بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

اظهارنظر بازيكنان بعد از ديدار مكزيك و فرانسه

تعدادي از بازيکنان بعد از ديدار بين تيم‌هاي فرانسه و مکزيک، به اظهارنظر درباره‌ي اين ديدار پرداختند.

پيروزي تيم ملي مکزيک مقابل نايب قهرمان جهان در سال 2006 ، واکنش‌هاي مختلفي را به دنبال داشت که در ادامه اظهار نظر تعدادي از بازيکنان آمده است.
**پاتريس اورا، کاپيتان فرانسه
ما از لحاظ کار تيمي اصلا خوب نيستيم. من قصد ندارم درباره مشکلات تيم صحبت کنم زيرا اين کار در کوران مسابقه‌ها تنها به نگراني مردم کشورم دامن مي‌زند اما نمي‌توان از شرايط نامناسب تيم سخن نگويم. اين ديدار هم شبيه بازي مقابل اروگوئه بود. ما با تمام وجود جنگيديم. در پايان نيمه نخست بازي قابل قبولي ا رائه داده بوديم اما به ناگهان همه چيز تغيير کرد. با اين وجود من نااميد نيستم چرا که ما هنوز روي کاغذ شانس صعود داريم.
پيش از آغاز رقابت‌ها فکر مي‌کردم که تمام بازيکنان از تجربه تلخ يورو 2008 بخوبي درس گرفته‌اند. به هيچ وجه فکر نمي‌کردم به اين شکل شکست بخوريم اما چاره‌اي نداريم. بايد آن را بپذيريم.
**جرمي تولالان، هافبک فرانسه
هنوز همه چيز به پايان نرسيده است. بايد تمام تلاش‌مان را در ديدار آخر انجام دهيم. اگرچه مي‌دانيم صعود ما از اين گروه به چيزي شبيه معجزه نياز دارد. ما در اين ديدار موقعيت‌هاي خوبي داشتيم اما نتوانستيم از آن‌ها استفاده کنيم و در پايان شکست خورديم. براي تيم مکزيک احترام قائلم اما فکر مي‌کنم مساوي نتيجه عادلانه‌تري بود.
**ژاوي هرناندس، مهاجم مکزيک
نمي‌دانم خوشحالي خود را چگونه بيان کنم. خوشحالم که توانستم گل اول را به ثمر برسانم. مدت‌ها بود در نظر داشتيم خودمان را در جام جهاني مطرح کنيم و اکنون تا حدي به اين هدف رسيده‌ايم. اگرچه هنوز در مراحل ابتدايي هستيم و راهي طولاني براي افتخار آفريني پيش رو داريم. ژاوي هرناندس در پايان بازي به عنوان بهترين بازيکن ميدان انتخاب شد.
**بلانکو، مهاجم مکزيک
از اينکه موفق به گلزني شدم بسيار خوشحالم اما مهم‌تر از همه پيروزي مکزيک بود. فکر مي‌کنم تمام بازيکنان عملکرد مطلوبي به نمايش گذاشتند. اکنون بايد با تمرکز کامل به ديدار اروگوئه برويم.
سرنوشت صعود از اين گروه در دستان خودمان است و اين فرصت را نبايد براحتي از دست بدهيم. به هيچ وجه قصد نداريم از اکنون به حريفان بعدي فکر کنيم. فعلا مي‌خواهيم با تمام قوا به مصاف اروگوئه برويم. مسلما بعد از آن فرصت کافي براي فکر کردن به حريفان دور حذفي خواهيم داشت.
**فرانک مالودا، هافبک فرانسه
ما تيم پرافتخاري هستيم و در دنياي فوتبال شناخته شده‌ايم. اين نتيجه بسيار تلخ و شرم‌آور است. شکست در جام جهاني آن هم به اين شکل به اعتبار فوتبال فرانسه لطمه مي‌زند. ما بايد تلاش کنيم زحمات نسل‌هاي گذشته فرانسه را به هدر ندهيم.
نبايد فکر کنيم همه چيز به پايان رسيده است. ما هنوز در آفريقا هستيم و بايد به ميدان برويم. البته مي‌دانم جمع کردن تيم از لحاظ روحي کار بسيار دشواري است اما بايد خودمان را آماده کنيم. نمي‌خواهيم بدون پيروزي آفريقاي جنوبي را ترک کنيم.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-آفريقاي‌جنوبي/
دومنش: ‌هنوز شانس صعود داريم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم فوتبال فرانسه گفت: هنوز از شانس صعود خوبي براي راهيابي به دور يك هشتم نهايي برخوردار هستيم.

