بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2010
natanaeil آواتار ها
natanaeil natanaeil آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 28

49 سپاس در 24 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آهان حق با شماست،دو دوره ی قبل بود

ولی مدووونی..
فرانسه اگر هم نبره واسه اینه که میخاد به حریفان میدون بده وگرنه هیچ دلیلی نداره که قهرمان نشه!!!!
یه کم فکر کنید، راست میگم دیگه!!!
وگرنه
اصلا اصلا اصلا همه داور خریدن

قدیمی 06-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

خب یه اشتباه داوری به ضررتون رو بگو؟
تیم نیست که 4 تا بازیکن خودخواه بدون کوچیکترین برنامه ای واسه حمله و حتی دفاع
واقعا آریگو ساچی گل گفت که گفت فرانس خیلی خیلی بی تاکتیک هست
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-18-2010
SHeRvin آواتار ها
SHeRvin SHeRvin آنلاین نیست.
ناظر و مدیر بخش موسیقی و سینما

سپاسها: : 1,717

2,520 سپاس در 663 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض دیدار بیستم فرانسه 0 - مکزیک 2 از گروه a

دیدار بیستم فرانسه 0 - مکزیک 2 از گروه A

27/3/89

Match 18 - Group A - 17 June

2-0
Mexico vs France

گلها :

• Javier HERNANDEZ (64')
  • Cuauhtemoc BLANCO (79' PEN)

MEXJavier HERNANDEZ

Forward
has been elected
MAN OF THE MATCH

and the roads becomes my bride

ویرایش توسط GolBarg : 06-20-2010 در ساعت 01:06 AM
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي/
ايگواين: پيروزي آرژانتين مهمتر از هت‌تريك من است

خبرگزاري فارس: مهاجم تيم ملي فوتبال آرژانتين گفت:‌ پيروزي تيم مهمتر از هت‌تريك من است.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي، گونسالو ايگواين پس از پيروزي 4 بر يك برابر كره جنوبي گفت:‌ پيروزي بسيار بزرگي كسب كرده‌ايم. ما توانستيم در جام جهاني شروع مقتدرانه‌اي داشته باشيم. در جام جهاني نام تيم‌ها مهم نيست بلكه حساسيت و كيفيت مسابقات مهم است. در هرحال از اينكه 3 بار براي تيمم گل زده‌ام بسيار خوشحالم.
وي افزود: شايسته برتري بوديم و با قدرت به پيروزي رسيديم و اميدوارم تا پايان نيز با همين اقتدار پيش برويم.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

دروازه بان آفريقاي جنوبي در يک بازي از همراهي تيمش محروم شد

فدراسيون بين المللي فوتبال روز پنج شنبه اعلام کرد که دروازه بان آفريقاي جنوبي به دليل نقض بند "1a" اساسنامه 48 از شرکت در بازي بعدي تميش محروم شده است.

بر اساس اعلام فيفا "ايتوملگ کونه" به دليل مقاومت در برابر اراده داور نمي تواند در بازي سه شنبه آينده تيمش را در مسابقه با تيم ملي فرانسه، همراهي کند.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
دل‌بوسكه پاسخ آراگونس را داد

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي اسپانيا ساعتي پس از اظهارات تحريك‌آميز همتاي پيشين خود در اين تيم پاسخ وي را داد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از ماركا، در ساعات اوليه صبح روز پنجشنبه لوئيس آراگونس سرمربي پيشين اسپانيا كه با اين تيم قهرمان يورو 2008 شده بود، در واكنش به شكست يك بر صفر اسپانيا برابر سوئيس گفت: ترس از نام هيتسفلد و مشكلات تاكتيكي باعث شد از سوئيس شكست بخوريم.
آراگونس در اظهارات تند خود ادامه داد:‌ در جنگ تاكتيكي شكست خورديم و اسپانيا در يك بازي كه مي‌توانست با پيروزي آن را پشت سر بگذارد، متحمل شكست شد.

ساعاتي پس از اين اظهارات ويسنته دل‌بوسكه سرمربي كنوني اسپانيا اظهار داشت: هرگز دو اسپانيا وجود ندارد و اين اسپانيا همان اسپانيايي است كه آراگونس با آن كار كرده است.
وي افزود: در اين شرايط سعي مي‌كنم بر رفتار خود مديريت داشته باشم و به تمام عقايد احترام بگذارم اما عقايد برخي كوته‌فكران را قبول نمي‌كنم.

