بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 05-24-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض مارادونا:مسي حتي از مارادونا 1986 هم بهتر است!

مارادونا:مسي حتي از مارادونا 1986 هم بهتر است!

او بهترين بازيكن فوتبال دنياست

ديگو مارادونا اعتراف كرد كه در مقايسه با جام جهاني 1986 ليونل مسي در حال حاضر در فرمي بهتر از او قرار دارد.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، سرمربي تيم ملي آرژانتين در فاصله 18 روز تا آغاز رقابت‌هاي جام جهاني در گفت‌وگويي كه با مجله‌ي اسپورت داشت گفت: مسي در مقايسه با شرايط من در جام جهاني 1986 وضعيتي بهتر دارد. او بهترين بازيكن دنياست و در مقايسه با تمامي بازيكنان او در وضعيت بهتري است. در جام جهاني 1986 من با توپ هر كاري مي‌خواستم انجام مي‌دادم و ديگر بازيكنان در كنار من بازي خوبي انجام مي‌دادند. حالا هم ليونلر چنين شرايطي دارد. خيلي باعث خوشبختي است كه مسي در آرژانتين به دنيا آمده و من مي‌توانم به او تمرين دهم.
مسي به خوبي مي‌داند كه ديگر بازيكنان در زمين چه چيزي از او مي‌خواهند. او بايد نسبت به توپ حالت فرمانده داشته باشد.

چون به نظرم خبر جالبی بود براش یه تاپیک مجزا زدم .

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 05-24-2010
behnam3638 آواتار ها
behnam3638 behnam3638 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 228

83 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ممنون کوروش جان

مارادونا در ادامه صحبت هاش هم گفته با وجود داشتن بازیکنی مثل مسی هیچ دلیلی برای قهرمان نشدن در جام جهانی نداریم !

گاهی نباید ناز کشید، انتظار کشید، آه کشید، درد کشید، فریاد کشید…

تنها باید دست کشید و رفت…
قدیمی 05-24-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

با وجود اینکه مسی بازیکن خیلی خوبیه ولی حتی قابل مقایسه با دیگوی بزرگ نیست
البته اگه مسی بتونه یک تنه امسال آرژانتین رو قهرمان جهان کنه اون موقع من دیگه این حرف رو نمیزنم
درست مثل مارادونا که یه تنه آرژانتین رو قهرمان جهان کرد
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-24-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ديگه اوم موقع ها گذشته كه يه بازيكن به تنهايي بتونه يه تيم رو قهرمان كنه، فوتبال امروز با فوتبال ديروز قابل مقايسه نيست
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 05-24-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

ولی یه مشکلی که با مسی دارم اینه که فقط تو بارسا خوب بازی می کنه
حتی یه بازی درست و درمون تو آرژانتین نکرده
حتی یه بازی که نصف بازیش تو بارسا بازی کرده باشه
ولی یکی مثل مارادونا میاد ناپولی رو قهرمان میکنه
آرژانتین رو قهرمان می کنه
بارسا رو قهرمان میکنه
بوکا رو قهرمان می کنه
یا یکی مثل زیدان هم تو رئال هم فرانسه و هم یووه عالی بود
یا یکی مثل رونالدو که هم تو پی اس وی هم تو بارسا هم اینتر هم رئال هم برزیل و حتی با وجود اضافه وزن تو میلان عالی بازی می کرد
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 05-25-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