به گزارش خبرگزاري فارس، ريمون دومنش به روزنامه پاري‌مچ گفت: پس از بازي با مكزيك براي ديدار سوم زمان چنداني براي رفع اشكالات نداريم؛ اما هنوز هم بر اين باور هستم كه ما بختي خوب براي صعود داريم.

وي افزود: پس از باخت از مكزيك وقتي وارد رختكن شديم، به بازيكنانم چيزي نگفتم و آنچه در اين زمينه در مطبوعات منعكس شده، صحت ندارد. آدمي نيستم كه پس از يك باخت در رختكن بازيكنم را به باد حمله بگيرم.
اين مربي 58 ساله در رابطه با تيم مكزيك كه 2 بر صفر به پيروزي رسيد، اظهار داشت: من معتقدم گل اول تيم مكزيك آفسايد بود و اگر اين گل به ثمر نمي‌رسيد، شرايط براي گل دوم آنها فراهم نمي‌شد.
وي افزود: بازي با مكزيك تمام شده و اينكه نمي‌نشينيم در مورد آ‌فسايد بودن يا نبودن صحبت كنيم هيچ تاثيري ندارد. ما بايد بپذيريم مقابل مكزيك شكست خورديم. كل مطلب همين است.
وي در رابطه با تيه‌ري هانري بيان كرد: بين من و او هيچ مشكلي وجود ندارد. نمي‌دانم چرا مطبوعات اين قدر به حاشيه دامن مي‌زنند. تيه‌ري عضو تيم من است و در برنامه‌هاي آماده‌سازي مثل بقيه حضوري فعال دارد.

قدیمی 06-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

آيا شكست اسپانيا شكست فوتبال است؟

سوئيس نصف اسپانيا پاس داد، اسپانيا در برابر سوئيس پاسكاري كرد، اما گل نزد. آيا يك بخش از حركات اسپانيول‌ها داري اشكال نيست؟ اين وسط آيا غلطي از تيم دل بوسكه سرنمي‌زند؟

سايت گل ـ روزي كه اينترميلان در بازي برگشت مقابل بارسلونا هر 80 ثانيه يك بار پاس داد سوال شد: پس فوتبال چه مي‌شود؟

امروز كه اسپانيا هم كم وبيش به سرنوشت بارسلونا دچار است دوباره سوال مي‌كنم: پس فوتبال چه مي‌شود؟

در بازي بارسلونا عناصر لازم همه جمعند و لازم‌ترين عنصر نفري است كه ليونل مسي يا مثل او باشد.بارسلونا مي‌تواند آنري را به ميدان نفرستد، مي‌تواند ابراهيموويچ را روي نيمكت بنشاند اما قادر نيست بدون مسي بازي كند كه مسي هم روح بارساست و هم اصلي‌ترين مهره اين تيم پرمهره.

اشكال اسپانيا در جام جهاني ـ اشكالي كه در بازي دوستانه برابر عربستان هم ديده شد ـ اين واقعيت است كه مسي ندارد، هر چند كه از فرناندو تورس استفاده مي‌كند و از 7-8بازيكن تكنيكي ديگر هم. در اين تيم دريبل‌زني به نام مسي جايش كاملا خالي است. بايد ديد دل بوسكه براي رفع اين نقص چه خواهد كرد. آيا كاري هست كه بتوان انجامش داد؟

يك تيم دفاع مي‌كند و تيم برتر را به بند افكار هندسي خود مي‌كشد. حق فوتبال ادانمي شود و سوالي استراتژيك پيش روي ما قرار مي‌گيرد: پس فوتبال چه مي‌شود؟

