بازگشت   پی سی سیتی > سایر گفتگوها > ورزش Sports > فوتبال > جام جهانی فوتبال world cup

جام جهانی فوتبال world cup مسائل مربوط به جام جهانی فوتبال

نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: قهرمان جام جهانی 2010 کدام کشور است ؟
آلمان 5 8.33%
آرژانتین 21 35.00%
ایتالیا 9 15.00%
برزیل 8 13.33%
فرانسه 1 1.67%
انگلیس 2 3.33%
اسپانیا 8 13.33%
هلند 5 8.33%
اروگوئه 0 0%
مکزیک 1 1.67%
رأی دهندگان: 60. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید.

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر

پس دليل اصلي ناكامي هاي چند سال اخير فرانسه پيدا شد:
زنگ زدن جناب سرمربي به كيانا خانوم و هاجرخانوم
احتمالا بازيكن ها رو هم شما دعوت مي كردين و تركيب تيم هم كار شما بوده!!!

رضاجون پيش بيني هاتم كه همشون پوك بودند...
ولي اميدوارم پيش بيني بازي انگليس من درست باشه:
انگليس 2-0 الجزاير

اينم برنامه بازيهاي فردا

ساعت : 16:00
هلند - ژاپن

ساعت : 18:30
غنا - استراليا

ساعت : 23:00
کامرون - دانمارک
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

/گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي/
برادلي: مهم اين است كه يك امتياز گرفتيم

خبرگزاري فارس: سرمربي تيم ملي فوتبال آمريكا گفت: مهم اين است كه يك امتياز در مسابقه امروز كسب كرده و نتيجه را واگذار نكرديم.

به گزارش خبرنگار اعزامي فارس از آفريقاي جنوبي، باب برادلي پس از تساوي 2بر 2 مقابل اسلووني در خصوص اين ديدار گفت:‌ بازي سختي را پشت سر گذاشتيم. اين ديدار كاملا تاكتيكي بود ولي اعتقاد دارم در نيمه اول برخلاف جريان بازي 2 گل دريافت كرديم.

وي در پاسخ به اين سؤال از نتيجه بازي راضي بوديد يا خير،‌ گفت: اگر به نيمه اول نگاه كنم بايد بگويم كه از نتيجه راضي بودم اما اگر به نيمه دوم نگاه كنم صراحتا مي‌گويم كه مستحق پيروزي بوديم. مهم اين است كه از اين مسابقه امتياز گرفتيم و شكست نخورديم.

وي افزود:‌براي ما روز آخر مسابقات خيلي مهم است. امشب بايد بازي الجزاير و انگلستان را آناليز كنيم تا در روز پاياني به مشكل نخوريم.
برادلي در خصوص اينكه چه شد كه در نيمه دوم آمريكا سراپا حمله مي‌كرد، گفت: به بازيكنانم گفتم كه به جريان بازي برگردند چون جام جهاني فرصتي است براي جنگيدن و تا دقيقه 90 بايد در اين پيكارها تلاش كرد.
قدیمی 06-18-2010
ابریشم آواتار ها
ابریشم ابریشم آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 9

155 سپاس در 150 نوشته ایشان در یکماه اخیر

شواين اشتايگر: در رختكن ما ناراحتي و عصبانيت حكمفرماست

باستين شواين اشتايگر گفت: در رختکن ما ناراحتي و عصبانيت حکم‌فرماست؛ چرا که نبايد اين بازي را مي‌باختيم.

بازيکن خط مياني تيم ملي فوتبال آلمان پس از شکست يک بر صفر تيمش برابر صربستان در دومين بازي دور گروهي رقابت‌هاي جام جهاني 2010 آفريقاي جنوبي عنوان کرد: براي آنچه که امروز رخ داد نمي‌توانم چيزي بگويم؛ در رختکن ما ناراحتي و عصبانيت حکم‌ فرماست چرا که اجازه نداشتيم اين بازي را به سادگي واگذار کنيم.
فيليپ لام، کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان هم گفت: همانند بازي برابر استراليا مسابقه را خوب شروع نکرديم. در 30 دقيقه نخست خوب بازي نکرديم با اين حال فرصت گلزني هم به آنها نداديم؛ اما پس از آن بود که آن اخراج بسيار بسيار تلخ اتفاق افتاد. بازي با 10 بازيکن هم سخت است.
مدافع بايرن‌مونيخ ادامه داد: در نيمه دوم معلوم شد که تيم با 10 بازيکن هم مي‌تواند برابر حريفي 11 نفره فرصت گلزني به وجود بياورد،‌ اين بدون ترديد نکته مثبتي است.
لوکاس پودولسکي، مهاجم تيم ملي آلمان هم عنوان کرد: فکر مي‌کنم بازي حساب شده‌اي را انجام داديم، بديهي است که آن کارت زرد و قرمز براي ما بسيار تلخ بود و بعد هم آن ضربه پنالتي که وارد دروازه نشد.
او ادامه داد: در حالت عادي من پنالتي‌زن خوبي هستم؛ اما در اين بازي دروازه‌بان جهت توپ را تشخيص داد، ديگر نمي‌شود کاري کرد. اکنون بايد از خودمان روحيه‌ي تيمي نشان بدهيم، ما در چند روز آينده بازي تعيين کننده‌اي داريم و بايد در آن به پيروزي برسيم.