ISN - على دايى سرمربى پرسپوليس گفت: خوشحالم كه به دنبال فصلى پر فراز و نشيب توانستيم در جام حذفى ايران به قهرمانى برسيم.وى پس از قهرمانى اين تيم در رقابت هاى جام حذفى باشگاه هاى ايران گفت: من هم با خوشحالى هواداران پرسپوليس شاد مى شوم .خدا را شكر كه به دنبال فصلى پر فراز و نشيب توانستيم در جام حذفى به قهرمانى برسيم. از تمامى بازيكنان، كادر مديريت، تداركات و هوادارانى كه همواره پشتيبان ما بودند تشكر مى كنيم. همچنين بايد از كادر فنى پيشين پرسپوليس كه اين تيم را ساخته و پرداخته كردند، تشكر كنم. او درباره بازى هم گفت: ما در اين مسابقه مستحق پيروزى بوديم. شايد بايد گل هاى بيشترى را به ثمر مى رسانديم. خدا را شكر كه اين اتفاق هم افتاد، من همواره به حريفان احترام مى گذارم و هيچ حريفى را دست كم نمى گيرم. ما در تبريز بازى سختى را پشت سر گذاشتيم و مى دانستيم كه در تهران بازى بسيار راحت ترى را داريم. به نظر من ما كارمان را در تبريز تمام كرديم. دايى ادامه داد: بازيكنان در اين بازى به ويژه در نيمه نخست بسيار خوب كار كردند. اخراج دروازه بان آن ها باعث شد تا ما بى تفاوت شويم و فكر كنيم از هر كجا مى توانيم دروازه آن ها را باز كنيم. پس از اخراج دروازه بان آن ها بازى را رها كرديم. سرمربى سال هاى پيش تيم ملى فوتبال ايران در بخش ديگرى از صحبت هايش گفت: به فولاد گستر به خاطرحضورشان در اين مرحله تبريك مى گويم. اين تيم هرگز تيم كوچكى نبود. آن ها توانسته بودند تراكتورسازى و ذوب آهن را نيز از اين رقابت ها حذف كنند. دايى درباره برنامه هايش براى فصل آينده گفت: به نظر من ما استارت مان را براى قهرمانى آسيا زديم. بايد تيم را طورى ببنديم كه در آسيا حرفى براى گفتن داشته باشيم. هدف من در سال جارى، قهرمانى در جام حذفى بود. سال آينده قصد دارم با هدف قهرمانى در ۳ جام به ميدان برويم. دايى درباره ادامه كارش با حبيب كاشانى هم گفت: من با كاشانى به پرسپوليس آمدم. همواره به او احترام مى گذارم چرا كه بزرگ تر من است. همچنين به عشق هواداران اينجا آمدم. مديريت كاشانى باعث شد تا در پرسپوليس كار راحتى داشته باشم و تنها به مسايل فنى فكر كنم. پرسپوليس تيمى بزرگ و پرحاشيه است اما با مديريت كاشانى اين تيم به باشگاهى آرام و بدون حاشيه تبديل شد و من توانستم راحت كار خودم را انجام بدهم. دايى گفت: هواداران پرسپوليس به من لطف دارند. حتى مواقعى كه خواسته يا ناخواسته از اين تيم دور بودم و در جاى ديگرى كار مى كردم. مطمئنا دل هواداران پرسپوليس پيش اين تيم بوده است و نه افراد خاصى. من هم همواره به فكر پرسپوليس بودم اما به خاطر فوتبال حرفه اى در جاى ديگرى مشغول بودم. در صبا و سايپا هم تمام تلاشم را براى آن ها كردم. اكنون با تمام توان در خدمت پرسپوليس هستم. قول نمى دهيم اما مطمئنم با هدف قهرمانى در آسيا به ميدان مى رويم. از همين فردا با يارگيرى مناسب نقاط ضعف مان را برطرف مى كنيم. همچنين دايى در ادامه درباره جوابى كه قراربود به قطبى بدهد گفت:من از اين به بعد به هيچ كس اجازه نمى دهم كه درباره من اظهارنظر كند و پشت سر من حرف بزند. قطبى كه در دوران جنگ چندين سال از كشور دور بوده و من را نمى شناسد نمى تواند اينگونه راجع به من صحبت كند. دايى در آخر نيز در مورد مصاحبه اى كه گفته بود اگر كاشانى از پرسپوليس برود من هم مى روم گفت: من به كاشانى علاقه زيادى دارم او محيط خوبى را براى من در پرسپوليس ايجاد كرده و من افتخار مى كنم در كنار ايشان كار مى كنم. سه شنبه 4 خرداد 1389

قدیمی 05-25-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - فرهاد كاظمى سرمربى تيم فوتبال گسترش فولاد گفت: بايد خدا را شكر كنم كه پس از اخراج دروازه بان مان گل هاى زيادى از پرسپوليس دريافت نكرديم. وى پس از شكست ۳ بر يك گسترش فولاد مقابل پرسپوليس درجام حذفى عنوان كرد: اين قهرمانى را به پرسپوليسى ها تبريك مى گويم. هرچند در اين ديدار علاوه بر ضعف هاى تاكتيكى مشكلات زيادى نيز داشتيم. يك تيم براى رسيدن به قهرمانى بايد از اول فصل شرايط ايده آل داشته باشد و ما در اين زمينه ضعف هايى داشتيم.وى گفت: پس از مصدوميت دروازه بان اول بايد اعتراف كنم كه دروازه بان دوم ما شرايط ايده آل را نداشت اما پتانسيل ما همين بود. بايد خد را شكر كنم كه پس از ۱۰ نفره شدن گل هاى زيادى از پرسپوليس نخورديم.كاظمى گفت: ميثم آريان براى اولين بار بود كه به عنوان دروازه بان به ميدان مى رفت و ما مجبور بوديم كه از وى در اين پست استفاده كنيم. به غير از آريان ۸ بازيكن ديگر هم تيم ما براى اولين بار بود كه در ورزشگاه آزادى بازى مى كردند. در اين ديدار تيمى كه در زمين و روى نيمكت توانمندى بيشترى داشت تيم پيروز ميدان شد. كاظمى گفت: من از حمايت مردم آذربايجان نهايت تشكر را دارم اما به دليل اين شكست شرمنده آنها هستم. هواداران پرسپوليس سنگ تمام گذاشتند و اميدوارم شاهد قهرمانى تيمشان در آسيا باشند. سه شنبه 4 خرداد 1389

