بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-19-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ISN - فريدون معينى، سخنگوى كميته فنى فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه چرا افشين قطبى در جلسه روز شنبه غايب بود، گفت: من هم نمى دانم قطبى كجاست. ديروز به من گفتند كه او مشكل دارد و نمى تواند در جلسه شركت كند.وى ادامه داد: نمى دانم او در ايران است يا نه اما به هرحال ما جلسه كميته فنى را برگزار كرديم و درباره «محمد آزادى» به نتايج خوبى رسيديم.اما صحبت هاى مدير برنامه هاى قطبى هم در اين خصوص جالب است او گفت: همسر قطبى به ايران آمده و او تهران را ترك نكرده است. شايد دليل غيبتش هم همين باشد. به هر حال مشكلى نيست و در جلسه بعدى كميته فنى بدون شك شركت خواهد كرد. سه شنبه 28 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-19-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

قلعه نوعي: تمايل ادامه همکاري با سپاهان را دارم

تهران IranSport.Net - امير قلعه نوعي سرمربي تيم سپاهان اصفهان گفت که از برخورد برخي هواداران پرسپوليس به هنگام بازي دو تيم سپاهان و پرسپوليس ناراحت شده است.امير قلعه نوعي پس از جشن قهرماني سپاهان در جمع خبرنگاران گفت: از برخورد برخي از هواداران پرسپوليس ناراحت شدم اما کاشاني با حرکتي پهلوانانه ناراحتي من را برطرف و مرا خوشحال کرد. قلعه نوعي افزود: فوتبال ما به مديران اين چنيني نيازمند است و اميدوارم او و دايي بتوانند در پرسپوليس موفق باشند. سر مربي تيم سپاهان در روز قهرماني اين تيم در ليگ برتر فوتبال گفت: اين قهرماني حاصل هماهنگي و همدلي مجموعه سپاهان به ويژه کارگران کارخانه فولاد مبارکه بود.
قلعه نوعي در واکنش به تشويق هواداران تيم استقلال گفت: هواداران تيم استقلال به گردن من بسيار حق دارند و هميشه براي آنها احترام زيادي قائل هستم.
قلعه نوعي اظهار داشت در طول يکسالي که در سپاهان بودم آرامش کاري بسيار خوبي داشتم و تمايل به ادامه همکاري با اين تيم دارم.