قدیمی 06-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

آقا تا الن هیچ کسی هیچ امتیازی نداره
هنوزم دیر نیست صفر صفریم

سریعتر شرکت کنید

آره دیگه دومنک نمی دونه باید با کی مشورت کنه!
شو خی کردم
انگلستان نبره امشب من باید برم زندان!!!!
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

بررسی شکست آلمان - مشکل داوری یا بحران تاکتیکی؟

مسعود اوزيل بازيكن سابق تيم ملي جوانان آلمان در دومين بازي متوالي نيز مهارت‌هاي كم نظير خود را در خلق موقعيت و آنچه كه آن را تكنيك فردي مي‌خوانند نشان داد. اين بازيكن ترك زبان كه ناباورانه تعويض شد، در مدت حضور در زمين بارها بينندگان بازي آلمان را به وجد آورد

سايت گل ـ وقتي يوآخيم لو در ثانيه‌هاي پاياني بازي باطري آب را محكم به زمين مي‌كوبيد، ديگر از قالب آرام و جنتلمن خود بيرون آمده بود؛ اعتراض او به ضربه محكم استانكوويچ كاپيتان صربستان به زير پاي گومز بود كه به نظر يك پنالتي بي‌كم و كاست مي‌آمد. اما داور كه در يك قدمي صحنه بود مكثي كرد و پس از چند لحظه خطاي مرتساكر روي مدافع صربستان را اعلام كرد. اين آخرين اكشن تيم لو در بازي دشوار امروز بود كه با شكست به پايان رسيد.

آغاز انتقادات
آلماني‌ها بيش از 50 دقيقه از اين بازي را ده نفره بازي كردند اما آنچه كه از متن‌ها و تحليل‌هاي آلماني زبان برمي‌آيد، انتقاد به شيوه بازي آلمان است كه به نظر آنها بسيار پايين‌تر از حد انتظار بازي كرد. اين در حالي است كه به نظر مي‌رسيد آلمان ده نفره باوجود آنكه چند موقعيت گل به حريف داد در كل بازي را در اختيار داشت و مي‌توانست پيروز ميدان باشد. اما مطبوعات آلمان سخت‌گيرتر از اين حرف‌ها هستند، به عقيده برخي از آنها حتي نگه داشتن كلوزه در زمين بعد از اخطار اول كار درستي نبود.

اخراج بحث‌برانگيز
آيا كارت زرد دوم به كلوزه يك اشتباه مسلم داوري بود يا خود اين بازيكن مقصر اصلي اتفاق پيش آمده بود؟ به نظر مي‌رسيد اخطار اول كلوزه كه روي بي‌احتياطي وي به دست آمد چندان منصفانه نبود اما بدتر كارت زرد دوم بود كه مي‌شود گفت هيچ توجيهي نداشت، هم داور مي‌توانست در دادن اخطار خست به خرج بدهد و هم كلوزه كه يك كارت زرد داشت بايد احتياط مي‌كرد.
سردبير بخش آلماني سايت گل عقيده دارد اين اخطار كاملا درست بود اما نبايد از جيب داور بيرون مي‌آمد، گل صربستان بعد از اخراج كلوزه به ثمر رسيد وطبعاً آلمان با يك يار كمتر نتوانست مثل مسابقه قبلي كيفيات فوتبال خود را نشان بدهد.

