بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

افشاگری فرانچسكو توتي پس از یک هفته

كاپيتان تيم فوتبال آ.اس.رم دليل رفتار نادرست خود برابر ماريو بالوتلي از اينترميلان در ديدار نهايي جام حذفي ايتاليا را پس از يك هفته فاش كرد.

فرانچسكوتوتي در گفت‌وگو با روزنامه ديواادونا گفت: در زندگي هميشه نسبت به برخي از حرف ها و جملات حساس هستم. از طرفي برابر دشنام‌ها گاه از كوره در مي‌روم. در بازي فينال جام حذفي مقابل اينتر، بالوتلي، ‌مامور مهار من بود و مرتب حرف‌هاي زشت عليه من مي زد تا مرا عصباني كند. ابتدا مقاومت كردم؛ ولي در يك لحظه از كوره در رفتم و آن خطاي بد و عمدي را روي او مرتكب شدم.
وي افزود: در آن لحظه او پس از چندين حرف زشت، مرا "بابا بزرگ " خطاب كرد و گفت كه در حال مردن هستم و هيچ تواني هم ندارم. در اين هنگام با شنيدن اين حرف متاسفانه عكس العمل نشان دادم. همه كساني كه مرا مي‌شناسند،‌ مي‌دانند هيچوقت اهل خطا نبوده و از حاشيه دور هستم و سعي مي‌كنم به اصول بازي جوانمردانه پايبند باشم.
در جدال چهارشنبه دو هفته قبل جام حذفي ايتاليا، اينترميلان يك بر صفر با گل دقيقه 40 ميليتو به برتري رسيد و توتي در دقيقه 88 بخاطر خطا روي بالوتلي از زمين اخراج شد. پس از اين اتفاق كاپيتان رم در نامه اي خطاب به هواداران اينتر و بازيكن حريف اظهار پشيماني از رفتارش كرد و گفت:
تو قرباني جنگ رواني مورينيو بودي كه من و هم‌تيمي‌هايم در آن شكست خورديم. من در متن عذرخواهي خود نيز نمي‌توانم خشم خود را از فوتبال ناپاك تيمت پنهان كنم؛ اما به هر حال به خاطر خطايي كه مرتكب شده‌ام از تو عذرخواهي مي‌كنم.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

برنامه ی پخش زنده مسابقات فوتبال از شبکه سوم سیما

شبكه سوم سيما برنامه بازي هاي پخش مستقيم اين هفته را به شرح زير اعلام كرد .

شنبه 25/02/1389 ساعت : 18:30
فينال جام حذفي انگليس : چلسي - پورتسموث

شنبه 25/02/1389 ساعت : 22:30
فينال جام حذفي آلمان : وردربرمن - بايرن مونيخ

يکشنبه 26/02/1389 ساعت : 21:30
ليگ اسپانيا : بارسلونا - وايادوليد

سه‌شنبه 28/02/1389 ساعت : 19:30
ليگ برتر : پرسپوليس - سپاهان

چهارشنبه 29/02/1389 ساعت : 18:00
ليگ برتر : پيکان - استقلال تهران

چهارشنبه 29/02/1389 ساعت : 23:30
فينال جام حذفي اسپانيا : آتلتيكومادريد - سويا
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-14-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

طومار هواداران اینتر : خوزه، از تو مي‌خواهيم همچنان با ما باقي بماني

گروهي از هواداران اينترميلان با تهيه طومار خواهان ادامه حضور سرمربي پرتغالي اين تيم شدند.

1500 نفر از تماشاگران و علاقمندان اين تيم كه در ميلان و ساير نقاط ايتاليا حضور دارند، در روزهاي گذشته طوماري امضا كردند كه در آن از خوزه مورينيو خواسته شده به هيچ تيمي ديگر براي همكاري منتقل نشود.

در ابتداي اين طومار هواداران نراتزوري‌ها نوشتند: خوزه، از تو مي‌خواهيم همچنان با ما باقي بماني. ما به تو و كارت اطمينان و ايمان داريم.

در بخش ديگري خطاب به مسئولان اينتر نوشته شد: مورينيو را مثل فرگوسن و ونگر در منچستريونايتد و آرسنال براي يك دوره بلند مدت حفظ كنيد.
اين عده با امضاي طومار مذكور آن را به دفتر باشگاه اينترميلان ارسال كردند.

