بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-06-2010
T I N A آواتار ها
T I N A T I N A آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 0

66 سپاس در 58 نوشته ایشان در یکماه اخیر

isn - وكيل سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس از احتمال شكايت على دايى از رئيس كميته تربيت بدنى و جوانان و نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس خبر داد.عسكرى پيش بين در مورد اظهارات سيد جلال يحيى زاده رئيس كميته تربيت بدنى و جوانان و نماينده مردم تفت و ميبد در مجلس درباره على دايى گفت: يحيى زاده مطالبى خلاف واقع و توهين آميز را به موكلم نسبت داده است. اين امر سبب شده تعداد كثيرى از خانواده شهدا، جانبازان و رزمندگان در مقابل اين اظهارات از موضع به حق دايى دفاع كنند.او ادامه داد: موكلم با حفظ حق طرح شكايت كيفرى از طريق دادسراى ويژه روحانيت به اظهارات يحيى زاده مطالبى را عنوان كرده است.وكيل سرمربى پرسپوليس گفت:يحيى زاده گفته در روز فتح خرمشهر على دايى بدترين بداخلاقى ها را كرده است. يحيى زاده به دفاع از اعضاى فدراسيون فوتبال پرداخت و گفت: دايى به جاى جار و جنجال و هياهو و حضور در دادگاه و طلب آنچه كه برايش كارى انجام نداده بدهى ۲۳۰ ميليون تومانى مالياتى اش را بدهد. ايشان همچنين اعلام كرده موكلم (على دايى) مطرود و منفور مردم است و به موكلم توصيه كرده از شهدا، رزمندگان و جانبازان الگوى رفتارى بياموزد.پيش بين تاكيد كرد: نظر موكلم اين است كه همگان مى دانند على دايى در روز فتح خرمشهر در مصاحبه اش با صدا و سيما و خبرنگاران بر خلاف ادعاى يحيى زاده مطالبى در مورد بزرگداشت و تكريم حماسه خرمشهر اظهار داشته است و تأكيد كرده سرافرازى، آرامش و آسايش امروز را مديون جانفشانى شهدا و جانبازان هستيم.وكيل على دايى يادآور شد: متأسفانه يحيى زاده در قامت وكيل مدافع فدراسيون فوتبال حقايق را وارونه جلوه داده است. جالب اينكه ايشان مى دانند يكى از مباحث اختلافى در كميته انضباطى بحث روشن شدن مسئول پرداخت ماليات است و معلوم نيست ايشان با كدام مجوز شرعى و قانونى به خود اجازه دادند اسم دايى قبل از صدور حكم كميته انضباطى را به عنوان بدهكار مالياتى بگويد. اين در حالى است كه دايى طى اظهار نامه مالياتى كه تقديم حوزه مالياتى شده صراحتا مبلغ قرارداد را به حوزه مالياتى اعلام كرده و ميزان ماليات آن را ۱۶۶ ميليون تومان عنوان كرده است.پيش بين اظهار داشت: دايى در سال گذشته به عنوان مؤدى مورد تقدير وزارت دارايى قرار گرفته است. يحيى زاده بر اساس كدام سند و مدرك رقم ۲۳۰ ميليون تومان را احراز كرده و بر اساس كدام سند و مدرك بر ايشان محرز شده كه دايى منفور و مطرود ملت است؟ وى تصريح كرد: همانطور كه در جرايد و سايت هاى خبرى عنوان شد شمارى از خانواده شهدا، رزمندگان و جانبازان اردبيل در طومارى از موضع به حق دايى در برابر اظهارات يحيى زاده دفاع كردند. دايى نيز به تأسى از شهدا، ايثارگران و رزمندگان حق خود را مطالبه كرده و بهتر آن بود كه يحيى زاده به جاى پيش داورى منتظر صدور رأى از ناحيه كميته انضباطى كه تنها مرجع صلاحيت دار براى اختلافات ورزشى است مى ماند.وكيل دايى گفت: موكلم معتقد است اين گونه سخنان يحيى زاده كه در دفاع از دوستان فدراسيونى ايشان است نوعى تبليغات پيش از موعد انتخاباتى محسوب مى شود. يكشنبه 16 خرداد 1389

