بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

برنامه بازیها و اسامی داوران هفته 22 لیگ

سايت گل- هفته بيست و دوم ليگ برتر كه امروز با برگزاري ديدار پرسپوليس و ذوب‌آهن آغاز مي‌شود، فردا (يكشنبه) با 8 مسابقه به پايان خواهد رسيد. برنامه كامل و اسامي داوران هفته 22 ليگ ببرتر به شرح زير اعلام شده است:

شنبه ،19 دي
پرسپوليس - ذوب آهن ساعت 15:00
محسن قهرمانی

یکشنبه، 20 دي
استیل آذین-راه آهن ساعت 14:30
شاهین حاج بابایی

مس کرمان-صبا ساعت 14:30
حسین نیکوزاده

استقلال اهواز-پاس-ساعت 15:00
محمدرضا اکبریان

ملوان-مقاومت ساعت 15:00
محمد حسین اسدی

ابومسلم-شاهین بوشهرساعت 14:30
هدایت ممبینی

تراکتورسازی-پیکان-ساعت 15:00
تورج حق وردی

سپاهان -فولاد خوزستان ساعت 15:00
رحیم مهرپیشه

سایپا-استقلالساعت 15:00
یداله جهانبازی
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپوليس 1 ـ ذوب آهن 1؛‌با دايي هم نشد
نمايش خيره كننده ذوب آهن در 20 دقيقه پاياني، مي‌توانست باعث پيروزي اين تيم اصفهاني هم بشود اما به هرحال پرسپوليسي‌ها از يك امتياز به هيچ وجه راضي نيستند. اين يك توقف ديگر بود كه آنها را از قهرماني دورتر كرد.

گل‌ها: محسن خليلي(50پنالتي) براي پرسپوليس و كيوان امرايي(87) براي ذوب آهن
هفته بيست و دوم ليگ برتر، ورزشگاه آزادي، تماشاچي:‌30هزارنفر
داور: محسن قهرماني

پرسپوليس: ميثاق معمارزاده(4)، ابراهيم شكوري(5/2)، مجتبي شيري(5/2)، شيث رضايي(2)، عليرضا محمد(5/2)، عادل كلاه‌كج(3)، تياگو(3)، محمد پروين(1)(46محمد منصوري(3))، حسين بادامكي(2)، اشپيتيم آرفي(1)(46محسن خليلي(3))، هادي نوروزي(3)(70 ميثم بائو)
سرمربي: علي دايي

ذوب آهن: شهاب گردان(3)، محمد صلصالي(3)،فرشيد طالبي(5/2)، حسن اشجاري(5/2)، سيدمحمد حسيني(3)، محمدرضا خلعتبري(5/3)(85ايگور كاسترو )، محمد منصوري(5/3)، علي احمدي(5/2)، محمد قاضي(2)(75كيوان امرايي(3))، قاسم حدادي‌فر(1)(محسن مسلمان(3))، اسماعيل فرهادي(2)
سرمربي: منصور ابراهيم‌زاده

توضيح: نمرات بازيكنان از يك تا پنج مي‌باشند.
گل‌ها:
1ـ 0(پرسپوليس): خطاي پنالتي روي هادي نورزوي را محسن خليلي با يك ضربه پاي چپ قاطع به گل برتري تيمش تبديل كرد.
1ـ1(ذوب آهن): پاس تند و تيز ايگور كاسترو يار تازه نفس ذوب، با ضربه كيوان امرايي از محوطه 6 قدم به گل تبديل شد. اين دو بازيكن تعويضي با ورود خود به زمين ورق را برگرداندند.

بهترين بازيكن: ميثاق معمارزاده دروازه‌بان پرسپوليس با چند واكنش نجات‌بخش،‌ قرمزها را از يك شكست خانگي نجات داد. به جز او بايد از بازي موثر امرايي و خلعتبري نيز ياد كرد.