تاريخ مخابره پيام:چهارشنبه 29 ارديبهشت 1389

قدیمی 05-22-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - على دايى سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس گفت: در فوتبال ايران همه چيزمان به همه چيزمان مى آيد و تنها حرف مى زنيم.درباره بازى برگشت تيم فوتبال پرسپوليس مقابل گسترش فولاد تبريز در فينال جام حذفى گفت: قطعا شرايط اين مسابقه با بازى رفت متفاوت خواهد بود. ما پس از بازى رفت نسبت به اين تيم شناخت بيشترى پيدا كرديم و در بازى برگشت، عملكرد بهترى خواهيم داشت. مطمئن هستم ما مقابل ۱۰۰هزار تماشاگر پرسپوليسى اين فينال را برگزار كرده و اميدوارم در پايان آن جشن قهرمانى را بگيريم. مى دانم كه مشكل خاصى در برگزارى بازى برگشت پيش نخواهد آمد و از اين حيث به هيچ وجه شبيه به بازى رفت در ورزشگاه يادگار امام (ره) تبريز نخواهد بود.او در توضيح بيشتر شرايط بازى رفت ۲ تيم گفت: واقعا شرايط خوبى در تبريز نداشتيم. تعجب بيشتر من از آن است كه مسئولان آنجا پرتاب سنگ به سمت نيمكت تيم ما و كنار زمين مسابقه را تكذيب كردند. مگر مى شود پرتاب سنگ هايى به چنان بزرگى را تكذيب كرد؟ هيچ كجاى دنيا چنين نيست. مطمئن هستم اگر در هر جاى دنيا چنين شرايطى بود، بازى را قطع كرده و پس از آن درباره نتيجه اش حكم صادر مى كردند؛ اما متاسفانه با پرتاب سنگ ها و به وجود آمدن شرايط بسيار بد براى من و ديگر مربيان و بازيكنان، بازى كه تعطيل نشد هيچ، مسئولان هم اين اقدام را تكذيب كردند. متاسفانه در فوتبال ما همه چيزمان همين است و فقط حرف مى زنيم. اصلا دنبال جبران ضعف ها و كاستى ها نيستيم.دايى با تبريك به تيم سپاهان براى قهرمانى در ليگ برتر، تصريح كرد: تيم ما در آن مسابقه شايسته برد بود چرا كه فرصت هاى گلزنى زيادى را هم از دست داديم. ضمن اين كه داور مديريت لازم را بر بازى نداشت. او در اكثر صحنه ها به سود تيم سپاهان سوت زد. داور حتى نگذاشت ضربه ايستگاهى ما در دقيقه پايانى بازى زده شود و خيلى زود سوت پايان را به صدا در آورد. جالب است كه برخى مى گويند به دليل كم بودن فرصت و برگزارى مراسم جشن قهرمانى، بايد همه چيز سر وقت انجام مى شد اما سوال مى كنم اگر چنين است، پس چرا اصلا بازى كرديم؟ آيا اين مسابقه براى ما و تيم سپاهان مهم نبود؟سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس افزود: همه ديدند كه سپاهان با تمام قوا به مصاف ما آمده بود، پس حتما اين بازى برايشان اهميت داشت. من معتقدم قهرمانى ليگ امسال واقعا حق سپاهان بود چرا كه اين تيم در اواسط فصل امتيازات خوبى جمع كرد و حتى نگذاشت كار به ديدار پايانى بكشد. شنبه 1 خرداد 1389
قدیمی 05-22-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - امير قلعه نويى سرمربى تيم فوتبال سپاهان با ابراز تمايل به ادامه حضور در اين تيم گفت: فصل آينده حتى اگر واعظى آشتيانى هم در استقلال نباشد و فتح الله زاده، قريب يا هر فرد ديگرى بيايد به اين تيم برنمى گردم و اگر هم پيشنهادى نداشته باشم مى روم كشاورزى مى كنم!وى افزود: اگر مى خواستم در استقلال بمانم سال گذشته زمانى كه واعظى آشتيانى ۲ بار به من پيشنهاد تمديد قرارداد با باشگاه استقلال را داد در اين تيم مى ماندم. براى فصل آينده هم حتى اگر واعظى آشتيانى برود و هر شخص ديگرى بيايد مربى استقلال نخواهم شد. بدون شك در اين تيم مربيگرى نخواهم كرد حتى اگر مديرعامل بعدى استقلال قريب يا فتح الله زاده باشد.وى افزود: سال آينده بدون شك در استقلال نخواهم بود. حتى اگر با تيمى هم قرارداد امضا نكنم يك فصل بيرون مى مانم و استراحت مى كنم اما به استقلال نمى روم. فصل آينده اگر با تيمى قرارداد امضا نكنم مى روم كشاورزى! شنبه 1 خرداد 1389

