بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 01-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هفته 24 لیگ برتر

پنج‌شنبه 1بهمن 15:15
راه‌آهن - پرسپوليس

جمعه 2بهمن 14:45
پيكان - ابومسلم
صباي‌قم - پاس
شاهين - مس

جمعه 2بهمن 15:15
ملوان - سپاهان
ذوب‌آهن - استقلال‌اهواز
فولاد - سایپا
مقاومت - تراکتور‌سازی

شنبه 3بهمن 14:45
استقلال - استيل‌آذين
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 01-17-2010 در ساعت 05:38 PM
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 01-21-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ديدار روز شنبه استقلال برابر استيل آذين گل سرسبد رقابت‌هاي هفته بيست و چهارم ليگ خواهد بود. اما ديدارهاي مهم ديگري هم يك روز پيش از اين ديدار حساس برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در شرايطي كه رقابت‌هاي ليگ به يك سوم پاياني‌اش رسيده مصاف تيم‌هاي بالانشين براي كسب قهرماني و گرفتن سهميه حضور در ليگ قهرمانان و همچنين جدال تنگاتنگ تيم‌هاي پايين جدولي براي فرار از منطقه خطر ديدني‌تر از هفته‌هاي گذشته جمعه و شنبه اين هفته برگزار خواهد شد.

جمعه دوم بهمن

• ابومسلم – پيكان؛ ‌ورزشگاه ثامن الائمه مشهد - ساعت 14 و 45 دقيقه
ابومسلم نزديك‌ترين تيم به رقابت‌هاي دسته يك است. تيمي كه حتي حضور پرويز مظلومي هم نتوانست دردي بر دواي اين تيم مشهدي باشد. مظلومي كه با آمدنش به مشهد اميدواري‌هاي زيادي را بين هواداران ابومسلم ايجاد كرد پس از چند هفته متوجه شده كه شرايط بحراني‌تر از آن چيزي است كه مدنظرش بوده. ابومسلم 15 امتيازي حتي اگر دو بازي آينده‌اش را ببرد و فولاد هم دو بازي ديگرش را ببازد باز هم ابومسلم نمي‌تواند يك پله از قعر جدول فاصله بگيرد. با اين حال رويارويي با تيمي كه در هفته‌هاي گذشته نتايج خوبي نگرفته مي‌تواند اين اميد را ايجاد كند كه ابومسلم در بازي خانگي‌اش در برابر پيكان به امتياز برسد. البته وقتي شرايط ابومسلم سخت‌تر به نظر مي‌رسد كه بدانيم پيكان به دليل نتايج دو هفته اخيرش با فشار زيادي روبرو است. پيكان كه نيم‌فصل اول هفته‌ها در صدر جدول حضور داشت به دليل نتايج هفته‌هاي اخير سقوط كرده. اما نتايج همسايه‌هاي پيكان در جدول باعث اميدواري تيم شده كه بتواند از رده هفتم تا رده سوم صعود كند.

• پاس – صبا قم ؛‌ ورزشگاه قدس همدان - ساعت 14 و 45 دقيقه
پاس اين روزها شرايطي همچون شرايط نيم فصل نخست را تجربه مي‌كند اما به جاي باخت با منصوريان اين بار پاس با مدير روستا مساوي‌هاي زيادي گرفته است. پاس همدان كه با قرار گر فتنش در رده چهاردهم خطر سقوط را احساس مي‌كند براي اينكه بتواند به شرايط خود در جدول سروسامان بدهد راهي به جز گرفتن امتياز از صبا ندارد. اما از سوي ديگر صبا با كربكندي تيمي متفاوت نشان داده است. تيمي كه هم اكنون با 31 امتيازي كه از 23 بازي گذشته خود گر فته اين پتانسيل را دارد كه به تيم‌هاي بالانشين جدول اضافه شود.

