بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports

ورزش Sports در این تالار به مباحث عمومی ورزش و اخبار رشته های مختلف آن پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 02-14-2008
SonBol آواتار ها
SonBol SonBol آنلاین نیست.
معاونت

سپاسها: : 521

1,688 سپاس در 686 نوشته ایشان در یکماه اخیر

این روستا بدون مرد مانده است!

در روسیه تعداد مردان رفته رفته کاهش می یابد. روستای سلیدزی روسیه – Slydzi – تماما از وجود مردان خالی شده است و در این روستا تنها 100 نفر زن و دختر زندگی می کنند.
بعد از جنگ جهانی دوم و فروپاشی شوروی سابق متوسط سن مردان به سرعت در حال کاهش است. در روسیه اکنون متوسط سن مردان 59 سال است و بسیاری از روستاهای روسیه در حال خالی شدن از مرد هستند.
روستای سیلدزی روسیه یکی از این روستاهاست. در این روستا که آخرین مردش را سال گذشته از دست داد 100 زن زندگی می کنند.
سیلدزی 50 سال قبل روستایی پرجمعیت با ترکیبی از زن و مرد و کودک بوده است.
به نقل از روزنامه حریت

قدیمی 02-17-2008
shabhaye_mahtabi آواتار ها
shabhaye_mahtabi shabhaye_mahtabi آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 8

68 سپاس در 39 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مجوز شرعي ذبح تمساح در ايران صادر شد

همزمان با صدور مجوز پرورش تمساح (كروكوديل) در استان گلستان اعلام شد سازمان دامپزشكي كشور نسبت به نظارت بر ذبح شرعي آن اقدام خواهد كرد.

به گزارش جام جم آنلاين سلطاني يكى از مسئولان سازمان دامپزشكى كشور در اين زمينه از صدور 3 پروانه پرورش كروكوديل (تمساح) در استان گلستان خبر داد و گفت كه پرورش اين آبزى نه تنها موجب اشتغالزايى است، بلكه گوشت و پوست آن در بخش هاى صنعتى و دارويى سودآورى زيادى را به همراه خواهد داشت.

وى افزود: پرورش تمساح پس از بررسى كارشناسان فقهى براى نخستين بار به تأييد رسيده و هم اكنون در استان هاى سيستان و بلوچستان، اردبيل و تهران صورت مى گيرد.

فريدون سوسرايى، دبير كميسيون صدور پروانه معاونت امور دام سازمان جهاد كشاورزى گلستان هم به يكي از روزنامه هاي كشور گفت : هدف از پرورش اين گونه حيوانى، توليد و صدور پوست آن است.

وى محل اجراى طرح پرورش تمساح را در استان گلستان، شهرستان تركمن و ظرفيت آن را 10 رأس مولد اعلام كرد وافزود: اجراى طرح فوق 10 ميليارد ريال هزينه دربردارد كه از منابع شخصى و بانكى تأمين مى شود.

سوسرايى، اظهار داشت: هر رأس تمساح سالانه 30 تا 40 عدد تخم مى گذارد كه 30 درصد اين تعداد، تبديل به نوزاد مى شود.

بر اساس اين گزارش، هم اكنون در بسيارى از كشورهاى پيشرفته پرورش كروكوديل به شكل يك صنعت درآمده و از گوشت، پوست و ساير اجزاى بدن اين حيوان، جهت مصارف صنعتى، دارويى و چرم سازى استفاده مى شود. در كشور ما با توجه به تنوع جغرافيايى و آب و هوايى، بخش خصوصى در استان هاى مختلف آمادگى خود را براى پرورش كروكوديل به سازمان دامپزشكى كشور اعلام داشته است.
با تشكر فريبا
تمام رگ هایم از بهشت متنفر می شوند
که زیر پایت را خالی می کنند ...
" هومن شریفی "

قدیمی 02-20-2008
کاربر فعال

دختر سيب زميني فروشي اي كه مشهورترين مانكن روسيه شد
ناتاليا وديانوا يكي از مانكن هاي روس است كه اخيرا در روسيه به شهرت فراوان رسيده است و چشم ها را متوجه خود كرده است. وي در شهر گوركي به دنيا آمد.
ناتاليا كه براي نگهداري از مادر و برادر عليلش در بازار سيب زميني مي فروخت توسط نماينده يك آژانس مد كشف شد.
به نوشته گازته وطن تركيه، دختر سيب زميني فروش سابق روس در طول 3 ماه انگليسي را ياد گرفت و اكنون اين چهره مشهور دنياي مد در 25 سالگي زن مالك مشهور انگليسي ژوستين پورتمن است و داراي سه بچه مي باشد!
عجب دنياي وارونه اي!!
اينم نرمال ترين عكي سركار خانم سيب زميني فروش. با كمال تأسف باقي عكسها اصلا قابل ديدن نيست.
با تشكر فريبا

" هومن شریفی "

قدیمی 02-21-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

حکم اعدام برای معلمی که به 23 دانش آموز دختر تجاوز کرده بود!

