بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-15-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

قابل توجه قطبی و تیم ایران /کره شمالی با چهار بازیکن خارجی به جام جهانی می‌رود

در تاريخ 25/2/1389

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام

سرمربی تیم ملی فوتبال کره شمالی چهار بازیکن مقیم خارج این تیم را برای اعزام به جام جهانی 2010 فراخواند.

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از پایگاه خبری فوتبال آسیا، یونگ هاک (آمیا آردیجا ژاپن)، کیم یونگ جون (چنگدو بلیدز چین)، دو هونگ یونگ جو (روستوف روسیه) و جونگ تائه سه (کاوازاکی فرانتاله ژاپن) بازیکنانی هستند که از خارج از کشور به تیم 23 نفره کره شمالی می پیوندند.
کره شمالی که با خاطره صعود به یکچهارم نهایی جام جهانی 1966 در یادها مانده است در گروه G جام جهانی 2010 با برزیل قهرمان پنج دوره مسابقات، ساحل عاج و پرتغال رقابت خواهد کرد.

آنها سه عضو تیم زیر 19 سال را نیز در جمع خود دارد. کیم کوم ایل، ری کوانگ هیوک و ری چول میونگ به این ترتیب جوان‌ترین بازیکنان تیم در آفریقای جنوبی خواهند بود.

این خبر می تواند قابل توجه قطبی و تیم ایران باشد که در جام ملتهای آسیا حریفانی همچون کره شمالی را پیش رو می بیند.

قدیمی 05-16-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - فريدون زندى هافبك تيم فوتبال استيل آذين تهران گفت: من استيل آذين را دوست دارم اما براى تمديد قرارداد و حضورم در فصل آينده با مسئولان باشگاه وارد مذاكره خواهم شد.وى اظهار داشت:شرايط بسيار خوبى براى ديدار مقابل استقلال اهواز دارم و با توجه به انگيزه اى كه پيروانى به من داده آماده ام تا دوباره در صورت حضورم در تركيب اصلى خودم را ثابت كنم. استقلال اهواز به ليگ يك سقوط كرده اما باز هم براى ما خطرات خاص خودش را دارد و بازيكنان اين تيم انگيزه زيادى خواهند داشت. آنها بازيكنانى دارند كه مى خواهند خودشان را ثابت كنند تا فصل بعد هم در ليگ برتر باشند به همين دليل كار دشوارى داريم اما مى خواهيم نتيجه بسيار خوبى بگيريم. زندى در خصوص وضعيتش براى فصل آينده گفت:من استيل آذين را دوست دارم اما براى حضور مجدد در اين تيم و تمديد قرارداد بايد با مسئولان باشگاه مذاكره كنم. البته فعلا زود است به اين موضوع فكر كنم چون هنوز يك بازى ديگر مانده تا ليگ برتر تمام شود. يكشنبه 26 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-16-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - مدير تيم فوتبال استقلال تهران اميدوار است اين تيم حداقل بتواند نايب قهرمانى ليگ را از آن خود كند. غلامحسين مظلومى در اين خصوص گفت: بازى سختى مقابل پيكان خواهيم داشت. آنها هفته قبل هم نتيجه خوبى نگرفتند اما ما بايد حداقل مقابل نايب قهرمانى ليگ را از آن خود كنيم تا دل هواداران را شاد كنيم. ما امسال بدشانس بوديم كه قهرمانى را به دست نياورديم اما مطمئن باشيد نايب قهرمانى را براى هواداران كسب مى كنيم. وى در خصوص وضعيت مالى بازيكنان گفت: آشتيانى و هيأت مديره تمام تلاششان را براى پرداخت طلب ها به كار بسته اندو برنامه ريزى كاملى براى فصل بعد انجام خواهند داد. ما بايد بازيكنانى را كه مى خواهيم قراردادشان را تمديد كرده و آنهايى را كه نمى خواهيم تسويه حساب كنيم. ما در اين ليگ تجربه آسيايى هم داشتيم و حالا بايد نقاط ضعف و قوت تيم را با حضور بازيكنان جديد برطرف كنيم. تيمدارى دولتى واقعاً كار سختى است و همه بايد كمك كنيم به واعظ و مديريت تا شرايط ايده آل را براى تيم رقم بزنند. يكشنبه 26 ارديبهشت 1389
قدیمی 05-16-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - صمد مرفاوى سرمربى تيم فوتبال استقلال تهران در خصوص اينكه گفته مى شود سهميه آسيايى ليگ همان ۴ تيم است و اين موضوع باعث خواهد شد تا استقلالى ها در ديدار با پيكان تلاش چندانى نكنند گفت: اين نظر شخصى سوزوكى است و هنوز AFC به صورت رسمى اعلام نكرده است. با اين حال با بازيكنان صحبت كرديم و مشكل نداريم و به لحاظ روحى و روانى شرايط خوبى داريم و به كسب ۳ امتياز مى انديشيم.اين بازى مثل بقيه بازى هاست و تنها براى كسب امتياز به ميدان مى رويم. وى در خصوص تفاضل گل ذوب آهن با استقلال و شانس اين تيم براى نايب قهرمانى گفت: فوتبال قابل پيش بينى نيست و ما به ذوب آهن كارى نداريم. ما به فكر ارائه فوتبال منطقى و روان هستيم و در تلاشيم با گلهاى زياد پيكان را شكست دهيم. ما در بازى با الشباب نيز مستحق باخت نبوديم و ناداورى و البته نامهربانى تير دروازه با ما باعث شد تا شكست بخوريم.مرفاوى در خصوص مشكلات و مسائل مالى بازيكنان كه در روحيه آنان تأثير گذاشته است اظهار داشت: واعظى آشتيانى و تمام كادر مديريتى در تلاش هستند تا پول جمع كنند و قرارداد بازيكنان را پرداخت كنند. قطعاً ما بعد از بازى با پيكان با بازيكنان تسويه حساب مى كنيم. استقلال تا حالا حق هيچ بازيكنى را نخورده و بازيكنان نيز اين شرايط را درك مى كنند. يكشنبه 26 ارديبهشت 1389
قدیمی 05-16-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