اتفاق ويژه: پرسپوليس درست مثل بازي رفت، بعد از پيش افتادن از حريف در لحظات پاياني به تعويض‌هاي طلايي ابراهيم‌زاده باخت. جالب اينكه در بازي رفت هم كاسترو زمينه‌ساز تساوي شده بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال اهواز صفر- پاس 1؛فرار پاس از انتهاي جدول

اهوازي‌ها آمده بودند تا پس از هفته‌ها شاهد پيروزي تميشان باشند اما بازي ضعيف آبي‌پوشان آنها را ناراحت روانه منزل كرد.پاس با اين برد تا رده سيزدهم جدول بالا آمد

گل: منوچهري(35) براي پاس
داور:‌ محمدرضا اكبريان، ورزشگاه: تختي اهواز، تماشاگر: 2هزارنفر
اخطار: ارگينوف، ابوالحسني، ساشا، خورج، كردجهان(پاس)، ماكسيمو و صادقي، ميداودي(استقلال)
اخراج: ساشا(پاس)(66)

استقلال اهواز: نادر غبيشاوي(46 فريد حلافي)، اميرشرفي، محسن ارزاني، ديه گو ماكسيمو، حسين ماهيني، فرانك آتسو، رضا معقولي، جاسم صادقي(57 محمد فعال)، هادي خنيفر، اسماعيل شريفات(65 مهدي دغاغله)، ميلاد ميداوودي
سرمربي: مجيد باقري‌نيا

پاس: سوشا مكاني، وريا غفوري، مجيد غلام‌نژاد، آرتور ياديگاريان، پويا سيف‌پناهي، روزبه شاه علي دوست، اويس كرد جهان(85 همت عابدي‌نژاد)، اميد خورج، ساشا كولونيجا، اميد ابوالحسني(67 يدالله اكبري)، شهباز ارگينوف(77 مقداد قباخلو)
سرمربي: اصغر مديرروستا

شرح گل :
1ـ0(پاس): در دقيقه 35 شوت راه دور شاه علي دوست روي اشتباه فاحش غبيشاوي از زير دستان وي وارد دروازه شد.

اتفاق ويژه: چهارمين باخت استقلال اهواز در پنج هفته اخير كاسه صبر هواداران اين تيم را لبريز كرد. تا جايي كه آنها بعد از پايان مسابقه به شدت عليه مجيد باقري‌نيا سرمربي اين تيم شعار دادند.

بازيكن برتر:‌ روزبه شاه علي دوست هافبك دفاعي پاس همدان ضمن به ثمر رساندن يك گل سه امتيازي در كار دفاعي نيز موفق عمل كرد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تراكتور1- پيكان صفر؛سلام بر بالاي جدول

تراکتور بازی برتری ارائه داد اما بازیکنان این تیم به خصوص مهرداد پولادی موقعیت های زیادی را از دست دادند تا این تیم به پیروزی با یک گل قناعت کند.تراكتور با اين برد 32امتيازي شد و به جمع بالانشينان پيوست

گل: خيرخواه (49)
داور : تورج حق وردی، ورزشگاه :يادگار امام، تماشاچي :45هزار نفر
اخطار : علی سلمانی و محمود پوراسدالله (پیکان)،مصطفی اکرامی ( تراکتورسازی)

تراکتورسازی: مهدی ثابتی، علی میرشفیعیان، الو ترائوره، مصطفی اکرامی، مجتبی ترشیز، مهرداد پولادی، مهدی کیانی، علیرضا جلیلی ( 76- محمد زعفرانی)، مسعود ابراهیم زاده (65- جاسم کرار)، فرهاد خیرخواه و محمد ابراهیمی (85- سید محسن حسینی)
سرمربي:فرازكمالوند

پیکان: مسعود غلامعلی زاد،سعید لطفی، لوییس کارلوس، مهدی تاجیک، حمید هدایتی، حسن اسلامی، علی سلمانی (78- امیر میر بزرگی)، محمود پوراسدالله، علی غلام، مجید خدابنده لو (63- روح الله عطایی) و سعید دقیقی
سرمربي : حميد درخشان

شرح گل :
یک – صفر: حرکت تکنیکی علیرضا جلیلی یک پنالتی را برای تراکتورسازان به ارمغان آورد و فرهاد خیرخواه توپ را از روی نقطه پنالتی تبدیل به گل کرد.

