بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > اخبار فوتبال داخلی و خارجی

اخبار فوتبال داخلی و خارجی در این تالار به اخبار فوتبال داخل و خارج از کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-25-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

فرزاد آشوبي تيم ملي را در سفر چين و كره همراهي نمي‌كند

طبق شنيده‌ها اين بازيكن قرار است هفته آينده فك خود را به تيغ حراجان بسپارد به همين دليل بسيار بعيد به نظر مي‌رسد كه آشوبي بتواند تيم ملي را در ا ين سفر تداركاتي همراهي كند.

سايت گل ـ‌ فرزاد آشوبي بازيكن خط مياني تيم فوتبال استقلال كه امروز از سوي افشين قطبي به تيم ملي فوتبال كشورمان دعوت شد به احتمال فراوان تيم ملي را در سفر به چين و كره جنوبي طراحي نخواهد كرد.

طبق شنيده‌ها اين بازيكن قرار است هفته آينده فك خود را به تيغ حراجان بسپارد به همين دليل بسيار بعيد به نظر مي‌رسد كه آشوبي بتواند تيم ملي را در ا ين سفر تداركاتي همراهي كند.

اين بازيكن با تأييد اين مطلب گفت:«از مدت‌ها پيش قصد داشتم فك صورتم را جراحي كنم كه به دليل فشردگي بازي‌هاي باشگاهي و حضور در اردوهاي تيم ملي اين امي ميسر نمي‌شد با توجه به اينكه بعيد مي‌دانم ديگر فرصتي براي به دست بيايد تا اين عمل جراحي را انجام بدهم به احتمال فراوان از آقاي قطبي براي شركت در اين اردو عذرخواهي خواهم كرد.»

قدیمی 08-25-2010
shokofe آواتار ها

جلسه انضباطي كاسيميرو: آلفردو از محروميت 8 جلسه‌اي گريخت!

كاسيميرو كه نامه‌اي را هم به همراه داشت ضمن برشمردن دلايلي كه باعث اخراج او از زمين شد مراتب عذرخواهي را بابت رفتار احساساتي‌اش و بالارفتن از فنس‌هاي ورزشگاه اعلام كرد

سايت گل ـ‌ آلفردو كاسيميرو سرمربي نفت آبادان امروز به تهران آمد تا در جلسه كميته انضباطي حاضر شود.

او در اين جلسه با مجتبي شريفي رئيس كميته به گفت‌وگو نشست و دلايل خود را درباره تخلفي كه در بازي پرسپوليس انجام داده بود با وي مطرح كرد، كاسيميرو كه نامه‌اي را هم به همراه داشت ضمن برشمردن دلايلي كه باعث اخراج او از زمين شد مراتب عذرخواهي را بابت رفتار احساساتي‌اش و بالارفتن از فنس‌هاي ورزشگاه اعلام كرد.

اين مربي پرتغالي كه ديروز از روي سكوها شاهد پيروزي تيمش مقابل ذوب آهن صدرنشين بود در گفت‌وگوي بلند خود با شريفي يادآور كرد كه مردم آبادان از وي توقع پيروزي دارند و انتظار دارند فدراسيون فوتبال نيز در اين راه به آنها كمك كنند.

به گفته يكي از مسئولان تيم نفت ظاهرا از گزارشي كه براي كاسيميرو تنظيم شده بود محروميتي بالغ بر 8 جلسه براي وي در نظر گرفته شده بود كه با توضيحات امروز وي احتمالا او يك جلسه ديگر هم محروم خواهد بود و سپس تيمش را از روي نيمكت هدايت خواهد كرد.

نفت اين هفته در مسابقه‌اي دشوار به مصاف ملوان انزلي خواهد رفت.

