بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 07-19-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض خليلي، شريفي‌نسب و ممبيني با نفت آبادان قرارداد امضا كردند

باشگاه صنعت نفت آبادان با 3 بازيكن جديد قرارداد داخلي امضا كرد.

ظهر امروز مسئولان باشگاه نفت آبادان با 3 بازيكن قرارداد يك ساله داخلي امضا كرد.
محسن خليلي، اميد شريفي نسب و علي ممبيني بازيكناني هستند كه امروز به تيم صنعت نفت آبادان پيوستند.
قرارداد اين 3 بازيكن به زودي در هيات فوتبال آبادان ثبت خواهد شد.
همچنين حسن هوري، رسول ميرطرقي، هدايت شهرياري و مهرداد مير نيز قراردادهاي خود را با اين تيم تمديد كردند.
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 07-19-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام
پیش فرض دو ايراني اوساسونا در تمرينات حاضر نشدند

تمرينات تيم فوتبال اوساسونا اسپانيا بدون دو بازيكن ايراني از سر گرفته شد.

به نقل از سايت رسمي اوساسونا، جواد نكونام و مسعود شجاعي به رغم انصراف از حضور در اردوي اتريش و ابقا در كاروان فوتبال اوساسونا در تمرينات جديد تيمشان حاضر نشدند.

سايت خبري روزنامه ال‌پايس اسپانيا در گزارشي از نقل و انتقالات لاليگا در بخش اوساسونا، غيبت دو بازيكن ايراني اين تيم را بي ارتباط با جدايي محتمل اين دو از اين تيم ندانسته است.

در سايت خبري باشگاه اوساسونا، تنها به غيبت اين دو بازيكن اشاره شده اما روشن است كه اوساسونا با به خدمت گرفتن لكيچ از تيم ستاره سرخ بلگراد عملا بي‌ميلي خود را به ادامه همكاري با شجاعي نشان داده ضمن اينكه زمزمه پيوستن نكونام هم به المپياكوس يونان به گوش مي‌رسد.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-19-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

nae به Yahoo ارسال پیام

سازمان ليگ فوتبال حرفه‌اي اعلام كرد فقط 4 مربي از هر تيم مي‌توانند روي نيمكت بنشينند.

مصطفي شهبازي مسئول نقل و انتقالات سازمان ليگ در مورد اينكه از هر تيم چند مربي مي‌تواند بر روي نيمكت مربيگري بنشيند گفت: طبق قوانين از هر تيم 8 نفر مي‌توانند روي نيمكت حضور داشته باشند.4 مربي، يك سرپرست، يك پزشك، يك فيزيوتراپ و يك مسئول تداركات افرادي هستند كه مجاز هستند وي نيمكت مربيگري يك تيم در طول ليگ برتر حضور داشته باشند.

وي در پاسخ به اين سوال كه اگر يك تيم بيش از 4 مربي داشت چه وضعيتي پيش مي‌آيد گفت: يك تيم شايد بيش از 10 مربي داشته باشد اما فقط 4 مربي روي نيمكت مي‌نشينند.يك سرمربي، يك مربي، يك مربي بدنساز، يك مربي دروازه‌باني افرادي هستند كه از كادر فني مجاز هستند روي نيمكت يك تيم در طول مسابقه بنشينند.
سال 89 تو دربی 69
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 07-19-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

انتقاد بي‌سابقه‌ي "علي سعيدلو" از رسانه‌هاي ورزشي:
برخي‌ها چيزهايي از خودشان مي‌بافند!
فقط منفي‌ها را مي‌گويند