به اين پرسش چه كسي و يا كدام دسته از مربيان بايد جواب بدهند؟ مورينيو كه رفته بود بارسا را خلع سلاح كند و كرد؟ هيتسفلدكه مي‌خواست دست و پاي اسپانيا را در پوست گرود بگذارد و گذاشت؟

پس تكليف گوآرديولا و دل بوسكه چه مي‌شود؟ پس آنها كه مي‌خواهند ببرند چكاره‌اند؟ پس مربياني كه قفل مي‌كنند چرا نبايد دست وپاي خود را باز كنند؟ تيمي كه نمي‌تواند از يك تيم ببرد از كدام «حق خود» صحبت مي‌كند؟ به سال 1970 مگر ايتالياي فوق دفاعي برابر برزيل 1ـ4 بازنده نشد. آن روزها كسي نمي‌گفت تو دفاع نكن تا ما برنده شويم. سوئيس رفته بود گل نخورد. اسپانيا براي گل زدن وارد ميدان شده بود و گل نزد، انتقادي اگر هست متوجه كدام تيم بايد كرد؟ آيا مي‌توان از تيم‌ها توقع داشت ... برابر انتظار و مطابق دلخواه ما بازي كنيد تا كار ما آسان باشد!! اين آسان‌گيري را چرا بايد انتظار داشت؟

سوئيس نصف اسپانيا پاس داد، اسپانيا در برابر سوئيس پاسكاري كرد، اما گل نزد. آيا يك بخش از حركات اسپانيول‌ها داري اشكال نيست؟ اين وسط آيا غلطي از تيم دل بوسكه سرنمي‌زند؟

شدت سانترهاي پي‌درپي خوس ناواس از جناح راست، آيا آن همه توپ كوتاه كه ريخته شد به سود و به دلخواه سوئيس نبود؟ راموس چرا يك بار اوورلپ نكرد؟ توپ‌هاي دوم و سوم چرا نصيب هافبك‌هاي اسپانيا نمي‌شد؟

بدون مسي بازي بارسلونا هم اشكال دارد تا چه رسد به تيم اسپانيا كه چابي و اينيستا را بدون خلع سوم مثلث ناكارآمد مي‌بيند،اسپانيا بدون «سنا» در ميانه ميدان هم كاستي دارد.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-19-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

زدنك زمان: ايتاليا نمي تواند فوتبال بازي كند

سرمربي اهل چك تصميم هاي ليپي را زير سوال برد

سايت گل- زدنك زمان، سرمربي سابق تيم رم نيز به انتقاد از انتخاب هاي مارچلو ليپي پرداخت و عملكرد آتزوري در اولين بازي شان در جام جهاني مقابل پاراگوئه را زير سوال برد.

لانازيوناله در اولين بازي اش با يك مدعي قهرماني و مدافع عنوان قهرماني فرسنگ ها فاصله داشت و اگر گلزني ده روسي نبود، ممكن بود جام را با شكست آغاز كند.

زمان در مصاحبه با اسكاي اسپورت ايتاليا گفت:" اين تيم شوت زدن بلد نيست و وقتي شوت نزنيد، نمي توانيد پيروز شويد. وقتي فقط منتظر ضربات آزاد و كرنرها باشيد، شرايط برايتان دشوار مي شود. "

زمان خط حمله ايتاليا را فاقد قدرت لازم دانست و انتخاب هاي ليپي را زير سوال برد.

" فكر مي كنم آنها بايد در خط حمله تلاش بيشتري بكنند. اگر من مربي تيم بودم، كساني را انتخاب مي كردم كه بتوانند براي تيم مفيد تر باشند."
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

فیفا از عملكرد حسن كامرانی‌فر قدرانی كرد
فدراسیون بین المللی فوتبال از عملكرد حسن كامرانی‌فر در بازی مكزیك و فرانسه قدردانی كرد.

پس از برگزاری بازی دو تیم ملی فرانسه و مكزیك، درباره عملكرد تیم داوری و خصوصا حسن كامرانی فر بحث‌های مختلفی وجود داشت. اما جمعه فیفا در آنالیز داوری روزانه خود مهر تاییدی بر عملكرد تیم داوری زد و این تیم داوری و خصوصا كامرانی فر را مورد تشویق قرار داد.

