بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-17-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

روشن در پاسخ به دفاع رجبي از سرپرست استقلال:آقاي فتح الله زاده جرات داري خودت عليه من حرف بزن

رئيس اسبق آكادمي استقلال گفت: آقاي فتح الله زاده اگر جرات داري خودت عليه من حرف بزن و ديگران را جلو نينداز.

حسن روشن پيرامون اظهارات رضا رجبي در حمايت از فتح الله زاده گفت: متاسفم كه چنين صحبت‌هاي را مي‌شنوم. اين آقايان بايد بدانند كه اگر من حرفي مي‌زنم از سر دلسوزي براي استقلال است و دنبال محبوبيت و اين جور مسائل نيستم، پست هم نمي‌خواهم.

وي ادامه داد: اينكه آقايان تمامي قديمي‌هاي استقلال را دور هم جمع كرده‌اند چيز بسيار خوبي است و حتي معتقدم اين اتفاق دير رخ داده است، اما من فقط يك انتقاد كردم و گفتم هيچ وقت سرمربي عضو كميته فني نمي‌شود. كميته فني است كه بايد عملكرد سرمربي را نقد كند. پرويز مظلومي دوست صميمي من است و مدتي با او همبازي بودم ولي او نبايد مي‌گفت حالا نوبت من شده و اين مسئله در آينده به ضرر او تمام خواهد شد.

وي در ادامه صحبت‌هايش گفت: اينكه رضا رجبي اين حرف‌ها را مطرح مي‌كند جاي سؤال است، اولا كه چرا دو روز پيش كه با او تلفني صحبت كردم اين حرف‌ها را به من نگفت و دوما اينكه آقاي رجبي پيشنهاد مي‌كنم گول آقايان را نخور، خيلي‌ها از كنار استقلال به پول‌هاي كلان رسيدند و بايد بدانند كه دستشان به زودي رو خواهد شد. روشن ادامه داد: با كسي دعوا نمي‌كنم اما اگر دعوا كنم با آدم‌هاي قوي است.

نظري در حدي نيست كه بخواهم با او دعوا كنم. آن وقت جواب من را هم مي‌دهد. رجبي هم مثل كسي كه در استقلال اصلا پايش به توپ نخورده گول فتح الله زاده را خورد. روشن با انتقاد از سرپرست استقلال گفت: آقاي فتح الله زاده خودت را قايم نكن و حرفت را به اين و آن انتقال نده. اگر جرات داري خودت عليه من صحبت كن.

قرار آشتي گذاشتي، گل آوردي اما ظاهر و باطنت را يكي كن. حاضرم با تمام اينها مناظره كنم. اما به شرطي كه آقايان را نخرند. روشن ادامه داد: يك روز از روزنامه فتح الله زاده به من زنگ زدند و مصاحبه گرفتند. از خبرنگار آنها خواستم تمامي حرف‌هاي من را كامل بنويسد، اما او قسمت‌هايي را كه از فتح الله زاده انتقاد كرده بودم حذف كرد و ديگر هم با آنها صحبت نخواهم كرد.

وي افزود: فتح الله زاده كسي است كه جلوي من به قلعه نويي و حجازي ناسزا مي گفت؛ اما حالا ديگران را جلو مي اندازد تا عليه من حرف بزنند. هر جا كه آقايان بگويند مناظره مي‌كنم. من يكسال براي استقلال كار كردم اما كارمند كسي نبودم كه مثل آقايان به حرف فتح الله زاده بر عليه من مصاحبه كنند.

قدیمی 08-17-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

هيچ داوري از ايران به جام ملتهاي آسيا دعوت نشد

این اتفاق تعجب برانگیز است. به نظر من داوران ما از داورانی که انتخاب شده اند بهترند و برای این ادعایم دلایل مستدلی دارم. مطمئنا محسن ترکی و سعید مظفری زاده از داوران سوری ، سنگاپوری ، اماراتی ، قطری و کره جنوبی بهتر هستند

سايت گل - هیچ داوروسطی از ایران برای قضاوت در جام ملت های آسیا انتخاب نشد تا اعتراض های زیاد تیم ها به داوری ها توجیه پیدا کنند.در همین 4 هفته ای که از لیگ برتری می گذرد تا حالا تیم های زیادی به داوری اعتراض کرده اند.

