بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض افتخاري ديگر براي مجموعه استقلال

نتايج اعلام شده از سوي معاونت آموزشي وزارت بهداشت فيزيوتراپيست امين نوروزي مسئول كادر پزشكي استقلال در آزمون سراسري دكتراي تخصصي فيزيوتراپي سال 1388 رتبه يك كشوري را به دست آورد و نام خود را به عنوان يكي از نخبگان اين رشته به ثبت رساند.

نوروزي كه از سال 1375 به عنوان فيزيوتراپيست با باشگاه استقلال همكاري دارد طي اين مدت از تحصيل نيز غافل نشد و پس از اخذ كارشناسي ارشد فيزيوتراپي امسال با قبولي در آزمون دكتراي تخصصي، براي كسب مدرك دكترا وارد دانشگاه مي‌شود.

امين نوروزي در گفتگويي كوتاه با سايت رسمي باشگاه استقلال با تاييد اين خبر گفت: اين نتيجه حاصل ماه‌ها تلاش شبانه‌‌روزي‌ام بود و جا دارد از مديرعامل باشگاه استقلال، آقاي مرفاوي سرمربي تيم و خانواده‌ام تشكر كنم كه به ويژه طي چهار پنج ماه گذشته به من كمك كردند تا بتوانم مطالعه كامل داشته باشم و خود را براي آزمون دكترا آماده كنم.

همچنين از پرسنل كلينيك فيزيوتراپي استقلال و همكارانم در كادر پزشكي تيم استقلال ممنونم.

نوروزي مقالات متعددي نيز طي اين سال‌ها در كنگره‌هاي بين‌المللي و مجلات تخصصي فيزيوتراپي داشته است.

وي به تازگي به عضويت «انجمن بين‌المللي درد» انتخاب شده و سال آينده در كانادا مقاله خود را در كنگره اين انجمن ارائه خواهد كرد.

منبع: hurrahsport.com
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 02-04-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

هادي شکوري: شکست مقابل پرسپوليس را جبران خواهيم کرد

هادي شکوري گفت : از موقعيت هاي خود به بدترين شکل استفاده کرديم و همين موضوع دليل اصلي شکست ما بود.
وي افزود: بهتر است در مورد نحوه داوري اظهار نظر نکنم، اما فکر مي کنم مظفري زاده مي توانست عملکرد بهتري داشته باشد.
مدافع استقلال تهران گفت: در بدترين زمان ممکن گل خورديم و اين موضوع مانع جبران اين نتيجه از سوي تيم ما شد.
وي تصريح کرد: از هواداران استقلال به خاطر اين نتيجه عذرخواهي مي کنم و اميدوارم بتوانيم آن ها را با خود آشتي دهيم.
تيم فوتبال استقلال تهران روز گذشته با نتيجه دو بر يک مقابل پرسپوليس شکست خورد.

قدیمی 02-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض استقلال رکورد شکست

اگرچه استقلال دراین فصل نتایج خوبی بدست نیاورده اما این تیم موفق شد امتیازاتش در کل لیگ برتر را از مرز 450 بگذراند

سایت گل- استقلال اولین تیمی شد که توانسته مجموع امتیازاتش را در تاریخ لیگ برتر به عدد 450 برساند، آنها پیش از دیدار این هفته مقابل مس توانسته بودند 449 امتیاز به جیب بزنند ولی پیروزی هفته بیست و هفتم امتیازات شان را به 452 رساند تا آنها از مرز 450 بگذرند.
نزدیک ترین تعقیب کننده استقلال پرسپولیس است که تا اینجای کار توانسته 444 امتیاز در تاریخ لیگ به دست بیاورد. تیم سوم سپاهان 422 امتیازی است. استقلال با این مجموع امتیازی در صدر جدول کلی لیگ قرار دارد، آنها همچنین با 122 برد بیشترین تعداد پیروزی را در لیگ دارند و با 55 شکست به همراه پرسپولیس کمترین باخت را در لیگ برتر متحمل شده اند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 02-28-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض رنسانس استقلال ؟ چه رویای زیبایی...!

کاش رنسانسی در کار بود و مرفاوی مردی بود که میشد به قریحه اش در مربی گری ، به آنچه به آن استعداد و توانایی می گویند اطمینان کرد اما چاره چیست که لیگ را از دست رفته ، جام حذفی را پایان یافته و فتح آسیا را رویایی دور دست می بینم