بهترین بازیکن: علیرضا جلیلی ( تراکتور) . او با حرکات تکنیکی اش در میانه میدان بارها همبازیانش را صاحب توپ کرد.

اتفاق ويژه:فراز کمالوند سرمربي تراکتورسازي که طي هفته گذشته از هدايت تبريزي ها کناره گيري کرده و دوباره برگشته بود در اين بازي به عنوان سرمربي تراکتورسازي حضور داشت تا به شايعات پايان دهد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاهان 1 ـ فولاد خوزستان 1 ؛ جلالي ترمز امير را كشيد

نكته جالب توقف سپاهان پس از 7 پيروزي پياپي بود. اين تيم از هفته چهاردهم مقابل راه‌آهن تا هفته گذشته كه 5 بر صفر استقلال اهواز را در شهر خودش شكست داد در 7 بازي پشت سر هم به پيروزي رسيده بود

گلها:جلال حسيني(30)براي سپاهان و سيامك سرلك (32)براي فولاد
و رزشگاه :فولادشهر،تماشاگر:3 هزار
داور: رحيم مهرپيشه
اخطار: مهدي جعفرپور(سپاهان) جواد شيرزاد، حسين آشنا، مهرداد جماعتي(فولاد خوزستان)
اخراج:‌ جواد شيرزاد

سپاهان: رحمان احمدي، محسن بنگر، سيدجلال حسيني، هادي عقيلي، شاهين خيري(57 مهدي جعفرپور)، احمد آل‌نعمه(60 فرزاد حاتمي)،‌ مهدي كريميان(89 حسين پاپي)،‌ احسان حاج‌صفي، محرم نويدكيا، احمد جمشيديان و عمادرضا
سرمربي:‌ اميرقلعه نويي

فولاد خوزستان: حسين آشنا، علي حمودي، جواد شيرزاد، مهدي چمن‌آرا، جابا مجيري، كريم شاهوردي، سعيد رمضاني(90 مهدي جماعتي)، سيامك سرلك(76 كاوه رضايي)، بختيار رحماني، غلامرضا رضايي، آرش افشين(67 نادر احمدي)
سرمربي: مجيد جلالي

شرح گل‌ها:
(1ـ0سپاهان): ارسال پاي چپ حاج‌صفي با ضربه سر سيدجلال حسيني وارد دروازه‌ فولاد شد.
(1ـ1 فولاد): در حالي كه سپاهان در شادي گل اول خود بودند روي غافلگيري محض، پاس آرش افشين به سرلك رسيد و او بازي را به تساوي كشاند.

اتفاق ويژه: به صدا درآمدن سوت پايان بازي در لحظه ضدحمله تيم فولاد خشم جواد شيرزاد بازيكن اين تيم را برانگيخت. اعتراض او به داور در ابتدا يك كارت زرد و سرانجام يك كارت قرمز را در پي داشت تا نام اين بازيكن به عنوان تنها اخراجي اين ديدار پس از سوت اين بازي ثبت گردد.

بهترين بازيكن: حسين آشنا سنگربان فولاد خوزستان بدون ترديد بازيكن برتر اين ديدار بود. وي در طول 90 دقيقه بارها و بارها با درخشش خود مانع از شكست خارج از خانه تيم خود گرديد. عكس‌العمل‌هاي خوب وي در چند صحنه تك‌ به تك تحسين تماشاگران را برانگيخت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ملوان1 ـ مقاومت سپاسي صفر؛ اولين برد ملوان با سرمربيگري فرهاد پورغلامي

