بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > مطالب آزاد > تاپیکهای سریالی > تالارهای آزاد

تالارهای آزاد در این تالار پستهایی که شمارش نمیشوند ارسال میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-27-2013
pourya haghighi آواتار ها
pourya haghighi pourya haghighi آنلاین نیست.
کاربر علاقمند

سپاسها: : 283

533 سپاس در 155 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام
اجازه هست؟
7 کاربر زیر از pourya haghighi سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-15-2013
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

با سلام و عرض خیر مقدم خدمت همه اعضای پیسی در پاتوق آزاد کاربران پیسی هستیم داریم از اینجا گزارش میکنیم ، ظاهراً یک مگسی روئیت شد داشت از اینجا رد میشد غیر از اون وضعیت اتمسفر اینجا بسیار داغون هست
با توجه به سالی که بنده 4 گوشه اینجا رو به خاطر بعضی ها بوسیدیم و رفتیم با توجه به فقدان حضور آقای ایکس ما در اینجا حضور همی خواهیم داشت و شما هم از سخنان گهربار ما بسی بهرمند خواهید شد
خوب نخسته به هر کس که به عنوان اولین نفرهست که داره این پست رو مطالعه میکنه ، باز هم به دلیل فقدان آقای ایکس که بسیار خودشون رو صاحب کمالات و بقیه رو مشکل میدونن میتونیم بحث های بسیار آزاد در مورد زندگی و فناوری و همه جوانب زندگی داشته باشیم بدون این که کسی به خودش اجازه بده در مورد قضاوت کنه
اما الان هنوز زوده الان حضور همه کمرنگ هست و کسی اینجا نمیاد ، نمیدونم باید از کف شروع کنمیا از سقف اینقدر اینجا رو به آتیش کشیدیم که که دیگه بوی بنزین از هر طرفش میاد ، اول باید یک کاری کنم یک تله ای درست کنیم کاربرها به شیوه ی بسیار بیرحمانه به اینجا جذب بشند ، بعد موندگارشون خواهیم کرد به امید خدا ..
اول باید یه پست خفنی بندازیم در فروم چند تا پست میزنیم به یاد گذشته بسم الله
علمی ، فرهنگی ، عقیدتی ، .... دیگه دوران روحانی متچکریم هست ناسلامتی
خوب هستم در خدمتتون دیتا برای پست فراهم شه یه تکونی بدیم اینجا رو به امید خدا .

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

8 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-15-2013
bigbang آواتار ها

همونطور که خود شما میدونید بعضی افراد در سطح نت بدون دلیل معروف میشن ، و ازشون ترول تولید میشه یا چهرشون و عکسشون سوژه میشه ودیگه بدبخت میشن تو همین فروم خودمون یه شخصی بود به نام آریانا که در عکس آواتارش از عکس یک پسربچه استفاده کرده بود که مشتهاش رو گره کرده حقیقتش حالا اون پسر بچه بزرگ شده ! و چهره اش دیدن داره !
این خود عکس اصلیش هست :

و این عکس الانش هست که دیگه بزرگ شده ، یک سایتی بود که متاسفانه الان آدرسش رو فراموش کردم که همین عکسها رو گذاشته بود متاسفانه همه فایلها الان در اختیارم نیست به هر حال این شما و این هم آقا پسر معروف ما که بزرگ شده

خدا شانس بده ! صبر کنید تا لود شه !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 08-15-2013 در ساعت 07:01 PM
9 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-15-2013
Amir_potter آواتار ها
Amir_potter Amir_potter آنلاین نیست.
کاربر عادی

سپاسها: : 163

196 سپاس در 63 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Amir_potter به Yahoo ارسال پیام

اااا....محمد چرا سر صدا میکنی تازه اینگوشه خوابم برده بود
8 کاربر زیر از Amir_potter سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-15-2013
bigbang آواتار ها

جالب دیدم چند نکته جالب رو که در تابستان یاد گرفتم برای شما هم تشریح کنم تا بلکه شما هم استفاده ببرید
همین الان که پشت کامی جانتون نشتید به اندازه یک قاشق چایخوری نمک بریزید پشت دستتون ( از مچ به بالا ) و یخ رو محکم به نمک فشار بدید ، 30 ثانیه یا بیشتر بعدش هم من و دعا کنید خیلی باحاله لامصب

