بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد > تاپیکهای سریالی > تالارهای آزاد

تالارهای آزاد در این تالار پستهایی که شمارش نمیشوند ارسال میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 03-13-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اول این که به شابادی عزیز تبریک میگم ببخشید بابت تاخیر سرمون شلوغ بود شابادی جان
--------------------------------------
دوم مهمترین مساله ای که باید در موردش صحبت کنیم این هست که شما اگر در عید قصد مسافرت داشته باشید با توجه به مخارج و هزینه ها کدام روش را برای مسافرت انتخاب میکنید >؟ 1- شخصی 2- اتوبوس 3- هواپیما 4 - قطار 5- مینی بوس 6- ماشین فامیل 7- اسب و خر وکلیه احشام قابل سواری دادن
انتخاب کنید ، پیسی سفر همراه شما در همه لحظات سخت خواهد بود
حتی وقتی بنزین تان تموم شد پول بنزین نداشتید، حتی وقتی هواپیما در حال سقوط هست ، قطار از ریل خارج شد ، مینی بوس چپ کرد ، اتوبوس افتاد ، خر و اسبتان لنگید ما همراه شماییم و به جان امواتتان با شما همدردی میکنیم ، پیسی سفر همراه همیشگی شما در لحظات سخت سفر ، خطر ، بلا ، طلا آه آه ..............
پیسی سفر با امتیاز کارگر سایت و شرکا لحظات زیبایی را برای شما آرزو میکند بمانید و برانید ،از گرما تلف شوید ، فقط همین یک فرصت باقیست ، برای قرعه کشی یک دستگاه گوشی ژی ال ایکش ! لمسی جادار ، مطمئن ، با کلاس ، باقلواست ، 2 تا بخر یکی ببر
پیسیییییییی سفرررررررر ...............................
و همچنین هزاران جوایز نقدی دیگر
------------------------------------------------------------
امروز رفتم بیرون ماست بخرم گرون نشده بود مسئولین رسیدگی کنن ، به هر حال شب عید حیفه تو خماری گرونی شب عید باشیم بد عادت میشیم معدمون جواب میکنه مسئولین همراهی کنند خلاصه حیف هست
----------------------------------------
حقیقتش هزاران مطلب علمی در ذهنم انباشته شده و اینقدر ذوق مرگ هستم که نمیدونم باید از کدومش شروع کنم و چند تا رو بگم و اصلاً چجوری بگم !
ولی ولی یه راهی برای ابراز وجو پیدا میکنم ، دیدید آدم میخواد حرف بزنه دهنش قفل الان من تایپدینم قفل شده باید یکم چرخ بزنم و بعد بیام صحبت کنم یجوری انگار گیر کرده !
-------------------------------------------------------------

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

ویرایش توسط bigbang : 03-13-2013 در ساعت 08:30 PM
6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 03-14-2013
bigbang آواتار ها

یه سری چیزها هست که آدمها ممکن هست به دنیا بیان و از این دنیا برن و هیچوقت از اونا مطلع نشن ، من و شما نباید بزاریم که این اتفاق برای ما بیفته باید به جزئیات دقت کنیم اتفاقاً دنیا براساس همین جزئیات هست که میچرخه و ما باید ریز بشیم و به این جزئیات دقت کنیم
مثلاً یکی از این جزئیاتی که معمولاً همه از اون مطلع نیستند تعداد استخوان های بدن شما هست ! بله تعداد استخوان های بدن شما ! هیچ میدونید تو بدن خودتون چند تا استخوان دارید ؟ میدونم اکثراً جوابتون نه هست .
ما تو بدنمون 206 عدد استخوان ریز و درشت داریم ، که سطح مقطع هر کدوم از این استخوان ها بسته به موقعیتشون ، میتونه دایره ای باشه میتونه مثلثی باشه و ........
و این استخوانها به وسیله مفاصل به یکدیگر مرتبط هست ، مفاصلی که با درجه های آزادی حرکتی فوق العاده ای که برای ما فراهم میکنن ، ما میتونیم حرکات مختلف رو انجام بدیم انواع ورزش ها انواع حالتهای بدنی مثل یوگا ! و بدن ما بسیار انعطاف پذیر هست ، اونطوری که شما حتی فکرش رو هم نمیتونید بکنید
وقتی صحبت از استخوان میشه شما تصور میکنید ، صحبت از یک چیز سفت و خشک میکنیم ؟ نه اینطور نیست ، در واقع استخوان یک بافت زنده هست که تشکیل شده از بافتهای انعطاف پذیر و ماده معدنی قدرتمند هیدروکسی آپاتیت .