قدیمی 05-22-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - محمود خوردبين گفت: داورى هاى امسال داراى اشتباهات فاحشى بود. به نظر من داورى هاى سال قبل بهتر از امسال بود. همه مربيان به قضاوت ها گلايه داشتند و بيشتر آنها از نوع قضاوت داوران به سود يك تيم خاص ناراحت بودند.وى تصريح كرد: يك بازى زيبا را از هر ۲ تيم شاهد بوديم و علت آن هم به دليل اين بود كه هيچ كدام از تيم ها تدافعى بازى نمى كردند.او با اشاره به تساوى يك بر يك اين تيم در هفته پايانى ليگ برتر مقابل سپاهان اصفهان گفت: با توجه به اينكه امتيازات اين مسابقه تاثير چندانى در جايگاه دو تيم نداشت، بازيكنان هر ۲ تيم بدون استرس فوتبال زيبايى را ارائه كردند و ديديد كه توپ هر لحظه روى دروازه يكى از دو تيم بود، البته حق ما برد بود و گل صحيح مان به اشتباه آفسايد اعلام شد.وى ادامه داد: در ديدار با سپاهان فرصت هاى بسيارى براى گلزنى داشتيم، البته آنها هم موقعيت هايى براى رسيدن به گل داشتند اما در كل ما بايد تيم برنده ميدان لقب مى گرفتيم، مطمئن هستم اگرهمين بازى را در مسابقه برگشت فينال جام حذفى مقابل گسترش فولاد تبريز انجام دهند، بدون شك پيروز خواهند شد. سرپرست تيم پرسپوليس با اشاره به ديدار برگشت اين تيم مقابل گسترش فولاد تبريز در فينال جام حذفى كشور گفت: به نظر من كار سختى مقابل گسترش فولاد تبريز نداريم اما بازيكنان نبايد خيال كنند با توجه به اينكه توانسته اند در تبريز اين تيم را شكست دهند، ديگر كار تمام شده است. البته على دايى به عنوان سرمربى تيم در اين ارتباط با بازيكنان صحبت خواهد كرد و من يقين دارم در اين ارتباط مشكلى نخواهيم داشت. خوردبين در خصوص سطح مسابقات ليگ برتر در فصل نهم گفت: به نظر من امسال سطح رقابت ها بد نبود اما مى توانست بهتر هم باشد، ايراداتى بود كه اميدوارم در سال هاى ديگر تكرار نشود كه از جمله مى توان به وقفه هاى به وجود آمده در جريان مسابقات اشاره كرد. شايد باورتان نشود به دليل همين وقفه ها تيم ما امسال ۳ بار تمرينات بدنسازى را پشت سر گذاشت. وى افزود: البته سازمان ليگ مقصر نيست، چرا كه تعطيلى مسابقات به دليل بازى هاى ملى بود و به هر حال مسابقات تيم ملى در اولويت قرار دارد اما بايد طى تعاملى بين همه بخش ها، برنامه منظمى را تدوين كرد.سرپرست تيم پرسپوليس ضمن گلايه از داورى هاى ليگ نهم گفت: داورى هاى امسال داراى اشتباهات فاحشى بود. به نظر من داورى هاى سال قبل بهتر از امسال بود. همه مربيان به قضاوت ها گلايه داشتند و بيشتر آنها از نوع قضاوت داوران به سود يك تيم خاص ناراحت بودند. تيم ما هم از اين قاعده مستثنى نيست. در بازى برابر سپاهان همگان شاهد بودند كه گل صحيح ما آفسايد اعلام شد. خوردبين با اشاره به جايگاه چهارمى تيم پرسپوليس در ليگ نهم گفت: اين جايگاه به هيچ وجه در شان باشگاه پرسپوليس نيست و يك نكته را هم بايد متذكر شوم كه خودمان باعث شديم به اين جايگاه برسيم اگر امتيازاتى كه به راحتى از دست داديم جمع مى كرديم الان اين ما بوديم كه قهرمان ليگ برتر بوديم. به طور مثال در ورزشگاه آزادى در مقابل ملوان، پيكان و شاهين بوشهر به راحتى امتيازات را از دست داديم. وى با اشاره به مصاحبه ميثاق معمارزاده دروازه بان تيم پرسپوليس مبنى بر حضور مهدى رحمتى در اين تيم گفت: ميثاق طى تماسى كه با من داشت، اين موضوع را تكذيب كرد، خوشبختانه او مشكلى با باشگاه ندارد. سرپرست تيم پرسپوليس در خصوص اخبارى كه در خصوص حضور برخى بازيكنان در اين تيم به گوش مى رسد، گفت: هيچ كدام از اين اخبار صحت ندارد چرا كه ما منتظر هستيم بازى برگشت مقابل گسترش فولاد در فينال مسابقات جام حذفى به پايان برسد تا پس از آن نام بازيكنان مازاد و نفراتى كه بايد جذب كنيم را اعلام كنيم. شنبه 1 خرداد 1389

