بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض رونالدینیو، مشکل اصلی زندگی شخصی پاتو

رونالدینیو، مشکل اصلی زندگی شخصی پاتو

با بالا گرفتن اختلافات پاتو با همسرش، احتمال جدایی این دو نفر وجود دارد ولی این طلاق ممکن است برای ستاره کم سن و سال برزیلی بسیار گران تمام شود

سایت گل- طبق گزارش منتشره در روزنامه اسپورت کاتالونیا، پاتو ستاره جوان باشگاه میلان در زندگی شخصی اش به مشکل خورده و این روزها، صحبتهایی از جدایی او و همسرش استفانی بریتو به گوش می رسد؛ هرچند که این جدایی ممکن است برای پاتو بسیار گران تمام شود.

دلیل این اختلاف گردشها و حضور پاتو در میهمانی های شبانه است. این ستاره برزیلی شبها معمولا با رونالدینیو به میهمانی های شبانه می رود و همین موضوع باعث شده تا اختلاف این ستاره جوان، با همسرش بالا بگیرد. اخیرا قاضی دادگاهی که مسئولیت پیگیری این پرونده را عهده دار بود، اعلام کرده که این جدایی برای ستاره جوان برزیلی هزینه سنگینی در بر خواهد داشت.

پاتو در ابتدا به همسرش پیشنهاد کرده بود تا حاضر است ماهانه مبلغ 2 هزاریورو به او بپردازند ولی با توجه به حکمی که ممکن است از سوی دادگاه اعلام شود، ستاره برزیلی مجبور خواهد بود ماهانه 55 هزار یورو به بریتو پرداخت کند که این معادل 20% دستمزد ماهانه این بازیکن برزیلی خواهد بود.

قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها

پیش فرض خدایا! از خلقت افشین قطبی متشکریم!

شانس با قطبی خیلی یار است که تاریخ خلقت‌ش در فوتبال ایران برمی‌گردد به سال 1386؛ وگرنه این همه ناکامی و شکست ِ بی‌صاحب، جان می‌داد که به گردن او آویزان بشود و دور شهر گرداننده بشود تا عبرتی باشد برای سایرین؛ همین سایرینی که سی‌سال ناکامی به بار آوردند و هنوز هستند و حالا جسم و جان علیل و ناقص این موجود سی‌ساله را انداخته‌اند گردن یک کودک سه ساله به نام افشین قطبی.

سایت گل - اهالی فوتبال ایران حتی اگر جمله‌ی تیتر شده را مثل تماشاگران فوتبال روی پارچه ننوشته‌اند، بدون شک، از خدا بابت حضور افشین قطبی در ایران متشکر هستند. چون دیگر به راحتی هر ندانم‌کاری و ضعفی را می‌توانند به گردن سرمربی فعلی تیم‌ملی بیندازند و خیال‌شان هم راحت باشد که نه جواب تندی در کار است، نه تهدید به افشاگری.

جایی برای پیرمردها نیست

آقای حاج‌رضایی که خیلی دوست دارد کارشناسی فرهیخته و متفاوت باشد تا به حال چند باری در تحلیل‌های‌ش از فیلم‌های سینمایی یاد کرده و بیش‌تر از همه به فیلم برادران کوئن یعنی جایی برای پیرمردها نیست، اشاره داشته است؛ اشاره‌ای که می‌تواند جهت‌ش به سمت خود او هم برگردد و حضور چند دهه‌ای و بی‌فایده‌ی ایشان را به عنوان مربی و کارشناس یادآور بشود.
شاید تلخ باشد اماحقیقت دارد که کارشناس روشن‌فکر ما، همیشه مرد سوم و چهارم کسانی بوده که از آن‌ها به عنوان سردمداران فوتبال سنتی یاد می‌شود.
از دستیار سومی علی پروین در فاجعه‌ی دوحه 1993 تا مشاوره دادن به امیر قلعه‌نویی.

الف-یادآوری

آقای حاج‌رضایی در اولین فصل حضور قطبی از حامیان‌ش بود و بعد از باخت بحث‌برانگیز چهار بر یک پرسپولیس مقابل استقلال اهواز و حمله‌ی لیدرها به قطبی، از سرمربی آن زمان پرسپولیس خواست که برای حفظ شان‌ش فوتبال ایران را ترک کند.

ب-و اما حالا...