هیچ براتون سوال شده ، چرا انسان وقتی میخوابه و بعد بلند میشه قدش یه مقداری بلند هست ؟ و بعد در طول روز این افزایش مقداری کاهش پیدا میکنه ؟ هیچ وقت دقت کردین ؟ تصور میکنید جدای از تفاوت مرد و زن بودن ما ، مثلاً شما با همنوع خودتون چه تفاوت عمده ای دارید که مثلاً شما میتونید حرکات سریع رو خوب انجام بدید ولی فرد دیگه میتونه حرکات قدرتی رو خوب انجام بده ؟ تا حالا براتون سوال شده ؟
تفاوت عمده مردها و زن ها با هم در اسکلت بندی بدنشون هست ، که این اسکلت بندی باعث میشه بدن اونها ، تنش ها و کشش های متفاوتی رو تجربه کنه
مثلاً ممکنه 2 نفر کوهنوردی برن خوب تا اینجا که مشکلی نیست ، هر دو تا هم در شرایط بدنی یکسان باشند ، اصلاً تخفیف میدیم میگیم هر دو تا اضافه وزن نداشته باشند
خوب چرا این دو نفر وقتی بالای کوه یا تپه میرسند یکی بیشتر و یکی کمتر خسته هست ؟ این شرایط بدنی اسکلت بندی فرد هست که تعیین میکنه بدن اون برای انجام چه کاری مناسب تر هست یکی فشار بیشتری بهش وارد میشه ، که طبیعی هست به خاطر اسکلت بندی بدنش هست ! دیگه گذشته اون دوران که با تنبل خطاب کردن یکی بگیم خودش نمیخواد کاری انجام بده ، ممکنه فشاری که به اون وارد میشه بسیار بیشتر از ما باشه ، جدی میگما ، مثلاً بعضی ها هستن چاقن هی مدام بهشون میگن لاغر کنید ، برید ورزش کنید ، شمایی که از ارگانیزم بدن اون شخص مطلع نیستید نباید در مورد این که چیکار باید انجام بده ، و چی باید نخوره یا بخوره نظر بدین !