پودولسكي مقصر بزرگ
لوكاس پودولسكي بازيكن شماره 10 آلمان در يكي از عجيب‌ترين روزهاي بازيگري با وجود خلق موقعيت و حركات موثر در فضا، در گلزني ناكام ماند. او علاوه بر هدر دادن يك پنالتي بارها با تصميمات اشتباه به كمك مدافعان و دروازه‌بان حريف آمد. پولدي كه از بازيكنان مورد علاقه سرمربي آلمان است نبايد پشت ضربه پنالتي قرار مي‌گرفت چرا كه شوآين اشتايگر در بازي‌هاي دوستانه پنالتي‌زن آلمان بود. كسي كه بلافاصله بعد از هدر رفتن پنالتي دوست صميمي‌اش را در آغوش گرفت.
او يقيناً‌ ناكام‌ترين بازيكن زمين بود كسي كه اگر در روز خوبش بود مي‌توانست بعد از ايگواين دومين بازيكن باشد كه هت‌تريك مي‌كند.

اوزيل مسي آلمان
مسعود اوزيل بازيكن سابق تيم ملي جوانان آلمان در دومين بازي متوالي نيز مهارت‌هاي كم نظير خود را در خلق موقعيت و آنچه كه آن را تكنيك فردي مي‌خوانند نشان داد. اين بازيكن ترك زبان كه ناباورانه تعويض شد، در مدت حضور در زمين بارها بينندگان بازي آلمان را به وجد آورد. او در بازي با غنا نيز چهره اصلي خط مياني آلمان خواهد بود، كسي كه مي‌تواند در صف ستاره‌هاي اين جام قرار بگيرد.
به جز او آلمان دو، سه بازيكن خلاق ديگر نيز دارد، بازيكناني كه نقطه تمايز تيم لو با تيم‌هاي قبلي محسوب مي‌شوند.

دفاع لرزان
يوآخيم لو بعد از بازي استراليا از نمايش مدافعان تيمش در بعضي از صحنه‌ها ابراز نگراني كرده بود، تيم او در بازي مقابل صربستان در نيمه دوم روي ضدحملات سه موقعيت صددرصد به حريف داد و در لحظه گل نيز بسيار مبتديانه عمل كرد.دو مدافع مياني آلمان پرمرتساكر و فردريش احتياج به درك متقابل بيشتري دارند، البته خديرا و شوآين اشتايگر نيز بايد موثرتر و جنگنده‌تر بازي كنند.

معماي صعود
آلمان كه در كنار آرژانتين مدعي اصلي جام به نظر مي‌رسيد، با شكست مقابل صربستان يك مسابقه دشوار با غنا در پيش دارد. اينجاست كه تمركز هميشگي آلمان در مسابقات جام جهاني دوباره بايد به كار اين تيم بيايد... آلماني‌ها اميدوار به كسب پيروزي استراليا در بازي مقابل غنا هستند تا بازي‌هاي روز آخر كاملا جدي‌تر برگزار شود و شايد آلمان با يك تساوي به مرحله بعد برسد.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

انگليس ديگه صد در صد الجزاير مي بره، فقط نتيجش معلوم نيست

انگليس تو اين دوره غير از دروازه توي همه پستاي ديگه بازيكنان بسيار خوبي داره
البته با مصدوميت فرديناند و لدلي كينگ حالا اونا تو خط دفاعي هم بايد به دنبال يه زوج مناسب برا تري باشند
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-18-2010
nae آواتار ها
nae nae آنلاین نیست.
کاربر فعال بخش سینما

سپاسها: : 1

31 سپاس در 27 نوشته ایشان در یکماه اخیر
nae به Yahoo ارسال پیام

ایشالله می بره
کرگر هم مدافع خوبیه
دروازبانش خوب نیست ولی نباید به خاطر اون اشتباه این حرفارو بهش زد
من حرف دون فابیو رو خیلی قبول دارم
این دروازبان هم یه اشتباه کرد همونطور که مهاجمها این همه اشتباه می کنن و خیلی گلهارو نمی زنن
ولی متاسفانه دروازبانی پست خیلی خیلی حساسیه و اشتباه توش خیلی خیلی به چشم میاد
سال 89 تو دربی 69
شیث رضایی دنبال فرهاد بدو
آی بدو آی بدو
آی بدو آی بدو
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

حالا اگه نيرد هم زياد مهم نيست
ولي اينكه كاپلو مربي بزرگي هيچ شكي درش نيست
در سطح باشگاهي تو هر تيمي رفته قهرمان شده

پيش بيني بازي هاي فردا:

هلند 2-1 ژاپن

غنا 1-1 استراليا

کامرون 1-1 دانمارک
ولی نه...!! باید ترک کنم

ویرایش توسط Omid7 : 06-18-2010 در ساعت 11:45 PM
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

دلیل اشتباه فاحش دروازه بان انگلیس در برابر آمریکا؛ یک زن؟

یک روزنامه انگلیسی در خصوص اشتباه دروازه بان تیم ملی انگلیس در دیدار با آمریکا نوشت: نامزد کانادایی رابرت گرین مقصر اصلی این لغزش است.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورواسپورت، پس از اشتباه دروازه بان تیم ملی انگلیس در گلی که از آمریکا دریافت کرد رسانه های انگلیس انتقادات تندی را نثار این بازیکن 30 ساله تیم وست هام کردند.