• مس- شاهين بوشهر ؛ ورزشگاه شهيد باهنر - ساعت 14 و 45 دقيقه
لوكا بوناچيچ هم نتوانسته به مشكلات فراوان مس پايان دهد و اين روزها تنها نامي از مس باقي مانده است. تيمي كه يكي از پرنوسان‌ترين تيم‌هاي ليگ نهم بوده است. ايستادن در مكان پانزدهم كه از 24 امتياز و 11 باخت به خوبي نشان دهنده وضعيت نابه سامان مس است. تيمي كه قرار است نماينده ايران در ليگ قهرماني آسيا شود. اما حريف اين هفته مس پيروز بزرگ هفته گذشته است. تيمي كه موفق به پيروزي برابر پرسپوليس آنهم با 4 گل شد. ياوري به خوبي فرمول موفقيت را مي‌داند و او اين را ثابت كرده كه حتي مي‌تواند از تيمي همچون شاهين تيم قدرتمندي بسازد.

• سپاهان – ملوان انزلي ؛ ورزشگاه فولاد شهر - ساعت 15 و 15 دقيقه
براي امير قلعه نويي گرفتن دو امتياز ازسه بازي نمي‌تواند نتايج خوبي باشد. ضمن اينكه بايد اين را در نظر گرفت كه هنوز سپاهان بازي‌هايش را در ليگ قهرمانان آسيا آغاز نكرد. اگر بازي‌هاي اين تيم در آسيا شروع شده بود مي‌توانست كسب دو امتياز از دو بازي توجيهي به همراه داشته باشد. اما دو تساوي نتيجه خوبي براي تيم صدر جدول نيست. البته شانسي كه سپاهان آورده اين است كه تيم‌هاي رقيبش هم يا باخته‌اند يا مساوي كرده‌اند. حريف اين هفته سپاهان ملوان است تيمي كه با وجود پرحاشيه‌ بودنش نتايج خوبي درليگ نهم گرفته و اين نتايج باعث شده ملوان تا دقيقه هشتم هم صعود كند.

• استقلال اهواز- ذوب آهن ؛ ورزشگاه تختي - ساعت 15 و 15 دقيقه
كسب چند نتيجه ضعيف گويا حوصله مديران اهوازي را سر برده است. شايعه شده كه آنها مي‌خواهند يك مربي ديگر را جانشين مربي بومي‌اش كنند. باقري نيا كه در هفته‌هاي اول حضورش در استقلال اهواز فوق تصور نتيجه گرفت اين روزها سراشيبي فوتبال را تجربه مي‌كند و همين نتايج شايعه‌هايي را اطراف اين تيم اهوازي به وجود آورده است. در اين شرايط آنها ميزبان تيم دوم جدول هستند. ذوب آهن كه مانند همشهري‌اش در دو هفته گذشته دو امتياز گرفته اگر مي‌خواهد همچنان به كورسش با سپاهان ادامه دهد چاره‌اي ندارد جز اينكه در بازي خارج از خانه‌اش هم به پيروزي برسد.

• سايپا – فولاد خوزستان ؛ ورزشگاه انقلاب كرج - ساعت 15 و 15 دقيقه
سايپا را بايد يكي از تيم‌هاي موفق نيم‌فصل دوم دانست. تيمي كه هنوز در نيم فصل دوم به تيمي نباخته و توانسته با امتيازهايي كه كسب مي‌كند تا رده يازدهم بالا بيايد. با اين حال رويارويي محمد مايلي كهن و مجيد جلالي كه از دوستان قديمي هم هستند مي‌تواند مهمترين نكته رويارويي سايپا و فولاد باشد. مصافي كه گرچه براي مايلي كهن اهميت زيادي ندارد اما براي فولادي كه در انتهاي جدول قرار دارند مي‌تواند سرنوشت ساز باشد.