بدن ما ترکیبی از استخواها و ماهیچه ها هست ، بزارید یکم ریزتر بشیم ، همین بازوی شما ، ترکیبی از چندین ماهیچه هست : ... ماهیچه های دوسر ، ماهیچه های سه سر
به آرنج خودتون نگاه کنید ( اون قسمتی که بازو تا میشه ) در همین محل یک سر ماهیچه دو سر قرار گرفته ، هیچ میدونستید اگر همین ماهیچه دو سر چند سانتیمتر پایین تر از آرنج بود شما میتونستید اجسام سنگین تر رو با همون نیرویی که ماهیچه شما تولید میکرد بلند کنید ، شاید اجسام 2 برابر یا 3 برابر سنگین تر
مثال میزنم اگر یه چیزی دم دستتون باشه بگیرید بلندش کنید ( وزن داشته باشه ) مثلاً کتاب ! همین نیروی که دارید برای بلند کردن این کتاب توسط ماهیچه تون تحمل میکنید با همین نیرو میتونید چند برابر این کتاب رو بلند کنید اگر سر ماهیچه چند سانت پایینتر از آرنج بود من میتونم به سادگی با فیزیک و تعادل گشتاور ها براتون به صورت ریاضی اثبات کنم ( دقت کنید من در مورد ظرفیت ماهیچه صحبت نمیکنم من دارم در مورد محل اتصال ماهیچه به استخوان صحبت میکنم ) خوب پس چه حکمتی بود که ماهیچه ما در محل آرنج متصل بشه ، نه فقط بازو بلکه مچ پا و مفاصل هم اگر ریز بشیم و با دقت نگاه کنیم اگر عمیق بشیم به همین میرسیم که اصلاً بدن انسان ماشین خوبی برای حمل بار نیست ! یعنی انسان به ذات حمال نیست ! اگر من بیام بدن الاغ رو برای شما بررسی کنم به نتیجه متفاوتی میرسید . اگر ماهیچه دو سر ما پایین تر بود اونوقت ما دستامون رو کمتر میتونستیم باز کنیم در نتیجه حرکاتی که با دستمون میتونستیم انجام بدیم محدودتر میشد در واقع درجه آزادی بدن ما محدودتر میشد الان میمون ها ماهیچه بندیشون با ما فرق داره . همین قاعده برای تمام مفاصل بدن ما صدق میکنه . بدن انسان به ذات چابک و سریع هست
بدن ما در واقع ماشینی هست که بازده اون کمتر از 1 هست یعنی ما برای بلند کردن به عنوان مثال یک کتاب نیروی بسیار بیشتری در بدنمون وارد میکنیم
شما فکر میکنید همون نیرویی که ماهیچه شما تولید میکنه ، همون نیرو رو حالا دست یا بازوی شما به بیرون وارد میکنه ؟ نه اینطور نیست در واقع قسمت اعظم نیرو صرف جابجایی موقعیت استخوان و مفصل میشه
حالا فکر میکنید ماهیچه چی هست ؟ یک توده فیبر هست که فقط قابلیت منقبض شدن داره و با انقباضش به استخوان تنش وارد میکنه و باعث حرکت یا حفظ اون در موقعیت خودش میشه ، فیبر ها چطور منقبض میشن با تحریک الکتریکی مغز ، حالا تصور کنید چند نوع ماهیچه داریم ما ؟ یه سری ماهیچه ها وظیفه دارند تا حالت بدن شما رو حفظ کنن همین الان که نشستید یا دراز کشیدید و دستتون زیر چونتون هست همین الان اگر هوشیاریتون رو از دست بدید میفتید زمین و حالت تعادلتون رو از دست میدید
یه سری ماهیچه وظیفه حرکات پیچیده ای رو که بدن شما انجام میده دارند ، یه سری حرکات ریز هست که اصلاً به چشم شما نمیاد ! یه سری ماهیچه ها در حالت آماده باش به سر میبرند ..... یعنی کلاً هیچ عضوی در بدن بیکار نیست
در واقع ما یک ماشین مکانیک زیستی پیچیده هستیم ، و فقط خدا میدونه که این ارگانیزم بدن ما میتونه چه نیروهایی رو تحمل کنه .
جالبه بدونید همین ماهیچه ، حافظه داره ! من نمیخوام وارد بشم ولی شما میتونید تو اینترنت در موردش سرچ کنید
پیچیدگی از سر روی ما میباره و ما هر روز ظاهر خودمون رو تماشا میکنیم در صورتی که اون چه در جریان هست درون ما هست
کار ما از چند هسته ای بودن گذشته ! مغز ما میتونه خودش رو بزرگ و تقویت کنه ! میدونستید این رو ؟ ما میتونیم یک کاری کنیم که باهوش تر بشیم ؟
مثلاً اصلاً برای شما هیچوقت سوال شده ریز شدید بدونید که این سوخت بدن ما چطوری تامین میشه ؟ سوخت ماهیچه های بدن ما ، این انقباظ یک انرژی میخواد دیگه ، آره میدونم تو زیست سال اول بود ، ولی اونجا چرت نوشته بود ، چیزی ننوشته بود که بدرد زندگی شما بخوره . atp این نامی هست که همراه ماهیچه یا بدن انسان اگر سرچ کنید اطلاعات بسیار مناسبی رو در اختیار شما قرار میده
-----------------------------------------------------------------
بگذریم الان روی 4 تا چیز همزمان دارم فکر میکنم و هر کار میکنم نیمتونم ذهنم و حواسم رو ازشون پرت کنم هر کدوم که ذهنم پالس مثبت داد میام و اینجا مینویسم
بیشتر علاقه ام به فیزیک هست ، و موضوعاتی هم که بهش فکر میکنم فیزیکی هستند .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

