بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ISN - رئيس كميته پزشكى فدراسيون فوتبال از اعلام نتايج منفى نمونه هاى آزمايش دوپينگ بازيكنان خبر داد. احمد هاشميان گفت: پاسخ ۲۰ نمونه كنترل دوپينگ ارسالى به آزمايشگاه كلن آلمان صبح امروز دريافت شد كه بر اساس آن كليه نمونه ها از وجود ماده ممنوعه منفى اعلام شد. وى در ادامه افزود: اين نمونه ها متعلق به بازيكنان ليگ برتر، فوتسال، ليگ دسته يك و دو بود. يكشنبه 2 خرداد 1389

قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - باشگاه سپاهان خبر حضور طالب لو در اين تيم را رد كرد. روابط عمومى باشگاه سپاهان اعلام كرد كه خبر حضور وحيد طالب لو در تيم فوتبال فولاد مباركه سپاهان در فصل آتى صحت ندارد و باشگاه براى جذب وى برنامه اى را در دستور كار نداشته است. برخى رسانه ها در چند روز گذشته خبر ازاحتمال حضور وحيد طالب لو دروازه بان تيم فوتبال استقلال در سپاهان براى همراهى در فصل آتى داده بودند. يكشنبه 2 خرداد 1389
قدیمی 05-23-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

كاشانى: پرسپوليس قطعا قهرمان جام حذفى خواهد شد

تهران IranSport.Net - حبيب كاشانى مديرعامل تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: پرسپوليس قطعا قهرمان جام حذفى خواهد شد. اميدوارم جشن قهرمانى پرسپوليس هم مانند جشن واليباليستهاباشكوه برگزار شود.وى اظهارداشت: دايى قطعادرپرسپوليس مى ماند و از اين تيم جدا نخواهد شد همچنين باوجود شايعاتى كه هر روز در رسانه ها اعلام مى شود هنوز با هيچ بازيكنى به توافق نرسيديم و اين اسامى كه از سوى روزنامه ها و مطبوعات نوشته مى شود كذب محض است.او در پايان خاطرنشان ساخت: اميدوارم در روز فينال ۱۰۰ هزار هوادار به ورزشگاه آزادى بيايند و با حضور تماشاگران جشن قهرمانى باشكوهى را برگزار كنيم.

تاريخ مخابره پيام:يكشنبه 2 خرداد 1389
قدیمی 05-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

استيل آذين بنفش مي شود
استيل آذيني ها در فصلي که هنوز آغاز نشده با مدل تيم فيورنتينا با لباس بنفش در ميدان حاضر خواهند شد.
استيل آذين که در ابتداي تشکيل همواره قصد داشته خود را به عنوان تيم دوم پرسپوليس معرفي کند اکنون با مديريت جديدش به دنبال ايجاد هويت مستقل است.
اين باشگاه خصوصي که به گفته مديرعاملش تا روز سه شنبه با 9 بازيکن بزرگ ايران قرارداد امضا خواهد کرد، در فصل جديد براي کاهش حساسيتها پيراهن قرمز را از تن خارج کرده و بنفش به تن خواهد کرد، رنگي که در ليگ ايران تيم ديگري آن را به تن نمي کند.