بر اساس اعلام سایت كمیته داوران خراسان رضوی ، فیفا در آنالیز عملكرد تیم داوری كامرانی فر ، پس از بررسی بازی كه در حضور همه داوران جام جهانی صورت گرفت ، تصمیم كمك داور كشورمان به عنوان یك شاهكار داوری یاد شد. همچنین همه تصمیمات دیگر این تیم داوری و از جمله اعلام پنالتی به سود تیم مكزیك نیز صحیح اعلام شد.

گارسیا آراندا دبیر كل كمیته داوران فیفا پس از آنالیز گل اول مكزیك كه با تصمیم فوق العاده كمك داور ایرانی صورت گرفت، دو بار تقاضای تشویق كامرانی فر را كرد و تا این جای جام جهانی سرنوشت سازترین و سخت‌ترین تصمیم كمك داور، این صحنه اعلام شد.

همچنین عملكرد صحیح تیم داوری سبب خوشحالی مسئولان فیفا و نیز رئیس، دبیر كمیته داوران فیفا، كمیته آموزش و خصوصا اسفندیار بهارمست گشت.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/ همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
رسانه‌هاي صربستان: شكست آلمان فراموش نشدني است

خبرگزاري فارس: رسانه‌هاي نوشتاري صربستان به طور گسترده پيروزي تيم ملي اين كشور را مقابل آلمان پوشش خبري داده و از آن به عنوان افتخاري فراموش نشدني ياد كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس، روزنامه‌هاي چاپ اين كشور اروپاي شرقي مطالب، ‌عكس‌ها و تيترهاي متنوعي پس از پيروزي يك بر صفر روز گذشته مقابل ژرمن‌ها به چاپ رساندند.
روزنامه بليچ نوشت: پس از 37 سال تيم ملي صربستان بر آلمان‌ها پيروز شد.
اين روزنامه اشاره به برد سه دهه قبل تيم يوگسلاوي سابق بر آلمان غربي آن زمان داشت.
روزنامه پليتيكا نوشت: اهميت اين برد آنقدر زياد است كه تا مدت ها مي‌توان درباره‌اش صحبت كرد و نسل‌هاي بعدي در رابطه با اين برد حرف خواهند زد.
پنيوسر كه بيشتر به مسائل اجتماعي مي‌پردازد، نوشت: آلمان به زمين خورد. عقاب‌ ژرمن‌ها زمين‌گير شدند و حالا آلمان براي صعود چشم به ديگران دارد.
روزنامه داناس نيز عنوان كرد: يووانوويچ و اسكويتوويچ نسخه ژرمن‌ها را پيچيدند. در اين بازي آلمان، حتي شانس هم نداشت. چرا كه لوكاس پودولسكي بهترين زننده ضربات پنالتي نتوانست از روي نقطه پنالتي گلزني كند.
تيم تحت رهبري يواخيم لو روز گذشته در شرايطي كه ميروسلاو كلوزه، گلزن نامي خود را به خاطر اخراج در دقيقه 37 از دست داد، يك بر صفر مغلوب شد.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

سوانسيگر: با وجود باخت برنامه‌ آلمان ادامه پيدا مي‌كند

خبرگزاري فارس: رئيس فدراسيون فوتبال آلمان گفت: با وجود باخت از صربستان برنامه ما براي صعود از گروه هيچ تغييري نخواهد كرد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل ازسايت فدراسيون اين كشور، تئو سوانسيگر اظهار داشت: با اين باخت شرايط ما براي گذر از مرحله گروهي به مرحله يك هشتم نهايي تغيير نمي‌كند. در جام ملت‌هاي اروپا هم شرايط مشابهي به وجود آمد؛ اما همه ديدند به فينال رسيديم.
وي افزود: به بازيكنان پس از باخت از صربستان گفتم همينقدر كه ناراحت هستند كافي است. ما به لحاظ نتيجه بازنده شديم؛ اما به لحاظ تيمي،‌شخصيت بالا نشان داديم و از قدرت بازي برتري برخوردار بوديم.
وي افزود: جوانان ما امروز در حد و اندازه‌هاي خود ظاهر نشدند؛ اما تلاش مي‌شود مقابل غنا بازي عادي خود را انجام داده و با كسب نتيجه شرايط صعود را هموار سازند.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