سايت گل - استقلال در یک غروب غم انگیز با نتیجه ای غریبانه با جام حذفی وداع میکند و هواداران صمد مرفاوی به رنسانسی که مربی محبوبشان در استقلال به پا کرده ، می کند یا خواهد کرد می اندیشند و به اینکه استقلال دیگر محتاج هیچ بازیکن اسمی نیست و به تیمی خود کفا بدل شده که به تنهایی می تواند در یک بازی پنج گل بخورد و در تمامی طول بازی مردی را کنار زمین به عنوان سر مربی معرفی کند که چهره مبهوتش و دستهایش که به بالا و پائین میروند به بخشی از شمایل استقلال شکست خورده این فصل بدل گشته اند .
منتقدان این تیم ، آدم ِ فلان مربی لقب میگیرند و جبهه ای درست می شود که در ازای ایستادن برابر آینه و رجوع به واقعیت هایی که در بازی ِ استقلال و شیوه مربی گری مربوط است ، به رویا پردازی و تعبیر رنسانس کردن از استقلال کنونی پرداخته می شود. شکست در داربی اینگونه توجیح میشود که اگر توپ سید صالحی گل میشد حالا مرفاوی بهترین مربی ایران بود !
اما در آسیا و در روزی که استقلال تنها با هنر نمایی فردی کاپیتان وعملکرد خارق العاده دروازه بانش مواجه شده و هیچ کدام از همه آن توپ هایی که بروی دروازه اش ریخته شده گل نمیشود کسی نمی گوید اگر آن توپ ها گل میشد چه رسوایی بزرگی رخ می داد !
بیایید به همین بازی استقلال – استیل آذین نگاه کنیم و جستجو کنیم که چه اتفاقی افتاد استقلال شکست خورد و حذف شد اگر از زیبایی ، هیجان و بازی پر گل بگذریم باید سوال کنیم که آیا مرفاوی در ابتدای بازی پیش بینی میکرد تیمش در فاز دفاعی آنقدر ضعیف باشد که 5 گل در دروازه اش ببیند؟ قطعا پاسخ منفی خواهد بود ، پس چرا و چگونه استقلال که لیگ را از دست داده و در آسیا توقعی از قهرمانی اش نداریم در جام حذفی با چنین شکستی حذف شد؟
بهتر است بیشتر بررسی کنیم و اتفاقاتی که در بازی افتاد را هم به حساب بیاوریم . بی شک داوری تاثیر منفی بر بازی استقلال گذاشت . در این موضوع هیچ شکی نیست . اما بحث ما باید دایره ای وسیع تر پیدا کند و برای این کار دو زمان خاص از بازی را با هم مرور می کنیم .
1- استقلال روی اشتباه فردی گل سوم را خورد و تیم در شوکی عجیب فرو رفت ، گل سیاوش استقلال را زنده کرد و آن زمان اتفاق ِ طلایی در بازی استقلال رخ داد ، استقلال در آن ده دقیقه جادویی گل مساوی و بعد گل برتری را به ثمر رساند و بازی باخته را برد . بازیکنان استیل آذین عملا نای دویدن نداشتند و استقلال می توانست با مدیریت و اداره بازی به مرحله بعد برود . پنالتی اهدایی داور بازی را مساوی کرد و دو تیم به وقت اضافه پا گذاشتند .
2- استقلال پا گذاشته به میدان دیگر آن استقلالی نبود که در عرض 10 دقیقه بازی باخته اش را برد ، سر درگمی بازی استقلال به استیل آذین فرصت داد که دوباره اعتماد به نفس بگیرد . تعویض های استیلی نتیجه اش گل ناباورانه و پنجم استیل آذین بود و من و هر بیننده ای به خود میگفت بی شک استقلال باز هم بازی را به تساوی خواهد کشاند اما نه تنها این اتفاق نيفتاد ، استقلال هیچ اراده ای در این راه نشان نداد ، تعویض سوم استقلال خنده دار بود ، مرفاوی صادقی را به بازی آورد تا عمران زاده را که دو گل به دو تیم زده و یک پنالتی داده بود به خط حمله منتقل کند . انتقالی که عملا بی ثمر بود . همچون بازی کاملا بی فایده سید صالحی ...
شاید بازیکنی سرعتی و تکنیکی همچون محبوب مجاز در آن لحظات می توانست گره بازی را باز کند اما مرفاوی باز هم به تعویض کلاسیکش رجوع کرد : افزودن یک مدافع به خط حمله ... و استقلال دید که دقایق بر علیه اش می میرند و تیم فنی روی نیمکتش هیچ راه حلی برای برون رفت از این بحران نداشت ، عقربه ها دویدند و دویدند و استقلال حذف شد دقت در آن تایم جادویی که استقلال معجزه آسا به بازی برگشت و سیاوش ، عمران زاده و جانواریو سه گل پیاپی و زیبا به ثمر رساندن کافی ست که باور کنیم استقلال و نفراتش توانایی ویران کردن هر تیمی را دارند.
، به تماشای همه گلهای فرهاد مجیدی در این فصل بنشینید و ببینید استقلال چه ثروتی در خط حمله اش دارد ، بحث در مورد بقیه بازیکن ها هم ما را به این نتیجه می رساند که مشکل تیم نداشتن بازیکن با کیفیت نیست . حتی هاشم بیگ زاده هم امروز وقتی به زمین آمد بهتر از همیشه بود بیایید بار دیگر این سوال را از خود بپرسید که مشکل کجاست؟ نا داوری ها؟ حاشیه هایی که آن مربی دور افتاده از استقلال می سازد؟ بی تعصبی بازیکنان؟ ضعف سر مربی؟
نکته دیگری که در این بازی به چشم آمد ترکیب اولیه و بسیار محافظه کارانه مرفاوی بود . استقلال با بارسلونا بازی نداشت که با دو هافبک دفاعی و تنها با یک مهاجم بازی کند . اما همین ترس از تیمی مثل استیل آذین که از دو شکست پیشینش برابر استقلال درس گرفته بود ، تیمی ساخت که 5 گل به استقلال بزند و سر آخر بازیی را ببرد که در صورت حضور یک مربی با بهره هوشی بالا روی نیمکت استقلال ، محال بود برنده باشد ( کمک های داوری به استيل آذین و داستان هر بازی یک پنالتی که دیگر چیز تازه ای نیست ) اشتباهات فردی در خط دفاعی امسال استقلال بیش از هر فصل دیگری بود و این در حالی ست که ترکیب این خط چند بار دستخوش تغییر شد .
آیا سرمربی به این نتیجه نرسید که بازی فاز دفاعی تیمش قابل اطمینان نیست؟ اگر سر مربی به عنوان مسئول فنی تیم نتوانسته چاره ای برای دفاع سهل انگارانه تیمش بیندیشد بدیهی ست که استقلال و هوادارانش روزهای تلخ این چنینی زیادی از فصل جاری در خاطرات خود بیایند .
تکمله
استقلال به راهش ادامه میدهد و نگارنده به عنوان منتقد صمد مرفاوی همواره آرزو میکنم کاش او همان گمشده استقلال بود و سالیان سال روی نیمکت تیم محبوبم می نشست و فوتبالی هوشمندانه ، زیبا و البته نتیجه گرا به همراه می آورد . کاش رنسانسی در کار بود و مرفاوی مردی بود که میشد به قریحه اش در مربی گری ، به آنچه به آن استعداد و توانایی می گویند اطمینان کرد اما چاره چیست که لیگ را از دست رفته ، جام حذفی را پایان یافته و فتح آسیا را رویایی دور دست می بینم و استقلال را با همه ستاره هایش تیمی که بد هدایت می شود...
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-01-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض حاشيه هايي از ديدار استقلال - استيل آذين / درگيري و دستگيري