علي سعيدلو در حاشيه مراسم افتتاحيه دومين دوره فستيوال جهاني هنرهاي رزمي گفت: بودجه سازمان تربيت بدني هيچ مشكلي ندارد و طبق روال عادي پرداخت مي‌شود و موضوع سهميه‌ي دو ميلياردي بازي‌هاي المپيك را هم در يك نشست با مسوولان كميته ملي المپيك حل كرديم.
به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، رييس سازمان تربيت بدني افزود: عده‌اي در مطبوعات فقط مي‌خواهند نكات منفي را بيان كنند. تمام اردوهاي تيم‌هاي ملي با دقت و نظم و طبق روال انجام مي‌شود و اميدوارم مجموعه‌ي تلاش‌هايمان نتيجه بدهد. چون صحنه، صحنه‌ي رقابت است. اگر ديگران بيشتر تلاش كرده باشند ما از آن‌ها عقب‌تر هستيم.
وي تصريح كرد: اما اگر تلاش‌هاي ما خوب باشد، احتمالا وضع ما خيلي بهتر و بانشاط‌ تر از دوره قبل در دوحه است و حتما بايد اين گونه باشد و در هر دوره‌اي ما بايد پيشرفت كنيم. ما به رشته‌هاي كشتي، دووميداني، تكواندو، قايقراني و ورزش‌هاي رزمي اميدواريم و امسال هم مي‌توانيم مدال‌هاي خوبي داشته باشيم.
معاون رييس جمهور خاطرنشان كرد: هر كس در روزنامه يا جايي ديگر حرفي دارد، ما حاضريم قبل از هر گونه اظهار نظر در سازمان تربيت بدني جلسه بگذاريم و ببينيم نگراني آن‌ها از چه چيزي است چون بعضي از آن‌ها چيزهايي از خودشان مي‌بافند.
علي سعيدلو در پاسخ به اين سوال كه چرا او و علي‌آبادي به ندرت با هم ديده مي‌شوند گفت: ما با هم هستيم و هر كسي كار خودش را انجام مي‌دهد. اما جاي نگراني نيست و جز صلح و صفا، دوستي و نشاط، هيچ خبر ديگري نيست. اساس ورزش بر صلح و دوستي است و نمي‌توان با بداخلاقي صلح و دوستي را در ورزش رواج داد.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

قدیمی 07-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض گزارش ویدئویی:هنرنمایی رونالدینیو در کنسرت 50 سنت

سایت گل- رونالدینیو، ستاره برزیلی دنیای فوتبال که شانس حضور در رقابتهای جام جهانی را نیز از دست داد، تعطیلاتش را به بهترین نحو ممکن سپری می کند. او روز یکشنبه در کنسرت 50 سنت حاضر بود و با برتن داشن لباسهایی مشابه با لباسهای خواننده های رپ برروی صحنه حاضر شد و برای لحظاتی همراه با 50 سنت به هنرنمایی پرداخت

در صورت تمایل می توانید این ویدئوی کوتاه را با مراجعه به آدرس زیر تماشا کنید:

هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 07-19-2010 در ساعت 04:58 PM
قدیمی 07-19-2010
bigbang آواتار ها

داور مسابقه 5 دقیقه كتك خورد

داور دیداری در دسته دوم فوتبال شیلی از سوی بازیکنان حدود 5 دقیقه کتک خورد.

به گزارش شبکه ایران،دو تیم فوتبال رنجرز و دپورتس کنسپسیون از دسته دوم فوتبال شیلی روز گذشته به مصاف یکدیگر رفتند.

در این دیدار بازیکنان به علت آنچه که از سوی آنها ناداوری خوانده شده مارسلو میراندا را کتک زدند به طوری که وی از ناحیه گردن و مچ دست راست به شدت آسیب دید و به علت وخامت حالش به سرعت به بیمارستان منتقل شد.

جالب اینجاست که در مدت زمان درگیری داور با بازیکنان هیچ نیروی پلیسی نزدیک زمین نبود تا داور را نجات بدهد. انتشار این خبر در سطح جهانی باعث شده فدراسیون فوتبال شیلی بازیکنان خاطی را تا اطلاع ثانوی از حضور در کلیه اماکن ورزشی محروم کند.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 07-19-2010
bigbang آواتار ها

به گزارش سرویس ورزشی برنا، در حالی که گفته می شد محسن خلیلی بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران با مسئولان باشگاه صنعت نفت آبادان به توافق رسیده است، این بازیکن قید حضور در آبادان را زد و راهی تهران شد.

خلیلی در آخرین روز فصل نقل و انتقالات با مدیران باشگاه استیل آذین به توافق نهایی دست پیدا کرده و قرار است تا ساعاتی دیگر با حضور در هیئت فوتبال تهران قراردادش را به امضاء برساند.

