بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > ليگ برتر باشگاه های ایران

ليگ برتر باشگاه های ایران در این تالار به بحث و بررسی لیگ برتر فوتبال کشور پرداخته میشود

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 08-15-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.
مسئول و ناظر ارشد - مدیر تالار موبایل و دوربین دیجیتال

سپاسها: : 4,552

4,939 سپاس در 1,683 نوشته ایشان در یکماه اخیر
Lightbulb علي كريمي از باشگاه استيل آذين هم اخراج شد

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم فوتبال استيل آذين كه از تيم ملي اخراج شده بود، از تيم باشگاهي استيل آذين هم اخراج شد.

به گزارش خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، علي كريمي كه به دليل بي نظمي و توهين به افشين قطبي، از اردوي تيم ملي در اتريش اخراج شد و در فهرست جديد تيم ملي هم جايي برايش باقي نمانده بود، از باشگاه استيل آذين هم اخراج شد.

اين بازيكن كه در اين روزها انواع رفتارها و صحبت‌هاي غيرمتعارف را از خود بروز داده كه در حيطه تعريف وظايف يك بازيكن نيست، اين بار از باشگاهش اخراج شد. دليل اين اقدام باشگاه، روزه خواري كريمي و توهينش به مسئولان طرح منشور اخلاقي است كه به نظر مي‌رسد پاياني بر عصيان‌هاي جديد وي باشد.

اين اتفاق در حالي روي داد كه روز گذشته سايت افكار نيور در خبري عنوان كرد: "كاپيتان تيم فوتبال استيل آذين روز گذشته در جريان تمرين پيش از بازي اين تيم بعد از انجام حركتي ناپسند، به بعضي متوليان منشور اخلاقي سازمان ليگ توهين كرد. كريمي بعد از اين حركت، با نصيحت مسئولين مواجه شد كه بعد از صحبت هاي مسئولين استيل آذين، اين بازيكن بار ديگر به كار خود ادامه داد؛ اين در حاليست كه هنوز هيچ عكس العملي از سوي حسين هدايتي رخ نداده است. "

البته دبير ستاد منشور اخلاقي ديروز در گفت و گو با فارس عنوان كرد: "تا گزارش توهين علي كريمي در تمرين استيل آذين به ما نرسد، نمي‌توانيم تصميم‌گيري كنيم. تا كنون گزارشي از اين موضوع به سازمان ليگ نرسيده است. اگر چنين اتفاقي افتاده باشد، بايد به صورت مستند به ما برسد. اگر اين گزارش به سازمان ليگ برسد، استعلام اين خبر را از آقاي صافي معاونت فرهنگي باشگاه استيل آذين خواهيم گرفت و سپس تصميم گيري خواهيم كرد. "

به گزارش فارس، علي كريمي كه اكنون از تيم ملي هم اخراج شده، به عنوان بازيكني نظم‌گريز و با اخلاق تند و خودمحورانه مشهور است. وي بارها عليه مديران و بزرگان فوتبال ايران موضع‌گيري‌هاي نادرستي داشته كه با برخورد قاطع مواجه نشده است.

منبع:فارس
دل به زخمی شعله ور شد، جان به عشقی مبتلا
بر نتابد سینه ما داغ چندین ماجرا
تازه شد به هوای تو دل تنگ ما ای وای !

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 08-15-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool روزه‌خواري و عدم تعظيم شعائر اسلامي از سوي كريمي

خبرگزاري فارس: باشگاه استيل آذين با صدور بيانيه‌اي، علت اخراج بازيكن تيم فوتبال اين باشگاه را تشريح كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، در متن بيانيه صادره از سوي روابط عمومي باشگاه استيل آذين درباره تخلفات كريمي و اخراج اين بازيكن از استيل آذين آمده است: باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين وظيفه خود مي داند در مقابل عدم تمكين در اجراي مقررات و حرمت شكني و تظاهر به روزه خواري آقاي علي كريمي، يكي از بازيكنان تيم فوتبال اين باشگاه و عدم رعايت شئونات ماه مبارك رمضان در جريان تمرين به وظيفه ديني و قانوني خود عمل نموده و اخراج اين بازيكن را اعلام نمايد.