ديدار تيم‌هاي فوتبال استقلال تهران و استيل آذين در مرحله‌ي يك‌هشتم نهايي جام حذفي فوتبال ايران با حاشيه‌هايي همراه بود.

پيت بيوتر (دستيار قطبي)، عليرضا دبير، هدايتي و سردار آجرلو در حالي در در استاديوم آزادي حاضر بودند كه از تيم استقلال هيچ كدام از اعضاي هيات مديره و يا مديرعامل باشگاه حضور نداشتند.

- حنيف عمران‌زاده پس از زدن گل به خودي (گل اول استيل آذين) از سوي تماشاچيان استقلال، تشويق شد.

- بارش باران شديد در مقاطعي در استاديوم، مشكلاتي را براي تماشاچيان در پي داشت و باعث شد آنها در زير سقف‌هاي انتهاي طبقه اول، تجمع كنند.

- فرهاد مجيدي بعد از گل اول استقلال، عكس ناصر حجازي كه در زير پيراهنش بود را به تماشاچيان نشان داد.

- با وجود حضور تماشاچيان بسيار بيشتراستقلال نسبت به استيل آذين و وضعيت بهتر اين تيم در ليگ برتر اما، اكثر عكاسان ورزشي پشت دروازه‌ي اين تيم تجمع داشتند. البته آنها در نيمه دوم جاي‌شان را تغيير ندادند.

- تماشاچيان استقلال پس از تساوي 3 بر 3 بازي شعارها و فحش‌هاي زشتي عليه تيم استيل‌آذين سر دادند.

- حسين كعبي دقايقي بعد از گل اول استيل آذين، هنگامي كه رو به روي تماشاچيان تيمش توپ را به بيرون زد، با حركات دست آنها را تحريك و خواست تيم‌شان را تشويق كنند.

- تقابل علي كريمي و حنيف عمران‌زاده در جريان بازي صحنه‌هايي را به وجود آورد كه بعضا باعث تشويق عمران زاده از سوي استقلالي‌ها شد.

- تماشاچيان استقلال هنگامي كه توپ در اختيار مهدي مهدوي كيا قرار مي‌گرفت، سوت‌هاي اعتراض‌آميز زده و او را "هو" مي‌كردند.

- برخي از خبرنگاران شبكه‌هاي تلويزيوني در حين مسابقه و پشت دروازه‌ها با برخي بازيكنان استقلال از جمله "هاشم بيگ زاده" كه مشغول گرم كردن بود، مصاحبه مي‌كردند.