گفتنی است، یک مدافع خارجی هم به استیل آذین اضافه خواهد شد.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

ترفند هایی براي ويندوز 7

قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ستار زارع: من کفترباز نيستم!
ستار زارع کاپيتان سابق برق شيراز به رغم پيشنهادهاي خوبي که از تيم هاي تهراني داشت ترجيح داد تا به شاهين بوشهر برود.
در خصوص اين ملي پوش سابق شايعاتي وجود دارد. گفته مي شود او به دليل علاقه اي که به کبوترهايش دارد نمي خواهد از شهر شيراز دور باشد. اما خودش در گفت وگو با فوتبال ايران اين موضوع را از پايه و اساس تکذيب مي کند: «هرکس در زندگي خود به چيزي علاقه دارد، علاقه من هم تنها شهرم و برق شيراز است. اگر فصل گذشته يا سال هاي قبل به خاطر برق و ماندن در شيراز قيد پيشنهادهاي خوب ساير تيم ها را مي زدم فقط و فقط به خاطر شيراز و برق بود. تمام شايعاتي که در مورد من مطرح مي شود صحت ندارد. اول از همه علاقه اي به کبوتر و نگه داري آن ندارم و کفترباز نيستم . اگر هم داشتم مگر مي خواستم کبوتر را بغل خودم بخوابانم که نخواهم از او دور شوم! اين شايعات را کساني در آورده اند که به پيشنهاد آنها جواب رد دادم و به تيمشان نرفتم. اگر امسال هم به شاهين بوشهر آمدم نه به خاطر نزديکي به شيراز که به خاطر پيشنهاد خوب آنها بود. از طرف ديگر احساس مي کردم مي توانم در اين تيم به لحاظ فني و فوتبالي سال خوبي را سپري کنم.»

پيشنهاد يک تيم استراليايي به هاشميان
وحيد هاشميان مهاجم ايراني فصل گذشته بوخوم که در تهران به سر مي برد 10 روز ديگر به آلمان باز مي گردد تا در مورد آينده فوتبالي خود تصميم گيري کند.
او يک پيشنهاد از استراليا دارد که گويا پيشنهاد خوبي براي هاشميان است اما اين بازيکن فعلا تمايلي براي ديدار با مديران اين باشگاه استراليايي ندارد و بيشتر به اين فکر مي کند که فصل آينده نيز در بوندسليگا حضور داشته باشد. باشگاه بوخوم نيز از هاشميان خواسته است تا قراردادش را با اين تيم تمديد کند اما او تمايلي براي بازي در ليگ دو بوندسليگا ندارد زيرا از نظر مالي و کيفيت فوتبالي برايش راضي کننده نيست.

عواقب اتهام قهرماني با «شيريني و سکه لاي گز» ؛شکايت سپاهان از عليپور
در پي مصاحبه اخير حجة الاسلام عليپور دبير ستاد منشور اخلاقي، باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در نامه اي به سازمان ليگ راجع به اظهارات و تهمت هاي وي عليه اين باشگاه که در بخشي از اين مصاحبه آمده است، سريعا توضيح خواست. عليپور در قسمتي از حرف هاي خود به اولين قهرماني سپاهان در دومين سال ليگ حرفه اي اشاره کرده و به نوعي آن را زير سؤال برده است. عليپور در اين مصاحبه ادعا کرده که آن قهرماني با شيريني و سکه لاي گز و پرداخت 25 ميليون تومان به دست آمده است!
سپاهان اعلام کرد چنانچه عليپور نتواند ادعاي واهي خود را ثابت کند از نامبرده شکايت مي کند تا اشخاصي که ادعاهاي کذب و واهي مي نمايند بدانند که لازم است براي اين ادعاها مدرک داشته باشند و آن را ثابت کنند.

3 بازيکن جديد درذوب آهن
در آخرين روز از مهلت نقل و انتقالات فوتبال ليگ برتر باشگاه هاي کشور، سه بازيکن با حضور در هيات فوتبال استان اصفهان قراردادهاي خود را با اين تيم ثبت کردند. حميد شفاعت بازيکن تيم ذوب آهن نوين و حميد پروار بازيکن تيم اميدهاي ذوب آهن با عقد قرار دادهايي سه ساله به تيم فوتبال بزرگسالان اين باشگاه پيوستند. همچنين اميد ابوالحسني بازيکن فصل گذشته تيم پاس همدان با عقد قراردادي 2 ساله تيم فوتبال ذوب آهن را در دهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي کشور همراهي خواهد کرد.

