بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-23-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض شرح كامل تهديد به قتل شدن ايمان مبعلي

هواداری جلوی ماشین او را می‌گیرد و درخواست عکس و امضای یادگاری می‌کند، بعد از اینکه مبعلی خواسته‌اش را اجابت می‌کند، ناشناس سوار ماشین BMW شده تا دقایقی همراه ستاره‌اش باشد، بعد از گذشت مسافتی کوتاه ...

خیلی راحت در محل تمرین، سوار خودروی ایمان شد و اسلحه را روی پیشانی او گذاشت تا پول بگیرد.

بازیکن سرشناس استقلال وقتی تمرین تیمش به پایان رسید، سوار بر ماشین BMW گرانقیمتش شد تا استادیوم آزادی را به مقصد خانه ترک کند.

مبعلی وقتی از درب اصلی استادیوم خارج شد، فردی را کنار اتوبان دید که پرچم آبی در دست گرفته و خواهان امضا و عکس یادگاری بود. مبعلی که اولین فصل حضورش در استقلال را سپری می‌کند و در این مدت کوتاه فهمیده به واسطه پوشیدن پیراهن تیم پرطرفدار تهرانی در کانون توجه قرار گرفته، فکر کرد او از هوادارانی است که می‌خواهد با ستاره محبوبش عکس بگیرد.

به همین دلیل از ماشین پیاده شد و عکس گرفت و از او پرسید چطور می‌خواهی به خانه بروی؟ مقصدت کجاست؟ اگر مایل هستی تا مسیری تو را برسانم! فرد ناشناس که از قبل برنامه‌ریزی کرده بود، با کلی تشکر و عذرخواهی روی صندلی BMW نشست و گفت: واقعاً فکر نمی‌کردم ستاره‌های فوتبال این‌قدر مهربان باشند! هنوز مسافت زیادی طی نشده بود که فرد ناشناس گفت: «من پول می‌خواهم و مشکل مالی دارم چون بچه‌ام در بیمارستان است!»

مبعلی در جواب گفت: من از کجا تو را بشناسم، مدارک بیمارستان بچه‌ات را نشان بده خودم تمام مخارج را بر عهده می‌گیرم. فرد ناشناس که خودش را به عنوان هوادار جا زده بود، در این لحظه چهره واقعی‌اش را نمایان کرد و اسلحه‌ای را از کیف دستی‌اش درآورد و مبعلی را تهدید کرد اگر پول ندهد، شلیک می‌کند!

مبعلی که کاملاً ترسیده بود، گفت: پول زیادی ندارم! ولی تهدیدها جدی‌تر شد. ناشناس ادامه داد: نمی‌دانم، برایم هر طور هست باید جور کنی. مبعلی با یکی از دوستانش تماس گرفت، اما او جوابی نداد! ناشناس تقاضای همان مبلغ همراه مبعلی را کرد. 250 هزار تومان گرفت و گفت: بعداً می‌آیم سراغت! کسی که بچه‌اش در بیمارستان است، چیزی متوجه نیست و به سیم آخر می‌زند!

ناشناس بعد فشنگ اسلحه را به مبعلی نشان داد تا ثابت کند اسباب‌بازی نیست. بعد هم پیاده شد و رفت!

مبعلی که دقایقی منگ در ماشین نشسته بود، باور نداشت چنین اتفاقی افتاده و کاملاً مبهوت در این اندیشه بود که چگونه نجات یافته است.

ایمان مبعلی خیلی خوش‌شانس بود که از دست سارقی مسلح نجات یافت، بازیکن محجوب جنوبی استقلال نزدیک بود مهربانی و دلسوزی‌اش کار دستش داده و اتفاقی شوم برایش بیفتد.

هواداری جلوی ماشین او را می‌گیرد و درخواست عکس و امضای یادگاری می‌کند، بعد از اینکه مبعلی خواسته‌اش را اجابت می‌کند، ناشناس سوار ماشین BMW شده تا دقایقی همراه ستاره‌اش باشد، بعد از گذشت مسافتی کوتاه اسلحه‌ای از کیف ناشناس بیرون آمده و قصد اخاذی دارد.

با ایمان تماس گرفتیم تا او خود این ماجرا را تعریف کند، مبعلی که هنوز باور ندارد و خیال می‌کند یک فیلم جنایی دیده است، گفت: تمرین تازه تمام شده بود که فردی جلوی مرا گرفت او را سوار ماشینم کردم و می‌خواستم جایی او را پیاده کنم که راحت بتواند به خانه برود، او خودش را در نقش هواداری متعصب جا زده بود بعد از اینکه مسافت کمی را طی کردیم او رو کرد به من و گفت: اگر من از تو تقاضای پول بکنم تا بتوانم بچه‌ام را که در بیمارستان است جراحی کنم قبول می‌کنی یا نه؟!