- در حالي كه تيم استيل آذين تبليغ نام شركت خود را روي پيراهنش درج كرده بود اما روي پيراهن حميد نشاط‌جو دروازه‌بان اين تيم شعار "دهه فجر مبارك باد" درج شده بود و پشت آن نيز تبليغ يك شركت بيمه بود.

- برخي از هواداران استقلال پس از گل سوم استيل آذين عليه برخي از بازيكنان تيم‌شان شعارهاي زشتي سر مي‌دادند. آنها همچنين يك‌صدا فحش‌هاي ركيكي را عليه‌ي عليرضا واحدي نيكبخت هنگام ورودش به ميدان سر دادند و تا پايان بازي در مقاطعي كارشان را ادامه دادند.

- هواداران استقلال در ادامه در اعتراض به داوري بازي شعارها و فحش‌هاي بسيار زشتي را عليه "تورج حق‌وردي" داور بازي سر دادند.

- آفسايد اعلام شدن گل پنجم استقلال در دقايق پاياني وقت اضافه نيمه دوم اعتراض تماشاگران اين تيم را به همراه داشت.

- عده‌اي تماشاگران استقلال با در دست گرفتن پول، فرياد مي‌زدند "داور بيا پول بگير" آن‌ها معتقدند كه گل پنجم استقلال آفسايد نبوده است.

- استقلالي‌ها همچنين شعار "فدراسيون لـُنگي نمي‌خواهيم، نمي‌خواهيم " را نيز سر دادند.

- در دقايقي كه استقلال و استيل آذين در گيرودار زدن گل بودند عده‌ي از تماشاگران استقلال با حسين هدايتي مالك باشگاه استيل آذين و همراهانش درگير شدند كه اين نزاع با دخالت نيروي انتظامي و دستگيري يكي دو نفر پايان يافت.

- يك نفر از هواداران تيم استيل آذين حالش به هم خورد و با آمبولانس به درمانگاه انتقال يافت.

- تماشاگران شعار‌هايي نيز عليه پرسپوليس سر دادند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تغییرات زیاد در ترکیب استقلال

ترکیب تیم فوتبال استقلال در دیدار مقابل استقلال اهواز دستخوش چند تغییر خواهد شد.

کادر فنی استقلال قصد دارد در این دیدار ترکیب تیمش را تغییر دهد. در این رابطه باخبر شدیم بیک‌زاده جانشین امیرآبادی، طالب‌لو جایگزین محمد محمدی، مهدی سیدصالحی جایگزین فرهاد مجیدی و همچنین کیانوش رحمتی نیز نیمکت‌نشین خواهد شد تا استقلال با یک هافبک دفاعی به میدان برود.

پیروزی در این دیدار از جهاتی برای استقلال حائز اهمیت است، چون باعث می‌شود این تیم کمی از بحران خارج شود و با روحیه‌ای خوب به مصاف دومین حریف آسیایی خود در لیگ قهرمانان آسیا یعنی الجزیره برود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض جوابيه باشگاه استقلال به بيانيه فدارسيون فوتبال

مديرعامل باشگاه استقلال تهران درپي حذف اين تيم از جام حذفي در نامه‌اي تند خطاب به علي کفاشيان، رئيس فدراسيون فوتبال ،خواستار پاسخ درباره‌ي آنچه که آن را تبعيض برنامه‌ريزي درباره‌ي استقلال و سپاهان خوانده بود شد و درپي آن علي کفاشيان نير به اين ادعا وي پاسخ داد.

در بخش اول نامه باشگاه استقلال که به ابعاد فني بازي، بحث داوري و همچنين موضوع مهم مديريت و زمان‌بندي ديدارهاي ليگ برتر، جام حذفي يا ليگ قهرمانان آسيا اشاره شده، آمده است: اکنون اين پرسش مهم براي افکار عمومي و هواداران و مجموعه باشگاه استقلال به وجود آمده است که آيا توجيه صرف اين موضوع که به دليل مسابقه تشريفاتي تيم ملي ايران مقابل تيم ملي تايلند، مسابقه تيم سپاهان اصفهان مقابل تيم صباي قم درشهر قم در غالب رقابت‌هاي جام حذفي همزمان با مسابقات ديگر نمايندگان آسيايي باشگاه‌هاي ايراني برگزار نشده است، مي تواند دليل قانع کننده‌اي باشد؟ آيا عدالت حکم نمي‌کرد که برنامه ريزان و طراحان براي تيم فوتبال استقلال هم مانند تيم سپاهان چنين" امتياز بزرگي" قائل شوند؟