پروين: نظر دايي را جلب مي کنم
محمد پروين که در پرسپوليس ماندني شد، گفت که در فصل جديد نظر علي دايي را جلب خواهد کرد.
هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در خصوص شرايط خود در اين فصل و مشکلاتي که در مورد رفتن او از جمع سرخپوشان پايتخت پيش آمده بود، اظهار کرد: امسال هم در پرسپوليس مي مانم و با قدرت به کارم ادامه مي دهم تا بتوانم نظر سرمربي تيم را جلب کنم.
پروين در ارتباط با گرفتن رضايت نامه اش و مبلغي که براي اين رضايت نامه از سوي باشگاه تعيين شده بود نيز گفت: اصلا چنين بحثي در ميان نبوده است !
هافبک پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که آيا از حضور در پرسپوليس راضي است يا نه گفت: من فقط کار خودم را مي کنم و الان هم دوست ندارم به اين پرسشها جواب دهم.

دايي: پرسپوليس جاسوس ندارد
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس با رد وجود جاسوس در اين تيم گفت: در پرسپوليس همه چيز سر جاي خودش قرار دارد و با آرامش کارمان را براي حضور موفق در ليگ دهم پيگيري مي کنيم.
علي دايي در گفتگو با مهر، با بيان اينکه در فصل نقل و انتقالات فصل جاري مديران پرسپوليس توانسته اند بازيکنان خوب و مدنظر سرمربي تيم را جذب کنند، افزود: در بازي با پيکان هم نفرات قديم و هم نفرات جديد خوب کار کردند و قطعا تا روز بازي با تراکتورسازي همه نفرات تيم به آمادگي مطلوب مي رسند.
وي با بيان اينکه وجود چنين مسائلي را در پرسپوليس قبول ندارد، تاکيد کرد: در پرسپوليس همه چيز سر جايش قرار دارد. در اين مدت هم بازيکنان در اردوهاي داخلي و خارجي خيلي خوب کار کردند. اگر اختلافي هم وجود داشته باشد، درون خانواده حل شده و ادامه دار نخواهد بود.
دايي در پايان گفت: قطعا تا آغاز مسابقات ليگ، بازيکنان از نظر بدني به شرايط مطلوب خواهند رسيد تا برابر تراکتورسازي با تمام توان و براي پيروزي به ميدان رفته و در نهايت ليگ را با قدرت آغاز مي کنيم.

خليلي در آبادان
محسن خليلي مهاجم فصل پيش پرسپوليس که يکشنبه شب براي مذاکره با مسؤولان صنعت نفت به آبادان سفر کرده بود، پس از توافق اوليه در تمرينات اين تيم تازه صعود کرده به ليگ برتر شرکت کرد.
مهاجم فصل پيش سرخپوشان تهراني پس از قرار گرفتن در فهرست مازاد علي دايي، با چند باشگاه مذاکره کرد و در نهايت با تيم فوتبال صنعت نفت آبادان به توافق رسيد. خليلي پس از اتمام تمرين به باشگاه مي رود تا قراردادش را به صورت رسمي امضا کند.

شکوري: برايم فرقي ندارد يک يا پنج مدافع بگيرند
مدافع پرسپوليس گفت: من با پرسپوليس قرارداد دارم و برايم فرقي ندارد که اين تيم مي خواهد يک يا پنج مدافع بگيرد.
ابراهيم شکوري در گفتگو با فارس اظهار داشت: پس از اينکه به آلمان رفتم دو بار از پاي خودم ام آر آي گرفتم و سپس چند متخصص برتر آلمان پايم را معاينه کردند که خدا را شکر مشکلي نداشت.
وي افزود: تنها مشکل من از ناحيه استخوان پا است که بايد به مرور زمان درد آن از بين برود. بايد پنج هفته فيزيوتراپي کنم تا به شرايط آرماني برسم. با اين وضعيت دو هفته بازيهاي ليگ برتر را از دست مي دهم و از هفته سوم در خدمت پرسپوليس خواهم بود.
شکوري ادامه داد: در آلمان هر کاري که مي کردم با دايي در تماس بودم. بايد از دلسوزي دايي و پيگيريهايش تشکر کنم. اميدوارم بتوانم زحمات او را جبران کنم.
اين بازيکن در خصوص احتمال جذب مدافع در پرسپوليس گفت: من با پرسپوليسي ها قرارداد دارم و برايم فرقي ندارد يک يا پنج مدافع جذب کنند. پس از 3 هفته در خدمت پرسپوليس خواهم بود و از فهرست هم خارج نمي شوم.