• تراكتور سازي – مقاومت سپاسي ؛ ورزشگاه يادگار امام - ساعت 15 – 15 دقيقه
بدون شك نمايش درخشان هفته گذشته تراكتورسازي برابر استقلال و حضور پرشور تماشاگران تبريزي در استاديوم آزادي يكي از روزهاي خوب ليگ نهم بوده است. تراكتور گرچه مي‌توانست حتي در مصاف با استقلال هم پيروز شود اما مساوي كرد. يك امتيازي كه شايد براي بازيكنان تبريزي يك امتياز روحيه ‌بخش باشد. حريف اين هفته تراكتورسازي مقاومت است. تيمي كه اگرچه در نيم فصل نخست نتايج بهتري نسبت به نيم فصل دوم كسب كرد اما همان نتايج نيم فصل نخست هم باعث شده كه مقاومت وضعيت خوبي داشته باشد. اگر فرض كنيم مقاومت در بازي عقب افتاده‌اش پيروز شود اين تيم حتي مي‌تواند تا رده چهارم جدول هم صعود كند.

• پرسپوليس – راه‌آهن ؛ ورزشگاه آزادي - ساعت 15 و 15 دقيقه
توقع زيادي مي‌رفت كه حضور علي دايي در پرسپوليس با شوك بزرگي همراه باشد. اما كسب يك امتياز از دو بازي به خوبي ثابت مي‌كند كه حضور فردي مانند دايي هم نتوانسته در پرسپوليس كارگر باشد. علي دايي پس از تساوي هفته اول در هفته دوم نتيجه‌اي كسب كرد كه به گفته‌اش بدترين باخت عمرش بوده است. دايي براي پاك كردن آن خاطره تلخ راه آهن را پيش رو دارد. راه آهن كه همواه تيمي سختكوش برابر پر سپوليس بوده اين بار به دليل شرايط ويژه‌اش در جدول اميد زيادي دارد كه بتواند سه امتياز بازي با پرسپوليس را كسب كند. راه آهن 23 امتيازي در رده شانزدهم قرار گرفته و فاصله چنداني با قعر جدول ندارد و همين شايد بزرگترين انگيزه براي بازيكنان مهدي تارتار باشد، تا بتواند پرسپوليس را شكست دهد.

شنبه - سوم بهمن

* استقلال – استيل آذين ؛ ورزشگاه آزادي - ساعت 14 و 45 دقيقه
شايد اين آخرين فرصت براي صمد مرفاوي باشد. از شانس مرفاوي حريف اين هفته استقلال تيمي است كه رويارويش با پرسپوليس و استقلال در عادي ترين حالت هم حساس است. چه برسد به اين شرايط كه هر دو تيم وضعيت ويژه‌اي دارند. استقلال كه هفته قبل و در ادامه سريالهاي تساوي‌اش برابر تراكتورسازي هم متوقف شد، اين هفته بايد برابر استيل آذيني قرار بگيرد كه پس از برد هفته گذشته تا رده سوم جدول هم بالا آمد. بنا به اعلام باشگاه استقلال صمد مرفاوي تا بازي با استيل آذين فرصت دارد و شايد اگر استقلال نتيجه‌اي به غير از پيروزي در بازي شنبه كسب كند اين بازي آخرين روز حضور مرفاوي در اين تيم باشد. اگر اين را هم در نظر بگيريد كه استقلال تنها دو امتياز از استيل آذين كمتر دارد و پيروزي استقلال مي‌تواند باعث جابه‌جاشدن دو تيم در جدول باشد. مطمئنا بيشتر حساسيت اين بازي را درك مي‌كنيم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سایپا 1- فولاد 2؛درس 3 امتیازی آقا مجید

فولاد با اين برد خارج از خانه 24 امتيازي شد و يك رده صعود كرد آنها مي‌توانستند با اختلاف سه گل بازي را تمام كنند كه رضايي پنالتي سوم را از دست داد. حالا فولاد تيم شانزدهم جدول است و بايد خود را به شاهين، استقلال اهواز و ... برسد تا از سقوط فرار كند.