توافق پنهاني استيل آذين با اکبرپور، کاظمي، مبعلي و مازيار زارع
استيل آذين مذاکراتي با برخي ستاره هاي فوتبال ايران داشته که به عقد قرارداد داخلي با دو بازيکن شاخص و توافقهاي پنهاني با چند بازيکن ديگر منجر شده است که طي روزهاي آينده قرارداد داخلي اين نفرات نيز امضا مي شود.
به نقل از سايت گل، حسين کاظمي و سياوش اکبرپور که در فهرست خريد استيل آذين قرار گرفته اند پس از تماسهايي که علي کريمي با اين دو بازيکن برقرار کرد راهي باشگاه استيل آذين شده و در حضور حسين هدايتي و مصطفي آجرلو قرارداد داخلي را امضا کرده اند و قرار است بخشي از مبالغ قراردادهايشان را طي روزهاي آينده دريافت کنند.
همچنين حسين هدايتي با مدير برنامه هاي ايمان مبعلي و مازيار زارع نيز به توافقهايي دست يافته و احتمالا اين دو لژيونر ايراني حاضر در ليگ امارات نيز قرارداد داخلي امضا مي کنند.
ميلاد زنيدپور، آرش برهاني، جواد کاظميان، مهرزاد معدنچي، ابراهيم توره، جان واريو، عماد رضا و ادينهو نيز از جمله نفراتي هستند که در فهرست خريد باشگاه استيل آذين قرار گرفته اند و احتمالا طي روزهاي آينده با برخي از اين نفرات قرارداد داخلي منعقد شود.
البته باشگاه استيل آذين نسبت به عقد قرارداد با عمادرضا، توره و جان واريو ترديدهايي دارد؛ زيرا با وجود مذاکرات انجام شده احتمال مي رود با توجه به اينکه اين نفرات هم جزء سهميه ليگ برتري و هم جزء سهميه بازيکنان خارجي محسوب مي شوند از جذب برخي از آنها صرف نظر کرده و در نهايت فقط يک نفر از آنها را به خدمت بگيرند.
وحيد طالب لو و ميثاق معمارزاده نيز از جمله نفراتي هستند که مدنظر باشگاه استيل آذين قرار دارند و مذاکراتي با اين دو دروازه بان انجام شده است، اما احتمال دارد با لغو ممنوعيت جذب دروازه بان خارجي عقد قرارداد نهايي با اين دو نيز منتفي شود.

ابراهيم زاده: مي خواهم به ذوب آهن فکر کنم
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن با بيان اينکه به پيشنهاد باشگاه مس پاسخ منفي داده اولويت خود را ادامه همکاري با ذوب آهن اعلام کرد.
منصور ابراهيم زاده در گفتگو با فارس درباره آخرين شرايط ذوب آهن و شايعه حضورش در سپاهان اظهار داشت: حضورم در سپاهان کاملاً شايعه است، چون نه کسي در اين زمينه به من پيشنهاد داده و نه اينکه خودم به اين موضوع فکر کرده ام. شنيده ها حاکي است امير قلعه نويي با سپاهان به توافق رسيده و اين مربي براي فصل آينده نيز هدايت سپاهان را بر عهده خواهد داشت.
وي درباره پيشنهاد مس کرمان گفت: از اين تيم پيشنهاد داشتم، اما به دليل قولي که به مسؤولان ذوب آهن داده بودم، به مس پاسخ منفي دادم و از آنها عذرخواهي کردم.
ابراهيم زاده در مورد شايعه جدايي محمدرضا خلعتبري عنوان کرد: اگر خلعتبري بخواهد بماند شرايطش به وضعيت باشگاه برمي گردد. مصاحبه هاي خلعتبري گواهي مي دهد او قصد دارد ذوب آهن را ترک کند و با توجه به اينکه وي بازيکن آزاد است مي تواند آزادانه تصميم گيري کند.
وي در مورد شايعه حضور حسن اشجاري در الوحده امارات گفت: اشجاري يک سال ديگر با ذوب آهن قرارداد دارد و اگر مي خواهد از تيم جدا شود بايد رضايت باشگاه را جلب کند.
وي افزود: من به عنوان سرمربي تيم علاقه ندارم بازيکني را به اجبار حفظ کنم، بنابراين هر مهره اي که نخواهد با جان و دل براي ذوب آهن بازي کند مي تواند برود. اگر اشجاري هم مانند خلعتبري علاقه اي به ماندن نداشته باشد، براي رفتنش به او کمک خواهيم کرد.