در بخشي ديگر از نامه آمده است که با وجود اينکه سرمربي محترم تيم ملي با برگزاري مسابقه استقلال مقابل استيل آذين به دليل خستگي ملي پوشان دو باشگاه در فاصله 72 ساعت از مسابقه تيم ملي موافق نبوده‌اند، چگونه است که اين بار برنامه ريزان مسابقات به مانند گذشته به نظر کارشناسي سرمربي تيم ملي توجه نکرده‌اند؟ آيا حضور مديرعامل محترم باشگاه سپاهان در هيات رئيسه سازمان ليگ برتر و رابطه صميمانه مديرعامل محترم باشگاه استيل آذين با رئيس محترم سازمان ليگ برتر و سفر آقاي عزيز محمدي و آقاي عليپوربه عربستان و تماشاي مسابقه تيم سپاهان مقابل تيم عربستاني از نزديک توسط مسئولان سازمان ليگ برتر (درشرايطي که با وجود بهانه هاي پرواز و نبود بليط هواپيما مي توانستند از مسابقه استقلال در جده هم ديدن کنند)همه اين عوامل دراتخاذ يک تصميم تبعيض آميز براي باشگاه استقلال موثر نبوده است؟ آيا بهترين زمان براي طراحان احتمالي برخي جريانات جهت حذف تيم استقلال درچنين مقطعي نبوده است؟

در ادامه نامه باشگاه استقلال به فدراسيون آمده است: به چه علتي تيم استقلال بعد از آن مسابقه سخت و طاقت فرسا در عربستان در يک فاصله کوتاه و با وجود خستگي به مصاف تيم استيل آذين رفت؟ آيا همه ابزارهاي لازم براي برگزاري چنين مسابقه حساس و مهمي فراهم بود؟

اگرچه برخي سايت‌هاي خبري اعلام کرده‌اند که با وجود ارجاع اين نامه توسط جنابعالي به کميته داوران فدراسيون فوتبال، اين نامه به دست آن کميته محترم نرسيده و يا رسيدگي نشده است اما؛ حتما با مشاهده مسابقه روز يکشنبه گذشته نگراني باشگاه استقلال را نسبت به موضوع مطرح شده به وضوح احساس کرده‌ايد! قضاوت ضعيف داور وسط اين مسابقه، آقاي تورج حق وردي نشان داد که اگر برنامه ريزان و طراحان،عدالت و انصاف را رعايت مي‌کردند يکي از زيباترين مسابقه هاي چند سال اخير فوتبال ايران مي توانست در زمان بهتر و با قضاوتي مناسب انجام مي شد.
علي کفاشيان ،رئيس فدراسيون ، نيز با ارسال نامه اي به باشگاه استقلال در پاسخ به آشتياني موارد زير را بيان کرده است:

1- جهت مزيد اطلاع، مسابقه نيمه تمام مقاومت شهيدسپاسي با تيم فولادمبارکه سپاهان اصفهان از هفته بيستم دور برگشت به صورت معوقه در روز سه شنبه 20 بهمن ماه هشتاد و هشت برگزار شدکه تيم استقلال يک روز قبل از آن از سري مسابقات جام حذفي دوشنبه 19 بهمن به مصاف تيم ذرت کاران اردبيل رفته و مسابقه داده است.

2- با توجه به مسابقات هفته اول جام قهرمانان آسيا در روزهاي سه شنبه و چهارشنبه چهارم و پنجم اسفند ماه و براي ايجاد فرصت لازم براي نمايندگان فوتبال جمهوري اسلامي ايران مسابقات هفته 27 دور برگشت تيم‌هاي استقلال تهران ـ ذوب آهن اصفهان و مس کرمان ـ فولادمبارکه سپاهان روز چهارشنبه بيست و هشتم بهمن ماه همزمان برنامه ريزي و برگزار گرديد.

3- مسابقه جام حذفي دور اول از مرحله دوم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان با تيم صنعتي کاوه تهران که همزمان با تيم‌هاي استقلال تهران ـ ذوب آهن اصفهان ـ مس کرمان در روزهاي يکشنبه و يا دوشنبه 9 و 10 اسفند پيش بيني شده و پرواز برگشت آنها از جده به تهران ساعت نيم بامداد يک شنبه 10 اسفند ماه وارد فرودگاه بين المللي تهران مي‌گرديد و با توجه به درخواست باشگاه فولادمبارکه سپاهان و مخالفت کادر فني تيم ملي (با عنايت به حضور چهار بازيکن فولادمبارکه در تيم ملي) در روز دوشنبه 11 اسفند چهار روز قبل از مسابقه آسيايي فولاد مبارکه يعني شنبه اول اسفند 88 برگزار شده است.

4- حضور نمايندگان عزيز فوتبال ايران اسلامي در جام قهرمانان آسيا براي اين فدراسيون و همه اعضا و همه باشگاه‌ها به مثابه و هم‌طراز تيم ملي فوتبال بوده و بر همه ما فرض و لازم است که حمايت همه جانبه خود را از هر لحاظ از نمايندگان فوتبال ايران در ليگ قهرمانان آسيا به عمل آورديم و حضور مسئولان محترم سازمان ليگ به خواست اين فدراسيون بوده و در مسابقات آتي داخلي و بين المللي نيز اين رويه براي همراهي هر 4 نماينده باشگاههاي ايران پيگيري و دنبال خواهد شد.