در این راستا روزنامه دیلی میرور انگلیس نوشت: رابرت گرین در این دیدار آشکارا ویران بود چون قبل از جام جهانی دچار شکست عاطفی شدیدی شده و نامزد کانادایی اش وی را ترک کرده است.'

به اعتقاد این روزنامه انگلیسی، دلیل این لغزش که در روزهای اخیر به یک خبر جنجالی در تمام دنیا تبدیل شده است به هم خوردن قرار ازدواج گرین است که موجب شد تمرکز این دوازه بان کم شود.

این درحالی است که اندی ایوانز، وکیل گرین ضمن تکذیب این ادعا توضیح داد: 'به هم خوردن قرار ازدواج هیچ اثری بر روی تمرکز رابرت نداشت.'

پخش شایعات درباره علت اشتباه رابرت گرین در شرایطی دنبال می شود که تیم فابیو کاپلو در حال آماده سازی برای رویارویی با تیم ملی الجزایر است.

دیدار انگلیس و الجزایر جمعه شب در شهر کیپ تاون انجام می شود. کاپلو در خصوص استفاده از دروازه بان وست هام در دیدار جمعه شب هنوز تصمیم گیری نکرده است.
ولی نه...!! باید ترک کنم

قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

شانسی که کامرانی‌فر ندارد

سال 1994 که جام‌جهانی در آمریکا برگزار می‌شد، ایران جایی در میان تیم‌ها نداشت اما این بخت را پیدا کرد که محمد فنایی را به عنوان نماینده جامعه داوری و فوتبال ایران به فینال بفرستد. آن زمان کوبل داوری وجود نداشت و داوران و کمک‌داوران به صورت تیمی ارزیابی نمی‌شدند. محمد فنایی به عنوان یک کمک‌داور در کنار دیگر کمک‌ها ارزیابی شد و توانست راه به فینال بازی‌ها پیدا کند اما حسن کامرانی‌فر دومین کمک‌داور ایرانی حاضر در جام‌جهانی که اتفاقاً او هم در غیاب تیم‌‌ملی به جام‌جهانی رفته، این شانس را ندارد که به صورت انفرادی مورد ارزیابی قرار بگیرد. او با تیم عربستانی - ایرانی - اماراتی به آفریقای‌جنوبی رفته و کارش همراه با آنها آنالیز می‌شود.

اگر چه کار تیم داوری در بازی مکزیک و فرانسه کم‌نقص بود اما به نظر نمی‌رسد داور عربستانی و کمک‌داور اماراتی در حدی باشند که بتوانند این کوبل داوری را به دور بعد ببرند.

البته امیدواریم بلایی که بر سر دو کمک‌داور خوب فوتبال از پاراگوئه و الجزایر آمد و به دلیل ضعف تیم داوری‌شان آنها را از جام‌جهانی محروم کرد، بر سر کامرانی‌فر نیاید اما به نظر نمی‌رسد این تیم آن‌قدر قدرتمند عمل کند که ما کامرانی‌فر را در دور دوم یا بالاتر ببینیم.

کاری که کامرانی‌فر در بازی پنج‌شنبه‌شب کرد، یک کلاس تمام‌عیار برای داوری فوتبال در دنیا بود و تونی برایان رئیس کمیته داوران انگلیس گفت کارش حتماً در فیلم‌های آموزش داوری قرار می‌گیرد. همان‌طور که کمک‌داور اول بازی افتتاحیه جام‌جهانی کاری ‌کرد که تا مدت‌ها حرفش بر سر زبانها بود. البته آن داور ازبک باید خوشحال باشد که داور وسط او روشن ایرماتوف است اما حسن کامرانی‌فر با آن همه هنر باید کارش با الغمدی عربستانی و المرزوقی اماراتی سنجیده شود.
ولی نه...!! باید ترک کنم

پاسخ

برچسب ها
komodo, واکا واکا, وحدت افریقا, world cup 2010, دانلود

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)