- على دايى سرمربى پرسپوليس گفت: پرسپوليس اگر باز هم با تيم گسترش فولاد با وجود پرتاب سنگ و كلوخ برخى تماشاگران و نامساعد بودن شرايط بازى كند مى تواند اين تيم را با اختلاف دو گل در تبريز شكست دهد.
وى درباره بازى مقابل تيم گسترش فولاد تبريز در مسابقه رفت فينال جام حذفى، اظهار كرد: اول از همه بايد خدا را شكر كنيم كه موفق شديم يك بازى سخت را با پيروزى پشت سر بگذاريم. به نظر من اين بازى از بازى برابر تراكتورسازى شرايط دشوارترى داشت. در آن بازى تنها تراكتورسازى بود كه تشويق شد، اما برابر فولادگستر با پرتاب سنگ و كلوخ و انواع كارها مى خواستند بازى را خراب كنند و تيم ما را تحت فشار قرار دهند.

او افزود: متاسفم براى مسئولين برگزارى بازى كه اجازه دادند به راحتى يك نيمه بازيكنان پرسپوليس با ترس و لرز روى نيمكت بنشينند و يا درون زمين بازى كنند. واقعا شرايط اصلا مساعد نبود و من به بازيكنان ام كه در آن شرايط سخت يك بازى خوب و محكم به نمايش گذاشتند تبريك مى گويم و اعتقاد دارم پيروزى در اين ديدار كمترين حق ما بود كه به آن رسيديم.
وى درباره دوگانگى فضاى استاديوم يادگارامام (ره) تبريز با ديدار با تيم تراكتورسازى، تصريح كرد: به جو ورزشگاه نگاه نكنيد كه به من مى گفتند بى غيرت! شايد آن روز فوتبال دوستان تبريزى دوست داشتند من پرسپوليس را رها كرده و تيم را طورى ارنج مى كردم كه گسترش فولاد پيروز مى شد. شايد آن موقع مى شدم باغيرت! اما غيرت اين بود كه من بالاى سر پرسپوليس ايستادم و تا زمانى هم كه با اين تيم قرارداد دارم با جان و دل به كارم ادامه خواهم داد و براى موفقيت پرسپوليس هر چه در توان دارم خواهم گذاشت. دايى درباره شرايط پرسپوليس در بازى برگشت گفت: پيش از اين هم گفته ام كه ما ۵۰ درصد راه را رفته ايم و بازى سختى را در تهران پيش رو داريم. به هيچ عنوان حريف را دست كم نخواهيم گرفت و با تمام قدرت و توان مى آييم كه به اميد خدا تيم پيروز ميدان باشيم و جام قهرمانى را با پيروزى بالاى سر ببريم. اين كوچك ترين پاداشى است كه پرسپوليس در اين فصل مى تواند بگيرد و كوچك ترين هديه اى است كه پرسپوليس مى تواند به هوادارانش بدهد و فصل را با يك پيروزى خوب و يك قهرمانى به پايان برساند.
سرمربى پرسپوليس درباره اظهارات فرهاد كاظمى سرمربى تيم گسترش فولاد، گفت: براى كاظمى احترام خاصى قائل هستم، اما فكر كنم حتى اگر همان شرايط بازى در تبريز را به وجود بياورند و با سنگ و كلوخ بيايند، با اختلاف يكى، دو گل بازنده خواهند بود، وگرنه از لحاظ كيفيت فوتبال پرسپوليس خيلى بالاتر از تيم گسترش فولاد خواهد بود. با اين حال منكر بازى خوب گسترش فولاد در تبريز نمى شوم. در آن شرايط چند موقعيت هم نصيب شان شد كه اين موقعيت ها براى ما نيز پيش آمد. عليرضا محمد