در ادامه آدمه است: از آنجايي كه تعظيم شعائر الهي و حرمت نهادن به مقدسات دين مبين اسلام در اولويت باشگاه فرهنگي ورزشي استيل آذين قرار دارد و متاسفانه اين موضوع از جانب بازيكن مذكور رعايت نشده و حتي با توهين وي به مسئولان فدراسيون فوتبال و مقررات همراه بوده و عليرغم تذكرات سرپرست تيم، وي به اقدام خود ادامه داده و اصرار بر انجام اين تخلف داشته است، اين بازيكن از همراهي تيم فوتبال استيل آذين محروم مي‌باشد. بي ترديد آنچه در درجه بالاتري از عناوين و افتخارات ورزشي قرار دارد، ايستادگي و پافشاري بر مباني دين مبين اسلام و اصول اخلاقي است كه موجبات تعالي و قدسيت انسان را فراهم مي‌آورد.

در بخش ديگري از اين بيانيه عنوان شده است: بي گمان نگاه ابزاري و هدف محور به ورزش بدون لحاظ داشتن جنبه‌هاي معرفتي، معنوي و انساني منجر به حاكميت اخلاق و معنويت در ورزش نمي‌شود. از همين رو، اميدواريم كه اقدام باشگاه استيل آذين در الويت دادن به اصول اخلاقي تبديل به يك رويه در ورزش كشور گردد و ورزش به فرموده امام خميني(ره) نه به عنوان هدف كه به عنوان وسيله اي در جهت نيل به تعالي تلقي گردد.

منبع:فارس

قدیمی 08-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

واکنش تند جادوگر به اتهامات وارده

کریمی:آقایان باید ادعاهای خود را با سند و مدرک ثابت کنند

پس از این که مسوولان باشگاه استیل آذین تهران مدعی شدند علی کریمی به دلیل روزه‌خواری در ماه رمضان و توهین به مسوولان فدراسیون فوتبال اخراج شد، کاپیتان دوم استیل آذین درباره ادعاهای مسوولان استیل آذین توضیخاتی را ارائه کرد.

به گزارش شبکه ایران، علی کریمی که شب گذشته در سخنانی تند مصطفی آجورلو را به سومدیریت متهم کرده بود و از مالک باشگاه استیل آذین درخواست کرده بود برای قهرمانی این باشگاه در لیگ دهم باید به فکر تغییر مدیرعامل این باشگاه باشد، در تازه‌ترین اظهارات خود در خصوص ادعاهای باشگاه استیل آذین درباره اخراجش از این تیم گفت:«تمام این حاشیه‌سازی‌های در پاسخ به یک مصاحبه است نه چیز دیگری. »

باشگاه استیل آذین ظهر روز یک‌شنبه در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که علی کریمی بازیکن این تیم به دلیل آنچه که روزه‌خواری و توهین به مسوولان فدراسیون فوتبال در جریان تمرین‌های این تیم خوانده شده، از این باشگاه اخراج شده است، این در حالی است که این بازیکن نامدار فوتبال ایران تمام دلایل مطرح شده در این‌باره را رد کرده و مدعیان آن را به خدا واگذار می‌کند.

علی کریمی در این باره گفت:« سال‌های سال است که بازی می‌کنم اما هیچ گاه در مورد من چنین مسائلی مطرح نشده و نبوده چرا که من یک مسلمان هستم و به مسائل دینی و مذهبی اعتقاد دارم. آن‌ها اگر چنین ادعایی داشتند چرا همان روز اعلام نکردند و اجازه دادند من برابر استقلال بازی کنم.فکر می‌کنم همه این حاشیه‌سازی‌ها به خاطر مصاحبه من قبل از بازی در مورد مدیریت قبلی بوده است. »

کریمی تاکید کرد:« در مورد مطلبی که از قول من درباره‌ی آقایان عزیزمحمدی و علیپور نوشته بودند باید این نکته را متذکر شوم که این عزیزان در فدراسیون زحمت‌های زیادی را متحمل می‌شوند و هیچ وقت به خودم اجازه ندادم و نمی‌دهم به آن‌ها توهین کنم. شما می‌توانید از آقایان عزیزمحمدی و علیپور سوال کنید که آیا تا به امروز صحبتی از من درباره‌ی آن‌ها دیده‌اند یا نه. »