قدیمی 05-22-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - صمد مرفاوى پس از مسابقه چهارشنبه شب مقابل پيكان با قرائت نامه اى از سرمربيگرى تيم استقلال كناره گيرى كرد اما اين استعفا هنوز توسط مدير باشگاه استقلال پذيرفته نشده است.در بخشى از نامه خداحافظى صمد مرفاوى از سرمربيگرى تيم استقلال، آمده است: خوشحالم كه مانند فصل گذشته استقلال در آسيا تحقير نشد و توانستيم به جمع ۱۶ تيم برتر قاره راه پيدا كنيم. درحالى كه فقط ۳ روز از تمديد قراردادم مى گذشت برخى به من حمله كردند با اين حال من مورد عنايت مديرعامل استقلال بودم اما بسيارى از تمديد قراردادم ناراحت بودند چون من به كسى باج نمى دهم و سلامت كار مى كنم. خوشحالم كه صمد مرفاوى هستم. نه ژنرالم، نه سلطانم و نه امپراتور. اين القاب متعلق به خداوند است. من نمى خواهم ژنرال، سلطان و امپراتور باشم. در بخش ديگرى از نامه استعفاى مرفاوى آمده است: كارشناسانى در تلويزيون عليه من موضع گرفتند كه مشاور تيم هاى ديگر بودند. همه مى خواستند من را خراب كنند و چون با من مشكل داشتند عليه استقلال موضع مى گرفتند اما به عنوان يك خدمتگزار مى گويم كه ديگر سرمربى استقلال نيستم و استعفا مى دهم. با اين حال براى هر كسى كه بعد از من هدايت استقلال را به عهده مى گيرد آرزوى موفقيت مى كنم و چوب لاى چرخش نمى گذارم چون دلم با استقلال است. آنها با من مشكل داشتند اما كسانى كه من را اذيت كردند به خدا واگذار مى كنم و براى استقلال همواره آرزوى موفقيت دارم. شنبه 1 خرداد 1389
قدیمی 05-22-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - مديرعامل باشگاه استقلال تهران گفت: اين هفته جلسه اى با صمد مرفاوى خواهيم داشت تا توجيهات او را براى استعفايش بشنويم. اميررضا واعظى آشتيانى در پاسخ به اين سوال كه سرانجام با استعفاى صمد مرفاوى موافقت كرديد يا خير؟ گفت: من به غير از صحبت كوتاهى كه با مرفاوى بعد از بازى با پيكان داشتم، صحبت ديگرى با او نكردم. اول از همه بايد توجيهات مرفاوى را براى اين استعفا بشنويم و بعد تصميم بگيريم. آشتيانى همچنين در يك برنامه تلويزيونى در پاسخ به اين سوال كه اگر نتوانستيد مرفاوى را براى ماندن متقاعد كنيد، گزينه آتى تان ايرانى خواهد بود يا خير؟ گفت: اول بايد تكليف مرفاوى مشخص شود. اگر او در استقلال نماند درباره سرمربى بعدى تيم در جلسه هيات مديره باشگاه استقلال تصميم گيرى مى شود. وى با اشاره به كارنامه مرفاوى در باشگاه استقلال گفت: فصل گذشته كه به پايان رسيد و مرفاوى به عنوان سرمربى انتخاب شد، همه شاهد بوديد كه از ابتداى فصل افراد و گروه ها چه رفتارهايى با او انجام دادند و برخى رسانه ها چه كارهايى انجام دادند كه استقلال نتيجه نگيرد.واعظى آشتيانى ادامه داد: كمتر مى بينيم كه يك تيم قهرمان فصل بعد جزو سه تيم اول باشد. عمدتا مى بينيم تيمى كه قهرمان مى شود، فصل آينده اش پنجم، سيزدهم يا دهم مى شود اما استقلال كه فصل قبل قهرمان شده بود اين فصل سوم شد و در ليگ قهرمانان هم از رشد مناسبى برخوردار شد و در رده بندى جهان هم استقلال از ساير تيم هاى ايران وضعيت بهترى داشت. ضمن اين كه دليلى ندارد كه استقلال و پرسپوليس همواره قهرمان شوند، امسال سپاهان قهرمان شد اما سال بعد مگر ديگر تيم ها به اين تيم اجازه مى دهند قهرمان شود. ان شا ءالله كه سپاهان سال بعد هم قهرمان شود اما، ديگر تيم ها بى كار نمى نشينند كه چند تيم خاص هر سال قهرمان شوند. وى در پايان در پاسخ به اين سوال كه آيا اشتباه طالب لو در استعفاى مرفاوى تاثيرگذار بود، گفت: مرفاوى پيش از بازى به من گفت كه چنين تصميمى دارد كه ما فكر كرديم او دارد تعارف مى كند اما وقتى خبر را شنيديم و متن صحبت هاى مرفاوى را در خبرگزارى ها خواندم متوجه شدم و از اين موضوع ناراحت شدم اما همان طور كه گفتم بايد ابتدا توجيهات او را بشنويم. شنبه 1 خرداد 1389

قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - سياوش اكبرپور مهاجم استقلال با مسئولان تيم استيل آذين به توافق رسيد و قرارداد داخلى امضا كرد. اكبرپور پس از طالب لو و كاظمى سومين استقلالى است كه احتمالاً فصل آينده براى استيل آذين توپ خواهد زد. يكشنبه 2 خرداد 1389
قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - جواد نكونام هافبك ايرانى تيم اوساسوناى اسپانيا كه دو فصل است در اين تيم بازى مى كند بعد از پايان ليگ اسپانيا گفت:معلوم نيست كه من به زودى به تهران بيايم چرا كه همچنان تمرين مى كنم و قصد دارم فصل بعد هم دراوساسونا بمانم.وى با بيان اين مطلب افزود:امسال سال خوبى بود و من كم مصدوم شدم اما مصدوميت آخر مقابل تيم لاكورونيا خيلى اذيتم كرد.او تأكيد كرد:پيشنهادى از تيم هاى آلمانى دارم اما ترجيح مى دهم كه يك فصل در اين تيم اسپانيايى بمانم.نكونام ادامه داد:هم اكنون بازيكن آزاد هستم و بايد با مسئولان اوساسونا صحبت كنم و تا قرارداد نبندم هيچ چيز مشخص نيست.وى خاطرنشان كرد:تا آخر بازى دوست دارم در اروپا بازى كنم و سعى مى كنم بتوانم به تيم هاى بزرگتر بروم. يكشنبه 2 خرداد 1389

قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - على پروين سرمربى سابق تيم ملى و پرسپوليس در حاشيه افتتاحيه جام يونس شكورى گفت: من نگفته ام كه با پيشكسوتان ورزشى و هنر مثل دستمال كاغذى رفتار مى شود، بلكه منظورم اين بود كه رئيس جمهور بايد از اوضاع و احوال اين عزيزان با خبر باشد و به زندگى آنها رسيدگى شود.وى ادامه داد: من اگر حرفى مى زنم ، براى خودم نيست بلكه براى همه حرف مى زنم.خيلى از اين آدمهايى كه اينجا هستند، كسى آنها را نمى شناسد و نمى داند كه آنها در چه شرايطى زندگى مى كنند. در خارج از ايران به پيشكسوتان احترام مى گذارند و از آنها استفاده مى كنند اما پيشكسوتان ما در ايران خانه نشين هستند. بايد به آنها احترام گذاشت و شان آنها را حفظ كرد.او كه با حسين هدايتى خيلى دوستانه و صميمانه كنار هم بودند و بازى را نگاه مى كردند، در مورد احتمال بازگشتش به استيل آذين گفت: من و حسين هدايتى دوستان قديمى هستيم و هميشه با هم رابطه خوبى داشته و داريم. هر كمكى هم از دستم برآيد به هدايتى مى كنم چون در عالم رفاقت اين حرفها معنى ندارد. على پروين در مورد احتمال قهرمانى پرسپوليس در جام حذفى گفت: مطمئن باشيد پرسپوليس قهرمان مى شود. در تبريز بازى را يك بر صفر برده اند و در آزادى مشكلى براى قهرمانى ندارد. پيشاپيش به على دايى و پرسپوليسى ها تبريك مى گويم. يكشنبه 2 خرداد 1389

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)