دادگاهی در چین معلمی را که به بهانه کمک درسی، به 23 دانش آموزش تجاوز کرده بود به اعدام محکوم کرد. به نوشته حریت به نقل از بیجینگ نیوز، سو سنگچون معلم 52 ساله اهل استان چونگ چین که در یک مدرسه ابتدایی تدریس می کرد در فاصله سه ساله 2001-2004 به 23 دختر دانش آموزش تجاوز کرده بود.
به گزارش حریت، روزنامه چینی اشاره ای به سن دختران مورد تجاوز قرار گرفته نکرده است. ماه گذشته نیز یک نماینده سابق پارلمان چین در ایالت هنان به جرم تجاوز به دهها دختر چینی به حبس ابد محکوم شده بود.
قدیمی 02-21-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

گزارش سي.ان.ان از حضور اقليتهاي ديني در مراسم تاسوعا و عاشورا
به نقل از انتحاب حضور اقليت‌هاي ديني در مراسم تاسوعا و عاشوراي حسيني توجه شبکه تلويزيوني «سي.ان.ان» را جلب و اين شبكه را برنگيخت تا گزارشي تصويري از برگزاري تاسوعا و عاشورا در ايران و حضور اقليت‌هاي ديني در آن به نمايش گذارد. در اين گزارش، اشاره شد که امام حسين(ع) و مراسم تاسوعا و عاشوراي حسيني تنها متعلق به مسلمانان ايران نبوده، بلکه ساير اديان الهي و اقليتهاي مذهبي در اين کشور هم آن را گرامي داشته و در اين مراسم حتي با دادن نذري شرکت مي کنند. در اين گزارش از يك ايراني زرتشتي در مورد علت حضورش در مراسم تاسوعا و عاشورا سؤال شده و وي گفته به امام حسين اعتقاد دارد و شفاي پسرش را از اين امام طلبيده و حاجت خود را گرفته است. ديگري نيز در مورد علت حضور خود مي‌گويد امام براي مسلمانان و غيرمسلمانان فرقي ندارد و ما نيز مانند مسلمانان در اين مراسم شركت مي‌كنيم.

حضور بي سابقه زائران بحريني در اربعين حسيني
به نقل از ابنا روزنامه نگار بحريني از سفر بيش از 20000 زائر بحريني به کربلاي معلي به مناسبت زيارت اربعين خبر داد.
قدیمی 02-21-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

تسويه حساب دولت كودتايي پاكستان با شيعيان
به نقل و تحليل از ابنا پليس پاكستان براي رهايي از شيعيان منطقه پاراچنار و نيز تروريست‌هاي القاعده اين دو گروه را به همراه يزديان ناصبي به جان يكديگر انداخته است.
قدیمی 02-21-2008
کاربر فعال

مهارت خلبان جان 100 مسافر را نجات داد

مهارت خلبان، جان يكصد مسافر پروازي را كه با 8 ساعت تأخير، فرودگاه مشهد را به مقصد تهران ترك كرده و در راه دچار نقص فني شده بود، نجات داد.
به گزارش خبرگزاري فارس از مشهد، در حالي كه طبق برنامه، قرار بود پرواز شماره 578 شركت هواپيمايي آسمان، ساعت 17 و 30 دقيقه از فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد مشهد پرواز كند، مسئولان اين فرودگاه به مسافران اين پرواز اعلام كردند كه هواپيما دچار نقص فني است و پرواز با تأخير انجام مي‌شود، اما آماده‌سازي آن، حدود 8 ساعت به طول انجاميد.
براساس اين گزارش، فوكر 100 نفره، حوالي ساعت يك و 30 دقيقه بامداد براي سوار شدن مسافران آماده شد و اين هواپيما ساعت يك و 40 دقيقه، فرودگاه شهيد هاشمي‌نژاد را به مقصد تهران ترك كرد.
يكي از مسافران اين پرواز در تماس تلفني با خبرگزاري فارس به خبرنگار ما گفت: «هواپيما با صداي بسيار شديدي باند فرودگاه را ترك كرد و اوج گرفت و خلبان، ضمن پوزش از مسافران به دليل تأخير بسيار طولاني در پرواز، مختصات سفر را براي مهمانان شرح داد.»
مهدي گلمحمدي افزود: «در همين حين، من كه كنار يكي از موتورهاي هواپيما نشسته بودم، متوجه از صدا افتادن آن شدم. بعد از اين بود كه هواپيما با چرخش به سمت مشهد، راه فرودگاه مبدأ را در پيش گرفت و خلبان، بدون آنكه مسافران را از نقص فني آگاه كند، هواپيما را آماده فرود كرد.»
وي ادامه داد: «نهايتاً خلبان با مهارت بسيار توانست هواپيما را به شكل گلايدري روي باند بنشاند و جان مسافران را نجات دهد.»
تعدادي از مسافران اين پرواز نيز با تأييد گفته‌هاي گلمحمدي، علاوه بر تشكر از كاپيتان «گلستانه»، خلبان هواپيما از سرگرداني خود به دليل بروز نقص فني در اين هواپيما با وجود تأخير 8 ساعته انتقاد كردند..
با تشكر فريبا
" هومن شریفی "

قدیمی 02-21-2008
کاربر فعال

بلوتوث بازي در مترو ممنوع مي شود

به گزارش خبرنگار پارسينه، شنيده شده است به زودي شركت مترو با كار گذاشتن دستگاههاي مخصوص امواج بلوتوث را در واگن هاي مترو كور خواهد كرد.

