بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
كانال‌هاي آلماني به خاطر ووووزلا ********** گذاشتند

خبرگزاري فارس: دو شبكه اول و دوم تلويزيون آلمان پخش جام جهاني را با ********** صدا انجام مي‌دهند.

به گزارش خبرگزاري فارس، در پي افزايش ناراحتي بينندگان تلويزيوني از صداي ناهنجار شيپورهاي مخصوص تماشاگران آفريقاي جنوبي معروف به ووووزلا، شبكه‌هاي ARD و ZDF كه مسئوليت پخش كليه اين بازي‌ها به صورت زنده را دارا هستند، تصميم گرفتند تا پايان جام، **********هايي اختصاص داده تا بينندگان با ناراحتي از بابت صداي گوش‌خراش اين وسيله روبرو نشوند.

سخنگوي شبكه ARD اظهار داشت: در اين زمينه در يك هفته گذشته جلسات متعددي ميان رؤساي اين دو شبكه انجام شد. نتيجه اين شد كه از يك وسيله تكنيكي براي كاهش صداي ووووزلا هنگام پخش مسابقات استفاده كنيم.
اين مقام عنوان كرد: صداي اين وسيله آنقدر ناراحت‌كننده بود كه در چند بازي نظير ديدار آمريكا و انگليس، گزارشگران اين دو شبكه كه در محل انجام بازي حضور داشتند و از نزديك اقدام به ارائه گزارش مي‌كردند، صدايشان حتي با تقويت ايستگاه تلويزيوني براي بينندگان مبهم بود.

جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

خبرگزاري فارس: مهاجم اخراجي تيم ملي فوتبال استراليا از فيفا درخواست بخشش كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روزنامه هرالد استراليا، تيم كاهيل كه شب گذشته در جدال با آلمان به علت خطاي خشن روي باستين شواين‌اشتايگر هافبك تكنيكي حريف از زمين اخراج شد، روز دوشنبه (امروز)از فدراسيون جهاني خواست كارت قرمز وي مورد بخشش قرار گرفته تا بتواند در بازي بعد مقابل غنا تيم كشورش را همراهي كند.
اين بازيكن 30 ساله اظهار داشت: روي اشتايگر خطايي نكردم كه مستحق دريافت كارت قرمز باشم. خود اين بازيكن نيز اعتراف داشته خطاي من خشن نبوده است. اميدوارم فيفا به اين مسئله رسيدگي كند و من بتوانم در بازي بعد استراليا را همراهي كنم.
او ادامه داد: با بازبيني فيلم بازي آنچه من مي‌گويم، كاملا مشخص مي شود. انتظار دارم فدراسيون جهاني به اين مساله توجه كافي كند.
تيم استراليا شب گذشته در بازي شهر دوربان مقابل ژرمن‌ها با ارائه بازي ضعيف 4 بر صفر شكست خورد. در دقيقه 56 ماركو رودريگرز، داور مسابقه به كاهيل به خاطر خطاي خشن كارت قرمز نشان داد تا وي بخت حضور در ديدار روز شنبه با غنا را از دست دهد.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با‌ جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
بوسنيچ: فوتبال استراليا در جهان تحقير شد

خبرگزاري فارس: دروازه‌بان اسبق تيم ملي استراليا از ملي‌پوشان اين كشور انتقاد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس، ‌مارك بوسنيچ در گفت‌وگو با شبكه فاكس اسپورت اظهار داشت: آنچه از تيم ملي مقابل آلمان ديده شد حكايت از مجموعه‌اي ناهماهنگ و ناهمگون داشت كه باعث تحقير فوتبال با ريشه ما در سطح جهاني شد.
اين چهره 38 ساله كه در دو ديدار پلي‌اف جام‌جهاني1998 مقابل ايران به ميدان رفت، افزود: در اين ديدار بازيكنان ما به هيچ وجه نتوانستند شرايط بازي عادي خود را به دست آورند و كادر فني بايد در اين باره پاسخگو باشد.
وي كه تا فصل قبل در ميدان حضور داشت،‌ ادامه داد: ‌شكست 4 بر صفر به نظر من به اعتبار استراليا در سطح جهاني لطمه زد. در حالي كه جهانيان هميشه به فوتبال ملي ما با نگاه احترام نگريسته‌اند.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
اسليتر: استراليا با 6 هافبك حتي يك شوت هم نزد