اين تلاش هواداران پس از انتشار شايعات فراوان مبني بر حضور آقاي خاص در رئال مادريد صورت گرفت.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

- كميته انضباطى فدراسيون فوتبال امارات بر اساس گزارش داوران مسابقات، جواد كاظميان بازيكن ايرانى تيم فوتبال الامارات را جريمه كرد.كاظميان به دليل توهين به داورجريمه شده است. كاظميان به دليل توهين به داور علاوه بر محروم شدن از ۳ بازى رسمى به پرداخت ۵ هزار درهم ( ۱۳۶۰ دلار) جريمه شده است . وى عضو تيم الامارات كشور امارات است كه سقوط آن به دسته پايين تر ليگ اين كشور مسجل شده است. كميته انضباطى فوتبال امارات همچنين چند مربى ، بازيكن و باشگاه ديگر اين كشور را بر اساس گزارش داوران جريمه كرده است.در اين ميان مربى باشگاه النصر با پرداخت ۲۱ هزار درهم ( ۵۷۲۰ دلار) سنگين ترين جريمه را متحمل شده است. مربى تيم فوتبال شارجه نيز علاوه بر پرداخت ۶ هزاردرهم (۱۶۳۰ دلار) از همراهى تيمش در ۲ بازى رسمى محروم شده است
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

- صمد مرفاوى سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران درخصوص بازى تيمش مقابل الشباب و شكست اين تيم در نيمه مربيان گفت: آب و هواى گرم عربستان در بازى ما تأثير داشت ضمن اينكه بعضى بازيكنان ما به وظايف خود عمل نكردند. فوتبال قانون نانوشته زياد دارد البته داور نيز به ما كم لطفى داشت. با اين حال توپ هايى كه فكرش را هم نمى كرديم گل شد و در نهايت نتيجه را واگذار كرديم.وى درخصوص شايعه درگيرى اش با نامجومطلق در رختكن استقلال، گفت: اين شايعات كار آدمهاى حاشيه ساز است كه نمى خواهند پيشرفت ما را ببينند و تنها به فكر منافع مالى خود هستند. مرفاوى در پايان در خصوص فينال ليگ قهرمانان اروپا بين اينتر وبايرن مونيخ گفت: بازى سخت و البته غيرقابل پيش بينى خواهد بود. اين ۲ تيم كاملاً متفاوت هستند. اينتر دفاع فوق العاده منسجم و مستحكمى دارد و در عوض بايرن خط حمله عالى و مربى باهوشى دارد. البته هر ۲ تيم بازيكنان تأثيرگذارى دارند كه به تنهايى تعيين كننده خواهند بود. بايرن هميشه فوتبال منطقى ارائه داده است با اين حال قطعاً بازى جذابى را از هر ۲ تيم شاهد خواهيم بود.مرفاوى در پايان گفت: به شخصه دوست داشتم بارسا قهرمان اين رقابت ها شود كه اين اتفاق نيفتاد. با اين حال ديدن اين بازى ها تأثير خوبى در فوتبال ما خواهد داشت و باعث پيشرفت فوتبال ما مى شود. شنبه 25 ارديبهشت 1389
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - على پروين سرمربى اسبق تيم پرسپوليس در ارتباط با بازى اين تيم مقابل گسترش فولاد تبريز گفت: با وجود اينكه پرسپوليسى ها خيلى خوب بازى كردند اما واقعا ما را كشتند تا به پيروزى برسند. اگر سرخ پوشان در تبريز ۲ گل مى زدند حتماً كار تمام مى شد و قهرمانى پرسپوليس حتمى بود. وى در ارتباط با بازى دور برگشت اين تيم در تهران گفت: مطمئناً پرسپوليس در پايتخت بهتر از تبريز بازى مى كند قهرمان جام حذفى مى شود و ما اين پيروزى را در تهران جشن مى گيريم. پروين همچنين در خصوص ضربه پنالتى كه خليلى به گل تبديل نكرد اظهار نظر كرد كه خيلى حيف شد كه اين فرصت هدر شد و خليلى نتوانست از اين موقعيت طلايى به نفع تيم استفاده كند اما در هر صورت ۳ امتياز اين ديدار از آن سرخ پوشان شد و خدا را شكر كه اين بازى به سود پرسپوليس خاتمه يافت. شنبه 25 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - غلامحسين پيروانى مجددا سرمربى تيم ملى فوتبال اميد شد. به دنبال برگزارى جلسه اى بين مسئولان فدراسيون فوتبال و غلامحسين پيروانى، سرمربى سابق تيم ملى اميد ايران، مقررشد تا وى فعاليت خود را در اين تيم مجددا آغاز كند. در اين جلسه كه صبح پنج شنبه برگزار شد على كفاشيان رئيس فدراسيون، مهدى تاج ، نايب رييس، سيد هادى آيت الهى ، عضو هيات رييسه، فريدون معينى ، رييس كميته تيم هاى ملى و غلامحسين پيروانى، سرمربى سابق تيم اميد حضور داشتند و پس از توافقات اوليه بر سر مسايل مختلف، مقرر شد پيروانى فعاليت خود در تيم ملى اميد را از سر بگيرد. به دنبال برگزارى اين جلسه و مشخص شدن نتيجه آن، على سعيدلو ، رئيس سازمان تربيت بدنى ، ضمن ابراز رضايت از اين اقدام اعلام كرده است كه حمايت هايش از فدراسيون فوتبال و تيم ملى اميد را ادامه مى دهد. پيروانى از ابتداى سال در پى به توافق نرسيدن با مسئولان فدراسيون بر سر تمديد قراردادش در تيم اميد، از سمتش كناره گيرى كرده بود. شنبه 25 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - محمود خوردبين سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در ابتداى فصل با اينكه بازيكنان خوبى به خدمت گرفته بوديم اما به حضوردر فينال وياقهرمانى جام حذفى خوشبين نبودم. وى افزود: ما ابتداى فصل از نظر فنى مشكلات زيادى داشتيم و به همين خاطر اميدوار نبودم كه بتوانيم در ليگ برتر موفق شويم و يا به فينال جام حذفى راه پيدا كنيم.او ادامه داد: كرانچار در برقرارى ارتباط با بازيكنان مشكل داشت و به همين خاطر با اينكه بازيكنان خوبى را به خدمت گرفته بوديم اما نتوانستيم شرايط خوبى داشته باشيم.سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس ادامه داد: با آمدن على دايى شرايط فرق كرد و بازيكنان با روحيه و انگيزه بهترى بازيها و تمرينات را دنبال كردند و شرايطى را فراهم آوردند كه حالا ما در آستانه قهرمانى جام حذفى هستيم.خوردبين با ابراز اميدوارى از اينكه پرسپوليس بتواند در بازى برگشت نيز برابر گسترش فولاد تبريز به پيروزى برسد خاطر نشان كرد: تيم تبريزى فوتبال خوب و قابل قبولى را به نمايش گذاشت و از بازيكنان باتجربه و بزرگى سود مى برد.وى افزود: با اين حال شرايط بازى در تهران فرق دارد و ما تلاش مى كنيم با حضور و حمايت تماشاگران مان به يك پيروزى ديگر دست پيدا كنيم و جام قهرمانى را بالاى سر ببريم.محمود خوردبين در پايان گفت: با اينكه تيم ما در طول فصل نوسانات زيادى داشت اما همين كه توانسته ايم به فينال جام حذفى راه پيدا كنيم بايد از نتايج و عملكرد تيم راضى باشيم. شنبه 25 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