قدیمی 06-06-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - على كفاشيان در پاسخ به اين سوال كه شمس سرمربى تيم ملى فوتسال گفته تا زمانى كه كفاشيان و ترابيان در فدراسيون حضور داشته باشند در تيم ملى همكارى نمى كند اظهار داشت: فدراسيون فوتبال از نتايج و كارنامه آقاى شمس راضى است. ايشان زحمات بسيارى كشيده و به عنوان يك چهره برتر در آسيا به خانواده فوتسال تعلق دارد. وى ادامه داد: من هنوز موفق به ديدارايشان نشده ام. زمانى كه شمس از مسابقات بازگشت من در چهارمحال و بختيارى بودم و هيچ صحبتى با ايشان نداشته ام.كفاشيان درباره مذاكره با ويكتور هرماندس هلندى با خنده عنوان كرد: اصلا مذاكره اى باويكتورهرماندس نداشتيم. زمانى كه فدراسيون با آقاى شمس قرارداد بلندمدت دارد دليلى براى مذاكره با ساير گزينه ها نخواهد داشت.رئيس فدراسيون فوتبال در پاسخ به اين سوال كه پس چرا اين مربى براى تيم ملى پيام تبريك مى فرستد گفت: او حتماً به تيم ملى فوتسال ايران علاقه مند است كه پيام تبريك مى فرستد اما اصلاً بحثى درباره مذاكره با ايشان وجود ندارد.وى در پاسخ به اين سوال كه شمس گفته بود فدراسيون مى خواست شرايطى را فراهم كند تا من استعفا دهم و در نهايت به هدفش رسيد، گفت: فدراسيون اصلا چنين تصميمى نداشته است و من اين موضوع را رد مى كنم. ممكن است از نظر منابع مالى فدراسيون دچار مضيقه بوده و درپرداخت هايش ديركرد داشته باشد اما به هيچ عنوان بحث عدم پرداخت مطرح نبوده است. كفاشيان درباره تاييد يا عدم تاييد درخواست استعفاى شمس توسط فدراسيون فوتبال گفت: هنوز استعفاى ايشان را نديده ام. ترابيان با من تماس گرفت و گفت آقاى شمس استعفا داده است و تا زمانى كه استعفاى ايشان را نبينم نمى توانم موافقت يا عدم موافقت درباره اين استعفا را اعلام كنم. وى ادامه داد: البته بايد با ايشان صحبت كنم و سپس درباره استعفا نظرم را خواهم داد. كفاشيان درباره سفر آينده خود به آفريقاى جنوبى و حضور در كنگره فيفا اظهار داشت: قرار است در آفريقاى جنوبى ۲ كنگره ساليانه برگزار شود كه يكى درباره آسيا و ديگرى در مورد فيفا است. در اين كنگره بحث سخرانى نمايندگان ايران مطرح نيست و در حدود ۲۰۴ كشور عضو فيفا به ارائه گزارش عملكرد كميته هاى فدراسيون هاى خود خواهند پرداخت. وى ادامه داد: ما نيز به عنوان عضو اين كنگره پس از ارائه گزارش، ديدارهايى با روساى فدراسيون روسيه و اوكراين برگزار خواهيم كرد. ضمن اينكه با بلاتر و بن همام هم درباره پروژه گل به بحث و تبادل نظر خواهيم پرداخت. رئيس فدراسيون فوتبال درباره اينكه آيا امكان مذاكره با تيم هاى مطرح براى برگزارى ديدار دوستانه وجود دارد گفت:برگزارى اين جلسات بيشتر براى آشنا شدن با روساى فدراسيون فوتبال كشورها است و امكان صحبت درباره برگزارى ديدار دوستانه با تيم هاى مطرح ضعيف است اما مى توان چنين بحث هايى نيز در اين جلسات عنوان شود. كفاشيان درباره حضور مربيان در مسابقات جام جهانى خاطرنشان كرد: افشين قطبى به عنوان سرمربى تيم ملى براى ديدن اين مسابقات به آفريقاى جنوبى اعزام مى شود و ساير مربيان نيز كه در اين رقابت ها حضور مى يابند از طريق فدراسيون نيست.وى دليل حضور قطبى در جام جهانى را صحبت با ساير مربيان و آناليز تيم ملى كره شمالى به عنوان هم گروه ايران در مسابقات جام ملت هاى آسيا عنوان كرد. يكشنبه 16 خرداد 1389