شکايت مالک پيام از سخنگوي سابق باشگاه
سخنگوي جديد باشگاه پيام گفت: صفايي به علت حرکات غيراخلاقي حکم آبادي در زمان حضور در باشگاه پيام از وي به دادگاه شکايت کرد.
احمدرضا جهان پناه در گفتگو با فارس، در خصوص مخالفت استاندار خراسان با استعفاي مديرعامل باشگاه پيام اظهار داشت: صفايي مالک باشگاه اعلام کرده به علت اينکه باشگاه پيام خصوصي است خود وي نيز در مورد مسائل اين باشگاه تصميم گيري مي کند. وي در مورد عزل و نصبهاي مديران باشگاه پيام خاطرنشان کرد: متأسفانه مسعود حکم آبادي، سخنگوي سابق باشگاه برخوردهاي ناشايستي انجام مي داد. وي چندين بار عليه خداداد عزيزي مصاحبه کرد، در حالي که به او يادآوري مي کردم در حدي نيست که بخواهد در مورد خداداد صحبت کند.
جهان پناه با اشاره به اخراج حکم آبادي افزود: نمي دانم چرا افراد پس از برکناري، تازه صحبتهايشان يادشان مي آيد؟ تا زماني که حکم آبادي در باشگاه فعاليت داشت همه چيز خوب بود، اما معلوم نيست چه اتفاقي افتاد که به يک باره همه چيز تغيير پيدا کرد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: دوست دارم با يك بازى زيبا در ۹۰ دقيقه قهرمان جام حذفى شويم.وى اظهار داشت: ديدار حساسى باگسترش فولاد تبريز داريم و دوست دارم ۹۰ دقيقه بازى زيبا از پرسپوليس ارائه شود و در كنار اين موضوع قهرمانى را بدست آوريم. او افزود: از عملكرد بازيكنان در نيمه دوم راضى هستم و اعتقاد قلبى دارم كه اگر در بازى مقابل نماينده تبريز مانند ۴۵ دقيقه دوم بازى با سپاهان باشيم مى توانيم برد شيرينى را تجربه كنيم. البته قبول دارم كه بايد مراقب حريف باشيم.كاشانى تصريح كرد: خوشحالم كه در تبريز برنده بوديم اما آن بازى را بايد فراموش كنيم و فريب آن نتيجه را نخوريم. ما بايد يك روز به ياد ماندنى را براى ۱۲۰ هزار هوادار رقم بزنيم كه در شان آنها باشد. سرپرست باشگاه پرسپوليس خاطرنشان كرد: هواداران ما قطعا وقتى به ورزشگاه آزادى مى آيند به دنبال ديدن بازى زيبا هستند. هرگز دوست نداريم آنها دست خالى از ورزشگاه بروند و منتظر اين باشند كه فقط چند دقيقه جشن شادى را در پايان بازى ببينند بلكه دوست داريم ۹۰ دقيقه طوفانى را براى آنها به نمايش بگذاريم. البته از هواداران مى خواهم ثابت كنند انتخاب AFC كه پرسپوليس را داراى بيشترين هواداران باتعصب در آسيا معرفى كرده بيهوده نبوده است. كاشانى يادآور شد: اين موضوع مى تواند با دادن شعارهاى خوب و تشويق پرسپوليس در ورزشگاه آزادى محقق شود. ما نبايد به حريف بى احترامى كنيم و اگر كرى خوانى در اين بازى بوده است آن را با يك رقابت جذاب به نفع خودمان تمام كنيم. كاشانى درباره وضعيت تيم گفت: يكدلى را در بين نيمكت نشينان، كادر فنى و مسئولان باشگاه پرسپوليس مى بينم درست همانند سال ۱۳۸۶ كه ما قهرمان ليگ برتر شديم. اميدوارم فردا با يك جشن به ياد ماندنى مسافر آسيا شويم تا شايستگى هاى خودمان را باز هم به آسيايى ها ثابت كنيم و نشان دهيم جاى پرسپوليس در فصل گذشته ليگ قهرمانان خالى بود. دوشنبه 3 خرداد 1389

قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - على انصاريان بازيكن تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز گفت: در فينال جام حذفى در ورزشگاه آزادى بازى بسيار زيبايى به نمايش مى گذاريم. وى افزود: تمرين هاى منظم و بسيار خوبى در روزهاى اخير پشت سر گذاشتيم و از هر لحاظ آماده بازى حساس با تيم پيروزى هستيم.او گفت: تيم فوتبال پيروزى حريف سرسختى براى هر تيمى است اما با شناخت كاملى كه از اين تيم داريم از تمام فرصت هاى خود براى پيروزى استفاده مى كنيم.بازيكن تيم فوتبال گسترش فولاد تبريز خاطر نشان كرد: از آنجا كه هواداران خونگرم تبريز انتظار بسيارى از تيم خود دارند، اميدوارم در ورزشگاه آزادى قهرمانى را جشن بگيريم. دوشنبه 3 خرداد 1389

قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - جمشيد خطيبى مديرعامل باشگاه فرهنگى و ورزشى گسترش فولاد تبريز گفت: كاپ قهرمانى جام حذفى باشگاه هاى كشور مال تبريز است و با ارايه يك بازى پرهيجان و تهاجمى آن را به تبريز مى بريم.وى با بيان اينكه تيم تهرانى از نظر فنى مشكلات فراوانى دارد، افزود: در بازى رفت فقط شانس پرسپوليس بالا بود كه توانست در برابر حملات پر دامنه ما مقاومت كرده و تنها در دو حضور خطرناك خود به گل دست يابد. وى اضافه كرد: اگر در تهران نيز همچون ورزشگاه يادگار امام (ره) بازى كنيم بدون ترديد پرسپوليس شانسى براى قهرمانى جام حذفى نخواهد داشت.خطيبى با اشاره به مسايل حاشيه اى به وجود آمده پس از بازى رفت، خاطرنشان كرد: هيچ جو منفى در تبريزى وجود نداشت و اين جوسازى ها مال پرسپوليسى هاست تا در تهران بتوانند ما را شكست دهند. وى گفت: با وجود همه اين جوسازى ها كه در تهران شروع شده است ، پرسپوليس را شكست مى دهيم. خطيبى اضافه كرد: هواداران پرسپوليس در ورزشگاه آزادى هر چقدر هم زياد باشند، قرار نيست جاى بازيكنان بازى كنند و تيم گسترش فولاد با تمام توان خود درصدد است تا در اين ديدار سرنوشت ساز برنده بازى باشد. دوشنبه 3 خرداد 1389

قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - اركستر ۵۰ نفره داريوش خواجه نورى امروز در بازى فينال پرسپوليس-گسترش فولاد تبريز، قبل و بعد از بازى كنسرت خود رابرگزارمى كند. خواجه نورى آهنگساز و سرپرست گروه گفت: براساس برنامه ريزى اركستر ۵۰ نفره بنده قبل و بعد از بازى در اين استاديوم كنسرتى را برگزار مى كند. او ادامه داد: قبل از اين بازى، اركستر قطعاتى از بنده را همچون كلبه، پرنده، دنياى رنگى و ... را اجرا خواهد كرد و بعد از بازى و در جشن احتمالى قهرمانى پرسپوليس سرود رسمى اين تيم را براى اولين بار با اركستر بزرگ اجرا مى كنيم. اين خواننده بيان داشت: در اجراى سرود پرسپوليس، بازيكنان فعلى كه در مسابقه حضور دارند نيز در كنار اركستر اين سرود را مى خوانند. اين نوازنده گيتار با اشاره به سازبندى اركستر گفت: تقريبا ۱۲ ويلن، سازهاى پاپ و گروه كر اركستر ۵۰ نفره ما را تشكيل مى دهند كه البته به خاطر مقررات استاديوم تمامى نوازندگان، از هنرمندان مرد هستند. خواجه نورى در خاتمه خاطرنشان كرد: سرود رسمى پرسپوليس براى اولين بار در اين روز با اركستر بزرگ اجرا مى شود. دوشنبه 3 خرداد 1389
قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - هادى عقيلى مدافع تيم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: خبر مذاكره ام باپرسپوليس و على دايى اصلا صحت ندارد و همه اين حرفهايى كه زده مى شود در حد شايعه است.وى اظهارداشت: فرصت كافى براى تصميم گيرى در مورد تيم آينده ام را در اختيار دارم اما همه اين حرفهايى كه در مطبوعات مى نويسند كه كارم با پرسپوليس تمام شده در حد شايعه است.او افزود: از شرايط فعلى كه در سپاهان دارم، كاملا رضايت دارم و در اين تيم راحت بودم بنابراين امكان ماندنم در سپاهان بيشتر از هر تيمى است.مدافع تيم فوتبال سپاهان اصفهان در خصوص علاقه پرسپوليسى ها در مورد حضور وى و سيدجلال حسينى در اين تيم ادامه داد: در مورد حضور حسينى در پرسپوليس نظرى ندارم زيرا وى بايد در خصوص آخرين وضعيتش صحبت كند اما تا اين لحظه هيچ مذاكره اى با پرسپوليس انجام ندادم. البته زمان زيادى تا پايان فصل نقل و انتقالات باقى مانده و من هم پيشنهادات زيادى ندارم و در اين زمان باقيمانده بهترين تصميم را خواهم گرفت. دوشنبه 3 خرداد 1389
قدیمی 05-24-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