اما نکات واقعی کاربردی برای موقعی که دارید ساندویچ میخورید ساندویچ رو از طرف حجیم ترش ببخورید مخصوصاً اگر نونش گرد هست یعنی اینطوری :

میپرسید چرا >؟ اگر شما خاص نباشید ، کمی دقت کنید ، دندان بالای شما کمی جلوتر از دندان پایین شما هست ، مکانیزم قفل فک به صورتی هست که به طرف پایین فشار بیشتر به لقمه وارد میشود وقتی گاز که میزنید ، و چون به صورت طبیعی همیشه طرف پایینی ساندویچ که نازک تر هست با دندان های پایینی تماس پیدا میکنه سس و محتویات ساندویچ از بغل بیرون میزنه ، اما اگر برعکس ساندویچ رو دست بگیرید اون طرفی که حجیم تر هست و انعطاف بیشتری داره در پایین قرار میگیره ، یکبار محض رضای خدا هم که شده امتحان کنید تا نتیجه اش رو ببینید !
=================
نوشابه گازدار رو به شدت تکون بدید ، بعد بزارید 2 الی 3 ساعت تو یخدون ( اینقدری که خیلی خنک بشه بسته به یخچال متفاوت هست ) بیاریدش بیرون بریزید تو لیوان ! باحاله مگه نه !
======================
اگر میخواید آب یخ بخورید کل بطری رو آب نریزید ، یک سوم بطری آب بریزید ، بعدش به صورت افقی بزارید تو یخدون تا یخ بزنه بعد بیارینش بیرون و تو بطری آب بریزید آب یخ شما سریعاً آماده میشه ! دیگه مجبور نیستید صبر کنید تا یخ آب شه !
=============
و البته این تجربه خود من هست ، اگر میخواید صورتتون نسوزه و آفتاب خیلی شدید هت موقع استحمنام فقط صورتتون رو نشورید ! میدونم خیلی مسخره به نظر میرسه اما باور کنید جواب میده ! کرم زد آفتاب طبیعی بهتر از این مواد شیمیایی های بدرد نخور هست که میزنید به صورتتون که ...
==============
باهوش باشید و چیپس رو اینطوری بخورید :

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 08-15-2013 در ساعت 07:53 PM
قدیمی 08-15-2013
bigbang آواتار ها

هیچ میدونستید اگر با یک شیر مواجه شدید باید چیکار کنید ؟

پس به تماشا بنشینید !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 08-16-2013
bigbang آواتار ها

سلام امروز جمعه 25 مرداد هست ، صبح شما به خیر و خوشی
خدمت شما عرض شود که با بحران موسیقی مواجه شدم آهنگ خوبی در سطح نت پیدا نمیکنم میشه آهنگهای جالبی که خودتون ازش خوشتون میاد به من هم معرفی کنید تا استفاده ببریم ؟ بدجوری دچار بحران آهنگ شدیم ، البته به یوتیوب هم یک سری خواهیم زد ولی خودتون در جریان هست ، این آهنگهای جدیدی که این دیی جی ها و مثلاً خواننده ها میخونن حتی حاضر نیستن خودشون دوباره اون آهنگ رو گوش کنن چه برسه به شنونده ، بعضی آهنگها هستن آدم خیلی دوستش داره ، بعد اینقدر این آهنگها رو گوش میدی که دیگه حالت قشنگ بهم بخوره هم از اون آهنگ هم از اون خواننده !
از اون آهنگها مییخوام از اون آهنگهایی که باید 20 بار فقط گوش بدی تا تازه یکم سیر بشی ، شما از این آهنگها دارید ؟ من موسیقی متن ترنسفورمرز مخصوصاً اونی که مال قسمت اولش بود سری بود ، آلبوم بود رو خیلی زیاد گوش میدادم . آهنگسازش یکی بود به نام جابولونسکی یا همچین چیزی که از اسم و فامیلش حدسس میزنم روسی باشه به هر حال ، خیلی این رو گوش میدادم چون تم آهنگش خیلی حماسی بود
غیر از اون آهنگهای زیادی بودند که خواننده هم داشتند ، الان حضور ذهن ندارم ، ولی زیاد گوش میدادم مخصوصاً خارجی ، نه حال دارم دوباره اونا رو گوش بدم و نه آهنگهای جدید چنگی به دل میزنه ، اهنگ معرفی کنید استفاده ببریم
مردیم از بی آهنگی !