حالا اما گویا افشین قطبی بی‌شان شده و حضورش برای فوتبال احترام زایل‌کن ما، مخرب است. آقای حاج‌رضایی می‌گوید رفتن قطبی به نفع فوتبال ایران است و نمی‌گوید ایشان به عنوان کارشناس و دیگران برای بعد از قطبی چه تصمیمی گرفته‌اند که در آن منافع فوتبال ایران لحاظ شده باشد. آیا با رفتن قطبی، اردوی اتریش کیفیت‌ش ارتقا پیدا می‌کند یا ما از بازی کردن با ارمنستان به دیدار با تیم ملی اسپانیا قدم می‌گذاریم؟ رفتن قطبی به عنوان قطب شر قرار است مثل فیلمفارسی‌ها یک‌باره همه‌چیز را درست و دنیا را امن و مشکلات را مرتفع کند؟

باد ما را با خود خواهد برد؟!

پرویز مظلومی از سه بازی برای استقلال چهار امتیاز کسب کرده و تحت فشار است. پس طبیعی‌ست وقتی نمی‌تواند با سازمان لیگ به خاطر برنامه‌ریزی اشتباه‌ش رو در رو بشود، وقتی نمی‌تواند در مقابل بت ذهنی طرفداران استقلال یعنی امیر قلعه‌نویی شانسی داشته باشد، به سراغ کوتاه‌ترین دیوار برود و کاسه کوزه‌های باخت داده و نتیجه‌ نگرفتن‌های احتمالی را سر افشین قطبی بشکند؛ بی‌آن‌که یادش باشد که از 5 گلی که تیم‌ش در سه بازی به ثمر رسانده، سه گل توسط بازیکن ملی‌پوش‌ش یعنی میلاد می‌داودی زده شده است.

الف-کاشانی عامل قهرمانی

کاشانی با اخراج نکردن قطبی بعد از باخت چهار بر یک مقابل استقلال اهواز باعث قهرمانی پرسپولیس شد.
این جمله را پرویز مظلومی گفته است.
امیدواریم که امسال فتح‌الله هم همین نقش را در استقلال ایفا کند و پرویز خان را با هر نتیجه‌ای که کسب می‌کند در سمت‌ش نگه دارد تا استقلال بدون امیر قلعه‌نویی هم قهرمان را تجربه کند.

ب-یادآوری

البته در مورد افشین قطبی هیچ مدرکی نه موجود است نه قابل استناد. حضور در آفریقای جنوبی که هیچ، قهرمان کردن پرسپولیس هم که میلیون‌ها نفر شاهدش بودند، به نام قطبی نوشته نخواهد شد.
استیلی و مرزبان و کاشانی‌ها-حبیب و داود که تدارک پرسپولیس در آن فصل بود- همه عامل قهرمانی بوده‌اند اما سرمربی تیم هیچ نقشی در آن موفقیت نداشته است. فقط برای یادآوری ذکر می‌شود که مدیریت قهرمانی‌آور آقای کاشانی در آن سال، با اهمال و سهل‌انگاری، موجب شد که 6 امتیاز از امتیازاتی که قطبی برای پرسپولیس آورده بود، دود بشود برود هوا، پنداری که از اول نبوده!
نقطه سر خط!

این شیر آسیا...

خلقت قطبی برای فوتبال ایرانی این حسن را هم دارد که گذشته‌اش را به کل فراموش کرده است. فوتبالی که امروز همه دم از قدرت و بزرگی‌اش می‌زنند و اعتقاد دارند توسط افشین قطبی کوچک شده، محض اطلاع دوستان، در این سی سال یک‌بار هم قهرمان جام ملت‌های آسیا نشده است و تنها دو بار از هشت بار ممکن توانسته به جام‌جهانی صعود کند. فوتبالی که از بزرگی‌اش باد به غبغب بزرگان می‌افتد، با بلاژویچ و ایویچ هم به بن‌بست خورد و در کار ِ زار چنین موجودی، هم بهترین مربی لیگ برتر یعنی امیر قلعه‌نویی ماند، هم علی دایی به عنوان پرافتخارترین فوتبالیست ایرانی.

الف-خودنشکن‌های آینه‌شکن

در فیلم سنتوری سکانسی است که پدر علی با دیدن وضعیت پسرش معتادش شروع می‌کند به انتقاد از رفتار و اخلاق او؛ علی برمی‌گردد و نگاهی به پدر می‌اندازد و می‌گوید برو خودت‌و اصلاح کن.
این جمله را فوتبال ایرانی و سرنشینان سی‌ساله‌اش باید روزی سی‌بار تکرار کنند تا شاید امیدی به بهبود اوضاع و احوال باشد.