قدیمی 08-27-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض ستاره های زورکی در پشت بام های کاغذی

این یک واقعیت است . واقعیتی تلخ و زهر دار ، روح جوانمردی ، آن حس شیرین ورزشکار بودن ، مرام جنگجویی و رشادت ، همه و همه چیزهایی بود که ورزش علی الخصوص فوتبال را محبوب خاص و عام کرده بود و این درست همان چیزی است که امروز از دنیای اکثریت قریب به اتفاق ورزشکاران و فوتبالیستها رخت بر بسته است . دلیلش هر چه باشد ، مهم نیست .
آن چه اهمیت دارد این است که امروز ، در شرایط موجود ، حتّی اگر فرزندت ورزشکار هم باشد ، نمی تواند خیالت بابت سلامتش و حرکتش در راه راست راحت باشد .

به گزارش خبرنگار ورزشی تابناک ، آن روزها که مردم به عشق تختی ها ، دهداری ها ، پوریای ولی ها و...به دنبال ورزش بودند و پا به ورزشگاهها می گذاشتند ، مرام و مسلک ورزشکاری رنگ و بوی دیگری داشت ، رنگ مردانگی و عشق . امّا امروز هرازگاهی اخباری از این دنیای پر هیاهو به بیرون درز پیدا می کند که مو بر اندام هر بنی بشری راست می شود ، دلمان به هم می خورد از این همه چرکی و سیاهی .
خبر این بود : فوتبالیستی مشهور به جرم مصرف وحتی خرید و فروش کراک دستگیر شد !

در باورمان نمی گنجد . ورزشکار جماعت را چه به اعتیاد ؟! چه به مصرف شیشه و کراک ؟! امّا ، این حقیقت بود و متاسفانه از این دست اخبار در جامعه ی امروز ورزش ما چندان هم کمیاب به نظر نمی رسد !

باید به عمق فاجعه توجه کرد . به ریشه و بنیانش ، چرا به اینجا رسیده ایم ؟! ورزشکاران ما ، ستاره های میدان و الگوی نوجوانان و جوانانمان را چه شده است ؟!

حاشیه ها آن قدر در متن ورزش و فوتبال ما سایه انداخته است که دیگر خبری از آن فضای خوش آب و رنگ قدیمی ، جوانمردی ، روحیه ی مردانگی و ورزشکاری نیست . افت کیفی و فرهنگی در ورزش و فوتبال تا جایی پیش رفته است که اغلب ورزشکاران تنها به پول فکر می کنند ، بی آنکه بعضاً ظرفیتش را داشته باشند .

در چشم بر هم زدنی ستاره می شوندبی آنکه لیاقتش را آنطور که باید و شاید داشته باشند و این بی ظرفیتی و غیر قابل هضم بودن این ثروت و شهرت برای برخی ، آنها را از اوج به قهقرا می کشاند تا جاییکه حتّی در منجلاب اعتیاد هم گرفتار می شوند ، اعتیاد که روحش و مسلکش کاملاً از ورزش و مرامش جداست .
ستاره های فوتبال ما ، اغلب بی آنکه مدارج ستاره شدن را طی کنند خود را در اوج شهرت ،محبوبیت و ثروت می بینند ، در حالیکه حتی در دنیای پر خطر غرب هم آنجا که فوتبالشان به معنای واقعی حرفه ایست ،ستاره های فوتبال ، آن روز تبدیل به ستاره می شوند که پله های صعود را یک به یک طی کرده باشند .

ما اینجا ، با تکیه بر فرهنگ ایرانی – اسلامیمان باید که بسیار کمتر از این که هست ستاره هایمان را افول کرده ببینیم .

در این روزها که ورزشکاران به جای تفکر در مورد دهداری و پوریای ولی ، دلمشغولی اولشان پول است و مسئولان ادبیات سیاسی را جایگزین راه و روش ورزشی کرده اند ، این روزها که این همه موج منفی ، سیاسی بازی ، ثروت خواهی و بی ادبی و حاشیه های سیاه ناغافل به متن ورزش ما رسوخ کرده است ، حتی در این روزها هم ، اگر درست ریشه یابی کنیم ، اگر درست فرهنگ سازی کنیم مطمئناً باز هم می توانیم این دست مشکلات را حل کنیم .