علی کریمی در پایان گفت:« در واقع تمام حاشیه‌سازی‌های اخیر، در پاسخ به یک مصاحبه بوده و خدا بر همه چیز آگاه است. »

منبع : شبکه ایران
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 08-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

فحش زندي و سيلي مجيدي

فريدون زندي پس از خطا روي بازيكن استقلال به تصميم داور اعتراض داشت و اعتقاد داشت كه بازيكن استقلال خودش را از عمد به زمين زد تا داور را فريب دهد. زندي قصد داشت شخصا بازيكن استقلال را تنبيه كند كه اين مسأله به درگيري بين بازيكنان منجر شد

سايت گل ـ فريدون زندي در بازي با استقلال تنها اخراجي اين بازي بود اما پيش از اين اخراج او عامل درگيري بين بازيكنان دو تيم بود.فريدون زندي پس از خطا روي بازيكن استقلال به تصميم داور اعتراض داشت و اعتقاد داشت كه بازيكن استقلال خودش را از عمد به زمين زد تا داور را فريب دهد. زندي قصد داشت شخصا بازيكن استقلال را تنبيه كند كه اين مسأله به درگيري بين بازيكنان منجر شد.

زندي در هنگام درگيري خطاب به بازيكنان استقلال فحاشي مي‌كند و از الفاظ زشت ايراني براي خطاب به بازيكنان استقلال استفاده مي‌كند كه اين مسأله با واكنش تند كاپيتان تيم استقلال همراه مي‌شود و وقتي زندي براي چندمين بار ناسزاي خود را به زبان مي‌آورد فرهاد مجيدي با پشت دست به دهان مي‌زند تا زندي به بي‌ادبي خود پايان دهد پس از اين جنجال محسن قهرماني فريدون زندي را از بازي اخراج مي‌كند.

فريدون زندي پيش از اينكه به ايران بيايد به سختي مي‌توانست فارسي صحبت كند اما اين بازيكن اكنون آنقدر در زبان فارسي پيشرفت كرده است كه حتي زشت‌ترين ناسزاهاي ايراني را در اين مدت يادگرفته است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-15-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اعتراض كريمي به لباس‌هاي استيل آذين

سايت گل ـ در اين فصل باشگاه استيل آذين قرارداد خود را با شركتي كه فصل گذشته لباس‌هاي اين تيم را مي‌داد فسخ كرد ودر این فصل لباس‌هاي يك شركت ديگر را بر تن مي‌كند.

بازيكنان استيل آذين به لباس‌هاي اين فصل تيمشان اعتراض دارند و آنها را بي‌كيفيت مي‌خوانند، علي كريمي از بازيكناني است كه اعتراض شديدي به اين لباس‌ها داشته و حتي بي‌رودبايستي و با صراحت اعتراض خود را به مصطفي آجورلو مديرعامل اين باشگاه عنوان كرده بود.

كريمي حتي به آجورلو گفته است از لباس‌هايي كه مي‌پوشم در حد نام باشگاه و بازيكنان اين تيم نيست كريمي در بازي با استقلال حاضر نشد شورت ورزشي خود را بر تن كند و از لباس مارك فصل گذشته باشگاه استيل آذين (مجید) استفاده كرد..
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 08-16-2010 در ساعت 12:43 AM
قدیمی 08-16-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

اتفاقات هفته چهارم لیگ برتر

سایت گل-در هفته چهارم لیگ برتر در 9 بازی انجام شده 28 گل به ثمر رسید که تا اینجای لیگ پرگل ترین هفته مسابقات بوده است.

ادینهو هافبک برزیلی تیم مس کرمان در بازی مقابل شهرداری تبریز 5 گل به ثمر رساند که این برای سومین بار در تاریخ لیگ برتر بود که بازیکنی در یک بازی بیش از 4 گل به ثمر می رساند. آخرین بار در فصل 84 محسن خلیلی با پیراهن سایپا 5 گل در یک بازی به ثمر رسانده بود.