خبرگزاري فارس: هافبك سابق تيم ملي استراليا به جمع منتقدين سرمربي هلندي تيم كشورش پيوست.

به گزارش خبرگزاري فارس به گزارش روزنامه هرالد، رابي اسليتر كه در گذشته براي تيم بلكبرن انگليس بازي مي‌كرد و اكنون تحليلگر تلويزيون كشورش محسوب مي‌شود، تاكتيك‌هاي مورد استفاده پيم وربيك سرمربي كانگوروها مقابل آلمان را مورد نكوهش و انتقاد قرار داد و اظهار داشت: تعجب مي‌كنم در شرايطي كه فوتبال كشور، داراي مهاجميني خوب است، چرا وربيك مقابل آلمان از 6 هافبك استفاده كرد و حتي نتوانست نقشي در ميانه ميدان ايفا كند.

وي افزود:‌در سراسر بازي استراليا و آلمان ملي‌پوشان ما اسير حركات گروهي تيم آلمان بودند و با اين تعداد هافبك كاري موثر انجام ندادند.
اسليتر تاكيد كرد: واقعا مايه تاسف است با داشتن اين همه هافبك حتي براي يك بار تيم ما، نتوانست يك شوت به سمت دروازه آلمان‌ها بزند.

قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

وربيك: با اين شرايط استعفا مي‌كنم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال استراليا تهديد به استعفا كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه استريت‌تايمز مالزي، در پي شكست تحقير‌آميز 4 بر صفر كانگوروها از تيم ملي آلمان، پيم وربيك گفت: با اين شرايط از مقام خود در حين جام جهاني استعفا مي‌كنم. براي كارم نياز به آرامش خاطر داريم و با اين وضعيت قادر نيستم تيم استراليا را هدايت كنم.

مربي سه سال اخير اين تيم ادامه داد: چندين بار تاكيد كردم شكست بدي را مقابل آلمان تجربه كرديم؛ اما پتانسيل تيم استراليا چيزي فراتر از اين نبود. ظاهرا مردم و مطبوعات به اين نكته توجه ندارند كه طي چند روز گذشته عرصه را بر تيم ملي تنگ و محدود ساختند.

وربيك كه پس از جام‌جهاني مديرفني تيم جوانان مراكش خواهد شد،‌ افزود: با اين وضعيت من و بازيكنانم آرامش كافي نداريم تا بتوانيم كار بهتري ارائه دهيم.

قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

پودولوسكي: اميدوارم لو مربي تيم ملي بماند

خبرگزاري فارس: بازيكن تيم ملي آلمان گفت: آرزو مي‌كنم يواخيم‌لو پس از جام‌جهاني سرمربي تيم ملي باقي‌ بماند.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از تاگس‌اشپيگل، لوكاس پودولوسكي اظهار داشت: اميدوارم يواخيم‌لو پس از بازي‌هاي آفريقاي‌جنوبي نيز مربي ما بماند و بتوانيم زير نظر او كماكان به فعاليت ادامه دهيم.
اين عضو تيم اف.ث.كلن كه چهار سال قبل بعنوان پديده جام‌جهاني 2006 معرفي شد، در محل اردوي تيمش افزود: لو، مربي مسلط و ريزبيني است كه به تمام جزئيات كار تيم ملي و حريفان آشنايي دارد. ما مي‌توانيم با او به مدارج عالي برسيم.
اين بازيكن 25 ساله افزود: بحث در اين رابطه در شرح وظايف من نيست و به فدراسيون فوتبال برمي‌گردد؛ اما به عنوان يك عضو تيم ملي آرزو مي‌كنم قراردادش را تمديد كند و همچنان سرمربي ما بماند.
يواخيم لو از چهارسال قبل زمام امور تيم كشورش را برعهده گرفت و همراه با آن به مقام نايب قهرماني اروپا رسيد. وي هنوز برنامه خود را براي ماندن يا ترك تيم پس از جام جهاني مشخص نكرده است.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني 2010- آفريقاي‌جنوبي/
لو با دو تغيير برابر صربستان