امّا اگر همچنان بخواهیم با شنیدن کراکی شدن فلان فوتبالیست و غرق شدن در منجلاب اعتیاد بهمان ستاره ی دیروز فقط آه حسرت بکشیم و دست روی دست بگذاریم ، هرگز اتفاق مطلوبی برایمان رخ نمی دهد و همچنان باید شاهد دوری لحظه به لحظه ی خانواده ها و جوانان و ریزش شدید طرفداران و سکوهای خالی از تماشاگر ورزشگاهها باشیم .

به قول دوستی که می گفت :اگر این رویه ادامه داشته باشد ، اگر فکری به حال افت فرهنگی و جایگزینی دوباره ی ادبیات ورزشی به جای ادبیات سیاسی و اقتصادی نکنیم و اگر بخواهیم همچنان شاهد دور شدن اخلاق از ورزش باشیم تا چند سال دیگر ، فوتبال به عنوان پر طرفدارترین ورزش امروز ما به کلی جاذبه اش را از دست خواهد داد و دیگر هیچکس برای هیچ تیمی و هیچ ستاره ای هورا نخواهد کشید و هیچ کس فرزندش را به گام گذاشتن در مسیر ورزش تشویق نخواهد کرد

منبع: تابناك
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-28-2010
shokofe آواتار ها

احتمال انصراف دايي از شكايت:اگر مردم بگويند شكايت نمي كنم

علي دايي در مصاحبه با خبرنگاران با تاكيد بر محق بودن گفت اگر نظر مردم به شكايت نكردن باشد اين كار را انجام نخواهد داد

سايت گل - علي دايي در تمرين امروز پرسپوليس يك مهمان ويژه داشت ؛ تاجيك رئيس حراست سازمان تربيت بدني كه به همراه يكي از دوستانش دقايقي بعد از تمرين با دايي وارد كانكس مخصوص مرببان شد و 50 دقيقه با دايي جلسه گذاشت.

او در پايان اين جلسه با هجوم خبرنگاران مواجه شد و به سئوالات آنها پاسخ داد:

*آقاي دايي نظر شما درباره بازي فولاد چيست؟
ما شرايط سختي در اهواز داريم. فولاد تيم خوبي است و هميشه نماينده خوبي براي فوتبال خوزستان بوده است اما ما قصد نداريم به اين راحتي و به اين زودي از صدر جدول پايين بياييم.

*جلسه امروز شما درباره چه بود؟
آقاي تاجيك از دوستان قديمي من هستند...

*آيا ايشان براي منصرف كردن شما از شكايت به فيفا آمده بودند؟
شما از كجا مي دانيد كه من شكايت نكردم؟

شكايت كرديد؟به هرحال من با توجه به اينكه مي دانستم در اين فدراسيون به نفع من راي نمي دهند مداركم را از قبل به وكيلمداده بودم تا او خودش كارها را پي بگيرد.

*آيا اين شكايت شما نفعي هم برايتان دادر؟
به هرحال من تاكيد مي كنم پول اين شكايت را سرسفره ام نمي برم. قصد من اين است كه حقانيتم را اثبات كنم.

* آيا آقاي تاجيك درباره انصراف شما توصيه اي داشتند؟
من با ايشان جلسه زياد مي گذارم اما دليل نمي شود كه راجع به اين موضوع حرف بزنيم ضمن اينكه بله درباره اين مسئله هم حرف زديم. الان و قبلا...با آقاي كاشاني هم در اين زمينه حرف زديم.اما من دنبال حقانيتم هستم.

*بالاخره چه كار مي كنيد؟
.... من مدتها بيرون از فوتبال بودن.اينها با رايي كه دادند مي خواستند بين من و مردم فاصله بيندازند اما به لطف خد آن يك ذره فاصله هم از بين رفت .ا من هميشه گفته ام اول خدا بعد مردم. اگر مردم بگويند شكايت نكن من نمي كنم..

قدیمی 08-29-2010
shokofe آواتار ها

مورینیو: نمی خواهیم مثل بارسا بازی کنیم

به غیر از مایکون، مورینیو همه بازیکنانی که در نظر داشت را در فصل نقل و انتقالات به خدمت گرفت و معتقد است که می تواند با این بازیکنان بارسلونا را در رقابت قهرمانی لالیگا پشت سر بگذارد.