دايى: سنگ هايى به زمين پرتاب مى شد كه باورنكردنى بود

تهران IranSport.Net - على دايى سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: براى آن دسته از تماشاگران تبريزى كه عليه من شعار داده و بى غيرت خطابم كردند، متاسفم.وى اظهار داشت: خوشحالم كه بازى اول خود در فينال جام حذفى را با موفقيت پشت سر گذاشتيم و حالا بايد به فكر ۹۰ دقيقه حساس بازى برگشت در ورزشگاه آزادى باشيم. از همه هواداران پرشور پرسپوليس دعوت مى كنم در جشن قهرمانى ما شركت كنند.او در مورد اتفاقات رخ داده در تبريز گفت: براى بخشى از تبريزى ها كه به من لقب بى غيرت داده و توهين كردند متاسفم. هميشه تبريز و مردمانش را دوست دارم و هرگز مهر آنان از دلم خارج نمى شود اما براى آن عده متاسفم.سرمربى پرسپوليس افزود: اگر بردن گسترش فولاد تبريز بى غيرتى است عيبى ندارد به من بگويند بى غيرت، اما در يك بازى فوتبال موفق شديم كه حريف خود را شكست دهيم و دليل اين حرف ها رانمى دانم.دايى ادامه داد: براى مسئولان تبريزى متاسفم كه در تمام ۹۰ دقيقه بازى امنيت در ورزشگاه نبود. سنگ هايى به زمين پرتاب مى شد كه باورنكردنى بود، حتى اين سنگ ها از زير نيمكت به پاى بازيكنان مى خورد.سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص خبر حمله به وى و مجروح شدندش تاكيد كرد: از رسانه ها ناراحتم. اعلام شد كه من با چاقو مجروح شده ام و برخى هم گفتند به خاطر اين برخورد ايدز گرفته ام. يك ناشناس با شىء تيزى به من ضربه زد ولى هيچ مشكلى بوجود نيامد، اين مسئله را بيش از حد بزرگ كردند.وى افزود: اميدوارم بيش از پيش به شايعات دامن زده نشود. در مرحله اول جام حذفى موفق بوديم و با تمام قدرت و با هواداران پرشور خود از حالا به فكر بازى مقابل گسترش فولاد تبريز در تهران خواهيم بود.