ملوان در كنار تراكتور مهمترين بردهاي هفته را كسب كرد تا به همراه اين تيم تبريزي به جمع بالانشينها بپيوندد

گل: رافخايي (40)
داور: محمدحسين اسدي، ورزشگاه:‌تختي انزلي، تماشاگر: 10 هزارنفر
اخطار: جعفري، دسوزا(ملوان)، علي‌محمد دهقان، كوهنورد(مقاومت)

ملوان: مهدي رحيم‌زاده، سعيد سالارزاده، هادي تأميني، آلن باسيچ، عليرضا رمضاني، فيليپ دسوزا، مهران جعفري، حسين ابراهيمي، محمد حيدري(53 محمد نزهتي)، سيدجلال رافخايي(89 عزيز معبودي)، آدريانو آلوز(79 آرش سرسريان)
سرمربي:‌فرهاد پورغلامي

مقاومت سپاسي: محمد امين صنايعي، ميرهاني هاشمي، مصطفي صبري، علي‌محمد دهقان، سعيد چاه‌جويي، محمدصادق كرمي، علي ممبني(67 سيامك كوهنورد)، مهرداد كريميان، بهنام افشه(57 مهدي نظري)، محمد ايران‌پوريان، شهرام گودرزي(64 امين متوسل‌زاده)
سرمربي: داوود مهابادي

شرح گل : 1ـ0(ملوان): ضربه كاشته استثنايي سيدجلال رافخايي غيرقابل مهار بود و به تور دروازه مقاومت بوسه زد.

اتفاق ويژه: به جز اينكه اولين برد ملوان با سرمربيگري فرهاد پورغلامي به دست آمد ، آسيب‌ديدگي دو بازيكن ملوان از ناحيه سرو انتقال يكي از آنها به بيمارستان نكته مهمي بود.

بهترين بازيكن:جلال رافخايي با گلزني در اين بازي موثرترين بازيكن ملوان بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ابومسلم 1- شاهين 1؛اولين امتياز مظلومي با گابريل

نیمه دوم را ابومسلم طوفانی آغاز کرد و حملات زیادی را روی دروازه شاهین انجام داد اما برخلاف جهت بازی گل اول بازی را دریافت کرد ولي در ادامه بازی حملات شدید ابومسلم آنها را به گل تساوی رساند.

داور : هدایت ممبینی ،تماشاچي: حدود هزار نفر
اخطار: میثم حاجیان ( ابومسلم)،حبیب هوشیار ( شاهین )

ابومسلم: اشکان نامداری، داود دانش دوست (75- گابریل)، سعید خانی، ولی خرسند نیا(-یونس شاکری)، عبدالجبار مومونی، علی حقدوست، محمد حسن رجب زاده، فرشاد بهادرانی، رضا ناصحی، جلسون و میثم حاجیان

شاهین بوشهر: مجتبی روشنگر، عبدالله کرمی، ابوساندی(56- رضا سلیمانی)، ایوان پتروویچ، مهدی کیانی (88- جمال حق شناس)، حبیب هوشیار، محسن ایران نژاد، محسن حمیدی ، احمدپوری، بهادر عبدی و مهدی نوری(70- رضا بازیاری)

شرح گل ها:
صفر- یک: ارسال بسیار زیبای ایوان پتروویچ را رضا سلیمانی با سر تبدیل به گل کرد. ( دقیقه73)
یک- یک: سانتر رضا ناصحی از چپ و پاس با سر نلسون به گابریل رسید و او با یک شوت محکم توپ را تبدیل به کرد ( دقیقه86)

بهترین بازیکن: مجتبی روشنگر، دروازه بان شاهین در نیمه دوم چند بار دروازه تیمش را نجات داد و نقش زیادی در بدست آمدن این یک امتیاز داشت.