4 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-14-2013
ماهین آواتار ها
ماهین ماهین آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4,241

3,143 سپاس در 1,388 نوشته ایشان در یکماه اخیر

درود بر همه ی دوست جونا

اول این که آقای محمد چیزایی که گفتن خیلی جالب بود...
من هم عقیده دارم که ادم باید در مورد هر چیزی اطلاعات داشته باشه ...
البته الان دوست دارم در مورد ترکیب رنگ ها بدونم ... دوست دارم مثلا رنگ دارچینی رو خودم با ترکیب رنگ های مختلف به دست بیارم ...
این روزا اونقدر خسته می شم که به زور خودمو می رسونم خونه ...
امشب ساعت 8 یه خانمی اومدن سالن و اصرار داشتن که موهاشونو لایت کنم ...
گفتم خستم ...نمی تونم امشب ... از 8 صبح سالن بودم و دیگه توانی نداشتم برای کار که اگه می موندم تا 12 درگیرش می شدم ... ایشون کلی براشون جالب بود که خب پولتونو بگیرید چه کار به بقیش دارید ... شما چی فکر می کنید ؟ به نظرتون پول در اوردن به چه قیمتی ؟
گاهی دیدین دیگران از محبت شما سو استفاده می کنن ؟ امروز دقیقا همچین حسی رو داشتم ...
( دلم برای دیدن خیابونا ، مغازه ها ، آدم ها ... و هیاهوی قبل از عید تنگ شده ...)
سبز باشید و پر توان ...

عطار
5 کاربر زیر از ماهین سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-15-2013
harasami آواتار ها
harasami harasami آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 65

167 سپاس در 43 نوشته ایشان در یکماه اخیر

بابت تبریک از همه دوستان ممنونم

شابادی جان دیدم پی سی سوت و کوره گفتم یه چیزی یگم دیگه
خودتم که نمی اومدی تو سایت پس زحمتش افتاد گردن من
اصلا هم نمیخواد تشکر کنی وظیفم بود خواهش میکنم
اینجا همیشه اینطوری سوت و کوره؟
7 کاربر زیر از harasami سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-15-2013
Saba_Baran90 آواتار ها
Saba_Baran90 Saba_Baran90 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 10,211

6,252 سپاس در 1,423 نوشته ایشان در یکماه اخیر

نه آقا فرهاد
اینطوری نیست
نمی دونم چمون شده اینجا سر نمی زنه کسی؟!!!!!
اما مهم اینه که هممون هستیم!
ایشالا همیشه خبرهای خوب بهمون بدی
6 کاربر زیر از Saba_Baran90 سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-16-2013
ماهین آواتار ها
ماهین ماهین آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 4,241

3,143 سپاس در 1,388 نوشته ایشان در یکماه اخیر

درود بر همگی ...
دیدین چه هوای خوشمزه ای شده ؟!!!
یه نفس عمیق بکشید ...
من این روزای آخر سال رو دوست دارم ...
دوست دارم همینطوری فقط تو خیابونا راه برم و مردم رو ببینم ...
سفره هفت سینمم چیدم ...هم سالن و هم خونه !
دیگه این که دلم برای همتون تنگ شده ...
چند روز پیش همسر مهربان sms زیبایی برام فرستادن
شاید تکراری باشه ...شاید شنیده باشید ...اما دوست دارم شما هم با من شریک شید در احساس خوبی که از خوندنش داشتم ...

11 ماه گذشت...
بعضیا دلشون شکست ...
بعضیا دل شکوندن ...
خیلی ها عاشق شدن و خیلی ها تنها ...
خیلی ها از بینمون رفتن ...
خیلی ها بینمون اومدن ...
گریه کردیم و خندیدیم ...
گاهی زندگی بر خلاف آرزوهامون گذشت ...
آرزو دارم نوروزی که پیش رو دارید آغاز روز هایی باشد که آرزو دارید ...