به گزارش گل،مسعود عنایت،رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال در گفت و گو با سایت فدراسیون معتقد است که داوران ایرانی از چند نفر از داورانی که انتخاب شده اند بهتر هستند: « از 11 تیم انتخابی برای جام ملتهای آسیا 4 گروه ازبکستان (روشن ایرماتوف)، مالزی (سوبخیدین) ، ژاپن (نی شی مورا) و تیم خلیل الغمدی که کامرانی فر کمک داور آن بود را تشکیل می دهند که این 4 گروه در جام جهانی قضاوت کردند.

2 تیم داوری استرالیا و عمان هم در جام جهانی ذخیره بودند پس می ماند 5 تیم داوری که شامل تیم های امارات ، سنگاپور ، قطر ، سوریه و کره جنوبی که انتخاب این 5 کشور و عدم انتخاب ایران تعجب برانگیز است. به هر جهت لیگ ما از لیگ امارات ، سنگاپور ، سوریه و قطر بهتر است و در دنیا 23 است و جزو کشورهایی هستیم که 4 سهمیه در لیگ قهرمانان داریم در حالی که سنگاپور و سوریه در لیگ قهرمانان سهمیه ندارند. دربی را 2 سال است که داوران ایرانی سوت می زنند . باز هم می گویم که این اتفاق تعجب برانگیز است. به نظر من داوران ما از داورانی که انتخاب شده اند بهترند و برای این ادعایم دلایل مستدلی دارم. مطمئنا محسن ترکی و سعید مظفری زاده از داوران سوری ، سنگاپوری ، اماراتی ، قطری و کره جنوبی بهتر هستند چون در آخرین تست داوران انتخابی برای جام ملت های آسیا سعید مظفری زاده در تست ها که شامل ویدئو تست و تست های آشنایی با قوانین داوری به زبان انگلیسی حتی از روشن ایرماتوف ازبکی نمره بهتری گرفت و اول شد و در میان تمام داوران تنها مظفری زاده بود که جایزه ویژه afc را دریافت کرد.»

با وجود مخالفت با اين انتخاب عنایت می گوید به تصمیم ای اف سی احترام می گذارد و قصد اعتراض ندارد :« ما به انتخاب afc احترام می گذاریم و قصد اعتراض نداریم اما اگر فدراسیون فوتبال و شخص رئیس فدراسیون صلاح بداند از afc بپرسیم که علت عدم انتخاب داور وسط ایرانی چه بوده است. با توجه به اینکه afc نمرات داوران را در تست های که در مالزی می گیرد ، به ما اعلام نمی کند ،ما از عملکرد داوران باخبر نمی شویم.»
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-18-2010
shokofe آواتار ها

خبر رسمی: اوزیل به رئال مادرید پیوست

بازی های درخشان اوزیل در جام جهانی موجب شد تا باشگاه های زیادی از جمله رئال مادرید و اینتر به دنبال به خدمت گرفتن او باشند اما باشگاه برمن علاقه ای به از دست دادن او نداشت.

سایت گل- به گزارش سایت اختصاصی باشگاه رئال مادرید، مسوت اوزیل، ستاره جوان تیم وردربرمن و تیم ملی آلمان به این تیم پیوست.

بازی های درخشان اوزیل در جام جهانی موجب شد تا باشگاه های زیادی از جمله رئال مادرید و اینتر به دنبال به خدمت گرفتن او باشند اما باشگاه برمن علاقه ای به از دست دادن او نداشت.

با این وجود به دلیل اینکه تنها یک سال دیگر از قرارداد اوزیل با باشگاه آلمانی باقی مانده بود و اونیز حاضر به تمدید قرارداد نشده بود، مسئولان باشگاه برمن برای اینکه او را در تابستان آینده به راحتی از دست ندهند، سرانجام با انتقالش به رئال مادرید موافقت کردند.

رئالی ها ابتدا برای خرید این بازیکن پیشنهادی 5 میلیون یورویی ارائه دادند اما روز گذشته مبلغ پیشنهادی شان را تا 14 میلیون یورو افزایش دادند.

البته پیشنهاد اینتری ها برای خرید اوزیل به مراتب بهتر بود اما با توجه به علاقه این بازیکن به حضور در رئال، به پیشنهاد نرآتزوری پاسخ منفی داد.