یک سوم گلهای این هفته(9 گل) را بازیکنان خارجی به ثمر رساندند. خارجی ها در هفته چهارم لیگ برتر درخشش خوبی داشتند.

بازی تیمهای تراکتورسازی و پاس در دقیقه 32 به علت قطع برق ناتمام ماند و بازی 24 ساعت بعد از دقیقه 32 پیگیری شد. پاس این بازی را با یک گل برد.

تیم تراکتورسازی که برای سومین هفته متوالی بدون تماشاگر بود، پس از 13 بازی متوالی خانگی که بدون باخت بود، سرانجام مقابل پاس تسلیم شد و بعد از مدتها در تبریز شکست خورد.

بازی تیمهای پیکان و ملوان بدون هیچ حادثه خاصی به پایان رسید و مسعود مرادی داور این بازی از کارتهای خود استفاده نکرد. این تنها بازی بدون کارت هفته چهارم بود.

تیمهای مس کرمان و پیکان قزوین اولین امتیازهای خود را دشت کردند. این دو تیم که بدترین شروع تاریخ خود را در لیگ برتر داشتند، این هفته از ته جدول کنده شدند و موفق به کسب امتیاز شدند.

سپاهان اولین برد فصل خود را مقابل شاهین بوشهر جشن گرفت. میلوراد یانوش مهاجم صرب این تیم نیز اولین گل خود را برای سپاهان به ثمر رساند.

4 بازیکن با کارت قرمز جریمه شدند: هدایت شهریاری از نفت آبادان، سعید یوسف زاده از سایپا، فریدون زندی از استیل آذین و آندره زینهو از فولاد.

در هفته چهارم داوران 3 ضربه پنالتی اعلام کردند که هر سه ضربه تبدیل به گل شد: دو پنالتی برای فولاد خوزستان و یکی برای شهرداری تبریز.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 08-16-2010
مهدی آواتار ها
مهدی مهدی آنلاین نیست.

Cool مهدوی کیا: کریمی باید برگردد/ روزه خواری یعنی چه؟ حتما مسافر بوده!

مهدی مهدوی کیا با انتقاد از اخراج علی کریمی از مدیران استیل خواست او را به تیم برگردانند.

مهدی مهدوی‌کیا گفت:« تعجب می‌کنیم که چرا یک موضوع که قابل حل است به این شکل پیچیده و بحرانی می‌شود ما امسال جو خوب و بسیار آرامی داشته و داریم و مطمئن هستم هیچ موضوعی نمی‌تواند تیم ما را به حاشیه ببرد. درباره علی کریمی هم باید بگویم نباید به سادگی این بازیکن و سایر نفرات تیم را زیرسوال برد. چرا باید کریمی را متهم به روزه‌خواری در ملاء عام کرد. مگر در تمرینات ما چند تماشاگر حضور دارند که بخواهیم بگویم او در ملاءعام روزه‌خواری کرده، اصلا شاید او مسافر بوده یا دارو مصرف می‌کرده که نمی‌توانست روزه بگیرد یعنی باید درباره مسائل شخصی افراد هم تحقیق و تفحص کرد، یعنی علی کریمی تنها بازیکن لیگ ایران بوده که روزه‌خواری کرده است مگر سازمان لیگ می‌تواند تک تک بازیکنان لیگ را زیرنظر بگیرد و دلیل روزه‌خواری او را جویا شود. به نظر من ما باید منطقی با مسائل برخورد کنیم. علی کریمی هم بازیکن کوچکی نیست که به این راحتی همه چیز را نادیده بگیریم.»

مهدوی‌کیا درباره‌ی مصاحبه علی کریمی علیه مدیرعامل باشگاه استیل آذین گفت:«این مسأله به من ربطی ندارد، اگر او مصاحبه‌ای کرده خودش باید پاسخگو باشد نه من. ضمن اینکه باشگاه می‌تواند دلیل مصاحبه کردن او را جویا شود یا برایش جریمه در نظر بگیرد یا اینکه عنوان شود او به خاطر مصاحبه علیه باشگاه به فلان مبلغ جریمه می‌شود یا باید ضمن حضور در باشگاه درباره مصاحبه خود توضیح دهد. من امیدوارم این مسائل با سعه صدر علی کریمی و آقای آجرلو حل و فصل شود. جو تیم ما بسیار خوب و آرام است و من امیدوارم این مشکل هر چه زودتر برطرف شود و علی کریمی هم به تمرینات ما برمی‌گردد و دیگران نیز نمی‌توانند برای باشگاه استیل آذین حاشیه‌ساز شوند به نظر من این یک مسأله درون خانوادگی است و باید بین خودمان آن را حل کنیم.»