يك بار با دروازه بان حريف تك به تك شد؛ حميد على عسكرى تك به تك شد؛ پنالتى را گل نكرديم و چند ضربه سر خوب زديم كه دروازه بان حريف توپ را دفع كرد. وى درباره داورى بازى با تيم گسترش، خاطرنشان كرد: فكر مى كنم در چند صحنه كه فولادى ها صاحب موقعيت شدند، كمك داور بازى اعلام آفسايد نكرد و چند صحنه هم آقاى افشاريان بى دليل به بازيكنان من كارت نشان داد. در حالى كه شكورى مصدوم شده و روى زمين افتاده بود، داور ادامه بازى داد و نشان داد اصلا به فكر سلامتى بازيكن نيست. اگر ابراهيم شكورى قصد اتلاف وقت داشت كه او را از زمين بيرون نمى آوردم. داور بايد به اين مسائل اهميت بدهد.
متأسفانه در بعضى از صحنه ها بطور كلى سوت ها به ضرر ما بود. ۴ دقيقه نيمه اول وقت اضافه گرفت كه بيشتر از ۵ دقيقه شد و نيمه دوم هم ۵ دقيقه گرفت كه بيشتر از ۵ دقيقه شد. انگار داور دوست نداشت سوت بزند. وى ادامه داد: قرار بود بازيكنان ۲ اخطاره در جام حذفى محروم شوند؛ اما شب قبل از بازى ناگهان قانون عوض مى شود و به اين ترتيب نفرات محروم حريف اجازه بازى مى گيرند! از روز اولى كه وارد جام حذفى شديم به ما اعلام كردند بازيكنان ۲ اخطاره از بازى بعد محروم خواهند شد. روز قبل از بازى هم ليست يك اخطاره هايمان را به ما دادند. حالا اين ليست به چه درد من مى خورد! من كارى به اين مسائل ندارم، ما كار تمرينات مان را دنبال مى كنيم و شما هستيد كه بايد اين مسئله را پيگيرى كنيد كه چگونه مى شود يك شبه قانون را عوض مى كنند!دايى درباره رويكرد پرسپوليس نسبت به بازى پايانى اش در ليگ مقابل سپاهان و تقابل مربيان سابق تيم ملى، گفت: اصلا به اين مسائل فكر نمى كنم. فقط به تيم ام و موفقيت اش فكر مى كنم و اينكه به اميد خدا شرايط را ببينيم. خودم هم دوست دارم در زمين خودمان و برابر چشم تماشاگران مان پيش از بازى برگشت فينال جام حذفى يك پيروزى ديگر به دست بياوريم و سعى كنيم روحيه بازيكنان مان را بالا ببريم. يكشنبه 26 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-16-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ برتر براى ديدار پايانى ليگ برتر و مراسم قهرمانى برنامه هاى ويژه اى دارند. با توجه به برگزارى ديدار حساس تيم هاى پرسپوليس و سپاهان در ورزشگاه آزادى و حضور پر شمار طرفداران دو تيم در ورزشگاه، فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ براى هر چه بهتر برگزار شدن ديدار اختتاميه ليگ نهم و مراسم اهداى جام و مدالهاى قهرمانى برنامه هاى ويژه اى خواهند داشت. به همين خاطر سكوى قهرمانى مناسبى طراحى وتشكيل سازه اى زيبا كه بتواند در ديد همگان باشد، آماده شده است.