5- جهت مزيد اطلاع تيم داوري مسابقه فوتبال استقلال تهران و استيل آذين به شهادت کارشناسان محترم داوري به بهترين نحو وظيفه قانوني داوري خود را به انجام رسانده و ايجاد تشکيک در داوري و اعلام تبعيض در برنامه ريزي توسط آن باشگاه منصفانه نبوده و نخواهد بود. ضمن اينکه مسابقات انتخابي تيم ملي فوتبال جمهوري اسلامي ايران با تيم تايلند نيز تشريفاتي نبوده و همه ما وظيفه داريم تيم ملي را در هر حال به بهترين نحو حمايت و پشتيباني کنيم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-02-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سايت گل - پس از بيانيه فدراسيون فوتبال در پاسخ به نامه واعظ آشتياني نوبت به سايت باشگاه استقلال رسيد كه در پاسخ به سايت فدراسيون فوتبال جوابيه‌اي را منتشر كند . پاسخ باشگاه استقلال را با هم بخوانيد.

1 – نامه باشگاه استقلال به صورت دربسته و خصوصي براي آقاي علي كفاشيان ارسال شد و اگر قرار بود اين نامه در اختيار عموم قرار بگيرد در پي نوشت اين نامه آورده مي شد .

2 – طبق بند سوم جوابيه فدراسيون فوتبال كه نگارش آن مبهم و پيچيده است ، چگونه است كه مسابقه سپاهان در جام حذفي مقابل يك تيم غير ليگ برتري ( تيم شهر صنعتي كاوه ) در فاصله چهار روز قبل از مسابقه تيم ملي به دليل مخالفت سرمربي تيم ملي لغو مي شود و با اعلام داوطلبانه باشگاه سپاهان به روزي ديگر موكول مي شود اما براي مسابقه استقلال مقابل استيل آذين چنين اتفاقي رخ نمي دهد ؟ يادآور مي شويم كه رئيس فدراسيون فوتبال در گفت وگوي تلفني با مديرعامل باشگاه استقلال با صراحت گفته اند : « سرمربي تيم ملي شديدا مخالف برگزاري مسابقه استقلال و استيل آذين بود اما توجهي به اين مخالفت نشده است ! »

3 – تا چند روز قبل مسئولان سازمان ليگ برتر تاكيد داشتند كه با هزينه خود به عربستان رفته اند اما تا اين لحظه مشخص شده است كه حداقل درباره يكي از آقايان اين گونه نبوده است ! جا دارد از سازمان ليگ برتر سئوال كنيم كه چرا بعد از اعتراض اعلام مي شود كه باشگاه سپاهان روحاني نداشت ، آقاي عليپور را با خود به عربستان بردند ؟ فدراسيون فوتبال كه حتي نامه هاي دربسته و خصوصي را به دليل شفاف سازي منتشر مي كند ، به چه دليل در اين جور موارد پيش از اعتراض ها به شفاف سازي نمي پردازد ؟!

4 – بنابر بند سوم جوابيه فدراسيون فوتبال جاي تعجب دارد كه تاخير در برگشت تيم سپاهان از طريق جده به تهران چه ارتباطي با اعتراض باشگاه استقلال دارد ؟! ( تيم سپاهان به قصد زيارت بعد از مسابقه از رياض به جده رفته است . موضوعي كه مي توانست براي تيم استقلال هم منجر به تاخير در ورود به ايران شود ) وقتي اراده مسئولان سازمان ليگ برتر پيش از سفر به عربستان به عدم برگزاري مسابقه سپاهان مقابل صباي قم ( جام حذفي ) بوده است ، اين گونه توجيهات بي ارتباط چه معنايي دارد ؟ آيا نشان دهنده اين نيست كه دلايل در دو روز گذشته ساخته شده اند ؟!
قضاوت را با وجود توضيحات مبهم فدراسيون فوتبال به شما مخاطب گرامي مي سپاريم و ....
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-06-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض بیانیه استقلال علیه سپاهان

باشگاه استقلال یکبار دیگر در یک بیانیه به باشگاه سپاهان حمله کرد. این بیانیه در واکنش به بیانیه سپاهن منتشر شده و لابد سپاهان هم به آن واکنش نشان خواهد داد!