اتفاق ويژه: تيم فوتبال ابومسلم در حالي به اين نتيجه دست يافت که در اين فصل فراز و نشيب زيادي را تجربه کرده و در آخرين تغيير و تحولات اين باشگاه و بعد از برکناري فرهاد کاظمي، پرويز مظلومي به عنوان سرمربي اين تيم انتخاب شده بود.گلزني گابريل بازيكن اروگوئه اي اندك تماشاچي مشهدي حاضر در ورزشگاه را به ادامه ليگ اميدوار كرد.ايا زندگي براي ابومسلم ادامه دارد؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مس صفر- صبا صفر؛مساوي بي خاصيت

تغيير مربي در مس، مثل تغييرمديريت در اين تيم به نتيجه خاصي منتهي نشده است. مس دو تساوي خانگي و يك شكست خارج از خانه با لوكا كسب كرده است كه موقعيت اين تيم را همچنان شكننده نشان مي‌دهد. مس با 23 امتياز به رده پانزدهم جدول سقوط كرد.

داور:‌حسين نيكوزاده، ورزشگاه:‌ باهنر كرمان، تماشاچي:‌2هزارنفر
اخطار:‌ دهنوي، يوسفي(مس) بختياري‌زاده(صبا)
اخراج:‌دهنوي(مس)

مس:‌ عباس محمدي، حميد عزيززاده، پيروز قرباني، فرزاد حسين‌خاني،‌ ميلاد صخرالديني(73فرازفاطمي)، علي سامره( 46فابيو جيواني)، اميرحسين يوسفي، مهدي رجب‌زاده، قاسم دهنوي، ادينيو، زالدرون
سرمربي: لوكا بوناچيچ

صبا: ارشاد يوسفي، سهراب بختياري‌زاده، مرتضي اسدي، كليمينا(89 تقوي)، ابوالفضل حاجي‌زاده، داوود حقي، جابر انصاري، مرتضي كاشي، عليرضا لطيفي، عباس محمدرضايي، محسن بياتي‌نيا(93رضائيان)
سرمربي: رسول كربكندي

اتفاق ويژه :فحاشي لوكا بوناچيچ به خبرنگاران در كنفرانس مطبوعاتي...بوناچيچ ضمن ايراد فحش هاي فارسي و انگليسي خطاب به خبرنگاران كرماني حاضر در كنفرانس گفت: شما دروغگو هستيد.

بهترين بازيكن:ارشاد يوسفي با مهر 2 توپ خطرناك مهمترين بختهاي مس را از اين تيم گرفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استيل آذين1 ـ راه آهن1؛ علي در سد فرشيد

استيل آذين كه مي‌توانست با پيروزي در اين بازي به رده سوم جدول برسد يك بار ديگر موقعيت پيروزي را با تساوي عوض كرد ... راه آهن هم با اين يك امتياز در موقتاً‌ يك رده صعود كردو منتظربازي فولاد مقابل سپاهان ماند.

گل‌ها:‌شاپورزاده(59) براي استيل، نورمحمدي(85) راه آهن
ورزشگاه: راه آهن، تماشاچي: 1500 نفر
اخطار:برجلو، خسروي(استيل)، پاشايي، كاميابي(راه آهن)

استيل آذين: علي نظرمحمدي، لك چيرا، كاظم برجلو، علي عشوري‌زاد، ميثم خسروي، محمدرضا مهدوي، حامد كاويان‌پور، عليرضا واحدي نيكبخت(70محمد غلامي)، ‌علي كريمي، اميرشاپورزاده(70 حسين كعبي)، رضا نوروزي(75 امير شرفي)
سرمربي: حميداستيلي

راه‌ آهن: فرشيد كريمي، رضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي، حسين پاشايي، مجيد باجلان، مجيد نورمحمدي(80 محمود آمنه)، كمال كاميابي، حسين كوشكي، فريد عابدي(75 پيمان نوري)، عيسي ترائوره، ميلاد زنيدپور(92 حامد نورمحمدي)
سرمربي: مهدي تارتار

شرح گل:
1ـ0 (استيل آذين): پاس عمقي رضا نوروزي با ضربه هوشمندانه و تماشايي شاپورزاده از فرشيدكريمي گذشت و به طور دروازه راه آهن رسيد.
1ـ1(راه آهن):‌ در حالي كه بازيكنان استيل آذين به دنبال اداره بازي بودند، رضا نورمحمدي با يك ضربه سر توانست بازي را به تساوي بكشاند.