تاريخ مخابره پيام:شنبه 25 ارديبهشت 1389
قدیمی 05-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دنيزلي پيشنهاد هفت ميليون دلاري استيل آذين را رد کرد
سرمربي تيم فوتبال بشيکتاش ترکيه پيشنهاد هفت ميليون دلاري مسؤولان باشگاه استيل آذين تهران را براي قبول مسؤوليت اين تيم نپذيرفت.
به نقل از مهر، سايت خبري «فرم» در اين خصوص با اشاره به پيشنهاد هفت ميليون دلاري مسؤولان باشگاه استيل آذين به مصطفي دنيزلي در خبري آورده است: مصطفي دنيزلي يک رقم نجومي را که از سوي باشگاه استيل آذين ايران به وي پيشنهاد شده بود را نپذيرفت. اين رقم چيزي در حدود 2/5 برابر مبلغي است که دنيزلي از باشگاه ترکيه اي بشيکتاش دريافت مي کند.
رسانه هاي ديگر ترکيه همچون روزنامه مليت، سايت هاي خبري اچ تي اسپورت، ماراتن و ... نيز خبر پيشنهاد هفت ميليون دلاري باشگاه استيل آذين به مصطفي دنيزلي را منتشر کرده اند.

دانشجو: قرار نيست واعظ از استقلال خداحافظي کند
خسرو دانشجو رييس هيات مديره استقلال در گفتگو با فارس در مورد شايعه خداحافظي واعظ آشتياني از مديرعاملي باشگاه استقلال در عربستان عنوان کرد: خداحافظي انجام نشده و قرار نيست ايشان از استقلال خداحافظي کند.

کاسترو: شايسته حضور در فينال ليگ قهرمانان هستيم
مهاجم ذوب آهن اصفهان تيمش را شايسته حضور در ديدار پاياني مسابقات ليگ قهرمانان آسيا دانست.
ايگور کاسترو در خصوص برتري يک بر صفر برابر مس کرمان عنوان کرد: بازي سنگيني را پشت سر گذاشتيم و 10 نفره شدن مس در روند بازي تاثير زيادي داشت. به خوبي تيم حريف را آناليز کرده بوديم و از اين که توانستم براي ذوب آهن گلزني کنم بسيار خوشحال هستم.
وي در پاسخ به اين سؤال که بازي برابر تيم هاي عربي سخت تر است يا شرق آسيا، خاطرنشان کرد: تيم هاي شرق آسيا با برنامه و سرعتي تر هستند اما نمي توان در اين زمينه تيم ها را با هم مقايسه کرد. با اين حال احساس مي کنم تيم هاي شرق آسيا از قدرت بيشتري نسبت به تيم هاي عربي برخوردار هستند.
کاسترو گفت: آرزو دارم در فينال ليگ قهرمانان همراه ذوب آهن حضور داشته باشم. دوست دارم علاوه بر موفقيت در ليگ ايران عنوان قهرماني مسابقات آسيايي را نيز کسب کنم.

خلعتبري: شايد ديگر نتوانم ذوب آهن را همراهي کنم
مهاجم ذوب آهن درباره ديدار مقابل مس کرمان در ليگ قهرمانان آسيا گفت: بازي در ليگ قهرمانان با يک تيم ايراني سخت بود و دوست داشتيم در اين مرحله با نماينده اي از کشور ديگري بازي مي کرديم. به هر حال در اين ديدار پيروز و موفق به صعود به مرحله بعد شديم.
محمدرضا خلعتبري همچنين درباره شايعه حضورش در فصل بعد در پرسپوليس عنوان کرد: شايد در فصل بعد در ذوب آهن حضور نداشته باشم و نتوانم اين تيم را همراهي کنم. شايد اين تيم را در پايان فصل ترک کنم اگر چه هنوز هيچ چيز مشخص نيست.

درخشان: براي ماندن در پيکان شرط دارم
حميد درخشان سرمربي پيکان گفت: اگر قرار باشد فصل بعد در کنار پيکان باشم شروط مهمي دارم. درخشان با بيان اين مطلب افزود: تيم ما به خاطر مسائل مادي نتوانست از ابتداي فصل بازيکنان خارجي خوبي را جذب کند. من به عنوان سرمربي تيم چند خواسته دارم که اگر خواسته هايم برآورده شد به طور حتم در پيکان مي مانم در غير اينصورت تصميم ديگري مي گيرم.