سایت گل -كميته حقوقي باشگاه استقلال، پاسخ نامه باشگاه سپاهان را داد:
بيانيه اخير باشگاه سپاهان همچون بيانيه هاي گذشته احساسي و با نقض مسايل حقوقي همراه بود. در اين بيانيه كه شكل شكايت به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال را هم به همراه داشت، با صراحت و بدون ملاحظات حقوقي مديرعامل باشكاه استقلال را متهم و عدم اطلاعات لازم و فني و نيز حاشيه سازي و تحريك و تشويش افكار عمومي و ارائه نقض صريح و آشكار و تخطي از قانون را در شكل و قالبي ديگر نموده است!!
هر فرد عامي در جامعه به خوبي مي داند هر گونه اتهام انتسابي به هر فرد حقيقي و حقوقي ابتدا بايد توسط مراجع ذي صلاح رسيدگي و پس از اثبات آن اعلام و سپس ( در صورت لزوم) مبادرت به انتشار آن شكوائيه گردد. بر اساس اصل 22 قانون اساسي حيثيت اشخاص از تعرض مصون است و برابر با اصل 39 قانون اساسي هتك حرمت و حيثيت اشخاص ممنوع و موجب مجازات است، اين اصل از قانون اساسي به عنوان "سند ميثاق ملي " محسوب مي شود و پايبندي به آن براي آحاد مردم لازم الرعايه است اما به استناد ماده 698 قانون مجازات اسلامي، هر گونه نامه يا شكوائيه يا عرايض و هر گونه اوراق چاپي و خطي كه منجر به تشويش اذهان عمومي گردد، ممنوع بوده و مرتكب آن علاوه بر اعاده حيثيت مستحق مجازات خواهد شد. لذا هيچ فرد حقيقي و حقوقي حق ندارد، قبل از رسيدگي مراجع ذي صلاح طبق قانون و اثبات تخلف مبادرت به انتشار آن شكوائيه نمايد.
با استناد همين موارد از قانون، باشگاه استقلال حق قانوني خود مي داند كه از رفتار، نگارش و انتشار و نيز انتساب موارد اتهامي كه در هيچ يك از مراجع ذي صلاح به اثبات نرسيده است، از باشگاه سپاهان شكايت نمايد و انتظار است همكاران محترم قبل از انتشار هر گونه نامه يا دعوي حقوقي، رعايت نكات حقوقي را مورد توجه قرار دهند. "
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 03-25-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض 10 تفاوت امیر و منصور، قلعه نویی در اوایل بهار هنگ می کند

برای ابراهیم زاده این مهم است که بازیکنی که در بهترین شرایط قرار دارد و انگیزه اش از جنگیدن او در تمرینات هویداست بازی کند، به همین دلیل بود که ایگور تا زمانی که به استاندارد خودش دست نیافت یک نیمکت نشین صرف بود

1)شاید این موضوع اصلی ترین تفاوت ابراهیم زاده و قلعه نویی باشد. تیم امیر تنها بدون عماد رضا به یک تیم کاملاً معمولی تبدیل شده ولی ذوب آهن اجازه نمی دهد غیبت لیدر اصلی تیمش یعنی محمد صلصالی اصلاً به چشم آید. تصور همگان بر این بود که ذوب آهن در دیدار با بنیادکار از پاشنه آشیلی به نام عدم حضور صلصالی ضربه می خورد ولی ابراهیم زاده این مشکل را از یک خط جلوتر حل کرد و اصلاً اجازه نداد بنیادکار با گرفتن کمربند میانی تیمش، خط دفاعی که کاپیتانش را مصدوم می دید تحت فشار قرار دهد. قبل از بازی ذوب آهن مقابل بنیادکار به این فکر می کردم که عدم حضور صلصالی توجیه خوبی است که ابراهیم زاده می تواند در صورت نتیجه نگرفتن مقابل بنیادکار به آن اشاره کند، اما اصولاً ابراهیم زاده مرد توجیه نیست. او معتقد است باید در هر شرایطی نتیجه بگیرد. در صورتی که قلعه نویی بعد از بازی مقابل الشباب می گوید: آن روزی که می گفتم یک مهاجم دیگر می خواستیم تا در آسیا موفق باشیم، کسی گوش نکرد، یا بعد از شکست مقابل پاختاکور داوری را مورد خطاب قرار می دهد، در طرف مقابل ابراهیم زاده که با قرار گرفتن تیمش در گروه مرگ توجیه خوبی برای صعود نکردن داشت، در مصاحبه ای گفت: می خواهیم در گروه مرگ زندگی کنیم و از الان هدفمان جام باشگاههای جهان است و در عمل نشان می دهد واقعاً دنبال توجیه کردن نیست.

2) قلعه نویی اکنون هفته هاست تیمش در حسرت گذر کردن از تعداد 5، 6 پاس سالم و رو به جلو می سوزد اما تیم ابراهیم زاده چنان فوتبال شناوری را مقابل بنیادکار به نمایش می گذارد که اسکولاری در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی آنها را با تیمهای لیگ برتر انگلیس مقایسه می کند.

3) تیم ابراهیم زاده می داند برای بردن باید گل برد را به ثمر برساند. دقیقه اش خیلی مهم نیست. از یک تا نود، فرصت هست و تیم ذوب آهن زهرش را در زمانی که فرصت خوبی پیش بیاید می پاشد، اما سپاهان قلعه نویی کافی است تا دقیقه 30، 40 گل نزند آن موقع می شود ورزشگاه را ترک کرد و مطئمن بود سپاهان تا دقیقه 90 هنر گلزنی ندارد. مشخص نبود اگر در دقیقه 1 دیدار سپاهان مقابل شاهین، ابراهیم توره برای تیمش گل نمی زد سرنوشت تک دیداری که سپاهان در هفته های اخیر پیروز شده به کجا کشیده می شد.