برنامه هاى جشن قهرمانى پرسپوليس اعلام شد

تهران IranSport.Net - برنامه هاى جشن قهرمانى تيم فوتبال پرسپوليس اعلام شد.عباس عليپورمدير روابط عمومى باشگاه پرسپوليس درباره برنامه باشگاه پرسپوليس براى برپايى جشن قهرمانى جام حذفى در ورزشگاه آزادى عنوان كرد: اميدواريم پيروز شويم و عنوان قهرمانى را به خود اختصاص دهيم. براى برپايى جشن قهرمانى در ورزشگاه برنامه هاى خاصى داريم و جشن ويژه اى رابرگزار خواهيم كرد. وى گفت: نورافشانى از طبقه دوم ورزشگاه آزادى يكى از آيتم هاى جشن قهرمانى است. اقامه نماز شكر با حضور كليه بازيكنان، اعضاى كادر فنى و مديران باشگاه در زمين چمن ورزشگاه و خواندن دعا با كمك هواداران از ديگر برنامه هاى ما براى جشن قهرمانى بعد از بازى است. عليپور تاكيد كرد: با هماهنگى هاى صورت گرفته تصميم داريم از ۳ تن از پيشكسوتان پرسپوليس كه وى درباره جوايز در نظر گرفته شده براى بازيكنان در صورت قهرمانى در جام حذفى تصريح كرد: جوايز مورد نظر به باشگاه ارائه و توسط مديريت باشگاه تأييد شده است و در اولين فرصت بعد از پيروزى برابر گسترش فولاد به بازيكنان پرداخت خواهد شد. مدير روابط عمومى باشگاه پرسپوليس در مورد ليست مازاد بازيكنان اين تيم عنوان كرد: هنوز فهرستى از سوى كادرفنى به باشگاه در مورد بازيكنان مازاد يا بازيكنانى كه قرار است در فصل آينده جذب شوند ارائه نشده است. يك روز بعد از ديدار جام حذفى با هماهنگى كاشانى اين فهرست اعلام مى شود تا پيگيرى هاى لازم انجام شود. وى با اشاره با استقبال احتمالى بى نظير هوادارن پرسپوليس از فينال جام حذفى اظهار داشت: احترام خاصى براى هواداران گسترش فولاد قائل هستيم، اما به ما اجازه دهيد كه انتظار حضور ۱۲۰ هزار تماشاگر را در ورزشگاه داشته باشيم. به همين منظور نتواستيم بيشتر از ۱۰ درصد ظرفيت ورزشگاه را به تيم ميهمان اختصاص دهيم تا با حضور تمام هواداران جشن قهرمانى را در آزادى برگزار كنيم.

تاريخ مخابره پيام:دوشنبه 3 خرداد 1389

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)