ب-یادآوری

نرفتن به جام‌جهانی 2010 تمام و کمال بر گردن قطبی؛ چون تیم ما با آقای دایی که عالی نتیجه گرفته بود! قهرمان نشدن در جام‌ملت‌های پیش‌رو هم باز به گردن قطبی. باقی ناکامی‌ها را چه کسی گردن می‌گیرد؟ حذف در مرحله‌‌ی گروهی ِ جام ملت‌های 92. باخت به کره‌جنوبی در یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های قبلی. نرفتن به جام‌جهانی 90 و 94 و 2002. مقصر این ناکامی‌ها چه کسی یا چه کسانی هستند؟ این مقصرین از فوتبال ایران کنار رفته‌اند یا هنوز حضور دارند؟
فقط به مقدماتی جام‌جهانی 94 و خوردن سه گل از کره و چهار گل از عربستان اشاره می‌کنیم. علی پروین سرمربی بود و حالا هم مدعی درجه‌ یک تیم پرسپولیس. ناصر ابراهیمی هنوز مربی‌گری می‌کند و دو دستیار دیگر، یکی مایلی‌کهن است سرمربی فعلی سایپا و دیگری امیر حاج‌رضایی‌ست؛ کارشناس همیشه‌گی تمام مسابقات فوتبال؛ داخلی و خارجی، همه رقمه.

شانس با قطبی خیلی یار است که تاریخ خلقت‌ش در فوتبال ایران برمی‌گردد به سال 1386؛ وگرنه این همه ناکامی و شکست ِ بی‌صاحب، جان می‌داد که به گردن او آویزان بشود و دور شهر گرداننده بشود تا عبرتی باشد برای سایرین؛ همین سایرینی که سی‌سال ناکامی به بار آوردند و هنوز هستند و حالا جسم و جان علیل و ناقص این موجود سی‌ساله را انداخته‌اند گردن یک کودک سه ساله به نام افشین قطبی.

ویرایش توسط shokofe : 08-09-2010 در ساعت 10:52 AM
قدیمی 08-09-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

رأي شکايت دايي امروز اعلام مي شود
رأي نهايي پرونده شکايت علي دايي از فدراسيون فوتبال پيرامون قرارداد سرمربيگري تيم ملي امروز از سوي کميته استيناف صادر خواهد شد.
اين نشست ساعت 16 به رياست عليرضا صالحي رئيس کميته استيناف و چهار عضو اين کميته شامل؛ سيدرضا افتخاري، سيدسعيد ميرديلمي، رضا پورعرب و مجيد شهيدي برگزار خواهد شد. قراراست وکيل علي دايي دراين جلسه که آخرين نشست کميته استيناف براي رسيدگي به اين پرونده خواهد بود شرکت کند و در خصوص مفاد قرارداد و دو متممي که از هر کدام از آنها تنها به امضاي يکي از طرفين قرارداد رسيده توضيحات لازم را ارائه کند.
علي دايي و فدراسيون فوتبال پيش از اين نسبت به رأي کميته انضباطي در مورد اين پرونده اعتراض کردند تا اين پرونده مذکر در کميته استيناف رسيدگي شود.
براساس اين راي فدراسيون فوتبال موظف شده است با توجه به قرارداد سه ساله علي دايي با فدراسيون فوتبال به اين مربي مبلغ 450 ميليون تومان پرداخت کند.اختلاف نظر دايي و فدراسيون فوتبال بر روي سال دوم قرارداد منعقد شده و متممي است که علي دايي اعتقاد دارد آن را امضا نکرده و از وجود آن بي اطلاع است.
فدراسيون فوتبال معتقد است، قرارداد سال دوم دايي در صورت توافق در مبلغ قرارداد اعتبارداشته و با توجه به اخراج علي دايي در اوايل سال 88 تنها مکلف به پرداخت مدت 9 ماه بيکاري او تا زمان پيوستن به تيم پرسپوليس است نه تمام مدت قرارداد سه ساله.

جشن تولد کفاشيان
علي کفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال در دفترش مشغول انجام کار بود که بعضي از کارمندان با يک کيک شکلاتي وارد اتاق او شدند. ديروز جشن تولد 56 سالگي علي کفاشيان بود که به طور رسمي برگزار شد و با شوخي و خنده حاضران به پايان رسيد.
اين در حالي بود که جاي مهدي تاج رئيس فدراسيون فوتبال در اين جشن کوچک خالي بود. کفاشيان در حالي کيک را مي بريد که دور و بري ها ابراز اميدواري کردند که کفاشيان کيک شصت سالگي اش را در اين جا ببرد و بين بقيه قسمت کند.

نامجومطلق به ليگ يک رفت
«مجيد نامجومطلق» سرمربي تيم فوتبال دسته يکي همياري مرکزي شد. حميد محرابي مديرعامل باشگاه همياري مرکزي با اعلام اين خبر افزود: براي انتخاب سرمربي تيم 11 گزينه را مد نظر داشتيم که در نهايت با بررسي گزينه هاي مختلف «مجيد نامجو مطلق» به عنوان سرمربي تيم همياري مرکزي انتخاب شد.