بهترين بازيكن:‌فرشيد كريمي در روزي كه برادرش چندان ندرخشيد با دفع چند موقعيت خوب، تأثير زيادي در كسب تك امتياز راه آهني‌ها داشت. جالب اينكه هواداران راه آهن بعد از گل ، محمدحسن انصاري فرد را تشويق مي‌كردند!

اتفاق ويژه: حسين كعبي بعد از هدر دادن يك موقعيت عالي با واكنش هواداران استيل مواجه شده كه با خشم به آنها واكنش نشان داد. ظاهراً‌ حسين تحت تأثير اتفاقات تيم ملي است. بگو و مگو علي كريمي و زيندپور نكته قابل ذكري بود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-11-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال 1 ـ سايپا1 : بازهم مرفاوي فحش خورد و نباخت!

در حالي كه استقلال تا دقيقه 95 يك بر صفر از سايپا عقب بود در ثانيه‌هاي اضافي وقت تلف شده توسط حنيف عمران‌زاده گل مساوي را به ثمر رساند. با اين حال اين گل نيز باعث كاهش خشم هواداران استقلال نشد و آنها همچنان خواستار جدايي واعظ آشتياني شدند.

داور: يدالله جهانبازي
اخطار: فرهاد مجيدي، سيدمهدي سيدصالحي(استقلال)، سعيد يوسف‌زاده(سايپا)

استقلال: وحيد طالب‌لو، پژمان منتظري، اميرحسن صادقي، مهدي اميرآبادي، فابيو جان واريو، اميدرضا روانخواه(72 مجتبي محبوب‌)، حنيف عمران‌زاده، حسين كاظمي، خسرو حيدري، آرش برهاني(فرهاد مجيدي) و سيدمهدي سيدصالحي
سرمربي: صمدمرفاوي

سايپا: ابراهيم ميرزاپور، مرتضي ابراهيمي، رضا خالقي‌فر، سعيد يوسف‌زاده، سيدعلي حسيني(30 مهدي خيري)(89 امين منوچهري)، اميد شريفي‌نسب، داريوش يزداني، مجيد ايوبي، علي زينلي، ابراهيم صادقي، كريم انصاري‌فرد
سرمربي: محمد مايلي‌كهن

شرح گل ها:
1ـ0 (سايپا): در دقيقه 23 ضربه زيباي رضا خالقي‌فر از پشت محوطه جريمه وارد دروازه استقلال شد. جايگيري وحيد طالب‌لو و ديد خوب خالقي‌فر از عوامل اصلي به ثمر رساندن اين گل بود.
1ـ1(استقلال): در دقيقه 94 و در حالي كه همه انتظار سوت پايان بازي را مي‌كشيدند حنيف عمران‌زاده با يك ضربه سر بسيار ديدني پاس خوب جان واريو را به گل تساوي اين ديدار تبديل كرد تا صمد مرفاوي براي سومين بار در دقايق آخر بازي نتيجه را تغيير يافته ببيند.

اتفاق ويژه: اعتماد صمد مرفاوي به محبوب مجاز مهاجم تيم اميد خود اتفاق ويژه اين ديدار بود. اين مهاجم جوان در اولين بازي خود در ليگ توانست اعتماد تماشاگران را جلب كند. او اگر اندكي تجربه و اعتماد به نفس بيشتر داشت مي‌توانست گل تساوي‌بخش بازي را به نام خود تمام كند.

بهترين بازيكن:ابراهيم ميرزاپور دروازه بان سايپا درخشش فوق العاده اي مقابل حمله وران استقلال داشت. او گلي از استقلال خورد كه واقعا قابل مهار نبود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)