دل‌بوسكه ادامه داد: تيم من شكست خورده و من مسئول اين شكست هستم اما اين دليل نمي‌شود كه در طومار بلندبالايي ضمن خوشحالي آزاردهنده نقاط ضعف مرا به من گوشزد كنيد. آراگونس مطمئن باشد اگر در يورو 2008 شكست مي‌خورد به احترام او يك كلمه هم با مطبوعات مصاحبه نمي‌كردم و تصور مي‌كنم در آن شرايط سكوت من بيشتر به نفع آراگونس بود تا آنكه با حرف‌هاي خود محيط را مسموم كنم.

وي خاطرنشان ساخت: اكنون چيزي براي گفتن ندارم و مي‌دانم هر كسي نظر خود را مي‌دهد ولي صبر كنيد تا پس از بالابردن جام قهرماني جام جهاني 2010 در يك كنفرانس خبري جواب همه را بدهم.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

آلمان و صربستان اجازه تمرين قبل از بازي را ندارند!

تيم ملي آلمان و صربستان اجازه تمرين در ورزشگاهي که قرار است بازي بين اين دو تيم برگزار شود را ندارند

امروز مسئولين فيفا اعلام کردند که به علت بارش شديد باران،وضعيت زمين مساعد نيست و اگر اين دو تيم در اين ورزشگاه برای آمادگی تمرين کنند،کيفيت چمن ورزشگاه بسيار پايين خواهد آمد و برای بازی آمادگی نخواهد داشت.
اين تصميم باعث اعتراض هر دو تيم به کيفيت پايين برگزاری بازيها در اين دوره جام جهانی همراه بود و فدراسيون فوتبال آلمان امروز طی نامه اي اعتراض خود را به اين تصميم به فيفا اعلام کرد.
همچنين يو آخيم لو،سرمربی تيم ملی آلمان در مصاحبه اي اعلام کرد که اين تصميم به ضرر هر دو تيم است و اين مسئله نشان از کيفيت پايين سطح برگزاری جام جهانی دارد.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

خبرگاري فارس - شاگردان آخيره در پايان بازي برابر فرانسه به پيروزي دو بر صفر به پيروزي رسيدند.

به گزارش خبرگزاري فارس، دو تيم ملي فوتبال فرانسه و مكزيك از گروه يك از ساعت 23:00 در ورزشگاه پيتر موكابا برابر يكديگر صف آرايي كردند.
در اين ديدار كه به قضاوت خليل الغمدي برگزار مي شد دو تيم از دور دوم مرحله گروهي به ميدان آمدند.
فرانسه با سيستم 4-2-3-1 و مكزيك با سيستم 4-1-4-1 در زمين آرايش پيدا كردند.
تلاش دو تيم در پايان نيمه اول با تساوي بدون گل خاتمه پيدا كرد و كامراني‌فر كمك داور شايسته ايراني صحنه بحث برانگيزي را تجربه نكرد كه برايش مشكل ساز باشد.
وي به همراه تيم داوري خليل الغمدي از عربستان و صالح المرزوق از امارات ديدار تيم‌هاي فرانسه و مكزيك در دور دوم رقابت‌هاي مرحله گروهي جام جهاني 2010 را قضاوت كرد.
پس از 16 سال كه فنايي در جام جهاني 1994 آمريكا قضاوت كرد حسن كامراني‌فر، كمك داور مشهدي دومين ايراني بود كه در اين رويداد بزرگ بين‌المللي حاضر مي‌شد.
در نيمه دوم فرانسه كنترل ميانه ميدان را عملا به مكزيك واگذار كرد.
فشار مكزيك روي دروازه فرانسه در نهايت به گل دقيقه 64 ارناندس منجر شد. شمارش معكوس نابودي دومنش با اين گل در ورزشگاه طنين انداز شده بود. كامراني‌فر در صحنه گل اول مكزيك به درستي اجازه ادامه بازي را صادر كرد و گل به ثمر رسيده را درست تشخيص داد و اعلام آفسايد نكرد.
حملات پر انرژي مكزيك ادامه داشت تا اينكه بلانكو در دقيقه 79 از روي نقطه پنالتي گل دوم سبزهاي آستك را نيز به ثمر رساند.
در اين بازي تولالان از فرانسه و فرانكو،‏ خوارس،رودريگس و مورانو از مكزيك كارت زرد دريافت كردند.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

لارس لاگربك: نيجريه براي ماندن چشم به كمك آرژانتين دارد

لارس لاگربک گفت، نيجريه براي راهيابي به دور بعد رقابت هاي جام جهاني نيازمند کمک آرژانتيني هاست.