عطار
3 کاربر زیر از ماهین سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-16-2013
Afsaneh_roj آواتار ها
Afsaneh_roj Afsaneh_roj آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 6,774

4,753 سپاس در 854 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Afsaneh_roj به Yahoo ارسال پیام
Smile پیشاپیش عید مبارک

سلام صبح بخیر
خوبید دوستان

اومدم بگم که ....
داریم میریم مسافرت ( فردا صبح )
اگه به نت دسترسی داشته باشم بازم میام
اگه نباشه میره تا بعد از تعطیلات
پس
پیشاپیش
به همه ی دوستان عید رو تبریک میگم

ایشاالله سالی همراه با شادی و سلامتی داشته باشید
و در سال جدید همه به خواسته های قلبیتون برسید

5 کاربر زیر از Afsaneh_roj سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-16-2013
bigbang آواتار ها

السلام علیک یا ایها الپیسیون .
چه خبرا ؟
بذارید اصلاً پستم رو با چند تا عکس شروع کنم

به به عجب چایی هست ! خوردن داره ها !

هنگام خستگی :

کارخانه ویلون سازی :

خدمت شما عرض شود که بدون مقدمه این آدرس رو برید تماشا کنید
نظر شما در مورد گرافیک سایتش چی هست ؟ جداً زیبا نیست ؟
یعنی آدم ذوق میکنه این همه هنر رو میبینه ، چه تفکری چه نگاهی تو طراحی این سایت بوده که اینطور قشنگ شده ، جداً آدم لذت میبره
ایکاش ما هم یاد بگیریم سایت هامون رو در عین این که زیبا هستند طوری طراحی کنیم که سریع لود بشند ، بهتون پیشنهاد میکنم به سایت فایرفاکس یک سری بزنید جداً سایت زیبایی هست و هر دفعه یک جشنواره نتی یا اینترنتی تشکیل میده با موضوع های مختلف مثلاً جدیدترینش رو که دیده بودم اینطوری نوشته بود
شما کارگردان باشید و موبایل ستاره شما باشد ،یعنی نه به وسیله موبایل ، بلکه با موبایل فیلم بسازید ،فیلمش رو پیوست کردم میتونید تماشا کنید از این ایده فایر فاکس زیاد تیکه پاره میکنه و خوشم میاد از ابتکار عملی که به خرج میدن

فایلهای پیوست شده : متاسفانه تمامی فایلهای ضمیمه شده تا مرداد 91 یعنی July, 2012 به خاطر بی دقتی شرکت سرویس دهنده خدمات سرور ما از بین رفته است بنابراین به تاریخ ضمیمه شدن فایلهایی که میخواهید دانلود کنید دقت بفرمایید که ما شرمسار بازدید کنندگان گرامی خود نشویم . فایلهای ضمیمه شده بعد از این تاریخ هیچ گونه مشکلی ندارند .

در فرصت مقتضی سعی خواهد شد فایلهای پرطرفردار تر که توسط خود بازدید کنندگان گرامی درخواست داده میشود به مرور اپلود و جایگزین شود. با تشکر
نوع فایل: zip Mozilla Firefox Start Page.zip‏ (3.22 مگابایت, 0 نمایش)

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 03-16-2013 در ساعت 12:19 PM
6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 03-20-2013
مهرگان آواتار ها
مهرگان مهرگان آنلاین نیست.
مدیر تالار انگلیسی

سپاسها: : 3,750

4,670 سپاس در 1,282 نوشته ایشان در یکماه اخیر
مهرگان به Yahoo ارسال پیام

عجب جای خلوتی شده اینجا!

همه مهمونی اند، سفر، دید و بازدید، عید مبارکی ...

همیشه به شادی دوستای گلم

عیدتون مبارک

با آرزوی بهترین ها

قدیمی 03-20-2013
ترنم آواتار ها
ترنم ترنم آنلاین نیست.
ناظر و مدیر تالارهای آزاد

سپاسها: : 7,641

11,675 سپاس در 3,736 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ســــــــــــــــــلام

همه خوبن (البته منظورم غایباس هااا!!)
حاضرا چطورن

سال نو رو به همه دوستان تبریک و تهنیت عرض میکنم
و امیدوارم امسال سال پر برکتی برای همه باشه
و همه دوستان به ارزوهاشون برسن

.
.
4 کاربر زیر از ترنم سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 6 نفر (0 عضو و 6 مهمان)