سایت گل- ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، تایید کرد که بارسلونا بازی های فوق العاده ای به نمایش می گذارد اما مطمئن است که تیمش می تواند با سبک خاص خود به قهرمانی برسد.

به غیر از مایکون، مورینیو همه بازیکنانی که در نظر داشت را در فصل نقل و انتقالات به خدمت گرفت و معتقد است که می تواند با این بازیکنان بارسلونا را در رقابت قهرمانی لالیگا پشت سر بگذارد.

او در مصاحبه با نشریه مارکا گفت:" بارسلونا خیلی خوب بازی می کند اما ما قصد نداریم از آنها تقلید کنیم و البته نمی خواهیم قهرمانی را نیز از دست بدهیم و دوم بشویم.

ما باید امیدوار باشیم که کریم بنزما و گونسالو ایگواین مصدومیت شان را پشت سر بگذارند زیرا غیبت آنها می تواند برای ما مشکل ساز شود."

همه امیدها در این فصل در تیم رئال به رونالدو است و مورینیو نیز گفت:" رونالدو؟ با استعدادی مثل او حیف است که تاریخ ساز نشویم."

قدیمی 08-29-2010
shokofe آواتار ها

رئیس باشگاه یوونتوس: قهرمانی هایمان را پس می گیریم

اولین بار در ماه می بود که باشگاه یوونتوس اعلام کرد که به دنبال راهی قانونی هستند تا دو قهرمانی از دست رفته شان را پس بگیرند.

سایت گل- آندره آ آنیلی، رئیس باشگاه یوونتوس تاکید که این باشگاه از تلاش هایش برای پس گرفتن دو عنوان قهرمانی ای که از این تیم به دلیل کالچوپولی گرفته شده، دست نخواهد کشید.

اولین بار در ماه می بود که باشگاه یوونتوس اعلام کرد که به دنبال راهی قانونی هستند تا دو قهرمانی از دست رفته شان را پس بگیرند.

در آن زمان دادگاه ناپل تحقیقات دوباره ای را در مورد رسوایی کالچوپولی آغاز کرده بود و لوچیانو موجی، مدیر سابق باشگاه یووه اعلام کرده بود که باشگاه های زیادی هستند که به طور معمول با داوران در ارتباط هستند.

فدراسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده بود که از 171000 تماس تلفنی که در آن مکالمات تعدادی از باشگاه ها، مدیران و داوران وجود دارد برای تحقیقاتش در مورد کالچوپولی استفاده خواهد کرد اما این مسئله در تحقیقات سال 2006 که منجر به محکومیت باشگاه یوونتوس شد، اتفاق نیفتاد.

آنیلی در مصاحبه با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:" آنچه ما گردآوری کرده ایم، شامل جزئیات زیادی را شامل می شود و برپایه قضاوت های خودمان است.

ما انتظار نداریم که خیلی سریع به نتیجه برسیم اما مطمئنیم که می توانیم نتایج مثبتی از آن به دست بیاوریم. شرایط پیچیده ای است و ما باید موضوعات قانونی زیادی را مورد بررسی قرار بدهیم اما ما صحت ادعاهایمان در مورد این پرونده همچنان در جریان را نشان خواهیم داد.

ما بی تردید اقدامات را برای پس گرفتن قهرمانی هایمان دنبال می کنیم."

قدیمی 08-31-2010
shokofe آواتار ها

کاپلو: درهای تیم ملی همیشه به روی بکام باز است

سرمربی ایتالیایی امروز فهرست منتخبش برای دو دیدار مقدماتی یورو 2012 مقابل بلغارستان و سوئیس اعلام خواهد کرد.

سایت گل- فابیو کاپلو، سرمربی تیم ملی انگلیس پیش از بازی دوستانه تیمش مقابل مجارستان گفته بود که می خواهد به بکام فرصتی بدهد تا در یک دیدار دوستانه از هواداران سه شیرها خداحافظی کند اما اکنون در چرخشی ناگهانی تاکید کرد که اگر این بازیکن باتجربه مصدومیتش از ناحیه قوزک پا را پشت سر بگذارد و به روزهای خوبش بازگردد، بار دیگر به تیم ملی دعوت خواهد شد.