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي آلمان براي بازي با صربستان قصد ايجاد تغييراتي در تركيب دارد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از شبكه ز.د.اف، يوآخيم لو در كنفرانس مطبوعاتي مربوط به بازي روز جمعه (امروز) با صربستان گفت: در فكر ايجاد دو تغيير در ارنج بازي با استراليا هستم.

وي افزود: مقابل استراليا، تيم ملي بازي بسيار خوبي ارائه كرد. اگر تغييري براي بازي با صربستان انجام شود، به منزله عدم رضايت از بازيكن نيست؛ بلكه در نظر مي‌گيريم با توجه به شرايط تاكتيكي خود و حريف از چه بازيكناني در تركيب استفاده كنيم.
گفته مي‌شود يكي از بازيكناني كه امروز در تركيب خواهد بود، كاكائو مهاجم اشتوتگارتي است كه در بازي با استراليا يك دقيقه پس از ورود، اولين گل جام جهاني‌اش را زد.

قدیمی 06-18-2010
kiana آواتار ها
kiana kiana آنلاین نیست.
کاربر بسیار فعال

سپاسها: : 843

1,438 سپاس در 268 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اینهایی که امشب فوتبال دارند هیچ کدام برای من مهم نیست .من میخوام بازی های هفته بعد را پیش بینی کنم.
یکشنبه 30 خرداد بازی 28
گروه اف:ایتالیا و نیوزلند :ساعت 18:30 به وقت تهران ورزشگاه نلسپروئیت
نیوزلند 3 ایتالیا صفر
بقیه را هم بعدا میگم.
در ضمن امتیاز به درد من نمیخوره من جایزه نقدی میخواهم.این همه دارم زحمت میکشم نتیجه بازی میگم.
امید جان این ها که گفتی هیچ کدام درست نیست .علت باخت همون هایی بود که من گفتم.
اخ جون کل کل شروع میشه الان.یادش بخیر تاپیک کل کل استقلال و پرسپولیس .برم سیندرلا را بیارم کمکم کنه بابا.(اخ اخ نه نمیارمش چون اون هم ایتالیاییه ولش کن.یک تنه برم جلو بهتره....)
از خودم میپرسم : ارزش قلب من از شیشه ی یک پنجره هم کمتر بود ؟

ویرایش توسط kiana : 06-18-2010 در ساعت 01:56 PM
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شما چون طرفدار فرانسه بودين و تيمتون خيلي زود حذف شد
بايد 10 تا نتيجه درست پيش بيني كنيد تا حسابتون صاف بشه
الان شما بدهكار هستين

ببينيد بچه ها
همه بازي ها رو پيش بيني كنيد
كاري به مهم بودن يا نبودنش نداشته باشين
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-18-2010
دانه کولانه آواتار ها
دانه کولانه دانه کولانه آنلاین نیست.
    مدیر کل سایت

کوروش نعلینی

سپاسها: : 1,382

7,486 سپاس در 1,899 نوشته ایشان در یکماه اخیر
دانه کولانه به Yahoo ارسال پیام

نام تاپیک عوض شد .
به تاپیک نظرسنجی اضافه شد
عضویت در سایت باز شد تا مهمانهایی که از سایت دیدن میکنند هم بتونن با ثبت نام در رای گیری شرکت کنند.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 3 نفر (0 عضو و 3 مهمان)