گل: رضايي(36)و(48)فولاد، ابراهيمي(2+90) برای سایپا
ورزشگاه انقلاب كرج، تماشاچي 2 هزار نفر
داور:‌ جمشيد دانش‌مهر
اخطار:‌مجيد ايوبي، انصاري‌فر(سايپا)، احمدي، عفراويي(فولاد)

سايپا: ابراهيم ميرزاپور، داريوش يزداني(60 علي حسيني)، مرتضي ابراهيمي، علي زينالي، جواد آشتياني(60 امين منوچهري)، مجيد ايوبي، ابراهيم صادقي، اميد شريفي‌نسب، رضا خالقي‌فر، مهدي خيري، كريم انصاري‌فر
سرمربي:‌محمد مايلي‌كهن

فولاد: حسين آشنا، جلال كاملي‌مفرد(20 عفراويي)، مهدي چمن‌آرا، علي همودي،‌ جابا موجيري، كريم شاه‌وردي(82 بارتولويچ)، سعيد رمضاني، سيامك سرلك،‌ بختيار رحماني، غلامرضا رضايي، نادر احمدي(88 آرش افشين)
سرمربي: مجيد جلالي

شرح گل:
1ـ0 (فولاد): غلامرضا رضايي با خطاي ايوبي در محوطه جريمه سرنگون شد و خودش پنالتي به دست آمده را به گل تبديل كرد.
2ـ0 (فولاد):‌اشتباه مدافعين سايپا در دفع توپ و برخورد توپ به بازيكن سايپا فرصتي بادآورده را نصيب رضايي كرد و او با ضربه‌اي فني گل دوم را به ثمر رساند.
2ـ1(سايپا): مرتضي ابراهيمي روي سانتر خالقي‌فر توپ را از روي سر حسين آشنا وارد دروازه فولاد كرد.

بهترين بازيكن: غلامرضا رضايي خريد با ارزش فولاد در نيم فصل دوم است كه با دو گل خود تأثير بسياري در اين پيروزي داشت البته او مي‌توانست كه خود را سه گله كند كه يك پنالتي را در دقيقه 90 از دست داد.

اتفاق ويژه: به جز اعتراض‌هاي مايلي‌كهن به داور برخورد مكرر و تند جلال مرادي ناظر سخت‌گير فدراسيون با خبرنگاران و دوربين‌چي‌ها مي‌تواند اتفاق ويژه باشد . مایلی کهن در لحظه اخطار به انصاری فر کنار زمین آمد و داور صحنه برای وی دقیق تو ضیح داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

استقلال اهواز 1 - ذوب آهن 2؛خداحافظی باقری نیا بعد از هفتمین باخت متوالی

تيم فوتبال ذوب آهن با اين نتيجه همچنان نزديک ترين تعقيب کننده سپاهان در جدول رده بندي است و با 45 امتياز در رده دوم قرار دارد.

گل: جواد رزاقي(28)استقلال اهواز، خلعتبري(61)، فرهادي(73) ذوب آهن
ورزشگاه تختي اهواز تماشاچي 3 هزار نفر
داور: شاهين حاج‌بابايي
اخطار:‌ فرانك آتسو، شرفي، شريفات (استقلال اهواز)، خلعتبري، احمدي(ذوب آهن)

استقلال اهواز: محمدرشيد مظاهري، امير شرفي، ماكسيمو، حسين ماهيني، جواد رزاقي، فرانك آتسو، مصطفي بيژني(79 معقولي)، محسن ارزاني(16 جاسم صادقي)، مهدي دغاغله(63 خني‌فر)، اسماعيل شريفات، ميلاد ميداوودي
سرمربي: مجيد باقري‌نيا

ذوب آهن:‌شهاب گردان، محمد حسيني،‌ محمد صلصالي، فرشيد طالبي، جلال اميديان، اسماعيل فرهادي(90 صالحيان)، قاسم حدادي‌فر(83 مسلمان)، محمد قاضي(58 كاسترو)، محمدرضا خلعتبري، علي احمدي، محمد منصوري
سرمربي: منصور ابراهیم زاده

شرح گل:
1ـ0 (استقلال اهواز): در پي ارسال ميلاد ميداودي روي ضربه ايستادگي رزاقي با ضربه سر توپ را به گل تبديل كرد.
1ـ1(ذوب آهن): خلعتبري روي پاس منصوري صاحب توپ شد و روي اشتباه دروازه‌بان گل تساوي را به ثمر رساند.
2ـ1(ذوب آهن): كرنل خلعتبري و بازي‌سازي اميديان توپ را به فرهادي رساند و او با ضربه دقيق دروازه را باز كرد.