باشگاه پرسپوليس: وينگادا حق شکايت به فيفا را نداشت
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: طبق مقررات فيفا وينگادا ابتدا بايد مشکلش را با فدراسيون فوتبال ايران در ميان مي گذاشت و سپس به فيفا شکايت مي کرد.مصطفي شکري در گفت و گو با فارس درباره شکايت وينگادا اظهار داشت: وينگادا از باشگاه پرسپوليس به فيفا شکايت و مطالبات خود را که متعلق به مديران قبلي است درخواست کرده است. پس از اين موضوع بررسي هاي خود را شروع کرديم و با سوابقي که در باشگاه پرسپوليس بود به اين نتيجه رسيديم که 2 قسط حقوق وينگادا که بالغ بر 200 هزار دلار است بايد به او پرداخت کنيم و اين موضوع را مي پذيريم.
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس تصريح کرد: وينگادا در بخش ديگري از شکايتش اعلام کرده که بايد دو قسط 70 هزار دلاري به او پرداخت کنيم که اين موضوع اصلا مورد قبول ما نيست. در قرارداد ايشان بندي بود که در پايان فصل مديرعامل تصميم مي گيرد که آيا با او تمديد قرار داد خواهد شد يا خير که در زمان خودش با اين موضوع مخالفت شده بود. حالا نمي دانم ايشان بر چه مبنايي اين پول را از باشگاه پرسپوليس مي خواهد. باشگاه پرسپوليس با اين موضوع مخالف است و دفاعيه خود را به فيفا ارسال کرده استشکري تاکيد کرد: باشگاه پرسپوليس اين موضوع را به فيفا اعلام کرده و خواستار اين شده که اين مربي پرتغالي طبق قانون ابتدا در ايران در خصوص مطالباتش اعتراض کند و سپس دعوا را به فيفا بکشاند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )

ویرایش توسط Omid7 : 08-09-2010 در ساعت 11:04 AM
قدیمی 08-09-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض آندرانیک تیموریان در یک قدمی سپاهان اصفهان

به گزارش خبرنگار شبکه ایران، آندرانیک تیموریان که برای عقد قرارداد رسمی با باشگاه بلکبرن انگلستان به مشکل برخورده است چنانچه نتواند در فصل آینده رقابت‌های لیگ برتر انگلستان این تیم را همراهی نکند به ایران بازخواهد گشت تا فوتبالش را در یکی از باشگاه‌های لیگ برتری ایران ادامه دهد.

آندرانیک تیموریان که از ابتدای فصل پیشنهادی‌های خوبی در لیگ ایران داشت منتظر است تا پاسخ نهایی اداره کار انگلستان را دریافت کند.چنانچه ویزای کار برای او صادر نشود باشگاه بلکبرن ناچار است تا از جذب این بازیکن ایرانی صرف‌نظر کند.

منابع موثق خبری اعلام کردند آندرانیک تیموریان در صورت جدایی از لیگ برتر جزیره احتمالا به یکی از دو باشگاه پرسپولیس و سپاهان خواهد پیوست تا فوتبالش را همراه با این باشگاه‌ها در لیگ برتر ایران ادامه دهد.

هرچند هنوز این بازیکن اظهارنظری رسمی در این‌باره نداشته اما تصور می‌شود با توجه به سیاست‌های باشگاه سپاهان برای حضور قدرتمند در لیگ قهرمانان آسیا که از اهداف اصلی این باشگاه در فصل جاری است آندو جدی‌تر از سایر پیشنهادها به پیشنهاد سپاهان فکر خواهد کرد.کارشناسان پیش بینی می‌کنند حضور ستاره‌های نام آشنای فوتبال ایران در ترکیب تیم فوتبال سپاهان و علاقه امیر قلعه نویی به این بازیکن از دلایل اصلی پیوستن آندرانیک تیموریان به اصفهان به شمار می‌رود بر همین اساس احتمالا وی به زودی پیراهن سپاهان را به تن خواهد کرد تا جای خالی هافبک میانی این تیم که در حال حاضر خالی به نظر می‌رسد را پر کند.