بادامکي: اگر آن تکه هاي بتن به سر کسي مي خورد، زنده نمي ماند
هافبک پرسپوليس درخصوص بازي رفت جام حذفي گفت: اگر پنالتي خليلي خراب نمي شد حالا با خيال راحت به بازي برگشت فکر مي کرديم اما همين که توانستيم در اين ديدار پيروز شويم، به جشن قهرماني فکر مي کنيم.آنها به علت انگيزه بسياري که داشتند خيلي دونده کار کردند اما خدا را شکر با بازي عاقلانه توانستيم آنها را مغلوب کنيم.
حسين بادامکي همچنين در خصوص اتفاقات بازي گسترش فولاد و پرسپوليس اذعان داشت: از اتفاقاتي که در اين بازي افتاد بسيار متعجب شدم. چنين کارهايي را حتي تيم تراکتورسازي در قبال ما انجام نداد و در اين ديدار خيلي از سوي تماشاگران تبريزي اذيت شديم. نمي دانيم آن سنگها را چطور به ورزشگاه آورده بودند و فقط به سمت ما تکه هاي بتني پرتاب مي کردند. حتم بدانيد اگر آن تکه هاي بتن به سر کسي اصابت مي کرد زنده نمي ماند.

محمد: برخوردم با کمک داور عمدي نبود
مدافع پرسپوليس گفت: نمي دانم چه اتفاقي افتاد اما برخوردم با کمک داور بازي عمدي نبود.
عليرضا محمد درباره بي احترامي هايي که به علي دايي شد، گفت: فقط بايد اين را بگويم که امثال دايي اسطوره هاي ما هستند و بي احترامي به آنها بي احترامي به فوتبال است. اميدوارم ديگر شاهد چنين اتفاقاتي نباشيم.

قدرداني ستاد منشور اخلاقي از اکبرپور
ستاد منشور اخلاقي و رفتاري فوتبال ايران از حرکت سياوش اکبرپور پس از گلزني به الشباب عربستان قدرداني و اين حرکت را بسيار ارزشمند توصيف کرد. اکبرپور که گل اول استقلال را در اين مسابقه به ثمر رساند پس از گلزني بر زير پيراهن خود نام مبارک يا زهرا را حک کرده بود که آن را مقابل دوربين هاي تلويزيوني نشان داد.

در تعطيلات بين دو فصل انجام مي شود؛ تست دوپينگ از بازيکنان فوتبال
کميته پزشکي فدراسيون فوتبال در تعطيلات بين دو فصل از بازيکنان آزمايش دوپينگ خواهد گرفت.
احمد هاشميان؛ رئيس اين کميته دراين باره گفت: در هفته آخر ليگ برتر از بازيکنان تيم ها نمونه گيري خواهد شد. ضمن اينکه براي اولين مرتبه در ليگ برتر در تعطيلات بين دو فصل نيز از بازيکنان آزمايش دوپينگ مي گيريم.

کاظميان پنج هزار درهم جريمه شد
جواد کاظميان ستاره الامارات به دليل توهين به داورجريمه شد.
وي علاوه بر محروم شدن از سه بازي رسمي به پرداخت پنج هزار درهم ( 1360 دلار) جريمه شده است.

صفايي: سهام باشگاه پيام به صورت کامل به من واگذار شد
مالک باشگاه پيام از واگذاري سهام کامل اين باشگاه به خودش خبر داد.
محمود صفايي در گفتگو با فارس، در خصوص واگذاري سهام باشگاه پيام اظهار داشت: با تلاش محمود صلاحي استاندار خراسان رضوي و علي صلاحي مديرعامل باشگاه پيام سهام اين باشگاه به طور 100 درصد به من واگذار شد.
وي در مورد مباحث به وجود آمده با صلاحي، مديرعامل باشگاه خاطرنشان کرد: موضوع خاصي نبود و فقط يک سؤتفاهم کوچک بين من و صلاحي به وجود آمد که خوشبختانه برطرف شد.
مالک باشگاه پيام در مورد حضور خداداد عزيزي در باشگاه پيام عنوان کرد: تيم در اختيار داوود مهابادي است و هر تصميمي که وي اتخاذ کند اجرا خواهيم کرد. عزيزي خواستار حضور در ابومسلم است و صحبتي در خصوص فعاليت وي در پيام صورت نگرفته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 5 نفر (0 عضو و 5 مهمان)