آماده باش پليس آفريقاي جنوبي بخاطر اوباش انگليسي‌

خبرگزاري فارس: پليس شهر كيپ تاون بخاطر ترس از بدرفتاري برخي اوباش‌هاي انگليسي به حالت آماده‌باش درآمد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از روزنامه آكرانيوز چاپ غنا، شب گذشته ديدار تيم‌هاي الجزاير و انگليس در ورزشگاه گرين‌پوينت شهر كيپ تاون انجام گرفت. با توجه به وضعيت حاد تيم انگليس در اين دوره از مسابقات و بازي پرانتقادي كه شاگردان كاپلو انجام داده اند، پليس اين شهر با هماهنگي‌هاي لازم حركات تمام تماشاگران اين كشور را زير نظر گرفت تا مبادا شورش و اغتشاشي بوجود آيد.
نيروهاي امنيتي مراقب هستند كه اوباش‌هاي تماشاگرنما انگليسي كه در سطح جهاني از اين بابت شهره عام و خاص هستند، در رستوران‌ها و ديگر اماكن عمومي ايجاد جنجال نكنند.
موردي در زمينه رفتار نادرست هواداران تاكنون گزارش نشده است.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام‌جهاني2010-‌آفريقاي‌جنوبي/
زيدان: اين فرانسه را هيچكس خوشحال نمي‌كند

خبرگزاري فارس: كاپيتان اسبق تيم ملي فوتبال فرانسه گفت: اين تيم نه من و نه هيچكس ديگري را خوشحال نمي‌كند.

به گزارش خبرگزاري فارس روز گذشته زين‌الدين زيدان يكي از ميهمانان شبكه راديويي پاريس بود. وي در پاسخ به سئوال گزارشگر اين كانال در مورد تيم كشورش پس از باخت 2 بر صفر از مكزيك گفت: اين تيم ملي فرانسه آنقدر بد بازي مي‌كند كه باعث خوشحالي هيچكس در دنيا نمي‌شود.
وي كه در خلال چند روز گذشته انتقاداتي عليه تيم كشورش و شخص ريمون دومنش سرمربي آن داشته،‌افزود: واقعا از تماشاي بازي تيم ملي كشورم ناراحت مي‌شوم و تاسف مي‌خورم. فكر مي‌كنم هر كس در سراسر دنيا،‌اگر شاهد بازي تيم كشور من باشد، همين احساس را پيدا مي‌كند.
زيدان افزود: در بازي با مكزيك هم مشخص شد اين تيم هارموني و هماهنگي ندارد.
فرانسه بدنبال تساوي با اروگوئه و باخت از مكزيك اينك با خطر حذف روبرو است.
قدیمی 06-19-2010
ابریشم آواتار ها
کاربر فعال

/همگام با جام جهاني 2010- آفريقاي جنوبي/
آنلكا بخاطر توهين به دومنش به فرانسه بازگردانده شد

مهاجم تيم ملي فرانسه به دليل توهين به سرمربي به فرانسه بازگردانده شد.

به گزارش خبرگزاري فارس و به نقل از خبرگزاري رويترز، نيكولاس آنلكا مهاجم تيم ملي فرانسه دربين دو نيمه ديدار با مكزيك در رختكن تيم به ريمون دومنش سرمربي تيم اهانت كرد و به او ناسزا گفت. لحظاتي پيش سايت فدراسيون فوتبال فرانسه اعلام كرد اين مهاجم از جام جهاني كنار گذاشته شد و او را به فرانسه بازگردانديم.
روزنامه اكيپ فرانسه اين اتفاق را افشا كرده بود.
حتي گفته شد گلزن 30 ساله قصد برخورد فيزيكي با سرمربي را داشت كه با پا درمياني بازيكنان و كادر سرپرستي اين اتفاق رخ نداد.
فرانسه در اين ديدار دو بر صفر برابر مكزيك شكست خورد. فرانسه براي صعود به مرحله بعدي مسابقات شانس اندكي دارد و از دو ديدار فقط يك امتياز كسب كرده است.

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)