قرار است براى خبرنگاران جايگاهى طراحى شود كه سازه مربوط به خوبى در ديدشان براى پوشش دادن مراسم قرارگيرد. هم چنين براى حضور مقامات هم جايگاه ويژه اى در نظر گرفته شده است و با توجه به حضور مقامات بلند پايه سازمان تربيت بدنى، فدراسيون فوتبال، نمايندگان مجلس و نمايندگان هيات دولت و مديران ۲ باشگاه بزرگ ايران يعنى سپاهان و پرسپوليس در اين مراسم، براى هرچه با شكوه تر برگزار شدن مراسم جام قهرمانى جايگاه مناسبى طراحى شده است. ضمن اينكه با آغاز مراسم اهداى جام، نورافشانى در مقياس استيج و به احتمال فراوان در سراسر ورزشگاه آزادى به همراه كاغذ رنگى پاشى انجام خواهد شد. هم چنين با توجه به هفته ميراث فرهنگى و گردشگرى كه از ۲۸ فروردين تا ۳ خرداد خواهد بود اين هفته هم گرامى داشته خواهد شد.پيش از آغاز بازى پرسپوليس و سپاهان از چهار پيشكسوت هم تجليل به عمل خواهد آمد.تابش(پيشكسوت سپاهان) حجازى (پيشكسوت باشگاه استقلال)، بهزادى و مرتضى احمدى (پيشكسوت پرسپوليس وهنرمند جاودانه تئاتر، سينما، راديو و تلويزيون) از سوى فدراسيون و سازمان ليگ مورد تجليل قرار خواهند گرفت. يكشنبه 26 ارديبهشت 1389
قدیمی 05-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ناصحي: عدم ثبات مديريت مهمترين دليل سقوط ابومسلم بود
کاپيتان تيم فوتبال ابومسلم گفت: عدم ثبات مديريت مهمترين دليل سقوط ابومسلم بود.
رضا ناصحي در گفتگو با ايسنا، اظهار داشت: متأسفانه از ابتداي فصل با شرايط موجود در ابومسلم، سقوط تيم مشخص بود، ما حتي نمي دانستيم با چه کسي طرف هستيم و مشکلاتمان را به چه کسي بايد بگوييم و روزهاي بدي را گذرانديم.
وي تصريح کرد: تيمي مثل سپاهان مديريت قوي داشته که مربي و بازيکنان خوبي را به تيم آورده است. در ابومسلم نيز تا پيش از آمدن مهدي زمان شرايط خيلي بدي در تيم وجود داشت اما پس از حضور وي در تيم باشگاه وضعيت بهتري پيدا کرد و ما بازي هاي خوبي را در مقابل تيمهايي مثل سپاهان و استيل آذين انجام داديم، زمان زحمات زيادي براي تيم کشيد و با وجود اينکه تا پيش از حضور وي کسي پاسخگوي ما نبود و همه از پرداخت حق و حقوق ما فرار مي کردند، هزينه هاي زيادي پرداخت کرد.
وي افزود: متأسفانه مديران تيم مربياني را آوردند که با تمام احترامي که براي آنان قائلم، کارنامه فوتبالي درخشاني نداشتند و همين باعث شد تا تيم از ابتدا خوب بسته نشود و در پستهاي مختلف يارگيري خوبي نداشتيم، بازيکنان نيز با هم هماهنگ نبودند. البته شايد دليل اين موضوع نبودن بودجه کافي باشد.
کاپيتان ابومسلم در خصوص خريدن امتياز تيم توسط مسؤولان استان خاطرنشان کرد: شهري مثل مشهد با اين تماشاگران پر شور حيف است که تيمي در ليگ نداشته باشد و اميدوارم که دکتر صلاحي پيگيريهاي لازم را انجام دهند تا بتوانيم نماينده اي در ليگ برتر داشته باشيم، من نيز اگر لازم باشد حاضرم براي کمک در خدمت تيم باشم.