بهترين بازيكن: محمدرضا خلعتبري يك گل زد و روي گل دوم هم تأثيرگذار بود او مي‌تواند بهترين بازيكن اين مسابقه باشد.

اتفاق ويژه: اين هفتمين باخت متوالي استقلال اهواز بود كه اسباب بركنار يا استعفاي مجيدباقري‌نيا را فراهم آورد. باقري‌نيا در رختكن بعد از فشار مديرعامل بازيكنان را جمع كرد و از آنها خداحافظي كرد. از فردا افشين كمايي تيم استقلال اهواز را تمرين خواهد داد. باقري‌نيا در پايان بازي با اين شعار كنايه‌آميز مواجه شده بود كه باقري‌نيا متشكريم.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاهان 2- ملوان صفر؛روز خوب یکه تازی
سپاهان با اين پيروزي 48 امتيازي شد و جايگاه خود را در صدر جدول تثبيت كرد. درست مثل عماد که یکه تاز جدول گلزنان است ملوان نيز با 33 امتياز در رتبه هشتم جدول رده‌بندي قرار گرفت....

گل: عمادرضا(3)،(84) سپاهان
ورزشگاه فولادشهر تماشاچي 10 هزارنفر
داور: سعيد مظفري
اخطار: حاج صفي،آل‌نعمه(سپاهان)

سپاهان: مهدي رحمتي،‌ محسن بنگر، هادي عقيلي، جلال حسيني، احمد آل‌نعمه(46 مهدي كريميان)، احمد جمشيديان،‌ محرم نويدكيا(86 حسين پاپي)،‌ مهدي جعفرپور، احساس حاج‌صفي، عمادرضا، فرزاد حاتمي(58 بهمن طهماسبي)
سرمربي:‌ اميرقلعه‌نويي

ملوان: مهدي رحيم‌زاده، سعيد سالارزاده، هادي تأميني، آلن باسيچ، بابك پورغلامي، محمد نصرتي(82 مهران جعفري)، دسوزا، پژمان نوري،‌ حسين ابراهيمي(70 آرش تورسيياني)، جلال رافخايي، آدريانو آلوز(86 محمد حيدري)
سرمربي: محمد پورغلامي

شرح گل‌:
1ـ 0(سپاهان):‌ در پي ارسال يك كرنل محرم نويدكيا با پاس كوتاه عمادرضا را صاحب توپ كرد و ضربه فني عماد تبديل به گل اول بازي شد.
2ـ0(سپاهان): پاس در عرض مهدي كريميان از درون محوطه جريمه با ضربه عمادرضا گل دوم و نهايي بازي را رقم زد.

بهترين بازيكن: در روزي كه بازيكنان سپاهان از فرم معمولي خود هم به دور بودند عمادرضا با دو گلي كه به ثمر رساند سبب شد سپاهان پيروز ديدار سخت با ملوان شود گويا عماد بهترين فصل بازي خود را پشت سرمي‌گذارد.

اتفاق ويژه: سعيد مظفري‌راد كه پس از ماه‌ها ديداري براي سپاهان را آن هم در حضور هواداران پرتعداد اين تيم سوت مي‌زد با واكنش خوب هواداران اين تيم مواجه نشد. مظفري كه بخصوص در مورد دو صحنه پنالتي براي ملوان و سپاهان زيرتيغ اتهام قرار دارد با شعار داور پرسپوليسي سپاهاني‌ها روبه‌رو شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

مس 1- شاهین صفر؛سقوط شاهین از ارتفاع

شاهين بوشهر كه به نظر هنوز در باد برد مقابل پرسپوليس بود بدون دو مهاجم اصلي نمايش به شدت ضعيفي داشت. آنها با اين شكست در رده 26 باقي ماندن تا مس و پاس بالاتر از اين تيم قرار بگيرند. شاهين حالا به رده پانزده سقوط كرده كه منطقه خطرناكي است.