کاپلو در مصاحبه با نشریه "نیوز آو د وورلد" گفت:" بکام ابتدا باید شرایط بازی کردن را پیدا کند وگرنه درهای تیم ملی همیشه به روی او باز است. وقتی او مصدومیتش را پشت سر بگذارد و شرایط خوبی پیدا کند، آنگاه با هم در این مورد صحبت خواهیم کرد.

آینده از آن بازیکنان جوان است اما پیش از آن من تصمیم می گیرم که چه بازیکنانی دعوت شوند. من به ارزش ستاره های قدیمی تیم آگاه هستم. آینده از آن بازیکنان جوان است زیرا ما به رقابت های یورو فکر می کنیم اما بازیکنی را کنار نخواهیم گذاشت."

بکام به دلیل مصدومیت نتوانست سه شیرها را در جام جهانی همراهی کند اما به عنوان یکی از اعضای کادر فنی، روی نیمکت تیم ملی انگلیس نشست.

" رابطه من و دیوید فوق العاده است. من با او تلفنی صحبت کردم زیرا او می خواست یکی از اعضای کادر فنی باشد. من معمولا با بازیکنان صحبت نمی کنم اما در این مورد خاص با دیوید صحبت کردم."

کاپلو امروز فهرست منتخبش برای دو دیدار مقدماتی یورو 2012 مقابل بلغارستان و سوئیس اعلام خواهد کرد.

قدیمی 09-04-2010
shokofe آواتار ها

گزارش ویژه: ونگر، به زودی در محکمه هواداران

مربی فرانسوی قرار است با سهام‌داران باشگاه آرسنال جلسه بگذارد.

سایت گل – آرسن ونگر، مربی آرسنال برای اولین بار پس از ماجرای مشهوری که نزدیک بود باعث شود او باشگاه را ترک کند، باز هم قرار است مورد انتقاد هواداران قرار بگیرد.

ونگر پذیرفته در جلسه پرسش و پاسخی با سهام‌داران باشگاه حضور داشته باشد. این جلسه در 16 سپتامبر در ورزشگاه امارات برگزار خواهد شد.

طرفداران ناراحت هستند و از او خواهند خواست بگوید چرا با وجود آن که در طول تابستان مارک شوارتزر را زیر نظر داشت، اما دروازه‌بان جدیدی نخرید و تنها یک‌چهارم از 45 میلیون پوند بودجه نقل و انتقالات باشگاه را خرج کرد.

ونگر فصل پیش جلسه سنتی پرسش و پاسخ با هواداران را به تعویق انداخت. آن جلسه قرار بود در ماه می برگزار شود و ونگر نگران بود که طرفداران به این دلیل به او بتازند که برای پنجمین فصل پیاپی جامی را برای آرسنال نیاورده است.

جلسه پیشین که تقریبا یک سال و نیم پیش برگزار شد به جنجال کشید و سهام‌داران باشگاه توانایی او در هدایت تیم را به شدت زیر سوال بردند و ونگر سخت‌ترین انتقادات را از زمانی که در سال 1996 به آرسنال پیوست دید. او که شوک‌زده شده بود برخی پرسش‌ها را «ننگین» خواند و سپس حاضر نشد دیدارش با فلورنتینو پرس، رییس رئال مادرید را تکذیب کند.

سهام‌داران خشمگین در آن جلسه ونگر را به دلیل این اتفاقات که در فصل پیش از آن روی داده بود زیر سوال برده بودند: ناتوانی در کسب قهرمانی، دفاع ضعیف تیم، خرید مایکل سیلوستره فرتوت، بازی ندادن به آندری آرشاوین – گران‌قیمت‌ترین بازیکن تاریخ آرسنال – در دیدار نیمه‌نهایی جام حذفی مقابل چلسی و شکست در آن دیدار، و ناکامی در یافتن جانشین برای پنج ملی‌پوش – ژیلبرتو سیلوا، متیو فلامینی، الکساندر هلب، لاسانا دیارا و توماس روسیچکی – که تمام فصل را مصدوم بودند.