من جواب دادم شما را نمی‌شناسم اما اگر مدرک پزشکی داشته باشی تمام هزینه بیمارستان بچه‌‌ات را پرداخت می‌کنم، ناشناس بعد گفت: اگر به زور بخواهم چی؟ بعد هم اسلحه‌ای را از جیبش بیرون آورد، ترسیدم و با او شروع به حرف زدن کردم، او پول می‌خواست و گفتم الان مبلغ زیادی ندارم، 250 هزار تومان همراهم است، او ول‌کن نبود و ادامه داد: زنگ بزن یکی برایت پول بیاورد ، به سیم آخر زده‌ام، از هیچی نمی‌ترسم.

بعد با یکی از دوستانم که در اکباتان ساکن است تماس گرفتم، موبایل را روی آیفون گذاشتم تا صدا پخش شود، دوستم نبود و سارق باور کرد که می‌خواستم پول بدهم، او درخواست 150 هزار تومان کرد، گفت چند روز است پول ندارد: فعلاً این مبلغ را بده تا خرجی داشته باشم و بعداً دوباره برای پول بچه‌ام می‌آیم!

سارق می‌خواست پیاده شود و از او پرسیدم اسلحه‌ات واقعی نیست، خشاب آن را کشید و فشنگ‌ها را خارج کرد، واقعی واقعی بود، خیلی ترسیده بودم، نمی‌توانستم باور کنم و فکر می‌کردم فیلم جنایی است، صدای اسلحه ترسناک بود و خدا رحم کرد که زنده ماندم.

منبع: خبر آنلاين
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-23-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Cool سریع‌ترین کارت قرمز تاریخ بوندس‌لیگا

آفتاب: مدافع لبنانی تیم فوتبال کلن آلمان دیروز سریع‌ترین کارت قرمز را در رقابت‌های بوندس‌لیگا دریافت کرد.

یوسف محمد، مدافع آخرتیم فوتبال کلن آلمان ،در جریان بازی کلن با تیم تازه صعود کرده کایزرسلاترن و در حالی که تنها نود و دو ثانیه از آغاز بازی گذشته بود با کارت قرمز داور روبرو و از زمین اخراج شد. کلن در نهایت این بازی را با نتیجه سه بر یک واگذار کرد.
زمانی که مهاجم اتریشی کایزرسلاترن ،اروین هافر خود را بر پشت یوسف محمد انداخت با یک ضربه آرنج وی روبرو شد و به زمین افتاد. دکتر فلیکس بریخ داور این بازی نیز بلافاصله این بازیکن را با کارت قرمز از زمین اخراج کرد.

پیشتر این رکورد در اختیار آندرآس ایوانشیتز اتریشی قرار داشت که سوم آوریل گذشته و در جریان بازی ماینس در برابر نورمبرگ در ثانیه صد و هشتاد و هشتم ثانیه از بازی اخراج شد.

منبع:آفتاب
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

قدیمی 08-23-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

انتقاد تند مورینیو از بنزما:چرا همیشه خواب آلودی؟

آقای خاص به توانایی های واقعی کریم بنزما ایمان دارد ولی از او می خواهد تا رفتارهایش را در تمرینات تیم مادریدی تغییر دهد؛ مورینیو اعلام کرده که اگر بنزما با جدیت تمریناتش را دنبال نکند، در ترکیب اصلی تیم جایی نخواهد داشت

سایت گل- روزنامه مارکا در گزارش روز یکشنبه خود، از هشدار ژوزه مورینیو، به کریم بنزما خبر داده است.

طبق گزارش منتشره در روزنامه مارکا، ژوزه مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید روز پنجشنبه و در جریان تمرینات کهکشانی ها در والدبباس ، در مقابل چشمان تعدادی از بازیکنان تیم مادریدی، اخطار تندی به کریم بنزما داد. این طور به نظر می رسد که سستی بنزما موجبات ناراحتی ژوزه مورینیو را فراهم آورده.

آقای خاص خطاب به بنزما گفت:« اگر دست تو بود، ساعت 12 تمرینات را برگزارمی کردی. چون ساعت 10 خواب آلود به سر تمرینات می رسی و ساعت یازده هنوز انگار خواب هستی.»

به نظر می رسد که مورینیو با این جملات تلنگری را به ستاره فرانسوی وارد آورده است. بنزما باید بداند که اگر دست از این تنبلی ها برندارد و با جدیت تمریناتش را دنبال نکند، جایی در ترکیب تیم مادریدی نخواهد داشت.

قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb لیونل مسی در کنار اسطوره‌ها جاودانه شد

به گزارش شبکه ایران به نقل از سایت خبری باشگاه بارسلونا، لیونل مسی در بازی برابر سویا هفتمین هت‌تریک خود را در لباس بارسلونا تجربه و ثبت کرد.او به این ترتیب 130 گل زده را به نام خود سند زد و از این نظر به رکورد بزرگانی چون ریوالدو و اتوئو دست یافت.

به این ترتیب مسی تنها با یک گل زده دیگر در سوپرجام اسپانیا برای بارسلونا به رکورد مرد افسانه‌ای بارسلونا یعنی هریستو استویچکوف می‌رسد. این بازیکن سابق بارسلونا در سوپرجام اسپانیا 6 گل زده را به نام خود ثبت کرده است.

مسی و چیکی بگیریستاین هر دو 5 گل زده در چنین بازی به ثمر رسانده‌اند.

منبع

قدیمی 08-24-2010
deltang deltang آنلاین نیست.
کاربر عالی

سپاسها: : 0

200 سپاس در 186 نوشته ایشان در یکماه اخیر
deltang به Yahoo ارسال پیام
جدید

بازيکن اخلاق ليگ نهم فوتبال فردا معرفي مي‌شود

مراسم معرفي بازيکن اخلاق و تجليل از برترين هاي اخلاقي فصل گذشته رقابتهاي ليگ برتر فوتبال فردا سه شنبه در سالن همايش هاي هتل المپيک برگزار مي شود.

این مراسم در آستانه ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) و به همت کمیته فرهنگی سازمان لیگ برتر برگزارخواهد شد و طی آن از برترین های اخلاقی 34 هفته لیگ برتر شامل بازیکنان و مربیان اخلاق تجلیل خواهد شد و همچنین برترین مربی و برترین بازیکن اخلاق معرفی می شوند.

در این مراسم که مسئولان ارشد سازمان تربیت بدنی و فدراسیون فوتبال نیز در آن حضورخواهند داشت به برترین های اخلاق لیگ نهم لوح تقدیر، تندیس اخلاق و پاداش سفر حج عمره اهداء خواهد شد. این مراسم ساعت 17 فردا درهتل المپیک برگزار می‌شود.
در مراسم تقدیر از برترین های اخلاق لیگ هشتم که سال گذشته در مشهد مقدس برگزار شد کریم باقری عنوان بازیکن اخلاق لیگ هشتم را به خود اختصاص داد.
قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb روزنامه دي ناوارا مدعي شد، هواداران اوساسونا به نكونام و شجاعي اعتراض كردند

روزنامه «دي ناوارا» نوشت: هواداران اوساسونا به جواد نكونام و مسعود شجاعي اعتراض كردند.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، تيم فوتبال اوساسونا شب گذشته در جريان يك ديدار دوستانه رو درروي رئال سوسيداد قرار گرفت و بازي را با يك گل واگذار كرد.
به نوشته روزنامه دي ناوارا در اين ديدار كه در وزشگاه شهر پمپلونا برگزار مي‌شد، هواداران اوساسونا هنگام ورود جواد نكونام و مسعود شجاعي به زمين با فريادهاي بلند و سوت‌هاي ممتد نسبت به تاخير 4 روزه آنها در تمرينات پيش فصل اعتراض كردند.

در ادامه گزارش اين روزنامه آمده است: هواداران اوساسونا با آوردن پارچه‌اي كه روي آن نوشته شده بود "من نمي‌بخشم" غيبت بازيكنان ايراني اوساسونا را در تمرينات پيش فصل اين تيم غيرموجه خواندند.

اين روزنامه ايالت پمپلونا در پايان نوشته است: به نظر مي‌رسد كه علاوه بر باشگاه، مردم اوساسونا نيز از توجيه‌هاي بازيكنان ايراني راضي نيستند و نسبت به مذاكره نكونام با تيم تركيه‌اي خواهانش واكنش نشان داده‌اند.

اين روزنامه پيش از اين نيز چند بار ديگر گزارش‌هاي منفي‌اي از وضعيت دو ملي‌پوش ايراني اوساسونا منتشر كرده بود.

منبع: ایسنا

قدیمی 08-24-2010
shokofe آواتار ها

هفته دوم لیگ برتر: سیتی3- لیورپول0؛ سیتی ،پیش به سوی اوج

در آخرین دیدار هفته دوم رقابتهای لیگ برتر منچسترسیتی بانتیجه 0-3 مقابل لیورپول به برتری رسید.

سایت گل – هفته دوم رقابتهای لیگ برتر با برگزاری دیداردو تیم منچسترسیتی و لیورپول به پایان رسید.
لیورپول در حالی گام به هفته دوم گذاشت که در اولین هفته این رقابتها مقابل آرسنال به تساوی رسیده بود و منچسترسیتی نیز پس از تساوی بدون گل مقابل تاتنهام در هفته اول، پذیرای هاجسون و شاگردانش بود.