دليل اين مسئله حجم عظيم مبادله بولوتوث هاي مستهجن و غيراخلاقي كه هرروز در واگن هاي متروي تهران انجام مي شود، عنوان مي شود، اين مبادله به صورت يك ناهنجاري اجتماعي درآمده است.

از زمان دقيق نصب اين دستگاههاي مخصوص اطلاعي در دست نيست ولي احتمالا از تعطيلات نوروزي اين دستگاهها فعال خواهند شد.
با تشكر فريبا
" هومن شریفی "

قدیمی 02-24-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

زن شياد طلاها را از آرايشگاه زنانه سرقت مي کرد
زني که با حيله و ترفند از سالن هاي آرايش و خياطي زنانه سرقت مي کرد، پس از ارتکاب 13فقره سرقت دستگير شد.
سرهنگ قاسمي ، رئيس اداره پليس آگاهي ناجا با اشاره به اين خبر به «جام جم» گفت : به دنبال چند فقره شکايت مردمي در پليس آگاهي اروميه مشخص شد، زني با حضور در آرايشگاه هاي زنانه و سالن هاي خياطي ، پس از جلب اعتماد خانم ها به بهانه تماشاي زيورآلات آنها اقدام به سرقت طلاها کرده و متواري مي شود. موضوع اين شکايت ها در دستور کار ماموران قرار گرفت و مشخص شد اين زن بدون آن که ردپايي از خود باقي بگذارد، اقدام به سرقت طلاها مي کند. قاسمي افزود: با افزايش شکايت ها و چهره نگاري از متهم ، سرانجام ماموران کلانتري 16 اروميه پس از اطلاع از اين که زن سارق بار ديگر با سرقت مقاديري طلا متواري شده است ، با اجراي طرح مهار موفق شدند وي را به نام صفورا دستگير کنند.

اعتراف

با انتقال زن متهم به پليس آگاهي ، وي اعتراف کرد پس از جلب اعتماد خانم ها در چند مرحله با آنها ارتباط برقرار مي کردم و در يک فرصت مناسب با کرايه يک خودرو، زيورآلات را با حيله و ترفند در اختيار مي گرفتم و به بهانه پرداخت کرايه تاکسي ، از محل متواري مي شدم.
سرهنگ قاسمي افزود: با اعتراف متهم به 13فقره سرقت ، دستور شناسايي مالباختگان صادر شده است.
قاسمي با هشدار به خانم ها از آنها خواست به افراد غريبه اعتماد نکنند و از در اختيار قرار دادن زيورآلات خود به اين افراد جدا خودداري کنند.

قدیمی 02-24-2008
SonBol آواتار ها
معاونت

خواستگار انتقامجو دختر مورد علاقه اش را زنداني کرد
خواستگار انتقامجو که دختر مورد علاقه اش را ربوده و در منزلش زنداني کرده بود تا او را راضي به ازدواج کند، تحت تعقيب پليس آگاهي تهران قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار جام جم ، روز چهاردهم بهمن امسال دختر 22 ساله اي به شعبه چهارم دادياري دادسراي امور جنايي تهران مراجعه و از مرد جواني به اتهام آدم ربايي شکايت کرد.شاکي در تشريح ماجرا به داديار رضوانفر گفت : چندي قبل جواني به نام سيامک به خواستگاري ام آمد، اما من و خانواده ام به او پاسخ منفي داديم.
خواستگارم پس از شنيدن پاسخ منفي ، مدام برايم ايجاد مزاحمت مي کرد تا اين که روز گذشته وقتي در خيابان منتظر تاکسي بودم ، او را در خيابان ديدم و قصد فرار داشتم که با زور و تهديد مرا داخل خودرويش انداخت و متواري شد. هر چه التماس مي کردم تا رهايم کند، بي فايده بود،او مرا به منزلي در يکي از محله هاي تهران برد و در اتاقي زنداني کرد و از من خواست تاروز بعد براي تشکيل يک زندگي جديد، با هم به يکي از شهرستان ها سفر کنيم ، براي نجات جانم به دروغ قبول کردم و چند ساعت قبل وقتي او از منزل خارج شد، من هم فرار کردم و خود را نجات دادم.
بنا بر اين گزارش ، با اطلاعاتي که شاکي در اختيار داديار رضوانفر قرار داد، با دستور قضايي مبني بر دستگيري خواستگار آدم ربا صادر و جستجوي ماموران براي شناسايي مخفيگاه وي آغاز شد.

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)