نيجريه با پذيرش دومين شکست خود در دور گروهي رقابت هاي جام جهاني 2010 برابر يونان عملا از اين رقابت ها حذف شده است. پيروزي تيم آفريقايي در روز آخر دور گروهي برابر کره جنوبي تنها در صورتي به بقاي نيجريه مي انجامد که آرژانتين، يونان را شکست دهد. اما و اگرهاي فراواني براي حذف نشدن نيجريه در همان دور گروهي وجود دارد.

سرمربي سوئدي اين تيم پس از باخت 2 بر يک مردانش به يونان گفت: "نکته مثبت آن است که ما هنوز يک شانس براي صعود داريم. البته اگر از سوي آرژانتين کمک بشويم. بايد دوباره شروع کنيم و ببينيم کره جنوبي را برده ايم."

لاگربک درباره بازي با قهرمان يورو 2004 نيز گفت: "بازي را کنترل کرديم، اما پس از اخراج [کيتا] براي سازماندهي تازه مشکلاتي داشتيم. با اين شرايط از عملکرد بازيکنانم راضي هستم. ما در نيمه دوم خوب بازي کرديم و فوصت هاي خوبي را هم براي گلزني به وجود آورديم."

يوزف يوبو، کاپيتان نيجريه هم گفت: "تا پيش از کارت قرمز بازي را در دست داشتيم. با داشتن بازيکن کمتر هم تلاش کرديم تا از نتيجه مساوي دفاع کنيم. در نيمه دوم نيز نمايش خوبي داشتيم وشخصيت تيمي مان را بروز داديم."

يوبو که بر خلاف لاگربک به ماندن نيجريه در ادامه رقابت ها چندان اميدوار نبود، ادامه داد: "اکنون کار سخت شده است. ما هر دو مسابقه مان را باخته ايم و اين طور به نظر مي رسد که به مرحله بعد نمي رويم، حتي اگر آخرين بازي مان را هم ببريم. ما عملا از رقابت ها کنار رفته ايم."
قدیمی 06-18-2010
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

خوب من این پست را اینجا میزنم بعد یکی لطف کنه و بیاد همه این پستها را منتقل کنه به همین ادرسی که امید جان گفتن....
خوب در ادامه بحث بازی فرانسه من باید بگم که طبق اخرین تماس تلفنی که من با اقای دومینیک داشتم ایشون فرمودند که ........
اولا :ما دوست نداشتیم بازی را ببریم چون در صورت برد این بازی دل بچه های مکزیک میشکست چون الحق و الانصاف خوب بازی کردن مکزیکی ها. ما اجازه دادیم که کمی پایین جدولی ها هم بازی را ببرند تا بیان بالا و طعم مدال گرفتن را بچشند چون بردن این بازی برای فرانسه مثل اب خوردن بود.مگر ندیدی چقدر این اقای دومینیک خونسرد بازی را تماشا میکرد .از اول قصد داشتن ببازند .
دوما :ما به عمد این بازی را باختیم چون اب و هوا و غذاها و ....کلا افریقا به مزاج ما سازگار نیست و ما دوست داریم هر چه سریعتر خاک این کشور عجب و غریب را ترک کنیم و از شر صدا این وو ووو زولا هم راحت بشیم.و برگردیم فرانسه و از غذاهای خوب و اب و هوای خوب کشور خودمون بیشتر لذت ببریم.
ثالثا هر کی در افریقا زیاد توقف کنه یا مالاریا نیشش می زنه یا ایدز میگیره ما هم چون علاقه به ایدز گرفتن و نیش مالاریا نداریم بنابراین تصمیم گرفتیم ببازیم تا بتونیم هرچه سریعتر از این کشور فرار کنیم
در اخر ایشون به من فرمودند که ما امیدواریم ایتالیا ببره و بره بالا تا هر چی مالاریا هست از خون ایتالیایی ها نوش جان کنه ...
قربان شما :دومینیک.
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)