تومباکوويچ:نام 4 مربي را به زودي اعلام مي کنم
طبق آيين نامه سازمان ليگ برتر فقط چهار مربي حق نشستن روي نيمکت را دارند و اين درحالي است که باشگاه استيل آذين با هفت مربي به کار خود ادامه مي دهد. به جز تومباکوويچ، پيرواني، بلاژويچ، يانکوويچ، شاهرودي و عابدزاده و البته ساشا ايليچ در کادرفني اين تيم حضور دارند که همين مسأله باعث مي شود که مربي از بين اين جمع دست به انتخاب بزند.
تومباکوويچ در کنفرانس مطبوعاتي خود دراين باره چنين گفت: مشکلات فوتبال همه جا است. نام 4 مربي که بايد در اين فصل روي نيمکت بنشينند به زودي اعلام مي کنم و مشکل زيادي در اين رابطه وجود ندارد. هم مربياني که از خارج با من آمدند و هم مربياني که در داخل هستند جو خوب و صميمانه اي داريم و با هم هماهنگ هستيم.
اين مربي ادامه داد: افشين پيرواني در فوتبال ايران اسم و رسم خودش را دارد. او مربي جواني است و خواسته هاي بزرگي دارد. آدم حرفه اي به نظر مي رسد. اولين ارتباط من با او در اتريش بود. احساس مي کنم او آدم باشخصيت و باکيفيتي است. او من را به عنوان مربي قبول کرد و دستيارانم را هم قبول کرد و من هم ايشان و ساير مربيان استيل آذين را پذيرفتم. احساس مي کنم مشکلي در رابطه با هم نخواهيم داشت. پيرواني يک مربي جوان است که خيلي مي تواند کمک کند و آموزش ببيند و من هم مي توانم از ايشان چيزهاي زيادي ياد بگيرم. انسان هميشه در طول زندگي در حال يادگيري است.

استقلال از جام ولايت انصراف مي دهد
تيم فوتبال استقلال تهران در صورت صعود به فينال جام ولايت، از شرکت در اين مسابقه انصراف مي دهد. از آنجا که آبي پوشان روز 4 مرداد ماه در تبريز بايد به مصاف شهرداري بروند، با تصميم کادرفني استقلال در فينال جام ولايت شرکت نمي کند.
فينال اين رقابتها روز اول مرداد ماه، 3 روز پيش از اولين بازي استقلال در ليگ برتر برگزار مي شود.

تاج: وضعيت مربيان منشوري مشخص مي شود
نايب رئيس فدراسيون فوتبال گفت: در مورد تمام مربيان فوتبال از دستگاه هاي ذي ربط استعلام کرده ايم که نتايج آن طي دو- سه روز آينده مشخص مي شود.
مهدي تاج در حاشيه گردهمايي مربيان در آکادمي ملي فوتبال با بيان اين مطلب افزود: فدراسيون فوتبال در بحث تخلفات حرفه اي اعضاي فوتبال بسيار جدي است و در فصل جاري بشدت با متخلفان برخورد خواهد کرد.
وي با بيان اينکه پرونده هايي که ماهيت آن را مجاز نمي بينيم اعلام عمومي نخواهد شد، يادآور شد: خوشبختانه اين گونه تخلفات در فوتبال کشور بسيار ناچيز است و حجم تخلفات نسبت به تعدد رويدادهايي که در اين رشته در کشور برگزار مي شود، اندک است.
وي اضافه کرد: در مورد مربيان ليگ برتر از حراست سازمان استعلام کرديم و در چند روز آينده نتايج آن مشخص خواهد شد، ضمن اينکه اين گونه مربيان و بازيکنان را همواره زير نظر خواهيم داشت و در صورت مشاهده تخلف با آنها برخورد جدي خواهيم کرد.
تاج در مورد اظهارات افشين قطبي که اظهار داشته با داشتن امکانات بهتر مي تواند قهرمان آسيا شود، گفت: امکانات فدراسيون فوتبال همين است و ما پيش از اين با همين امکانات قهرمان آسيا شده ايم، به اعتقاد من امکانات نبايد ملاک کار قرار بگيرد.