قدیمی 06-06-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - مسعود زريبافان رييس مجمع باشگاه استقلال تهران با اشاره به ديدار اخير خود با على سعيدلو معاون رييس جمهورى و رييس سازمان تربيت بدنى گفت: خبرهاى خوشى در راه است كه تيم استقلال را به روزهاى طلايى خود باز مى گرداند.وى افزود: در اين ديدار بحث هاى مهمى در باره وضعيت كنونى و آينده باشگاه استقلال مطرح شد كه بدون شك با حمايت سازمان تربيت بدنى تلاش خواهيم كرد تا استقلال را به روزهاى طلايى آن بازگردانيم. او ادامه داد: با تشكيل هيات مديره استقلال، به سمت تفاهم و همكارى حركت مى كنيم و مى توانيم به هواداران اطمينان دهيم كه چشم انداز بسيار خوبى پيش روى باشگاه مورد علاقه آنان قرار دارد. رييس مجمع باشگاه استقلال تهران تصريح كرد در آينده اى نزديك با مرتفع شدن مشكلات باشگاه، نگرانى هواداران نسبت به آينده تيم محبوب خود نيز برطرف خواهد شد. وى افزود: با توافق به عمل آمده با رييس سازمان تربيت بدنى، تركيب هيات مديره و مدير عامل جديد باشگاه بلافاصله پس از آن، كادر فنى و سرمربى تيم فوتبال استقلال مشخص خواهد شد و مسائل مديريتى اين باشگاه نيز به زودى مرتفع مى شود. يكشنبه 16 خرداد 1389

قدیمی 06-06-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

قلعه نويى: تغييرمديريت استقلال موجب برگشتم به اين تيم نمى شود

تهران IranSport.Net - در حالى كه قرار بود امير قلعه نويى قراردادش را صبح روز پنجشنبه در هيات فوتبال اصفهان به ثبت برساند اما حضور وى در تهران و دفتر سعيدلو باعث شد تا ابهامات زيادى در خصوص تمديد قرارداد وى با سپاهان و احتمال بازگشتش به استقلال شنيده شود. در اين شرايط تمامى گمانه زنى ها خبر از احتمال حضور او در استقلال با توجه به استعفاى دسته جمعى اعضاى هيات مديره مى داد اما قلعه نويى با رد اين موضوع گفت: روز پنجشنبه تنها براى ديدار با رئيس سازمان تربيت بدنى و مشاوره با وى به سازمان رفته بودم. ايشان لطف كرد و از بنده براى مشورت گرفتن دعوت كرد و من هم اجابت كردم. وى اضافه كرد: من با سپاهان صحبت كرده ام و به اين تيم تعهد دارم. درست است كه هنوز قراردادم را ثبت نكردم اما صراحتاً اعلام مى كنم از سه شنبه هفته جارى كارم را با سپاهان شروع مى كنم و تيمم را در اصفهان تمرين خواهم داد، بنابراين حضورم در استقلال منتفى است. من به ساكت قول داده ام و آنها هم در جذب بازيكن خوب عمل كرده اند.تغيير مديريت استقلال باعث نمى شود تا من دوباره به اين تيم بيايم و صحبت هايم را در اين خصوص قبلاً گفته ام.قلعه نويى در پايان گفت، حضور حجازى به عنوان يكى از اعضاى هيات مديره را به وى تبريك مى گويم. من هميشه خودم را يك استقلالى مى دانم و در جلسه با سعيدلو در خصوص آينده استقلال مشورت كرديم.