هنوز در مورد رقم دقیق قرارداد این بازیکن 21 ساله خبری منتشر نشده است.

قدیمی 08-18-2010
shokofe آواتار ها

محرومیت 18 جلسه ای برای آنلکا

آنلکا در دومین بازی فرانسه در جام جهانی مقابل مکزیک در بین دو نیمه با ریموند دومنک درگیر شد و به او فحاشی کرد، حرکتی که با واکتش سریع فدراسیون فوتبال فرانسه همراه شد. آنها آنلکا را از تیم اخراج کردند اما این پایان کار نبود.

سایت گل- فدراسیون فوتبال فرانسه نیکلاس آنلکا، مهاجم جنجالی تیم ملی این کشور را به دلیل اتفاقاتی که در جام جهانی 2010 رقم زد، برای 18 دیدار از همراهی خروس ها محروم کرد.

آنلکا در دومین بازی فرانسه در جام جهانی مقابل مکزیک در بین دو نیمه با ریموند دومنک درگیر شد و به او فحاشی کرد؛ حرکتی که با واکتش سریع فدراسیون فوتبال فرانسه همراه شد. آنها آنلکا را از تیم اخراج کردند اما این پایان کار نبود.

تعدادی از بازیکنان تیم فرانسه در حمایت از آنلکا تمرینات تیم پیش از بازی مقابل آفریقای جنوبی را تحریم کردند تا اختلافات در این تیم به اوج برسد.

اورا، ریبری و جرمی تولالان از بازیکنانی بودند که نقش اصلی را در تحریک بازیکنان برای شرکت نکردن در تمرینات برعهده داشتند.

به همین دلیل فدراسیون فوتبال فرانسه ریبری را برای سه جلسه و تولالان را برای یک بازی از همراهی تیم ملی محروم کرد اما هنوز در مورد اورا تصمیم گیری نشده است.

نقش پررنگ اورا در تحریم تمرینات موجب شده بود تا بازیکنان سابق تیم ملی فرانسه از جمله تورام و دسایی خواستار عدم دعوت دوباره این بازیکن به تیم ملی شوند.

قدیمی 08-18-2010
shokofe آواتار ها

پوتين براي برگزاري جام جهاني فوتبال در روسيه اعلام آمادگي کرد

مسکو - "ولاديمير پوتين" نخست وزير روسيه ديروز سه شنبه در ديدار با هيات کميسيون بازرسي فدراسيون بين المللي فوتيال "فيفا"، آمادگي روسيه براي برگزاري جام جهاني فوتبال در اين کشور را مورد تاکيد قرار داد.

به گزارش ايرنا از مسکو، پوتين در اين ديدار در مسکو گفت: برگزاري جام جهاني فوتبال در روسيه به توسعه زيرساخت هاي ورزشي و به ويژه فوتبال، در سطح بالاتري از ديگر کشورها کمک خواهد کرد و اين امر با فلسفه وجودي فيفا مطابقت دارد.

وي به تشريح طرحهاي روسيه براي برگزاري مسابقات جام جهاني فوتبال اشاره کرده و گفت: مسابقات جام جهاني فوتبال در روسيه در سال 2018 در 16 ورزشگاه و 13 شهر اين کشور برگزار خواهد شد.

پوتين گفت : در روسيه شش ميليون نفر به ورزش فوتبال مي پردازند و شمار طرفداران اين نوع ورزش به مراتب بيشتر است و به همين منظور درخواست براي برگزاري مسابقات جام جهاني فوتبال در روسيه شده است.
نخست وزير روسيه وعده داد که دولت تسهيلات لازم در اين زمينه اختصاص دهد و از جمله بودجه کافي براي ايجاد زيرساخت هاي ورزشي فراهم خواهد کرد.

"هارولد ماين نيکولس" رييس کميسيون بازرسي فدراسيون بين المللي فوتيال "فيفا" هم در اين ديدار از اعلام آمادگي روسيه براي ساخت ورزشگاههاي ويژه جام جهاني و نيز بازسازي هتل ها و فرودگاهها در موعد مقرر ابراز خرسندي کرد.

گفتني است روسيه در سال 2014 بازيهاي المپيک زمستاني برگزار مي کند.