قدیمی 05-25-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - حبيب كاشانى سرپرست باشگاه پرسپوليس گفت: اين شانس را داريم كه بتوانيم جشن قهرمانى آسيا را نيز بگيريم.وى پس از قهرمانى پرسپوليس در جام حذفى گفت: هواداران براى رسيدن به اين جام سختى بسيارى كشيدند و من اين پيروزى را به آنها تبريك مى گويم. اميدوارم در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا با قدرت حاضر شويم. او افزود: خيلى خوشبين هستم كه تيم قدرتمندى را در فصل آينده ببنديم چون قهرمانى پرسپوليس در فصل آينده ليگ قهرمانان آسيا دور از دسترس نيست. وى تاكيد كرد: در مورد نفراتى كه نمى خواهيم؛ تصميم مى گيريم و آنهايى كه مى خواهيم را در تيم خود نگه خواهيم داشت. تيمى مى خواهيم كه فاتح ليگ قهرمانان آسيا شويم. كاشانى يادآور شد: بايد از بازيكنان گسترش فولاد نيز تشكر كرد و به آنها تبريك گفت چون بازى خوبى انجام دادند و شجاعانه به ميدان آمدند اگر چه مى توانستيم با گل هاى بيشترى حريف را شكست دهيم. سه شنبه 4 خرداد 1389

قدیمی 05-25-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - كريم باقرى كاپيتان پرسپوليس گفت: اميدوارم بتوانم يك هدف كه تاكنون در فوتبال به آن نرسيده ام را با قهرمانى پرسپوليس در آسيا تجربه كنم.وى بعد از قهرمانى پرسپوليس در جام حذفى گفت: خوشحالم كه يك بار ديگر با تيم پرسپوليس توانستم جام قهرمانى را بالاى سر ببرم تا شرمنده هوادارانمان نشوم. او گفت: در نيمه دوم با تشخيص على دايى به زمين آمدم و مشكلى براى بازى كردن نداشتم. من يك هدف در زندگى ورزشى ام دارم كه به آن نرسيدم اما اميدوارم سال آينده با قهرمانى پرسپوليس در آسيا اين هدف نيز محقق شود. از زمانى كه قراردادم را با پرسپوليس تمديد كردم به فكر قهرمانى در جام حذفى و رفتن به ليگ قهرمانان آسيا بودم. خوشبختانه امروز اين خواسته عملى شد. كاپيتان پرسپوليس تأكيد كرد: به دايى تبريك مى گويم و اميدوارم فصل آينده در ليگ قهرمانان آسيا با اين همه هوادار قهرمان شويم. وى درباره شرايط حريف تبريزى گفت: گسترش فولاد بازى خوبى انجام داد و من به آنها تبريك مى گويم كه تا اين مرحله پيش آمدند اما ما مستحق پيروزى بوديم. سه شنبه 4 خرداد 1389

قدیمی 05-25-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

ISN - براساس اعلام خبرگزارىDPA آلمان مهاجم ايرانى تيم فوتبال بوخوم پس از ۱۱ سال حضور در بوندس ليگا با پيوستن به استيل آذين به وطن بازخواهد گشت.اين خبرگزارى در خبرى كه منتشر كرد، نوشت: وحيد هاشميان مى خواهد به تهران بازگردد و براساس اخبار و گزارش هاى منابع مختلف قصد بازى در تيم استيل آذين را دارد.DPA نوشت: تيم استيل آذين اين اخبار را نه تاييد كرده و نه در مقام تكذيب برآمده است. گفته مى شود اين مهاجم قرار است در هفته آتى با تيم تهرانى قراردادى دو ساله منعقد كند. اين در حالى است كه قرارداد او با بوخوم به پايان رسيده و تمديد نيز نخواهد شد. اين گلزن باسابقه در سال هاى ۱۹۹۹ الى ۲۰۱۰ در تيم هاى آلمانى هامبورگ، بوخوم، بايرن مونيخ، هانوفر و بار ديگر بوخوم بازى كرده است. وى در صورت حضور در استيل آذين با لژيونرهاى سابق ايران در بوندس ليگا يعنى مهدى مهدوى كيا، على كريمى، فريدون زندى و امير شاپورزاده هم تيمى خواهد شد.اين منبع افزود: استيل آذين فصل باشگاهى ليگ ايران را به كسب عنوان پنجمى به پايان رساند، ولى مى كوشد تا در فصل آتى جزو ۳ تيم نخست ليگ شده تا مجوز حضور در ليگ قهرمانان آسيا را پيدا كند. سه شنبه 4 خرداد 1389

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 4 نفر (0 عضو و 4 مهمان)