گل: ادينيهو(73)
ورزشگاه شهيد باهنر كرمان تماشاچي 3 هزارنفر
داور: نويد مظفري
اخطار: قاسم دهنوي

مس:‌عباس محمدي، پيروز قرباني، حميد عزيززاده، اميرحسين يوسفي، فرزاد آشوبي، فرزاد حسين‌خاني، پائلو زالدرون(46 ادينيهو)، ميلاد صخرديني، مهدي رجب‌زاده، علي سامره(46 فراز فاطمي)
سرمربي: لوكا بوناچيچ

شاهين: مجتبي روشن‌گر، محسن ايران‌نژاد، عبدالله كرمي، جمال حق‌شناس(70 حبيب هوشيار)، محسن حميدي، مهدي نوري، بوبا ساندي(73تنهايي)، بهادر عبدي، ايوان پترويچ، مهدي كياني، ناصر شكرون(63 سليماني)

شرح گل:
1ـ0(مس): ادينيهو روي يك ضربه ايستگاهي با هوشمندي براي مس گل زد.

بهترين بازيكن: ادينيهو با تك گلي كه به ثمر رساند و موثرترين بازيكن زمين بود.

اتفاق ويژه: حق‌شناس بازيكن شاهين بعد از تعويض اعتراض خود را با لگد زدن به نيمكت نشان داد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پرسپوليس1 ـ راه آهن 0؛‌ اولين برد دايي با خليلي و حق‌وردي

حضوران 50 هزارتماشاچي بعد از شكست اين تيم در بوشهر اتفاق مهم اين بود و انگيزه برد قرمزها در مسابقه پربرخوردي كه سه امتيازش آنها را به پله سوم بازگرداند. پرسپوليس حالا 37 امتيازي است و اميدوار است نتيجه بازي فرداي استيل ـ استقلال به سود اين تيم تمام شود.

گل: محسن خليلي(14) براي پرسپوليس
ورزشگاه آزادي تماشاچي 50هزارنفر
داور: تورج حق‌وردي
اخطار:‌بادامكي، باقري، نوروزي(پرسپوليس)، نورمحمدي،كاميابي، كريمي(راه آهن)

پرسپوليس: عليرضا حقيقي، جلال اكبري، شيث رضايي، سپهر حيدري، عليرضا محمد، عادل كلاه‌كج، حسين بادامكي،‌كريم باقري(80 مهدي شيري)، حوار، هادي نوروزي(65 مجتبي زارعي)، محسن خليلي(95 تياگو)
سرمربي: علي دايي

راه آهن: مسعود همامي، عليرضا نورمحمدي، ابراهيم كريمي،‌ حسين كوشكي، محسن زاهدي(46 احمدمومن‌زاده)، ميلاد زيندپور، ابراهيم كريمي، حسين پاشايي، مجيد نورمحمدي(78 ايمان حيدري)، كمال كاميابي، ابوذر رحيمي، محمود آمنه(88 پيمان ميري)
سرمربي:‌ مهدي تاتار

شرح بازي:
اين يكي از پربرخوردترين مسابقات ليگ بود كه با نزديك به 50 خطا به پايان رسيد. مسابقه‌اي دشوار بين يك تيم مدعي قهرماني و تيمي كه براي فرار از سقوط مي‌جنگد. پرسپوليس در شرايطي فاتح اين بازي شد كه به نسبت بازي قبلي پيشرفت فوق‌العاده‌اي كرده بود. اما تركيب جديد و پرتغيير پرسپوليس به نسب بازي گذشته و بازي قبل‌تر كمي براي قرمزها دردسر درست كرد و آنها نيمه دوم را به سختي تمام كردند. شايد اگر اشتباه تأثيرگذار حق‌وردي نبود راه آهن مي‌توانست به گل تساوي هم برسد با اين حال اولين برد دايي با پرسپوليس اين اعتماد به نفس را به وي خواهد داد تا شيوه خود را با استرس كمتري در پرسپوليس حاكم كند. اين در حالي است كه راه آهن با پيروزي رقباي خود در انتهاي جدول به رده هفدهم سقوط كرد آنها تيم خوبي هستند اما مثل هميشه مي‌توانند از داوري و بدشانسي شكايت كنند.