قدیمی 08-18-2010
shokofe آواتار ها

رکورد دار گینس پرسپولیسی می شود؟

منتظر هستم تا کادر فنی تیم فوتسال بعد از چند جلسه تمرین نظرش را در رابطه با من اعلام کند

سايت گل - مهدی حب درویش فوتبالیست مستعد ایرانی که در سال جاری با ثبت رکورد جهانی گینس توانست نام خود را در فوتبال دنیا مطرح کند در طی دو روز گذشته در تمرینات تیم فوتسال پرسپولیس شرکت کرده است.

به گزارش سايت گل حب درویش که پیشنهادات مختلفی از تیمهای فوتبال از جمله یک تیم لیگ برتری و چند تیم لیگ یک داشته علاقه خاصی به پرسپولیس از خود نشان می دهد و در گفتگو با سکوی سرخ گفت از حضورم در کنار فوتسالیست های پرسپولیس و باالاخص آقای حیدریان بسیار خرسندم .امیدوارم بتوانم نظر آقای حیدریان را جلب کنم .

حب درویش همچنین در رابطه بااینکه آیا هنوز قراردادی منعقد کرده یا خیر گفت منتظر هستم تا کادر فنی تیم فوتسال بعد از چند جلسه تمرین نظرش را در رابطه با من اعلام کند و اگر مرا خواستند با تمام وجود در خدمت فوتسال پرسپولیس خواهم بود اما خودم از شرایطم خیلی راضی هستم.

قدیمی 08-19-2010
shokofe آواتار ها

بلان در انتقاد از محرومیت‌ها: به همه بازیکنان برتر خود نیاز داریم

مربی فرانسه از محرومیت چهار بازیکن تیمش ناراحت است.

سایت گل – لوران بلان، مربی فرانسه به تصمیم اتحادیه فوتبال فرانسه مبنی بر محرومیت نیکولاس آنلکا، پاتریس اورا، فرانک ریبری و ژرمی تولالان از تیم ملی تاخته و گفته تیم فرانسه شاید برای راهیابی به یورو 2012 دچار مشکل شود.

آنلکا پیش از محرومیت 18 جلسه‌ای‌اش از تیم ملی کناره‌گیری کرده بود و اورا، ریری و تولالان با پنج، سه و یک جلسه محرومیت، بخشی از دیدارهای فرانسه برای راهیابی به یورو را از دست می‌دهند. بلان خواستار آن شده بود که اتحادیه فوتبال فرانسه از رفتار بازیکنان چشم‌پوشی کند که این طور نشده است.

بلان می‌گوید: «برای چنین تصمیماتی می‌توان درخواست تجدیدنظر داد. اوضاع فرانسه به روشنی در بهترین حالت خود نیست و ما برای رسیدن به یورو 2012 به تمامی بازیکنان خود نیاز داریم.

امیودارم که تا اواخر آگوست راه حلی بیابیم و ماجراهای آفریقای جنوبی را پشت سر بگذاریم. فکر می‌کنم محروم کردن بازیکنان از حضور در دیدار دوستانه مقابل نروژ هم لازم بود و هم کافی. اما ادامه این محرومیت‌ها بی‌فایده است. تنها دغدغه همکاران و من این است که بهترین بازیکنان را برای دیدارهای اوایل سپتامبر مقابل بلاروس و بوسنی دعوت کنیم.»

خبر بد دیگر برای بلان این که سمیر ناصری، هافبک آرسنال به دلیل مصدومیت از ناحیه زانو یک ماه دور از میادین خواهد بود.

قدیمی 08-20-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Arrow حكم كميته‌ انضباطي عليه دايي نسبت به استيناف عادلانه‌تر بود

رئيس سابق كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال گفت: حكم كميته‌ي انضباطي عليه "علي دايي" با توجه به مدارك پرونده، اظهارات طرفين و قرارداد موجود نسبت به راي كميته استيناف به عدالت نزديك‌تر است.

عبدالرحمن شاه حسيني درگفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، در ارتباط با دفاعيات علي دايي در مورد پرونده‌ي شكايتش از فدراسيون فوتبال اظهار كرد: اولا اظهار تاسف مي‌كنم از دعاوي زياد اهالي فوتبال در چند سال اخير. انتظار داشتم كه در مورد شكايت دايي از فدراسيون بهترين راهكار كه حل كردن موضوع ازطريق صلح و سازش بود انجام مي‌شد. كه متاسفانه اين كار صورت نگرفت و پرونده شكايت به كميته‌ي انضباطي ارجاع شد.