اعلام پايان همکاري الاهلي با مهرزاد معدنچي
مسؤولان باشگاه الاهلي پس از بازي جمعه شب خود مقابل الظفره بلافاصله براي فصل آينده تشکيل جلسه داده تا برنامه هاي خود را مورد بررسي قرار دهند.
در پايان اين جلسه طولاني مدت مسؤولان باشگاه الاهلي به اين نتيجه رسيدند که هر چه زودتر تکليف سرمربي تيم خود را از بين گزينه هاي سرشناسي که مد نظر دارند، مشخص و سپس بازيکنان خارجي خود را نيز جذب کنند.
همچنين مسؤولان الاهلي به اين نتيجه رسيدند، با مهرزاد معدنچي، حسني عبدربه مصري و سيزار برزيلي با توجه به اتمام قراردادشان قطع همکاري کرده و به جز «باري» مهاجم برزيلي خود که تا فصل آينده قرارداد دارد، سه بازيکن ديگر را نيز جذب کنند که گزينه آسيايي آنها صددرصد يک بازيکن ايراني خواهد بود و ديگر بازيکن خارجي اندريه لوسيانو بنگا برزيلي هافبک تيم الوحده مي باشد.

پورحيدري و بوناچيچ در کميته انضباطي
کميته انضباطي فدراسيون فوتبال دو رأي خود را براي تيم پاس همدان و سرمربي تيم مس کرمان صادر کرد.
لوکابوناچيچ، سرمربي تيم فوتبال مس کرمان که بايد در نشست کميته انضباطي 20 ارديبهشت شرکت مي کرد و در خصوص تخلفات خود توضيحاتي را ارائه مي داد، بدون اطلاع در اين جلسه حاضر نشد. بر همين اساس کميته انضباطي براي بار دوم نشست ديگري را روز سه شنبه چهارم خرداد برگزار خواهد کرد. همچنين به دليل رسيدگي به مشکلات مالي منصور پورحيدري به طرفيت باشگاه پاس همدان، کميته انضباطي روز شنبه هشتم خرداد تشکيل جلسه مي دهد. برهمين اساس، مدير عامل يا نماينده تام الاختيار باشگاه به همراه پورحيدري بايد در اين نشست حضور داشته باشد.

توقف تيم فوتبال زير 16 سال ايران برابر الجزاير
تيم فوتبال زير 16 سال کشورمان که براي برگزاري اردوي آماده سازي يک هفته اي و انجام دو ديدار تدارکاتي روز يکشنبه هفته گذشته به الجزاير سفر کرد، جمعه شب در دومين ديدار تدارکاتي اش برابر تيم نوجوانان اين کشور آفريقايي با نتيجه يک بر يک متوقف شد.
در اين ديدار که در ورزشگاه «کوله آ» شهر الجزيره و در حضور بيش از 1500 تماشاگر برگزار شد، ابتدا تيم ميزبان در دقيقه 82 به گل دست يافت، اما تيم ايران در دقيقه 3 + 90 توسط سردا آزمون به گل رسيد.
ضمن اينکه در دقيقه 43 تيم الجزاير روي يک ضد حمله صاحب ضربه پنالتي شد که محمد قدرتي پور دروازه بان تيم ايران اين ضربه را مهار کرد. همچنين شاگردان محمدي در طول اين بازي چند موقعيت تک به تک را هم از دست دادند. در اين بازي پر برخورد که زير باران و باد شديد برگزار شد، پنج بازيکن تيم الجزاير و دو بازيکن تيم زير 16 سال ايران از داور مسابقه کارت زرد دريافت کردند.
تيم فوتبال زير 16 سال ايران خود را براي حضور در مسابقات فوتبال قهرماني زير 16 سال (نوجوانان) آسيا که از 24 اکتبر تا 7 نوامبر 2010 ( 2 تا 16 آبان 1389 ) در تاشکند ازبکستان برگزار مي شود، آماده مي کند.

خسروي براي هميشه محروم شد
ميثم خسروي، بازيکن تيم استيل آذين با حکم کميته انضباطي حق شرکت در مسابقات را نخواهد داشت، مگر آنکه با مدير برنامه هاي خود تسويه حساب مالي کند.
اين بازيکن پس از توافق اوليه با سپاهان با قراردادي خوب به اين تيم پيوسته است، به دليل عدم پرداخت تعهد مالي خود به مديربرنامه هايش با شکايت او طبق قوانين فيفا از تاريخ 21 ارديبهشت بنا به حکم کميته انضباطي از بازي کردن محروم است. به اين ترتيب خسروي در بازي آخرش در ليگ غايب خواهد بود. اين بازيکن سابق پيکان تا زمان تسويه حساب کامل با شاکي حق حضور در هيچ مسابقه اي را ندارد.