ونگر آن قدر عصبانی شد که این جلسه سالیانه را به اوایل فصل موکول کرد، به این امید که طرفداران با شروع دیدارهای باشگاه در لیگ برتر ذهنیت مثبت‌تری پیدا کرده باشند.

قدیمی 09-04-2010
shokofe آواتار ها

مورینیو: توپ طلا باید به اسنایدر برسد

اما گواردیولا گفت بازیکنان زیادی هستند که شایستگی کسب توپ طلای 2010 را دارند.

سایت گل- پپ گواردیولا و ژوزه مورینیو، سرمربیان تیم های بارسلونا و رئال مادرید نظرات شان را در مورد نامزدهای عنوان توپ طلای فوتبال اروپا 2010 اعلام کردند.

سرمربی بارسلونا، گفت بازیکنان زیادی هستند که شایستگی کسب توپ طلا را دارند.

سال گذشته لیونل مسی این عنوان را از آن خود کرد. او امسال نیز در کنار بازیکنانی مانند آندرس اینیستا، چابی و وسلی اسنایدر در بین کاندیداهای کسب این عنوان قرار دارد.

علی رغم اینکه بازیکنان بارسا در بین کاندیداهای اصلی کسب این قرار دارند اما گواردیولا سعی کرد بی طرف بماند و گفت:" بازیکنان زیادی هستند که شایسته کسب این جایزه هستند."

این در حالی است ژوزه مورینیو، سرمربی رئال مادرید، معتقد است که تنها یک بازیکن شایسته کسب این عنوان است: وسلی اسنایدر.

مورینیو گفت:" من ترجیح می دهم این عنوان به جای اینیستا به وسلی اسنایدر برسد. اسنایدر بازیکنی بهتری نیست اما او فصل فوق العاده ای پشت سر گذاشت و در فینال چمپیونز لیگ و جام جهانی بازی کرد.

اینیستا نیز جام جهانی فوق العاده ای داشت اما در طول فصل چندان درخشان ظاهر نشد. از نظر من نفر دوم چابی است."

قدیمی 09-04-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

یک اقدام عجیب دیگر در دنیای فوتبال

کره‌شمالی تمبر "تیموریان" را منتشر کرد

کره شمالی در تازه‌ترین اقدام غیر منتظره‌ فوتبالی‌اش، تمبر یادبودی را منتشر کرده که در آن تصویر "آندرانیک تیموریان" به همراه یک بازیکن کره‌ای دیده می‌شود.

به گزارش شبکه ایران به نقل از سایت جهانی تمبر لندن، به دنبال اختلافات عمیق فیفا و فدراسیون فوتبال کره شمالی که در این روزها به دلیل وضعیت خاص گزارش شده پیرامون مربی تیم ملی کره شمالی اعلام شده است، دولت این کشور سه سری تمبر یادبود با عنوان حضور تاریخی تیم ملی کره شمالی در جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی منتشر کرده تا ضمن اینکه به فیفا حسن نیت خود را در خصوص مسایل بین‌المللی فوتبال نشان دهد به نوعی خبر به کارگیری اجباری مربی تیم ملی فوتبال کره شمالی در معادن ذغال سنگ کره را به فراموشی و تحت الشعاع قرار دهد.

این گزارش حاکی است، در دو سری از این سه سری تمبر تصویر بازیکن شاخص تیم ملی ایران آندرانیک تیموریان دیده می‌شود. این تمبرها که به صورت سه بلوک یادگاری منتشر شده است در دو قطعه آن تصاویر بازیکنان تیم ملی ایران و یکی از بازیکنان تیم ملی کره شمالی دیده می‌شود.

این گزارش می‌افزاید: کره شمالی در این تمبر تصویر آندرانیک تیموریان را در حالی که از بازیکن کره‌ای دریب می‌خورده و به دنبال اوست در یکی از صحنه‌های بازی برگشت در استادیوم پیونگ یانگ نشان می‌دهد. این تمبرهای منتشر شده بلافاصله در بازار بورس تمبر لندن با قیمت‌های بسیار بالا معامله شد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
پاسخ

برچسب ها
فوتبال, مسی, اوباما

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)