مهدی مهدوی‌کیا در پایان گفت:« به سازمان لیگ و همه اهالی فوتبال ایران باید بگویم وقتی ماه مبارک رمضان فرامی‌رسید بسیاری از رسانه‌ها و حتی شبکه‌های تلویزیونی به سراغ بازیکنان ایرانی و مسلمان حاضر در بوندسیلگا می‌آمدند و درباره روزه‌گرفتن یک فوتبالیست سوال می‌کردند ما آنجا بارها و بارها در طول ماه رمضان درباره روزه گرفتن و فواید آن صحبت می‌کردیم در اروپا حتی به این موضوع از دید مثبت نگاه می‌شد اما حالا به خاطر یک مسأله کوچک می‌آییم و در جامعه سروصدا به پا می‌کنیم که چرا روزه‌خواری شده است. این وسط کسی هم از خودش نمی‌پرسد که آیا بازیکن مسافر بوده، از دارو مصرف می‌کرده یا... به نظر من رواج دادن این حرف‌ها در بین مردم کار درستی نیست.»

منبع: خبر آنلاین

قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها
shokofe shokofe آنلاین نیست.
ناظر ومدیر تالار پزشکی بهداشتی و درمان

سپاسها: : 3,681

5,835 سپاس در 1,524 نوشته ایشان در یکماه اخیر

مظلومي: دفاع استقلال كند است/ ما ضربه مي‌خوريم اما تيم ملي بايد قهرمان آسيا شود

ما فرزاد آشوبي را به خاطر تيم ملي در اين بازي نداشتيم، ايمان مبعلي هم توانست تنها يك نيمه به ما كمك كند و نيمه دوم افت كرد تا مجبور شود او را تعويض كنم. حنيف عمران‌زاده هم مثل هميشه نبود او براي تيم ملي بازي نكرد

سايت گل ـ پرويز مظلومي دو امتياز ديگر خانگي را هم از دست داد و اين‌بار در دقايق پاياني اين تيم مجتبي جباري بود كه استقلال را از باختي ديگر نجات داد. مظلومي از چهره و حرف‌هايش معلوم بود كه از نتيجه راضي است.

*نظرتان درباره بازي چيست؟
بازي خوبي بود و مطمئنم كه هم از اين بازي لذت بردند ما موقعيت‌هاي خوبي داشتيم و تمام خواسته‌هاي من در زمين اجرا شد و فقط از خط دفاعي راضي نيستم كه روي گل اول غافلگير شديم. دفاع ما كند عمل كرد و گل خورديم. گل زودهنگامي خورديم اما اين گل باعث نشد تا تمركزمان را از دست بدهيم. نيمه اول بايد گل مي‌زديم اما مهاجمان يا توپ‌ها را بيرون زدند تا دروازه‌بان حريف توپ‌ها را گرفت. برنامه ما بيشتر از عمق بود و در نهايت هم از عمق به اين تيم گل زديم. استقلال در اين بازي به دنبال سه امتياز بود .اما خيلي مفت گل خورديم. در گل اول بازيكنان استيل آذين فيرپلي را انجام ندادند و توپ را وارد دروازه ما كردند. من از اين تساوي راضي نيستم اما از نحوه بازي بازيكنان راضي هستم.

*نظرتان در مورد استيل آذين چيست؟
حريف خيلي خوبي بودند و بازي خوبي هم انجام دادند.