4) شاگردان ابراهیم زاده همگی در بهترین شرایط خود هستند و رشد کیفی آنها به وضوح مشخص است. از شهاب کردان گرفته تا خلعتبری همگی نسبت به فصول قبل رشدی شگفت انگیز داشته اند حال آنکه قلعه نویی اصلاً نمی تواند مدعی باشد ستارگانش را نسبت به فصل پیش ارتقا داده است. مهدی رحمتی همان مهدی رحمتی فصل پیش است، عقیلی هم تفاوتی نکرده و سید جلال و نویدکیا و سایرین هم همانهایی هستند که سابق نیز با 10 درصد پایین و بالا همین کیفیت را ارائه می دادند. متاسفانه باید گفت اتفاقاً در این مقطع فصل همه بازیکنان سپاهان در انجام کارهای تاکتیکی دچار افت شدیدی نیز شده اند که این مشکل بی شک انگشت اشاره به سوی سرمربی دارد، چرا که بازیکنان هیچ یک دچار افت بدنی و کیفیت فردی نشده اند.

5) پاپی، حاتمی و آرماندوسا تعویض های تکراری آقای سرمربی هستند که به خاطر نداریم در یک بازی جریان بازی را عوض کرده باشند، حال آنکه تعویض های ابراهیم زاده در هر مسابقه کاملاً هوشمندانه، جریان ساز و بر اساس اصول تعویض و احساس نیاز برای بالانس تیم صورت می گیرد. صالحی نژاد برای محکم تر کردن کمربند خط میانی، فرهادی برای حفظ قدرت تهاجمی و مسلمان برای استفاده از هوش و قدرت حفظ توپش به منظور کشتن حرفه ای زمان بازی.

6) ابراهیم زاده که هنوز جامی را فدا نکرده و با اینکه نیمکتی با مهره های سپاهان ندارد، توانش را برای موفقیت در سه جام به شکلی بسیار اصولی تقسیم کرده است. در طرف مقابل قلعه نویی و باشگاه سپاهان وقتی در مقابل صبا با انجام یکی دیگر از بازیهای ضعیف هفته های اخیر خود مغلوب می شوند، تلویحاً و به نوعی صراحتاً می گویند جام حذفی را خیلی جدی نگرفته بودیم، اصفهانی ها مطمئناً از این سپاهان بیش از تصاحب یک لیگ برتر تنها انتظار دارند.

7) سه گلی که ذوب آهن به بنیادکار زد با استفاده از سه تاکتیک مختلف بود. سانتر از جناحین، شوت از پشت محوطه جریمه و حرکت های در عمق خلعتبری، حال آنکه سپاهان و حاج صفی این روزها تبدیل شده اند به استقلال و علیزاده زمان قلعه نویی... از دقیقه یک اوت دستی، واقعاً مضحک و تاسف بار است.

8) برای ابراهیم زاده این مهم است که بازیکنی که در بهترین شرایط قرار دارد و انگیزه اش از جنگیدن او در تمرینات هویداست بازی کند، به همین دلیل بود که ایگور تا زمانی که به استاندارد خودش دست نیافت یک نیمکت نشین صرف بود، او این را به سایر بازیکنان هم تفهیم کرده باید برای بازی کردن باید نفر اول پست خود باشند، این در حالی است که در سپاهان توره، در هر شرایطی بازی می کند، حاج صفی از جایگاهش حتی در بدترین شرایط خودش مطئمن است و ...

9) تفاوت آخر هم به تفاوتی مربوط است که برای اصفهانی ها جماعت خیلی با اهمیت است. در بین بازیکنان و کادر فنی ذوب آهن لهجه اصفهانی به شکل غیرقابل اغماضی بر سپاهانی ها می چربد. ذوبی ها شاید به همین خاطر است که در یک روز بارانی ورزشگاهشان را مقابل بنیادکار پر می بینند. هواداران خفته این تیم بعد از نزدیک به یک دهه با تیمشان آشتی کرده اند و این روزها هوادارانی را در استادیوم فولادشهر می بینیم که شاید نزدیک به یک دهه بود به استادیوم نیامده بودند.

10) شاید اگر منصور به جای قلعه نویی بود می توانست به تیمش دیکته کند که هنوز هیچ چیز برای سپاهان تمام نشده، هنوز سه بازی دست نخورده باقی مانده که اگر به صورت مجزا به آنها نگاه شود پیروزی در آنها برای تیمی که اسکلت اصلی تیم ملی را در اختیار دارد، اتفاق غیرممکنی نخواهد بود، اما چنین خواسته ای از امیر بعید است چرا که تجربه نشان داده قلعه نویی معمولاً در اوایل بهار هنگ می کند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)