احضار ساکت و فتح ا... زاده به کميته انضباطي
به منظور رسيدگي به شکايت محمدرضا ساکت مديرعامل باشگاه سپاهان در خصوص اظهارات و ابراز نظرات علي فتح ا... زاده مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص خسرو حيدري، کميته انضباطي روز يکشنبه 10 مرداد تشکيل جلسه مي دهد.
همچنين جلسه رسيدگي به مطالبه وجه ميثم منيعي به طرفيت باشگاه مس کرمان روز يکشنبه سوم مرداد برگزار مي شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض گزارش ويژه-دايره منشوري ها به فدراسيون رسيد

سايت گل-همين روزها خبر خواهد رسيد كه يكي از مديران فدراسيون فوتبال خداحافظي خواهد كرد. اين شايد جنجالي ترين اتفاقي باشد كه حتي آغاز ليگ برتر را تحت تاثير قرار دهد

- تماس با قنبرزاده، مديرعامل نفت تهران كه اين روزها كانون اخبار است
- سلام! از ... تماس مي گيرم. شما چند شب پيش ساعت 1:30 صبح با سازمان ليگ جلسه داشتيد؟

- من خواب بودم در آن زمان ها... قضيه چيه؟

- گفته مي شود درباره پرونده اي نفوذ يكي از مديران فدراسيوني براي بالا آمدن تيم شما بوده

- نه! اصلا بحثي نشده...من تكذيب مي كنم

- يعني از سازمان ليگ با شما تماس نگرفتند؟

- نه! ما ديروز نامه اي نوشتيم به سازمان ليگ و خواستيم كه فرصت نقل و انتقال را تمديد كنند كه قبول نكردند.

- اين نه آقاي قنبرزاده، پس واقعا تكذيبه؟

- كسي ما را نخواسته، البته من خيلي زود مي خوابم (با خنده) اين احتمالات در فوتبال ايران داره زياد مي شه...

- به هرحال گفته مي شود اين پرونده مفتوح است و قراره اتفاقاتي بيفتد

- من تكذيب مي كنم... اين اخبار را افراد حاشيه ساز مطرح مي كنند. اگر حمايت كرده يكنفر، چه كار كرده؟! (لحن جدي مي شود) ما تنها تيمي بوديم كه در ليگ يك از سازمان ليگ به كمبته انضباطي شكايت كرديم، چطور مي شود تخلف كنيم وقتي تيمي دولتي هستيم و حساب و كتاب داريم.

- اتفاقا وقتي تيم دولتي باشد از اين حرف و حديث ها پيش مي آيد

- نه آقاي...! آن برادر عزيز، آقاي فلاح هم كه آن حرف ها را زده، تيمش افتاده و اينگونه مصاحبه كرده. آقاي عابديني هم اگر مدرك دارد ارائه كند، بايد منطقي حرف زد و اصلا در شان من نيست كه درباره اين موضوعات حرف بزنم...

- اما همين بحث ها درباره نادر دست نشان هم بود...

- ببينيد! درباره نادر هم اينگونه نبود. آنرا استعلام گرفتيم كه البته هنوز هم جوابش نيامد...

- همين ديگر! پس موضوعي بوده وگرنه چرا فركي سرمربي اين تيم شده؟

- نه! من 28 سال سابقه كار دارم...

- اين ربطي پيدا نمي كنه آقاي قنبرزاده...

- منظورم اينست كه ياد گرفتم در چارچوب قانون كار كنم، دست نشان خودش گفت اگر تيم ضربه مي خورد، مربي ديگري را بياوريم...درباره آن موضوع هم كسي با من حرفي نزده

اينجا فوتبال ايران... همه چيز ابتدا تكذيب مي شود!

# #‌ #
فصل نقل و انتقالات براي بسياري از باشگاه ها به اتمام رسيده و جز چند باشگاه كه تازه به ليگ دسته اول صعود كرده اند، بقيه در حال بدنسازي پيش فصل هستند. هميشه تيم هايي كه به ليگ برتر صعود مي كنند حرف و حديث هاي بسياري را به وجود مي آورند، هر چه باشد بهمن فروتن بهترين نام را براي اين رده از ليگ انتخاب كرده است:«ليگ چوپان ها» روزي اين حرف و حديث ها براي شيرين فرازي بود كه با انبوهي از حاشيه و دست هاي پشت پرده صعود كرد و اين فصل هم...

