

منبع:عصر ايران
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)