بر اساس آخرین اخبار موجود در رسانه‌های خبری، آندرانیک تیموریان به دلیل عدم صدور روادید ارمنستان تیم ملی فوتبال ایران در سفر به ایروان همراهی نخواهد کرد تا تیم ملی بدون او به ارمنستان سفر کند، گفته می‌شود وی تا روز چهارشنبه منتظر خواهد ماند تا با مراجعه به سفارت انگلستان پاسخ نهایی اداره کار انگلستان در خصوص همکاری با باشگاه بلکبرن را دریافت کند، اگر روز چهارشنبه آندرانیک به نتیجه لازم نرسد وی مذاکرات جدی خود را باشگاه سپاهان اصفهان آغاز خواهد کرد تا پیشنهاد این تیم را در حضور مدیربرنامه‌اش و مسوولان باشگاه سپاهان بررسی کند.

به نظر می‌رسد اگر آندرانیک تیموریان با سپاهان به توافق برسد کلکسیون جذب ستاره‌های فوتبال ایران در سپاهان به سرانجام خواهد رسید و امیر قلعه نویی هدایت تیم رویایی مورد علاقه خود را در دست خواهد گرفت، تیمی که در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر با کسب سه تساوی تنها سه امتیاز به دست آورده است و هم اکنون در رده سیزدهم جودل رده‌بندی قرار دارد.

منبع: ایران
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها

آمائوری: سرود ملی ایتالیا را نمی خوانم

ستاره برزیلی الاصل یوونتوس در اولین لیست منتشرشده از سوی چزاره پراندلی، به ترکیب تیم ملی ایتالیا دعوت شده و شانس حضور در دیدار دوستانه مقابل ساحل عاج که در لندن برگزار خواهد شد را خواهد داشت.

سایت گل- آمائوری، ستاره برزیلی الاصل باشگاه یوونتوس اخیرا پاسپورت ایتالیایی اش را دریافت کرده و به تازگی به ترکیب تیم ملی ایتالیا نیز فراخوانده شده . آمائوری در صحبتهایی اعلام کرده که اگر روز سه شنبه شانس حضور در ترکیب تیم ملی ایتالیا را داشته باشد، سرود ملی این کشور را سر نخواهد داد.

چزاره پراندلی، سرمربی جدید تیم ملی ایتالیا،نام آمائوری را در فهرست بازیکنان فراخوانده شده قرار داده است ولی در این میان ستاره برزیلی الاصل در این رابطه گفت:« من سرود ملی ایتالیا را بلدم ولی مطمئن باشید که آن را نخواهم خواند.»

هر چند که صحبتهای آمائوری قطعا با انتقادات فراوانی روبرو خواهد شد. آمائوری در این رابطه گفت:« ده سال است که به ایتالیا رسیده ام و در ابتدا کاملا یک غریبه بودم ولی اکنون می توانم پیراهن تیم ملی ایتالیا را برتن کنم و این به منزله یک موفقیت بزرگ و تحقق یک رویاست.»

لیست اعلام شده از سوی پراندلی، جنجالهای زیادی را در ایتالیا برپا کرده است.علاوه بر آمائوری، ماریو بالوتلی، ستاره متولد غنا نیز به ترکیب آتزوری فراخوانده شده است.

احزاب سیاسی جناح راست ایتالیا، برای اعتراض به دعوت شدن بازیکنانی که اصالتی ایتالیایی ندارند، دست به تظاهرات زده اند. آمائوری در این رابطه گفت:« این فرصت خوبی است که من و بالوتلی، ذهنیت خیلی از افراد را تغییر دهیم.راستش را بخواهید اگر در دیدار مقابل برزیل گلزنی کنم، بدون هیچ مشکلی به شادی می پردازم.»

قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها

تیم ملی پس از 40 سال در ارمنستان

تیم ملی ایران آخرین بار 40 سال پیش در ارمنستان مقابل تیم آرارات به میدان رفت و 2- صفر شکست خورد.

سایت گل- تیم ملی ایران فردا برای انجام یک بازی دوستانه مقابل ارمنستان راهی ایروان می شود.
ملی پوشان کشورمان در حالی راهی این کشور می شوند که آخرین بار 40 سال پیش تیم ملی ایران در ایروان به میدان رفت. 20 مهر 1349 تیم ملی ایران که با نام تیم منتخب تهران راهی ارمنستان شده بود، در یک بازی دوستانه در ایروان مقابل تیم قدرتمند آرارات 2- صفر شکست خورد.

در ان تیم بازیکنانی همچون ناصر حجازی، علی پروین، جعفر کاشانی،علی جباری و حسین کلانی حضور داشتند. تیم ملی در آن روزها آماده حضور در بازیهای آسیایی 1970 بانکوک می شد که در نهایت نتیجه ای در آن بازیهای بدست نیاورد.
قدیمی 08-09-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

پیش فرض ريمي مثل شعبان بي‌مخ‌ها است؛ نتواند با چماق بزند، فحاشي مي‌كند

خبرگزاري فارس: مديرعامل باشگاه داماش گيلان گفت: فيروز كريمي در پاسخ به من فحاشي كرده در حالي كه شعبان بي‌مخ‌ها اين‌گونه هستند كه يا چماق مي‌زنند يا فحاشي مي‌كنند.