برق همه را گرفت
اولين بار فلاح بود كه بدون پرده پوشي از همه چيز گفت. مدیرعامل برق شیراز بدون پرده پوشی از حشر و نشر یکی از مدیران فدراسیون فوتبال با بعضی تیم‌های لیگ یکی پرده برمی دارد. فلاح نقش يك فرد در فدراسيون را در این معادلات پر رنگ می داند. مدیرعامل برق شیراز با اشاره به مسائلی که صدر نشینی نفت تهران و صعود این تیم به لیگ برتر را به همراه داشت، می گوید:«پشت پرده صعود نفت تهران زد و بندهای يک فرد با‌نفوذ در فدراسيون است که تمام چينش‌ها و مسائل مختلف مسابقات را زیر نظر دارد. اگر اتفاقات گروه دوم مورد بررسي قرار بگیرد مشخص می شود که تبانی عنصر تعیین کننده حذف برق شیراز بود.مشخص است که سه تيم با هم تباني کردند تا برق شيراز را اوت کنند. براي يک بار هم که شده باید جلوي اين تخلفات آشکار گرفته شود. يک نفر در فدراسيون يک تيم را هدايت مي‌کند و به ليگ برتر مي‌برد و يک نفر جاي ديگر عامل تباني مي‌شود و سه تيم را عليه ما بسیج می کند. در همه اين موارد هم پول جابه‌جا شده است.» .

مدیر عامل برق شیراز دلیل آلودگی های رایج را خارج شدن مربیان تبعید شده به لیگ دسته اول از دایره نظارت فدراسیون فوتبال می داند:« متاسفانه آنهايي که نظارت مي‌کنند خودشان در این آلودگی‌ها سهم دارند. تیم هایی که صعود کردند وامدار کسانی هستند که منشور اخلاقي را تدوین کردند. ما دقيقا از همين ناحيه ضربه خورديم. قطعا نسبت به اين مسائل اعتراض مي‌کنيم و پاي اعتراض‌مان هم ايستاده ایم. یکی بگوید چرا بازی تيم‌هاي مهرکام پارس تهران و داماش گيلان را با 5 دقيقه تاخير آغاز کردند؟ به چه دلیل این بازی در دقایق پایانی دچار وقفه شد؟ صعود تیم نفت قانونی، واقعي و به حق نيست. هرچند اسم حق را که مي‌آوريم حتی خودمان هم خجالت مي‌کشيم.»

پرونده سري در سازمان ليگ
همين روزها خبر خواهد رسيد كه يكي از مديران فدراسيون فوتبال خداحافظي خواهد كرد. اين شايد جنجالي ترين اتفاقي باشد كه حتي آغاز ليگ برتر را تحت تاثير قرار دهد. ماجرا به پرونده اي بازمي گردد كه از سوي «نهادي خاص» در اختيار سازمان ليگ قرار گرفته است كه موضوعش دخالت آشكار فردي خاص در صعود يكي از تيم هاي تازه صعود كرده به ليگ برتر است. پرونده آنقدر متقن و دلايلش آنقدر كافي است كه يكي از مسئولان پرنفوذ فدرايسون فوتبال مي گويد:«تمومه كارش!»
البته درباره اين فرد حرف و حديث هاي بسياري وجود دارد و برخي او را نزديك به نهادي خاص مي دانند، اما به نظر مي رسد اينبار ديگر عزم بر كنارگذاشتن اين مدير پرنفوذ از فدراسيون است. آن مدير به نكته جالبي اشاره مي كند:«شايد بخنديد اما ما مدير باشگاه را ساعت 1:30صبح به جلسه اي برديم تا توضيح دهد و همه مدارك ما هم كامل است» آيا اين مدير «پشت پرده» از فوتبال كنار گذاشته خواهد شد؟
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 07-20-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پیش فرض فقط جوگير مي شويم، همين!

عصر ايران ورزشي- در ايران هميشه هر تكنولوژي جديدي كه مي آيد، ما نه تنها از آن استفاده بهينه نميكنيم بلكه فرهنگ بد و نادرست آن را به كار مي گيريم.

ما هميشه عادت داريم كه آن چيزي را كه به سود خودمان است را انجام دهيم، عادتمان است بيشتراز كاري كه انجام مي دهيم مزد طلب كنيم و... .

اين امر در مورد فوتبالمان هم بسيار زياد صدق مي كند. به فرض مثال يك بازيكن معمولي و زير استاندارد ايراني با ديدن ستارگاني نظير كريس رونالدو و مسي اصطلاحاً جو گير شده و رفتارهايي نا به هنجار را از خود بروز مي دهد.