*شما در اين بازي فرزاد آشوبي را بازي نداديد و ايمان مبعلي هم كيفيت لازم را نداشت در مجموع ملي‌پوشان‌تان خوب نبودند. روي اين مسأله اعتراضي نداريد؟
وقتي 5 روز بازيكنانم را در اختيار نداشته باشم نتيجه‌اش همين مي‌شود، فرزاد آشوبي بعد از برگشت از تيم ملي مي‌گويد خسته‌ هستم و تمرين نكرد و فقط دور زمين دويد. من نمي‌دانم چه كسي بايد جواب تيم من را بدهد. من به تيم ملي كمك مي‌كنم و حتي از اين تيم هم حمايت مي‌كنم اما استقلال ضربه‌اش را مي‌بيند ما فرزاد آشوبي را به خاطر تيم ملي در اين بازي نداشتيم، ايمان مبعلي هم توانست تنها يك نيمه به ما كمك كند و نيمه دوم افت كرد تا مجبور شود او را تعويض كنم. حنيف عمران‌زاده هم مثل هميشه نبود او براي تيم ملي بازي نكرد و حنيف بازيكني است كه بايد تمرين كند و بدنش به تمرين نياز دارد. در هر صورت لطمه‌اش را ما مي‌خوريم و انشاءالله ايران در جام ملت‌ها قهرمان آسيا شود.

*شما در خط حمله اتكاي زيادي به ميلاد ميداودي داريد. فكر نمي‌كنيد اين مسأله به تيم ضربه بزند؟
ما در خط حمله بازيكن خوبي مثل مجيدي را داريم كه در كنار ميلاد كمك زيادي به تيم مي‌كند. آرش برهاني را هم نداريم و در خط حمله دستم خالي است من بايد از بازي خوب مجيدي تشكر كنم و تشكري هم از ميداودي دارم كه با دست شكسته براي ما بازي كرد. من سه هفته است كه برهاني را ندارم اما با اين حال تيم‌ام در خط حمله به كسي متكي نيست.

*احساس نمي‌كنيد كه در لب خط چه چپ و چه راست مشكلي داريد؟
ما در نقل و انتقالات بودجه‌مان نرسيد بازيكن لب خط بگيريم و هافبك وسط گرفتيم تا به نوعي ضعف‌هايمان را پوشش دهيم.

قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها

کاشانی در رختکن نفتی ها

سایت گل- سرپرست باشگاه پرسپولیس با حضور در رختکن تیم صنعت نفت آبادان از بازی خوب بازیکنان این تیم در برابر پرسپولیس تمجید کرد.

حبیب کاشانی پس از پیروزی یک بر صفر پرسپولیس بر صنعت نفت، در رختکن این تیم حضور یافت و از بازی جوانمردانه و خوب این تیم تقدیر کرد.

پس از آن عیسی زاده مدیر عامل صنعت نفت آبادان نیز به همراه کاشانی به رختکن پرسپولیس آمد و پیروزی سرخپوشان تهرانی را به علی دایی، کادر فنی و بازیکنان این تیم تبریک گفت.
قدیمی 08-16-2010
shokofe آواتار ها

رضایی: من فقط نقش تمام کننده داشتم

سایت گل- غلامرضا رضایی پس از پیروزی یک بر صفر سرخپوشان تهرانی در برابر صنعت نفت آبادان گفت: ما با تیمی بازی داشتیم که به هر ترتیب صدر جدول را در اختیار داشت و این در حالی بود که گرمای شدید هوا هم سختی بازی را دو چندان کرده بود.

اما زحمت بازیکنان ما نتیجه داد و سه امتیاز شیرین و حساس را از آبادان به همراه خود بردیم. می‌دانستیم بازی سختی پیش رو داریم و در برابر تیمی بازی می‌کنیم که 3 برد پیاپی داشت. اما ما با برنامه کامل پا به این میدان گذاشته بودیم و می‌دانستیم در این بازی چه می‌خواهیم.

وی تصریح کرد: در طول بازی موقعیت‌های زیادی را خلق کردیم که تنها یکی از آنها تبدیل به گل شد. با این وجود به معنای حقیقی کلمه با برنامه بازی کردیم، برای لحظه لحظه بازی برنامه داشتیم و مستحق این سه امتیاز بودیم.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس، افزود: همیشه وقتی تیمی گل می‌زند باید آن گل را به حساب همه تیم گذاشت و من فقط نقش تمام کننده را داشتم. این برد را به اعضای تیم و هواداران خوبمان تبریک می‌گویم.

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)