شاه‌حسيني افزود: براساس قراردادي كه بين طرفين منعقد شده بود در سال اول ‌بايد مبلغ 600 ميليون تومان و در سال‌هاي بعد نيز براساس توافق طرفين مبلغي به دايي به عنوان سرمربي تيم ملي داده شود. هنگامي كه دو طرف وارد سال دوم قرارداد خود شدند و اينكه علي دايي برروي نيمكت تيم ملي نشسته است، يعني اينكه دو طرف عملا به ادامه همكاري در سال دوم تراضي نموده‌اند. همانطور كه طرفين مي‌توانستند با توافق يكديگر قرارداد را امضا كنند به همانگونه امكان فسخ قرارداد نيز وجود داشت كه به اين كار اقاله مي‌گويند، اما اقاله در اين موضوع با توجه به اينكه علي دايي از تيم ملي اخراج شده بود ديگر هيچ معنايي پيدا نمي‌كند و مطرح كردن آن نيز اصلا درست نيست.

اين كارشناس حقوقي فوتبال اضافه كرد: نكته ديگر اين است كه در اظهار نظر مسوول كميته استيناف آمده بود كه علي دايي يك‌ماه بعد از اخراجش بايد جهت طرح ادعاي خود مبني بر وصول طلب به فدراسيون مراجعه كند كه اين كاملا اشتباه است. اين يك قانون است كه حق هيچ وقت زائل نمي‌شود. هنگامي كه طرفين براي سال دوم با يكديگر توافق كرده‌اند، بايستي مبلغ قرارداد به علي دايي پرداخت مي‌شد.

وي ادامه داد: متاسفانه مدتي است كه بعضي تصميمات غلط مديران در ورزش باعث وارد آمدن خساراتي فراوان به بيت المال مي‌شود كه اميدوارم ديگر شاهد اين موضوع نباشيم. درخواست مي‌كنم سازمان بازرسي كل كشور به موضوع خسارات ناشي از تقصيرات مديران ورزشي به بيت‌المال خصوصا در موضوعات فوتبالي ورود كند.

شاه حسيني گفت: در احكامي كه از سوي كميته انضباطي و كميته استيناف صادر شده است بي عدالتي‌هايي مشاهده مي‌شود كه حكم كميته انضباطي در اين ميان به عدالت نزديكتر است. با وجود اينكه نقايصي نيز در آن وجود دارد. قانون مي‌گويد دو طرف در صورت عدم توافق نهايي پس از اعلام راي مي‌توانند به فيفا مراجعه كنند. در اين قضيه نيز حكم كميته استيناف فصل الخطاب نيست. البته من اميدوارم كه دو طرف اجازه ندهند كه اين موضوع به فيفا كشيده شود و با ورود بزرگان و كساني كه مي‌توانند در اين قضيه داوري كنند اين موضوع با صلح و سازش به پايان برسد كه اين زمينه را در صحبت‌هاي اخير علي دايي مشاهده كردم.

رئيس سابق كميته انضباطي در مورد ماليات قرارداد دايي و فدراسيون نيز گفت: در اينجا دو بحث وجود دارد. يكي اينكه تاج به عنوان نايب رئيس اول فدراسيون شهادت داد كه رئيس فدراسيون شفاها پرداخت ماليات قرارداد را قبول كرده است. بحث دوم نيز چكي بوده كه فدراسيون بابت متمم قرارداد صادر كرده وبعدها مدعي شده‌اند كه آن چك به عنوان ماليات محسوب مي‌شود.

شاه حسيني همچنين در مورد اين موضوع كه آيا با توجه به اينكه هر كدام از متمم‌هاي قرارداد دايي و فدراسيون يك امضا كم دارد مي‌توان از لحاظ حقوقي به آن استناد كرد يا خير؟ گفت: به دليل اينكه هر كدام از اين متمم‌ها امضاي يكي از طرفين را نداشته است نمي‌تواند مبناي قضاوت قرار گيرد مگر اينكه قرينه‌اي ديگر بيايد كه به آن متمم‌ها اعتبار ببخشد و آن قرينه نيز چكي بوده كه از سوي فدراسيون صادر شده است كه در اين حالت نيز موضوع به نفع دايي خواهد بود.