امير عابديني در مورد مصاحبه فيروز كريمي، سرمربي فصل گذشته داماش گيلان كه شديداً از وي انتقاد كرده بود؛ گفت و گويي با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس انجام داده كه در زير مي‌خوانيد:

*مشكل فحش خوردن ندارم

حواشي خاصي پس از صحبت‌هاي فيروز كريمي پيش نيامد و به نظرم اتفاق خاصي نيفتاده است. در خيابان هم به آدم فحاشي مي‌كنند، اما من كه مشكل فحش خوردن ندارم و ناسزاهاي زيادي را تا به حال تحمل كرده‌ام.

يك زمان امكان دارد به دليل عدم شناخت از كسي، جامعه را به اشتباه بيندازي، اما يك زمان آدم‌ها شناخته شده هستند و پس از 61 سال سن و كلي تلاش، فعاليت، مديريت و همچنين تحمل فشارهاي زياد مورد شناخت جامعه قرار مي‌گيري. البته اخلاق و رفتار انسان‌ها در 10 ماه تغيير نخواهد كرد و شكل شخصيتي همواره همراه انسان خواهد ماند.

*شعبان بي‌مخ‌ها اين‌گونه هستند

شعبان‌ بي‌مخ‌ها هميشه هستند و اگر فكر مي‌كنيد كه جامعه از وجود آنها پاك شده است در اشتباه هستيد. آنها مانند برخي از منافقين هستند. منافقين هم در طول تاريخ همواره وجود دارند و هيچ موقع جامعه از وجودشان پاك نمي‌شود.

سؤالاتي را از فيروز كريمي پرسيدم كه اين سؤالات همچنان برايم مطرح است و البته پاسخ اين سؤالات فحاشي نيست، چرا كه مردم به خوبي من را مي‌شناسند و مي‌دانند كه ساعت‌ها كار مي‌كنم و پلك بر روي يكديگر نمي‌گذارم تا كارها پيش برود.

* محل تصميم‌گيري باشگاه است نه آرايشگاه

اين صحبت‌ها هميشه مطرح است و هر ناسزايي را مي‌توان پاسخ داد، اما من فحاشي نمي‌كنم بلكه چندين سؤال را از كريمي دوباره مي‌پرسم.

اول اينكه شما در شبكه باران سيماي استاني گيلان نام يك تماشاچي را بردي و تأكيد كردي كه فقط وي را مي‌شناسي. پس از تحقيق متوجه شديم كه اين فرد يك آرايشگر است كه كريمي با حضور در آرايشگاه وي در مورد تركيب تيم تصميم‌گيري مي‌كند. اين يكي از سؤال‌هاي من بود كه كريمي بايد پاسخ مناسبي به آن مي‌داد كه آيا اين كار را كرده است يا خير؟ البته لازم به ذكر است كه اين مورد را خود كريمي هم اعلام كرده بود. شما مي‌توانيد نظرات همه را بشنويد، اما محل تصميم‌گيري در باشگاه و در كنار دستياران فني تيم است.

*چه كسي و به چه علت به حساب كريمي پول واريز كرد؟

سؤال بعدي اين بود كه چگونه پول هنگفتي در روز بازي با شيرين‌فراز از بانك ملي طاق بستان كرمانشاه به حساب كريمي واريز شده است؟

اگر چنين اتفاقي نيفتاده است، كريمي ثابت كند كه چنين موضوعي نبوده است. مطمئن باشيد كه با يك استعلام از بانك اين موضوع مشخص خواهد شد. اگر هم چنين موضوعي صحت ندارد، كريمي مي‌تواند از من شكايت كند. من همچنان مدعي واريز پولي هنگفت در روز بازي با شيرين‌فراز در حساب كريمي هستم و وي بايد پاسخگوي من باشد كه از كجا چنين پولي پرداخت شده است.

چرا اين مبلغ هنگفت و چرا در روز بازي اين اتفاق مي‌افتد. كسي كه 2 هفته قبل از اين موضوع به خاطر يك سري مسائل با من تسويه حساب كرده و 100 ميليون تومان هم اضافه گرفته است، چگونه رقم به اين درشتي به حسابش واريز شده است؟

با مثال‌هاي كريمي مشخص است كه اين پول به حسابش ريخته شده است؛ اما چه كسي و چرا اين كار را انجام داده است؟ من در حال تحقيق اين موضوع هستم. سؤال من مؤدبانه بود و از وي خواستم پاسخي دهد كه من را آرام كند و در تلويزيون گفتم اگر چنين موضوعي تكذيب شود از وي عذرخواهي مي‌كنم.