تمديد قرارداد جلالي با فولاد خوزستان
سرمربي فولاد خوزستان قرارداد خود را براي يک سال ديگر تمديد کرد.
با حفظ فولاد خوزستان در ليگ برتر مسؤولان اين تيم برنامه ريزي خود را براي فصل آينده انجام دادند که يکي از اين برنامه ريزيها حفظ مجيد جلالي بود. در همين راستا ديروز مجيد جلالي پس از توافق با مسؤولان باشگاه فولاد قرارداد يک ساله اي را با اين باشگاه امضا کرد.

برنامه هاي ويژه ديدار پرسپوليس و سپاهان
با توجه به ديدار حساس تيمهاي پرسپوليس و سپاهان که روز سه شنبه هفته جاري در ورزشگاه آزادي برگزار مي شود، فدراسيون فوتبال و سازمان ليگ براي هر چه بهتر برگزار شدن ديدار اختتاميه ليگ نهم و مراسم اهداي جام و مدالهاي قهرماني برنامه هاي ويژه اي در نظر گرفته اند.
در همين راستا سکوي قهرماني مناسبي طراحي و تشکيل سازه اي زيبا که بتواند در ديد همگان باشد، آماده شده است. با آغاز مراسم اهداي جام، نورافشاني در مقياس استيج و به احتمال فراوان در سراسر ورزشگاه آزادي به همراه کاغذ رنگي پاشي انجام خواهد شد. همچنين با توجه به هفته ميراث فرهنگي و گردشگري که از 28 ارديبهشت تا 3 خرداد خواهد بود، اين هفته هم گرامي داشته خواهد شد.
پيش از آغاز بازي پرسپوليس و سپاهان از چهار پيشکسوت هم تجليل به عمل خواهد آمد. تابش(پيشکسوت سپاهان) حجازي(پيشکسوت باشگاه استقلال)، بهزادي و مرتضي احمدي (پيشکسوت پرسپوليس و هنرمند جاودانه تئاتر، سينما، راديو و تلويزيون) از سوي فدراسيون و سازمان ليگ مورد تجليل قرار خواهند گرفت.

ايران - چين ؛ 13 شهريور
سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال از برگزاري ديدار دوستانه تيم ملي فوتبال کشورمان با ملي پوشان فوتبال چين در چهارم سپتامبر 2010 ( 13 شهريور 1389 ) خبر داد.
عباس ترابيان با بيان اين مطلب افزود: مذاکراتي با فدراسيون فوتبال چين داشته ايم تا پيش از رويارويي با تيم ملي کره جنوبي با تيم ملي فوتبال اين کشور روبه رو شويم. برگزاري اين ديدار دوستانه در چهارم سپتامبر 2010 ( 13 شهريور 1389 ) هنوز قطعي نشده اما احتمال رويارويي دو تيم در تاريخ ياد شده بسيار زياد است.
به گزارش مهر، وي با اشاره به مصاف دوستانه تيم ملي فوتبال کشورمان با کره جنوبي در هفتم سپتامبر 2010 ( 16 شهريور 1389 ) افزود: اين بازي دوستانه قطعاً در سئول برگزار مي شود و تيم ملي در آن تاريخ به کره جنوبي سفر خواهد کرد.
سرپرست کميته روابط بين الملل فدراسيون فوتبال سفر به کمپ تمريني اتريش از 11 تا 24 ژوئيه 2010 ( 20 تير تا 2 مرداد 1389 ) را از ديگر برنامه هاي تيم ملي فوتبال کشورمان عنوان کرد و افزود: در حال رايزني هستيم تا براي تيم ملي در ماه اکتبر 2010 دو ديدار دوستانه تدارک ببينيم. در اين خصوص مذاکراتي هم انجام شده، اما توافق نهايي براي عقد قرارداد را منوط به موافقت افشين قطبي، سرمربي تيم ملي کرده ايم. در صورت موافقت وي اين دو بازي دوستانه در ماه اکتبر قطعي خواهد شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 05-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض پنجمین قهرمانی متوالی اینتر در سری آ

اینتر با این جام دومین قهرمانی خود را دراين فصل ایتالیا را در حالی جشن گرفت که این پنجمین قهرمانی متوالي این تیم در سری آ محسوب می شود

سایت گل- رقابت شانه به شانه دو تیم اینتر و رم به نفع شاگردان مورینیو به پایان رسید آنها در زمین سیه نا با تک گل دیه گو میلیتو گلزن کارساز خود به برتری رسیدند تا پیروزی 2-0 رم مقابل کیه وو کاملا بی نتیجه باشد.