شرح گل:
1ـ0(پرسپوليس): سماجت هادي نوروزي و دريبل نورمحمدي از گوشه چپ محوطه جريمه راه آهن توپ را به محسن خليلي رساند و او با كنترلي خوب با پاي راست در حالت نامتعادل از روي خط شش قدم توپ را وارد دروازه راه آهن كرد.

بهترين بازيكن: محسن خليلي با گلي كه در اين مسابقه به ثمر رساند سه امتياز براي پرسپوليس به ارمغان آورد او با تحرك داخلي و دائمي و يكي دو پاس خوب نشان داد كه به روزهاي آمادگي رسيده است.

اتفاق ويژه: خطاي هَند مسلم شيث رضايي در اوايل نيمه اول بايد راه آهن را صاحب يك ضربه پنالتي مي‌كرد كه داور از اين صحنه گذشت. مهدي تاتار در پايان مسابقه به تيم داوري تبريك گفت و اعلام كرد پرسپوليس در اين بازي با دو دروازه‌بان بازي كرده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

تراکتور صفر- مقاومت صفر؛تساوی 100 هزار نفری

هجوم 100 هزار هوادار تراکتور به ورزشگاه هم مقاومت شاگردان مهابادی را نشکست و او توانست با یک امتیاز بسیار با ارزش تبریز را ترک کند.تراکتور می توانست در صورت برد تا پله چهرم بالا بیاید و حالا با 34 امتیاز منتظر نتیجه بازی استیل و استقلال است

ورزشگاه یادگار امام، تماشاچی : 100 هزار نفر
داور:هدایت ممبینی

تراکتور:مهدی ثابتی ، محمد نصرتی، مجتبی ترشیز، الو ترائوره، مهدی کیانی، مصطفی اکرامی، مسعود ابراهیم زاده (65- امیر امینی فر)، مهرداد پولادی، فرهاد خیرخواه (85- جاسم کرار)، محمد حسن ابراهیمی، علیرضا جلیلی
سرمربی: فراز کمالوند

مقاومت:ناصر سالاری ، محمدایران پوریان، امین متوسل زاده (86- سید ایمان موسوی)، شهرام گودرزی (80- بهنام افشه)، سیامک کوهنورد، مهرداد کریمیان، محسن نیسانی ، میرهانی هاشمی، مصطفی صبری، محمدصادق کرمی و علی ممبینی
سرمربی: داود مهابادی

بهترین بازیکن:مهرداد کریمیان ( مقاومت) : او توانست به خوبی میانه میدان را در اختیار بگیرد و با بازیسازی خوبش بارها همبازیانش را صاحب موقعیت کرد.

اتفاق ویژه: هواداران تراکتورسازی تعدادی از کبوتران را آزاد کردند و با شعار می کشم می کشم آن که کبوترم را کشت حرکت هواداران استقلال را مورد انتقاد قرار دادند. فردوسی پور هم از افرادی بود که در ورزشگاه تبریز علیه او شعار داده شد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

ابومسلم 2- پیکان 1؛آشتی با برد

ابومسلم با بردی که مقابل پیکان به دست آورد 18 امتیازی شد اما سخت است که آنها از سقوط فرار کنند

داور: فرشید افشار،اخطار: ناصحی(ابومسلم)
اخراج: کارلوس(86- پیکان)
ورزشگاه: ثامن مشهد،تعداد تماشاگران: حدود 4 هزار نفر

ابومسلم:اشکان نامداری، سعید خانی، محمد حسن رجب زاده (68- علی حقدوست)، داود دانش دوست (84- جواد ضیغمی)، یونس شاکری، رضا ناصحی، مجتبی سرآسیابی، عبدالجبار مومونی، فرشاد بهادرانی، داود سید عباسی، میثم حاجیان
سرمربی: پرویز مظلومی