تاريخ مخابره پيام:يكشنبه 16 خرداد

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - على كريمى هافبك استيل آذين با تمديد قراردادش در اين تيم ماندگار شد و اظهار اميدوارى كرد كه استيل آذين در فصل جديد موفق به كسب عنوان قهرمانى شود. وى پس از تمديد قرارداد گفت: من فصل خوبى را در تيم استيل آذين سپرى كردم و پس از مذاكرات با مسئولان اين باشگاه براى تمديد قرارداد به مدت يك فصل ديگر به نتيجه رسيديم. استيل آذين تيم كم حاشيه و خوبى است. شرايط اين تيم را مساعد ديدم و قراردادم را تمديد كردم.او اضافه كرد: پيشنهاداتى از تيمهاى مختلف دريافت كرده بودم اما واقعا فصل گذشته از شرايط استيل آذين راضى بودم و از سويى ترجيح مى دادم در تهران بمانم. به همين جهت قراردادم را تمديد كردم و خوشحالم كه باز هم براى استيل آذين بازى مى كنم. مى خواهم سالهاى آخر فوتبالم را در تهران بگذرانم.هافبك استيل آذين با اشاره به فعاليت اين باشگاه در فصل نقل و انتقالات تصريح كرد: فكر مى كنم يارگيرى خوبى داشته ايم و نسبت به تيمهاى ديگر بهتر عمل كرده ايم. با اين شرايط تيم قدرتمندى آماده شده و اميدوارم موفق به كسب عنوان قهرمانى شويم. من فكر مى كنم اين مجموعه توان قهرمانى را دارد. استيل آذين حالا يكى از شانسهاى اصلى قهرمانى است اما بايد سخت تلاش كنيم تا به اين هدف برسيم.كريمى در پايان گفت: اميدوارم همه در كنار هم تلاش كنيم و با موفقيت در مسابقات ليگ پاسخ خوبى به زحمات آقاى هدايتى و آقاى آجورلو بدهيم. اميدوارم همه اعضاى تيم در پستها و جايگاههاى خودشان به خوبى تلاش كنند تا شاهد موفقيت استيل آذين باشيم. دوشنبه 17 خرداد 1389

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - صمد مرفاوى سرمربى تيم مس كرمان با اشاره به آخرين موقعيت اين تيم گفت: در مورد آينده مس فعلا نمى توانم اظهارنظر كنم. وى خاطرنشان كرد: با توجه به اينكه هنوز تمرينات تيمى را در مس آغاز نكرده ايم،نمى توانم در رابطه با آينده اين تيم اظهار نظر كنم.او ادامه داد: ليست مورد نيازم را براى تكميل نفرات در مس به مديران باشگاه داده ام و آنها هم قرار است با بازيكنان مورد نياز مذاكرات را انجام دهند.وى افزود: قرار بود تمرينات را از امروز آغاز كنيم كه البته به دليل عدم جذب بازيكنان و مشخص نشدن وضعيت بازيكنان قبلى اين كار انجام نشد.مرفاوى تاكيد كرد: با آغاز تمرينات مى توانم ارزيابى خود را نسبت به مس انجام دهم و تيم را براى رقابت هاى ليگ آماده كنم.سرمربى اسبق تيم استقلال در مورد آخرين وضعيت اين تيم عنوان كرد: تا آخرين لحظه هاى كه در استقلال حضور داشتم تلاشم را براى حضور در اين تيم به كار گرفتم و در خصوص اين تيم ديگر اظهارنظرى ندارم. دوشنبه 17 خرداد 1389

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - على پروين پيشكسوت و اسطوره فوتبال كشورمان در خصوص انتقاد از امير قلعه نويى سرمربى تيم سپاهان اصفهان و همچنين حضور افراد اضافى در كنار وى گفت: در كشور ما هر مربى به سبك و روش خاص خود كار مى كند ما نبايد بى دليل از آنها انتقاد كنيم چون من فكر مى كنم وى با همين روش ها از نتايج خوبى برخوردار شده است و تيمش را قهرمان ليگ كرده است. ضمن اينكه قلعه نويى به اتهام رفاقت مورد انتقاد قرار مى گيرد كه واقعا اين منصفانه نيست. پروين در ادامه صحبت هايش در ارتباط با شرايط تيم پرسپوليس اظهار كرد: خوشبختانه آرامش در اين تيم حكمفرما است و همه عوامل به خوبى به كار خود واقف هستند و براى اين تيم تصميم گيرى مى كنند پس نيازى به حضور من نيست. پيشكسوت فوتبال كشورمان در پايان در مورد تيم سرخپوش پايتخت گفت:اين تيم براى من عزيز است و من هميشه براى تيم محبوب خود آرزوى موفقيت مى كنم حتى در روزهايى كه دور از تيم باشم. اميدوارم در فصل جديد از رقابت هاى فوتبال شاهد پيروزى پرسپوليس باشيم. دوشنبه 17 خرداد 1389