*شعبان بي‌مخ‌ها اگر نتوانند با چماق بزنند، فحاشي مي‌كنند

كريمي در پاسخ به من فحاشي كرده است. شعبان بي‌مخ‌ها اين گونه هستند يا چماق مي‌زنند يا فحاشي مي‌كنند.
در مورد راه ندادنم به رختكن نيز همگان من را مي‌شناسند و تا به حال سابقه نداشته كسي راجع به من چنين حرفي بزند كه كريمي آن را مطرح مي‌كند.

*يك شهر از دست كريمي شاكي است

فقط من نبايد شاكي باشم، چرا كه با صحبت‌هاي كريمي ساير مديران باشگاه‌ها و مسئولان ورزشي شهر رشت از دست وي شاكي هستند و شكايت شان را براي دادگاه تنظيم كرده‌اند. وي وقتي مطالبي را بيان مي‌كند، مطمئنم حواسش نيست و نمي‌داند چه مي‌گويد چون به عامه توهين مي‌كند.

*فدراسيون جرم منشورهاي را اعلام كند

مگر مي‌شود يك نفر منشوري اعلام شود، اما دليل آن اعلام نشود و در مقابل يك نفر بخشيده شود و دليلش نيز گفته نشود.

اگر آقايان بررسي دقيق مي‌كنند، محكم روي حرفشان ايستاده و دلايل منشوري بودن افراد را بگويند. با اعلام دلايل محكمه پسند، مي‌توان خطاي افراد منشوري را اعلام كرد، اما هنگامي كه دليلش اعلام نمي‌شود، اين آقا مدعي كفاشيان شده و ضمن تعريف از وي به عزيز محمدي فحاشي مي‌كند.

وقتي تصميم مي‌گيرند بايد پاي اين تصميم بايستند. چرا در فدراسيون هر كسي يك حرف مي‌زند؟ تاج و كفاشيان مي‌گويند منشوري نداريم و عزيز محمدي و عليپور با قاطعيت مي‌گويند داريم. بعد تصميم مي‌گيرند افراد كار كنند و در ادامه كارتش را صادر نمي‌كنند.

*مردم سره را از ناسره تشخيص مي‌دهند

من اعتقاد دارد وقتي به يك آدم مي‌گويند فحاشي كن چنين موضوعي از آب در مي‌آيد و اين فرد به يك حامعه فحاشي مي‌كند.
مردم بهترين قضات هستند و سره را از ناسره به خوبي تشخيص مي‌دهند و شجره آدم‌ها دستشان است، ضمن اينكه به خانواده آدم‌ها نگاه كرده و به اصالت خانوادگي بها مي‌دهند. با يك فحاشي نمي توان كسي را زير سؤال برد يا موجب تخريب افراد شد. معمولا افرادي كه ملاحظه كسي را نمي‌كنند نيز در خيابان به نواميس مردم احترام مي‌گذارند.

عزت و ذلت دست خداوند است. كساني كه در جامعه عزيز هستند به خاطر ايمان و اعتقاد راسخ‌شان و عشق به خدمتشان بوده است و همينطوري كسي عزيز نمي‌شود.

*صحبت در مورد سپاهان در راستاي سخنان قبلي است

فرمايشات ايشان را هيچگاه يادمان نمي‌رود و مطالب وي در مورد لرستان و بز و ميخ طويله و ... را همه به ياد خواهند داشت و اين صحبت‌ها در مورد ساكت و سپاهان و قلعه‌نويي نيز در راستاي همين صحبت‌ها است.

38 درصد ناكامي تيم داماش به مربيگري اين تيم مربوط مي‌شود. چه كسي بايد اين 38 درصد را پاسخ بدهد؟ چرا كريمي پاي قراردادي را امضا كرده كه مي‌توانم تا 80 درصد وي را جريمه كنم؟

منبع فارس

قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها

نکونام: باید با تیم های بزرگتر از ارمنستان بازی کنیم/ ما عذرخواهی نکردیم

در آستانه جام ملت‌هاي آسيا هستيم و در آنجا با حريفان سختي بازي خواهيم كرد بنابراين بهتر است براي آمادگي بيشتر با تيم هاي بزرگتري نسبت به ارمنستان بازي كنيم.