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 08-16-2013 در ساعت 07:52 AM
6 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-22-2013
bigbang آواتار ها

آهنگ های خوب پییدا کردم ، فکر کردین من از رو میرم ؟ عمراً ! ممد از رو بره عمراً !
برین کشکتون رو بسابید ، کم محلی میکنید ؟ فکر میکنید من این چیزا حالیم میشه
عمراً

اودددددددددددددددددددددددددددد دداااااااااااااااااااااااااااا ااااااااااااا
===============================
خوب چطورید خوبید شب جمعه خوبی داشته باشید
احوالات چطوره ، خیلی وقته مهدی نمیاد ، امیر اینجا نمیاد ، شیرازی ها کجایید ، ممدتون و دیدیم خودتونو ندیدیم
خانومها همتون به طریقی غیب شدید و پیداتون نیست ، چرا پیداتون نیست ؟
بگذریم من ایینجا مینویسم و فعالیت میکنم چه شما بیاید و چه نیاید
آقا بنده پیرو صحبتهای قبلیم ، که گفتم و میگم اصلاً و عمراً از ویندوز 8 استفاده نکنید هر روز داره بیشتر گندش در میاد

میخواید باور کنید ، میخواید نکنید ، تمام کامپییوتر شما میشه ابزار جاسوسی از ما گفتن منبعمون هم موثقه
از ما گفتن ، عرضم به حضور شما که در راستای نکاتی که در گذشته ابراز شد به زودی پستی در اینجا احداث میشود
بله من ممدم حرفام رو عملی میکنم ، مطمئن باشید

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

ویرایش توسط bigbang : 08-22-2013 در ساعت 08:43 PM
7 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-23-2013
bigbang آواتار ها

تو کامپیوترم داشتم چرخ میزدم که با یک فیلمی مواجه شدم که قبلاً به احتمال زیاد دانلودش کرده بودم ولی حوصله نداشتم که تماشاش کنم این فیلم در برنامه 60 دقیقه بود که از شبکه ای در آمریکا هر بار مسئله ای رو از طریق یک مجری با تجربه مورد بررسی قرار میده ، این سری از برنامه در مورد عینک بود ، چرا عینکها اینقدر گران هستند ؟
تو این مستند به دنبال این مسئله بود که باور مردم چه اثری بر روی بازار خرید میزاره و یک شرکت بزرگ تو بازار چطور قیمت ها رو تعیین میکنه ، luxotica تا به حال اسم این شرکت اگر مخصوصاً عینکی بوده باشید به ذهنتون خطور کرده مگه نه ؟ یک مارک معروف ایتالیایی هست اما امروزاین شرکت تبدیل به یک شرکت جهانی شده و همه خریدار محصولات اون هستند جدای از جزئیات تولید عینک و پروسه تولید نکته ای که بسیار جالب توجه بود این هست که این شرکت ایتالیایی به مدد این که قدرت گرفت در بازار های آمریکا حضور پیدا کرد ، و یکی از مارکهای معروف عینکهای لوکس رو خریداری کرد
حدس بزنید ؟ ریبن ! بله عینک ریبن یا عینک پلیس ریبن ، که هر دو برای اولین بار توسط ششرکت آمریکایی ریبن به دنیا عرضه شدند و از طریق تام کروزتو هالیوود تبلیغ شدند اما این شرکت ایتالیایی نام این برند رو حفظ کرد ولی تغییرات کوچکی در سیاست های شرکت داد که باعث شد عینکهای با رنگها و تنوعهای بسیار تولید بشند
اما هنوز به نکته ی اصلی اشاره نکردم و اون اشاره مجری برنامه به این نکته بود که چرا عینک ها اینقدر گران هستند ؟
با مقایسه بسیار جالبی که بین دو عینک آفتابی انجام داد متوجه شد که در کارایی با هم تفاوتی ندارند و همون زیبایی رو تداعی میکنند ولی ریزه کاری بر روی دسته یک عینک باعث شده بود که با عینک دیگه که دقیقاً هم شکل اون بود تفاوت قیمت فاحش داشته باشه ، دسته ای که اصلاً توجه کسی رو با اون نقش های ریز جلب نمیکنه ، مهمتر از اون چرا عینکی که هزینه تمام شده تولید برای اون 30 دلار هست سر جمع به قیمت 600 دلار فروخته میشه ؟این قیمت منصفانه نیست دیگه درسته ؟
در این فعالیت های این شرکت که جستجو کردند متوجه شدند این شرکت اقمار مافیایی بسیاری داره در ایالات متحده ، شرکت هایی با نام های متفاوت که اونها رو خریداری کرده که بعضی در زمینه بینایی سنجی و بعضی در زمینه تولید لنز و تولید عینک فعالیت دارند این شرکت ایتالیایی در واقع حضور هیچ رقیبی رو تحمل نمیکنه ، برای این که رقبای جدید قیمت های کمتری برای عرضه دارند ، این شرکت ایتالیایی از اونجا که پایانه های فروش بسیاری داره فقط کافی هست یک شرکت رو تهدید کنه که اگر عینک های شما از یک قیمت مشخصی پایینتر عرضه بشند ، ما فروش اون مارک رو در فروشگاه های خودمون تحریم میکنیم ، شرکتهایی که مقاومت میکنند از اونجایی که بازار رو از دست میدند به ناچار به فرش میرسند و همین شرکت ایتالیایی اونها رو میخره ، و شرکتهای دیگه هم البته تمکین میکنند چون پایانه های فروش در انحصار این شرکت ایتالیایی هست شما به فروشگاه میرید و با مارکهای مختلف روبرو میشید ولی در واقع این یک توهم هست چون همه این مارکها یا تحت مالکیت این شرکت هستند یا قیمتهاشون تحت کنترل این شرکت هست
رقبایی که این شرکت پیدا کرده به تازگی اینترنتی هستند و سعی در بلعیدن اونها هم داره ، تا تبدیل به یک غول بشه در ایالات متحده ، و اینطور هست که یک کالای بسیار ارزان با این اختلاف قیمت فاحش به بازار عرضه میشه