اینتر با این جام دومین قهرمانی خود را درایتالیا را در حالی جشن گرفت که این پنجمین قهرمانی این تیم در سری آ محسوب می شود. آنها به مدد یک خط دفاع بسیار قوی و گلزن قهاری مانند میلیتو با شایستگی این عنوان را کسب کردند. ژوزه مورینیو و شاگردانش در حال حاضر در ورزشگاه آرتمیو فرانکی مشغول آماده سازی برای بالا بردن جام هستند.

جدول سری آ

1-اینتر 82 امیتاز

2- رم 80 امتیاز

3- میلان 70 امتیاز

4- سمپدوریا 67 امتیاز

در پایان رقابت های این فصل سه تیم آتالانتا، لیوورنو و سیه نا به رقابت های سری بی سقوط کردند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض بالاک جام جهانی را از دست داد

عکسبرداري هاي روز دوشنبه نشان مي دهد که تاندون مچ پاي بالاک پاره شده اند.سرمربي تيم ملي آلمان خطا روي بالاك را بسيار خشونت‌آميز خواند. بوآتنگ كه يكي از بازيكنان تيم ملي غنا، سومين حريف آلمان در دور گروهي رقابت‌هاي جام جهاني است، به گفته بالاك اين خطا را به عمد روي او انجام داد. .

سایت گل - مهمترین خبر روز خیلی زود دنیا را دور زد . خبر با لهجه آلمانی روی خروجی وبسایت فدراسیون فوتبال آلمان قرار گرفت: بالاک نمی تواند در جام جهانی آلمان را همراهی کند.
پس از آن كه معاينه‌هاي اوليه نتوانستند ميزان دقيق آسيب‌ديدگي‌اش را نشان دهند، بالاک با توافق پزشكان چلسي به مونيخ پرواز كرد تا از سوي پزشكان آلماني مورد معاينه قرار بگيرد.

او گفت: بديهي است كه عصباني و ناراحتم اما نمي‌خواهم در اين باره ارزيابي‌اي داشته باشم. وقتي بازيكن دو تا سه هفته پيش از جام جهاني با چنين خبري روبه‌رو مي‌شود بديهي است كه ناراحت و عصباني باشد. بدون ترديد اين بدترين خبري است كه تاكنون دريافت كردم.

به دنبال معاينه دكتر هانس ويلهلم مولر ولفارت، پزشك تيم ملي آلمان، درمان كامل بالاك و بازگشت او به تمرين‌ها در هشت هفته آينده ممكن خواهد بود.

بالاك با 98 بازي ملي پس از اين مدت هم بايد براي دو هفته كفش‌هاي مخصوصي را به پا كند و پس از آن خواهد توانست براي انجام تمرين‌هاي فيزيوتراپي اقدام كند. به اين ترتيب روياي كاپيتان تيم ملي آلمان براي حضور در آخرين جام جهاني‌اش از بين خواهد رفت.

يوآخيم لو سرمربي تيم ملي آلمان كه در جام جهاني يكي از موثرترين مهره‌هايش را به همراه نخواهد داشت، پس از اعلام اين خبر گفت: هميشه بايد اين احتمال را داد كه بازيكنان اصلي هم در جريان يا پيش از شروع يك تورنمنت با آسيب ديدگي از دور خارج شوند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 05-18-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - فريدون معينى، سخنگوى كميته فنى فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه چرا افشين قطبى در جلسه روز شنبه غايب بود، گفت: من هم نمى دانم قطبى كجاست. ديروز به من گفتند كه او مشكل دارد و نمى تواند در جلسه شركت كند.وى ادامه داد: نمى دانم او در ايران است يا نه اما به هرحال ما جلسه كميته فنى را برگزار كرديم و درباره «محمد آزادى» به نتايج خوبى رسيديم.اما صحبت هاى مدير برنامه هاى قطبى هم در اين خصوص جالب است او گفت: همسر قطبى به ايران آمده و او تهران را ترك نكرده است. شايد دليل غيبتش هم همين باشد. به هر حال مشكلى نيست و در جلسه بعدى كميته فنى بدون شك شركت خواهد كرد. سه شنبه 28 ارديبهشت

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)