و يا مربيان ضعيفي كه با ديدن و مثلاً آناليز بازي هاي جام جهاني به زعم خود قوي مي شوند و پول هاي هنگفتي را از باشگاه هاي زبان بسته طلب مي كنند.

فوتبال ما در آستانه حرفه اي شدن، در كمال غير حرفه اي بودن است و اين چيزي است كه درد عمده اين ورزش پرطرفدار در ايران است.

در فوتبال ما هركس كه زورش بيشتر باشد و بيشتراز بقيه فحش و ناسزا بلد باشد تيمش بهتر نتيجه مي گيرد.

اينجا و در فوتبال اين ديار هيچ كس از مكتب فوتبال حرفه اي پيروي نمي كند بلكه همگي بايد پيرو مكتب لمپنيسم باشند كه اين روزها نه كشور ايران را بلكه دنيا را قبضه كرده است.

پول حرف اول را مي زند، آنكه پولش بيش، زورش بيشتر!

آري اينجا چيزي به نام علم معنايي ندارد، مربياني كه هنوز تاكتيك هاي عهد بوق را به كار مي گيرند در فوتبال ايران بيشتر خريدار دارند.

فوتبالي كه در آن خون تازه اي تزريق نمي شود، جايي كه رابطه نقش اول تمام سريال هاي فوتبال را ايفا مي كند.

مي شد پيش بيني كرد فوتبال مملكتي كه تيم ملي اش به بزرگترين رويداد فوتبال جهان نمي رود در خلسه فرو رود و دچار ركود شود.

اما اين قابل تصور و پيش بيني نبود كه اين اتفاقات عجيب در دل اين فوتبال رخ دهد.

تيم ملي ايران در مسير جام جهاني2010 دو مربي گران قيمت را بر كرسي سرمربيگري نشاند.

اولي علي دايي است كه فدراسيون هنوزهم كه مدت ها از بركناري دايي مي گذرد دارد تاوان اشتباه خود را پس مي دهد و هزينه مي كند.

و ديگري افشين قطبي است كه قيمت نجومي وي كه همانا 800000 دلار است، روي دومنك ها و تابارز ها و... را سفيد كرده است.

ما برخي اوقات چنان يك ضرب المثل را جدي مي گيريم كه تا سرمان به سنگ نخورد به قول معروف بي خيالش نمي شويم.

ما درگير ضرب المثل " هرچه پول بدي، آش مي خوري " شده ايم و با اين پول بي زباني كه به امثال دايي و قطبي مي دهيم انتظار آش هم داريم.

فارغ از اينكه كاملاً در اشتباهيم؛ تيم ملي ما به لطف آشي كه دوستان گرانقيمت برايمان پختند به جام جهاني نرفت و اين امر اتفاقات ناگواري را براي فوتبالمان رقم زد.

پس ازجام جهاني 98 و 2006 عده اي از بازيكنان ملي پوش ايراني به تيم هاي اروپايي لژيونر شدند و اين خود مي توانست باعث پيشرفت بدنه فوتبال ايران باشد.

ولي با نرفتن به جام جهاني 2010 ما نه تنها لژيونر نداشتيم بلكه لژيونر هايمان هم يكي يكي دارند ديپورت مي شوند و به ايران باز مي گردند.

حتي كارمان به جايي كشيده است كه عرب ها هم ديگر تحويلمان نمي گيرند و بازيكنان پول پرست كشورمان را بيرون مي اندازند.

آري وضعيت اسفناك است، بايد خود را براي اتفاقات ناگوارتري آماده سازيم، بايد از امروز طاقتمان را براي صعود نكردن از گروهمان در جام ملت هاي آسيا بالا ببريم.

بايد غم فردا را امروز بخوريم تا لااقل فردا را خوش باشيم!

جوانان ايراني با اين وضعيت روز به روز از فوتبال ايراني! دلزده تر مي شوند و جذب فوتبال با نظم اروپا مي شوند.

بايد از آن روز ترسيد كه بارسلونا و رئال مادريد در ايران بيشتر از پرسپوليس و استقلال طرفدار داشته باشند.

اين اتفاق در حال افتادن است و همه ي حواس ها جاي ديگري است.
جايي جداي اين فوتبال؛ كجا معلوم نيست!
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)