بازگشت   پی سی سیتی > کامپیوتر اینترنت و شبکه Computer internet > اینترنت و شبکه INternet & network > اخبار IT

اخبار IT جدیدترین اخبار آی تی در این تالار

پاسخ

ابزارهای موضوع نحوه نمایش
قدیمی 06-18-2010
Omid7 آواتار ها
Omid7 Omid7 آنلاین نیست.
کاربر فعال

سپاسها: : 14

95 سپاس در 74 نوشته ایشان در یکماه اخیر
پیش فرض رکوردشکنی کاربران اینترنت به خاطر جام جهانی

مرکز تحقیقاتی Akami اعلام کرد که برگزاری مسابقات جام جهانی 2010 و بالا گرفتن تب فوتبال موجب شد تا رکوردی تازه از میزان حضور کاربران در اینترنت به ثبت برسد.

مرکز تحقیقاتی Akami اعلام کرد که برگزاری مسابقات جام جهانی 2010 و بالا گرفتن تب فوتبال موجب شد تا رکوردی تازه از میزان حضور کاربران در اینترنت به ثبت برسد.

از نخستین ساعات روز جمعه که مسابقات جام جهانی فوتبال 2010 آفریقای جنوبی در آن آغاز شد، میزان مراجعه جهانی به سایت‌های خبری افزایش یافت و در ساعت 9 صبح به وقت آمریکای شمالی، در هر دقیقه 1/12 میلیون نفر در سایت‌های خبری حضور داشتند تا آخرین اطلاعات مربوط به این بازی‌ها را دریافت کنند.

این ترافیک اینترنتی در عصر آن که همزمان با آغاز مسابقات بود، به اوج رسید و پس از آن شرایط بهتری پیدا کرد. آمار و ارقام منتشر شده حاکی از آن است که طی مسابقه بین دو تیم ملی مکزیک و آفریقای جنوبی، اینترنت فعال‌ترین رسانه بوده که این وضعیت در بازی فرانسه و اروگوئه نیز به همین صورت دنبال شده است.

پیش‌ از این رکوردی که برای حضور آنلاین تعداد کاربران دریک دقیقه ثبت شده بود، مربوط به 5/8 میلیون نفر می‌شد. این تعداد کاربر در روز انتخاب "باراک اوباما"(Barack Obama) رئیس جمهور کنونی آمریکا در سال 2008 به صورت همزمان در اینترنت حضور یافته بودند.

اگر چه ترافیک اینترنتی در روز اول برگزاری مسابقات جام جهانی رکورد تازه‌ای از خود برجا گذاشت، اما در دومین روز وضعیت بهتری پیدا کرد و به حالت عادی برگشت. در روز دوم از مسابقات جام جهانی فوتبال در هر دقیقه 7/5 میلیون کاربر آنلاین حضور داشتند.
هنوز اولین سطر را نخوانده
تو را به خاطر آوردم و شب هاي مهتاب را...
ولی نه...!! باید ترک کنم
هم تو را....هم شعر را .... و هم‌‌‌٬ همه ی شب هایی را که به ماه نگاه می کردم...

======================================

مسابقه پیش بینی نتایج لیگ برتر ( اگه دوست داشتی یه سر بزن دوست من )
جای تبلیغات شما اینجا خالیست با ما تماس بگیرید

پاسخ

کاربران در حال دیدن موضوع: 1 نفر (0 عضو و 1 مهمان)