شاه‌حسيني بارديگر در ارتباط با شكايت احتمالي علي دايي به فيفا نيز اظهاركرد: مطابق بند دو ماده 64 اساسنامه كميته استيناف چنانچه هركدام از طرفين به راي نهايي فدراسيون فوتبال اعتراض داشته باشند، مي‌تواند به فيفا شكايت كنند اما اميدوارم كه كار به آنجا كشيده نشود و اين موضوع به طور دوستانه‌اي حل و فصل شود.

اين حقوقدان در پاسخ به اين سوال ايسنا كه آيا حكم كميته انضباطي مبني بر اينكه دايي فقط تا زماني كه به پرسپوليس نرفته بود مي‌توانست حق و حقوق خود را بگيرد ملاك حقوقي دارد يا خير؟ گفت: واقعيت امر اين است كه در فوتبال روز دنيا اگر يك مربي با تيمي قرارداد داشته باشد و از آن تيم اخراج شود بايستي كل مبلغ قرارداد را بگيرد، اما اين به عدالت نزديك تر است كه آن مربي فقط تا زماني كه به باشگاه ديگري نرفته است طلب خود را از آن باشگاه بگيرد.

شاه حسيني همچنين در مورد مبلغ قرارداد سال دوم طرفين و اينكه آيا اين مبلغ بايد به دايي پرداخت شود يا خير؟ خاطرنشان كرد: به نظر من با توجه به اينكه 10 روز از مدت قرارداد طرفين در سال دوم گذشته بوده است و اين‌كار نيز با توافق دايي و فدراسيون صورت گرفته بود بايد مبلغ سال دوم نيز به دايي پرداخت مي‌شد.

رييس سابق كميته انضباطي هم‌چنين با اشاره به اخراج علي كريمي از استيل آذين و بحث‌هاي حقوقي مربوط به آن نيز گفت: آجورلو قبول كند كه در قضيه اخراج علي كريمي اشتباه كرده است.

شاه‌حسيني افزود:‌ بايد بگويم كه هر باشگاهي مقررات خاص خود از قبيل اساسنامه و آيين نامه‌هاي انضباطي دارد كه هرگاه عضوي از آن باشگاه كار خلافي انجام دهد و از اصول آن باشگاه تخطي كند بايد از مسير قانوني با او برخورد شود.
وي ادامه داد: در مورد اخراج علي كريمي بايد بگويم كه مديرعامل باشگاه استيل آذين از طريق رسانه‌ها اعلام كرد كه به دليل روزه‌خواري در ملا عام كريمي را اخراج كرده است، اما شايسته بود كه اين بيانيه را به صورت كلي مانند اينكه كريمي اصول باشگاه را نقض كرد اعلام مي‌شد.

رييس سابق كميته‌ي انضباطي فدراسيون فوتبال افزود: به حق اين ماه مباركي كه در آن هستيم از آجورلو مي‌خواهم كه قبول كند در اين قسمت كار اشتباه كرده. بحث بعدي نيز اين است كه اگر باشگاه تصميم به اخراج كريمي گرفته و آن را صحيح مي‌دانسته پس چرا دوباره اقدام به تشكيل جلسه در كميته انضباطي و بررسي بيشتر موضوع كرده است. در اينجا دو احتمال وجود دارد يكي اينكه تصميم اول مديران استيل آذين مبني بر اخراج علي كريمي اشتباه بوده است يا اينكه تشكيل كميته انضباطي اشتباه است.

شاه حسيني افزود: عدالت حكم مي‌كند كه در موضوعي كه رسانه‌اي شدنش به صلاح نبوده و علاوه بر مطبوعات و روزنامه‌ها در رسانه ملي هم پخش شده بايد به طرف مقابل نيز اجازه دفاع از خود را در رسانه ملي قائل مي‌شديم. اگرچه روزه‌خواري در ملاعام عملي بسيار زشت و قبيح و جرم محسوب مي‌شود اما ما به هيچ وجه اجازه نداريم اين موضوع را به ويژه از طريق رسانه ملي اعلام عمومي كنيم.