همین اصل رو در مورد همه شرکت ها میشه تعمیم داد ، مثلاً تو همین مملکت خودمون ، یک شرکت تولید چیپس یک پنجم بسته اش رو با چیپس پر میکنه ، ولی با همون قیمت به بازار عرضه میکنه ، دقت کنید قیمت رو بالا نمیبره تا مردم در این توهم به سر ببرند که قیمت بالا نرفته ، شرکتهای بزرگ دیگه هم مجبورند به ناچار از حرکت شرکتهای بزرگتر تبعیت کنند چرا ؟ مسلم هست شرکت بزرگتر دارای پایانه های فروش بیشتر و نفوذ بیشتری در بازار هست
اگر بخواد خود شیرینی کنه ادبش میکنند تا ضرر بهش وارد بشه و درس بگیره ، همین داستان نه تنها در مورد کالاهای غذایی در کشور ما بلکه در همه کالاهایی که در بازار عرضه میشند صحت داره ، مافیای بازار ! !!!
آیا راهی برای مقابله با این مسئله هست ،شرکتهای کوچیکترقطعاً نمیتونن به خاطر این که اگر مقاومت کنند له میشند ، ولی یک گروه هست که میتونه شرکتهای بزرگ رو هم ادب کنه ! مردم !! چرا وقتی میبینید به شعورتون توهین میشه و قیمتهای منصفانه به شما ارائه نمیشه ، دوباره میرید و یک کالای نه چندن ضروری رو میخرید ؟
چرا وقتی چیپس شده بسته هوا دوباره اون رو میخرید ، مثل چی توز و مزمز جدیداً ؟
چرا به قیمت قطعه سازها و خودروساز ها باید اعتراض نکنیم ، اگر نخریم ، اگر تحریم کنیم ، اون وقت صدمه میبینند ادب میشند ، حتی اگر این شرکتها نور چشمی و دولتی باشند
خیلی از این شرکتها خصوصی هستند کافی هست مردم روی گردان بشند این شرکتها له میشند

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

7 کاربر زیر از bigbang سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
قدیمی 08-29-2013
شابادی آواتار ها
شابادی شابادی آنلاین نیست.
کاربر کارآمد

سپاسها: : 240

1,540 سپاس در 646 نوشته ایشان در یکماه اخیر

سلام

من یه امروزو مرخصی دارم پس باید بگم
نیمه شعبان مبارک
رسیدن ماه رمضان مبارک
عید فطر مبارک
شاید نتونم تا عید بیام تو سایت پس
تماک اعیاد تاپایان سال مبارک
----------------------------------
6 کاربر زیر از شابادی سپاسگزاری کرده اند برای پست مفیدش:
پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)