گل زودهنگام گرث بری در دقیقه 13 سیتی میزبان را از حریف پیش انداخت تا نیمه اول با برتری 0-1 سیتی به پایان برسد.

با آغاز نیمه دوم کارلوس تبس در دقیقه 52 برای دومین بار دروازه لیورپول را گشود و در دقیقه 68 نیز سومین گل سیتی از راه رسید و تبس از روی نقطه پنالتی بار دیگر برای تیمش به گل رسید.

بدین ترتیب و در پایان هفته دوم رقابتهای لیگ برتر، چلسی با 6 امتیاز صدرنشین مطلق جدول است.آرسنال با 4 امتیاز و تفاضل گل 6 در رده دوم است و تیمهای منچستر یونایتد ، منچسترسیتی، بولتون، بیرمنگام، وولورهمپتون و تاتنهام، همگی با 4 امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده های بعدی هستند.

قدیمی 08-24-2010
shokofe آواتار ها

زلاتان با میلان به توافق رسید

آیا انتقال او قطعی است؟

سایت گل – زلاتان ایبراهیموویچ با میلان به توافق رسیده تا به ایتالیا برگردد.

در چند روز گذشته خبرهای بسیاری مبنی بر پیوستن احتمالی او به میلان به گوش می‌رسید و آدریانو گالیانی، نایب‌رییس میلان گفته بود قصد دارد با مقامات بارسا بر سر انتقال او مذاکره کند.

کارلو پلگاتی، خبرنگار Mediaset گفته ایبراهیموویچ و میلان بر سر مسائل شخصی به توافق رسیده‌اند: «میلان و ایبرا بر سر قرارداد به توافق دست یافته‌اند. قرارداد بین آنها امضا شده است. بازیکن سوئدی سالانه 6 میلیون یورو دستمزد می‌گیرد و بقیه دستمزدش را هم بارسلونا خواهد پرداخت.

زلاتان حقیقتا خوشحال است که به روسونری می‌رود و از این شاد است که آنها در لیگ قهرمانان حضور خواهند داشت، آنچه عامل مهمی برای او به شمار می‌رود.»

Mediaset شرکتی ایتالیایی است که سیلویو برلوسکونی، رییس باشگاه میلان آن را بنیان نهاده است.

Fininvest، شرکت هولدینگ خانواده نخست‌وزیر ایتالیا Mediaset را کنترل می‌کند و گزارش خبرنگار آنها نشان می‌دهد که به احتمال زیاد، قرارداد انتقال زلاتان بین بارسلونا و میلان در روزهای آینده بسته خواهد شد.

قدیمی 08-24-2010
shokofe آواتار ها

واسطه می‌شوم تا مشکل دایی با فدراسیون فوتبال به فیفا کشیده نشود

سرپرست باشگاه پرسپولیس از تلاشش برای آشتی فدراسیون فوتبال و علی دایی و جلوگیری از شکایت سرمربی سرخپوشان به فیفا خبر داد.
به گزارش خبرنگار مهر، حبیب کاشانی عصر امروز در حاشیه مراسم انتخاب و معرفی برترین های اخلاق نهمین دوره رقبتهای لیگ برتر ضمن اعلام این خبر گفت: تمام تلاشم را خواهم کرد تا علی دایی با فدراسیون فوتبال کنار بیاید و به فدراسیون بین المللی فوتبال شکایت نکند.

کاشانی ادامه داد: امیدوارم بتوانم واسطه این اتفاق شوم تا مسائل داخلی فوتبال در داخل خانواده حل شود و علی دایی مشکلش با فدراسیون فوتبال را به فیفا نکشاند.

علی دایی و فدراسیون فوتبال مدتهاست بر سر مبلغ و نحوه پرداخت سرمربی پیشین تیم ملی با یکدیگر مشکل دارند و تاکنون نتوانسته اند این مشکل را حل کنند.

قدیمی 08-24-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Lightbulb منصور ابراهيم‌زاده برترين مربي اخلاق ليگ نهم شد

جام جم آنلاين: سرمربي تيم فوتبال ذوب‌آهن به عنوان برترين مربي اخلاق نهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر معرفي شد.

به گزارش مهر، مراسم معرفي برترين هاي اخلاق نهمين دوره رقابتهاي فوتبال ليگ برتر عصر امروز سه شنبه با حضور مسئولان، مديران و برخي بازيکنان و چهره هاي فوتبالي در هتل المپيک برگزار شد.
در بخش مربيان برتر اخلاق، سه گزينه معرفي شدند که از بين منصور ابراهيم زاده، داود مهابادي و مجيد جلالي، سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن( ابراهيم زاده) به عنوان مربي برتر اخلاق انتخاب و معرفي شد

منبع:جام جم آنلاين

پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)