سایت گل- جواد نكونام کاپیتان تیم ملی كه صبح امروز در تمرين تيم ملي حاضر شد درباره حضورش در تيم ملي گفت: تيم ملي من را خواست و در تمرينات حضور پيدا كردم. بازي ايران با ارمنستان در روز فيفا است بنابراين مسئولان اوساسونا نمي‌توانستند براي حضورم در تيم ملي ممانعت به عمل آورند.

در آستانه جام ملت‌هاي آسيا هستيم و در آنجا با حريفان سختي بازي خواهيم كرد بنابراين بهتر است براي آمادگي بيشتر با تيم هاي بزرگتري نسبت به ارمنستان بازي كنيم. اگر تيم ملي قبل از سفر به قطر با تيم‌هاي بزرگ بازي كند بهتر مي‌تواند به نقاط ضعف خود پي ببرد.

نکونام درباره اتفاقات پیش از فصل در تیم اوساسونا و همچنین شرایط خود براي ادامه حضور در اوساسونا و اينكه گفته مي‌شد به علت تاخير در پيوستن به تمرينات با تيم آماتور و جوانان اوساسونا تمرين كرده است، اظهار داشت: اين مسائل تنها در روزنامه‌هاي ايران مطرح مي‌شد. حتي كساني كه اينجا بودند از من درباره اخبار جدايي‌ام از اوساسونا كه در ايران منتشر مي‌شد سوال مي‌كردند.

هافبك تيم ملي ادامه داد: قرار بود شجاعي از اوساسونا جدا شود و من هم به توافق اوليه نرسيده بودم.
در اين مدت ساير گزينه‌ها را بررسي كردم تا شرايط موجود براي حضور در تيم‌هاي ديگر از جمله پاناتينايكوس را بررسي كنم. به همين دليل مدتي دير به تمرينات رسيديم، اما برگشتيم و با اوساسونا تمديد كرديم.

قضيه طوري نبود كه در مطبوعات ما منتشر شد و اين‌گونه نبود كه از مسئولان تيم عذرخواهي كرده باشيم و از حضور در تمرينات تيم اصلي منع شويم و با تيم جوانان تمرين كرده باشيم. ما براي يك سال ديگر به توافق رسيديم و مي‌مانيم. در تمرينات پيش فصل هم موفق به گلزني در اردوي انگليس شدم.

قدیمی 08-09-2010
shokofe آواتار ها

فوتبالیست های لیگ برتری در یک سریال تلویزیونی

سایت گل- پس از كريم باقري و آرش برهاني، شش تن ديگر از بازيكنان ليگ برتر فوتبال نيز مقابل دوربين حسن فتحي رفتند. سریال «در مسير زاينده‌رود» كه براي پخش در ماه رمضان آماده مي‌شود، از موضوعي فوتبالي برخوردار است و تاكنون هشت تن از بازيكنان ليگ برتري در اين سريال بازي كرده‌اند.

آرش برهاني و كريم باقري نخستين بازيكناني بودند كه مقابل دوربين حسن فتحي رفتند. اين دو بازيكنان پس از اينكه شخصيت اصلي قصه (كوروش تهامي) كه نقش بازيكن فوتبال تيم ملي اميد را بازي مي‌كند، در جريان داستان مرتكب قتل مي‌شود، براي وساطت وارد قصه مي‌شوند.

در ادامه داستان شش تن ديگر از بازيكنان فوتبال ليگ برتر به ايفاي نقش در سريال «در مسير زاينده‌رود» پرداختند كه احمد جمشيديان، وحيد شمسايي، مهدي جعفرپور، فرشيد طالبي، اسماعيل فرهادي و محمد صلصالی اين بازيكنان را شامل مي‌شوند
قدیمی 08-10-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool لباس تیم زنان ایران تایید شد

نماینده فیفا پس از کنترل لباس تیم فوتبال زیر 15 سال پوشش بانوان ایرانی را تایید کرد.

نماینده فیفا روز گذشته لباس کلیه تیم های شرکت کننده در اولین دوره المپیک نوجوانان را کنترل کرد.
کنترل لباس های بازیکنان تیم ایران بیش از سایر تیم ها به طول انجامید.

فدراسیون فوتبال پیش از این رقابت ها عکس نمونه ای از این لباس ها را برای فیفا ارسال کرده بود و نماینده فیفا با توجه به آن عکس لباس بازیکنان ایران را کنترل کرد.

وی متوجه تغییر در کلاه شده بود اما با این حال پوشش بانوان ایران را برای شرکت در این مسابقات تایید کرد.
فریده شجاعی رئیس کمیته بانوان فدراسیون فوتبال خبر را تایید کرد.
تیم ایران اولین بازی خود را پنجشنبه مقابل ترکیه برگزار می کند. دیگر تیم این گروه گینه نو است.

منبع: خبر آنلاین

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)