شاه‌حسيني گفت: امروزه ممكن است در جامعه ما بعضي افراد مرتكب جرم روزه‌خواري در ملاعام شوند. قطعا پس از احراز و رسيدگي در دستگاه قضايي با حفظ آبروي اشخاص حكم صادر مي‌شود اما هيچ گاه دستگاه قضايي اينگونه اشخاص را از طريق رسانه‌ها به مردم معرفي نمي‌كند. آبروي يك مسلمان به مثابه خونش است. يعني اگر آبروي مسلمان ريخته شد خونش ريخته شده است. بنابراين همه ما بايد دقت كنيم كه اعمال و رفتار و گفتارمان لطمه‌اي به اصول ما نزند.

منبع
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-22-2010
bigbang آواتار ها
bigbang bigbang آنلاین نیست.
مدیر بخش مکانیک - ویندوز و رفع اشکال

سپاسها: : 5,427

6,159 سپاس در 1,794 نوشته ایشان در یکماه اخیر

براي آشنايي با فوايد روزه و اسلام
زين‌الدين زيدان در پاريس ايستگاه‌هاي افطاري داير كرد
خبرگزاري فارس: ستاره مسلمان فوتبال فرانسه در چند نقطه شهر پاريس اقدام به ارائه افطاري به مردم مي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از شبكه تلويزيوني ت.و.موند، زين‌الدين زيدان همچون سال گذشته در چند نقطه شهر پاريس مراكزي را با همكاري شهرداري در نظر گرفته تا به هنگام اذان مغرب به عابرين افطاري دهد.
ستاره 38 ساله و الجزايري‌الاصل از چند سال قبل اين حركت را همه ساله در مركز كشور اروپايي خود به تنهايي انجام مي‌دهد و با دوستان مسلمانش در شهرهاي ديگر مشاركت مي‌كند.
وي كه اكنون به عنوان مشاور با رئال همكاري مي‌كند، هدف خود را از انجام اين كار، آشنايي مردم كشورش با فرهنگ مسلمانان، شناخت بيشتر ماه مبارك رمضان و نيز فوايد روزه‌گيري در اين ماه عنوان كرده است.

احد،صمد، قاهر، صادق ...
عاشقشم

لا تقنطوا من رحمة الله

هیچ چیز تجربه نمیشه اینو یادت باشه !!
ترفند هایی براي ويندوز 7

عیب یابی سخت افزاری سیستم در کسری از دقیقه

قدیمی 08-22-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام

جدول رده بندی و نتایج بوندس لیگا 2011/2010

قطار بوندس ليگا براه افتاد
قطار فصل جديد پيکارهاي فوتبال دسته يکم باشگاه هاي المان ( بوندس ليگا ) جمعه شب براه افتاد و تيم بايرن مونيخ مدافع کسب عنوان قهرماني در نخستين ايستگاه به موفقيت رسيد.

بايرن مونيخ قهرمان فصل گذشته که در ورزشگاه " اليانس آره نا" از تيم وولفسبورگ پذيرايي مي کرد در يک بازي حساس موفق شد حريف سمج خود را با حساب دو بريک از ميان بردارد .
ابتدا " توماس مولر" هافبک ملي پوش آلمان و پديده جام جهاني 2010 در دقيقه نهم بازي توانست توپ را وارد دروازه وولفسبورگ کند و نخستين گل فصل جديد بوندس ليگا را به نام خود ثبت نمايد.
اين گل تا دقيقه 55 پابرجا بود تا اينکه " ادين ژکو " مهاجم بوسنيايي و يکي از بهترين گلزنان فصل گذشته بوندس ليگا ، دروازه بايرن مونيخ را باز کرد تا بازي به تساوي کشيده شود.
در حاليکه بازي ثانيه هاي پاياني خود را مي گذراند تيم بايرن مونيخ موفق شد با ضربه تمام کننده " باشتن شوان اشتايگر " به گل برسد و در دقيقه 90 به سه امتياز حساس اين بازي مهيج دست يابد.
برنامه ادامه هفته نخست به اين شرح است :
شنبه 30 مردادماه 89
کلن با کايزرسلاترن
هوفنهايم با وردربرمن
هانوفر با اينتراخت فرانکفورت
فرايبورگ با سن پائولي
موشن گلادباخ با نورنبرگ
هامبورگ با شالکه
يکشنبه 31 مردادماه 89
ماينز با اشتوتگارت
بروسيا دورتموند با باير لورکوزن
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 2 نفر (0 عضو و 2 مهمان)