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - كامرانى فر نماينده داورى ايران در جام جهانى فوتبال به عنوان كمك داور ذخيره ديدار تيم هاى آرژانتين و نيجريه در جام جهانى ۲۰۱۰ انتخاب شد. داوران مرحله گروهى جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى از سوى مسئولان برگزارى مسابقات انتخاب شدند كه بر اين اساس حسن كامرانى فر به عنوان كمك داور ذخيره بازى آرژانتين و نيجريه انتخاب شد. اين مسابقه از گروه b روز ۲۲ خرداد در ژوهانسبورگ آفريقاى جنوبى برگزار خواهد شد.
اسامى تيم داورى اين مسابقه:
داور: وولفگانگ استارك (آلمان)
كمك داور اول: سالور ين هدريك (آلمان)
كمك داور دوم: پيكل مايك (آلمان)
داور چهارم: خليل الغمدى (عربستان)
كمك داور ذخيره: حسن كامرانى فر (ايران)
دوشنبه 17 خرداد 1389

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

isn - تنها نماينده فوتبال ايران در جام جهانى ۲۰۱۰ آفريقاى جنوبى با بيان اينكه حضور در اين رويداد مهم برايم دو احساس متفاوت را به همراه دارد، گفت: از حضور در جام جهانى هم خوشحالم و هم ناراحت.حسن كامرانى فر كمك داوربين المللى فوتبال كشورمان و تنها نماينده ايران درجام جهانى آفريقاى جنوبى ضمن بيان اين مطلب افزود: از اينكه به عنوان تنها نماينده جامعه داورى ايران درمهمترين رويداد جهانى فوتبال حضور دارم، بسيارخوشحالم و اينكه مى توانم شايستگى داوران فوتبال ايران را در بالاترين سطح فوتبال جهان به نمايش بگذارم احساس غرور مى كنم.وى اضافه كرد: با اين وجود از اينكه تيم ملى فوتبال ايران در جام جهانى حضور ندارد، بسيار متاسفم و معتقدم جاى فوتبال ايران در بين ۳۲ تيم برتر جام جهانى واقعا خالى است.كمك داور بين المللى فوتبال كشورمان با تاكيد براينكه عملكردم از ۲سال پيش زير ذره بين afc و fifa قرار داشت و آزمون هاى سختى را براى رسيدن به جام جهانى پشت سرگذاشتم، اظهارداشت: بنده از زمان بازيهاى المپيك ۲۰۰۸ چين عملكردم زير نظر afc بود و آنها قضاوت هاى من را به طور مداوم تحت نظر داشتند تا اينكه به عنوان يكى از داوران آسيايى من را به فيفا معرفى كردند. دوشنبه 17 خرداد 1389

قدیمی 06-07-2010
T I N A آواتار ها
کاربر فعال

دعوت بلاتر از دايى براى حضور در افتتاحيه جام جهانى

تهران IranSport.Net - آقاى گل فوتبال ملى جهان براى حضور در مراسم افتتاحيه مسابقات جام جهانى ۲۰۱۰ چهارشنبه هفته جارى راهى ژوهانسبورگ آفريقاى جنوبى مى شود. على دايى سرمربى تيم فوتبال پرسپوليس و عضو كميته فوتبال فيفا، با دعوت رسمى از سوى سپ بلاتر رئيس فدراسيون جهانى فوتبال، چهارشنبه هفته جارى راهى شهر ژوهانسبورگ آفريقاى جنوبى مى شود تا در مراسم افتتاحيه جام جهانى ۲۰۱۰ حضور داشته باشد.اين مراسم پنجشنبه شب در ورزشگاه ساكرسيتى برگزار مى شود كه فرانتس بكن باوئر رئيس كميته فوتبال فيفا، على دايى و ساير اعضاى اين كميته در آن حضور خواهند داشت.على دايى آقاى گل فوتبال ملى جهان به دعوت بلاتر در مراسم مرحله نخست قرعه كشى جام جهانى ۲۰۱۰ حضور داشت اما به دليل مشكلات شخصى از حضور در مراسم قرعه كشى مرحله نهايى اين رقابت ها عذرخواهى كرد.

تاريخ مخابره پيام:دوشنبه 17 خرداد 1389

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)