پیکان:مسعود غلامعلی زاد ( 20کوروش مرادی)، کارلوس، حمید هدایتی، علی قربانی (60- سعید دقیقی)، محمدرضا طهماسبی، مجید خدابنده لو، حسین معمار (64- جهانگیر عسگری)، روح الله عطایی، ایمان رزاقی راد، علی سلمانی ومهدی تاجیک
سرمربی: حمید درخشان

شرح گل ها:
صفر- یک(پیکان): ضربه ایستگاهی از سمت راست را طهماسبی روی دروازه فرستاد و ضربه سر ایمان رزاقی راد دور از دستان نامداری وارد دروازه شد (دقیقه 12)
یک- یک(ابومسلم):: اشتباه حسین معمار و سپس خطای او روی رضا ناصحی یک ضربه پنالتی را به دنبال داشت که ناصحی آن را تبدیل به گل کرد (دقیقه 18)
2- یک(ابومسلم):: پاس عمقی سعید خانی ، ناصحی را با دروازه بان پیکان تک به تک کرد تا او با یک ضربه زمینی گل دومش را به ثمر برساند( دقیقه 28)

بهترین بازیکن : رضا ناصحی: او با دو گل پیروزی بخشی که به ثمر رساند توانست یک تنه ابومسلم را بعد از هفته ها به پیروزی برساند.

اتفاق ویژه: دکترشریفی و خداداد عزیزی با حضور در جایگاه ویژه ورزشگاه بازی را از نزدیک تماشا کردند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 01-22-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

پاس 2- صبا 1 ؛فرار دو پله ای پاس

پاس با این برد با ارزش دو پله بالا رفت و با 28 امتیاز به جای استقلال اهواز در رده دوازدهم قرار گرفت."هادي بلوري" تنها بازيکن بومي تيم پاس در اين ديدار با زدن يک گل و ارسال يک پاس گل موثرترين بازيکن اين ديدار بود و در پايان بازي، انبوه تماشاگر حاضر در ورزشگاه، وي را بر روي دستان خود به آسمان پرتاب کردند.

-داور: یدالله جهانبازی
اخطار: وریا غفوری ( پاس)،اخراج: وریا غفوری(90- پاس)

پاس همدان:سوشامکانی،وریا غفوری، همت عابدی نژاد، ساشا کلونیا، پوریا سیف پناهی، آرتور یادگاریان (80 پوریا قیدر)، روزبه شاه علی دوست، یدالله اکبری، هادی بلوری (85- مجید حیدری)، هادی اصغری، صابر میرقربانی(55- شهبازارکینوف)
سرمربی: اصغر مدیرروستا

صبای قم:ارشاد یوسفی، مرتضی اسدی، مرتضی کاشی، علیرضا لطیفی، جابرانصاری، ابوالفضل حاجی زاده، حمیدرضا فرزانه (90- احمدتقوی)، داود حقی، عباس محمدرضایی، کلمنتینو(64- امیرحسین فشنگچی)، محسن بیاتی نیا
سرمربی:رسول کربکندی

شرح گل ها:
یک – صفر(پاس): سانترهادی بلوری از جناح چپ روی پای هادی اصغری فرود آمد و او با یک ضربه گل اول تیمش را به ثمررساند.( دقیقه 28 )
2- صفر(پاس):ضربه کرنر را از جناح چپ اکبری به روی دروازه فرستاد و بلوری با ضربه سر آن را تبدیل به گل کرد. (دقیقه 39 )
2- یک(صبا): سانتر امیرحسین فشنگچی به محسن بیاتی نیا رسید و او با یک شوت اولین گل تیمش را وارد دروازه پاس کرد. (دقیقه65 )

بهترین بازیکن: هادی بلوری که با گلی که زد و یک پاس گل توانست این عنوان را بدست بیاورد.

اتفاق ویژه: هواداران همدانی در حمایت از سرپرست خود بابت مصاحبه ای که علیه امیرقلعه نویی انجام داده بود علیه سرمربی سپاهان شعار می دادند.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)